Wekkers Officieele Reisgids Firma P. J. VAN DE SANDE. zijn Smederij zal openen Gebloemde Papieren Naaimachines, Vliegdemonstratie Prei-. Savoye- en Spruitplanten Steeds in iedere hoeveelheid verkrijgbaar aan fabrieksprijzen Fa. Wed. A. H. DONZE. Nederlandsche Spoorwegen SINNENLAND. PREDIKBEURTEN, GEMENGDE BERSGHTEN. W O O N H U I S, Zoekt gij Uw voordeel ED. KALLE-WAELPUT, Gelegenheid tot Passagiersyiochten. KOOLRAAPPLANTEN, 9IARMEREN PENDULES met COUPES TER NEUZEN. H ii beoordeelt het vanzdfsprekend, dat het christelijk beginsel invlped moet oefe- nen op het Staatsbestbur, en dat de staat tusschen verschillende beginselen een keus moet do en. Zondag 22 Junl 1924. MET ZIJN ARM BEKNELD GERAAKT. Eng. s.s. Lightfoot, 5361 M3., fedig; van Qenfcn aar Newcastle. POLITIE. Wisselkoersen. ADRIANA MARIA MEIJER, Kijkuit. P. J. DE HULSTER. Uit de hand te koop Firma P. J. v, d. SANDE. te PHILIPPINE. Zaterdag 21 en Zondag 22 Juni, VERKRIJGBAAR Ook Vitsen voor groenbemesting FRANS DE BRUIJN, wanaf /27,50. IS. ADRIAANSEHS, en A. VERSTRATE, Hoek. EERSTE KAMER. Vergadering van Donderdag. Bij de voortzetting van de behandeling van d« begrooting van waterstaatf zcgt mi nister van Swaay, dat hij het nut' nut inziet van verbetering van de haven te Vlissin- gen. Er zijn nog tal van drimgender za- ken in Zeeiand, die op goedkeuring wach- t«n. Ook voor Be haven van Deh'zijt is nog geen geld. De mijnraad is slechts een college van advies, hierin behooren noch werkgevers noch weiknemers vei'tegenwoordigd te ziin. Verlaging van de spoortarieven is nog niet mogelijk, omdat de mindere ontfvan- sten niet door meer vervoer zouden wor- den gedekt. *,1 Voor brugbouw bij Nijmegen kan geen geld worden uitgegeven, zonder dat door tolheffing de rente zou worden gedekt. De electrificatie van het Oooi is voor onbepaalden tijd van de baan. De begrooting wordt zonder hoofdelij- ke stemming aangenomen. Het ontwerp-rijwielbelasting wordt na be- strijding door den heer Wibaut (s.d.) aan genomen met 23 tegen 8 stemmed. Tegen de sodaal-democraten. De heer Haazevoet (r.-k.) verzet zich te gen het thans aan de orde komende onti- w«rp, houdende nadere bepalingen omtrent den waarborg van de belasting op gouden en zilveren voorwerpen. Na verdediging door minister Colijn wordt het onfwerp aangenomen met 29 stem men tegen 1 stem. Hierna kwam aan de orde de Surinaam- sche begrooting. TWEEDE KAMER. Vergadering van Donderdag. Bij de Kamer is ingekomen een inibatief- voorstel-Van der Waerden tot toekenning van het enqueterecht aan de socialisatie- oommissie. t>e interpell(atie-Boon wordt voortgezet. De heer Marchant (v.d.) oordeelt dat de minister een strafvervolging tegen de le- den van De Dageraad moet instellen. De anardhie, waarvan de minister spreekt is geen anarchic in den staat, maar geeste- lijke anarchie, een geheel andere zaak, waarmede de openbare orde niets te ma- ken heeft. De heer Kdrsten (Oeref. Staatspartij) wijt de weigering van de goedkeuring op de statuten aan het atheisme zelf. De heer Van Sdhaik (r.k.) acht erken- ning van het Godsbestaan noodwendig voor een mensohelijk bestaan en