ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUW8CH-VLAANDEREN. loesf uw vrouw? No 7737. Vr dag 20 Maart'1925 65e Jaar gang UIT L 0 TIN G geldleeningen Ouders en kinderen. Onteigening in het belang derf VolkshnisYesting. breng haar dan een flesch Abdijsiroop mee, morgen is zij genezen en U dankbaar. BEKENDMAKING. BIWNEHLANP. ¥acr Uw syeces WY8ERT BUITENLAND. - v/ivir hinnpri Tpr Neuzen f 1 40 per 3 maanden Voor buiten Ter Neuzen fr. per post f 1.80 per 3 maanden ABONNEMENTSPRIJS: Voor Ned. Indie en Amerika 2.70 per 3 maanden - Voor 4 dverig buitenla'nd j 3.35 per 3 maanden Bii vooruitbetaling fr. per post J6.60 per iaar Abonnementen voor't buitenland alleen bij vooruitbetaling. der gemeente SAS VAN GENT. Geldleening 1893, uitgeloot nummer 2, aflosbaar 1 Mei a.s. 1915, uitgel. nummers64en 48 aflosbaar 1 December a.s. 1919, uitgeloot nummer 5, aflosbaar 31 December a.s 1920, uitgeloot nummer I, aflosbaar 1 Maart 1926. 1921, uitgel. nummers 17 en 48, aflosbaar 1 April a.s. 1924, uitgeloot nummer 37, aflosbaar 16 December a.s. Sas van Gent, 18 Maart 1925. Burgemeester en Wethouders van Sas van Gent. L. W. G. HOEFNAGELS, Burgemeester F. P. J. STUBBR, Secretaris. De verhouding van de ouders tot hun kinderen kan van tweeerlei kant worden beschouwd. Men kan alien nadruk laten vallen op de houding van de kinderen, en men zal zeker goed doen, vooral in onze dagen, om het eerste grondbeginsel: de richtige verhouding van de kinderen tegen- over hun ouders heel sterk te accentueeren, en daar dus den vollen nadruk op te doen vallen. Onze kinderen moeten leeren ge- hoorzamen, dat moet als 't ware hun zoo worden geleerd en ingescherpt, dat zij niet anders kunnen noch willen. Een kind, dat voor zijn derdq levensjaar niet geleerd heeft te gehoorzamen en zelfs onvoorwaardelijk te gehoorzamen is, zoo heeft een be roemd paedagoog gezegd een verloren kind. Met andere woorden: dan is er aan zoo'n kind eigenlijk niets meer te doen Men kan dan nog wel allerlei pogingen in het werk stellen en allerlei middelen aan- wenden en tot allerlei maatregelen zijn toe- vlucht nemen, maar het is dan toch al te laat. Ai het andere, wat men een kind nog zou willen geven of bijbrengen is ,,boter aan de galg gesmeerd," indien het kind niet geleerd heeft te gehoorzamen, dat wil zeg- gen: indien o,ns kind niet geleerd heeft zich vol vertrouwen over te geven aan den wil van vader en moeder, zich te bukken en te wen-den en te schikken naar hun inzichten en wenschen. Dat moet een kind allereerst leeren, en men kan met dit onderwijs niet vroeg genoeg beginnen en er nooit te veel ernst mede maken. Onze kinderen moeten gehoorzamen. Ouders moeten deze gehoor zaamheid verlatigen, zij hesbben er recht op onvoorwaardelijk te worden gehoorzaamd Zij moeten hun wil voorschrijven, hun wen schen duidelijk te kennen geven en voorts staan op volledige opvolging en inwilliging Dit sta en staat dus ook in dit artikei voorop, ook al schijnen wij nu in het ver- volg van onze beschouwingen dingen te gaan zeggen, die daar lijnreciit mee in strijd zi;n Rii en onder alles staat voor ons vast en blijft voor ons vaststaan: Gehoorzaam heid van de kinderen aan hun ouders is eerste eisch, ja: eerste onderstelling van een richtige verhouding tusschen kinderen en I ouders. Wij wilden echter thans niet iets schrijven voor of over kinderen, en dus ook niet aan hun ad res, neen, het was er ons om te doen: iets te gaan zeggen aan het adres van de ouders, en wij hebben daarom ook niet boven dit artikei geschreven: kinderen en ouders, doch juist in omgekeerde volgorde: Ouders en kinderen. Ook aan de houding van de ouders im- mers mankeert tegenwoordig heel veel. Het inoge dan waar zijn, datMeze maatschappij voor een goed deei te redden zou zijn, in dien de kinderen waren, die zij moesten wezen, daarnaast en zelfs in zekeren