ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No 7723. Maandag 16 Februari 1925. 65e Jaargan ""buitenland. ABONKEMENTSPRIJS: BINHENLAHP. FBUILLETON. e» Voor binnen Ter Neuzen /1,40 per 3 maanden Voor Ned. IndiS en Amerika 2,70 per 3 maanden Voor buiten Ter Neuzen fr. per post 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post f'6.60 per jaar Vooi 't overig buitenland /3,35 per 3 maanden Abonnementen voor't buitenland alleen bij vooruitbetaling. DE AFSCHAFFING VAN DEN ZGMERTIJD. De Kamer van Koophandel te Amsterdam stelt zioh voor een verzoekschnift te richten aan de Tweede Kamer, waarin zij er op aan- dringt het wetsontwerp tot afschaffing van den zomertijd te verwerpen. DE NIEUWE TAR1EFWET. Het Venbond van Nederlandsche Falbri- kantenvereenigingen bericht in zijn orgaan „De Nederlandsche Nijverheid", dat de in- voering ,van de nieuwe Tariefwet niet voor 1 April a.s. wordt verwaCht. DE VLOOTWET. De Minister van Marine deelt in zijn me- morie van antwoord op het voorloopig ver- slag der Eerste Kamer mede betreffende de plannen der regeering, inzake de Vlootwet, dat zoolang niet meerdere zekerheid be- stoat omtrent de aanneming der voorstellen, die in het protocol van Geneve zijn be- lichaamd, of omtrent den aard en het lot van eventueel volgende voorstellen van den Volkenbondsraad, het naar haar meening niet verantwoord is om ten aanzien van de sterkite en samenstelling der vloot voorstel len te doen, die een termijn van meerdere jaren omvatten. ACCIJNS OP GEDISTILLEERD. De Minister van Financien heeft in studie genomen het vraagstuk der verlaging van den gedistilleerd-aecijns. Het is hem echter niet mogelijk, aldus de „Maas(b.", door eeni- ge mededeeling thans op den uit slag zijner overwegingen vooruit te loopen. PiRlJSVERHOOGING VAN SCHOENEN. In een te Til/burg gehouden vergadering, bijeengeroepen door den Ned. R. K. bond van schoenfabrikaniten, welke ook werd bij- gewoond door leden van den neutralen en den Tiliburgschen bond van schoenfabri- kanten, zijn breedvoerige ibesprekingen ge- wijd aan de verhooging der sohoenprijizen in venband met de enorme stijging dei gronidstoffen, nl. 30 tot 40 voor zool- en overleer en van 15 tot 20 voor four- nituren en andere leersoorten. Besloten werd, met ingang van 21 dezer een prijsver- hooging van alle schoeisel in te voeren van tenminste tien procent. PENSIOENBET ALING. Het Departement van Financien meldt: Bij het Departement van Financien is een veranderde wijze van pensioenbetaling in voonbereiding. In verband hiermede wordt aan alle ge- pensionneenden (met uitzondering van de gepensionneerde weduwen en weezen, van de gepensionneerde gemeenteambtenaren, van de Indische gepensionneerden en vat] hen, wier pensioen op hun postrekening wordt bijgeschreven), in hun eigen belang verzocht, aan het Departement van Finan cien, afd. pensioenen en eere-diensten, spoe- dig sdhriftelijk mede te deelen, In welke ge- meente zij metterwoon zijn gevestigd, met venmelding van straat en huisnummer, het nummer der pensioenakte en de betrekking, waarin zij zijn gepensionneerd. DIRECTEUR VAN DE STAATSLOTERIJ. Met ingang van 1 Maart is benoemd tot diirecteur van de Staatsloterij te 's Graven- hage de heer Tih. Sanders, rijks'betaalmees- ter te Tiel. DE AFSCHAFFING VAN DE STAATSLOTERIJ. Uit parlamentaire kringen wordt verno- men, is het ontwerp tot afschaffing van de Staatsloterij in de afd ee ling en van de Tiweede Kamer zeer ongunstig ontvangen. Uit het Engelsch van Edgar Wallace. 