ontken- ning daarvan in strijd met de goede zeden. Erkenning van het Godsbestaan wordt door De Dageraad, ondanks het vrjje denken, onmogeljjk gemaakt. §preker betoogt, dat het atheisme niet is verboden, inaar wel het oorporatief Ieven der 'atheisten, al|fe strijdend met het algetneen belang. Hij bepleit wijziging van de Wet van 1855, waarbij de rechtspersoonlijkheid kan wor den gegeven, en wettelijke eischen voor de statuten worden gesteld. De heer Rutgers (a.rf.) zegt, dat de a.r.-partij in de nqgentiende eeuw den vrij- heidsstrijd heeft gestjreden tegen de groei- ende staatalmacht. Hierna komt de heer Scjhokking (c.hi.) aan het woord. PLAATSELIJKE KEUZE. lndertijd heeft de Tweede Kamer het voorstel Rutgers (a.r.) tot wijziging der drankwet en invoering van plaatselijke keu- ze aangenomen, docli de Eerste Kamer heeft het toen met een stem meerderheid verworpen. Thans heeft de Kamer wederom met 40— 30 stemmen de plaatselijke keuze aanvaard. Deze bdslissing brengt (ahs aithans de Eerste Kamer ditmaal niet' opnieuw een afwijzend votum uitbrengt, wat door ver schillende voorstanders onwaai-schijnlijk wordt geacht) de mogelijkheid mede van een plaatselijk verbod van drankverkoop. Daartoe zal niet alleen de gemeeniieraad het initiatjef kunnen nemen, doch even-' goed een bepaald percentage (een vijf- tiende deel) van de kiezers. In beide ge- vallen is de eindbeslissing bij de Kroon, Gedeputeerde Staten gehoord. Een vjjftiende deel van hen, die op de geldende lijst der kiezers voor den ge- meenteraad zijn geplaatst, zal dus een voorstel tot' uitbanning van alle vergun- ningbn kunnen doen. Dit voorstel is echfer slechts geldig, wanneer bij eene daarom- trent gehouden geheime stemming ten minste drievierden van hen, die aan de stemming deelnamen, zich voor de indie- ning daarvan aan de Kroon verklaren. De ze voorstanders moeten tevens de meerder heid uitmaken van de personen, wier na- men op de kiezerslijst voorkomen. Als dus b.v. een zekere gemeente 4995 kiezeils ®n kiezeressen telt, zijn er 333 aanvragers noodig om een stemming uit t'e Iokken en moeten er op zijn minst 2493 stemmen voor het verbod van drankverkoop in het klein worden uitgebracht. Als er in het geheel 3000 kiezers gestemd hebOen, is bovenbedoeld cijfer voldoende; stemden er echter 3500, dan is het onvoldoende; aangezien 2493 minder dan driekwart van 3500 is. De eindstemming was zeer gemengd. Onder de 30 tegenstemmers vond men alle Vrijheidsbonders en vrijzinnig democra ten, voorts 17 van de 25 aanwezige katho- Iieken mitsgaders de anti-revolufionairen Beumer en De Monte Ver Loren, wier meeste politieke vrienden de leiding van Mr. Rutgers volgden. Onder de voorstem- mers trof men alle sociaal democraten en christelijk historischen aan, voort's Braat en Van Ravesteyn, het gros der anti-revolu- tionairen en acht katholieken. TER NEUZEN, 20 Juni 1924. LANDBOUWSCHUUR AFGEBRAND. Bij het onweer dat Donderdagnacht bo- ven Oostelijk Zeeuwsch Vlaanderen woed- de, is de groote landbouwschuur van den heer Vael, te Absdale, gemeente Stl. Jan- steen, door den bliksem getroften en af- gebrand. i Ter Neuzen. Sluiekil. Hoek. Zaainslag. Axel. Sasvan Gent. Philippine. Ned. Hery. Eerk. 9t u., Ds A. Timmerman en 2 u., Ds. A. Timmerman, Bediening van den H. Doop. 9J u. en 2 u., dhr. L. Dek. 9i u. en 2| u., Ds. E. Raams. 