zin daartegenover kan ook worden beweerd: onze tijd zou een heel stuk verder zijn, indien onze ouders rechte ouders waren. Het kan en zal voorkomen, dat verkeerde ouders, goede ilinke kinderen hebben, en het komt zeker ook zeer vaak voor, dat deugdzame en hoogstaande ouders verkeer de en gezonken kinderen hebben, maar wii mogen toch niet om een enkele of ook om meerdere uitzonderingen den algemeenen regel over het hoofd zien: de beste en nor- male orde is deze, dat er gehoorzame kin deren voortspruiten uit ordelievende en eerbiedwaardige ouders. Daarom willen wij in de volgende regels enkele eischen noemen, waaraan goede ouders hebben te voldoen en enkele dingen aanduiden, waarop zij allereerst zullen heb ben te letten, willen zij kans hebben hun voorbeeld niet in den wind te zien slaan en zegen te verkrijgen op hun ouderwerk. Het is merkwaardig, dat een groot man als Paulus, een die niet alleen voor de Christelijke leer, doch ook voor het Christe- Iijk leven zulke belangrijke wenken heeft ge.geven, dadelijk en altijd heeft begrepen, dat aan twee kanten de fout kan liggen, en dat wil hier op rijkere en blijvende vrucht gerekend kunnen worden ook werkelijk door de kinderen, maar ook door de ouders allerlei fouten zullen dienen te worden ver- meden. De fout kan aan twee kanten liggen: de fout (zoo laat Paulus herhaaldelijk duidelijk zien) kan liggen bij den man, maar ook bij de vrouw, bij de knechten, maar ook bij de meesters, bij de kinderen, maar ook bij de vaders en moeders. Bij de vaders blijkbaar vooral; de groote heidenapostel noemt ten minste die vaders in de allereerste plaats. En dat zeker niet, omdat Paulus den invloed van de vrouwen en moeders zou onderschat- ten, maar wellicht w61 omdat ook hij zich zeer wel er van bewust was, dat op stuk van zaken de gebreken veel meer zullen liggen bij de vaders dan bij de moeders, en vooral ook, omdat de fouten der moeders veel gemakkelijker zullen kunnen worden hersteld dan de gebreken van de vaders. Tot die vaders zegt Paulus ergens „En gij vaders, verwekt uwe kinderen niet tot toorn, maar voedt ze op in de leering en verma- ning des Heeren." Wij waren dezer dagen in de gelegenheid om de mooie geschriften van den beminden Jan Ligthart eens door te zien, en wij werden er bij die gelegenheid door getroffen, zooals Jan Ligthart al heel weinig zegt of schrijft aan het adres van de vaders; in hen vindt hij blijkbaar al heel weinig te loven en te prijzen, maar wel is een van zijn mooiste stukjes gewijd aan de zegenende verheerlijkin.g van „Moeder." En als Jan Ligthart nog even iets goeds zegt over 'n vader eigens, dan is dat over eengrootvader en over den Vader van den Verloren Zoon! Een van de dingen, waardioor ouders, vaders, maar ook niet zelden moeders, hun kinderen tot toorn kunnen verwekken, is dit, dat zij beslist hun meenin.g willen door- drijven, en liever in hun kind alles zouden breken, dan toe te geven, dat op een of an- der punt hun kind het bij het rechte eind zou kunnen hebben. We hebben eens ge- hoord van iemand, die boos wend op een electrisch belletje, dat den dienst weigerde, en die er toen maar op los trok met een hamer, waardoor onhcrstelbare schadc aan dat voorwerp werd toegebracht. Neen, wij moeten het onzen kinderen gunnen om er een eigen meening op na te houden, of die op-den-duur te verkrijgen. Ligthart schrijft: „Vader en Moeder zijn steeds rechtzinnig geweest en hebben hun kinderen trouw in dien geest opgevoed. Nu komt er echter twijfel in het hart van hun kinderen. Hun gemoed komt in opstand tegen den God, zooals hun die is geteekend, enz. enz. Dan is het voor zuike ouders natuurlijik smarteilijk, als hun kinderen niet die kritiek komen. Maar en wij geloo- ven, dat Ligthart er goed aan heeft gedaan, toen hij dat eens duidelijk neerschreef: „te meer reden is er voor die ouders, om