latM" e&npa&je - GRENflDINESAUS PREDIKBEURTEN7 8EMEN40E 6ERICHTEH. LANPBOUWBERICHTEN. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. nsifoua UiLederpaJye ip'xAmdn deltjesp u cfcf/r*- Voltiardiing" van Selzaete, onder directie van onzeni vroegeren stadgenoot, den heer Ed. Dyselynck. Daarin werkt med-e mej. Aline Baeke, als pia.niste, een leer linge van Prof. De Guelstenaere, die over een meer dan gewone vaardigheid op dit instrument beschikt. Voorts heeft men zich de mede- werking weten te verzekeren van den heer John De Nocker, uit Den Haag, baryton van den Koninik'lijken schouwburg Monnaie te Brussel, die solo's uit de opera's Tanm- hauser, Paljas en Hamlet zal zingen. Van de nummers voor Mannenkoor noemden wij o.m. het mooie nummer „Les Martyrs aux Arenes" dlait op verzoek weer op het pro- gramma is geplaatst. CONCERT VAN „GEDULD OVERWINT". Woensdag werd door de gemengde zang- vereenuginig „Geduld Overwint", directeur de heer Adr. B. Holster, een concert gege- ven in de bovenzaal van het „Cafe La belle vue", die goed bezet was. Door het ge- mengd koor werden verdienstelijk een 7tal liederen gezorgen, terwijl ook de solo's voor sopraan en de duo's voor sopraan en alt goed voldedem De opvoering van de dramatische schets in 1 bedrijf „Levensdwang", en het blijspel in 1 bedrijf „Hannes wordt ingekwartierd", boden een aangename afwisseling en waren een succes voor de daarin medewerkende dames en heeren. Met een gezellig bal werd deze avond besloten. PROVINC1ALE STATEN. In de hedenmiddag gehouden zitting van het centraal stembureau voor leden van de Provinciate Staten van ZeeLand, werd in plaats van wijlen den heer R. G. E. Nolson, gekozen verklaard tot lid der Staten, de heer Ph. J. van Dixhoorn te Axel. GEMEENTELIJKE- EN DISTRICTS ARBEIDSBEURS, TER NEUZEN. Bp de Arbeidsbeurs alhier shonden op 1 Dec. 1924 als werkloos ingeschreven Transport en losse aroeiders die er naar streeft on.s land op radiogebded niet te laten achterstaan bij het buitenland. De Hilversuinsche Draadlooze Omroep wil trachten drie, vier avonden in de week uiitstekende Nederlandsche programma's te geven, waarvan alle aangeslotenen aan de radlio zullen kunnen genieten. De brochure heeft nu ten doel op te wek- ,ken een bijdrage te geven aan den „H. D. O." en wij wijzen belanghebbenden er op, dat de brochure op aanvrage gratis ver- krijgbaar lis bij het secretarlaat van den H. D. O., in het N. S. F.-gebouw te Hilver- sum. ZAAMSLAG. Woensdagmorgen 1.1. kwam de heer M. G., toeri hij zijn erf overzag tot de ontdekking, dat vermoedelijk een losloopende hond een slachting had aangericht onder zijn kalkoe- nen; een der dieren was niet meer te vin- den, terwijl nog een erg gewori.de kalkoen op het erf lag, die moest worden afge- maakt. De veeren lagen op het erf ver- spreid. Onlangs doodde een hond bijna een volwassan geit. Zondag 14 fjecamber 1924. