PUROL Prijskamp op do Vogelpiek Postzegel albums, PRE DIKBEURTEN. 6EMEN8DE BER1CHTEN. VERHUISD: Vereeniging tot Verbetering van het Rundvee in Zealand. een STALKNECHT Tor Neuzensche Mandnlineclub „0 R P H E1) S" D. R. RIEMENS-v. DRIEL, SUB-AGENTEN Een nette DIENSTBODE. Firma P. J. FAN DE SANDE. Jongens, denkt aan uwe Sportkousen Meisjes, denkt aan uwe Zomerkousen De Kousenbaas! Zondag 1 Maart 1925 Wivtelkoerten, PRUDENCE DAELMAN, Beoosten Bleij Benoorden, Noord bij Axel, naar NIEUWEDIEP 47. D e k k e r, GEVRAAGD STALEN van Stoffen HILLEBRANDS, De Leek, TE KOOP: Lister Motor 8 P. K. Lister Motor 4-5 P. K.1 Rud-Sack Zaaimach. 1,75 M. Flother Zaaimach. 1,75 M. ALG. BEGHEIJN. VAN DEN BRUELE, INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Ruwe enSchraleHuid DOOS 30, 60, 90 Cent. Bi) Apoth. e« Drogisten Ptiarm. Fabriek A. Mijnhardt - Zeist de foietencampagne toenemen, dan zullen maatregelen worden overwogen om ook de suikerfalbrieken voorschriften te geven. Van den Minister van Binnenlandsche Zaken is een schrijven ingekomen, waarin deze bericht, dat de gemeente in verband met den financieelen toestand over 1924 niet in aanmerking komt voor het ontvan- gen van een tiende van het toedrag der over de iaatste maanden uitgegeven sommen voor werkloozenuitkeering. Dit antwoord is een gevolg van een advies van Ged. Staten, die tevens als hun meening uitspreken, dat de werkloosheid te Ter Neuzen niet als tij- delijk doch als van een blijvend karakter moet worden beschouwd, waarom de vraag gewettigd is, of de tegenwoordige regeling niet door een andere dient te worden ver- vangen. De heer Hamelink becritiseerde dit ad vies. Het Zeeuwsche college staat in Ne- derland niet bekend om zijn democratische stroomingen. De werkloosheid moet alhier wel degelijk van tijdelijken aard worden be schouwd. De raad weet, dat er nog steeds bijzondere beletselen zijn, die het herstel der zeevaart tegenhouden. Worden die opge- heven, dan komt de plaats weer terstond in zijn vroegere positie. Aan enkele leden van Ged. Staten is dit ook bekend. De regeling dat de gemeente 90 procent der uitkeerin- gen moest dragen is van hoogerhand opge- drongen. Het is geen motief om nu te zeg- gen, dat zij ook de andere 10 wel dragen kan. Hij hoopt, dat de raad de werkloozen niet naar het Burgerlijk Armbestuur zal ver- wijzen en bracht hulde aan Burg, en Weth. die dien weg nog niet op willen, doch tot Mei de regeling bestendigen. De heer Van Riet betreurde ook het ach- terwege blijven van regeeringssteun. Hij achte ook steun aan de werkloozen noodig, maar niet aan hen die (zooals hij er kent) duiven houden of een hond, of misschien andere uitgaven doen, die hij evenals de ge- noemde als weelde beschouwt. Daarvoor dient geen geld uit de openbare kas. De heer D. Scheele bracht onder het oog, dat omtrent toekenning van rijkssubsidie geen ibeloften zijn gedaan en de raad zich dus aan zoo'n beschikking kon verwachten. Hij zou thans nog zijn stem geven aan het voorstel van Burg, en Weth. maar is van oordeel dat daarna de steunregeling moet ophouden. Indien er menschen zijn die steun noodig helbben wegens werkloosheid. be- hoort die te worden verstrekt door de ker- kelijke diaconien of, indien die onmachtig zijn, door het Burgerlijk Armbestuur. Als hier geen werk is, moeten de menschen hier niet blijven hangen, doch elders werk zoe- ken. De gemeente steune hen desnoods