AXu f'fay*!**? C. P. GEELHOEDT ZAAMSLAG, Heeren-, Jongens- en Kinderkleeding, Overhemden en Dassen. Firma J.L. JURRIJ KINDERWAGENS HET LEVEN, CONCERT'S!! bal groote Kerkbijfaels Br H. POT Denkt STRANDGOEDEREN. Pootaardappels, verschillende Voederbietenzaden, Grondboringen voor grondonderzoek Voorjaar 1925. Axel. Van Baal's Kappershuis W aarschuwing. „GROENE KRUIS" RUNDV££F uKKERS. Uien en Siaplantm Noordstraat - TER NEUZEN zoowel breed als smal het actueelste en best geillustreerde Weekblad, is iederen Zaterdagnamiddag verkrijgbaar bij Firma p, j, VAN DE SANDE. WisselkoeitMften. DANIEL JACOB. Wegens Huwelijk a,s. Donderdag 26 Maart GESLOTEN P. A. EVERAERS, „De Vereenigde Werklieden". 1e. EEN E I K, 2e. EEN BE UK, 3e. EEN E I K, 4e. EEN El K, Algemeene Vergadering DENIVT Vlissingen Walstraat 84 Middelburg Ladge Delft H 13 in vroege en isle soorten. SMALLEGANGE's Zaadhandel, TER NEUZEN. H. H LANDBOUWERS! KOOLRAAPZAAD sn SUIKERBIETEHZAAD onderzoek Water, en het plaatsen van Nortonpompen. R. VERSCHELL9NG, KL00STERBALSEM Oprtieuw ontvangen bericht de ontvangst eener mooie keuze STALER voor kleeding naar maat. AANBEVELEND. a o 3 DE NIEUWSTE MODELLEN. - DE LAAGSTE PRIJZEN. - <D Q d (S <0 van de afdeeling Voorstraat, die, geas- sisteerd door eenige rechercheurs van het hoofdbureau, eenige a gen ten zijner afdee- liing en later oak door een inspecteur van de valschgeld-afdeeling van het hoofdbureau van p'O'ldtie, huiszoeking deed in het pand aan de Haringpakkerstraat. Nief minder dan 6 gezinnen bewonen dit pand, zoodat het eenige moeite kostte, de vrouw, die de guldens had uitgegeven, op te sporen en te herkennen. Toen zij na eenig weifelen was opge- spoord, werd in haar woning een zeer nauw- keurig onderzoek ingesteld, met het gevolg, dat men eerst haar portemonnai vond met in een a.-onderlijk vak verborgen twee valr- sche guldens. Daarna ontdelkten de politie- mannen in twee kasten een volledige, geper- fectionneerde ins-tallatie voor het maken van •m'teche guldens en rijlksdaalders. De bewo- -ners de 36jarige electricien-fbankwerker M. M., Rotterdammer van gelboorte, ondanks zijn Schotschklimkenden naam, en zijn echt- genoote zijn gearresteerd. De gevonden werktuigen wijzen er op, dat een zeer belkwaam werkman de dader moet zijn. Er waren smeltkroezen, gietkroesjes, fangen, vijlen, baden voor het verkoperen en verzilveren langs electrischen weg van de ■nuntstukken, batterijen, een gelijkstroom- richter en weerstand benevens de noodige metalen. De matrijzen waren niet zooals ze gewoonlijk bij de vervaardigers van valsch geld worden aangetroffen, van gips, doch van een heel bijzondere samenstelling, zoo als de valschgeld-afdeeling bij al haar er- ><aning, op dit gabled ze nog niet had aan getroffen. De methode ojn het randschrift aan te brengen, een van de moeilij'kste Jingen voor een valschen munter, was even- eens zeer vernuftig gevonden. Behalve deze volledige inrichting vond de rKjlitie een aantal valsche guldens en een zeer groot bedrag aan kwartjes, dubbeltjes centen, zelfs banlkpapier, dat vermoedelijik