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Gesprongen Handen Ruvve Schrale Huid Springende Lippsn en Huidwondjes 194 op 1 Nov. 174 1 Timmtrlieden 2 Metselaars I Schilders 7 Typografen Bakkersknecht Winkelb. Reiziger Stoffeerder 1 Journalist I Zeelieden 15 Totaal 225 Totaal Bg de Correspondentschappen te Bo-chkapelle 4 op 1 Nov. Clinge 1 Graauw 1 Hoek 26 Hulst 13 Westdorpe 2 Zaamslag 1 1 Totaal 48 Totaal 3 4 3 3 1 1 1 12 202 1 Op 29. Nov. 1924 bedroeg het aantal werkloozen bij 198 organen (boven 51)00 zielen) der openbare arbeidsbemiddeling, in totaal tD742 ar eiders, op 25 Octocer 1924 5(5620. DE SU1KERBIET. Bij dg uiitgevers Oosterbaan en Le Coin- tre te Goes verschenen „De Suikerbiet (van zaad tot suiker), door M. Maas, hoofd der school te Schore. De heer Maas heeft zeer ultvoerig het proces der suikerbereiding beschreven en met tal van kiekjes verduidelijkt. Het werkje mag in ide eerste plaats van groot gewicht worden genoemd, voor lancibouwers, leer- tirngen van wimterscholen enz. In verschillende ho-ofcistukken wordt het heele proces van zaad tot suiker behandcld. De uitgevers zorgden voor een keurige typogratische uitvoering, zooals wij trou- wens vafi de firma Oosterbaan en Le Coin- tre gewoon zijn. DE REGELS VAN HET VERKEER. Het dagelijksch bestuur van den A. N. W. B., Toeristenbond voor Nederland, heeft aan alle gemeente- en schoolbesturen een rond- schrijven gezonden 't welk betrekking heeft op de door den A. N. W. B. uitgegeven schootplaten, ter bevordering van kennis bij de jeugd van de regels van het verkeer en de gevaren op den weg. Wij juichen deze uitgave ten zeerste toe en wij twijfelen niet of'alle gemeente- en schoolbesturen zullen een dankbaar gebruik ma ken van deze platen. De onderwijzers kunnen nu aan de leerlingen aanschouwelijk voorstellen, hoe gevaarlijk het spelen op straat voor de jeugd is en vooral het zich niet strikt houden aan de regels voor het verkeer op den weg. De schoolplaten zijn zoo sprekend rnoge- lijk en als de gevaren, daarop voorgesteld, herhaatdclijk onder de aandacht van de kin- deren worden gebracht, zullen deze platen zeker het gewenschte practische nut afwer- pen. Het aantal verkeersongevallen neemt schrikbarend toe en men mag geen enkel middel verzuimern, deze ongevallen zooveei mogelijk te beperken. H1LVERSUMSCHE DRAADLOOZE OMROEP. Er is een geschniftje verschenen, uitge- geven door de ,,llilversumsche Draadlooze Omroep". Het doel van deze brochure is de belang- stelliimg van de radio-liefhebbers wakker te houden voor een Nederlandsche instelling, RECHTSZAKEN. OPROERIGE WAARHE1DZOEKERS. Bp de openbare samenkomsten van de propagandaclub „Klare Waarheid" te Am sterdam, schijnt het vaak zeer rumoerig toe te gaan. Voor- en tegeustanders raken daar al protesteerend soms handgemeen, terwpl vechtlustigen zich somtijds expres selijk naar die bijeenkomsten begeven om herrie te maken. Zoo ging het ook in de vergadering van 1 Augustus rumoerig toe, vooral na afloop van de meeting, toen het publiek de dis- cussie onderling voortzette om de klare waarheid te vinden, zoodat de politie meende een ordelijken weg te moeten aan wijzen hetgeen door de waarheidzoekenden weinig gewaardeerd werd. Men keerde zich tegen de politie en in de Spaarndammerstraat werd plotseling met steenen naar haar gegooid. Een agent were toen door een steen dermate aan zijn been getroffen, dat hij met een taxi naar huis moest worden gebracht Eenige dageu kon hij geen dienst doen Een inspecteur van politie werd even- eens door een steen getroffen. Deze arresteerde een 21jarige timmerman als den dader. De jonge man, terecht staande voor de Amsterdamsche Rechtbank wegens openlijke geweldpleging, ontkende alle schuld. Agent en inspecteur herkenden hem echter