ALGEMEEN N1EUWS- EN ADVERTENT1EBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No. 7736. Woensdag 18 Maart 1925 H. E. Kantoorhouders Grind en Macadam. FEUILLETOH. 195 NI3 GRIND 2a M3 MACADAM, 20 M3 MACADAM, BiNNENLAND. HEEREN BAAI DE fij ne pypUbak BUITEMLANP. worden verzocht het abonnements- geld over het le kwartaal 1925 van de Ter Neuzensche Courant, voor 1 April in te ftenden, DE UlTGEEFSTER. De Burgemeester en Wethouiiers van TER NEUZEN Burgemeester en Wethouders van HOEK zullen op DlnsdaE 31 Maart 1925 des voormiddags hall tien ore, ten raadhuize aanbesteden de hveiing van: z.R balast van 1-3 c.M. ■z. tf. Brenallle V2-2 c.M. De levering geschiedt vo6r 1 Juli 1925 vrij op den wal op aan te wijzen plaats aan den nieuwen westelijken kanaalarm te Ter Neuzen nabij de weegbrug van den Goesschepolder. De betaling geschiedt na de levering. De meting heeft plaats op den wal. Gezegeide inschrijvingsbiljetten van f 0.50 hoofdsom, geteekend door den inschrijver en borgen kunnen tot op het uur der be- steding franco ten iaadhui2e wordenbezorgd. Burgemeester en Wethouders voornoemd, A. WOLFERT, Burgemeester. )AC. DRfcGMANS, fd. Secretaiis. Uit het Engelsch van Edgar Wallace. o „U ziet dus, mylord", sprak Sullivan, „het is niet veilig voor u om hier als eenige man in huis te wonen." „Hoe weet u dat?" vroeg Chick lachend. „Ik heb een mond," zei de detective vroo- lijk. ,,Wat ik wilde weten, Lord Pelbo- rough, of u me de volgende week hier in huis wilt laten logeeren?" Chick aarzelde. „Dat moet ik overleggen met mijn mijn meisje," zei hij, met een kleur als een belle- fleur. Gwenda toonde neiging het he£le geval lioht te tellen, maar ze had geen ernstige bezwaren. Juffrouw Phibbs daarentegen was wantrouwend. Ze beschouwde het heele geval, als een listig plan van den detective om een week voor niets te logee ren in een aardig dorpje. Tenslotte werd Sullivan's koffertje naar boven gelbracht, naar een kamer naast die van Gnick. Om hen niet lastig te vallen met zijn aamwezigheid, verzooht hij te mo- gen eten bij het personeel, maar Chick drong er op aan, dat hij de maaltijden zou gebruiken in den „familiekring" en hij bleek een onderhoudende gast te zijn. Hij wist van een onuitputtelijk aantal misdaden en misdadigers en Ohick leerde een wereld kennen, waarvan hij nooit ge- droomd had, een wereld van menschelijke tijgers, die loeren op de zwakkeren van hun eigen snort en op den gegoeden stand, die hen beleedigt door zijn welvaart. „Jagg had een vriend, die Beane heette," vertelde Sullivan, „een zwakkeling." Hij was een Engelschman. Zijn vader was hier dokter en hij had kunnen worden, wat hij wou, maar Joe Beane had nu eenmaal een ingekankerden afkeer van werken. Hij was in New-York al een paar maal betrapt op leelijke, kleine vergrijpen. Daarna zwierf h'ij naar Virginia, waar hij Flower ont- moette." Vervolgens beschreef hij de dwalingen EERSTE KAMER. Vergadering van Dinsdag. Na trekking van de afdeelingen gaat de Kamer in de afdeelingen tot onderzoek van het wetsontwerp inzake afschaffing van den zomertijd. Daarna wordt de behandeling van de on- derwijsbegrooting voortgezet. De heer Van Embden (v.-d.) zegt, dat hii den heer De Muralt niet wil volgen in diens grove, stuitende manier om personen te be- oordeelen. Moest tegen de Leidsche rich- ting te Utrecht een andere gesteld worden. dan had de regcering dit moeten doen. TWEBDE KAMER. Vergadering van Dinsdag. Bepaald wordt, dat de eindstemming over het ontwerp tot wettelijke regeling opnieuw van de cooperatieve vereenigingen zal wor den gehouden op Vrijdag 1 uur. Aan de orde is het voorstel-Van der Waerden tot toekenning van enquete-recht aan de socialisatie-commissie. De heer Bierema (v.