Pluchetten Een Hofstede te koop, TIMMERLIEDEN gevraagd, Arbeiderswoning zestien jonge Kippen Nandelsberichten. 1885 1925 DROGISTERIJ. Drogistzaak Een MEDELEZER Tandarts HERTSTEIN, Keukenkachels, Gebloemde Papieren VERKOOPINGEN, AANBESTEDINGEN, UITVOERINGEN, ENZ. 3 Maart. Openbare Verkooping bij toeslag van een Hofstede te Groede. Notaris H. van Mazijk. Openbare Verkooping van 2 Melk- koeien enz. Deurwaarder Huineman. 4 Maart. Openbare Verkooping van een Land- bouwinspan te Tholen. Notaris D. van de Velde. Openbare Verkooping van Meubelen en Huisraad te Ter Neuzen. Notaris Callenfels. 5 Maart. Openbare Verkooping van een Land- bouwins-pan te Overslag. Notaris Dreg- mans. Aanbeste-ding van het bouwen van een Woonhuis te Zuiddorpe. Architect J. Hennink. Openbare Verkooping van een Land- bouwersinspan te Kats. Notaris H. M. Markusse. Openbare Verkooping van een Woon- en Winkelhuis te Ter Neuzen. Notaris Van der Moer. 10 Maart. Aanbesteding van het bouwen van een Woonhuis te Hulst. Architect A. P. Wisse. 11 Maart. jaarlijksche Verkooping van Paarden in den Wilhelminapolder bij Goes. De ondernemer J. C. H. Hollmann. 12 Maart. Openbare Verkooping van een Land- bouwinspan te Biezelinge, Notaris H. W. Neervoort. Openbare Verkooping van een Land- bouwinspan te Hontenisse. Notaris Du- moleijn. Voorloopig bericht van den verkoop van een Landbouwinspan. Notaris Du- moleijn. Openbare Verkooping van twee Woon- huizen,*een Schuur en een partij Bouw- land te Axel. Notaris Dregmans. 13 Maart. Aanbesteding van de levering van Steenslag te Oostburg. Het Bestuur van de Watering Cadzand. Openbare Verkooping van een Woon- en Winkelhuis te Zaamslag. Notaris Van der Moer. 16 Maart. Aanbesteding van het vervangen van oude glooii'ng door Zetbasalt te Elle- woutsdijk. Het Bestuur van het Water- schap Ellewoutsdijk. .17 Maart. Openbare verkooping van twee hofste- den en een werkmanswoning te Axel. Notarissen Dregmans en Van der Moer. 16 April. Voorloopig bericht van den verkoop van een landbouwinspan te Ossenisse. Notaris Dumoleijn. 6 Mei. Voorloopig bericht van den verkoop van een Landbouwinspan te Hontenisse. Notaris Dumoleyn. POLIT1E. Op het bureau van politie alhier is als gevonden gedeponeerd: een portemonnaie met eenig geld. Rechthebbende vervoege zich aldaar. SCHEEPVAARTBEWEGING. 24 Februari. Eng. s.s. Lowther Castle, 12561 M3., ge- mengd, van Galveston voor Gent. Fransoh s.s. Yser, 6469 M3., ledig, van Gent naar Tyne. Estl. s.s. Wirumaa, 1607 M3., fosfaat, van Gent naar Esbjerg. Amerik. s.s. Dungannon, 20540 M3., ben zine, van Gent naar Hamburg. Letl. s.s. Turaida, 4543 M3., ledig, van Gent naar Riga. Zweedsch s.s. Chr. Matthiessen, 2961 M3., gemengd, van Gent naar Rotterdam. Fransch s.s. Raymond Poincarre, 5589 M3., kolen, van Gent naar Bordeaux. 