om te emigraereri. De Voorzitter gaf te kennen, dat Burg, en Weth. nog nader den Minister hopen te OVjprtuigen, dat de meening over de hier be- staande werkloosheid onjuist is. Tegen Mei zullen zij met nadere voorstellen komen. Tot afgevaardigde van den raad in het bestuur der woningbouwvereeniging te Sluiskil werd benoemd de heer P. van Cad- sa»d. Het verzoek der Ned. Vereeniging tot af- schaffing van alcoholische dranken enz. tot beperking der vergunningen gaf aanleiding tot breedvoerige beschouwingen. Burg, en Weth. stelden voor het voor kennisgeving aan te nemen. De heer Van Riet stelde voor het maximum van 38 teiverlagen tot 33. De heer Hamelink stelde aanhouding voor, om gegevens te verzamelen, daar dit punt niet op de agenda voorkwam. Burg, en Weth. namen dit over. De heer Scheele die aan- vankelijk niet voornemens was hierover iets te eeggen, zou het voorstel-Van Riet steu ne*. doch vroeg, of het niet imogelijk was eee regeling te treffen, dat aan bekende mistoruikers den toegang tot vergunnings- lokalen werd ontzegd. Burg, en Weth. werden gemachtigd een verzoek te richten tot den Minister van Wa- terstaat om de brug over den Oostelijken kanaalarm te vefbreeden of te vervangen door een nieuwe. Deze brug is veel te smal «i sinds jaren niet meer voldoende voor de befcoeften van het verkeer, daar voertuigen steeds op elkaar moeten wachten, en ook in verband met de uitbreiding van de bevol- king in de buurten ten zuiden van het icanaal. Vastgesteld werd eene verordening op het plaatsen van woonwagens in de gemeente. Het verpleeggeld voor lijders aan besmet- telijke ziekten in het ziekenhuis te Ter Neu zen werd vastgesteld op 4,50 tot 7,50 per dag. Bij de omvraag drong de heer Van Cad- sand aan op verlichting van de eischen der bouwverordening, ter bevordering van het particulier initiatief, en op grond van het bouwen van woningen met geringere af- metingen door de woningbouwvereeniging. Ue voorzitter merkte op, dat dit tegen den zin van den raad was geschied. Burg, en Weth. bereiden een wijziging voor, de leden kunnen dan hunnerzijds ook wenschen naar voren brengen. Het voorstel van Burg, en Weth. om aan de R. K. Handelsschool te Hulst een bij- drage te verleenen van f 100 per leerling uit deze gemeente werd verworpen met 7 tegen 5 stemmen. Het voorstel van den heer Geel- hoedt om een bijdrage te verleenen overeen- komstig de bepalingen der Nijverheidswet, nl. 15 van den kostenden prijs per leer- ling, werd met algemeene stemmen aange- nomen., KERKVERBOUW1NG TE AXEL. In de vergadering van kerkvoogden en notabelen der Ned. Herv. gemeente te Axel deelde Ds. G. A. P. Ruys van Dugteren inede, dat hij van een mevrouw uit Amster dam toezegging had gekregen, dat zij tien- duizend gulden renteloos wilde bijdragen voor de venbouwing (vergrooting) der Ned. Herv. kerk te Axel. Dit aanbod werd dank- baar aanvaard. In 't geheel zijn thans ipl.m. 25.000 aan vrije giften ibeschikbaar voof de verbouwing waarmee spoedig een aanvang zal worden genomen. POST EN TELEGRAF1E. Met ingang van 1 April a.s. wordt op haar verzoek mej. L. P. I. Hermans eervol ont- heven als stationhoudster van het telegraaf- telefoonstation te Hengstdijk en wordt als zoodanig aangewezen mej. H. A. Hame- linck. BESMETTEL1JKE ZIEKTEN. Het aantal gevallen van besmettelijke ziekten over de week van 15 tot en met 21 Febr., in de prov. Zeeland bedroeg: diph- teritis