algemeen nieuws- en advertentieblad voor zeeuwsch-vlaanderen. Prijsverlaging No. 7671, Woensdag 15 October 1924. 64e Jaarg'aa, HIMPERWET. SST JQ Q ABQNNEMENTSPRIJS: "b I N N E N L A N D. FBPILIETOH. WYBERT BUITENLAND. Voor binnen Ter Neuzen 1,40 per 3 maanden Voor buiten Ter Neuzen fr. per post 1,80 per 3 maanden Bij vooruitbetaling fr. per post /'6,60 per jaar Voor Ned. Indie en Amerika /2,70 per 3 maanden Voor 't overig buitenland f 3,35 per 3 maanden Abonnementen voor't buitenland alleen bij vooruitbetaling. BEZOEK VAN DEN KONING EN DE KON1NG1N VAN ENGELAND. Het te Londen verschijnende weekblad The News of the World deelt mee, dat thans definitief besloten is. dat de koning en koningin van Engeland in het voorjaar van 1925 een bezoek aan ons land zullen brengen. TWEEDE KAMER. In de Dinsdag gehouden vergadc ring was aan de orde het ontwerp tot wijzi- ging van d'e officii rsopli iditig (concentra- tie in Kanipen. E)e heer v. Rappard betoogt, dat indi vidual' opleiding van vertofsofficieren noodzakejijk is en bij centralisatie niet tot haar redit kan komen. Bovendien zijn de terreinen bij Kampen totaal ongeschikt voor oe.'eningen en te ver verwijderd van de kazerne. Samenwerking met andere wa- peneti is ook in Kampen met inogelijk. Spreker dient een motie m tot schorsing der beraadslagingenaangezien toch een hnrziening van het militair onderwijs aan- staande is. Deze motie wordt verworpen met 53 te gen 28 stemmen. Tegen de rechterzijde en de heeren Braat en De Boer. heer Deckers verdedigt het ontwerp. Allien vindt hij, dat Kampen niet voldoen- de centraal gelegen is en stelt daarom voor dat ®en deel cler opleiding in het Zuiden ge'nandhaald blijft. Als de minister aan spr.'s bezwaren tegemoet komt, zal hij voor stemmen. De heer Tilanus acht het in strijd met de wet op het militaire onderwijs om ca- de.ten is detacheeren bij de velrofschool. DE SALARISACTIE VAN HET POST PERSONEEL. De algetneene secretaris van den C. B. P. T. T., de heer H. van Giessel, die deel uitmaakte van de deputat e uit de oosale commissie van overle,g, welke bespr'ekmgen heeft gevoerd met de regeering over de loonsWrlaging van het personeel, heeft, d« mededeeling ontvangen, dat de mims- terraad in aangevoerde argumenten geen aanleiding heeft kunnen vinden, voor het P. T. T.-personeel een uitzondering op de 1 October jl. ingevoerde salarisverla- ging te treffen. DE ACT1E VAN HET POST- PERSONEEL. De eentrale bond van Post-, Telegraaf- en Telefoonpersoneel en de eentrale Ned. Ambtenaarsbond hadden Vrjjdagavond te Amsterdam een vergadering van postperso- neel belegd, waarin verslag werd uitgebracht omtrent de bemoei'ingen van de postale commissie voor overleg. De vergadering droeg een huishoudelijk karakter. Omtrent het verhandelde wordt gemeld, dat verslag werd uitgebracht om trent de in de laatste dagen aangewende pogingen bij de Regeering, om de 5 pet. uit het Engelsch door Arthur Applin. 44) (Vervolg). Ze probeerde te spreken lets te zeggen, een -grapj-e te maken, maar ze kon geen woorden vinden. Ze wou wegloopen en zich verstoppen, maar ze kon zich niet be- wegen. Ze haatte Derrington, evenals ze hem gehaat had in de schuur, toen hij haar geplaagd Had, opgenomen, had en haar geheim omtdekt had. Ze haatte hem nog meer, nog veel meer. Ze wou, dat hij weg- ging in. plaafs van daar evenals zij aan den grond genageld te s'taari kijken met een uit- drukking in de oogeni, die ze nog nooit eer- der gezien had. Geruimen tijd keken ze elkaar zoo aan. leder zag de ander voor het eerst; toch her- kenden ze el.kaar. Puk stak de hand uit. Kom," zei hij. Ze bewoog zich niet. Hij deed een stap in haar richting stak beide handen naar haar uit. En „kom", zei hij weer. Haar ddnkere, sombere oogen glinster- den, glinsterden met een gloed die hem ver- bijsterde. Maar ze