Coop. „0NS BELARG" - Nieuwediep Voor een ST. NICOLAAS-GESCHENK ZEELANDIA-BIOSCOOP DE GEBOUWEN 100 Canadaboomen, Met St. Nicolaas noteeren wij Bezoekt onze PRENTENBOEKEN F. VAN DE RE E. —WINTER:. Waarschuwing aan bewoners van Zeeuwsch-Vlaand<m "WecLerom op hostelling verkrijgbaar TH. MAHCUSS5, Host. w APVERTENTIEN Openbare Verkooping EEN WOONHUIS, H U I S R A A D, Openbare Verkooping. met het erfpachtsiecht op den grond, Openbare Verkooping. Banketbakkerij, Boterletter per ons 25 cent. Speculaaspoppen 12 en 18 Spritsletter 22 Borstplaat 20 KINDERSPELLETJES Firma P J. van de Sande VERKRIJGBAAR: In doozen van 30-60 en 90 a Onze SALON-PATHEFOONS met 12 nummers kosten 45 golden, Letterbanket en Appelbollen. TER NEUZEN, D R RIEMENS-VAN DRIEL, WOENSDAG 28 NOVEMBER. Aanvang 8 uur. Parket 0,80, Eerste Rang 0,60, Tweeds Rang 0,40 en Derde Rang 0,25. s.s MAGDALENA in lossing te Ant werpen. s.s. TERNEUZEN in lading te Wiborg voor Ter Neuzen. Wiwselkoersen. BEKENDMaKING. M. J. C v PIENB30EK. Deze artikelen zijn van de BESTE K W A L I T E I T. Groote sorteering Eierkolen, prove Kachelkolen en Nootjes Hout koolbnketten, Bruinkolenbriketten (Sloffen), geklopte Co'<es, 1 urfstrooisel per pak, aan concurreerende prijzen Ahanden en wrniervoeten," rove huid, barslen, Kloven, springenGe lippen. Gebroiw Onze prijzen zijn 50 procent lager dan in Belgid Eerste Zeeuwsche Gramophoonhandel, Nieuwendijk 33-35, Tel. 97, VLISSINGEN. Beieefd aanbevelend, Wollen Sjaals. Zijden cjaals. Dames- en H erenhandschoenen. Zakdoeken los Doosjes Za doeken, enz. Baby artikelen. Witte wollen Doeken. Kleedjes, Truitjes. Mut jes, Broekjes. Sokjes, Kousjes. Schoentjes, enz. A LS HOOFDNCMMER Groote sensatie Circusfilm, met medewerking van HAGENBECK's Dierenpark. BIJPROGRAMMA Onze Filmstenpen, actneel. Slangenjacht in Uganda, wetenschappelijk. Als een man getrouwd is, klucht. Hij was ZOO zoet, klucht in 2 acten. Prijzen der plaatsen S,y<- «ak T— buiteng'ewoon moet worden overg-egaan en waarom 'het bedrag van verkochten grond, dat •vToeger is gebruikt ter betaling van de uitge- voerde werken, waarvoor dus indertijd minder us geleend, aisnog in kapitaal van de gemeen- le moet worden omgezet. Verantwoording van burgemeester en wethouders naar aanleiding van het verslag «an het verhandelde in de afdeelingen van den raad tot onderzoek der begrooting voor 1924. ^Jaarwedden van de wethouders. De meening door emkekrn van de ie en 2e afdeeling ver- dedigd, dat de jaarwedden van de wethouders In verband met de werkzaamheden te groote verlaging ondergaan, wordt door ons niet ge- «teeld. Wij achten een bedrag van f 400 per wethouder voldoende. Presentiegeld der leden van den raad. Wij liicihten nog geen termen aanwezig am over te gaan tot verlaging van het presentiegeld, <kaar wij het verkeeixi zouden achten, dat de Leden van den raad, door de vervulling van ifeun lidmaatschap financieele schade zouden Ihebber iets wat bij de samenstelling van den raad niet denkbeeldig is. Verteringskosten voor vergaderingen. Wij wenischen geen voorstel te doen, om van de t'oede gewoonten af te wijken, dat bij de ver- ■gaderingen een kop koffie of thee gedronken wordt, en daarom is van ons geen voorstel tot verlaging van dien post te wachten. Secretarie-leges en rechten van den burger- Ityken stand. Dat het trouwen op buitengewone .iren somas kosten met zich kan brengen voor xytuigverhuurders, is can zaak waar de ge meente buiten staat. Deze particuliere