Grijpskerke 1; Middelburg 1. RIJKSSUBSIDIE VOOR DE OLYMP1SCHE SPELEN. De R. K. kiesvereeniging te IJzendijke heeft met algemeene stemmen een motie aangenomen, waarin aan de R. K. Kamer- fractie wordt verzocht, haar steun te ont- houden aan de voorgestelde subsidie van een millioen gulden voor de Olvmpische spelen. POSTD1ENST TEN PLATTENLANDE. Het Dagelijksch Bestuur der Zeeuwsche Land'bouw Maatschappij heeft een telegram gezonden aan den Voorzitter der Tweede Kamer, waarin het zegt, „dat onder geen beding op zoodanige wijze op den post- dienst bezuinigd mag worden, dat daardoor de plattelandsbelangen geschaad worden." Het zou zich, hoewel noode, kunnen ver- eenigen met de omzetting van de platte- lands-postkantoren in stations, indien deze een grooter aantal uren en later op den dag, dan nu het geval is, voor het publiek wer den opengesteld, en het aantal bestellingen als gevolg van deze verandering, niet ver- minderde. PLEEGOUDERSTREIN. De V. P. C. voor Noodlijdende Landen liebben besloten een Pleegouderstrein te laten loopen naar Linz en vandaar per boot naar Weenen, terug via Semmering^Bruck- Gesaiise. Reisgelegenheid tweede en derde klas, heen 26 of 28 Mei, terug 9 Juni. Verder loopt er weer een vacantietrein voor pleegkinderen, half Juli van Weenen, begin September terug. Kosten pleegouderstrein vermoedelijk f 45 derde klas, f65 tweede klas voor heen- en terugreis samen; pas en visa inbegrepen. Bewijs van Nederlandschap voldoende. Meer uitgewerkte gegevens zullen zoo spoe dig mogelijk worden verstrekt. Er kunnen slechts 600 pleegouders met den trein mede. HOEK. Bij de heden gehouden aanbesteding der land'bouwvereeniging „Doelmatige Samen- werking" alhier was de gunning als volgt: De levering: 39.900 K.G. super 14 a 2,70 De Ruijter en Co. te Axel bij loting. 37.280 K.G. Chili voor 14,12 Verhelst Westdorpe. 38.100 K.G. amm.-super voor /7,60 Ver helst, Westdorpe, bij loting. 10.600 K.G. zwavelzure-ammoniak voor f 15,35 Verhelst, Westdorpe. 1200 K.G. mats voor 12,80, franco huis. ZAAMSLAG. Donderdag 1.1. werd door notaris Van der Moer te Ter Neuzen, ten verzoeke van de erven van den heer jac. Dees verkocht een woonhuis, staande bij het dorpsplein, groot 2 A., 83 c.A. Kooper werd de heer S. de Mul voor 7525. AXEL. Maandagavond vergaderde te Axel de vereeniging „Het Groene Kruis". In het jaarverslag werd melding gemaakt van het gebouw, dat de vereeniging thans bezit en den nederigen naam heeft van ma- gazijn, doch dpt op zichzelf een sieraad mag heeten. Het biedt, naast ruimte voor berging, huisvesting aan een gezin, terwijl het ook zoodanig is ingericht, dat er boven- dien nog een wijkzuster in kan wonen. Voorts is er een bestuurskamer en een ontsmettingsvertrek. De wijkverpleegster heeft in 1924 1722 bezoeken afgelegd, behalve ruim 70 voor t. b. c.-ibestrijding. Het aantal leden bedraagt thans 845. De rekening vermelde f 2652,22 als ont- vangsten en 1680.82 aan uitgaven, zoo- dat er ruim /900 over was. De vereeni ging geniet /1600 subsidie 1000 van de gemeente) en kreeg f 1559 van contribu te binnen. De afdeeling tuberculosebestrijding, die afzonderlijke administrate heeft telde 1017,69 in ontvang en 819,13 in uitgaaf. Als secretaris werd herkozen de heer P. le Feber en in de vacature-Burm werd gekozen de heer P. de Kort, hoofd der R. K. school. Voor den bouwfvan het magazijn is een leening gesloten van /8000, ad 5 pCt., ge- plaatst in aandeelen van f 100, die jaarlijks uitloten, naar gelang de kas zulks toelaat. Ned. Herv. Kerk. Ter Neuzen 9i u l)s. A. Timrnerman en 2Ju, Ds. A. T inmennan, Bediening van den H Duop. S Sluiskil. 