m Timmer- en Roliuikenbediijf Pension Bevroren Hundvleesch Een L00PJ0NGEN, Reclame-week. Moderne de Hakun, A. F. VOERMAN-DE PAUW, Rookwot>si i^DVERTENTIEW. Het Groene Kruis" Hotel der Nederlanden Algemeene Vergadering ep Maandag 19 Maart a.s VULPENHOUD ERS. Dekkerspolder Noordpolder bij Axel Mosselpolder Kleine Stellepolder Stad Philippinepolder Een nette Werkster, Zie etalages! mogelijk .,ger.™ikY.',,,'aaS'' een net Dagmeisje. J SHALL5 GANSE, Noordstraat 51 53, TER NEUZEN. Vraagt steeds onze A n R 1 A A Wisselkoersen. 11,54. 0,6® 11,1«. 9,2«. 0,45. 0,6® 11,16. 9,26. 0,56. A. C. LENSEN'S STOOMVAARTMAAT- SCHAPPIJ-TERNEUZEN s.s. ARY vertrok 12 dezer van Bahia Blanca naar Rotterdam, s.s. HELENA liggende te Ter Neu*en. s.s. MAGDALENA van VIaarding«n naar ANTH0NIE WESTERBEKE, Beoosten Bleij Benourden Z A A iVl 8 L A G, Firma P. J. VAN SAiNIlfe Klok. Rooktafel. P. VERHAGE. gezocht door twee Jongelui. en versch Varkensvleesch, Van Wuijckhuisepolder TERSTOND GEVRAAG1): Firma Gebr. RIBBENS. GEYRAAGI): 1 nV;"/ 2°iFe^r" ^even w'j °P a"e regenmantels en hoeden 10 kortir.g, Profiteert, nu het natte seizoen weer daar is, tijdig van deze aanbieding. Ook besiellingen naar ieder gewenscht model en stof en in alle prijzen, worden binnen eenige dagen keurig in orde afgeleverd. Voor maatwerk (eveneens in lak of gummi) ook aan huis te ontbieden, Heeren Paardenfokkers Gebrs C0ENE, Sas van Gent, Aanbevelend, Stam-, Klim- en Struik^ozen, Vruchtbo m, Sier en Haagplantsoen, Aardbezien- en Bessenplanten enz. Mi- Fa E. A. IJSEBAERT. Art. 10. Voor eene afwezigheid, om andere rede 11 Jan ziekte, van hoogstens drie etmalen, be- ftoeft hij de toestemming van den Keurings veearts, Hoofd van Dienst; voor afwezigheid van langeren duur, de toestemming van Bur gemeester en Wethouders van Axel. Art. 11. Hij heeft recht op een jaarlijksch verlof, met behoud van wedde, van veertien lagen. Art. 12. Hij is verplicht van alle bijzonderheden, welke zich in zijn dienst voordoen, onmiddellijk kennis te geven aan den Keuringsveearts. Art. 13. iijne werkzaamheden worden geregeld door bell Keuringsveearts, Hoofd Van Dienst. Art. 14. Hij is belast met werkzaamheden, verband houdende met den dienst hem door den Keu ringsveearts, Hoofd van Diensit opgedragen. Hij volgt nauwkeurig de door dezen gegeven aanwjjzingen. Voor zooveel de werkzaamheden betrekking heiiben op de keuring, dient hij in het bijzon- der in adit te nemen hetgeen in en krachtens de Vleeschkeuringswet (Staatsblad 1919, no. 524) omtrent zijn wettelijke bevoegdbeid is becaald. Art. 15. Hij heeft van elke afwijking, waargenomen bij de keuring voor het slachten, kennis aan deal Keuringsveearts, Hoofd van Dienst. Art. 16. Hij houdt aanteekening van de door hem vevrrichte keuringen en andere werkzaam heden, overeenkomstig de aanwijzingen van den Keuringsveearts, Hoofd van Dienst en geeft dezen daarvan rapport op de wijzc en op de tijdstippen door dezen te bepalen. Art. 17. Hij waakt tegen overtredingen van de be- palingen van en krachtens de Vleeschkeurings wet (Staatsblad no. 1919, no. 524) gegeven. Van alle overtredingen, hetzij daarvan al dan niat proces-verbaal wordt opgemaakt, geeft h?j onmiddellijk kennis aan den Keurings veearts, Hoofd van Dienst. Art. 18. Het is hem verboden: a. zonder toestemming van Burgemeester en Wethouders eene bezoldigde nevenbetrek- king te bekleeden, of