-b.) bestrijdt het voorstel, dat z.i. te diep in het bedrijfsleven ingrijpt. Bewezen is niet, dat samenwei king van bedrijven steeds ten nadeele van de con- sumenten gaat. Trustvorming heeft vaak besparing ten doel. De heer Van Dijk (r.-k.) meent, dat aan dit voorstel geen behoefte bestond; aan de socialisatiecommissie zou een buitensporige van Beane en Chick luisterde naar de ge- schiedenis van zijn neef en diens einde, zon- der een spier op zijn gezicht te vertrekken. Het was een eigenaardige gedachte,. dat, ver weg, in Virginia, op een vergeten hoekje van het kerkhof, iemand lag, die zijn plaats had kunnen innemen in het Hoogerhuis, als het noodlot hem gunstiger gestemd geweest was. Na den maaltijd gaf Chick het meisje een arm en nam haar mee naar zijn kamer. ,,Ik vond het zoo vervelend voor je, beve ling,zei ze. ,,Ik deed mijn best mijnheer Sullivan te laten zwijgen." Chick schudde het ihoofd. „Het was niets erg!" zei hij. „Arme 00m Josephus! Geen wonder dat hij geen geduld met me had. Het heeft zijn hart gebroken. je komt in een zonderlinge familie, Gwen- da," zei hij, terwiji hij een arm om haar heen sloeg en haar zacht streelde. Toen dacht hij plotseling aan haar stief- broer, een voortvluchtigen diet en toen hij haar zag glimlachen, begreep hij, dat zij 00k aan hem dacht. Hij ging iets later naar bed dan gewoon- lijk. Hij had nog vele brieven te schrijven, want na zijn avonturen op de petroleum- markt, had hij nog twee commissariaten aanvaard. In beide benoemingen zag hij het werk van lord Mansar. Hij ging niet regelrecht naar bed, maar met een badmantel over zijn pyama ging hij zitten in een der vensterbanken en keek uit over zijn park. De maan sciheen helder en hij kon bijna den steenen muur zien, die zijn terrein omgaf. Sullivan's onheilspellende woorden hadden zijn rust niet verstoord, gedeeltelijk omdat hij niet geloofde, dat de man hem aansprakelijk kon stellen voor de aandacht van de politie en gedeeltelijk om dat hij Jagg Flower niet kende. Na eenigen tijd ging Ghick naar bed en sliep onmiddellijk. Toen hij wakker werd, gloorde het daglicht en hij vroeg zich af, wat hem plotseling klaar wakker had ge- maakt. Hij luisterde. Geen geluid, behalve het tik- ken van de klok, beneden in de gang. En toch moest hij van iets wakker geworden zijn. Er kwam geen geluid uit Sullivan's kamer. Die had dus blijkfoaar door het ge luid heen geslapen. Hij liet zich uit bed glijden, schoot zijne macht worden toegekend, met ver strekken- de gevolgen. De heer Rutgers van Rozemburg (c.-h.) betoogt, dat het enqueierecht alleen mag worden verleend, indien ernstige verschijn- selen er met succes mee kunnen worden be st reden. De trustverschijnselen komen in alle mo- dterne landen voor en zijn op zichzelf geen verkeerd verschijnsel. Zij kunnen enorme verspilling tegengaan. i k Mej. Van Dorp (lib.) -toogf, dat de en- quete onbeperkte schade aan de bedrijven zou toebrengen. Trustvorming, die produc- tiebeperking ten gevolgc heeft, kan alleen internationaal plaats hebben. Ons land is daarvoor te klein. De heer Beumer (a.-r.) motiveert zijn stem tegen het voorstel. Nu de commissie na vijf jaar nog niets heeft kunnen publi- ceeren van haar arbeid, schijnt het niet ge- wenscht, haar bevoegdheden uit te breiden. Aan handel en nijverheid mogen geen nieu- we lasten worden opgelegd. DE DATUM DER VERKIEZ1NGEN. De Haagsche redacteur der Maasbode schrijft: Zooais men weet, moet volgens wettelijk voorschrift de verkiezing voor de Tweede Kamer plaats hebben binnen 45 dagen na de candidaatstelling, welke aan den datum van 19 Mei is ge'bonden. De uiterste datum voor de Kamerverkie- zing