91 u en 2 u., dhr. L. Dek. Hoek. 9 u. en 2 u.. Ds. E. Raarns. -VV Axel. 91 u. en 2 u., Ds G. P. A. Ruijsch van Dugteren Zaamslag 9 n en 2 u., Ds. G. van Dis. SasvanGent. 91 u., Ds. H. Akersloot van llouten ftuus. Philippine. 2 u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Gereformeerde Kerk Hoek. 91 u., en 2 u., D.s. J. B. Vanhaelen. Chr. Gereformeerde Kerk. Zaamslag. y u. en 4 u., Ds. J. folsrna. Gereformeerde Gemeente. (Vlooswfjkstraat) Ter Nj.izui. 9 u., 2 u. en 51 u., Ds. Neerbos.F Oud-Gerefonneerde Gemeente. Vlooswfj kst raa t Ter Neuzen. 9 u 2 u., en 51 u. leeskerk. Gereformeerde Gemeente. (Weststraat). Axel 9 u. en 2 u4 leeskerk. Lokaal „Eben-Haezer". (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen. 51 u., Evangelisatie. R. K. Kerkdiensten te Ter Neuien. Zondag zijn de H. TI. Diensten om 7, «1 en 10 our. Namiddags om half drie Lof. RECHTSZAKEN. rrondissements-Rechtbank te Middelburg. Zitting van 27 Februari 1925. De volgende zaken werden uitgesproken A. d. M., oud 55 j landbouwersknecht te Cadzand, is wegens het veroorzaken van lichamelijk letsel door schuld, veroordeeld tot 1 week hechtenis. Th. R, oud 45 j., landbouwer te IJzen dijke, beklaagd van een paard onnoodig pijnlijk arbeid doen verrichten, vernietiging vonnis van den Kaotonrechter en vrijspraak. A. J. B., oud 45 j veekoopman te Aardenburg G. 0. v. H., oud 26 j vee koopman te Maldeghem en L J. H., oud 31 j., veekoopman te Aardenburg. alien beklaagd van berooving, zyn vrg- gesproken. In de zaak tegen G. J. A., oud 37 j huisvrouw van A. J. d. S. te Sluis, door den kantonrecliter te Oostburg, dd 4 Nov 1924, ter zake van het ten verkoop in voorraad hebbeu van melk van ondeugde lijke samenstelling, veroordeeld tot 180 boete of 60 dagen hechtenis, werd het vonnis van den kantonreehter vernietigd en de zaak naar het kantongerecht terug gewezen. Naar het huis van bewaring te Middelburg is overgebracht, J. A., oud 23 j., leurder te Oostburg, verdacht van diefstal te Oostburg, op 23 Febr j 1. Eveneens^C. R. C. C., oud 36 j., pianostemmer te Brugge, verdacht va diefstal in de R. K. ISaaischool te Ter Neuzen Naar^de terechtzitting is verwezm H. E. 0. B., 38 j., machinist te Breskens, gudetineerd te Middelourg, ter zake van ontucht, zijne gevangenhouding werd tevens bevolen. DIJK DOORGESTOKEN. Zaterdaguacht is onder Nieuwe Pek.-la een dijk dooigestoken, waardoor een groote uitgrsirektbe d land onder water is geloopen. Met beuu p van ten politiebond is de *er- moedelpke dader gearresteerd. Hp is te Win ctioien in voo o< pig^* h'ecbDn s gesteld IN KOKEND ZEEPSOP. Te Aalten is een 3j trig jo genlje in een ketel met kokenr) zeepsop gevallen. De kleinr is aan de ernstige brandwonden overleden. BEKNELD. Toen te Mnnsterache veld het schip van ben (chipper Sioaart de draaibrug pasaeerde, stak het 8-jarige dochtertje van den^schip- per haar noofd buiten den roef, op het oogenblik dat de brug terug liep. Het hoofdje raakte bekneld en werd vernrijzeld. Het kind overieed onmiddellijb. ONDER DEN TREIN. Diosdagavond is de echtgenoote van den heer W. Wollermh te Stadskanaal-Pekel- derweg bij het uitstappen onder den tr-in geraakt. De ongelukkige