trans- acfcies tusschen die verhuurders en de trouw- lustiger, kunnen voor de gemeente geen mo- taeven z\jn, am eene verordening, die in de practijk goed werkt, te wijzigen. In voorko- nende gevallen zuilen wij niet ongenegen zijn te overwegen of termen aanwezig zijn de ver- 'OTdening wat soepel toe te passen. Verhaal van pensioensbijdragen. Uit de be- sprekingen in de le en 2e afdeeling hebben wy den indruk gekregen, dat de meerderheid van den raad zich met ons voorstel kan ver- eenigen. Enkele leden der 2e afdeeling kon- <Sgden nadere voorstellen aan. Gaiame had- den wij die voorstellen bij de bespreking ver- roraen, dan had ons college zich dienaangaan- de kunnen beraden. Wij blijven op het stand- funt staan, dat het door ons gefonnuleerde voorstel het meest billijke is. De lasten, welke de gemeente indertijd op zich nam bij het ver- loenen van premievrij pensioen, zijn door de srieuwe wet met 8Y2 verhoogd. Wij achten het voor gle ambtenaren niet bezwarend, dat dit procent op hen verhaald wordt. Daarnaast aouden wij evenwel wdllen voorstellen op de voekomstige ambtenaren de voile 8V2 n.l. 3 op het eigen, en 5% op het weduwen en weezenpensioente verhalen. Deze amb- "enaren weten dan van te voren. onder welke vmstandigheden zij hier komen. Jaarwedden politie. Wanneer door sterfge- vtallen of vertrek het politiekorps wordt ver- indnderd, dan zullen geen nieuwe benoemingen geschieden. Mocht aanvulling noodig zijn, dan aal in elk geval de raad eerst gekend worden. Meer samenwerking tusschen rijks- en ge- naeentepolitie zal door ons emstig onder het cog worden gezien. Belooning personeel brandweer. Omdat bij den laatsten brand eenige stagnatie ontstond, ioordat niet juist bekend was of de brand aan den achterikant of aan den voorkant van het fcuis woedde, bewijst niet, dat de brandweer niet goed georganiseerd was. De mensohen behoorende bij de motorspuit waren alien zeer apoedig aanwezig en in zeer korten tijd was jtaen ter plaatse. Daar het hoofd der brand weer wegens ziekte afwezig was, werd moge- lljk wat minder beslist opgetreden. Wij achten Set personeel bij de motorspuit voldoende. Wei willen wij emstig overwegen om wat meer tijd te besteden aan oefenen, en zullen wij de brandputten meer geregeld laten nagaan. Materieel brandweer. Bjj ons bestaat geen Vergoeding rijwiel politieagent Sluiskil. Wij achten geen termen aanwezig, om de vergoe ding voor een rijwiel voor den politieagent te Sluiskil te verhoogen. Bedoelde ambtenaar wist, althans had kun nen weten, toen hij om overplaatsing naar Sluiskil vroeg, dat de vergoeding voor zijn rij wiel maar 25 bedroeg. Subsidie burgerwacht. Ons college acht nog geen termen aanwezig om de subsidie aan de burgerwacht te schrappan. Eene rekening van de burgerwacht ligt ter secretarie ter inzage. Kosten bestrijding epidemische ziekten. Het is bij het heerschen van besmettelijke ziekten alleen mogelijk om van overheidswege in te grijpen en overbrenging naar een inrichting ter afzondering van lijders aan een besmette lijke ziekte te bevorderen, op advies van een geneeskundige. Gewoonlijk weet ons college niet eens, dat zich dergelijke ziekten voordoen. Wij zullen deze aangelegenheid evenwel be- spreken met den armengeneesheer. Subsidie Groene Kruis. (Zie raadsnotulen 16 October 1923). Het Groene Kruis verzoekt eene subsidie van f 1200. Vanwege de ver- eemiging werd evenwel medegedeeld dat voor 1924 met 1000 volstaan zou kunnen worden; daarom is