terugontvangen was voor in betaling gege- ven valsche guldens. Men trof o.a. een zak aan met bijna 3000 kwartjes. De vrouw heeft bekend, dat haar man reeds ongeveer 5 maanden valsche guldens heeft gemaakt en dat zij er dagelijks 4 of 5 nitgaf. De man bekent eveneens de guldens te hebben gemaakt en uitgegeven. Hij weigert echter pertinent te zeggen, hoe hij de gul dens heeft vervaardigd en op welke wijze eij de werkelijk schitterend mooie matrijzen heeft gemaakt. Eveneens bewaart hij zijn geheim omtrent de manier, waarop hij het randschrift heeft aangebracht. De winkelier in Tusschendijken, wiens activlteit geleid .heeft tot de aanhouding van M. M. uit de Haringpakkerstraat, komt in aanmerking voor de be loo ni nig van f 500, die de justitie heeft uitgeloofd voor hem, die aanwijzingen zou geven, leidende tot de arrestatie van den vervaardiger van de val sche guldens met het jaartal 1923. Reeds is hem een gedeelte van de som uitbetaald. De arrestatie is niet gemakkelijk geweest. M. M., heeft drie keer een poging gedaan om te ontvluchiten. Slechts met de grootste moeite heeft men hem bij de overbrenging ti bedwang kunnen houden. Hij heeft ge- dreiigd, als.hij tot een zware straf veroor- ieeld wordt, zijn uitvindimg aan tientallen menschen bekend te zullen maken, zoodat er nog veel meer valsch geld in omloop zou worden gelbraoht. Voorts beweert hij, een procede te kennen voor het namaken van bankbiljetten, die niet van de echte te on- terscheiden zijn. Ocvk dit zou hij door an- deren laten toepassen, als hij een naar zijn oordeel te zware straf zou moeten onder- gaan. De directie van's rij'ks munt heeft bereids de in beslag genomen guldens, die grooten- deels van tin, met antinoom of bismuth zijn vervaardigd, daarna verkoperd en verzil- verd, onderzocht. Bij een juwelier had de politie een der in de winkels in Tusschendijken in beslag ge nomen guldens, die zoo keurig waren nage- naakt ook de klank week niet sterk af voorloopig laten onderzoeken. Het voor- naamste kenmerik van de valschheid was, Hat ze te llcht waren, ze wogen slechts 8 gram. EEN ZiONDERLlNGE DIENSTBODE. De dienst'bode is ongeveer twintig jaren; zij schijnt trouwplannen te hebben en wilde op gemakkelijke wijze zich allerlei aan- schaffen voor haar toekomstige hulshouden. Daartoe had zij in een aantal winkels in de omgeving van den Overtoom te Amsterdam allerlei dingen gekocht. Zij zag kans een deel van de artikelen zonder betaling mee te krijgen en verzocht de rest aan een be- paald adres te doen bezorgen. Het bleek, dat de bewoners aan dat adres van de bestellingen niets afwisten en van de dienstibode hadden zij nooit gehoord. Blijkbaar had het meisje alleen maar zoo- veel besteld om vertrouwen in te boezemen en wat zonder betaling mee te krijgen. Eenige winkeliers liepen in de val, doch thans is het goede leven voor de diensfbod uit, daar de politie aan haar inkoopwoede een einde maakte. brengt. Een reden te meer dus, het hier ge- opperde denkbeeld in emstige cyverweging te geven, en alle voorstanders van goed onder- wjjs, die het sollen met de