pertinent, zoodat ontkennen bem niets hielp. Eisch 5 maanden gevangenisstraf, vonnis 4 maanden. Dit zou eerst geschieden, als de ver- pachter verkocht en <Je koopsom daardoor aanzienlijk minder werd en bovendien de betrokken pachter zelf kocht, of ook wan- neer bijvoorbeeld bij dood verpachters erf- geuaa.m tegen veel lageren prijs dan anders ret geval zou moeten zijn, moesten ver- koopen en wederom pachter wordt. Door de fiscale opvatting door U genoemd zou elk geval ons Zeeuwsch pachtwezen jammerlijk worden getroffen tot groote scliade van tal van familie's Wij zijn be reid Uw Excellence desgewenscht nader in te licliten EEN PACflTKWESTlE. Naar aanleiding van de beantwoording van de vragen van het Tweede Kamerlid Dresselhuijs door Minister Colijn, betreffende de dwangvoideringen ingevolge deSuccessie- wet in verband met enkele verpachtingen op langen termijn in Zeeland heeft bet bestuur van de Z-euwsche Landbouwmaat- schappij het volgende telegram aan den Minister gezonden. Het bestuur der Z. L. M. verzoekt zeer dringend uw tusschenkomst bij de admini- stratie en intrekkino van de procedure voor de rechtbank te Middelburg betrekkelijk vordering van zoogenaamde scbenkingsrecht met boete voor verpachte landerijen op Scliouwen, reeds eenige jaren geleden er- pacht. Er zijn zeer vele dergelijke lang durige pachtcontracten met matige pacht, waarbij natuurlijk pachters wel eenige lasten voor zich krijgen, maar wat op de land- b' uwtoestanden in Zeeland uitermate gun- stigen invloed heeft. Van eenig opzet tot benadeeling van den fiscus is geen sprake. Het is al jaren gewoonte Vermindering van vermogen, bij vermogensaangifte be- hoeft deswegens niet geaccepteerd, immers uit het vermogen van den pachter is daar door nog niets gegaan in dat van den pachter. Van schenking kan dan ook geen sprake zijn naar onze meening, omdat niet alleen het bedoelen daartoe ontbreekt, maar ook niets uit des eenen verm"gen in des anderen komt. DREIGKAART ONTVANGEN. Een veehouder te Nieuweschoot heeft een dreigkaart, gestempeld te Noordwolde, ont van gen, waarin gedreigd wordt met brand- stichting in zijn boerlerij, wanneer niet een bepaalde som gelds gedeponeerd werd op een bepaalde plaats. VAN DEN TOREN GEVALLEN. Te Tuiflijk (gem. Druten) klomde 19jarige R. op den ouden toren. Toen hij boven was, brak de half vergane plank, waarop hij stond, Hij stortte naar beneden en stierf spoedig daarna. SOHOLEN OP MARKEN GESLOTEN. Op het eiland Marken zijn, wegens het veelvuldig hoesten der kinderen, de bijzondere scholen tot 6 Januari gesloten. GEVAARLIJK SPEL. Twee jongens te Ouder Amstel hadden een carbidbus met een restant van den inhoud gevuld met water en een lont er aan ge- maakt, met de bedoeling, de omgeving, bij ontploffing, in rep en roer te br^ngen De lont wilde even wel niet best brarrdeD. Een hunner zou de zaak onderzoeken en begaf zich naar de carbidbus. Nauwelijks bad hij deze aangeraakt of de bus ontplofte met het gevolg, dat 'tjongmensch de stukken om het hoofd vlogen en een oog zeer ernstig werd getroffen. Onmiddellijk moest hp overgebracht worden naar Amsterdam. OVERREDEN. Toen een 74jarige wed., wonende te 01- debroek, zich Maandagavond van familie- bezoek komende. met den stoomtram huis- waarts begaf, wilde zlj nabij haar woning de tram verlaten. Deze was echter