is dus 3 Juli. In verband met de vele werkzaamheden. welke tusschen candidaatstelling en verkie zing moeten gesohieden, wordt de datum voor de verkiezingen zoo laat mogelijk ge steld. Bovendlen wordt voor den verkie- zingsdag de voorkeur gegeven aan den Woensdag, opdat met zoo weinig mogelijk hinder voor het onderwijs gebruik kan wor den gemaakt van schoollokalen als stem- bureaux. In venband met een en ander ligt het, naar wij vernemen, in de bedoeling der Regee- ring den datum van de verkiezingen te be- palen op Woensdag 1 Juli. DE INTERNATIONALE BLOEMEN- TENTOON STEELING. In tegenwoordigheid v .n vele autoriteiten had Vrijdag de officieele opening plaats van de Internationale Voorjaars-<Bloemen- tentoonstelling te Heemstede. De eigenlijke openingsplechtighcid vond plaats in de zaal van het gemeentelijk Con- certgebouw te Haarlem. Daar waren de bestuurderen van de algemeene vereeniging voor bloemencultuur samengekamen met de talrijke genoodigden, onder wie opgemerkt werden de Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw, Jhr. Mr. Ch. M. J. Ruys de Beerenbrouck de Minister van Buiten- landsche Zaken Jhr. Mr. H. A. van Karne- beek, de Commissaris der Koningin van Noord-Holland, Jhr. Mr. A. Roell, de burge meester van Heemstede Jhr. J. P. W. van Doom, alien behoorende tot het eere- presidium of tot het presidium van het eere-Comite. pantoffels aan en opende zacht de deur. L)e gang was donker en het was doodstil. Ge- ruischloos liep hij over den dikken looper en bleef staan luisteren voor Gwenda's kamer. Hij stond' op het purrt naar zijn eigen kamer terug te keeren, toen hij een nauw hoorbaar fluisteren hoorde. Hij probeerde heel zacht de deur te openen, uit vrees haar wakker te maken, als ze sliep, maar de deur was op slot. Hij liep dus naar debadkamer, waar 00k een deur uitkwam van Gwenda's slaapkamer. Deze was open en stond op een kier. Hij duwde haar open met dezelfde voorzichtigheid. Het vertrek was donker, behalve de tlauwe ochtendschemering en hij zag de gedaante van een man naast Gwenda's bed. Hij stond met den rug naar Chick en boog zich over het bed. Een hand hield hij voor den mond van het meisja, dat onbewegehjk lag. Er was een knopje van het electrisch licht naast de deur en Chick draaide er aan. Onmiddellijk was de kamer helder ver- licht. De man keerde zich snel om en Chick keek reoht in het gezicht van den glim- lachenden Jagg Flower. ,,U heeft het dus gehoord," zei Flower vriendelijk. Chick liep langzao-11 >1 hem toe, zonder te letten op de revolver, die Flower in de hand had. ,,Blijf staan", sprak de indringer. Ohick keek nq^r het meisje. Haar nacht- japon was geSoheurd aan den hals en hij zag een groote schram op haar schouder. Zijn oogen dwaalden langzaam van haar naar den man en daarna naar de op hern gerichte revolver; hij sprak geen woord. Toen plotseling sprang hii naar voren. Met een hand omklemde hij den pols van Je hand, die de browning vasthield, met de andere gaf hij den man zulk een slag tegen de keel dat een minder taaie man dan Jagg Flower bewiisteloos zou zijn neergevallen. Terwiil hij achteruit wankelde, kionk een gerinkel van glas, toen Chick de revolver naar buiter wierp. Hij onderschatte nooit een tegenstander en een stem in zijn binnen- ste waarschuwde hem. De bliksemsnelle stoot, waarmee de glimlachende Flower hem aanviel, miste zijn doel. Een tweeden slag ving hij op met gebukt hoofd. een rierde snelle ,,uppercut" werd een slag in de lucht. Toen wierp de slanke gestalte zich on hem en in het hart van Chick Pelborough was moordlust. Dan waren aanwezig de Belgische gezant Prims Albert de de Ligny, de Amerikaan- sche gezant Richard M. Toben, de