36) (Vervolg.) De kogelronde Glion trilde van verbazing en verontwaardiging. „Wat! Nadat we afgesproken hadden, dat ik den heelen voorraad zou overnemen?" Chick liep naar de deur en opende die. ,,Goeden avond, mijnheer", zei hij beleefd. Het was een goede eigenschap van den heer Glion, dat hij inzag, als hij aan het kortste eind had getrokken. HOOFiDSTUK IX. Ijdelheid. Plotselinge voorspoed heeft op verschil- lende menschen verschillenden invloed. De markies van Pelborough was door het over- lijden van zijn oom in het bezit gekomen van een titel, die hem, bij wijze van land- goed, slechts een paar bunders verwaar- loosden tuin gaf en een baksteenen villa, die noodig opgeknapt moest worden. ,,Clhick" Pelborough was minder onder den indruk van zijn titel, dan hij nu was van yi n plotselingen rijkdom. ,,Je toekomst is nu verzekerd, Chick", zei Gwenda Maynard, aan het eind van een fa- Alleen de anti-revolutionairen en christelijk- hiistorischen zullen er voor stemmen. KAPITAALVLUCHT. Naar aanleiding van een desbetreffende vraag, antwoordde de Minister van Finan cien aan de Eerste Kamer, dat hij niet weet of de kapitaal-vlucht uit ons land tot staan is gekomen. Wei kan hij mededeelen, dat in het belastingjaar 1923/1924 in het geheel 582 aangeslagenen in de vermogensbelas- ting, met een gezamenlijk vermogen van 79 millioen, naar het buitenland zijn vertrok- ken. DE AMBTSWONING VAN MINISTER VAN KARNEBEEK. Zooals men weet, heeft de Koningin eenige jaren geleden het paleis aan den Kneuterdijk beschikbaar gesteld tot ambs- woning van den Minister van Buitenland- sche Zaken en zulks voor een bepaalden termijn, welke binnenkort ten einde loopt. Volgens een gerucht zou H. M. de Ko ningin het Paleis wenschen te bestemmen als woning van Prinses Juliana. MEER GELDBOETEN IN PLAATS VAN HECHTENISSTRAFFEN. lngediend is een wetsontwerp tot uitbrei- ding van de mogelij<k!heid van toepassing van de straffen van geldlboeten. Blijkens de memorie van toelichting heeft het advies van het centraal college voor de reclasseering den Minister van Justitie ge- leid tot de indiening van het wetsontwerp, waarbij in het algemeen de voorstellen van het centraal comite gevolgd zijn. Een breed betoog, dat de uitbreiding van bedoelde mogelijkheid zeer gewensoht is, meent de Minister niet te behoeven leveren. Vooral in de latere jaren is het nut van een goede regeling eener toe te passen geld- boete tot een algemeene overtuiging gewor- den, waarbij in het bijzonder de wensche- Iijikheid, om de korte vrijiheidsstraffen door een meer doelmatige straf te doen vervan- gen, op den voorgrond staat. In de eerste plaats komt daarbij de vraag, of niet in een ruimer aantal gevallen de op- legging van geldboeten mogelijk moet wor den gemaakt, doch in de tweede plaats moet ook onder het oog worden gezien, of niet maatregelen moeten worden getroffen, dat de opgelegde geldstraf nu ook inderdaad zooveel mogelijk wordt ondergaan en niet dan in het uiterste geval door vrijheidsstraf wordt vervangen. Voorgesteld wordt, te breken met het stel- sel, dat toepassing van de vervangende hedhtenis afhanketijk is van den veroordeel- de, doch als beginsel te aanvaarden, dat zooveel mogelijk bij onwil tot betaling, ver- haal op de goederen en inkomsten van den veroordeelde volgt. Dit verhaal is aldus gedacht, dat na het ontvangen van de kennisgeving, dat de boe- te niet vrijwillig is betaald een kennis geving die de ontvanger niet dan na voor- afgaande aanmaning zal moeten verzenden de ambtenaar, in wiens naam de tenuit- voerlegging geschiedt, nagaat of hij het 'be- drag zal kunnen doen verhalen op de roe- rende en onroerende goederen van den ver oordeelde, op diens loon of wedde, of op uitkeeringen, die door hem periodiek wor den genoten, onverschillig uit welken hoof- de. Den veroordeelde zal bij bevestigende beantwoording een exploit worden betee- kend. van wege den voormelden ambtenaar, waarbij hem wordt aangezegd, dat tot be- doeld vefhaal zal worden overgegaan. Violgt binnen korten tijd geen vrijwillige betaling of wordt met het Openbaar Minis- terie geen nadere regeling getroffen, dan zal het bedrag der boete met dwang wor den gei'nd. Geoordeeld