LOUSES. GEBR. ZIEGLER~ Ziet etalages! Handelsberichten. AD VERTENTIEN. Verhuisd: een flinke Boerendienstbode een HERDERSH0ND, Leuke doosjes KINDERPOST Openbare Bijbellezing VERKOOPINGEN, AANBESTEDINGEN. UITVOERINGEN, ENZ. 13 Mei. Verkooping Landbouwersinspan te Groede. Notaris Van Mazijk. Aanbesteding bouwen Woonhuis met Landbouwschuur te Schoondijke. Archi tect L. de Bruijne. 14 IMei. Openbare bijbellezing te Ter Neuzen. Zendingsgenootschap „Ons Huis". Vergadering Kanaalpolder te Philip pine. Verkooping Beestiaal en vrachtrijders- gerief te Ter Neuzen. Notaris Callenfels. Aanbesteding Chilisalpeter te Biervliet. Christel. Boerenbond. 15 Mei. Verkooping Landbouwersinspan te Stoppeldijk. Notaris Dumoleijn. Aanbesteding Macadam en Grint te Biervliet, EHsabethpolder en Zoutepolder. Vergadering Zeventriniteitpolder te Ter Neuzen. 16 Mei. Aanbesteding Macadam te Axel. Coe- gorspolder. Aanbesteding Macadam te Ter Neuzen. Pierssenspolder. 16 Mei. Aanbesteding Galfox Mai's te Bruinis- se. Ver. „Landbouwbelang". 17 Mei. Aanbesteding onderhoudswer^en te Walsoorden. Waterkeering calamiteus waterschap Walsoorden. Aanbesteding Chilisalpeter te Axel. Comite tot aankoop van Meststoffen. Prijsopgaaf Duitsche Ruhrkolen en Aardappelsproeipoeder te Dreischor. Landbouwvereeniging „Dreischor". 19 Mei. Aanbesteding onderhoudswerken enz. gemeentegebouwen Zaamslag. Gemeente Zaamslag. Algemeene vergadering Cobperatieve Boerenleenbank te Ter Neuzen. 30 Mei. Vergadering Canisvlietpolder te West- dorp e. Vergadering Goesschepolder te Ter Neuzen. 20 Mei. Vergadering Nieuw Neuzenpolder te Ter Neuzen. Vergadering polder Beoosten Bleij Be- noorden te Axel. Vergadering waterschap Zuid Kats, St. Anna .en Sparks te Ter Neuzen. Vergadering van Wuijckhuisepolder te Hoek. Vergadering Oud Vogelschor of Zuid- Wesfenrijk te Sas van Gent. Verkooping Landbouwersinspan te Boschkapelle. Notaris Dumoleijn. 21 Mei. Vergadering Margarethapolder te Zaamslag. Verkooping Huis met Schuur, Koestal en Erf te Ter Neuzen. Notaris Callenfels. Aanbesteding Chilisalpeter te Ter Neu zen. Landbouwvereeniging ,,Door een- dracht sterk". 22 Mei Vergadering polder Westdorpe of Nieuw-Vogelschor te Sas van Gent. Vergadering van Remoortepolder te Sas van Gent. Vergadering Groote Huissenspolder te Zaamslag. 23 Mei. Aanbesteding verbouwen bijzondere school te Reuzenhoek, Zaamslag. Archi tect A. P. Wisse. Vergadering Eendragtpolder te Zaam slag. 26 Mei. Vergadering Poelpolder te Sas van Gent. Vergadering St. Anthonypolder te Sas van Gent. •Verhuring recht weghalen mosselzaad te Zaandam. Ontvanger der Registratie en Domeinen. 27 Mei. Vergadering Zaamslagpolder te Zaam slag. Vergadering Nieuw Westenrijkpolder te Hoek. Vergadering polders Autrichen, Oud- Papeschor en Nieuw-Papeschor te West dorpe. 28 Mei. Verkooping Landbouwersinspan te Graauw. Notaris Dumoleijn. 30 Mei. Vergadering Waterschap Loven- en Willemskerke te Hoek. 4 Juni. Algemeene Vergadering Nederlandsche Phosphaatmaatschappij te Dusseldorf. 11 Juni. Veefokdag te Driewegen (Ter Neuzen). 12 Juni. Aanbesteding Lijnschilfers, Grondno- tenmeel, Am. Lijnkoeken en Grondnoten- schilfers te Elkerzee. Kring Schouwen en Diuveland. 17 Juni. Voorioopig bericht. Verkooping Land- bouwinispan te Sas van Gent. Notaris Dumoleijn. A. C. LENSEN'S STOOMVAARTMAAT- SCHAPPIJ—TER NEUZEN s.s. HELENA in lossing te Messina, s.s. MAGDALEN A in lossing te Havre, s.s. TERNEUZEN wordt heden te Genua verwacht. POLIT1E. Op het bureau van politic alhier is als gevonden gedeponeerd: een Huissleutel. Rechthebbende vervoege zich aldaar. