ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No 7749 Maan dag 20 April 1925 DE INDRINGER. RAADSVERGADERING. Keuring Dienstplicht. ABONNEMENTSPRIJS: JEJ WlZtBTHl BlHNENlAHO. PRU11L &TOR. BUITENLAND, Voor binnen Ter Neuzen f 1 40 per 3 maanden Voor buiten Ter Neuzen fr. per post f 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post /6,60 per jaar Voor Ned. Indie en Amerika 2,70 per 3 maanden Voor 't overig buitenland f 3,35 per 3 maanden Abonnementen voor't buitenland alleen bij voeruitbetaling. WAT IS DE INVLOED DER VR1JMETSELARIJ Het Tweede Kamerlid Ter Hall heeft tot den Minister van Oorlog de volgende vra- gen gerioht: Draagt de Minister er kennis van, dat in een te Arnhem gehouden vergadering, waar- van een verslag voorkomt in „De Katholieke Omterofficier", orgaan van den Ned. R.-K. Onderofflcierenbond St. Martinus van 25 Maart jl., de majoor-aalmoezenier Huys een rede heelt gehouden over de verschillende takken van dienst, waarin de meeste vrij- metselaars voorkomen, o.a. het leger, de de- p-artementen enz., en daaribij gewaagd heeft van den „heilloozen invloed", dien zij (dat zijn de vrijmetselaars) uitoefenen? 2. Indien den Minister dit feit bekend is, of, indien het hem niet bekend is, maar hem door een onderzoek is gebleken of mocht blijiken, dat de heer Huys inderdaad over dit onderwerp in het openbaar gesproken heeft en zich heeft uitgelaten in bovenbe- doelden zin, acht de Mirii'ster het dan ge- oorloofd, dat een majoor-aalmoezenier, die deithalve een officieele functie uitoefent, zich op deze wijze uitlaat over in staatsdienst ziinde personen, die behooren tot de aller- mimst staatsgevaarlijke, dodh op beginselen der menschenliefde gegrondveste orde der Nederlandsche vrijmetselaren? 3. Hebben den Minister, direct of indi rect, ooit klachten of opmerkingen bereikt, waaruit van den „heilloozen invloed" op den miliitairen dienst, op de militairen z^!f of op den dienst aan 's Ministers departe- ment en uitgaande van officieren of ambte- naren, die tot bedoelde vrijmetselaarsorde behooren, is gebleken? VERLAGING BR1EFPORT. Het binnenlandsche port blijft gehandhaafd. Het ligt in de badoeling, de buitenland- sche posttarieven, thans bedragende resp. 20, 121/2 en 5 cent, met ingang van 1 Octo ber te brengen op resp. 15, 10 en 3 cent. De „Maasto.V wist bovendien nog te be- richten, dat de binnenlandsche briefport van IB cent op 1/2 cent verlaagd zou worden. Te bevoegder plaatse gat' men ons echter Uit het Engelsch van Harold Bindloss. 11) (Vervolg.) Shannon had geen kwartier geleden den tocht over het ijs gewaagd. Door den hollen klank onder de hoeven van zijn voorzichtig- stappend paard had hij begrepen, dat het nog niet zeer dik was; mocht het dus al moigelijk zijn, om een zwaar beladen paard naar den overkant te brengen, zonder ge- vaar was een zoodanige handelwijze zekei niet. En ofschoon zijn meening niet ge- vraagd was, was hij het om die reden met brigadier Stimson eens, dat de smokkelaars juist op die plaats zouden tracihten over te steken. Zonder een uitzondering waren het mannen, die zich niet door gevaar lieten afsohrikken en om tweeerlei reden zouden ze aan deze route de voorkeur geverr: ten eerste zou hun reis, welke ze veiligheids- halve 's nachts maken moesten, er aanmer- ketijk door bekort worden en dan gold, vo-- gens Shannon, als tweede overweging dit: als de marechaussees van hun plannen op de hoogte gebracht waren zouden ze aller- eerst de brug bewaken. Tusschen de brug en de ondiepe plaats stroomde het water veel vlugger; geen ruiter zou zoo roekelons ziin, om ergens daar, waar het ijs begrijpe- lijkerwijs veel dunner was, een overtocht te probeeren. Het was donker en bitter koud. Wei liet tVj sneeuw. welke in dat land gewoonlij,k. j strenge vorst voorafgaat nog op zioh wach- j ten, maar naar de