was onmiddellijk dood. DE MOORD OP DEN WISSEL- WACHTER. Maan iagavond is te Zwolle aangehonden een zekere Klunder, geboortig uit Gronin- gen, verdacht van den moord op een wis- selwachter bij Dordrecht. De verdaehte is naar Rotterdam overgebracht. OM AAN GELD TE KOMEN. De penningmeester van den Bestuurders- toond te Purmerend had geld van zijn orga- nisatie verduisterd. Zijn medCbestuursleden namen er gertoegen mee, dat hij het ontbre- kende bedrag zou aanzuiveren. Het zou echter blijken, dat hij op vreemde wijze aan de daarvoor ibenoodigde gelden zou trachten te komen. Hij heeft nl. aan de Koningin geschreven met verzoek om een gift van 150, teneinde daarvoor in Am sterdam een melkzaakje te kunnen koopen. Na langen tijd werkloos te zijn geweest, zou hij dan met dat zaakje in izijn onderhoud trachten te voorzien. Van den secretaris der Koningin kwam bericht in, dat H. M. bereid was een bedrag van 50 te geven als het Burgerlijk Armbestuur f 100 gaf. Dil gelukte en zoo kwam het tenslotte, dat het Armbestuur 150 betaalde aan een persoon te Amsterdam, die de verkobper van het melkzaakje zou zijn. Doch later bleek, dat deze persoon niet anders dan een handlan- ger van den bewusten penningmeester was, die voor zijn diensten 25 ontving. De politie heeft de zaak in handen en beide personen zullen zich wel voor den rechter moeten verantwoorden. EEN 1NBRAAK ONDER HET GENOT VAN EEN KOP CACAO. Woensdagnacht heeft de familie S. aan den Lagen Vuurscheweg te Hilversum be- zoek gehad van inbrekers. Toen de heer des huizes beneden kwam, bemerkte hij, dat dieven door middel van verbreking van een ruit zich toegang tot de woning hadden verschaft. Kasten, een schrijfbureau en an dere bergplaatsen waren opengebroken. Er worden o.a. eetwaren en een belangrijk be drag aan geld vermist. De dieven voelden zich zoo op hun gemak, hoewel de bewoners boven sliepen, dat zij een petroleumstel heb- ben aangestoken om chocolade te maken en op te drinken. De politie is de daders nog niet op het spoor. BELG1SCH SOH1P VERGAAN. Het Belgische stoomschip „Azator", uit Antwerpen, met een Jading steenkolen, op weg van Rotterdam naar Italie, is in de Golf van Biscaye vergaan. De bemanning, waaronder zes Hollan'- ders, werd door de paketboot Alcantara" opgepikt eh te Bordeaux aan wal gebracht. SNEEUWSTORM EN HEV1GE REGENVAL. Uit het gelieele Alpengebied komen be- richten -van sneeuwstormen en hevigen regenval. ferwijl het Zondag in Berlijn zomer was, woedde in het zuiden van het land nood- weer. Boven Miinchen en het Beiersche Hochwald lieeft een Folin gewaaid, welke vele ongevallen en groote schade heeft ver- oorzaakt. In de Beiersclhe hoofdstad wer den op verschillende plaatsen boomen ont- worteld; talrijke personen werden door dak- pannen enz. getroffen. Geweldig is de scha de in het gebergte aangericht, yvaar duizen- den vierkante meters hosch zijn neergesla- gen, vele telefoon- en telegraafpalen zijn gebroken en lichtigeleidingen zijn vernield, terwijl vele wegen orfbegaanbaar zijn ge- worden. Bijzonder groot is de schade in het gebied van den Walchsee en den Eibsee. Zondagavond ontstond een lievige brand in het Ehrwald waar vijf huizen verbrandden. Alle telefonisehe veribindingen zijn hier ver nield. Maar ook elders is het bar weer geweest. Volgens berichten uit Salzburg lieeft het daar buitengewoon heft»ig gestormd. Reeds maakten wij melding van het