eenig beroep uit te oefe- nen; dndien de toestemming wordt verleend, goldt zjj tot wederopzegging; b. rechtstreeks of zijdelings deel te nemen a*a» werken of leverantien voor de gemeente. gescheniken aan te nemen in verband met de uitoefening van zijn functie; d. ten eigen bate diensten te laten verrich- ten door personen in gemeentedienst, of aan de gemeente toebehoorende eigendommen te gebruiken; e. middellijk of onmiddellijk deel te nemen aan den handel of het bedrijf verband houden de met de inrichtingen genoemd in arcikel 19 <K.r Vleeschkeuringswet (Staatsblad 1919, no. 524), en aan het exploiteeren van een dezer inrichtingen; f. bestellingen of uitgaven ten beihoeve van den dienst te doen of bescheiden, den dienst betreffende, af te geven, zonder vergunning van den Keuringsveearts, Hoofd van Dienst. Art. 19. Hij is verplicht binnen de gemeente Axel te won en; Burgemeester en Wethouders van Axel kunnen hiervan ontheffing tot wederopzeg ging te verleenen. Art. 20. Hij is verplicht voor een vlugge uitvoering van zijn functie een motorrijwiel aan te schaf- fen en te gebruiken, waarvoor hij eene vergoe- ding eischt van f 500.per jaar. Art. 21. De jaarwedde van den 2en Keuringsveearts wordt bepaald op een minimum van 1500. met 3 tweejaarlijksche verhoogingen van 100 tot een maximum van 1800. Deze instructies worden met algemeene sfeemmen vastgesteld. 11. Vaststelling verordening op de invorde- ring van gelden wegens het verrichten van werkzaamheden met de beerrui- mings-installaties. De VOORZITTER herinnert, dat in de vo- rige vergadering is vastgesteld het te betalen recht voor het gebruik der installatie. Thans wordt voorgesteld vast te stellen de volgende: VERORDENING op de invordering van loon voor het van gemeentewege rui- men van privaatputten in de ge meente. Artikel 1. De betaling van het loon van gemeentewege ruimen van privaatputten, moet geschieden ten kantore van den gemeente-ontvanger tegen een door dezen af te geven ontvangstbewijs, waarop vermeld worden het volgnummer, de datum van afgifte, de naam van den verzoe- ker, het betaalde loon en het nummer en de straat van het perceel, waarin of waarbij de privaatput of -ton behoort. Art. 2. De invordering van het loon geschiedt overigens door den gemeente-ontvanger over eenkomstig de artikelen 258 tot en met 262 der gemeentewet. Art. 3. Deze verordening treedt in werking te gelijk met die op de heffing. Deze verordening wordt met algemeene stemmen vastgesteld. 12. Verlaging gasprijs. De VOORZITTER deelt mede, dat liet ac- countantsrapport betreffende de gasfabriek over heti afgeloopen jaar nog niet is ingeko- men. De vorige week sprak hij echter den houders twijfelxlen aan het juiste inzicht van den accountant. Het voorstel wordt aangenomen met alge meene stemmen. 13. Omvraag. a. De beer 't G1LDE zou gaarne zien, dat de raadszittingen meer op een bepaalden da tum in de maand werden gehouden, zooals dit tot voor kort gebruikeljjk was. Hij vindt het hinderljjk, dat de raad dan weer Dinsdag, dan op Woensdag nu op Vrijdag wordt bijeenge- roepen. Dat moge missohien voor de andere heeren minder hinderlijk zijn, maar voor spre- ker, die de baan op moet. Is dat nadeelig. Hij verzoekt de vergadering weer op den ouden voet te willen beleggen, naar hij meent over- eenkomst het reglement van orde op den eersten Dinsdag van iedere maand. Het is dan