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Wisselkoersen. Amsterdam, 12 Mei 2 uur. Londen 11,671/, ll,68i/2. Berlijn, per biljoen 0,60. Parijs 15,— 15,15. Brussel 12,80 13,—. Weenen (10.000) 0,40 0,45. Vreemd Bankpapier. Duitsch, per biljoen Fransch 15, Belgisch 12,80 Oostenrijksch (10.000) 0,45 0,60. 15,15. 13,—. 0,50. C0RNELIS MILLENAAR, te ERFURT (Duitschland), Levinus de Feijter Jacszoon, Tijdelijk naar het MARKTPLEIN. TERSTOND GEYRAAGD: J. HUIJSSEN—DIELEMAN, TE KOOP: Firma P. J. TAN DE SANDE. TER NEUZEN. „De naderende wereldoorlog". marocaine in katoen en wol, voile en katoen Prijzen vanaf 4,85 enz. JAP0NNEN enorme keuze in alle kwaliteiten en prijzen, in stof, zijde mouseline, crepe jjt> prachtcollectie der nieuwste modellen en kleuren, in wit en gekleurd. krijgen die op een leeftijd dat ze zelf nog kind zijn. Indien de gemeente van zulke krachten gebruik zou moeten gaan maken, zal zij dit niet kunnen zonder hen een vergoeding te geven en dit ook aan de bijzondere scholen niet kunnen weigeren, hetgeen haar dus op uitgaven komt te staan waartegenover geen enkele vergoeding komt. Hij meent, dat er dus niet adeem met het oog op de belangen van het onderwijs, maar ook met het oog op de belangen der gemeente- kas alle aanleiding is mede te werken om een poging aan te wenden, dat dit voorstel niet tot wet wordt verheven. Men zal aan spreker misschien tegenvoeren, dat zoo'n besluit van den gemeenteraad van Ter Neuzen van weinig irivloed zal zijn. Maar hij wil er dan op wijzen, dat, indien van verschillende plaatsen zulke bezwaren worden ingebracht wel een gunstig resultaat mogelijk is. Dat is wel gebleken bij •e algemeene agitatie tegen verhooging van den toelatingsleeftijd; daaraan heeft de minis ter toch moeten toegeven. Spreker kan zich daarom wel vereenigen met het voorstel van burgemeester en wethou- ders om het ingekomen adres, dat niet meer op den tegenwoordigen toestand slaat, voor lcennisgeving aan te nemen, maar beveelt aan, het laannemen der volgende motie: „De raad der gemeente Ter Neuzen, in ver- gadering bijeen op Donderdag 8 Mei 1924, ken- nis genomen hebbende van de plannen der re- geering ten opzichte van het lager onderwijs, en wel vooral, 1. in zake het voor rekening nemen van het rijk van slechts een onderwijzer per 48 leerlingen, welke maatregel zeker groote schade zal aanbrengen aan het onderwijs ten plattelande, waar het alleen met groote financieele offers mogelijk zal zijn een vol- ledige school in stand te houden; 2. betreffende schrapping van het zevende leerjaar uit de leerplichtwet; 3. wat betreft het in de school brengen van leerkrachten, z.g. assistenten, die daartoe onvoldoende opgeleid zullen zijn, aange- zien het lager onderwijs moet dienen t grondslag voor verdere ontwikkeling, en het dus noodzakelijk is dit onderwijs te doen geven door uitstekend gevormde leerkrachten; dringt er bij de regeering ten sterkste op aan, deze maatregelen niet in te voeren; besluit deze motie ter kennis van de re geering te brengen, en gaat over tot de orde van den dag." De heer SCHEELE merkt op, dat deze kwes- tie door de voorgestelde motie een geheel an- der aanzien krijgt, dan bij het voorstel van burgemeester en wethouders, en deze motie zou aanleiding kunnen geven tot lange bespre- kingen. Spreker kan zich geheel vereenigen met het voorstel van burgemeester en wethouders om het ingekomen adres voor kennisgeving aan te nemen, maar moet zich ook verklaren tegen de motie-Hamelink. Men moet bij deze zaak we! bedenken, dat de regeering tot taak heeft te bezuinigen, om een sluitend budget te krij