bleef roerloos staan, evenals het kind aan het strand, dat de tweede golf, nog grooter dan die eer9te, ziet aankomen en angstig wacht, verlangend, dat het water het overstelpt en meevoert. „Tonia, Tonia!" Zijn' armen omsloten haar. Hij drukte haar tegen zich aan, zoo vast, dat ze benauwd adem kon halen. Het leven seheen haar te ontglippen, haar wezen smolt samen met het zi'ne. korting op de salanssen niet na 1 October toe te passen. In de postale commissie voor overleg, zoo betoogde de rapporteur, was men eenstemmig van oordeel, dat het post- personeel er met de 5 pet korting niet kon komen. Uit deze commissie werd dan ook een deputatie, bestaande uit vrjf personen be- noemd, welke zicb Donderdag tot den di- recteur-generaal wendde, met het verzoek, alles in het werk te stelh n om te voor- komen. dat de 5 pet, op de salarissen zou- den worden gekort. De directeur generaal gaf aan de deputatie te kennen, dat hij reeds tot tweemaal toe echter zonder succes er bij de Regeering op aange- drongen had, de korting van 5 pCt. op de salarissen niet door te voeren. Hij gaf dan ook den vijf vertegenwoordigers van de postale commissie voor overleg in over- weging, zich tot den Minister van Water staat te weuden Nog denzelfden dag werd de dep tatie op haar verzoek door Minister van Swaay ontvangen. De bewindsman, die weliswaar onder den indrulc kwam van het felle protest, dat de voorzitter van de postale commissie liet hooren tegen de maatregelen der Regeering, waardoor het personeel aan den rand der armoede zou worden gebracht, deed de deputatie op- merken, dat uitsluitend de ministeriaad ten deze een beslissing kon nemen De deputatie zocht en verkreeg daarop contact met den voorzitter van den minister- raad, jhr. Ruys de Beerenbrouck, die de gedelegeerden der postale commissie in audientie ontving. Minister Ruys de Beeren brouck Meek echter niet geneigd, in te gaan op den eisch van het personeel, om met 1 October de 5 pCt. korting niet door te voeren Ook nu weer stelde de voorzitter der postale commissie voor overleg in het licht, dat het postpersoneel in een uit- zonderingspositie verkeerde en geen ver- mindering op zijn salaris kon dragen. Daarop deed minister Ruys een in menig opzicht merkwaardige mededeeling. welke volgens den rapporteur, hierop neerkwanr, dat de minister van Waterstaat bij den ministerraad met een specialc regeling voor't postpersoneel zou kunnen komen, indien deze bewindsman werkelijk de overtuiging zou hebben gekregen, dat het eenstemmig advies der posttale commissie op gegronde feiten steunde. De ministerraad zou dan de eveu- tueele voorstellen van minister van Swaay ernstig overwegea. In verband met deze mededeelingen, zal opnieuw een conferentie met den minister van Waterstaat worden gehouden. DE POSTAMBTENAREN EN DE MINISTER. Naar aanleiding van de geruchten, dat de Minister van Waterstaat dezer dagen aan een deputatie uit de Post ter gelegen- heid van een der verleende audieties, zou verklaard hebben dat hij in den Minister raad ter tafel zou brengen een voorstel, strekkende om tegemoet te komen aan het personeel, vernam het Haagsche Correspon- dentie Bureau ter bevoegder plaatse dat bier van misverstand aan de zijde der deputatie sprake moet zijn. Het verloop der zaak was ongeveer de volgende De Minister heeft een deputatie ont vangen, welke hem wees op de gevolgen Ze haatte hem; ze haatte hem! „Ik houd van je, Tonia mijn kleine Tonia, ilk houd van je." De armen, die slap liangs haar lijf hingen, warem plotseling om zijn hals. Ze hief haar gtoeiend gezichtje naar hem op en' stak hem de lippen toe, die geen kussen gekend had- dien. ,,Ik houd ook van jou," snikte ze. „Ik houd ook van jou." Voetstappen klonken op de trap en Fay's stem die Tony riep. HOOFDSTUK XXVII. Puk herinnerde zich te laat. Fay! Ze hadden geen