temperatuur te oordeelen i de verzekering, dat deze laatste mededee- ling uit de lucht is gegrepen. Een dergelijke verlaging zou het Staatsbedrijf der Poste- rijen- op negen millioen gulden komen te staan en een zoo1 groote verrrfinidering van inkomsten zou de dienst niet kunnen dragen. (H. Crt.). DE KAMERVERK1EZ1NGEN. De lijst van den Plattelandersibond, die in alle 18 kieskringen gelijkluidend zal wor den ingadi'nend, is als volgt samengesteld: 1. A. Braat, lid der Tweede Kamer; 2. A. v. d. Haven te Alblasserdam; 3. Reitsma te Appelscha; 4. burgemeester Fokker van Zierikzee; 5. R. Watjes te Groningen; 6. J. Oosterman te Rolde; 7. Mr. Vervoorn te Herwijnen; 8. C. in't Veld te Almelo; 9. R. Bossinade Hzn. te Oldekerek (Gr.)10. R. Pruisen; 11. O. Walraven te Nieuwendijk; 12. A. J. Knophout; 13. J. Meohielen te Bode- graven; 14. H. de Vries te Appelscha; 15. Van Hateren te Vlagtwedde; 16. S. Recht te W'issekerke; 17. Mevrouw Buwalda Tonkens te Oosterwolde; 18. F. van Fessen te Bruinisse; 19. H. Walven; 20. F. Bos te Lonneker. Donderdag zijn op de algemeene verga dering der Staatkundig Geref. Partij offi- cieel candidaat gesteld voor de Tweede Kamer; 1. Ds. G. H. Kersten te Ierseke; 2. Ds. P. 't Zand te Delft; 3. P. v. d. Meulen te Kampen; 4. E. Kuyk te Amsterdam; 5. A. J. Kersten te Rotterdam; 6. J. W. van Houdt te Heringen; 7. D. Kodde te Zoutelande; 8. W. A. van Os te Wageningen; 9. C. B. van Woerden te Akkrum; 10. A. Hogendijk te Zeist. (Tijd.). DE A ANKOMST DER NEDERLAND-INDIe-VLfEGERS. Zaterdag zijn per Fokker-vliegtuig van uit Parijs de Nederland Indie-vliegers op Schiphol te Amsterdam, waar ze in Qctober jl. waren opgestegen geland. Het vlieg tuig is van af Rotterdam door escadrilies viicgtuigeu begeleid. Men moest nog wat heen en weer zweven, daar men het ge zelschap te Amsterdam niet voor half drie verwachtte en de reis vlugger gegaan was dan men berekend had De vliegers zijn te Amsterdam door duizenden bij duizenden opgewacht en verwelkomd. Ter begroeting waren o.m. aanwezig de burgemeester en verschillende wethouders, de Ministers van Waterstaat, Oorlog en Marine, Generaal Snijders, de voorzitter van het vlieg-comite, enz enz. Onder de wachtenden waren begrijpelijk 00k demoeder van Van der H op, de vrouw van Van deo Broeke en de zuster van Van Weerden Poelman. Nadat de begroetingen op het vliegterrein waren afgeloopen, reed de stoet in auto's naar het Hotel l'Europe, waar een receptie werd gehouden, waar 00k een bijzonder woord van hulde gericht werd tot mevr Van den Broeke, die haar man voor den tocht heeft afgestaan. Des avonds had in het Paviljoen in het Park een feestmaal plaats, terwijl eenfak- keloptocht was georganiseerd waarvan door ongeveer 2500 personen werd deelgenomen en waarvan bij den aftocht een groot deel der stad 00k nog heeft genoten Blijkens de verslagen der Amsterdamsche bladen zijn de vlieg-helden het onderwerp geweest van een ongekend grootsche hul- diging, die de stoutste verwachting van de organisatoren overtrof. kon het nu niet lang ineer duren. De jonge man rilde in den steads sterker aangieren- den noordenwind, waartegen leer nooh bont bescherming bieden kon. Sinds dren mor- gen vroeg was de temperatuur gestadig aan't dalen; de grauwe lucht en naargeestig huilende wind voorspelden een hevigen sneeuwstorm. Als hij nu los zou breken, als deze wind en een dichte jaehtsneeuw hun krachten zouden vereenigen, dan was elke kans op overleven voor mensch of dier, die orrverhoeds in deze onherbergzame wilder- nis erdoor overvallen werd, voorgo-ed ver- keken; geen enkel wezen van vleeech en bloed, hoe robuust en krachtig 00k, is het gegeven, om zulk een koude te weerstaan Het begin was er reeds. Nu en dan sloeg een wolk van fijne jaehtsneeuw tusschen de berken'boomen door; dan was het, of het ge- zicht van den jongen