openbare school moe zijn, toe te roepen: Op weg naar een neutrale school! Een ras-voorstanider van openibaar omderwij®. iI\G£ZOJNJL>EJN STUKKEN. (JLiuiten verantwoordelijkheid der Redactiej OP WEG NAAR EEN NEUTRALE SCHOOL! Het in Uw blad van 18 Maart voorkomend stuk van een „Vader van schoolgaande kinile- ren', zal velen uit het hart gegrepen zijn. In- ueidaad zijn de toestan.den, waaronder het Ter Neuzensche Openbaar onderwijs al tal van jaren een kwijnend best aan voortsleept, van dien aard, dat gegronde vrees voor de toekomst ons moet bevangen. En de droevige behande- iing van het openbaar onderwijs, gevoegd bij de huidige samenstelling van het college van B. en W., wettigt het vermoeden, dat verbete- ring vooralsnog wel tot de traditioneele „vrome wenschen" zal blijven behooren! Een recent geval van onverantwoordelijke verwaarloozing van het openbaar onderwijs heDben we gezien in het niet-vervullen van de vacature aan school A, die ontstaan was door het overlijden van den heer Bierle. Voor 1 Juli 1924 was er gelegenheid op rijks kosten in die vacature te voorzien, maar het gemeente- bestuur heeft die datum werkeloos voorbij laten gaan, en thans zouden bij vervulling dier vacature de •kosten daarvan natuurlijk voor rekening van de gemeente komen. Ik wil in venband hiermee uit de vele gemeenten, waar B. en W. met betrekking tot deze 1 Juli-datum actiever waren dan het gemeentebestuur van Ter Neuzen, er slechts twee noemen, n.l. Am sterdam, waar in de maand Juni 1924 nog massa's onderwijzers zijn aangesteld en in de tweede plaats Ambt-Hardenlberg (Overijsel), waar het rechtsche college van B. en W. op 30 Juni 1924, dus 1 dag voor de beruchte grensdatum, drie voordrachten aan den Raad aanbood ter benoeming van evenveel onder- wijzeressen. Er staat in de Nederlandsche Grondwet (en dat is geen phrase!), dat het onderwijs een voorwerp is van de aanhoudende zorg der overheid, maar in Ter Neuzen schijnt „men' onder en boven die Grondwet te staan. Resumeerend, ben ik het dus totaal eens met dien sympathieken „Vader van school gaande kinderen", wanneer hij zegt, dat de handen aan den ploeg geslagen moeten worden, om vendere afbraak van het openbaar onder wijs tegen te houden. De kwestie is nu maar, hoe hij dien tegenstand ziet. En het is met het doel, daarin een belangrijke, wellicht nog on- besproken aanwijzing te geven, dat ik thans kom tot de quintessence van mijn betoog: Wordt het, voorstanders van goed onderwijs in Ter Neuzen, nu geen tijd de stichting van een neutrale school eens terdege onder de oogen te zien Aoht gij de tijd thans niet ge- komen, dat gijzelf aan uw kinderen gewaar- borgd onderwijs doet geven, waarop ze recht hebben en dat uw gemeentebestuur hun staat te onthouden Is „de school aan de ouders" ook voor u geen leuze geworden of zou dat alleen geoor- loofd zijn aan de voorstanders van confessio- neel onderwijs? Neen immers! Neemt een voorbeeld aan de ouders van Bergen op Zoom, waar door de twijfelachtige verzorging van het openbaar onderwijs de ouders vanzelf den weg van een neutrale school