tijd om af te spre ken, wat te zeggen, of te doen. Ze hadden plotseling de ware gevoelens, die ze voor elkaar koesterden gezien de liefde, die hen voortaan aan elkaar zou binden, hoe ver het noO'diot hen ook van elkaar zou scheiden, overstelpte hen beiden. Fay kwam snel de kamer biwnen, zag eerst Peter, daarna Tonia en ze bleef verwonderd staan. Zelfs zij herkende niet dadelijk haar zuster. Dat oogenblik, dat Fay verwonderd stond te kijken, stelde hiet Jog en Peter in de ge- legenheidi hun zelfbeheersching te herwin- nen. Zonder een woord of zelfs een blik te wisselen, maakten ze een afspraak. Fay mocht niet weten, wat er gebeurd was. „Ki,nid, kind, ik herkende je niet eens." Fay sloeg de hanidten ineen; haar oogen glinsterden. Ze kieek Peter lachend aan. „Is ze niet snoezig! 0, Tonia, beveling, je - je moet nooit weer een jongen worden." Ze sloeg de armen om haar zuster en drukte haar tegen zich aan,. „Lieve schattebout." ,,Wees niet kinderachtiig en sentimen- teel," zei het Jog met haar ruwe stem. ,,Jij zei, dat iik me moest verkleedenhet is van de bekende 5 pCt.-quaestie en hierop verder inging. Maar de Minister beduidde den heeren dadelijk dat aan hem in deze aangelegenheid geenerlei beslissing stond, omdat het de zaak is van de geheele re geering. Hierop werd den Minister verzocht als- dan zijn bemiddeling te willen verleenen op dat de deputatie zou worden ontvangen door den voorzitter van den Ministerraad, jhr. mr Ruys de Beei nbrouck Deze bemiddeling heeft de Minister ver leend, en door zijn tusschenkomst werden de belanghebbenden dan ook door den Minister president ontvangen. In den avond van den dag waarop Minister Ruys de heeren ontvangen had, werd de Minister van Waterstaat weder telefonisch opgebeld en hem de vraag ge- daan of hij de deputatie nog eenmaal zou willen te woord staan tot het in ontvangst nemen van een voorstel De Minister vond dit wel eenigsHns vreemd, maar had ten slotte geen bezwaar, ook met het oog op de positie welke de aanvragers onder het personeel innameD, andeimaal een audientie toe te staan. Deze had den volgenden ochtend plaa's, maar daarbij bleek minder sprake van een voorstel dan wel van een verzoek om, met het oog op de bijzondere positie van het postpersoneel, het besluit betreffende de 5 pCt. aan herziening te onderwerpen, op welk verzoek de deputatie nadere uitvoe- rige toelichting gaf. De Minister heeft toen, naar aan genoemd bureau beslist verzekerd werd, alleen gezegd dat hij dit concrete verzoek zou overbrengen aan den Dinsdag vergaderenden Minister raad. maar geen uitlating gedaan waaruit zou kunnen worden opgemaakt, dat de Minister in dien Ministerraad een voorstel zou ter tafel brengen om het personeel tegemoet te komen. DE MALVERSATIES BIJ DEN R1JKSGEBOU WENDIENST. Naar de Tel. weet m ;de te deelen, heeft de Staat der Nederlanden ook een civiele actie tegen de beklaagden inzake de mal- versaties bij den Rijksgebouwendienst in- gesteld. De staat heeft in v rband daarmede conservatoir beslag doen leggen op de goederen en het vermogen der beklaagden, blijkbaar met de bedoeling, verbaal te krijgen op de valsche declaraties, als on verschuldigd betaald en andere verduiste ringen, te zijnen nadeele gepleegd. Met verdere actie zal de Staat waarschijnlijk afwachten het resultaat der strafzaken in de uitspraken tegen de verschillende be klaagden. Zooals uit de behandeling der strafzaken is gebleken, zijn verschillende beklaagden in enkele jaren zeer vermogend geworden. ZWENDEL-PRAKT1JKEN Het is de politie te Roosendaal gebleken, dat in Belgie wonende personen, wier na- men, adressen, enz. aan het publiek niet bekend zijn, meermalen ten postkantore te Roosendaal een postbus houden, door mid- del van welke has zij postwissels ontvan gen, die zij, voor zekere tegen prestatie, zich door