9f u., en 2£ u. Ds. G. van Dis. 9t u. en 2 u., Ds. G. P. A Ruijsch van Dugteren. 9J u., Ds. II. Akersloot van Houten Roos. 2 u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Hoek. Gereformeerde Eerk. 91 u. en 21 u., leesdienst. Chr. Gereformeerde Eerk. Zaamslag 91 u. en 2 u., Ds. J. J. v. d. Schuit, Docent aan de Theologische school te Apeldoorn. Gereformeerde Gemeente. Vlooswij kst raat) Ter Neuzen. 10 u., 3 u. en 61 u., (Zomertijd), Ds. Neerbos. Oud-Gereformeerde Gemeente. (Vlooswijkstraat). Ter Neuzen. 10 u., 3 u. en 61 u., (Zomertijd,) leeskerk. Gereformeerde Gemeente. (Weststraat). Axel. 91 u., 21 u., en 6 u. (Zomertijd), leeskerk. Lokaal „Eben.Haezer". (Eerkhoflaan.) Ter Neuzen. 61 u., (Zomertijd) Evangelisatie. R. E. Eerkdiensten te Ter Neuzen. Zondag zijn de H. H. Diensten om 7, 81 en 10 uur Namiddags om half drie Lof. VERDRONKEN. Maandagmiddag omstreeks 5 uur is in de Ketelstraat te 's Gravenhage de 4jarige M. P. R. uit de Stuwstraat bij het spelen in een sloot geraakt en verdronken. AANGEREDEN. Woensdagmiddag is het lljarige zoontje van den werkman W. V., te Gorinehem, met zijn fiets door een vrachtauto op een smalle brug aangereden. De jongen kreeg inwendige kneuzingen en is eenige uren na het ongeluk overleden. WAT IS ER GEBEURD Vrijdagmorgen werd aan den Rijksstraat- weg tusschen Grijpskerk en Niezijl (Gr.) een man achter een heg gevonden, bewuste- loos en met verschillende wonden. Op korten afstand stand een fiets tegen een boom. Uit brieven enz. kon men op maken, dat de man van Veenwouden af- komstig was en te Sittart werkzaam was geweest. Per auto werd hij naar het Acade- misch Ziekenhuis te Groningen vervoerd. Of men bier met roofmoord of met wraak- neming te doen heeft, ligt nog in het duister. Aan een ongeluk kan in verband met het feit, dat de pet en de schoenen van den man niet te vinden waren, moeilijk gedacht worden. De politie doet onderzoe'k. DE ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Op een onbewaakten overweg tusschen Maarsen en Breukelen is door een trein uit Utrecht een rijtuig aangereden. Een meisje, dat naast den bestuurder zat, is gedood. De bostuurder zelf schijnt er goed te zijn afgekomen. Het paard is vermorzeld. EEN HEVIGE GASLUCHT. Dinsdagmiddag bemerkte een 14 jarige jongen, die van school kwam, en de ouder lijke wooing in de David Blesstraat te Amsterdam binnentrad, dat er een hevige gaslucht in huis hing welke uit de keuken scheen te komen. Toen hij de deur open- deed, vond hij zijn zuster onbewegelijk op den grond liggen. De knaap had de tegen- wogrdigheid van geest het raam te openen en het kraantje van het fornuis dicht te draaien. Vervolgens riep hij de buren er bij. Spoedig was de politie aanwezig Men pro- beerde door middel van kunstmatige adem- haling het meisje weer bij te brengen, Per auto-brancard werd het meisje dat 22 jaar oud was, naar het gasthuis gebraeht, waar de dood werd