aan zulke kritiek niet het zwijgen op te leggen. Laat de jongeren maar uitzeggen, maar vo Ik omen eerlijk uitzeggen, wat er in hen omgaat. Dan toch hebben de ouders de beste gelegenheid om irtvloed uit te oefe- nen." En zoo vermaant Ligthart dan ook om de kinderen vooral niet te dwlngen tot kerkbezoek. Ook het omgekeerde kan echter voorkomen en wordt door Ligthart eveneens genoemd en onder het ix>g geziert. Niet anders is het, volgens hem, wanneer de jongeren in het sociale en poliitieke leven een andere richting willen iuslaan dan de ouders, wanneer de dochter voor vrotiwen- kieorecht gaat ijveren, (Ligthart's artikei we'd geschreven voordat de Nederlandsehe vrouw deze ,,zegeninig"(?) deelachtig was gewoiden), en de zoon zich bij de sociaal- democratie aansluit. Dan loopt menig ouder langs het water van het leven als moeder- kip, toen een van haar kuikentjes niet in het drnge zand bleef scharrelen, maar brutaal te water ging. Angst, angst, angst, dat het kind verdninken zal. Maar als dat kind nu in het water zijn element vindt? Neen, wij geven nu nog even Ligthart zelf het woord: „Jongeren, als ze echt zijn, moeten rood zijn, rood in gods', enst, rood in poli tick, rood in ieder opzicht. Rood is de kleur van de dageraad. We yeten immers dat dageraad letterlijk wil zeggen: dagerood? Wat jong is, kent het leven niet, kent zich- zelf niet, ziet alieen zijn ideaal van vol- maaktheid en wil dat verwerkelijken!" Goede ouders zullen dus naast hun eisch van eerbiediging tegelijk hun kinderen het recht en voorreeht gunnen: zichzelf te mogen zijn en steeds meer te worden. Maar er is een tweede punt, waarop vaders en moeders hun kinderen ontzaglijk in den weg kunnen staan, en ddt is: als zij zetf eens geen ernst maken met de hoogere dingen op godsdienstig en zedelijk gebied, terwijl zij dan allicht van hun kinderen wel eischen, dat deze van strenge beginselen zullen zijn. Dit moet in het hart van kinde ren en jongere menschen wel zeer ernstigen twijfel wekken, niet alleen aan de juistheid en waarheden der beleden(?) en aange- hangen(?) beginselen, maar dit moet ook twijfel doen rijzen aan den ernst der ouders, aan hun oprechtheid, terwijl het ernstig schade zal doen aan het respect der kinde ren voor hun ouders. Vaders en moeders, die naar den eisch van het vijfde gebod EERSTE KAMER. Vergadering van Donderdag. Voortge et wordt de behandeiing van de ondenvijsbegrooting. Mil ister De Visser verdedigt uitvoerig zijn beleid. Hij waarschuwt tegen te grooten toevloed van onderwijzers Hij zegt, dat grootere klassen een tydelijke noodmaatregel zijn, en de administratieve kosten *an de bijzondere scholen door de gemeentebesturen op de begrooting kunnen worden gebracht. Hij doet een beroep op de onderwijzers om de leerlingen verkeersregelingen te onderwijzen, en deelt mee, dat dezer dagen inzake Fransch op de latere school het advies van den Onderwijsraad is ingekomen. Een e'ventueele nieuwe classificatie zal alle partijen moeten omvatten de tijd daarvoor is niet rijp De geologische faculteit kan bij het hooger onderwijs voor de wctenschap niet worden gemist. Van 17 van de 73 U trecktsr he koog- leeraren heelt spreker een adres ontvangen om niet mee te werken aan de oprichting van Indische leerstoelen te Utrecht. De publicatie van dit adres was voorbarig. Op grond van de wet. kan spreker zich niet over zijn houding uitlateu. De vrijheid van het hooger onderwijs moet worden hoog gehouden. De vraag is, of de op- richtende vereeniging een bona tide is, de zouden wienschen door hunne kinderen te J positie der hoogleeraren voldoende verzekerd is, en deze waarborgen zijn voor weten- schappelijk onderwijs. De vereeniging be oogt een nationaal doel. Spreker zal echter verdcre adressen afwachten. Na re- en dupliek wordt de ondevwijs- begrootii g z. h. st, aangenomen. Eveneens