gen. Hij stelt zich op het standpunt, dat we, in dien we konden handelen zooals we dat wen- schen, alien liever de inrichting van het onder wijs zouden willen houden op het bestaande peil; hij gelooft ook, dat de minister er dan niet toe overgegaan zou zijn om het aantal kinderen op te voeren tot 48 per onderwijzer, ook spreker is overtuigd, dat het onderwijs daardoor verslechterd. Hij kan ook niet aan- nemen, dat de minister met genoegen het zevende leerjaar heeft geschrapt en dat deze dat ook niet zou doen, als hij een andere uit- weg zag om tot bezuiniging te komen. Het weder instellen van assistenten is ook wederom een gevolg van den noodzakelijken drang naar bezuiniging. Spreker weet ook wel, dat we er ons daar- mede niet op kunnen beroemen, dat het onder wijs vooruitgaat. Hij stemt ook toe, dat er in de manier van handelen van den minister geen vaste lijn zit, doch schrijft dit daaraan toe, dat de minister zich moet schikken naar 's lands geldmiddelen, en, hoe ongaame ook, zich bij die noodzakelijkheid neerleggen en maatrege len voorschrijven die hij zelf niet in het belang van het onderwijs kan achten. Hij stelt daarom voor, ook de motie van den heer Hamelink te verwerpen en het aan de re geering, die thans voor een zware en moeilijke taak staat over te Iaten, deze zaak op de best mogelijke manier te regelen. Die regeling moet toch in elk geval ook nog de Earners passeeren en men kan er wel verzekerd van zijn, dat die daar nog wel zal worden gewikt en gewogen, dat men daar van verschillende partijen zal komen met bezwaren tegen het voorstel. In hoofdzaak echter zal er wel niet veel aan te doen zijn, in verband met de noodzakelijkheid tot het maken eener sluitende begrooting. De VOORZITTER heeft deze bespreking al- dus laten loopen, maar merkt op, dat die wel wat buiten het voorstel van burgemeester en wethouders is omgegaan, waartegen blijkbaar bij geen der leden bezwaar bestaat. Hij acht het 't best, dit voorstel eerst af te handelen, en dan verder te spreken over de motie- Hamelink. Het voorstel van burgemeester en wethou ders wordt aangenomen met algemeene stem- men. ve heer GEELHOEDT geeft te kennen, dat hij zich met de motie van den heer Hamelink wel kan vereenigen; deze heeft een en ander in het juiste dagiicht gesteld. Door den heer Scheele wordt ons aangeraden die motie re ver werpen, om het der regeering bij hare zware taak niet moeilijker te maken. Spreker zou daarin kunnen toestemmen, indien de minister van Onderwijs, Eunsten en Wetenschappen al- lang een eind zou hebben gemaakt aan het bouwen van tal van die kleine schooltjes. Het is wel treurig dat allerwege scholen en school tjes uit den grond zijn gestampt, die aan den staat millioenen kosten en wij nu als gevolg van die handeling op de bestaande onderwijs- inrichtingen moeten gaan bezuinigen, terwjjl de staat in verschillend opzicht de kosten van het onderwijs afwentelt op de gemeentebe- aturen. In Ter Neuzen kunnen we klassen van 48 kinderen bergen, hier zal zich dat niet zoo doen gevoelen, maar in vele andere plaatsen kan dat niet en zullen de lokalen moeten worden verbouwd. Ook meent hij, dat een onderwijzer die onderricht moet geven aan een 40tal kin deren over een zestal leerjaren er niet veel van terecht zal kunnen brengen. De heer COLSEN kan zich ook met de motie vereenigen, voornamelijk met het oog op de belangen der kleine scholen die met 1 leer- kracht voor 6 klassen zullen blijven staan. In verband met het daar straks door hem g< noemd aantal leerlingen van de openbare school te Sluiskil vloeit voort, dat het hoofd der school