geconstateerd. Ver- moedelijk het ft het meisje per ongeluk tegen het kraantje gestooten. Er zijn nog proeven genomen eu deze hebhen bewezen, dat wanneer iemand langs het raampje jOopt, dat gemakkelijk open gaat. Bij werkzaamheden op de drukkerij van het dagblad „Tuba"tia" te Enschede, ge- raakte de 26jarige drukker J. B. met zijn arm tusschen de walzen van een rotatie- pers. De getroffene werd naar het zieken huis vervoerd, waar het rechter benedenarm geamputeerd moest worden. EEN UlTZETTING. Bij een uitzetting wegens huurschuld in de Blankenstraat te Amsterdam is het nog al heftig toegegaan. in de woning, waar- uit de meuhelen zouden moeten gehaald, waren tal van handlangers van de familie, die met uitzetting werd bedreigd, saam- gekomen. Zij namen een dreigende houding aan tegen den deurwaarder en zijn helpers en dreigden de vertegenwoordigers van het gezag van de trappen te gooien, als zij het zouden wagen naar bocen te komen en aan het leeghalen van de woning zouden be- ginnen. De politie kwam te hulp. Gommissans Heeroma, die tijdelijk de sectie Kattenburg waarneemt, waagde zich boven, zonder den deurwaarder evenwel, en trachtte, in een gemoedelijk onderhoud, de aanwezigen van het nuttelooze van hun verzet te overtuigen. Een half uur heeft hi) gepraat, maar de menschen waren niet voor rede vatbaar. Toen is eindelijk de deurwaarder, begeleid door een aantal politiemannen naar boven getrokken. Om het verzet te breken was het noodig de woning „leeg te schieten" Heel bloedig is dat wel niet gegaan, want niemand kreeg ook maar eenig letsel, doch flink wat patronen hebben de hulzen verlaten. In korten tijd was de woning leeg. De oppositie vluchtte over de daken en heeft zich niet meer laten zien. De deurwaarder kon zijn werk beginnen. De politie achtte het inmiddels geraden een wakend oogje te blijven houden, daar het nog onrustig bleef in de Blankenstraat. ROOF UIT EEN JUWELIERSWINKEL. Maandagmorgen om vijf uur hoorde de politie-beambte Vlug. die in de Leidsche- straat te Amsterdam sui'veilleerde, dat op het Konnigsplein een ruit brak. Hij deed zijn naam eer aan en snelde het plein op. Juist bijtijds om te zien, hoe een man zijn hand door een gebroken ruit van de juwe- lierswinkel van Hoeting stak en zjch eenige voorwerpen toeeigende. Er ontstond een wilde jacht, waarbij het tweetal in de St. Jbn'sstraat terecht kwam, De agent ont- moette hier een groentekoopman, die op een rijwiel gezeten was en die zijn kar- retje voor de verdere achtervolging leende. De vluchteling maakte het Vlug niet gemak kelijk en rende via verschilende stegen ten einde zijn vervolger het spoor bijster te maken. Op een gegeven oogenblik botsten ze bijna tegen elkaar op. Van dit oogenblik maakte de beambte gebruik om den dader vast te grijpen. Er ontstibnd een hevige worsteling, waarbij de agent verschillende schrammen over het gelaat kreeg. Met behulp van een tweeden politiedienaar werd de arrestant naar het bureau Singel overgebracht. Hij bleek door het gat in de ruit vijf gouden sigarettenkokers uil de etalage te hebben weggenomen. Hier- onder waren er een paar, die per stuk een