voor de leden gemakkelijker zich daarop te baseeren. De VOORZITTER merkt op, dat het beleg- geen van de raadszittingen overeenkomstig de gemeentewet is opgedragen aan den burge meester. Hij wil zooveel mogelijk aan de wen- schen en verLangens der leden van den raad tegemoet komen, maar hij wil zich in deze niet aan bepaalde datums binden, daar het belang van de gemeente waarnaar hij zich in de eerste plants moet riehten oak vergaderen op andere tijdstdppan kan noodzakelijk maken. De heer't GILDE merkt op, dat het behan- dalen dezer agenda toch niet spoedeischend was. De VOORZITTER verklaart op 't oogenblik niets meer te kunnen zeggen. De heer't GILDE betuigt dan zijn spijt, van J den voozitter in <v?ze niet meer medewerking is ontvan.gen, te meer waar de raad niet ge- aceountant, die hem een en ander omtrent de negen bleek het presentiegeld te verhoogen, uitkomst van het nnderynelr ttkwIocI.u opdat dit meer in overeenstemming zou komen met de vergoeding voor tijdverlies voor het bijwonen der vergaderingen. De VOORZITTER geeft te keimen, daar niemand meer het woord verlangd, te zullen overgaan tot het houden eener geheime verga dering. De heer't GILDE wenscht daarover't woord. De VOORZITTER merkt op, dat zijn beurt bij de omvraag gepasseerd is, maar wil voor ditmaal het verzoek toestaan. De heer "t GILDE meent, dat de Voorzitter in deze een onjuiste opvatting heeft, aange- zien spreker 't woord wenscht naar aanleiding der mededeeling over het houden eener ge heime vergadering en hij daarover bij de om vraag niet kan spreken, omdat die mededeeling toen nog niet was gedaan. Indien het de bedoeling mocht zijn, om in de te houden geheime vergadering een beslissing uit te lokken omtrent een zaak die reeds in een tweetal geheime vergaderingen een punt van beraadslaging heeft uitgemaakt, moet hij daartegen protesteeren; hij meent, dat die zaak in openbare vergadering behoort te wor den besproken; de burgerij moet in deze niet als onmondig worden beschouwd, doch volledig worden ingelicht. De VOORZITTER geeft te kennen, dat de heer 't Gilde het recht heeft om daar zoo over te denken, maar daarover kan hij dan straks spreken, om een beslissing ran den raad in zijn geest te trachten te verkrijgen. De openbare vergadering wordt geschorst en gaat over in eene met gesloten deuren. Na het weder openbaar worden der vergade ring wordt deze door den VOORZITTER door het uitspreken van het dankgebed gesloten. uitkomst van het onderzoek meedeelde, en waaruit bleek, dat de gasprijs lager kan ge- steld worden. Aangezien daarnaar hier met verlangen wordt uitgezien, heeft hij dit in de vergadering der gaseommissie en van Burge meester en Wethouders ter sprake gebracht. Blijkens de mededeeling van den vertegen- woordiger van het accountantskantoor Moret is de prijs van een M3. gas, die een jaar te voren 12,8 cent bedroeg, gedaald tot 11,417 cent en meende hij, dat de prijs met 1 cent per M3. kan worden verlaagd. Hij oordeelde, dat het niet raadzaam was verder te gaan, omdat de ontvangsten der gasfabriek wel een hooger saldo aanwijzen, maar dat niet uit 't oog moet verloren worden, dat er een bij- zonder voordeel was behaald met den verkoop van ijzeraarde, 't geen niet ieder jaar voor- komt. Evenwel stellen Burgemeester en Wethou ders, in overeenstemming met de gaseommis sie voor, den gasprijs te verlagen met 2 cent per M3., daar de accountant heeft over het hoofd gezien, dat tegenover den verkoop van ijzeraarde 00k een uitgaafpost stond voor aan- koop van nieuwen voorraad van dat materiaal, terwijl de kolen tegen voordeeligen prijs zijn aangekocht en er voor een maand of 7 voor raad is. Alzoo wordt voorgesteld den prijs van het gas te bepalen voor een afname van 130 M3. op 14 cent, 3060 M3. 