man, het eenige ge- deelte van zijn liehaani, waar de huid on- beschermd was met duizenden, fijne, gloeiend-heete naald'jes geprikt werd. Ge- lukkiig duurden deze buien zelden langer dan een minuut; dan, wanneer de witte nevel tusschen de boomen door wegtrok, kwain de maan van achter de groote, ijle wolken te voorsehijn. Gedurende een paai oogenblikken verlichtte, het z-wakke schi.in- sel de zwiepende berkentakken en het blau- wige ij'S, glinsterend tusschen de rijen ber- kenstammen; dan opeens was het weer weg en hee.rsohte de duisternis oppermachtiger dan ooit. Shannon begreep, dat zrjn oogen hem dien nacht niet veel zouden geven: daarom be- rioot hij zijn ooren onlbedekt te laten, op ge vaar af ze te verliezen; maar, ofschoon hij in de prairie geboren was, zoodat elk geluid van de wildernis door oefening van jonfTsnf v" beteekenis "voor hem bezat, merkte hij spoedig, dat 00k zijn gehoor ihem slechts DE TOESTAND. Oaillaux heeft zich schrijft de N. R. Crt. een goed tactieus getoond, door zich het vertrouwen van de socialistisch-radicale Kamergroep te verzekeren, voor hij de portefeuille vac finaneiea definitief wou aanvaarden. Het doe er nu niet zooveel meer toe, of 00k de socialisten Caillaux' financieele maatregelen zonder heffing van het kapitaal goedkeuren, aangezien het na het eenstemmig besluit van de socialistische radiealen om Caillaux te steunen, vaststaat dat de regeering in verband met die maat regelen g en gevaar meer van een aaneen- gesloten linkerzijde bedreigt. De vraag wordt nu slechts, hoe ver de steun ervoor zich over het centrum naar rechts zal uit- strekken. Een zachte heelmeester kan 00k Caillaux onmogelijk wezen, maar dit zou geen enkel man kunnen zijn, die de taak op zich neemt. om in de Fransche fkian- cien orde te scheppen. Belangwekkend is nog, dat Caillaux dade- lijk voorbehoud maakt ten aa zien van de verwezenlijking van al zjjn in geschritte verkondigde theorieen. Na den oorlog is over vele wereldverbeteraars en hervormers de geest vaardig geworden en hebben zij denkbeelden ontwikkeld, die zij aan een h. i. verdwaasde menschheid hebben voor gesteld als eenige redmiddelen voor den ondergang. De brij wordt echter steeds minder heet gegeten dan zij te vuur staat In elk geval is de aanneming van de porte- feuille van finaneien door Caillaux het fiat geweest op de totstandkoming van Painleve's kabinet. Omineus klinkt slechts een bericht in de Matin, volgens hetwelk Poincare in de gonzende wandelgangen van het Luxembourg verklaard zou hebben, dat de keuze vaD Caillaux een uitdaging aan den Senaat beteekende en dat deze verklaring een diepen indruk gemaakt had. Wij zullen zien. Briand van wien in den beginne ver luidde, dat hij evenmin ten gunste van de opneming van Caillaux in het kabinet was, moet in elk geval zijn bezwaren hebben laten vallen en heeft in de nieuwe regee ring de portefeuille van buitenlandsche zaken aangenomen. Zoodoende heeft Painleve twee sterke zuilen naast zich. Een derde ministerabel politicus met een klinkenden naam, Loucheur. is hem echter op het laatste oogenblik ontvallen, om welk«i re den blijkt niet. De Monzie, de eendags- minister van finaneien in het kabinet van Herriot na Clementel's aftreden. is de eenige bewindsman die uit de oude in de nieuwe regeering overgegaan is, met verhuizing naar het departement van onderwijs. Van de andere ministers valt nog slechts Steeg. de minister van justitie, in het bizonder te noemen als een bekend parlemen'arier die herhaaldelijk het een of andere minis- terieele ambt heeft bekleed Voor de Duitsche rijk«pvesidentsverkie- zing op 26 dezer, zijn officieel 3 candidaten gesteld, uamelijk Paul von Hindenburg, generaal-veldmaarschalk, Wilhelm Marx, oud rijkskanselier, en de communist Ernst Thalmann, transportarbeider en lid van den Rijksdag Van dit 