waarde van 800 gld. vertegenwoordigden. De arrestant nam een zeer brutale hou ding aan. Hij was sedert vijf dagen uit de g®vangenis ontslagen. INBRAAK IN EEN CHRISTELIJKE SCHOOL. To«n Maandagmorgen het hoofd der Christelijke school aan de Thorbeckelaan te Utrecht 't schoolgebouw binnentjrad, be merkte hij onmiddellijk dat daar tusschen Zaterdagmiddag en Maandagmorgen inge- broken was. Bij nader onderzoek bleek dat in alle lokal(en een ware chaos heerschte. Alle kasten waren opengebroken en de in- houd ervan overden grond en de ban- ken verspreid. De politie van het hulpbureau aan de Roode Brug die onmiddellijk een onderzoek instelde, met behulp der recherche; con- stateerde dat de inbreker alles wijst er op dat er slechts een is geweest door een raampje moet zijn binnengekomen. Daar dit raampje tot de wej-kkamer van het hoofd der school behoort, vond de inbre ker reeds dadehjk de sleutels die hij voor zijn nasporingen noodig had. In de ka mer van het hoofd werd uit do kast eenig spaargeld weggenomen dat door kinderen was bijeengebracht. Daarna we''d aan alle schoollokalen een bezoek gebraeht en alle kasten opengebroken. De inhoud werd over den grond verspreid. Daar alle leemiidde- fen e.d. weer werden teruggevonden schijnt het den man alleen om ge],d te doen ge weest te zijn, dat door hem dan ook in verschillende lokalen gevonden werd in busjes waarin de kinderen hun zendings- geld sparen. De buit bestaat vermoedelijk uit 60—80 gulden. Zoo brutaal is de man opgetreden dat hij na zijn arbeid rustig een kopje koffie heeft gezet. Door het genoemde raampje heeft hij daarna het gebouw weer verlaten. Tot heden toe is nog geen spoor van hem gevonden. GROOTE INBRAAK TE TETERINQEN. Voor 7000 a 8000 gulden aan waardevolle voorwerpen gestolen. In de woning van den heer H. de ,S. Ginnekenweg 97 te Teteringen, 1s tusschen Donderdag en Maandagnacht ingebroken. De familie S., die momentefel in Belgie vertoeft, had de conftole over haar huis overgelaten aan de firma van D. te Qinne- ken. Toen een der firmanten een bezoek aan de woning bracht, constatfcerde hij tot zijn grootfcn schrik, dat inbrekers op duchtige wijze in het pand hadden huis- gehouden. Telegrafisch werd de familie S. van het gebeurde op de hoogte gebraeht, die zoo spoedig mogelijk terugkeerde. Bij eeh onderzoek in de villa bleek^ dat tal van antieke voorwerpen, die in de salons voor "het grijpen stonden, gesiiblen zijn. Vooral schilderijen, zilver- en koper- werk maken deel uit van den buit. Er is voor circa 7000 a 8000 gulden aan waardevolle voorwerpen weggesleept. Marechaussee en politie stelle'n een uit- gebreid onderzoek in. Van de daders is nog geen spoor gevonden. HET PAARLSNOER VAN MEVROUW THIERS. Het paarlsnoer van mevrouw Thiers, na- tionaal ejgendorn, werd dezer dagen bij opbod verkocht in een der zalen van het Louvre ten bate van de kas der Rationale mus®a en van twee officieele weldadig- heidsvereenlgingen. De veiling was zeer sensationeel, zoo- wel door het aantal als door hef gehalte van het publiek. De drie rijen, waaruit het snoer bestaat, warden eerst afzonderlijk geveild en daarna te