het publiek doen toezenden. Belanghebbenden wordt ernstig aange- raden niet al te spoedig over te gaan tot her zenden van dergelijke postwissels maar een grap. Ik weet best, dat ik er be- lacheliijk uitzie. Ik voel me als of ik naar een bal-masque ga." Fay schudde het hoofd en liet Tony los. „Laat me je eens goed bekijken. Draai je om. Wees niet klnderachtig. Je kunt het best een beetje minder lomp dpenWat zou vader zeggen, als hij je zoo zag?" „Hij zou vloeken als een ketter", zei het Jog en itroik een leel'ijk gezich.t. „En de Ka- meel zou-me op staanden voet verscheuren. Als je me plaagt, trek ik dadelijk alles weer uit. Zet je hoed af en, trek je j.as uit. Fay, en ga makkelijk zitten, terwijt ik thee zet. Je bent zeker doodmoe. Puk is er net. Ik heb hem een stuip op het li'f gejaagd. De stakiker is er nog niet van bekomen." „lk kan het hem niet kwalijk nemen," zei Fay lacherudi. „Als hij met op staanden voet vertiefd op je wordt, is hij geen echte man." Ze keek Peter lachend aan en bloosde. Puk pookte het vuur op, Tony zette water op en roosterde brood; ze dronken gezellig met hun drieen thee. Fay drong er op aan, dat haar zuster 's avonds mee zou gaan naar de Continental Rooms. Peter zou haar natuurlijk begeleiden. Na eenig tegenstrib- belen, bezweek Tonia en Puk ging naar zijn kamers om zich te verkleeden. Ze onfmoet- ten elkaar in het Pall Mall Restaurant, waar hij die beide meisjes onthaatde. Op weg naar de Rooms overviel Tonia een gevoel van grooten angst. Ze zei dat ze het niet zou overleven. Fay werd bdjma boos op haar. „Eerst ben je bang, dat ze zullen merken dat je geen jongen bent, en nu ben je bang, dat ze zullen ontdekken, d'at je geen meisje bent! Ik geloof, dat je zelf niet weet, wat je bent of wat je wilt zijn." Deze waarschuwing geldt niet ten op zichte van personen wier namen, adressen enz. voor belanghebbenden voldoende be kend zijn of voldoende bekend zijn gewor den bij informatie. VERMINDERING VAN HET NATIONAAL VERMOGEN. De Septemberaflevering van het Maand- schrift van het Centraal Bureau voor de Statistiek geeft de laatstbekende cijfers be treffende de vermogensbelasting Ze betreffen het belastingjaar 1923/1924, dat ten aan- zien van het daaraan voorafgaande jaar een vermindering van het totaal der door deze belasting getroffen vermogens aanwijst van pi. m. 140 millioen gulden Bedroeg dit totaal vermogen over 1915/ 1916 7,3 milliard gulden, in de volgende jaren is het allengs gestegen tot bijna 13,6 milliard, welk hoogste cijfer werd bereikt over het belastingjaar 1920/1921 Daarna is onder den'invloed der malaise het ver mogen gedaald tot 13,3 milliard over 1921/ 1922, 12.3 milliard over 1922/1923 en bijna 12,2 milliard over 1923,1924. Bij deze cijfers is geen rekening gehouden met de veranderingen die de waarde van den gulden in den loop der jaren heeft ondergaan. In totaal zijn over 1923/1924 162.192 personen in deze belasting aangeslagen, het totaal der aanslagen in hoofdsom bedroeg ongeveer 11.5 millioen gulden, dat is dus iets minder dan 1 pCt van het totaalver- mogen. Deze opbrengst moet evenwel nog verhoogd worden met 25 opcenten, die door den staat geheven worden ten behoeve van het leeninfonds en de opcenten ten behoeve van provincie en gemeenten (488 van de 1084 gemeenten maakten over 1923/1924 van deze bevoegdheid gebruik). Bovendien drukken op het vermogen nog de verdedi gingsbelasting la, bestaande uit 30 opcenten op de hoofdsom der vermogensbelasting en de verdedihingsbelasting lb, die een progres- sief karakter draagt BRITSCHE PASPOORTEN. In het Algemeen Politieblad wordt mede- gedeeld, dat 'de Minister van Justitie van den Minister van Buiten 1 andlsche Zaken be- nlcht heeft ontvangen, dat van 1 December a.s. af de Britsche paspoorten zullen wor den afgegeven met een geldigheidsduur