13 cent, 60100 M3. 12 cent en boven 100 M3. 11 cent, ingaande bij de eerstvolgende meteropneming. Voor krachtgas wordt nog geen verminde- ring voorgesteld, aangezien wegens de tegen- woordige malaise van verlaging van den prijs geen grooter verbruik te wachten is. Ook de prijs voor gas voor verwarming blijft onver- anderd. Ondertusschen kan wel worden mee- gedeeld, dat de mindere afneming van gas voor kracht wordt ondervangen door de afne ming voor gas voor verwarming. De heer OGGEL merkt op, dat hij wel mee- gaat met het voorstel, doch niet instemt met de bestriding van de conclusies van den ac countant, daar die ijzeraarde ieder jaar wordt aangekocht. De VOOZITTER noemt dat onjuist; er staat wel een post voor op de begrooting, maar de voorraad wordt niet telken jare aangekocht. De heer OGGEL zegt het maar, omdat het anders zou ljjken, alsof Burgemeester en Wet- INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkhejd der Redactie.) Geaehte heer Redacteur. Naar aanleiding van het ingezonden stuk van den heer Leo v. d. Luhbe in het nummer Uwer courant van 8 Februari 1924 onder het opschrift „De meening van den A. N. W. B. in- zake de Rijwielbelasting", verzoek ik U be- leefd opname van de volgende regelen: In de eerste plaats kan ik mededeelsn, dat het Dageljjksch Bestuur van den Bond het be- wuste stukje in de „Telegraaf" met niet min- Geboren zoon van M. MOGGRfi en H. MOGGRE—de Smidt. Ter Neuzen, 18 Februari 1924. der verbaaLng gelezen heeft dan de heer v. d. L. Dat bericht is dan ook onjuist. Trouwens in „De Kanxpioen had de heer v. d. L. ter zake heel iets anuers kunnen iezen, b.v. in het num mer van 2b September 1923 en in de verslagen van afdeehngsvergaderingen, voorkomende m volgende nummers, terwyl in het nummer van 8 Februari 1.1. door het Bondsbestuur nog eens uiturukkelijk zijn bezwaren tegen de rijwiei- ee Lasting werden uiteen gezet. In eerstgenield nummer werd in het hoofd- artikel „De zwarte bal geheschen", na het eerste gerucht van de komende belasting, daartegen al dadelijk stelling genomen. De Bond bieef verder op zijn hoede en in het belang van het wielrijdend pubiiek werkzaam. Zoodra het betrekkelijk wetsontwerp in voor- bereiding was, heeft hij zijn voorldchtinig en raad aan de Regeering, kunnen en willen, geven. Hierdoor zijn verschillende tecnnische f verbetermgen in het oorspronkelijk ontwerp gebracht, werd gezorgd voor een eenvoudig toezicht en eene gemakkelijke inning, goed- koop, maar in de eerste plaats zonder reel last en omslag voor den wielrijder. Dit neemt niet weg, dat de Bond zich zijn goed recht voorbehield om tegen de belasting, als zoodanig, te blijven strijden. Het Dagelijksch Bestuur heeft dan ook een request aan de Tweede Kamer gericht om het betreklcehjk wetsontwerp niet te willen aan- nemen, en zoo die aanneming onverhoopt wel moclit geschieden, alsdan in de Wet de bepa- ling te willen opnemen, dat geen opcenten op de rijwielbelasting rnogen worden geheven en het rywxel evemnin op