25 Februari. Eng. s.s. Alt, 2840 M3., stukgoed, van Gent naar Goole. Zweedsch s.s. Carrie, 3513 M3., ijzer, van Gent naar Newport. Eng. s.s. Sheaf Arrow, 5925 M3., ledig, van Gent naar New-Castle. Eng. s.s. Horden, 7576 M3., ledig, van Gent naar Tyne. Eng. s.s. Blackcock, 1393 M3., ledig, van Gent naar Londen. Deenseh s.s. Anneberg, 7213 M3., ledig, van Ter Neuzen naar Blyth. Eng. s.s. Inver, 4368 M3., ledig, van Ant- werpen voor Gent. Eng. s.s. Dunmore Head, 4761 M3., ge mengd, van Ayr voor Gent. Eng. s.s. Primrose, 1730 M3., kolen, van Boston voor Gent. Eng. s.s. Herriot, 3506 M3., kolen, van Leith voor Gent. A. C. LENSEN'S STOOMVAARTMAAT- 5CHAPPIJTER NEUZEN. s.s. HELENA van Barry naar Pireaus passeerde 1 dezer Finisterre. s.s. MAGDALENA van Bona ndar Dublin passeerde 26 dezer Gibraltar, s.s. TERNEUZEN van Ter Neuzen naar Barry passeerde 1 dezer Wigth. Amsterdam, 2 Maart, 2 uur. 11,91 0,60 12,86 12,571/2 0,45 0.60 12,86 12.571/j 0,45 Suzanna Tanneke Paulusse-de Kraker, CHARLES CORNELIS, immmmmtmmm Kr. VAN DIXHOORN Josephus Philimondus Beck, Stad Philippine, Kleine Stelle, van Wuijckhuise, Mossel en den Dijckmeester W. M en P. W NIEUWELINK. J. NEELS, Van heden af opruiming van Nieuwe vierkante en gebruikte Te bevragen bij ABRAHAM JANSEN, Voorhanden bij Firma P. J. v. d. SANDE. Eiken-, Beuken- en Geschilderde Meubelen, ZITMEUBELEN met prima stoffeering Theekasten. Theetafels, Boekenkastjes en Linoleums, Zeilen, NOORDSTRAAT 58 TERNEUZEN. SPECIAAL ADRES een nieuwe zending Loopers, Vitrages, Gordijnstoffen, enz in eenvoudige en luxe uitvoering. IJ S S E L. voor overgordijnen, zoowel enkel als dubbel, in rood en bruin Men zal het nu van spreker wel hard noe- men, maar bij hem is de werkloozenuitkeering teneinde. Dat moge hard klinken, maar is het indendaad niet. Hij stelt zich op het- standpunt, dat, waar gebrek is, moet geholpen worden, en het komt voch ten slotte op hetzelfde neer, aangezien de uitkeering aan de uitgetrokken werkloozen toch ook uit de gemeentekas betaald wordt. Of het nu door het eeme lichaam geschie-dt of door het andere, maakt bij spreker in het ge heel geen verschil, het is beide armenzorg. In- dien er als gevolg van werkloosiheid armoede heerscht, hebben de menschen er reoht op ge- steund te worden en indien de kerkelijke arm- besturen dan niet bij machte zijn voldoenden steun te verleenen, mioet het burgerlijk arm- bestuur zich bun lot aanitrekken. Bij de steunregeling wordt meer gelet op de behoeften van de personen, waardoor het kan voorkomen, dat een gezin met eenige volwas- sen kinderen nog tot een betrekkelijk ruim weekgeld komt, terwijl door de armbesturen alleen rekening wordt gehouden met de gezins- behoeften. In een gezin waar de man alleen mo;m werken voor een gezin met vele kleine kinderen wordt grooter gebrek geleden, dan in sen waar groote kinderen zijn, die ook wat verdienen. Het komt op grond van het aangevoerde aan spreker voor, dat burgemeester en wethouders tegen-over deze zaak een heel ander standpunt zullen moeten gaan innemen. En indien er dan hier geen werk is, laat dan ie menschen dat op andere plaatsen zoeken, al was het met steun van de gemeente. Reeds vroeger heeft spreker de wenschelijkheid van emigreeren ter sprake gebracht en om daar- voor van gemeentewege steun te verleenen, naar de raad was daar niet voor te vinden, men wil Ter Neuzen liever vol proppen. Er is nu weer een vereeniging opgericht voor be- vordering van vreemdelingenverkeer, die zich tevens tot taak stelt, Ter Neuzen aangenaam te maken als woonstad en menschen hierheen te lokken, zoowel arbeiders als anderen, maar spreker is van een andere meening en zegt: Ter Neuzen moet wat van zijn inwoners kwijt! Men dient wel eens emstig