opgedreven werden en waar dan ook een model van een school ver- scheen, waar thans een stroom van kinderen heen trekt. Wie neemt het initiatief? Over voorkeur voor school A of C zwijg ik. Maar te verhelen valt het niet, dat een degra- deering van school A tot een 3-klassige het openbaar onderwijs in de kom totaal om hals Ter Neuzen, 23 Maart 1925. Mijnheer de Redacteur. Mag ik U nog even lastig vallen met een kort antwoord aan de Inzenders van Uw blad van Vrijdagavond j.l. Zeer verheugd was ik daaruit te vernemen, dat er een Comite van Actie is, waarbij nog andere organisaties aangesloten zijn enz. enz. En hun oordeel is eenstenunig, dat de over- plaatsing van. leerlingen van school A naar school C in het belang is van het geheele open, bare onderwijs in onze gemeente. Nu, als dat Comite het zegt, aal het wel waar zijn, denk ik. Minder leerlingen en minder leerkraohten (dat laatste vooral) een voordeel? Voor school A? Onzin! Momenteel kon niet anders gehandeld worden. Dat is iets anders. Daar gaan we maar niet vender over boomen, want daarover meen ik Woensd'ag mijn oordeel duidelijk ge- noeg- uitgesiproken te hebben. Dat we dus alle gewenschte inlichtimgen bij het Comite kunnen krijigen, kan niet ander- dan ons verheugen. Waar het eehter voorna- melijk op aankomt, dat is het laatste woordje: Actie". Daarvan hebben wij, wat school A betreft, tot nog toe weinig kunnen merken; anders zouden onze kinderen niet in een school zitten, die voor anderen niet goed genoeg was, en zich moeten behelpen met meubels, die bij anderen voor ondeugdelijk verlflaard werden, enz. enz. Laten wij maar niet vender opsom- men alle bezwaren, die er nog zijn, doch dank- baar zijn, dat er nu eens actief zal opgetreden worden. Dit zal een goeden indruk maken, op de ouders d'er leerlingen van school A en aan veel gemor en ontevredenheid een einde maken. En efke actie, mits in de goede richting, kan van onzen steun v4rzekerd zijn. Beter laat dan nooit! Met dank voor de plaatsing, mijnheer de Redacteur. Uw dw., Vader van schoolgaande kinderen. onze werkgevers, daar hier kan begonnen worden met een willekeurig aantal, door den baas te bepalen; in Gent is dit contractueel vastgel-egd. Hier als regel 3 man per kraan, Gent minstens 5 per kraan, terwijl het belang van beide werkgevers medebrengt, bij verdere lossing genoeg trimmers in werk te stellen. Bovendien zijn er in de Gentsche haven nog vele bepalingen ten voordeele der arbeiders, welke wij hier niet kennen, doch deze alle op te noemen, zou te veel plaats vergen. Wij meenen te hebben aangetoomd, dat over het algemeen en in de cokes in het bij zonder, de loonen in Gent niet lager zijn dan bij ons, d'at dus de hoogere lossingskosten door iets anders moet worden veroorzaakt. U dankend voor de verleende plaatsruimte. Namens de samenwerkende organisaties in het Transportbedrijf, A. HAMELINK, Seer., Centr. Bond v. Transportarb. POLITIE. Op het bureau van politie alhier zijn als gevonden gedeponeerd: een kinderbontje, een rozenkrans en een knipmes. Rechthebbenden vervoegen zich aldaar. Amsterdam, 