is, dat de nieuwe regeling van de vervanging der boete niet ook voor milieraad, waaraan ook zijn huishoudster deelnam. „Je moet een mooi buitenhuis koopen en orngaan met menschen van je eigen stand." ,,Maar ik wil niet buiten wonen", zei Chick, ontdaan bij het vooruitzicht. „lk ver- veel me dood als ik buiten ben, Gwenda. Als ik in Pelborough logeerde bij den ouden dokter, snakte ik naar het oogemblik, dat ik weg kon gaan." Ze schudde het hoofd. „Een paar dagen naar buiten gaan om een ouden brompot op te zoeken, is heel iets anders dan om te gaan wonen in een mooi huis, met rijpaarden en een auto. Neen, Ghick, je hefot het nu zoo ver gebracht „Dank zij jou, Gwenda", zei Chick be- scheiden. „Als jij niet achter me gestaan had om me aan te sporen, zou ik er nooit iets van terecht gebracht hcbben. Je wilt toch niet, dat ik hier vandaan ga?" vroeg hij angstig. „Hier" was de kleine verdieping, van zeventig pond huur per jaar, geen passend verblijf voor een man, die zijn aandeel in een zekere petroleummaatschappij verkocht had voor honderd duizend pond. Het bezit van ;zulk een ongeloofelijke som verlbijsterlde Chick. Hij had een week noo dig om te bekomen van den schrik, dat hij betrokken was geweest bij een geslaagden zwendel en een week lang streed hij tegen de neiging om het geld ter hand te steflen aan een heer, die ongetwijfeld getracht had hem te ruineeren, door hem zijn aandeelen te verkocpen, toen hij dacht, dat ze v ar- deloos waren. het fiscale reoht van toepassing moet wor den verklaard. Dit recht heeft nl. tot op heden op het stuk der geldboeten zijn eigen regeling gehad. DE METAALDEKKING BIJ DE NEDERLANDSCHE BANK. De Minister van Financien deelt in de memorie van antwoor.o aan de Eerste Ka mer inzake zijn begrooting o.a. mede, dat hij gaarne bereid is met de directie der Ned. Bank overleg te plegen over de vraag, of reeds moet worden overgegaan tot intrek- klng van de bij K. B. van 31 Juli 1914 in het leven geroepen bepaling ten aanzien van de verhouding, waarin het gezamenlijk be drag van bankbiljetten, bankassignatien en rekening-courantsaldo's door munt of munt- materiaal moet zijn gedekt. Hij geeft in- tussdhen reeds aanstands als zijn aanvan- kelijk oordeel te kennen, dat het wellicht aangewezen is de intrekking van de be doelde bepaling te d'oen samenvallen met de te zijner tijd in overweging te nemen maatregelen tot herstel van den vrijen goud- uitvoer. Ook de Minister is van meening, dat dp tijd voor de intrekking van de Beurswet nog nitt gekomen is. Deze wet verschaft aan do Regeering het middel om door het niet toe- laten van bepaalde fondsen tot de officieele noteering den handel in die fondsen tegen te gaan. De regeering kan dat middel, in het bijzonder met het >oog op de buiten- landsche effecten, niet ontberen. NEDERLANiD—BELGIe. Het Schelde-regime. De Brusselsche correspondent van de „N. R. Crt." meldt, dat een lid van de Bel- gische regeering aan een redacteur van de (Brusselsche) „Standaard" heeft meege- deeld, dat de thans aan den gang zijnde Neder 1 and'sch-Be 1 gische besprekingen be treffende de herziening van het Schelde- regime vlot van stapel loopen. ,,Ook is aldus de zegsman van het blad de hoop gewettigd, dat binnen enkele dagen, een oplossing wordt getroffen, welke aan de Beligische eischen voldoening schenkt. Deze oplossing zai het standpunt nabij komen, dat in 1920 te Parijs, door de Belgische af- gevaardigden werd ingenomen. De belang- rijkste eischen van Belgie zullen in ieder geval worden bevredigd. De kwestie van de Wiielingen wordt onaangeroerd gelaten." DE TOESTAND. Het protocol van Geneve hokt nog altijd te Londen. Hoe weinig schot er metterdaad in de zaak zit, schrijft de N. R. Crt., leert de inhoud der aohtereenvolgende officieuze uitlatingen die wij nog eens opgeslagen hebben. (a.) Kbrt na zijn