z. h. st. en zonder debat de wetsontwerpen tot wijziging en aarivulling van de Hooger Onderwijswet, hoot'dstuk 11 worden geeerd, zullen toch zeker er ten ailen tijde voor hebben te waken, dat zij eerbiedwaardig zijn, en het respect van hun kinderen zich dus waard betoonei). Doen zij dat niet, dan verandert de fijne gehoor- zaamheid in de grofste oogendienarij en in afschuwelijke slaafsheid, die den mensch onwaardiig is. En dan zijn er nog twee dingen, die wij zouden willen noemen. Het eerste is dit. dat ouders goed zullen doen, tegenover hun j der staatsbegrooting (kolonien) eii het ont- kinderen nooit, onder toen voorwendsel, het kromme recht of het onware waar te praten. Het tweede, dat rechtgezinde ouders hun kinderen, als de tijd daartoe gekomen is, moeten durven loslaten. Onder geen voorwendsel worde het krom me recht gepraat. Wij mogen nog wel eens Ligthart aanhalen, die ook over deze zaak zulke goede wenken heeft gegeven. ,.Daai zijn menschen," zegt hij, „die meenen, dat het kinderen. in het geheel niet past over hun ouders en onderwijzers een oordeel te hebben. Zij hebben slechts te zwijgen en te luisteren. Dit heeft mij altijd zonderling in de ooren geklonken. Ik meende altijd, dat ontwakend verstand zich juist door waar- nemen en oordeelen kenmerkte, en "dat wij dit „ongepaste" dus als gunstige verschijn- selen moesten begroeten. Zoo kan men nu wel zeggen: Het past kinderen niet, op te merken. Maar ze hebben nu eenmaat oogen en die gebruiken ze. Die oogen schijnen claarbij met hersenen in verband te staan en die gebruiken ze ook. Wie dat opmerken niet wenscht, moet dan maar bidden, dat Onze Lieve Heer zijn kind blind maakt, en wie het denken en oordeelen niet begeert, moet eigenlijk verdrietig zijn, dat zijn kind niet idioot is." En daarom komt Ligthart dan tot deze eonclusie: „Laat uw kinderen hun heele hart uitzeggen, tegenover u. Ook hun on- barmhartige kritiek op kameraadjes, onder wijzers, dom.inees, opuzelf! Het eerste voordeel dier openhartigheid is, dat de kin deren bij u blijven. Het tweede, dat gij ze leert kennen, gelijk ze zijn, en niet zooals zij zich uit eenbied voor uw gezag voordoen. Het derde dat gij nu, door uw rijper en mil- der oordeei, invfoed op het hunne kunt oefenen." En dan noemclen wij in de laatste plaats nog dit. Ouders zullen hunne kinderen, wanneer de tijd daartoe gekomen is, moeten durven loslaten. Daarover kunnen wij kort zijn. Want dit spreekt voor zichzelf, Wij moeten begrijpen, als ouders, dat kind- zijn een doorgangsstadiuni is, en ouder-zijn evenzoo. Het is gewenscht, dat eindelijk een zekere mate van zelfstandigbeid optrede, waarbij het kind de ouders niet meer be- hoeft te volgen, en de ouders hun kind niet meer ,,baanwijs" behoeven te maken. Elk kind is voonbestemd eens ,,op eigen beenen" te komen staan. Daar zijn kinderen, die dit te vroeg wenschen. Daar zijn /ook ouders, die dit te vroeg willen, of het in elk geval te vroeg toelaten. Maar eens komt de tijd Dan moeten de banden, die knelden en vast- ketendien werden ver'broken met beider- zijdsch goedvinden. Dan vliegen de jonge vogels uit en gaan straks eigen nest bou- wen. Goede, rechtgeaarde ouders weten het wel, wanneer voor hun kind dit oogenblik is gekomen. Voor alien geldt niet het- zelfde tijdstip. Goede, rechtgeaarde kinde- ren, zullen dit oogenblik ook niet willen verhaasten. Maar als het moment daar is, moet er worden losgelaten. En zie, dan is dit het heerlijke: dan wordt er toch eigenlijk weer niet losgelaten. Want de rechte band blijft toch wel, en blijikt voor het leven te zijn j gelegd. En een dankbaar nageslacht eert j dan de ouders, die nooit hebben getergd (E.f. 6: 4) of moedeloos gemaakt (Col. 3 21), maar die tot zegen waren en in zege- ning blijven. werp tot defirutieve vaststelling van het slot der rekening van uitgaven en ontvang- sten van Nederi.