nog in beweging, waarcjjpor zij kwam te vallen, met het noodlottig gevolg, dat zij door de tram overreden werd. In een nabij gele- gen koffiebuis binnengedragen, bleek dat haar rechterbeen geheel verbrijzeld was. Toen de ontboden geneesheer ter plaatse verscheen, bleek de ongelukkige reeds te zijn overleden. EEN MOORDAANSLAG MISLUKT. In de Newtonstraat te 's Gravenhage heeft zich een echtelijk drama afgespeeld, dat bijna een menschenleven bad gekost. Een vrouw, die eenigen tijd van haar man gescheiden leefde, bad in de Newtonstraat haar verblijfplaats. Haar man wooude elders. Maandagavond nu kwam de man zijn vrouw opzoeken Toen de deur geopend werd, liaalde bij eensklaps een bijl uit zijn binnenzak en trachtte met het scherpe ge- deelte zijn vrouw een slag toe te brengen, onder den uitroepnJe gaat er aan De vrouw slaagde er in, de deur plotseling dicht te gooien. De bijl kwam toen met een harden slag op een paneel van de deur terecht, dat zwaar beschadigd werd. Het feit kwam eerst DiDsdagavond ter kennis van de politie. Woensdagmorgen is de man door de politie gearresteerd. AUTO-ONGELUK. Aan de Koninginnegracht in Den Haag, nabij de Boorlaan, Is Maandagmorgen om- streeks 8 uur een fietsend meisje door een auto gegrepen en een eimdweegs voortge- sleurd. Ten slotte reed de auto, met het meisje voor zich, het water van de Konin ginnegracht in. Toen het gelukt was, het meisje op het droge te bt^nigen, bleek, dat zij reeds overleden was. Het slachtoffer^de zestienjarige W. P., van den Fluweelen Burgwal, was Zondag- avond op bezoek geweest bij een vriendin- netje van haar te Wassenaar. Ze had daar een St. Nicolaas-pakje gekregen en dat aan haar fiefs gebonden, maar bij het naar huis gaan dit verloren. Vanmorgen was ze wat vroeg van huis gegaan om te zien, of ze tiei nog kon vinden. Toen ze op de Boorlaan kwam, reed een auto uit Amsterdam, waarin behalve de chauffeur S. em zijn echtgenoote nog een passagier, F. C. zat, haar aan en reed met haar het water in. De personem, die in de auto waren gezeten, hooren thuis te 's Her- togenbosch. Het lijk van het meisje is in beslag ge- nomen eni naar het ziekenhuis vervoerd. De In de auto zittenden, die alle drie ge- wond werden, zijn eveneens naar het zie kenhuis gebracht. De chauffeur zal in voorloopige bewaring worden gehouden, daar het vermoeden be- staat, dat hij schuld aan het omgeluk heeft. Een ingesteld onderzoek heeft reeds uitge- rnaaikt, daf de remmeu wel goed functio- neerden; a lies wijst er evenwel op, dat ze vermoedelijk niet gebruikt zijn. Ook zou de chauffeur in verband met den mist veel te smel hebben gereden. VROUW IN BRAND GERAAKT. De echtgenoote van den heer E. Z. te Hoogeveen gebruikte bij het aanmaken van de kachel petroleum. Plotseling sloeg de vlam met een knal uit de kachel en zetfe de vrouw in vlammen. Haar man snelde op 't geroep toe en trachtte de vlammen te dooven, wat hem met veel moeite en meerdere hulp gelukte. De vrouw is deer lijk verbrand en moest zich aanstonds onder geneeskundige behan- deling stellen. Haar toestand is zorgwekkend, terwijl de man brandwonden aan de handen bekwam. MOTORFlETSONGELUK. Maandagnacht is op den Leidschestraat weg bij het Boschbek bij Den Haag een motorfietsrijder in bewusteloozen toestand, liggende naast zijn motorfiets, aangetroffen Bij onderzoek