optreden begin No vember j.l. gaf de nieuwe eerste-minister te kennen, dat hij het protocol met de domi nions wensalite te ovenwegen; (ib.) Negentien November daaraanvol- gende imaakt de Engelsche regeering be,- kend, dat zij den Volkenbonid verzocht heeft, het protocol niet op de eerstvolgende ver gadering te Rome aan de orde te stellen, aangezien zij het nog met de dominions moet overwegen. „Dit mag niet worden opgevait als te beteekenen, dat het protocol ter zijde zal worden gelegd. De Britsche regeering wenscht het bestaande plan niet te verwerpen, zonder er een constructief plan voor in de plaats te stellen." (c.) Negentien December verklaart Lon den, dat het waarschijnlijk noodig geacht zal worden, na overleg met de Dominions, zekere wijizigingen" in het protocol aan te brengen. Gwenda beantwoordde zijn vraag niet onmiddellijk. Ze wilde niets liever, dan dat Ghick zou blijven ze had nooit eerder gevoeld, hoe ze aan hem gehecht was maar het was onmogelijk. Ze had te taak op zich genomen om den kantoor'bediende, die zoo onverwaeht een titel geerfd had-, groot te maken en ze had zich geheel aan daze taak gewijd. En nu het bijna volbracht was, deinsde ze terug voor de logische ge- volgen van haar werk en ze veraehtte zich- zelf om haar Iafheid. „Je weet wel, dat ik het niet prettig vind, als je weg gaat, Chick," zei ze langzaam, „maar het zou niet goed zijn als je bleef." „Gwenda heeft groot gelijk, Lord Pelbo rough", zei de practisohe juffrouw Phibbs, plechtig knikkend. „Een mensch moet zich opwerken. Je bent doodsbenauwd voor die liooge pieten en dat is verkeerld. Als je niet naar boven gaat, dan ga je naar beneden. Mijn man bezweek bij de eerste verleiding en eindigde in de kroeg. Hij was er op ge steld, dat de menschen tegen hem opzagen en hij moest vrij diep dalen, voordat hij be- wondering vond." Juffrouw Phibbs sprak zelden over haar man. „Hij is dood, niet waar?" vroeg Chick vriendelijk. „Ja," antwoordde de flinke vrouw, ,,en in den Hemel, hoop ik, maar dit hoop ik ook maar." „Bovendien, Chick," zei Gwenda, zullen 'we nmt veel tijd. hebben om samen te zijn. Het stuk kan nop« wel een jaar gaan en i! I zal het druk krijgen." (d.) 'Overleg met de dominions over een buitengewone rijksconferentie te Londen over het protocol. De dominions verklaren, dat zij hun pre miers niet in het drukst van het parlemen- taire seizoen naar Europa kunnen zenden. In den nazomer ziou het iets anders zijn. Maar zij vragen of men dan niet alvast schriftelijk van gedachten kan wisselen. (e.) Er begint een schriftelijke gedach- tenwisseling. Twaalf Februari, d.i. giste- ren, verneemt Renter te Londen „dat het protoool van Geneve, wegens de critiek uit vele kringen, zal worden geamendeerd en dat er een alternatief plan zal worden voor gesteld. Ee.i vergelijking van a, b, c, d en e toont aan, dat men te Londen nu al eenige maan den lang den pas markeert en geen duim opgemarcheerd is in de richti.ng van Gene ve, wat niet in de laatste plaats gewetent moet worden aan de „impedimenta" van de dominions. De Times vertelt er nadere bijzonder- heden over. Alle dominions, op Ierland na, hebben geantwoond, hoe zij denken over het protocol. En de anitwoorden komen alle hierop neer, dat zij, onder betuiging van warme syimpathie voor de schoone oogmer- ken van het protocol, wegens het ingewik- kelde karakter der vraagstukken die ermee verlbonden zijn, nader uitstel vragen en nu reeds te kennen geven, dat zij het zouden verkiezen, het ideaal „trapsgewijze" te be- reiken. Met andere woorden: er komt voor- eerst niets van het protocol dat Herriot en MacDonald te Geneve ten doop hebben ge houden. Dit is dan een bevestiging van wat aldoor reeds in de nevelachtige atmosfeer van Londen te tasten viel en wat wij op den laatsten dag van het oude jaar aldus for- niuleerden: „Het (protocol) wacht