alleen zal blijven staan. Een gevolg daarvan zal worden, dat die school geheel van de plank moet. De VOORZITTER zal zich bepalen tot be spreking van het zakelijk standpunt van burgemeester en wethouders. Burgemeester en wethouders zjjn in hun voorstel voorzichtig geweest. Bij de bespreking van het verzoek van het comite bleek dit college te staan op het standpunt ook ingenomen door het vroe- gere college dat als regel dergelijke verzoeken voor kennisgeving behooren te worden aange nomen, althans zeker wel voor 99 procent, maar zij wilden toch niet den pas afsnijden voor het honderdste procent, dat het wellicht noodzakelijk kon zijn een ander standpunt in te nemen en te trachten wel invloed op de wet- gevende macht uit te oefenen. Spreker meent voorts, dat het niet voor zichtig is, omtrent onderwij szaken een pleidooi te houden tegenover den minister. Uit het anL woord van den minister op het afdeelingsver- slag der Earner blykt, dat deze zijn standpunt niet heeft verloochend. Hij. schrijft integen- deel, niet van meening veranderd te zijn, maar voegt er aan toe, dat hij, indien tegen zijn voorgestelde regeling zoo algemeen bezwaren worden ingebracht, hij ook wel bereid is, het voorgestelde doel op een andere wijze te be- reiken. Indien nu ook hiertegen veel bezwaren ontstaan, verandert de minister misschien weer, en zou het niet onmogelijk zijn, dat er reeds een ander voorstel was ingediend, voor de motie Den Haag bereikt. Zijn standpunt is, dat de raad goed zal doen, de oplossing dezer zaak maar aan de toekomst over te laten. De raad zal toch ook zijn in vloed niet overschatten en denken, dat Zijne Excellentie door een motie zijnerzijds van meening veranderen zou? Er zijn over deze zaak meeningen, en die zullen ter pllaatse waar de maatregelen behandeld worden, niet onbe- sproken blijven. Spreker heeft ook het ge noegen eenige couranten te lezen, die voort- durend stukken van deskundigen bevatten die dit onderwerp bespreken. Met betrekking tot het invoeren van assis tenten acht hij dit niet zoo'n gevaar voor het onderwijs, aangezien het toch bekend is, dat in Engeland ook een regeling bestaat, dat on derwijs gegeven wordt door ongediplomeerden. Van de 100 onderwijzers zijn daar slechts 70 gediplomeerden, 21 ongediplomeerden en 8 hulpkrachten. Waar die regeling daar wordt toegepast, moet men daar niet zoo tegenop zien. Hij merkt op, dat men niet moet ver- wachten, dat men den tijd van ruim 40 jaar terug weer krijgen zal, dat een of meer leer lingen uit de hoogste klasse worden belast met het geven van onderwijs aan de lagere klassen. Men zal nu wel betere assistenten kunnen krijgen. Het groote aantal leerlingen in een klasse acht spreker ook wel een bezwaar, dat is het zakelijke, dat hij er op dit oogenblik van kan zeggen, maar wenscht niet verder te gaan, om- dat toch niets vaststaat. Het is m* deze wij- zigingen evenals met een deur die open en toe- klapt. De heer HAMELINE is ook van gevoelen, dat deze minister zelf overtuigd is, dat de ver schillende slagen die hij het onderwijs toe moet brengen niet te verantwoorden zijn. Hij meent daaruit ook te moeten afleiden, dat de minis ter in verschillend opzicht wel een en ander aan de rijkszorg onttrekt, maar toch nog een kansje openlaat, dat de gemeenten er zelf voor kunnen zorgen, indien ze dat wenschen te doen, maar het dan ook zelf moeten betalen. In voor- uitstrevende gemeenten, die over voldoende financien beschikken, zal men dit dan ook doen, maar de gemeenten die het niet kunnen betalen, zullen daarvan verstoken blijven en zoo zal het voornamelijk