25 Maart, 2 iiur. Bieden. Londen 11,993/4 Berlijn, per biljoeu Parjjs 13,15 Brussel 12,80 Weenen (10.00U) 0,40 Vreemd Bankpapier. Duitsch, per biljoen Fransch 13,15 Belgisch 12,80 Oostenrjjkach (10.000) 0,40 L.aten 12.007, 0,59 13,17 12,83 0,45 0,59 13,17 12,83 0,45 Ter Neuzen, 23 Maart 1925. Geachte Redactie. Naar aanleiding van het in Uw blad van Vrijdag 6 xMaart voorkomenide bericht om trent de „ongunstige toestanden" voor onze haven, tengevolge van het valutaverschil en de daaruit voortvloeiende hoogere lossingskosten tegenover de Gentsche haven, verzoeken wij beleefd een plaatsje voor het volgende. Voor den lezer van genoemd bericht, welke de loonsverhouding Gent—Ter Neuzen niet kent, zou er aanleiding oestaan om te denken, dat deze hooge lossingskosten worden veroor zaakt door de hoogere arbeidsloonen en gun- stiger arbeidlsvoorwaarden. Dat dit niet het geval is, zal aan ieder duide lijk zijn, wanneer wij de loonen in Gent verge- lijken bij die te Ter Neuzen. Hier wordt voor bootwerk betaald 82% cent per uur, of 5,per 8 uur, de gelbruikelijke arbeidsdag. Voor alle andere werkzaamheden, is dit 50 cent per uur of f 4,per dag. In Gent hebben de organisaties een loonovereen- komst op basis van den index, waardoor hun voor het minste betaalde werk een dagioon van 24 franes, voor- het best betaalde werk 33 francs per 8 uur, verhoogd met 8 francs duurtetoeslag, dus 32 tot 41 franken is ver- zekerd, hetgeen omgezet zeker niet minder be- draagt dan hier. Bepalen wij ons nu bij de in het bericht genoemde cokes. Deze is in onze haven gelost tegen 5,per man per 8 uur. In Gent behoort dit tot het werk a 33 frarc- 8 francs duurtetoeslag, dus 41 franken of ruim 5, Moet er hier in Ter Neuzen worden o-.e gewerkt, wordt dit met 30 cents per uur extra betaald over alle uren. In Gent geeft dit voor de uren 68 's mor- gens en 68 's avonds 50 extra, alle uren daar tusschen 100 extra. Hieruit volgt, dat voor een nacbt van 10 uu te Ter Neuzen zal worden betaald 10 X 02 Vj f 9,25 of 74 francs. In Gent is dit echter 2 X 33 66 8 francs duurtetoeslag is 74 francs per 8 uur, wat dus een voordeel voor onze haven aangeeft van 2 uur langer arbeid voor hetzelfde geld. Voeg hierbij het ploegenstelsel in beide havens, dan blijkt dit weer in het voordeel van SCHEEPVAARTBEWEGING. 18 Maart. Eng. s.s. Greatend, 4232 M3., ledig, van Gent naar Seaham. Eng. s.s. Hornbey Castle, 11916 M3., ge- mengd, van Gent naar Antwerpen. Deensch s.s. Vega, 4707 M3., ledig, van Gent naar Humber. Eng. s.s. Blackcock, 1393 M3., stukgoed, van Gent naar Londen. Zweedsch s.s. Maja, 3625 M3., ledig, van Gent naar Immingham. Eng. s.s. Breadale, 1148 M3., fosfaat, van Gent naar St. Malo. Eng. s.s. Letheworth, 3728 M3., kolen, van Newcastle voor Gent. Eng. s.s. Ayreo, 3880 M3., kolen, van Newcastle voor Ter Neuzen. Eng. s.s. Rayford, 1334 M3., ledig, van Shoreham voor Gent. Estlandsch s.s. Kodumaa, 3202 M3., ge- mengd, van Rival voor Gent.. 19 Maart. Duitsch s.s. Hornbach, 4372 M3., ge- mengd, van Leningrad voor Gent. Eng. s.s. Falcon, 1910 M3. stukgoed, van Londen voor Gent. Noorsch s.s. Rudolf, 2616 M3., pyriet, van Barem voor Gent. Nederl. zeilsch. Dina, 381 M3., ledig, van Ter Neuzen naar Antwerpen. Grieksch s.s. Zinovia, 8419 M3., ledig, van Gent naar Barry. Duitsch s.s. Weichsel, 2921 M3„ ledig, van Gent naar Hamburg. Eng. s.s. Faxfleet, 2385 M3., ledig, van Gent naar Goole. Eng. s.s. Crachschot, 6734 M3., ledig, van Gent naar Newcastle. Eng. s.s. Heriot, 3506 M3., stukgoed, van Gent maar Antwerpen. 