rekenschap te geven van de toestanden waarin we leven. Voor zijn eigen overtuiging kan spreker niet 1 anger met de steunuitkeering meegaan. De heer VAN RIET gelooft, dat de beer Scheele slecht ingelicht is, omtrent de regeling van de steunuitkeering, waar hij beweert, dat gezinnen met groote kinderen daaruit eerj ta- nelijk inkomen krijgen. Indien de Arbeids- beurs tot uitkeering overgaat, wordt wel de- gelijk rekening gehouden met de verdiensten die de kinderen hebben, hetzij als loopmeisje, kindermeisje of wat dan ook. Dat wordt be- hoorlijk afgetrokken. Hij gelooft, dat dit wel in den haak is. De heer D. SCHEELE: In theorie! De heer HAMELINK trekt uit de betoogen van de heeren Scheele en Van Riet de conclu- sie, dat deze heeren practisch gesproken el- kaar hebben gevonden, vooral waar de heer Scheele zegt, dat hij de steunregeling weg zou widen hebben en het verleenen van hulp aan een ander lichaam zou willen opdragen, en de heer Van Riet degenen die een hond of kat houden ook naar het armbestuur zou willen zenden. De heer VAN RIET protesteert tegen die voorstelling; hij heeft dat niet gezegd. De heer HAMELINK uit ook het verm-oeden, dat de heer Scheele niet voldoende op de hoog- te is met de regeling der steunuitkeeringen, zooals trouwems met velen het geval is, en waardoor men daaromtrent geheel onjuiste voorsfellingen maakt. Die uitkeeringen betee- kenen voor de uitgetrokken werklieden werke- lijk niet zulke hooge bedragen als men wel denkt. Spreker is hiervan op de hoogte, omdat hij het vorig jaar gedurende eenigen tijd de administrate daarvan heeft gevoerd. In de eerste p-laats moet men in aanmerking nemen, dat de aangesloten arbeiders van wege hunne organisaties slechts recht op uitkeering hebben voor 42 dagen per jaar, in 2 perioden, en dat die uitkeering nimmer hooger kan zijn dan f 2 per dag. Maar die bedragen ontvan- gen zij lang niet. Hij weet voorbeelden, dat er waren die in verband met inkomsten van an dere leden van het gezin slechts 20 cent per dag hebben ontvangen. Er wordt dus wel de- gelijk rekening gehouden met het gezins- inkomen. Nu moet men in aanmerking nemen, dat, in dien de kostwinner van een gezin gedurende 42 dagen werkloos is geweest, dat gezin toch reeds is verarmd, dat er achterstand is, en dat •en f 2 per dag, of f 12 per week, zelfs indien zij dat ontvangen, niet voldoende is voor alle •ehoeften. Komen zij dan echter in de periode te zijn uitgetrokken werklooze, dan worden de duimJschroeven nog wat erger aangezet, en krijgen zij voor man en vrouw slechts 10 per week, en voorts f 1 per kind. Nu lijkt dit laatste heel gunstig, maar het is s het inder- daad niet, omdat zij voor een gezin nimmer meer krijgen dan 60 van het standaardloon, dat voor deze gemeente is bepaald op 19 per week. En voor de ongeorganiseerden is het maximum slechts f 11,40, omdat die maar 60 als uitkeering krijgen. Dan wordt er ook wel degelijk rekening ge houden met de gezinsinkomsten. Twee derden van het bedrag dat leden van het gezin, uit welken hoofde dan ook, verdienen, worden in mindering gebracht, zoodat de toestand voor de gezinnen die uitkeering genieten werkelijk niet zoo rooskleurig is. Een groot deel van hen die lid zijn van de werkloozenkas, komt wegens inkomsten