echter nog op de ratificatie van de voornaamste mogendheden en de vooruitzichten hierop zijn minder gunstig geworden ten gevolge der van Britsche zijde gerezen ernstige be- denkingen tegen de consequenties van een bekrachtiging. M.et name de groote zelf- besfurende gewesten van het Britsche rijk schijnen aanstalten te maken om roet in het eten te werpen. De referendaris prof. Franqois, chef der afdeeling Volkenbondsaangelegenheden aan ons departement van buitenlandsche zaken, bleek in den Haag het woord voerende over het protocol in verband met het ontwape- ningsvraagstuk niet minder pessimisfisch. ,;De Tijd," zeide hij, „dat men meende in het protocol van Geneve het middel gevon- den te hebben om den vrede voorgoed op aarde te vestigen, is reeds voorgoed voor- bij. De ho.uding van Engeiand en zijn Do minions doet voorzien, dat het protocol, zooals het door de vijfde Volkenibondsver- gadering is opgesteld, niet zal worden ver- wezenlijkt." Spreker ach'tte echter het werk van Ge neve niet vergeefs verricht. „Het begin van de vet wezenlijking der systematische asso- ciatie (tot behoud van den vrede) ligt nau- welijks vijf jaar achter ons, en wat zijn vijf jaar in de wereldhistbrie? In de richting die thans is aangegevqn, zal de wereld voort- gaan zich te ontwikkelen en zal ten slotte het doel worden bereikt." Ook wij willen de hoop niet opgeven. Maar men moet er zich toch op vOonberei- den, dat wij nu eerst teruggaan. Procrustes een roover in Attica legde zijn slachtoffers op een bed, hakte hun de voeten af, wan- neer deze buiten bed staken, of rekte de on- gelukkigen uit, tot dat zij even lang waren als het bed. Op die manier za! Engeiand naiderhand voorstellen, met het protocol te handelen. Wat er, na de behandeling van het protocol op het Procrustes-bed over zal blijven zal den vaders er- van niet welgevallig zijn om te aanschou- wen en men vraagt zich af, in hoever het INGEZONDEN MEDEDEEL1NGEN. Chick antwoordde niets. Een paar dagen geleden was hij boven op een bus door Bondstreet gereden en had hij Gwenda en Lord Mansar uit een tea-room zien komen en ze waren samen weggereden in Mansar's auto. En den volgenden mididag had hij hen samen zien wandelen in Hyde Park, bij wel ke gelegenheid Gwenda verlegen was ge weest. En hij had het vervelend gevonden een beetje vervelend maar en toch genoeg om zijn dag te bederven. „We zullen morgen verder spreken", zei Gwenda en stond op. Juffrouw Phibbs, ik kom vanavond laat thuis. Lord Mansar heeft juffrouw Bellow en mij gevraagd om met hem te gaan soupeeren. Jij hebt zeker geen zin, Ghick?" Chick schudde het hoofd. Ik ga een beetje trainen, Gwenda", zei hij kalm en ze dacht, dat hij treurig was om het vooruitzicht, dat hij haar moest ver- laten. Chick bleef niet lang in de bokszaal. Hij had geen fut en zijn leermeester maakte zich ongerust. ,,'U verliest uw stoot toch niet, m'lord?" vroeg hij bezorgd. „Ik verlies iets", zei Chick zuchtend. „lk ben vanavond niet in de stemming om te trainen." Hij kleedide zich, liep de straat op en wist niet wat te doen. Zelfs de bioscoop trok hern niet aan en hij slenterde doelloos Regent Street af. Bij het Circus sloeg hij een zijstraat in, j die op Piccadilly uitkwam. En bier zag hij A.J.P.'S AMANDELTJES-PUDDING nog grooten vooruitgang zou kunnen betee kenen bij de handvest van den Volkenbond. Het is echter duidelijk, wat de leemte zal moeten vullen. De beriohten over een op handen zijnde overeenkomst tusschen de generale staven van Engeiand, Frankrijk en Belgie en over een nieuw pact van bond- genootschap en veiligheid tusschen Enge iand en Frankrijk zijn niet van de lucht af. Chamberlain heeft in het Lagerhuis slechts ontkend, dat er met eenig land „onderhan- delingen over een afzonderlijk pact begon- nen zijn". Het ontkennen van „onderhan- delingen" sluit misschien