20 Maart. Eng. s.s. Thormhope, 6431 M3., kolen, van Newcastle voor Gent. Eng. s.s. Mersey, 2934 A13., stukgoed, van Goole voor Gent. Fransch s.s. President Sergent, 14925 M3., olie, van Boston voor Gent. Fransch s.s. Capt. Augustine, 8306 M.3., cokes, van Newcastle voor Gent. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Uw humeur wordt vergald, als gij last hebt van aambeien. Foster's Zalf geeft vanaf Je eerste aanwending verlichting en heelt uw kwaal. Inderdaad een probaat geneesmiddel. Per doos 1.75; per tube f 1.5 I tal. s.s. Motia, 7004 M3., ledig, van Gent naar Barry Roads. Franseh s.s. Saint Enogat, 6353 M3.,1 kolen, van Gent naar Bordeaux. Eng. s.s. Rayfort, 1334 M3., fosfaat, van Riemen naar Antwerpen. Eng. s.s. Egret, 3945 M3., stukgoed, van Gent naar Belfast. Eng. s.s. Letheworth, 3728 M3., ledig, van Gent naar Newcastle. Fransch s.s. Orne, 4980 M3., .kolen, van Gent naar Bordeaux. Eng. s.s. Ayreo, 3880 M3., ledig, van Ter Neuzen naar Bilyth. Letlandsch s.s. Sigulda, 5647 M3., res- tant, van Gent naar Rotterdam. Estlandsch s.s. Kodumaa, 3202 M3., ledig, van Gent naar Zwijndrecht. Duitsch s.s. Hornbach, 4372 M3., ledig, van Gent naar Amsterdam. Eng. s.s. Hull, 3202 M3., stukgoed, van Antwerpen voor Gent. Belg. s.s. Marcel, 3105 M3„ kolen, van Lieth voor Gent. 21 Maart. Estl. m.s. Wirumaa, 1607 M3., ledig, van Esibjerg voor Gent. Eng. s.s. Evelyn Manor, 1120 M3„ ledig, van Margate voor Gent. Eng. s.s. Dotterel, 4925 M3., stukgoed, van Manchester voor Gent. Eng. s.s. Parkhill, 5158 M3., kolen, van Methil voor Gent. Duitsch s.s. Renate, 2534 M3., ledig, van Brussel voor Gent. Eng. s.s. Falcon, 1910 M3., stukgoed, van GentTer Neuzen naar Londen. Eng. s.s. Hull, 3202 M3.,- stukgoed, van Gent naar Hull. Eng. s.s. Mersey, 2934 M3., stukgoed, van Gent naar Goole. Fransch s.s. Capt. Winckler, 5710 M3„ kolen, van Gent naar La Pallice. Noorsch s.s. Rudolf, 2616 M3., ledig, van Gent naar Blyth. 22 Maart. Eng. s.s. Rudmore, 2741 M3., kolen, van Hull voor Gent. Amerik. s.s. Huguenot, 19708 M3., creo- soot-olie, van Hamburg voor Selzaete. Eng. s.s. Don, 2936 M3., stukgoed, van Goole voor Gent. Eng. s.s. Blackcock, 1393 M3., stukgoed, van Londen voor Gent. Eng. s.s. Harelda, 3645 M3., stukgoed, van Manchester voor Gent. Eng. s.s. Huntherfield, 4114 M3., stukg., van Hull voor Gent. Ned. z.s. Velox, 404 M3., pek, van Lon den voor Ter Neuzen. Eng. s.s. Thornhope, 6431 M3., ledig, van Gent naar New-Castle. Eng. s.s. Primrose, 1721 M3„ macadam, van Gent naar Londen. Eng. s.s. Evelyn Manor, 1120 M3., fos faat, van Gent naar Blyth. 