het piatteland zijn, dat in deze bij de steden weer ten achter komt te staan. Een bewijs, dat hij het niet aandurft het zevende leerjaar af te schaffen bewijst, dat hij de behoefte daaraan erkent, maar de bezuini ging die voor den staat wordt verkregen door den maatregel, dat de leerlingen dier klassen niet meetellen voor de berekening van het aan tal onderwijzers worden daardoor afgewenteld op de gemeentebesfuren. Spreker gelooft ook wel, dat de motie van de gemeente Ter Neuzen op zijde zal worden gelegd; dit betreft dan maar een gemeente. Maar indien een massa gemeenteraden zich al- dus tot den minister zouden wenden, zou hij er wellicht wel naar luisteren. Indien de zeer emstige bezwaren, die daaruit voor de gemeen ten ontstaan, onder het oog worden gebracht, is het niet meer denkbeeldig, dat de minister, die blijkbaar telkens en telkens klaar staat om te veranderen, er wel rekening mee houden. Hij zou dan ook zien, wat "leeft in het volk. Door den voorzitter is op Engeland gewezen, om te betoogen, dat er geen gevaar zou schui- len in de assistenten. MJaar het zal de voor zitter toch ook niet onbekend zijn, dat er juist in Engeland een strooming gaande is, om het onderwijs op hooger peil te brengen, omdat men ondervonden heeft, dat de bevolking de concurrentie met de beter ontwikkelde Duit- schers niet kan doorstaan. De menschen be hooren door goed onderwijs economisch sterker te worden gemaakt. Daarom is spreker van oordeel, dat de verslechtering die ons te wach- ten staat betreurenswaardige gevolgen zal hebben. De strijd om het bestaan is niet meer beperkt tot de grenzen der landen, die moet intemationaal worden uitgevochten. De ont- wikkelsten staan daarbij het sterkst. Juist in ons land, waar het verwerven eener positie al zooveel moeilijker is, is een groote mate van ontwikkeling noodig. Dat heeft men ook in deze streek, in deze gemeente gevoeld, toen hier zooals hij reeds aanstipte de hoogere bur- gerschool werd gesticht. Indien men hier krijgt onvolledige klassen en daardoor een leerkracht voor meerdere leerjaren, zal het peil van het onderwijs dalen en zal het daardoor weer des te moeilijker worden, om over te gaan naar een hoogere onderwij sinrichting. Dan staat onze kinderen daarbij weer ten achter. Hij wijst ook op den gang van zaken in de maatschappij, naar een streven om medezeg- gingschap in de bedrijven. Maar dan is het daarvoor noodig, dat ook onze arbeiders een goede ontwikkeling kunnen verkrijgen, opdat ze daarin niet ten achter staan bij hun collega's in de groote centra. Juist op het piatteland waiar de gevolgen der versnippering het meest voelbaar zijn, zullen de gevolgen der voorge- nomen regeling het nadeeligst werken. Met het oog op dat groote belang voor de plattelandsbevolking en de gemeente-financien, zou hij ditmaal willen trachten, invloed op de behandeling dezer zaak uit te oefenen, en be veelt aanneming zijner motie aan. De heer VAN RIET geeft te kennen, dat hij het in hoofdzaak eens is met de denkbeelden neergelegd in de motie van den heer Hamelink, Hij kan zich echter niet vereenigen met het geen daarin gezegd wordt omtrent de assisten ten. Hij beschouwt het niet als een bezwaar, indien die in de lagere klassen onderwijs zul len geven. Op grond daarvan zal hij tegen de motie stemmen. De motie wordt verworpen met 7 tegen 6 stemmen. Voor stemmen de heeren Geelhoedt, Nolson, Verlmde, Colsen, Hamelink en Van Driel; tegen stemmen de heeren Van Dijke, Van Riet, De Jager, Van Aken, Scheele, Van Cadsand en De Meijer. (Wordt vervolgd.) Goede eetlust, goede spijsvertering, goed bloed en een goed humeur worden verkregen door Foster's Maagpillen te gebruiken. Deze pilletjes helpen de lever, maag en ingewanden door de vloeiing der gal te regelen. Zij werken zeer zacht en hebben geen nadeelige reactie. Prijs per flacon van vijftig versuikerde pillen f 0,65. Te Ter Neuzen verkrijgbaar bij de Firma A. van OverbeekeLeunis. 