van andere leden van hun gezin niet eens voor uitkeering in aanmerking, omdat de vrouwen of de kinderen trachten iets te verdienen; verscheidene vrouwen hebben er zich op toegeiagd om als waschvrouw uit te gaan of wasschen aan huis te behandelen, om op die wijze de armoede in hun gezin wat te verzachten. Spreker zal niet scherp gaan debatteeren met den heer Van Riet, over hetgeen deze als zijn meening uitspralc omtrent veelde-uitga- ven door steunuitkeering genietende werkloo zen, doch hij wil alleen de vraag stellen of een werkman, die gaarne werken wil voor zich en de zijnen, doch daarvan verstoken blijft, omdat er geen werk is, dan maar geheel in zijn ver- driet dat hij daardoor moet ondergaan, of hij dan maar van alles wat misschien nog eenige levensvreugde ot afleiding biedt moet versto ken blijven. Het verwondert spreker ten zeer- ste, dat juist de heer Van Riet dit uitspreekt en het toont volgens hem dat deze niet het minste menschelijik gevoel als arbeider bezit. De heer VAN RIET meent, dat de heer Ha- melink abuis heeft, als deze zegt, dat de hee ren Scheele en Van Riet elkaar gevonden heb ben, daar spreker in het geheel niet het ver leenen van steun door het burgerlijk armbe stuur heeft aangeroerd. En wat zijn critiek op die weelde-artikelen betreft, spreker her- haalt, dat een hok met duiven voor hun onder- houd tamelijk veel centen kost, en dat een flinke hond evenveel noodig heeft als het on- derhoud van een mensch. Als een werkman zich die uitgaven wil getroosten en daarvoor een deel van zijn verdiende geld besteden, al is het dan ooik, dat hij daarmee zijn gezin te- kort doet, dan is dat voor zijn persoonlijke ver_ antwoording, maar iets anders wordt het, in dien deze van steunuitkeeringen moet bestaan. Het gaat niet aan, om geld uit de openbare kas te besteden voor zulke iiefhebberijen, dat is sprekers opinie. De heer D. SCHEELE wil toegeven, dat hij misschien een onjuiste meening heeft, omtrent de regeling der uitkeeringen, doch waar de heer Hamelink te kennen geeft, dat er vrou wen uit verschillende gezinnen van werkloozen zijn, die uit werken gaan, om wat te verdienen, wil hij er toch ook op wijzen, dat men tot an dere conclusies komt als men tracht een dienst- meisje te krijgen. Dat kost de grootste moeite. Er melden zich geen meisjes als dienstbode aan, ze houden er meer van om vrij te zijn en te kunnen doen en laten wat ze willen, de vrij- heid viert in dezen hoogtij. De praktijk spreekt de bewering van den heer Hamelink tegen. Wat de ondersteuning betreft, spreker stelt zich voor, dat, als het zoo gaan kon, dat de verschillende kerkelijke diaconien hun duren plfcht en roeping verstonden, deze hun ook nog wel op andere wijze dan met ondersteu ning zouden kunnen helpen, dat het dan best mogelijk zou zijn ook nog werk voor hen te verkrijgen. Dan zou de gemeente vafi de zorg voor dezulken veriest zijn, terwijl het Burger lijk Armbestuur dan ook gemak'kelijker haar terrein kon overzien en zorgen dat het geld voor het beoogde doel werd uitgegeven. De VOORZITTER geeft te kennen, dat hij de heeren niet volgen zal in hun betoog over de uitkeeringen of het systeem daarvan, aan gezien dit nader onder de oogen kan worden gezien, als burgemeester en wethouders met een voorstel