van 5 jaren en voor den dluur van ten hoogste viif jarem zullen kunnen worden verlengd. De Minister van Buitenlandische Zaken heeft 'den Engetschen gezamt medegedeeld, dlat in geval de Nederlandsche regeering in eenig bijzonder geval reden mocht hebben te twijfelen aan het bezit der Britsche na- tionaliteiit van den houdier van zoodanig paspoort o.a. wegens vermoedelijke natu- ralisatie in een derden staat, zij zich voor- behoudt de Britsche regeering mededeeling te doen van, d'e redenen van haren twijfel. DE POSTCHeQUE- EN GIRODIENST. Bepaaldl is, dat aanvragers van nieuwe rekeningen bij den postcheque- en giro- dienist met de opening daarvam niet zullen behoeven te wachten tot de hoogste mum mers zijn opgenomen, doch dat voor deze rekeningen in ,de eerste plants de vrijge- kemen mummers beneden, 10.000 worden beschikbaar gesteld, zoodat de rekeningen aarastondis in gebruik zullen kunnen wor den gen omen. Vele rekeninghouders gebruiiken voor de toezemding van hun opdrachten aan het eentrale girpkantoor andere omslagen dan de speciaal daarvoor bij de postkantoren tegen betaling van 30 cents per 50 stuks Tranen sprongen Tonia in de oogen. Ze schudde het hoofd. Wat ze wilde zijn Ze wist nu, wat ze was. Een vrouw, heele- maal een vrouw. Want de man, dien ze lief had, zait daar, tegenover haar.. En hij hoorde van Fay. „Je hoeft met 'niemand anders dan met Puk te dansen als je niet wilt," zei Fay, toen ze er waren. „Ik zal niet jaloersch zijn, zoolang er nog een paar diansen voor mij overschieten. Ik zal waarschijnlijk toch geen tijd hebben voor meer." Toen ze de balzaal binnenkwamen, zette het strijkje een foxtrot in. Tony zei, dat ze wou blijven zitten. Peter wist, wat ze dacht. „Hat geeft niets of we ons tegen het noodlot verzetten", zei hij. „Als Fay me haar antwoord gegeven heeft, kan ik haar alles vertelllen of haar omwetend laten. Ik vimd het beter het t,e zeggen." ,,Neen, neen, ze mag het nooit weten." „Eens komt ze het toch te weten," zei Peter. ,,lk neem mijn woorden niet terug. Ik houd vian haar... maar niet zooals ik van jou houd. Ik heb van het eerste oogenbliik af van je gehouden. Maar ik wist het niet. Hoe kon ik het weten... Kom, deze avond is aan ons in ieder geval. Laten we gelukkig zijn." Hij nam haar in de armen, en samen gle- den ze over den dlansvloer. De volgende dans was een wals. De violen klonken, boven alles uit; de lich- ten werden, lager gedraaid. Peter en Tonia zweefden rondi, als in een droom. De mu- ziek en de beweging waren als de vertol- kin,g van hun liefde. in allgeheele harmo- nie vergaten ze alles, behalve het wonder, dat hun te beurt was gevall'en. Het was bijna twaalf uur, toen plotseling ?NGEZONDEN MEDEDEELINGEN groote doozen verkrijgbaar gestelde. Aangezien dit tot vertraging in de behandeling van de op drachten kan leiden, is het van belang, zoo- veeJ mogelijk van bedoelde omslagen ge bruik te maken. DE TOESTAND. De drie partijen die elkaar bij de alge- meene verkiiezing voor het Engelsche Lager- hu'is bevechten, hebben hun manifest tot de kiezers gericht en als vierde is daar nu ook het manifest van ,de commumisten, die aan den strijd enkel voor de leus deelnemen, bijgekomen. Op het'stuk van, nationalisatie gaat dit laatste, schrijft de N. R. Crt. na tuurlijk het verst, maar het manifest van de arbeiderspartij wil toch beginnen met natio- nalisafie van de mijnen, zoodat de mijn- werkers in een bevoorreehte positie zouden klomen ten koste van alle andere cafego- rieen van arbeiders en de samenleving. De mijrtwerkers die op deze belofte willen bouwen, moeten vergeten, daf de eerste- minister vilak voor de ontbinding afgevaar- digden uit hun midden,, die op verbetering van hun loons- en arbeidsvoorwaarden kwa- men aand,ringen, heengezonden heeft met een schouderophalen, daar de regeering niet