-Jndie over 1920. Aan de orde is dan de waterstaatsbe- grooting. De heer Fraussen (a.-r) klaagt over te weinig voortvarendheid in waterstaatsaan- ge lege i, heden. Sp'eker bepleit bespoediging van den aanleg van de brug bij Katerveer. De heer De Muralt (v.-K) bespreekt de kwestie der Vlissingsche haven. Hii wil een zuiniger u tvoering. De heer De Vries (c h bepleit de be- langen van de haven van Harlirgen. De heer Van der Lande (r -k.) wijst op gebrek aan bruggen en op den slechten toes and van de bestaande Eruggen over onze groote rivieren. Hij bepRit verder verbetering van den Dinkel. He heer Lindeyer (s -dbesj reekt de Vlissingsche haven. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. TWEEDE KAMER. Vergadering van Donderdag Voortgegaan wordt met de behandeiing van het ontwerp tot richt'ge luffing van de directe belastingen. Minister Colijn zet zijn Woensdag afge- broken rede voort. Hij zegt te gelooven, wel tot overeensteumiing te kunnen komen met de Ivamer, daar alleeu tegen de inetliode. die dit ontwerp voorschrijft, bezwaivu zijn aangevoerd. Hij noemt eenige gevallen uit de praktijk, waartegen de fiscus mach teloos staat Tegen feitenstelling bestaat het gevaar, dat de wet cacograne wordt, en dat de ambtenaar of de Minister de diseretie zou missen, op bepualde gevallen feitenstelling niet van toepassing te doen zgn. Spreker acht het f ntwerp absolnut noodzakelijk om de geweldige ontdniking, die steeds nog toeneemt, tegen te gaan. De heer Van Vuuren (r. k.) repliceert en handhaaft zijn bezwaren. De heer Oud (v.-d.) wijst er in zjjn repliak op, dat tal an grensgevallen door door den Minister afzonderlijk zullen moeten worden beslist. Men is dan lanzijninge ving afhankelijk De heer Snoeek Henkemans (c.-h.) meent, dat niet genoeg naar voren is gebracht het hoofdbezwaar tegen het wetsontwerp, n.l. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. dat het de rechtszekerheid der burgers in gevaar breugt. Als eenig middel hiertegen geeft spreker aan verduidelijking van de wet en recht- spraak door de rechterlijke macht. Deze laatste moet worden ingeschakeld, anders zal spreker teger.st- mmen De heer Dresselhuys dringt aan op ver duidelijking van art. 1. De heer Rutgers (a.-r.) zegt, da bij de oprichting van een naamlooze vennootschap haaT hedoeling nog niet vaststaat voor den fiscus. POOLSCHE MINISTER OVER DE VEIL1GHIED. Pe Poolsche minister van buitenlandsche zaken Skrynski heeft in een gesprek gezegd, dat hij door het onderhoud met Herriot een gevoel van absoluut vertrouwen heeft gekregen. Wjj zullen thans werken, zeide hij, om de veiligheid van Europa te waar- fcorgen en er daarbij rekening mede houden, dat° Engeland het protocol van Geneve definitief heeft opgegeven. Ook verklaarde de minister, dat er voor Polen geen anleiding bestaat om toe te treden tot de kleine Entente, welke een bond van Donaustaten is Wat het gaiantie- pact betreft, wees de minister er op, dat men niet een gedcTte van het nieuwe Europeesehe statensysteem kan beschermen en van bescherming van een ander gedeelte kan afzien. Een garantiepact kan eerst dan onder- teekend worden. als Duitschland toege- treden is tot den Volkenbond. Verder verklaarde bij, dat de Poolsche regeering vooral op de kracht van haar leger vertrouwd. want Polen is niet ver- geten, dat de verdeeling des lands in de 18e eeuw slechts een gevolg van zijn militaire onmacht is gew« est. PER NEUZEN, 20 MAART 1925. GEMEENTERAAD VAN TER NEUZEN. in de Donderdag gehouden vergadering werdi besloten tot voortoopige goedkeu- ring der onteigening van gronden gelegen aan de Noordzijde van de Axelsche straat. Aan Afnth. Wisse werd voor veiixmwing zij ner woning afwijking toegestaan van art. 10 der Bouwverordening, terwijl aan de N. V. Bouwmaterialenmaatsohappij ,,De Hoop" vergunning werd verleend voor