9 Rotterdam, 12 Mei 1924. VEEMARKT. Aangevoerd warden 534 vette runderen 363 vette- en graskalveren, 159 schapen, en lammeren en 1396 yarkens. De noteering was als volgt: Koeien le kw. /l,15 tot /1,20; 2e kw. /1,10 tot /1,05; 3e kw./0,95 tot y0,85; Ossen le kw. /1,05 tot/l,121/22e kw. 1,— tot 0,95 3e kw. 0,85 tot Kalveren le kw. /1,65 tot/1,90; 2e kw. 1,45 tot 1,25 3e kw. /1,10 tot 0,95Schapen le kw. 0,90 tot 1,—2e kw. /0,80 tot /0,70 3ekw. 0,60 tot Lammeren 1,10 tot y 1,20 2e kw. tot Varkens le kw. /0,62 tot 0,64; 2e kw. 0,60 tot 0,56 3e kw. 0,54 tot 0,50 licht soort 0,58 tot 0,61. Vet vee en vette kalveren handel en aanvoer redeljjk met stationaire prjjzen. Schapen en lammeren handel en aanvoer matig. Varkens met redelgken handel terwjjl de prjjzen alle hooger waren dan de vorige week. FIJNE ZADEN. Brain Mosterdzaad 65,— tot 70,— Geel Mosterdzaad 30,tot 33, Blauwmaanzaad 30,tot 33, Kooizaad f 20,tot f 24,Karwjj- zaad 100,tot /103,Kanariezaad 30,tot 32,Zonnebloempitten- zaad f 16.tot 17,Boekweit 12,- tot f VLAS. Aangevoerd: Blauw 5100 K.G., /1,60 tot 2,25. Zeeuwsch wit 6350 E.G. /1,50 tot 1,70 Hollandsch Geel 7800 E.G., 1,65 tot 2,15. Groningsch 4000 E.G., 1,70 tot 2,30. Dauwroot 3500 E.G., 1,50 tot 1,65. AARDAPPELEN. Zeeuwsche Blauwe 9,50 tot 10,25 Zeeuwsehe Bonte f 9,50 tot 10,25 Brielsche Eigenheimers 8,50 tot 9, Poters 4,50 tot 5,25; Bravo's 7,50 tot/ 8,— Red Star /7,25 tot 8,— Limburgsehe Red Star f 5,50 tot 5,60 Zeeuwsche Industrie 6,tot /6,50 Drentsehe /4,50 tot 5,50; AUes per H.L. Malta's 12 tot 15 cent. Malta Spring 24 tot 26 cent per E.G. E1EREN. Zeeuwsche en Overmaassche dooreen 6,— tot 7,—. AJUIN. Voor groote is het seizoen geeindigd. Stroogele 1,50. Egyptische 4,50 tot 4,75. Extra puike 5,— alles per 50 E.G. Bieden. Laten. Hedenmorgen werd piotse- ling van onze zijde weggenomen onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, in den ouderdom van ruim 74 jaar. Namens de FamiHe, Wed. C. MILLENAAR. Ter Neuzen, 12 Mei 1924. Voor de zeer vele blijken ,rrr vandeelneming, ondervonden J ens de ziekte en het overlijden van onzen lieven Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, den heer A V 1 8 8 E R, betuigen wij onzen hartelijken danlc. Hit aller naam, Wede. A. VISSER-Tholens. Ter Neuzen, Mei 1924. Groothandel in TUIN-, BLOEM- en LANDBOU WZADEN zoekt TELER8 voor Kooizaad en andere Zaden voor oogst '25 waarvoor zich te wenden aan den Generaal-Ver- tegenwoordiger SIMON N. OROOT, Plantsoen, Enkhuizen, zoomede voor prijzen en voorwaarden aan den heer S. I. DEBRAAL, Ter Neuzen. Voor de betoonde deel- neming, ontvangen bij het overlijden van onzen geliefden Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, den Heer betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens de Familie, S. DE FEIJTER Lz. Axel, Mei 1924. Aanbevelend, E. D. SCHEELE, Bakkerij „DE TIJD". TER NEUZEN, Driewegen. (zeer waakzaam.) Te bevragen bureau van dit blad. te houden op Woensdatt- avond 14 Mel a.s., In het vereenig. gebouw „ONS HUIS", Markt. Onderwerp Spreker: de Heer F. J. L. WORTMAN. Bij de uitgang vrije collecte voor de zending. Toegang vrij. Aanvang S uur. Het Bestuur Adv. Zend. Genootschap

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1924 | | pagina 3