3tal roert dr. Marx zich het meest. Hij heeft Oost-Pruisen, weim.g zou helpen. Bij elken nieuwen wind- stoot zwiepten de takken boven zijn hoofd woest dooreen, en in de oogenblikken van b.trekkelijke winidstilte tusschen twee vla- gen in, was de lucht vervuld van een zacht- onheilspellend fluiten, waartusschen door het gemartelde gras gedunig-suizend zijn klaaglied zong. Maar telkens kwamen de vla-gen met grooter kracht opzetten; elk ge luid, zoowel het hoefgetrappel van de paar- den van de smokkelaars als een kreet van van een van zijn makkers moest erdoor overstemd worden, dacht Shannon. Aan den overkant van de rivier, waar het pad steil en kronkelend langs de vrij sterke helling omhoog steei^, hidden er vier de wacht op kleinen afstand van de plaats waar hij stond; vlak bij den oever van de rivier waren er nog twee in het dicihte kreu- pelhout verscholen. De aanwezigheid van Shannon alleen, op dit punt, had een tweede doel. Wanneer de smokkelaars het pad naar de ondiepe plaats namen, moest hij ze laten passeeren ,en daarna helpen om den terugtocht van elk van hen, die den briga dier ontsnapt was, af te snijden. Als't ijs te dun was, of als de smokkelaars het andere pad opgingen, moest hij door het afsehieten van zijn karatoijn zijn makkers waarschu- wen, zoodat deze bijtijds ter plaatse konden zijn, om de mannen, die de brug bewaakten, te helpen. Zooals altijd, wanneer Stimson de leiding had, was het plan zorgvuldig uit- gedacht en bood het kans op goede resul- taten, maar omgelukkig voor den brigadier had een brein, even vindingrijk als het ziine, zijn plan de campagne voor-zien. Langzamerthand voelde Shannon zijn le- dumaten verstijiven; hoe meer de koude hem beving, hoe meer het was of een groote on- verschilligheid de gewone gevoeligheid van zijn zintuigen verdoofde. Hij had een bui- het bolwerk van het jonkerdom, bereisd en heeft een groote rede in het Berlijnsche sportpaleis gehouden. De candidaat der republikeinsche partijen legde vooral na druk op de beteekenis der nationale een- heid van Duitschland. De e nheid van liet Duitsche rijk zelfs in de door Bismarck geschapen nog bepe kte kader, is een kostbaar erfgoed. Door den oorlog zijn voor Duitschland millioenen Duitschers verloren gegaan. Indien de po gingen der tegenstanders om Duitschland uit elkaar te rukken, met succes bekroond zouden zijn, zou het Duitsche volt in zijn ontwikkeling een ee.iw achteruit zijn g-zet. Juist aan de demociatische regeering is het te danken, dat de Duitsche rijkseenheid behouden is De democraten hebben on der alle omstandigheden aan deze eenheid vastgehouden, en zij zijn voor geen offers op economisch en financieel politiek gebied teruggeschrikt Grootere gevaren dan de laatste zes jaren gedreigd hebben, zullen volgens mensch lijke berekening in afzien- baren tijd niet meer voorkomen. Marx wees er op, dat de Duitsche staats eenheid door de interuationale overeenkom sten bevestigd is geworden. Het is tbans de taak van de Duitsche diplomatic om het zoo bu tengewoon belang- rijke werk van Londen voor't te zetten. Het tot stand brengen van een goede ver- Standhouding tusschen Duitschland en Frankrijk, is een hoogst belangrijk politiek doel. In dit verband maakte Marx 00k gewag van het aanbod voor een vei'igheids verdrag, waarbij hij echter 00k op de onnatuurlijke grens in 't Oosten wees. Tenslottezinspeelde hij 00k op de aansluiting van Oostenrijk, welke gedachte in de grond- wet van Weimar reeds een vasten bodem heeft gevonden. Het vraagstuk van een groot-Duitsch land kan echter slechts worden opgelost onder de zwart-goud-roode banier. »Wij schimpen niet op de oude vlag zwart-wit- rood, aldus Marx, doch de nieuwe vlag zegt ons meer. De jonge Duitsche demo cratie heeft een belangrijk erfgoed te be- heeren en een groote taak te vervullen." Het nieuw