23 Maart. Ned. s.s. Moordrecht, 3678 M3., kolen, van Cardiff voor Gent. Eng. s.s. Therese, 3677 M3., kolen, van Goole voor Gent. Eng. s.s. Trentwood, 2237 M3., ledig, van Rouaan voor Gent. Zweedsch s.s. Vestavik, 3434 M3., ijzer, van Gent naar Newport Mom. Langs de Westsluis alhier zijn 10 binnen- vaartuigen op- en 7 afgeschut. A. C. LENSEN'S STOOMVAARTMAAT SCHAPPIJ—TER NEUZEN. s.s. HELENA in lading te Seriphos voor Stettin. s.s. MAGDALEN A vertrok 24 dezer van Barry naar St. Vincent (K. V.). s.s. TERNEUZEN in tossing te Gaeta. Hiermede geven wij U kennis van de geboorte van onzen Zoon A. A. GUEQUIERRE. J. GUEQUIERRE—Bierl£ Ter Neuzen, 24 Maart 1925. Zaamslag. Gelieve geen betalingen meer te doen aan mijn compagnon W. v. d. SANDE. Volgende week komt mijn vertegenwoordiger, de heer J. FOU- DRA1NE, die belast is om de posten te innen. v/h W. v. D. SANDE en EVERAERS, Grossier, St. Filipsland. fc-lMBP" ,n liet fai'Ussement der HPl^F Algemeene Zeeuwsche Elec- Triciteits Maatschappij (A. Z. E. M.) te Middelburg, heeft deRechter-commissaris bepaald, dat De schuldvorderingen (voor zoover niet reeds ingediend) bij Curatoren moet worden ingediend, aan het adres van den eerst ondergeteekende, niet Jater dan 1 Mei 1925; de verificatievergadering zal worden gehouden in een der lokalen van het Gerechtsgebouw aan het Hofplein te Middelburg op Woensdag den 27sten Mei 1925 des namiddags twee uur. Middelburg, Maart 1925. Curatoren voomoemd, J. J. HEYSE (Hofplein). J. BOELEN. om de Jaarvergadering van het a.s. Vrijdagavond. HET BESTUUR. MUZIEKGEZELSCHAP op DINSDAG a.s., 's avonds 8 uur, in het Caf£ „La belle Vue". De Burgemeester der gemeente CLINGE maakt bekend, dat omstreeks 10 Februari j.l. zijn ge strand in de schorren, gelegen ten noord-westen van den Hedwigepolder, binnen het gebied dezer gemeente (verdronken land van Saftingen) en onder zijn beheer zijn geborgen lang 6.5 M., dik 0.55 M. lang 12.5 M., dik (op manshoogte) 1.5 M. (in de kruin) 0.90 M. lang 12 M., gemiddeld dik 0.60 M. lang 11.60 M., gemiddeld dik 0.70 M., en roept ter reclame een ieder op, die tot het geborgene meent gerechtigd te zijn. CLINGE, 18 Maart 1925. De Burgemeester van Clinge, C. F. DE DECKERE. van de Leden tot Verbetering van het Rundvee in Zeeland, te Axel bij Mejuffrouw Wed. Gilijamse, op Za- terdag 28 Maart 1925, voormiddag II uur. Opkomst dringend gewenscht. Namens de Commissie, J. HUIJSSEN—Dieleman. Belangstellenden kunnen lid worden tegen klelne contributie. Voup tieeren en ]on§enjl)leedin^ OSS. Evenals vorige jaren wederom in depot ontvangen: (Reuzen Victrix). G. DE LEEUW, Zaamslag (Veer) Ondergeteekende bericht hiermede dat hij, zich heeft ingericht tot het uitvoeren van Vraagt inlichtingen en prijs bij Donze-Visserstraat 26, Ter Neuzen. AKXER'S beroemd wrijfmiddel bij rheumatiek,spit, spierverrekkingen^ en stramheid^ KLOOSTERBALSEM verkrijgbaar bij Fa A. van Overbeeke—Leunis. met koperen sloten in verschillende soorten en prijzen. Pinna P. J. VAN DE SANDE CONCURREERENDE PRIJZEN. afgepastTgordunen 03 !3 a o CTQ as

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 3