zatnen. De 145 paarlen, wegende gezarnenlijk 2136 grein, brachten ten slotte een bedrag van 11.374.000 francs op. Koopers zijn de handelaren Premsy en LopPz. TRAMWAQEN VERPLETTERD., Dinsdagavond weigerde de rem van een tramwagen, toen deze de hellende Dusing- strasse te Obergrune afreed. De wagen liep tegen een muur van de Schliepersche Kettenfabriek op en werd volkomen ve'r- nield. Tot nu toe zijn 13 dooden geborgen- terwijl 30 personen zwaai- gewond werden. NOOTLOTTiGE DEMONSTRATIE. Een draadloos N. T. A. bericht meldt, dat te Santiago in California een rechter wilde demonstreeren hoe bij een schietpartij een revolver was gebezigd, door den loop er van aan zijn oor te plaatsen en den trekker over te halen. Hij stierf onmiddel- li]k. Aangenomen wordt, dat hij meende dat de patronen er uitgehaald waren door personeel der rechtbank. SCHEEPVAARTBEWEGING. 17 Juni, i Eng. s.s. Mayfi©Id, 1819 M3j., lfedig';. van Qent naar Antwerpen. Deensch s.s. Irene Marie, 5269 M3., hout van Wybourg naar Qent. - Iersch s.s. Elsie Annie, 1014 M3.ledig van Rosslane voor Oent. Belg. s.s. Prince Charles, 640 M3., le dig van Qent naar Ostende. Zweedsch s.s. Skandia, 2725 M3., ledlg van Gent naar Duinkerken. Lettisch s.s. Turaida, 4543 "M3., Iedig van Gent naar Riga. INGEZONDEN MEDEDEELINGES. Noodseinen. Geen wonder, dat Moeder bij tijden prikkel- baai wordt.' Haar tobberig werk binnenshuis, wasschen, strijken, verstellen, poetsen en de emdelooze huishoudelijke ZQrgen zouder. door geen man verdragen worden. Wees voorzichtig! Prikkelbaarheid, pijn in de lendenen en zijden, hoofdpijn, rugpijn, urmekwalen, zenuwachtigheid, en duizelingen zijn semen van nierverzwakking. Om zich te hoeden voor ontwikkeling van de ^ge;0nw8!"/an nog ernsti^er nierstoornis- sen, is het tijd om aan zichzelf te denken en de worstelende meren met Foster's Rugpijn Nieren Pillen te helpen. gp j Dit speciale niergeneesmiddel is geen alles genezend middel; het werkt alleen opde n.'eren selei tL611 atuitegwi Pb'nlijke verschijn- selen van nier- en blaaskwalen als nierzand, rheumatiek, steenvorming, waterzucht ischias spit, blaasontsteking en urinezuurvergiftiging' Passend voor jong en oud, diende geen hMs zonder Foster's Pillen te zijn. S ie Per Neuzen verkrijgbaar bij de Firma G^nt^ naar' iLk40 "3" stukgoed va" Noorsch s.s. Vanja, 38^8 M3„ R'dig- van Gent naar Tyne. van"(S S'S' S15anie' 2144 M3., fosfaa® van Gent naar Konmglsbergen Eng s.s. Hareida 3645 M3., stukgoed van Glasgow voor Gent. 18 Juni. vannr,VSfS' °rt?lan' 1383 M3., kunstmeS4 van Qent naar Londen. Eng. s.s. Harleck, 3059 M3.; ledig van G®nt naar Antwerpen. Fransdh s.s. Tenefiffa, 5872 M3. lediir van Gent naar Duinkerken. Zweedsch s.s. Sundana, 2135 M3., Iedig van Gent naar Immingham Fransch s.s. IJSer, 6469 M3., ledig, van Gent naar Newcastle Eng. s.s. Elvington, 2249 'MX, lit,dig van Gent naar Rotterdam. Eng. s.s. Gwynwood, 3067 M3., ledio van Ter Neuzen naar Londen. Eng. s.s. Cormorant, 4993 M3.stukgoed van Antw«rpen voor Gent. Eng. s.s. Eden Force, 2448 M3., Iedig van Londen Hoor Gent. Fransch s.s. Stilbe, 9149 M3., ledig; van Bordeaux voor Gent. Eng. s.s. Oaktown, 1234 M3., Iedig, van Nieuwpoort voor Gent. Eng. s.s. Sunnjside; 2093 M3., Iedig van Gent naar Sunderland. Duitsch s.s. Brake, 304 M3., Iedig, van Gent naar Antwerpen. Duitsch zeel. Unterweser 17, 2179 M3.; Iedig, van Gent naar Antwerpen. Deenscih s.s. Berlin. 