bakken Fransche kabinet zal morgen in het parlement verschijnen. Naar de Matin meldt. zal de regeerings- verklaring het voorstel bevatten van een crediet op langen termijn, daar het on mogelijk is, drt finaneien in een ommezien in het reine te brengen. Omtrent Caillaux'plannen zegt het blad, dat hij verdere inflatie en uitbreiding van de bankbiljetten eirculatie zal tegengaan Het plan de Monzie, iJapitaa sheffing, zal hij laten varen. Haarentegen wil Caillaux nieuwe 'oorsteTen nitwerken, teneinde de INGEZONDEN MEDEDEEL1NGEN. tengewoop groot uithouaingsvermogen en daanbij was hij goed getraind, maar zelfs aan het uithoudingsvermogen van een Ca- nadeesohen marechauss«e komt een einde, en de mannen, die dien naoht bij de rivier de waoht hidden, waren bijna aan t einde van hun krachten. Zoo verdoofd waren zijn voeten, dat hij de stijgbeugels niet langer voelen kon. Een van zijn ooren tintelde ver- schrikkelijk: als een scherpe pijn voelde hij elke poging van het warme bloed om in het half-'bevroren weef.sel door te dringen; wan neer hij met zijn handen, als prikkel voor den bloedsomloop, op zijn borst sloeg, vie- len ze als een dood gewicht op zijn leeren tuniek neer. Een paar naaal begon zijn paard van ongeduld te stampen, maar Beide keeren wist zijn berijder hem, door een lichte aanraking van hand of hiel, onmiiddellijk te kalmeeren, want, zelfs wanneer het gvfol- terde lichaam den strijd dreigt op te geven, wordt er van mensch en di.er in dienst van de Bereden Politie tot het laatste toe voi- komen gehoorzaamheld geeischt. „Kalm aan wat", zeide hij zachtjes, in hoofdzaak om te weten te komen, of hij zijn spraakvermogen nog niet^verioren had. „Je weet, welk bevel we gekregen hebben komt er een begrafenis van, wel, dan be- kostigt de Staat het voor je". Even zuchtte hij diep, maar meteen her- vatte hij instinctmatig de poging, om door slaan gevoei in zijn handen te houden. Op hetzelfde oogenblik kwam de maan van achter de wolken te voorsohijn: in h»t sche- merige licht, dat gedurende een paar secon- den onder de ziwiepende boomen hing, toon- de zijn jong gezicht heel ernstig. Want, zoo jong als hij was, had Shannon een verledcn zooals trouwens bijna elkeen in dienst van de Canadeesche Bereden Politie en dien nacht wilden zijn gedachten niet aflaten van inkomsten te verhoogen, om de schulden, welke op korten termijn zijn gesloten, zoo spoedig mogelijk weg te werken, evenals de vlotteude schuid. Voorts zal de grootste zuinigheid in het bestuur worden betraeht. In verband hiem ede is Caillaux voo stander van de opriehting van een afzonderlijken dienst voor de luchtvaart, zoodat oorlog en marine daar voor geen afzonderlijke afdee- lingen meer behoeven te hebben. Onder de verdere maatregelen, die Caillaux wil voorstellen. neemt de strenge invorderiDg van de oorlogswinstbelasting een voorname plaats in. Men acht het zeker. dat Briand Herriot's poging tot ophetfing van het gezantschap bij het Vatikaan zal opgeven. Ook zal Briand spoedig de onderhandelingen over de regel ng der Fransche schuid hervatten. Voorts wil hij Herriot's politiek voort- zetten wat betreft Duitschland's toetreding tot den Volkenbond en de regeling van de betrekkingen met Rusland. Wat het protocol van Geneve betreft, dit zal Briand laten vallen, terwijl hij zich voorstander van een 5 moger.dheden ga rantie verdrag zal toonen. Hij zal daarom directe onderhandelingen met Londen beginntn over het afsluiten van een pact in den geest van dat, waar over hij in Januari 1922 met Lloyd George te Cannes heeft onderhandeld. ONRUST IN BULGARIJE Bom-aanslag in een kerk te Sofia. Te Sofia is Vrijdag gedurende den lijk- dienst in de kathedraal voor het vermoorde Kamerlid, generaal Guergief, een helsche machine ontploft. Er zijn tal van dooden en gewonden. Drie ministers, die den lijkd'enst