spoorweg- ongeluk bij lschl, waar een trein door den storm van de rails woei. Nog niet vermeld werd, dat een uitgezonden hulptrein een- zelfde lot onderging. Niet minder geweldig is het nopdweer in Zwitserland geweest. Sinds Zaterdag woeden in geheel Noord- Zwitserland stormen van geweldige kracht. Daanbij steeg de temperatuur tot zomersche hoogte. Op het Vierwaldstattermeer kon de scheepvaart sleohts met de grootste moeite gehandhaafd worden. Het venkeer over den Gotthardbahn on- dervindt groote vertraging. In St. Moritz heeft het geduoht gesneeuwd. In den nacht van Zaterdag op Zondag is de Gotthard bahn tusschen Ambri en Airolo door een lawine over 100 M. getroffen; 's middags kon het verkeer weer geregeld doorgaan. Ook in Italie sneeuwt het. Uit de Alpen komen berichten over de eeristen sneeuwval dit jaar en de eerste lawinen. Het verkeer door de passen over de Bernina naar het Engadin is stopgezet. De meeste telefoon- veribindingen naar Zwitserland en Frankrijk zijn venbroken. Aan de Ligurische kust heeft een waterhoos groote schade aange richt; een huis werd weggerukt en op een spoorlijn geworpen, zoodat het verkeer ge- stremd was. De hoos ging vergezeld van een hevigen storm; over een lengte van honderd mijl werden alle telegraaf- en tele- foonpalen uit den grond gerukt. Op de akkers werd groote schade aangericht. In de haven van Genua moesten maatregelen genomen worden, om het driftig worden van de schepen te voorkomen. De Inter nationale regatta kon niet doorgaan. Een vreeselijke storm heeft verder I Is land geteisterd; hier werden vijf menschen gedood. Bijna de geheele internationale visschersvloot, uit eenige honderden sche pen bestaande, moest in de IJslandsche ha vens vlucbten. Een Engelsche en een IJs landsche boot worden vermist. En terwijl men te Brighton zich aan het strand koestert in abnormaal zomerweertje, komen berichten uit Japan die melding ma ken van nieuwe aardbevingen. De voorspelling van het vergaan van de wereld is wel niet uitgekomen, maar het ziet er toch eenigiszins zonderling uit op deze wereld den laatsten tijd! A. C. LENSEN'S STOOMVA ARTWA AT- SCHAPPIJ—TER NEUZEN. s.s. HELENA vertrok 24 dezer van Barry naar Pireaus. s.s. MAGDALENA van Bona naar Dublin passeerde 26 dezer Gibraltar. s.s. TERNEUZEN liggende te Ter Neu zen. POIITIE. Op het bureau van politie alhier zijn als gevonden gpdeponeerdeen portemon- naie met inhoud, een kinderschoentje, een redicnle en een zeildoeken sokje. Rechthebbenden Tervoegen zich aldaar. Amsterdam, 27 Februari 2 uur. Bieden. i^ate» Londen 11,87 11,878/4 Berljjn, per biljoen 0.60 Parps 12 83 12,90 Brussel 12,52 12,57U2 Weenen (10.000) 0,40 0.45 Vreemd Bankpapier. Duitsch, per biljoen Fransch 12,83 Belgisch 12.52 Oostenrgksch (10 000) 0,40 0.60 12,90 12.571/2 0,45 Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden ge- durende de ziekte en bij het overlijden ran onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, betuigen wij onzen hartelijken dank. lazonderheid onzen dank aan den WeledelZeergel. heer Dr. G. Doussy en de Eerw. Zuster Theodosia, voor de trouwe hulp aan haar besteed. Uit aller naam, A. AUDENAERT. Ter Neuzen, 27 Febr. 1925. Aan alien, die ons op 24 dezer blijken hunner belang- stelling gaven, onzen hartelijken dank. P. A. AUDENAERD en Echtgenoote. Voor de vele bewijzen van belangstelling zoo van hier als van elders, op 22 Febr. op mijn 80sten