wist hoe zij hen zou kunnen h,elpen. Dat mloet zoo blijven, zoo lang de arbeiders partij in de minderheid is tegenover de con- servatieven en de liberalen samen; maar het ver'kiezingsmanifest moet van de optimis- tische onderstelling uitgaan, dat de arbei derspartij een verplettereriden triomf over de twee andere zal behalen en het spoedig voor het zeggen zal krijgen, hoe zij het heb ben wil. Hetzelfde geldt natuurlijk ook van de conservatieve en de liberale manifesten. Man de positieve dingen die in alle drie stukken beloofd waren, kan alleen lets te- recht komen, indien de partij die ze toezegt, een zelfstandige meerderheid haa'lt of, als minderhieidspartjj aan de regeering geko- men, den steun van een andere partij ervoor krijgt. Indien de Engelsche kiezers in de hitte van den verkiezingsstrijd zich hiervan een oogeniblik kalm rekenschap geven, zullen zij de waarde van de verschillende partij- programma's nog l'ager aanislaan dan bij de vorige verkiezing, toen de strijd al thans gevoerd werd, terwijl een conservatieve meerderheidisregeering nog aan het bewind was. De meest optimistische berekening van de verkiezingskamsen der arbeiders partij, die wij totdusver gezien hebben, voorspelt haar een vooruitgang van de tegenwoordige 193 mandaten op 250. Dat is nog altijd acht beneden de tegenwoordige sterkte van de conservatieven. Komt het echter tot een aantal plaatselijke verkie- zingsafspraken tusschen conservatieven en liberalen, dan is de kams grooter, dat de arbeiderspartij zich niet eens op haar oude aantal mandaten handhaaft. Voor het overige verdient het de aan- vol zelfbewustzijn en whisky. Peter zag hem intijd's aankomen, om Tonia te verstop pen in een zitkamer op de eerste verdieping, waar hij wist, dat Tompson niet zou komen. Het was te ver van het buffet. Tompson kwam voor Fay en toen, hij haar gevonden had, nam hij haar mee naar een afgesloten deel van de balzaal. „Ik weet wel, dat je het druk he,bt." grin- niikte hij. „Mag niet blijven zitten, enzoo- voort, maar we moeten elkaar eens even goed begrijpen. Ik hoor, dat je me laat loo- pen voor onzen vriend Puk. Ik neem het je niet kwalijk, hoor. Als ik een meisje was, zou ik misschien ook wel verliefd op hem worden. Maar je bent een beetje haastig geweest, vindt je niet?" „U bent haastiger in het maken van ge- volgtrekkingen. Sir Peter Derrington heeft me ten huwelijk gevraagd, maar ik heb hem nog geen antwoord gegeven." „Ja, dat kennen we. Mann,en willen niet te gemakkelijk veroveren. Maar je bent van plan met hem te trouwen. Je moet mis schien wel, voordat hij zijn geld i,n de zaak steekt." Fay had Tompson altijd gehaat. Bijna altijd, dikwijls zond'er succes, had ze ge- tracht haar afkeer te verbergen. Het deed haar oprecht goed nu te toon-en, hoe ze van hem walgde. „Als .ik met Sir Peter trouw, dan doe ik dat, omdat ik van hem houdi. Als ik met u getrouwd was, zou ik het gedaan hebben om vader te bevrijden van uw chantage. Maar ik geloof niet, daf ik ooit met u ge trouwd zou zijn, mijnheer Tompson. Ik had me nog liever van. het leven beroofd." (Wordt vervolgd). Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN mafeen bekend, dat het verzoek van PIETER DE MUL te Ter Neuzen om op het perceel. kadastraal bekend in seetie C no. 2653 een electromotor te rriogen plaatsen en in werking brengen door hen is INUE- WILLIGD. Ter Neuzen, den 14 Oct. 1924. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Secetaris, De Burgemeester, B. I. ZONNEV1JLLE. J. HUJZINGA. /niimimiiiiiiiiimiiiiifiiniiimiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimimiiiiiMiiii TABLETTEN Bij Apothekers en Drogisten. iiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiii"iiimiiniiniiiiiiiiniiiiiiiiimiiiiiiiiiiq

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1924 | | pagina 1