het leggen van een telefoonkabeltje door de Stationsstraat voor een huistelefocn. Tot lid der commissie tot wering van schoolverzuim in de kom werd benoemd de heer Corn. Leunis Jacz., en henbenoemd de heeren F. de Bakker, L. J. van Driel, L. J. de Vries, G. W. Versloot, F. Elve en P. M. Geelhuedt en tot leden dier commissie te Sluiskil de heeren C. J. Nobels, J. Risseeuw, W. Oostdijk, P. Cortviendt en benoemd de hebr Jac. van Doeselaar. Overeenkomstig het voorstel van Burg, en Weth. werd in verband met de onlangs vastgestelde verordening op het vertoeven van woonwagens in de gemeente de in 1914 vastgestelde verordening houdende een ver- bod tot het met woonwagens in die ge meente vertoeven ingetrokken. Na onderzoek der getoofsbrieven van het nieuw benoemd lid den heer E. L. Freriks is tot diens toelating besloten. Van de onderneming Concert- en Bios- coopgebouw was een verzoek ingekomen om de termijn waarvoor afwijking is ver leend van art. 19 der Bouwverordening na 30 Juni a.s. met 2 jaar te verlengen. Een voorstel van Burg, en Weth. om hierop af- wijzend te beschikken werd verworpen met 8 tegen 4 stemmen en daarop met alge- meene stemmen aangenomen het voorstel van den heer Geelhoedt om dien termijn te verlengen met een jaar. De gemeenteraad was geruimen tijd in comite-generaal bijeen. DE ARBEID IN DE HAVEN. Naar men ons mededeelt, is door het bestuur van de Alarifime Vereeniging alhier aan de organisatie van transportarbeiders in een bespreking meegedeeld, dat men het met het oog op de malaise in het havenbe- drijf noodig achtte pogingen in het werk te stellen tot het bekomen van meer werk, en het daartoe noodzakelijk achtte, dat de havenarbeiders voor het huidige loon van TER NEUZENSCHE COURANT De BurgemiK'ster van TUB NEUZEN Urengt, liierbij tcr voIUoening aau artikei 80 Uer Wet van -8 Au gustus 1851, Staatsblad No 125, zooals <leze net is sewijzigd bij de Woningwet, tcr open hare kenms dat van af 21 Muart lot en met 19 April a. s. opde geineente-secretarie tcr inzage voor een ieder is nedergelegd een door den (Jemeenteraau van Ter Neuzen in zijne vergadering van den 19 Maart 1925 voorloopig goedgekeurd plan van onteigening van perceelen grond gelegen aan de A velsehestraat. met uitvocrige kaaiten en grondteekeningen en met duidelijke aanvvijzing van de tc onteigeuen gronden, met hunne kadastrale uuinmers en de namen liunner in de registers van het kadaster aangednide eige- uaars en zulks ter verkriiging van perceelen grond, voor het leggen van rioleeriug in- en trottoirs langs de Aielschestraat. De belanghebbenden kunneu mterlijk veertien dagen na varloop van den termijn van nederlegging hunne bezwaren tegen de onteigening van de aange dnide perceelen schriftelyk aan Burgemeester en Wethouders dezer gemeente opgeven. Tcr Neuzen, den 30 Maart 19*25. De Bnr^emeesler veornoemd, .1. HUIZ1NGA. Burgemeester en Wethouders van 1EI» NEUZEN oaken bekend, dat vanaf heden. gedurende drie maanden op de gemeente-secretarie voor een ieder is ter lezing nedergelegd de door hen afgekondigde Verordening houdende bepalingen betrelTende de plaats door woonwagens bij verblijf binnen de ge meente 't'er Neuzen in te nemen" welke verordening in afschrift, tegen betaling ner kosten verkrijgbaar is gesteld. Ter Neuzen, den 20 Maart 19.5 Burgemeester en Wethouders voornoe.rd J. HUIZINGA. Burgemeester. B. I ZONNEVIJLEE, Secretaris. Abdijsiroop verkrijgbaar bii Firraa A. van OverbeekeLeunis te Ter Neuzen. iiiiiti.oiimtiiiiimiiiiiiitiEiiiifiuiiiiiMiHiiituiHiiRiiiFiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimrru ni'timw is een welluidende stem vem groot be lang. Gebruikt daar om vOor het zingen en spreken de ver- frisschende TAGIETTEN Groote doozen 65 Ct liM'lllliiinnniinHiiHlillllHllil'iiii'inninii' -mi'iHiiH

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 1