5943 4V\3„ iedig van Gent naar Brunsbuttel. Eng. s.s. San Manuel, 16761 M3., oiie van Selzaete naar Montreal. iersch s.s. Elsie Annie, 1014 M3., fosfaat van Gent naar We&eford. Eng. s.s. Blackcock, 1393 M3., stukgoed van Gent naar Londen. Dteensc(h s.s. Hara'Id, 5531 M3., hout van Sundsval voor Gent. Belg. s.s. Lucienne Jeane, 596 M3., ledig van Ostende voor Gent. Amer. s.s. Gaffney, 13662 M3.', gemengd van Antwerpen voor Gent. Langs de Wesijsluis werden 6 binnen- vaartuigen op- en 3 afgeschut, langs de Middensluis 21 op- en 23 afgeschut,' langs de Oostsluis 43 op- en 48 afgeschut. CORRESPONDENTIE. Plaatsgebrek noodzaakt ons het vervolg van het verslag Van den raad der gemeente Zaamslag tot het voi.gend nummer uit te stellen. Red. Op het bureau van politie alhier zijn als gevonden gedeponeerd: een huissieutel en een medaillpn. ftechthebbenden vervoegen zich aidaar. Amsterdam, 18 Juni 2 uur. Bieden. Laten. Londen ll,578/4 11,58. Berlgn, per biljoen 0,62. Parijs 14,30 14,35. Brussel 12,42 12,48. Weenen (10.000) 0,40 0,45. Vreemd Bankpapier. Duitsch, per biljoen Fransch 14,30 Belgisch 12,42 Oostenrijksch (10.000) 0,40 0,62 14,35. 12,48 0,45. A. C. LENSEN'S STOOM V A ART MA AT - SCHAPPIJTER NEUZEN s.s. HELENA in lading te Newcastle oo Tyne Voor Oxelosund. s.s. MAGDALEN A vertrok 19 dezer van Newcastle on Tyne naar Stockholmi is.s. TERNEUZEN in lading te Barry voor Civita Vecchia. Heden overleed naeensmarte- i lijk lijden, onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd-, Groot- en Over- grootmoeder, in den ouderdom van 66 jaren. Uit aller naam, M. VAN DER EST, Kinderen en verdere familie. Ter Neuzen, 20 Juni 1924. Kerkhoflaan No. 3. Tot mijne diepe droefheid overleed heden, mijn innig geliefde Vader, D e Heer H. M. VERBRUGGEN, in den ouderdom van ruim 80 jaar. P. M. VERBRUGGEN. Axel, 18 Juni 1924. Eenige en algemeene kennisgeving. Rouwbezoek kan niet worden af- gewacht. Op verzoek van den overledene geen bloemen. Ondergeteekende maakt het geachte publiek van KIJKUIT en Omstreken bekend dat hij 23 J u ni a. s. Hopende door een nette en vlugge bediening het vertrouwen waardig te maken, beveelt hij zich in ieders gunst aan. een goed onderhouden te AXEL, Nieuwendijk. Te bevragen bij L. HEIJNSDIJK, Axel, I 57. Tafelloopers. Voorhanden bij Vraagt dan prijzen van onderstaande merken Gritzner, Plait, Dilrkopp, Singer, Naumann en Simplex. Leverbaar in alle gewenschte montee- ringen, tegen zeer gemakkelijke beta- Ilngsconditlen. Tevens alle onderdeelen voor deze merken verkrijgbaar. Beleefd aanbevelend, SluisKil. van 5-9 uur n.m. in groote hoeveelheid. Aanbevelend, Zaad- en Plantenteler. HULST. Telef. 65. Junghans Fabrikaat met 2 jaar garantie voor f 3.SO Korte Kerkstraat 8, Ter Neuzen, VAN NELLE'S THEE DER

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1924 | | pagina 7