bleek, dat de bewustelooze een schedelfractuur bad gekregen Nadat hij naar het Ziekenhuis was over gebracht, is bij daar Dinsdagochtend, zonder tot het bewustzijn te zijn teruggekeerd, overleden. Het was de 17jarige student J. van P., van den Leidschestraatweg in Wassenaar. Uit de ligging van de motorfiets, die slechts licht was beschadigd, kon worden opgemaakt, dat de student heeft gereden in de richting Den Haag. Op eenigen afstand van de plaats waar het ongeval is gebeurd, bevond zjch een persoon, die een hevigen slag heefd gehoord; deze beeft zich toen in de richting, uit welke het geluid kwam, gespoed. Hij ont- moette daarbij een fietsrijder, die hem toe riep dat er iemand op den grond lag, doch daarna op zijn fiets wegreed in de richtiog van Wassenaar. Op het roepen van den ander gaf hij verder geen gehoor. Vermoedelijk heeft die fietsrijder het ongeluk gezien en het wordt niet onwaar- schijnlijk geacht, dat de motorrijder bij het uit wij ken voor den fietsrijder is geslipt. De commissaris van politie van afdeeling C in Den Haag verzoekt den onbekenden wielrijder, zich zoo spoedig mogelijk bij hem aan het Alexanderplein te vervoegen. IN DEN DOODELIJKEN DRAAD. Te Rosmalen nabij Den Bosch werd Maandagmorgen de politie gewaarschuwd, daar zich tusschen de draden van bet hoog- spanningsner, welke met 50.000 volt ge- laden zijn, een voorweip moest bevinden, dat door den dikken mist en de duisternis niet herkenbaar was De politie toog op onderzoek uit en vond midden in het land aan een van de groote masten van bet electriciteitsnet het lijk van een man met het hoofd naar beneden hangen de armen waren wijd uitgestrekt en de linberknie steunde tegen een der draden. In' verband biermede wordt vernomen, dat Zondagavond te ongeveer 8 uur be- woners uit de omgeving van den bedoelden mast 'n hevigen knal en een fel licht hebben waargenomen. Hieraan werd echter geen verdere aandacht geschonken, totdat Maan dagmorgen een voorbijganger met de reeds gemelde mededeeling kwam. Middelerwjjl is bekend geworden, dat Zondagavond een der patienten van het krankzinnigengesticht ,,Coudewater" losge- broken en ontvlncht is, zoodat dit in ver band wordt gebracht met het vinden van het lijk. Onder leiding van den chef-veldwachter v. d. E. werd met behulp van een politie- hond naar den vermiste gezocht, evenwel zonder resultaat. Zoo spoedig mogelijk zou de P. N. E. M. de spanningslijn uit het strsomnet uitschakelen, ten eind* het moge lijk te maken, het lijk te verwijderen. ZEVENTIG ZWEEDSCHE VIS0H- KOTTERS VERMIST. Er zijn in het geheel geen benchten meer ontvangen over het lot van de zeven- tig vischkotters, die Vrijdag de haven van Estbjerg hebben verlaten. De bemanning van die vloot bestaat in totaal uit 300 koppen. AANVARING IN HET SKAGERAK. Het Zweedscbe stoomschip »Tana" en de stoomtrawler „Ibis" zijn ter hoogte van Skagen (Denemarken) in een dikken mist op elk&ar gevaren. Het eerste schip is gezonken, terwijl het tweede zware averij beeft opgeloopen. Zeven leden van de bemanning der ,/Taca" zijn verdronken, terwijl de overigen door de I bis" konden worden gered en te Gothenburg aan land zijn gebracht. ZICH ZELF GER1CHT. Zaterdagmorgen om zeven uur zijn te Pampiona twee van de drie in verband met het gevecht te Vera ter dood veroor- deelden in de gevangenis