dienaangaande zullen komen. Hij zal zich thans bepalen tot het schrijven van den Minister en weergeven het standpunt van burgemeester en wethouders daaromtrent. Toen het schrijven binnenkwam heeft ook de wethouder van Financien de opmerking ge- maakt, dat het er wel den sehijn van heeft, of de Staat wenscht te bezuinigen, door maar alle uitgaven op de gemeente af te wentelen. Bij die uitspraak is het niet gebleven, doch de wethouder is van meening, dat het noodig is binnenkort, als burgemeester en wethouders toch in Den Haag moeten zijn, ook deze kwestie nader bij den Minister bloot te leggen, teneinde te trachten Zijne Excellentie te doordringen met de wetenschap, dat zijne beslissing niet juist is, en hem te wijzen op de omstandig- heden die hier worden doorgemaakt. Op grond daarvan hebben burgemeester en wethouders thans voorgesteld, de regeling nog tot 2 Mei a.s. te bestendigen zooals die thans is. Burgemeester en wethouders zijn voorts dagelijksch bezig met pogingen om door mid- 1 del van werkverruiming den toestand te schep- pen zooals die was voor 1914. Inmiddeis raadt hij de heeren aan, zich, met het oog op de binnenkort omtrent een te maken regeling te nemen besluit, den toestand zoo goed mogelijk te bestudeeren. Wat de zakelijke kwestie betreft wil Spreker -die ook nog even illustreeren met de mededee- ling, dat er 10 menschen rondloopen die van hun werkloozenkas geen uitkeering kunnen krijgen, omdat hun gezinsinkomsten daarvoor te hoog zijn, en dat er tientallen loopen die in verband met de door den Minister voor de werkloozenkassen vastgestelde regelen geen uitkeering meer kunnen krijgen. ondanks ze daaraan f 52 per jaar contributie betalen moeten. Deze moeten wel de lasten helpen dragen, maar kunnen er niets van genieten. Indien men over deze kwestie spreekt, moet men haar rechtmatig beoordeelen. Er zijn nu twee maanden van dit jaar verloopen, en de toestand is niet gunstig, maar toch ook weer niet zoo ongunstig als in 1923. Toen werd over de 2 eerste maanden uitgekeerd f 5962,50. en in 1924 f 1180,05, terwijl dit nu f 4000 zal worden. Op heden is er uitbetaald f 3577,74, alzoo toch nog heel wat minder dan in 1923. Spreker wil hiermede niet zeggen, dat die bedragen niet belangrijk zijn, maar dat we ons toch ook niet door te groote moedeloosheid moeten laten neerdrukken, en er is nu vol doende tijd om een en ander te overwegen en met Mei a.s. met een behoorlijik besluit te komen. Het voorstel van burgemeester en wethou ders wordt aan gen omen met algemeene stem- men, (Wordt vervolgd). b Maart. 9 Maart. Rotterdam, 2 Maart 1925. VEEMARKT. Aangevoerd werden 242 vette runderen 179 vetre- en graskalveren, 80 schapen en iammeren en 1746 varkens. De noteenng was als voigt: Koeien le kw. 1,20 tot 1,302e k<*. y 1,10 tot 1.— 3e kw./0,90tot/0.80 Ossen le k«. /1.20 tot /1.27]/s; 2e k». 1,071/3 tot 1,— 3e kw. 0,85 tot 0,75; Kaiveren le kw. 1,75 tot/2, 1NGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Een slecht humeur, slapeloosheid en schele hoofdpijn Worden vaak veroorzaakt door lever- stoomissen. Foster's Maag-pillen zullen het kwaad spoedig overwinnen. Zij wekken de lever op, en worden aanbevolen tot het genezen van galzucht, verstcpping en maagkwalen. Prijs per flacon van vijftig versuikerde pillen f 8.65; te Ter Neuzen bij de Firma A. van O 'erbeeke- Leunis. 