Fransche gezant De Marciliy, benevens een officieele delegatie van het Ministerie van Landbouw en openbare werken. De algemeene voorzitter der hoofdcom- missie van de tentoonstelling, de heer Ernst H. Krelage, tevens voorzitter van de Alg. Ver. voor Bloemencultuur, hield tot de ge noodigden een toespraak waarin hij er op wees, dat dit de eerste waarlijke Internatio nale tentoonstelling is. Daarna voerde de voorzitter der Neder- landschen Tuinbouwraad het woord, waarop de Minister van Binnenlandsche Zaken, Jhr. Mr. Ch. M. J. Ruys de Beerenbrouck ter officieele opening van de tentoonstelling een rede hield, waarin hij in het licht stelde, dat deze internationale tentoonstelling we- derom een bewijs levert van de energie en het doorzettingsvepmogen, veler onzer lar,;!- genooten eigen. OPRICHTING VAN EEN GASSCHOOL TE UTRECHT. Naard de Haagsche Crt. verneemt, ligt het in het voornemen om te Utrecht een militaire j Gasschool in het leven te roepen, waaraan het beroepskader de zoo zeer noodige in- structie gegeven zal worden van al hetgeen bij een toekomstigen oorlog op het gebied van giftgassen, zich zal kunnen voordoen. De militaire Gasschool zal op bescheiden schaal worden ingerioht en van het hoogst noodige kader voor het geven van instruc- ties worden voorzien. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. DE TOESTAND. Ramsay MacDonald, de eerste-Minister van de vorige regeering uit de arbeiders- partij, heeft te Fulham een heftigen aanval gedaan op Chamberlain's politiek ten aan- zien van het protocol van Geneve. Hij gaf te verstaan, dat Chamberlain geen oogen- blik de groote beteekenis van't door hem be- handelde vraagstuk beseft had, dat de Brit- sche dominions verleden jaar te Geneve het protocol niet verworpen hadden en dat de arbeiderspartij ervoor zorgen zou, dat men te weten kwam wat er daarna gebeurd was. Aldus MacDonald. Reeds is, schrijft de N. R. Crt., in het licht gesteld, dat het antwoord van Canada niet ongunstig luidde voor het beginsel van verplichte arbitrage, hetwelk Chamberlain vrijwel wraakte. Maar voor de rest wilde Canada toch niet meer van het protocol weten, welke houding het 00k verleden jaar te Geneve moge aangenomen hebben. MacDonald kan niet zeggen, dat dit domi nion het protocol aanvaardt, al laat het er bliikbaar iets meer heel aan dan Engeland zelf. Een andere bewering van MacDonald zal eveneens de aandacht trekken. naimelijk die waarin hij zeide, dat zoodra Chamberlain's garantie-pact bekend zou zijn, geen enkel dominion het aanvaarden zou en dat daar- om het protocol ten slotte toch de eenige hoop zou blijven. Het kan zijn, dat Mac Donald hierin gelijk heeft. Engeland zou weliswaar, volgens hetgeen tot dusver be kend is, alleen voor zichzelf deelnemen aan zulk een pact, en niet uit naam van het heele Britsche rijk. Maar het zal zich toch niet lichtvaardig binden, als het althans niet van de moreele instemming der dominions ver- zekerd is. Als Engeland, krachtens het pact, in conflict komt, zijn de belangen van het Britsche rijk in zijn geheel daarbij gemoeid en moet het moederland, met kans op suc ces, een beroep kunnen doen op den bijstand van de groote zelfbesturende gewesten. De goedkeuring dier gewesten op het aangaan van zulk een pact is dus stellig een factor van belang. De begrafenis van het protocol heeft een leemte doen ontstaan, welker aanvulling nog allerlei moeilijkheden voor de toekomst voorspelt. iedereen heeft het gevoel, dat er iets moet gebeuren tot versterking van de beginselen van den Volkenbond, maar hoe dit zai moeten gebeuren is voor het oogen- blik volkomen onzeker. Berichten uit Washington gewagen van nieuwe plannen van