geexecuteerd. Toen de derde veroordeelde naar de plaats i van executie zou worden gebracht, rukte hij zich plotseling van zijn geleiders los j en stortte zicb over een ballustrade op de een tiental meters lager liggende binnen- plaats. Hij viel op zijn hoofd, brak zijn i nek en was op slag dood. i EEN AUTO TE WATER EN TWEE KINDEREN VERDRONKEN. Zondag is te Brussel een auto, waarin 2 Hongaarsche kinderen met bun gouvernante van n tooneelvoorstelling te Aerschot huis- waarts reden, doordat de chauffeur door den mist misleid werd, in de Dyle gereden. De drie inzittenden verdronken. de chauffeur wist met veel moeite den vasten wal te bereiken. VAN SCHR1K DOODGEBLEVEN. De machinist van een trein Brussel Antwerpen merkte op een gegeven moment, dat zijn machine aan een kant begon over te hellen. Hij stopte, onderzocht de loco- motief en bevond, dat er een wiel man- keerde. Bij de gedachte welk een ramp er had kunnen gebeuren, schrok de man z6o, dat bij neerviel en kort daarna stierf. CHARLEY CHAPLIN. De bekende filmkomiek Charley Chaplin is dezer dagen voor de zooveelste maal in het huwelijk getreden. Het blijkt nu acliteraf dat de nieuwe mevr. Chaplinvop 15 April 1908 was geboren en dus nog geen zeventien jaar is. De Amerikaan&che couranten wijdden allerlei beschouwingen aan het geval. Sommige bladen willen dat de rechter zich met dit huwelijk zal bemoeien en het jonge mevrouwtje tot haar 18e jaar naar school zal terugzenden. Dat is vroeger al eens in dergelijke gevallen gedaan. zulbs in verband met de leerpliokt- wetgeving. HET EINDE VAN EEN BANDIET. Aan het bewogen leven van een sedert jaren door de carabiniere achtervolgden rooverhoofdman Salvatore Russo is dezer dagen een einde gekomen doordat hij zich zelf van het leven heeft beroofd. De Ita- liaansche regeering had een premie van 4000 lire op zijn hoofd gesteld. Eenige jaren geleden, toen Russo nog soldaat was, had hij in een Calabrisch stadje een vrouw lief gekregen, die hem bedrogen had. In woede onstoken had bij op een nacht de vrouw vermoord in het bijzijn barer dochter. Hij werd door den krijgs- raad ter dood veroordeeld, doch slaagde er in reeds na een maand te vlucbten. Hij leidde tot een rooversbestaan in Calabrie en later op Sicilie. Aan het hoofd eener kracbtige bende beging bij talrijke mis- dadenin September 1922 moordde hjj een uit acht personen bestaande boeree- familie uit. In den nacht van 21 Nov. j.l. hield Sal vatore Russo zich met zgn vrouw, zgn vierjarig dochtertje en zijn broeder Gni- seppe in een eenzaam gehucht in het ge bied van de Etna op, toen het huis door de carabinieri werd omsingeld eo Russo zich overgeven moest. Hij vroeg een ttr- mijn van een half uur om zich aan te kleeden en afscheid zijner familie te nemen. In plaats daarvan echter haalde hij een ftescb met vergif te voorschijn en dronk deze achter elkaar leeg. Reeds na enkele minuten deed de werking zich geldeia en terwijl de bandiet zich in vreeselljke pijnen wentelde, opende zijn vrouw de deur van het vertrek om den carabinieri mede te deelen dat zij hun prooi niet levead in handen zouden krijgen. ALS HET EENS WAAR WAS. „Als de mannen baard en knevel krggen, dan is het, omdat zij gedurig hun haar laten knippen. Vrouwen die haar gebob-de en geshingled e haren even gere laten bijkmppen, krijgen na enkele jaren ook