9 2ekw. 1,50 tot f 1,25 3e kw. 1,10 tot 0,90Schapen le kw. /0.90 tot 1,2e kw. /0,80 tot 0,70; 3e kw. 0,60 tot Lammeren 1,05 tot 1,20 2e kw. tot Varkens le kw. /0.72 tot /0,75; 2e kw. 0,71 tot y 0,693e kw. /0,67 tot 0.65 licht soort 0,67 tot 0,72. Vet vee met redelijken handel in prima kwaliteibn wegens korten aanvoer, 2e en 3e soorten met redeljjken aanvoer tot af- wijkende prjjzen verkocht. Schapen met onbcduidenden aanvoer en handel. Varkens wegens ruimen aanvoer matigen handel tot afwpkende prpzen. B1NNENLAJS0SCHE GRANEN. Tarwe met minder aanbod, in puikste kwali'eiten vrij wel onverarderd, overigens flauw gestemd, verkocht naar kwaiiteit /10,tot /15,extra puike daarboven Rogge vaster. Gerst Che .alier flauw 14,75 tot 15,50. Haver onvetanderd 10, tot f 12,25. Zaai daarboven. Erwten kleine groene en Kroon overanderd. Schok- kers lager 15,tot 21,Bruine boonen onveranderd 15,tot 21, naar kwaiiteit. F1JNE ZADEN. Lijnzaadvoer /20,tot J 22,Zaai- lpnzaad 23,tot 24,Bruin Mosterdzaad 65,tot 70,Geel Mosterdzaad 30,tot 33,Blauw- maanzaad 32,tot f 36,Koolzaad 21,tot 23,Karwijzaaa 30, - tot 33,Kanarn-zaad tot Zonnebloempittenzaad 18, tot f 19,Buitenl. Boekweit 13, VLAS. Aangevoerd: Blauw 26500 E.G., f 1,50 tot /2, Zeeuwsch wit 9300 E.G. 1, tot 1,40 Hollandsch Geel 15500 E.G., 1,40 tot 2,10 Groningsch 16000 E.G.. 1,40 tot f 2,10, Dauwroot E.G. tot AARDAPPELEN. Zeeuwsche Bonte 4,75 tot 5,40 Zeeuwsche Blauwe 4,75 tot f 5,40; Poters 2,75 tot 4,Zeeuwsche Eigen- heimers /4,75 tot /5,10; Bia^we Eigen- heimers 4,40 tot 4,60Brielsche Eigenheimers 4,75 tot 5,70; Bravo's 5,20 tot 5,60 Red Star 4,tot f 4 60, alles per mud. Wintermalta's 8 tot 11 cent. E1EREN Zeeuwsche en Overmaassche dooreen 6,tot 7, AJCIN. Matigen aanvoer Groote /6,per 50 E.G. inclusief baal. Wisselkoeipsenr, Bieden. Londen 11,90 Berlijn, per biljoen Parijs 12.82 Brussel 12,521/o Weenen (10.000) 0,40 Vreemd Bankpapier. Duitseh, per biljoen Fransch 12,82 Belgisch 12,52^2 Oostenrjjkseh (10.000) 0.40 oateu. Donderdag 26 Februari 1.1., herdachten onze geliefde Ouders, Behuwd- en €rootouders, PIETER JOHANNES RENSKERS EN ADR1ANA WIEST, huane 40-jarige Huwelijksvereeniging. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Mr en Mrs A. RENSKERS en Dochter, Antwerpen (Belgie). Mr. PETER J. RENSKERS, Galveston, Texas (U.S.A.) Mr en Mrs FRANK RENSKERS, en Kinderen, Sheboygan, Wis. (U.S.A.) Mr en Mrs JOHN F. RENSKERS, Kansas City, Mo. (U. S. A.) ontvingen wij de treurige tijding dat door een nood- lottig ongeval, plotseling te Am sterdam, in het Binnengasthuis, is overleden onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante, in den ouderdom van 52 jaren. Namens de Familie, Bellevue (Noord-Amerika): A. P. AALBREGTSE—de Kraker Ter Neuzen: en Kinderen. J. DE SMIT en Kinderen. Aardenburg: A. BAREMAN—Jolijt. 