niet uit dat er toch gedachtenwisselingen gaande zijn. De mi nister liet er trouwens op volgen: ,,De re geering is ernstig doende met het over wegen van de groote vraagstukken, die het protocol van Geneve te berde geibracht heeft. Welke haar beslissing ten aanzien van dat protokol of van eenige kwestie daaruit voortvloeiende mag zijn, de regee ring zou er niet aan denken, dit land te bin- den aan het protokol zelf of eenige nieuwe verplichting van vergelijkbaren aard zon der toestemming van het parlement." Frankrijk had, voor zoaver men wist, ge- noegen willen nemen met het protokol van Geneve als waarborg voor zijn veiligheid. Er komt niets van het oorspronkelijke pro tokol. Chamberlain heeft pas gezegd, dat Frankrijk in elk geval een waarborg voor zijn veiligheid moet hebben. Dus zien wij nu uit naar een bevestiging van de ver- schillende venmoedens aangaande een waarborg „van vergelijkbaren aard", een associatie van enkelen. in plaats van de associatie van velen, die Geneve had voor gesteld. TER NEUZEN, 16 Febr. 1925. VIJF EN-DERTIGJ ARIG JUBILE TOONEELVEREENIGING ^VOORUITGANG IS ONS STREVEN". De hier welbekende tooneelver. V.I.O.S. herdenkt morgen een voor dergelijke ver- eenigingen zeer zeldzaam jubile. Den 29 Dee 1924 was bet 35 jaren geleden, dat de vereeniging werd her-opgericlit en sedert dien tijd heeft zij onaf/tebroker: bestaan en geregeld uitvoeringen gegeven. De vereeniging meende zooals uit ach- terstaande advertentie blpkt, niet beter te kunnen doen dan dit jubile te vieren door bet geven van eene uitvoering, met een zeer afwisselend programma, in het Con cert- en Bioscoof gebouw gevolgd door een bal met attracties in het hotel Cen-. traal die toegaukelijk is voor genoodig- den, donateurs en leden, terwijl verder voor belangstellenden nog een klein aantal plaat- sen beschikbaar wordt gesteld tegen ver- plicht programma van 50 cent. Wij wenschen de jubileerende vereeniging veel succes en twijfelen er niet aan, of de zaal zal morgen te klein zijn om de be langstellenden te bevatten,' AANBESTED1NG. Donderdag werd door den architect L. de Bruijne in het na te noemen hotel, voor den heer A de Vrieze aanbesteed de ver- bouwing van het nHotel de Commerce". haar voor het eerst een zwak, angstig gilletje en het bonzen van haar tengere ge- statte tegen een winkelruit. Het is een eigenschap van boksers, da! ze een afsdhuw hebben van vechtpartijen. vooral op straat. Het benam Chick altijd den adem en deed zijn.hart sneller kloppen als hij een straatgevecht zag. Maar dit was geen vechtpartij. De man was een pootige jongen, een beetje fattig gekleed; het meisje zag er fatsoenlijk uit en was bij nadere be- sehouwing heel knap. „Je zou het weer doen, he?" siste de man en toen Chick hem hoorde slaan, aar- zelde hij niet langer en stak de straat over. „Neem me niet kwalijk", zei hij en de be- lager van het meisje keerde zich met een ruk om. Hij was heelemaal niet van plan geweest zich om te keeren en hij staarde de slanke gestalte verwezen aan. Chick liep langzaam achteruit naar het midden van de straat en Arthur Blanbury (dat was de naam van den man) legde deze beweging verkeerd uit. Hij dacht, dat deze vreemide indringer berouw had van ziin be- moeizuCht. Maar in waarheid wilde Ghick drie voet ruimte hebben aan beide zijden. Dit ontdekte de heer Blanbury. Zonder eenige waarschuwing viel hij Chick vakkun- dig aan. Deze liet den stoot over zijn lin- kerschouder gaan en gaf ham twee stooten in de maagstreek. Dit was Blanbury's zwakke punt en hij week terug zonder zijn kaak te beschermen. Chick's linkervuist raakte het punt en Blanbury viel neer. (Wondt vervolgd.) J i1u uit. a aci:1 lifeine ctcLis&z&inCce yy zo'ee* ceC A J Polo*- G«So/v/~G£/v t u rn II I I I I- i MET GRENAOIMESAUS

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1925 | | pagina 1