bij - woonden, werden licht gewond. Onder de "dooden bevinden zich de prefect van politie van de hoofdstad, verschillende hooge officieren en afgevaardigden. De openbare meening is zeer veront- waardigd, omdat de aanslag uitgevoerd is in een kerk, die overvol was en waar zich ook talrijke vrouwen en kinderen bevonden. De regeering heeft maatregelen netroften om overal in het land de orde te bewaren. Een nader bericht uit Sofia zegt dat het totale aantal dooden tengevolge van den aanslag in de kathedraal 160 l~edraagt en dat der gewonden 1000. Naar het W. B uit Sofia verneemt, heeft de recherche in het district Nowa Sagara ruim 100 personen gearresteerd. Uit hun yerhoor blijkt, dat de aanslag op den koning en op de kathedraal het sein moest zijn voor de revolutie en de nit- roeping van de sovjet republiek op den Balkan. Het Bulg. Tel. Ag meldt dat dadelijk na de ODtplotfing in de kathedraal de koning zich naar de plaats van het onheil begaf, waar hij door de menigte werd toegejuicht. De helschemachine was in het zuidelijk deel van de kerk geplaatst Een radiogram uit Sofia meldt no/, dat de prefect van politie en vele hooge re serve officieren en afgevaardigden tot de slaclitoffers behooren Sofia is door troepen afgezet. De regeerings- e. a. openbare gebouwen worden bewaakt. De kathedraal is door de ontploffing aanzienlijk beschadigd. Een der drie koepels^ het eenige dat zijn leven van eenzamen, hard-werkenden jongenman een romanti- sehe tint gegeven had en waarvan de ver wezenlijking door den man, op wien hij stond te wachten, onmogelijk geworden was. Ten Larry Blake wegging uit Ontario niet 't plan, om zioh meer naar't Westen ergens te vestigen, ging Shannon, aangetrok-ken door de donkere oogen van Larry s zuster, met hem mee. Dicht in hun nabijheid kreeg hij, na aanvraag, het stuik niet-ontgonnen land, dat de Staat elken nieuwen kolonist afstaat. Geld had hij niet veel, maar hij was jong en gezond en hij had twee filinke trek- ossen a lies leek mogelij k, zoolang Ailly Blake hent goed gezind bleef, en dat ze dat blijven zou was waarsohijnilijk, wafcit Shan non was een knappe, frisscihe jonge man. Hij had harder gewerkt dan de meeste jonge mannen op zijn leeftijd en 't resultaat was een i^itstekende oogst en een flink bedrag op de bank geweest; maar toen had de kornst van Courthorne op zijn groot zwar-t paard een spaak in het wiel gestoken. Dat was het einde van Shannon's hoop en van zijn. plannen geweest, en toen hij, eenige weken daarna, op een zekeren dag Blake niet een gezidht aschgrauw van schaamte en woede aantrof, was hij regelreoht naar brigadier Stimson gegaan en had hem zijn diensten aangeboden. En nu was hij meer dan voldaan over zijn impulsiieve handel wijze van toen, want hij kwam van een .as, dat nooit een beleediging vergete* had en dat zijn vrouwen altijd, met reden, hoog ge houden had. Larry en hij zou>den een revol- versohot hebben kunnen vergeven, maar nooit de schande, welke hun aangedaan was. (Wordt vervolgd.) Ue Uurgeioeester <ier gcmeente IjjER NEUZER aiaikt bukenrt. dat eene Opeubare Verga iering van dcu Gemeenteraad zal worden gehouden op Donderdag den 23 April 1925, des namiddnge 2 u«r. fer Neuzen, den 17 April 1925. De Burgemeester voornoemd, .1. HUIZINGA. De Burgemeester van TER NEUZEN brengt ter kennis van de ingeschrevenen dier gemeente voor de lichting 1926 en van de tijdelijk ongesehikt ver- klaarden der vorige lichting, dat de keuring dier ingeschrevenen voor den Dienstplicht, welfee gehou den wordt op 22, 23 en 24 APRiI- a. s., in plaats van in het Gemeentehuis, zooals in de betrekkelijke oproepingen is vermeld, zal worden gehouden in de Kopschool aan de Walstraat. Ter Neuzen. 20 April 1925. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. 0

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 1