last van lietdoorschieten van baard enknevelhaar. Want het haar dat op het hoofd zijn volleH groei niet bereiken kan, zoekt naar een uitweg en vindt dien op wangen enlippea en kin": aldus een „profes9or" te Was hington. EEN ZWARTE HOND, DIE WIT WERD- Volgens een te Constantinopel versehg- nend blad gebeurde bij een auto-ongeluk de Turksche provincie Djaiferten het volgende wonderlijke feitDe auto slosg om en alle inzittenden, met uitzondering van een zwarten hond, die met zijn meester in den wagen zat, werden gedood Waar- schijnlijk ten gevolge van den schrik bleek den volgenden morgen de vacht van den hond geheel wit te zijn geworden. EEN BANK OPLICHTSTER. Voor de rechtbank te Birmingham heeft dezer dagen terechtgestaan een jonge vroww van 29 jaar, die voorgeeft de dochter te zijn vaD een Nederlandsch bankier e» wie ten laste gelegd wordt oplichting van de Barclays Bank aldaar voor een bedrag van eenige duizenden ponden sterling. Haar mede-beklaagde is de vroegere leider van een bijkantoor dier bank. Beiden ontkenden. Volgens de ten laste legging had dejooge vrouw diegetrouwd is met een Engelschman, bij het bijkantoor van die bank onder drie verschillende hoofden deposito-rekeningeu geopend en in Juni van dit jaar had zij op die veischillende posten 6197, 2520 en 493 pond sterling boven het deposito-bedrag opgenomen. De ambtenaar van het O. M. verklaarde, dat de jonge vrouw, voordat zij tot deze verduistering overging, in Nederland aau- geklaagd was geweest van bankoplichting, maar wegens gebrek aan bewijs was vrij- gelaten. Daarop kwam zij met haar man naar Engeland en samen begonnen zij toen de strafbare handelingen, waarvoor de vrouw thans terechtstaat. Een eisch is nog niet gevallen. DE LEVIATHAN" STORMSCHADE. Toen het stoomschip Leviathan te New York 24 uur over tijd uit Southampton aankwam, werd bekend, dat het schip ge- durende bijna de gansche reis hevige stor- men had te verduren, waardoor 15 per sonen waren gewond. Ned. Herv. Kerk. Ter Niuzen 9J u. en 2 u., Ds. A. Timmerman. Zondagavond 6 u., IJs. E. Raatns. Onderwerp. De ware vrijheid. Een woord voor oudere en jofigeren. Sluiskil. 91 u en 2 u., dhr. L. Dek. Hoek. 9 u. en 2 u., lis. E. Raams. Bij Apothekers en Drogisten PUROL is verkrijgbaar bij Fa. A. VAN OVERBEEKE-LEUNIS. Opperlieden 1 V 1 V 1 V 1 V 1 1 V 1 I y 1 y 1 V 1 V 1 V I y 1 y Zaamslag. Axel. Sasvan Gent. Philippine. Hoek. 9 u. en 2 u., Ds. G. van Dis. 91 u. en 2 u., G. P. A. Ruijsch van Dugteren. 91 u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. 2 n., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Gereformeerde Kerk 9l u. en 2 u., leeskerk. Chi. Gereformeerde Kerk. Zaamslag. 9 u. en 2 u., Ds. J. Tolsma. Gereformeerde Gemeente. Vlooswij kst raat Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 51 u., leeskerk. Oud-Gereformeerde Gemeente. (Vlooswfjkstraat). Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 51 u., leeskerk. Axel. Gereformeerde Gemeente. (Weststraat). 9 ii., 2 u. en 6 u., Ds. R. van Neerbos van Ter Neuzen. Lokaal „Eben-Haezer". (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen 51u Evapgelisatie. R. K. Kerkdiensten te Ter Neuzen. Zondag zijn de H. II. Diensten ora 7, 81 en 10 uur Namiddags om half drie Lof. in in

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1924 | | pagina 2