president Coolidge betreffende een „ontwapenings"-conferen- tie. Wij zetten het woord ontwapening tus schen aanhalingsteckens, omdat het natuur- lijk slechs een beperking of rantsoeneering van wapeningen geldt. In die berichten heerscht nog zekere tegenstrijdigheid. Ter wiji het eene verzekert, dat het program zich bepalen zal tot de kleine wapens ter zee (krulsers, duikbooten en torpedo-boo- ten), maken anderen zinspelingen op de lucht- en zelfs de landmacht. De zaak schijnt voorloopig door middel van de Ame- rikaansohe gezanten te Londen, Parijs, Rome en Tokio aanhangig gemaakt te zul len worden Wij kunnen ons nauwelijks voorstellen, dat men de landmacht er reeds t'e berde zou kunnen brengen. Een confe rence hierover had moeten volgen op de ratificatie van het protocol van Geneve door de grootste belanghebbenden. Nu het pro tocol terzijde is gesteld, is het terrein in Het meisje leunde op den elleboog en keek met afgrijzen toe, hoe Chick's arm rechts en links stootte, zoo snel, dat ze hem nauwelijks kon volgen. „Hands up, Flower!" Het was Sullivan in de geopende deur van de donkere bad- kamer, de revolver in de hand, ,,Laat hem met rust!" snauwde Chick. Zijn lip bloedde en een groote roode plek toonde aan, waar Jagg Flower's vuist hem geraakl had. ,,Ik geloof, dat ik ten slotte mijn handen maar omhoog zal steken," zei Flower lang zaam. Een oog was dik en hij vertoonde duidelijk de teekenen van zijn afstraffing. „Als ik, geweten had, wat ik nu weet, dan zou ik eerst met jou afgerekend hebben, jonge man, met een hamer." Chick liep naar de fatal, die naast het bed van het meisje stond en hij greep een blauw fleschje, voordat ze merkte, dat het er was. Daarna keek hij den man aan, om wiens polsen Sullivan een paar Amerikaansche ,,manchetten" had geschoven. ,yDe reden, dat ik je niet gedood nib, Flo wer," sprak Chick, doodsbleek, „is, dat je naar Virginia gaat, waar de electrische stoel op je wacht. De heer Sullivan zegt, dat de Vercenigde Staten er een eer in stellen je terecht te stellen. Hij liet het fleschje zien, dat hij in de hand hield en Flower glimlachte niet langer. Twee menschen keken in hun dressing gown door het raam van de bi'bliotheek, toen Sullivan vertrok met zijn gevangvne. Het was zes uur en niemand was nog op. ,,Wat gebeurt er met hem?" vroeg Gwenda. „Hij wordt ter dood gebracht," zei Chick. Peinzend beet hij zich op de lippen. „Ik zou het wel eens wilten zien." „Chick," zei het meisje verwijtend, ,,'hoe kan je zoo iets zeggen?" Ze was 's nachts wakker geworden, toen Flower de hand op haar gezicht legde en had toen geschreeuwd. Deze schreeuw had Chick gewekt en zelfs den detective. „Ik stribbelde een beetje tegen. Toen heeft hij me gekrabd." Ze streek glim- lachend over den schouder. „0, schat, het is heusch niets. En nu heb ik je toch zien boksen je was angstaanjagend!" Chick lachte onrustig. Chick, wat zat er in dat fleschje, dat je van de tafel naast mijn bed nam?" vroeg ze. „Dat was niets," zei Chick glimlachend. ,,He zeg nu, wat was het? Had Flower het meegCbracht?" „Ik heb het zelf m^egebracht," antwoord- de Chick. „Heb je het me niet zien neer- zetten?" ,,Wat was het?" vroeg ze weer. „Het was balsem. Ik dacht, dat Flower het misschien noodig zou hebben." Later stortte hij den inhoud van het fleschje uit, op een afgelegen plek van den tuin en hij zag het rooken en stoomen, ter wiji het gras verschrompelde. Hij huiverde, zooais hij gehuiverd had, toen de detective hem had verteld van de afgrijselijke wraak- neming van Jagg Flower op het Fransche meisje, dat hem verraden had. 