andere wijze door be lasting mag worden getroffen. De Bond voert deze strijd niet alleen voor liare leden, maar ook wel degelijk voor de niet- leden, die duizenden en duizenden werklieden en andere categorien werknemers, die per rij- wiel naar hun werk gaan omdat de af. canden te voet te groot, en de kosten van tram of an dere vervoermiddelen bij geregeld gebruik te hoog zijn, ai.sook voor hen, die buiten de steden woonachitig, aklaar onderwijs of vakeursussen volgen en daanoor op het rijwiel aangewezan zjj 11. Ik had niet gedacht, dat het nog noodig zou zijn op te merken, dat de Bond naast het be- hartigen van de belangen zjjner leden, het al- gemeen belang nimmer uit het oog heeft ver loren. Daar het hier niet gaat om propaganda voor den Bond te maken, doch slechts om on juiste voorstellingen recht te zetten, wil ik hier alleen wijzen op doch daarop niet ver der ingaan de bemoeii'ngen van den Bond inzake verkeersveiligheid, wegverbetering, rij- wielpaden, wegwijzers, behoud van natuur- sdioon, en meer dergeiijke zaken, waarbij niet alleen de leden maar ook de mdet-leden gebaat zijn. Tenslotte de tweede grief van den heer Leo v. d. Lubbe: de A. N. W. B. zou te laks zijn er bij de Nederlandsche Regeering op aan te dringen, dat deze van de Belgische Regeering, dezelxde rechtsn zou eischen (voor wat het grensverkeer per rijwiel betreft) voor Neder- landers, als eerstgenoemde Regeering aan de Belgen verschafte. Nu ben ik overtuigd, dat dit aandrmgen bij onze Regeering niets zou geven, omdat deze in de onderwerpeiijke kwestie aan Belgie geen eischen zal kunnen, noch willen stellen. De zaak is niet zoo heel eenvoudig, als de heer v. d. L. zich die voorstelt. Nederland, dat enkel van sommige goederen ten profjjte van de schatkist een z.g. fiscaal invoerrecht heft, laat gebruikte rijwielen bij den invoer vrij. Een ieder kan dus zonder eenige douaneformaliteit hier te lande zijn gebruikt rijwiel invoeren. Maar dat behoeft toch geen reden te zijn, dat een ander land, dat eene andere economische politiek voert, hetzjj ter bescherming van zjjn eigen rijwielindustrie, hetzjj om andere rede- nen, gebruikte rijwielen bjj invoer ook niet mag belasten. Beige heft nu van gebruikte rijwielen wel een invoerrecht en is m. i. voi- komen vrij om die maatregelen te treffen, welke het voor een goede uitvoering der bepa- Imgen inzake den invoer noodig oordeelt. Het bestaand systeem van storting en het aanbren- gen van een loodje aan het rijwiel, voor ge bruikte rijwielen die in Belgie worden iag&e- voerd, met de bedoeling ze binnen een kortee tijd weer uit te voeren, is vooral in het grens verkeer lastig en tijdroovend. De Bond heeft nu getracht van de Belgische regeering een eenvoudigere regeling te ver krijgen. Hij is daarmede inzooverre geslaagd, dat hij, onder zjjne aansprakeljjkhedd jegens den Belgischen fiscus, douanekaarten rang uitgeven, op welker vertoon, men zonder be taling van invoerrecht en zonder het stortee van een waarborgsom, de Belgische grens met een gebruikt rijwiel mag overschrjjden. Het spreekt vanzelf, dat de Bond deze douanekaarten alleen aan hare leden uit geeft, gezien hare aansprakelijkheid voot het bedmg der invoerechten enz. bjj frauduleuzen invoer. U dahkend voor de plaatsing, CALLENFEI-S, Ldd v/h Algemeen Bestuur A. N. W\ B. Ter Neuzen, 15 Februari 1924. Mijnheer de Redacteur, Mag ik s.v.p. een