verjaardag ondervonden, betuig ik mijn hartelijken dank. P. DE FEIJTER Jozz. Hoek, 28 Febr. 1925. op aanstaanden Zaterdag 28 Februari, bij wed. DE RUIJTER, Kanaaldijk. TER NEUZEN' Aaavang half acht. Gewone conditien. Het Bestuur van den polder maakt bekend, dat de lijst, bedoeld in art. 35 van het Alg. Reglement voor de polders en waterschappen in Zeeland, vanaf heden, gedurende veertien dagen ter inzage van Ingelanden ligt, ten kan- tore van den Ontvanger-Griffier te Axel. Axel, 27 Februari 1925. M. W. KOSTER, Dijkgraaf. A. E. C. KRUIJSSE, Ontvanger-Griffier. Het Bestuur van den polder maakt bekend, dat de lijst, bedoeld in art. 35 van Jiet Alg. Reglement voorde polders en 'waterschappen in Zeeland, vanaf heden, gedurende veertien dagen ter inzage van Ingelanden ligt, ten kan- tore van den Ontvanger-Griffier te Axel. Axel, 27 Februari 1925. C. A. DEKKER, Dijkgraaf. A. E. C. KRUIJSSE, Ontvanger-Griffier. van Dekkerstraat 19—Steenkamplaan 5, Jac. Bruggeman, Schilder-Behanger.J Dankend voor het tot heden genoten vertrouwen, beveelt hij zich bij voort- during beleefd aan. Het Bestuur van den polder maakt bekend, dat de lijst, bedoeld in art. 35 van het Alg. Reglement voor de polders en waterschappen in Zeeland, vanaf heden, gedurende veertien dagen ter inzage van Ingelanden ligt, ten kan- tore van den Ontvanger-Griffier te Axel. Axel, 27 Februari 1925. P. DEKKER Fz., Dijkgraaf. A. E. C. KRUIJSSE, Ontvanger-Griffier. VERGADERING van leden en be- langstellenden op Woensdag 4 Maart 1925, des n.m. Half twee in het „Hotel Centraal" te Ter Neuzen, tot bespreking van de Keuringen van Rundvee en Stieren. Stichten Kring enz. Namens het Bestuur, J. HUIJSSEN—Dieleman. Flrma V. E. GALLE, Hotel „de Arend". Ter Neuzen. Zij die nog lid wenschen te worden, en een Mandola, Mandoloncello of Guitaar wenschen te bespelen, worden verzocht zich daartoe vo6r Dinsdag lO Maart 1925 op te geven aan het Secretariaat Donze Visserstr. 129, alwaar verdere inlichtingen zijn te bekomen. Ondergeteekende houdt zich voortdurend aanbevolen voor het maken van alle Boeremans- kleeren. Ook kan hij dit jaar aanbieden een prachtige collectie voor heeren en kinderkleeding op maat aan concurreerenden prijs. Stap at en laat je de maat nemen, bij J. BLOK, Kleermaker, Kerksteegl. Zaamslag. Agentschap der Stoomververij belast zich met het verzenden van te verven goederen, voor ZAAMSLAG en omstreken. gevraagd, voor het contrac- teeren van Beeten, te Zaamslag, Axel, Hoek en Philippine. Brieven te richten bureau v. d. blad, onder nummer 163. IWfflP** Wegens h u w e 1 ij k der tegenwoordige GEVRAAGD tegen 1 April, Wasch buitenshuis. Vrijdags hulp van werkster. Adres JV\eJ- D E H A A IN, Vlooswijkstraat 29, Ter Neuzen. op wagen met kap. zonder wagen. voor goede werking wordt ingestaan. Komt eens kijken naar onze uitstalling. Zoo mooi als bij ons zijn ze nergens te krijgen. We hebben ze in til d'ecosse, in zijde, in katoen. Kousen voor elken stand. In Goes en Middelburg noemt men ons Zouden we dan ook de kousenbaas in Ter Neuzen niet zijn Vergeet niet, dat we ook een mooi assortiment kanten hebben (handwerk), dat door plaatsgebrek niet uitgestald kan worden. En vergeet vooral niet, dat we op 'teinde van 'tjaar elf mooie premies geven, waarvan de eerste 50 gul den in contanten. Dusaltijd bons vragen. Noorditraat 9 9.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 2