'Toen ze 's avonds spraken over de toe komst in de bibliotheek, ontplooide Chick de meest onverwachte ideeen, voigens Gwenda. Ze had gedacht, dat hij, wiens schuchterheid eens haar belangstellimg had opgewekt, zoo stil mogelijk zou willen trou- wen, maar tot haar verbazing wilde Chick daar niets van weten. De plechtigheid moest plaats hebben in de St. Margaretkerk in Westminster en moest met alle pracht en praal gevierd worden. „Ik ga trouwen zoo dat iedereen weet, dat jij de markiezin van Pelborough bent." En zoo trouwden ze op een somberen dag in October en de kerk was gevuld met men schen'uit alle rangen en standen, van den Lord Chancellor tot den boksmeester van de Polytechnic. Een groote menigte zag hen binnengaan en wachtte hen op en in de voorste rij bevond zich een heel knap meisje, dat eens een on- aangename rol had gespeeld in Chick's levin. Juffrouw Farland, de dame in quaes- tie, snikte stil, toen het jonge paar wegreed. ,,Ik ben met hem verloofd geweest," snikte ze tegen haar vriendinnen, ,,maar ie weet, hoe die lords zijn. Als een tooneel- speelster hem hebben wil Ze trok de aandacht van een persfoto- graaf, die juist zijn camera opvouwde. ,,Neem me niet kwalijk," zei ze, „maar ik ben het meisje, waarmee Lord Pelbo rough verloofd is geweest." ,,Best," zei de fotograaf. ,,lk hoop, dat het een goed baantie was. Hoe hebt u het verloren?" EINDE. ABONNEMENTSPRIJS: ISMA TiZtii-T<gfflS&S,/S5 maa^T'-aPeen^iii vnornither'.iim; dioen te weten, dat door den Raad dier ge- <neente in zijne vergadering van 26 Februari 1925 is vastgesteld de volgende verordening: VERORDENING, houdende bepalingen betreffende de plaats door woon- wagens bij verblijf binnen de ge- gemeente Ter Neuzen in te nemen. Artikel 1. Onder woonwagens verstaat deze verorde ning wagens, uitsluitend of hoofdzakelijk als woning gebezigd of tot woning bestemd. Artikel 2. Het is verboden in de gemeente een andere staanplaats met een woonwagen in te nemen dan op het daarvoor aangewezen terrein, zijn- de een afgerasterd gedeelte van den grond lig- gende ten Westen van het kanaal GentTer Neuzen kadastraal bekend in sectie K no. 263, gedeeltelijk, ter oppervlakte van 250 M2. Burgemeester en wethouders kunnen in bij- zondere gevallen van het verbod ontheffing verieenen. Aan het verleenen dezer vrijstelling kan dit college voorwaarden verbinden in het belang der openbare orde, veiligheid, zede- lijkheid en gezondheid. Artikel 3. Onverminderd het bepaalde bij artikel 8 van het Wetboek van Strafvordering zijn de die- naren der gemeentepolitie met het opsporen van de overtredingen dezer verordening belast. Artikel 4. Overtreding van een der verbodsbepalingen dezer verordening wordt gestraft met hechte- nis van ten hoogste zes dagen of geldboete van ten hoogste vijf en twintig gulden. Artikel 5. Hij die in strijd met de bepalingen dezer verordening een staanplaats inneemt, is ver- plicht op de eerste vordering der in artikel 3 bedoelde ambtenaren deze te ontruimen en voor het vervoeren of doen vervoeren van den woonwagen naar de in artikel 2 bedoelde plaats desgevorderd zijne hiertoe rypodzakelijke medewerking te verleenen. Aldus vastgesteld door den Raad der ge- gemeente Ter Neuzen, in zijne openbare ver gadering van den 26 Februari 1925. J. HUIZINGA. Voorzitter. B. T. ZONNEVIJLLE, Secretaris. Zijnde deze verordening aan de Gedepu- teerile Staten van Zeeland volgens hun berieht van den 6/10 Maart 1925, No. 168, 3e Afdeeling in afschrift medegedeeld. En is hiervan afkondiging gescliied, waar het behoort den 18 Maart 1925. De Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. van 1—4 c.M. 49) (Slot.) MilUBIIII—lllililllll II 1 I' HI i"1 I*1 ECHTE FRIESCHE 26 50 cent per ons.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 1