plaatsje in Uw veei ge lezen blad, en wel naar aanleiding ran la* schrijven van den heer Lankamp, voorkomende in het nummer van 8 Februari j.l. over het afhalen van 11 leerlingen van de christelijke school te Driewegen. Dat getal 11 is beslist onwaar, want \aa mij zijn er 5 leerlingen afgegaan, maar niet af- gehaakl. Dat heb ik gedaan uit vrjjen v omdat ik overtuigd ben, dat ik als bdijdenH lid der Ned. Herv. Kerk ook mijn kinderen naar die school te sturen heb, van welk kerk- genootschap die school uitgaat. Dus, mijnheer Lankamp, hieruit kan U zien, dat het getal 11 ver overdreven is, u weet misschien self wel zooveel, dat er nieits van aan, is, want ik be- twijfel het sterk of de andere zes kind even zji w er ook afgegaan uit eigen wil, en niet door dwang van school- of kerkbestuur er afge- haald, want die zjjn bij mij heelernaal niet ge- weest. Daar zouden misschien nog meer kin- deren van de school in de Jozinastraat afg»a». als de ouders wellicht niet half gedwongen werden die kinderen daar te laten, want eea werkman moet zichzelf wel eens laten dwin- gen, maar wat mjjn beginsel betreft, ik teat mjj niet dwingen. En nu, mijnheer de Redacteur, dank ik W voor de plaatsruimte, en ik hoop, dat no® vela ouders hun kinderen naar de Hervormde school zullen zenden, en dat zij onder Gods Zagtm moge bloeien tot heil van de ouders en kiitte- ren en in 't bijzonder tot heil der Ned. Strr. Kerk, waar ik met hart en ziel aan hang. Hoogachtend, J. DE VOB «fe. Driewegen, O 102. Amsterdam, 20 Febr. 2 uur. Bieden. Londen 11,53 Berlijn, per biljoen Parijs Brussel Weenen (10.000) 11.13 9,22 0,40 Vreemd Bankpapier. Duitsch, per biljoen Fransch 11,13 Belgiseh 9,22 Oostenrpkscb (10.000) 0,45 hatoa driest passeerde 15 dezer Quessant. s.s. TERNEUZEN liggende te Ter Neu zen. Heden overleed tot onze diepe droefheid na een kortstondig en geduldig lijden, onze zeer ge- liefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, de heer Weduwn. van Janna Lafort, in den gezegenden ouderdom van 82 jaar en bijna 5 maanden. Uit aller naam, A. WESTERBEKE, Boschkapelle. Het Bestuur van den polder maakt bekend, dat de lijst der stem- gerechtigde Ingelanden, opgemaakt in- gevolge art. 35 van het polderregle- ment, vanaf heden gedurende 14 dagen voor belanghebbenden ter inzage ligt ten kantore van den Ontvanger-Grif- fier. Axel, 20 Februari 1924. Het Bestuur voomoemd, M. W. KOSTER, Dijkgraaf. A. E. C. KRUIJSSE, Ontv—Griffier. te beginnen Zaterday 23 Februari, om 2 ure, in het rtotel .De Apnel". bij C. P. de Reqt. le prijs. Heerenrijwiel. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank voor de veleblijken van deelnemingontvangen het overlijden van onzen gellefden Vader, Behuwd-, Groot- en Overgroot- vader, den Heer Christiaan 'T Gilde. Namens de Famllie, M. 'T GILDE. Ter Neuzen, 20 Februari 1924. it te TER NEUZEN roept hare leden op ter ALGEMEENE VERGADERING op Donderdag 21 Pebr. des avonds 7V2 uur, bij den heer De Vrieze, Markt te Ter Neuzen. Toont alien Uive belangstelling (door trouwe opkomst). HET BESTUUR. Ter Neuzen. Gewone jaarlijksche van AANDEELHOUDERS in de NV Hfttel der Nederlanden te Ter Neuzen om 2 uur n.m., in den zetel der Maat- schappij De voorstellen en punten van be- handeling liggen ter lezing ten kantore van Ls van Waesberqe—Janssens te Hulst. De President-Commissaris, Mr. P D1ELEMAN. Middelburg, 19 Februari 1924. Uitgegeven 15 cent. Gouden Heerenhorloge. Barometer. Vulpenhouder. Reismand. Theeservies. worden 1502 kaarten Langs dezen weg maak ik het geaehte pubiiek van ter Neuzen en Omstreken bekend, dat ik het voor eigen rekening en risico uitvoer en dus in geen geval op eenigerlei wijze samenwerking heb met dhr. C. C NOBtLS. Beleefd aanbevelend, Nieuwediepstr. 