2 Maart 1925. overleed tot onze diepe droefheid, na een kortstondig en smartelijk lijden, onze innig ge liefde Zoon en Broeder, in den jeugdigen leeftijd van bijna 12 jaar. Namens de bedroefde Familie, ED. VAN HECKE. Ter Neuzen, 2 Maart 1925. pi? Met dankbaarheid kunnen wij melding maken, dat heden over 30 jaren bij ons in betrek king kwam. Ter Neuzen, 1 Maart 1925. D. E. WOLFERT Hzn. Voor de vele bewijzen van deelneming, ons betoond bij het overlijden van onzen zeer geliefden Echtgenoot en Vader, d e Heer betuigen wij onzen hartelijken dank. Wed F. BECK geb. De Bruijcker. H. S. F. BECK. Familie BECK. Familie DE BRUIJCKER. Ter Neuzen, 2 Maart 1925. GEVONDEN op den provincialen weg nabij Driewegen (Ter Neuzen), een Dameshorloge met armband. Tegen vergoeding van onkosten terug te bekomen. Driewegen, O 103. P. FAAS. De Besturen van de polders maken bekend dat de lijst bedoeld in art. 35 van het Algemeen Reglement voor de polders en waterschappen in Zeeland, van den 2e Maart tot en met den 16e Maart 1925 ter inzage van Stembevoegde Ingelanden zal liggen ten kantore van den Ontvan- ger-Griffier en vestigt de aandacht van Ingelanden op de bepalingen vervat in de art. 35 tot en met 40 van bovengenoemd reglement. Philippine, 2 Maart 1925. De Besturen voornoemd, B. VAN HIJFTE. R VAKNNCADSAND. Dijkgraven. C. J. DE ZWART. P. A. RAMMELOO, Ontv.-Griffier. De ondergeteekende bericht het geachte publiek van Ter Neuzen en Omstreken, dat hij zijn Metselaarszaak heeft over- gedaan aan Dankende voor het genoten vertrouwen, dat hij zoovele jaren heeft mogen onder- vinden, beveelt hij zijne opvolgers minzaam in de gunst van het publiek aan. W. P. NIEUWELINK. Ter Neuzen, 2 Maart 1925. Refereerende aan boven- staande advertentie hebben wij het genoegen om het publiek van TerNeuzen en Omstreken medetedeelen, dat wij de Metselaarszaak van W. P. NIEUWELINK hebben overgenomen' Zich beleefd in ieders gunst aan- bevelend hopen zij door een nette, vlugge en prompte bediening zich de gunst van het publiek waardig te maken. Aanbevelend, W. M. NIEUWELINK. P. W. NIEUWELINK. Ter Neuzen, 2 Maart 1925. Boodschappen worden aangenomen Nieuwediepstr. 97 en 65 en Smidswal 25. Ondergeteekende njaakt het geachte publiek van Ter Neuzen en Omstreken bekend, dat hij heden een heeft geopend in: drogerijen, chemische artikelen, verbandmiddelen, schoonmaakartikelen, ontsmettingsmid- delen en vele andere artikelen. Beleefd aanbevelend, Dijkstraat 46, Ter Neuzen. groot 15 H.A., in Zeeuwsch-Vlaanderen Oostelijk deel. Gegadigd^n schrijven zonder tusschenpersoon aan het Bureau van dit blad en schrijven op de enveloppe in den linkerbovenhoek „HOFSTEDE". werk Directiegebouw Z. V. T. M., Ter Neuzen. BUITENDIJK. GEVRAAGD tegen 1 April voor de Nieuwe Rctterdamsche Courant. AdresBureau van dit blad. is iederen Woensdajg van II—S uur te consulteeren te Ter Neuzen, Lange Kerkstraat 5. alsmede nog gebruikte BUISKACHELS. Verder een partijtje ARBE1DERS- GEREEDSCHAPPEN ENZ. ENZ. Adres: DHAEZE, Dijkstraat44. Uit de hand te koop een in goeden staande zijnde met steenen Schuur en 2 Regenbakken. Andijkestraat, Zaamslag. Wegens varandering te koop (Minorca's), voorts Kuikenhok met red enz. en groote Kruiwagen. Te bevragen bij P. J.DEBRABANDER, Westsluis P 6, TerNeuzen. Tafeiloopers. Spiegels in verschillende modellen BEDDEN en MATRASSEN in Kapok, Zeegras en Stroo. voor Volledig Woning Inrichting Reparatie-inrichting voor alle soorten BEKLEEDE MEUBELEN, BEDDEN, MATRASSEN, GORDIJNEN, LOOPERS, ENZ. Beleefd aanbevelend, Concurreerende prIJzen

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 3