64 Brieven met volledige inlichtingen en prijsopgave onder No. IO, bureau van dit blad. vanaf 40 ct. per pond Aanbevelend, a. VAN LUIK. Het Bestuur van den maakt bekend, dat de ljjst der stem- gerechtigde Ingelanden, opgemaakt in- gevolge art. 35 van het polderregle- ment, vanaf heden gedurende 14 dagen voor belanghebbenden ter inzage ligt fier. ten kantore van den Ontvanger-Grif- Axel, 20 Februari 1924. Het Bestuur voornoemd, P. DEKKER Fz., Djjkgraaf. A. E. C. KRUIJSSE, Ontv—Griffier. Het Bestuur van den maakt bekend, dat de ljjst der stem- gerechtigde Ingelanden, opgemaakt in- gevolge art. 35 van het polderregle- ment, vanaf heden gedurende 14 dagen voor belanghebbenden ter inzage ligt ten kantore van den Ontvanger-Grif- fier. Axel, 20 Februari 1924. Het Bestuur voomoemd, C. A. DEKKER Cz., Dijkgraaf. A. E. C. KRUIJSSE, Ontv—Griffier. Het Bestuur van den maakt bekend: dat de lijst der stemgerechtigde in gelanden, ingevolge art. 35 van het Al gemeen Reglement voor de polders of waterschappen in Zeeland, vanaf heden gedurende 14 dagen, voor belar.gheb- benden ter inizage ligt ten kantore van den Ontvanger-Griffier. Philippine, 20 Februari 1924. C. J. DE ZWART, Dijkgraaf. P. A. RAMMELOO, Ontv.-Griffier. Het Bestuur van den maakt bekend: dat de ljjst der stemgerechtigde in gelanden, ingevolge art. 35 van het Al gemeen Reglement voor de polders of waterschappen in Zeeland, vanaf heden gedurende 14 dagen, voor belangheb benden ter inzage ligt ten kantore van den Ontvanger-Griffier. Philippine, 20 Februari 1924. B. J. KINDT, Dijkgraaf. P. A. RAMMELOO, Ontv.-Griffier. Het Bestuur van den maakt bekend: dat de lijst der stemgerechtigde in gelanden, ingevolge art. 35 van het Al gemeen Reglement voor de polders of waterschappen in Zeeland, vanaf heden gedurende 14 dagen, voor belangheb benden ter inzage ligt ten kantore van den Ontvanger-Griffier. Philippine, 20 Februari 1924. B. VAN HIJFTE, Djjkgraaf. P. A. RAMMELOO, Ontv.-Griffier. Het Bestuur van den maakt bekend: dat de ljjst der stemgerechtigde in gelanden, ingevolge art. 35 van het Al gemeen Reglement voor de polders of waterschappen in Zeeland, vanaf heden gedurende 14 dagen, voor belangheb benden ter inzage ligt ten kantore van den Ontvanger-Griffier. Ter Neuzen, 20 Februari 1924. P. VAN CADSAND, Djjkgraaf. P. A. RAMMELOO, Ontv.-Griffier. niet boven de 15 jaar. of DAGDIEN8TBODB. Axelschestraat 17, Mevr. VAN DIJK, Zal ter dekking worden rond- geleid de Premie- en Stamboek B Vosbleshengst zoon van den bekenden kweek vaderHakun B 549 en de Premiemoeder Ariana B 117 aan f 35,dekgeld contant. Kweekerij, Ter Neuzen. Hoest, heeschheid en keel- pijn geneest of voorkomt U het best met de verzachtend en oplossend werkende Vraagt alleen „Wybert" en let vooral op fabriekstnerk Gaba. Bij alle Apothekers en Drogisten a 45 en 80 Cts. Wyberttabletten tegen hoest en keelpijn, verkrijgbaar bij Fa A. VAN OVERBEEKE—LEUNIS. rauwe en gekookte

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1924 | | pagina 3