dit bedrag door ons 00k maar ge- raamd. Huurcominissie. Het voorstel van een enkel lid der eerste afdeeling om de huurcommissie nog te bestendigen kan bij ons geen bijval vinden. Wij gelooven wel, dat zoolang die commissie bestaat er nog gebruik van gemaakt zal worden, doch wij kunnen voor die enkele gevallen een crisis-instelling, daarom niet bestendigen, Hierbij komt nog dat in het bij- zonder de Minister van Arbeid, Handel en Njjverhedd, volgens zijn schrijven van 2 Octo ber 1923, meedeelt, dat tot opheffing moet worden overgegaan, tenzij voor het voortbe- staan, bijzondere redenen zijn. Wij achten daarvoor, evenals op vele andere plaatsen; geen bijzondere motieven aanwezig en hand- haven dan 00k ons voorstel om met 1 Januari 1924 tot opheffing over te gaan. Straten en pleinen. Het ligt in de bedoeling in 1924 alleen herstellingswerken uit te voe- ren, zoodat van verdere vemieuwing van de Dijkstraat in 1924 niets kan komen. Wij zul len voor zooveel de gelden zulks toelaten, in die straten herstellingen doen, waar dat het meeste noodig is.. Begraafplaatsen. Op de begraafplaats te Sluiskil worden nog dit jaar boomen bijge- plant, terwijl rekening gehouden zal worden met de opmerking, dat het gedeelte bestemd voor tweede-ldasse-graven te Sluiskil dient vergroot te worden. Jaarwedde marktmeester. Het voorstel van enkele leden om de jaarwedde van den markt meester te schrappen heeft niet onze instem- ming en wij zijn het eens met een der leden, die de opmerking maakte, dat het toch een afzonderiijke betrekking is, die afzonderlijk betaald moet worden. Bij het bedrag dat be- taald wordt kan rekening gehouden worden, dat het werk gedeeltelijk in den gewonen diensttijd wordt verricht, maar wanneer voor de functie van marktmeester maar f 40 betaald wordt dan is met bovenstaande toch wel dege- lijk rekening gehouden. Wij stellen uw college dan 00k voor over 1924 aan den inspecteur van politie, bij wijze van gratificatie, die 40 uit te keeren. Marktgelden. Daar het marktgeld nu vrij hoog is meenen wij, dat wij schade aan de markt zouden doen om in den tegenrwoordigen tijd dat marktgeld nog te verhoogen, Het ker- niisterrein te Sluiskil heeft onze aandacht. Begrafenisrechten. Ook meenen wij, dat de begrafenisrechten niet meer verhoogd kunnen worden. Ook wij zullen er gaame naar stre- ven, dat de uitgaven de inkomsten niet over- treffen. Dat voor schoolvoeding en -kleedir.g voor 1924 geen post wordt geraamd vindt zijn oor- bezwaar om voor Sluiskil eene dreg bosehik- baar te stellen. zaak in het feit, dat het tegenwoordig college van burgemeester en wethouders om princi- pieele redenen is tegen het verstrekken van schoolvoeding en -Weeding door de overheid. Keeds eenige jaren na elkaar hebben wij bij het rijk getracht de subsidie van 3000 voor de H. B. S. geschonken te krijgen. Evenwel steeds zonder resiultaat. Wij zullen gaame nog eene poging wagen, doch stellen ons er niet veel van voor. Subsidies Ambachtsschool. De begrooting der Ambachtsschool voor 1924 is vanwege ons cohege emstig onderzocht, vergeleken met be- grootingen van andere ambachtsscholen en besproken met den directeur der inrichting. Uit de vergelijking met andere dergelijke inrichtingen is gebleken, dat het beheer hier zeer zuirug is. In onderling overleg is de sub sidie teruggebracht tot 13000, doch verder kunnen wij met gaan, zonder het voor+bestaan der school onmogelijk te maken, want toch iedere verlaging der gemeentelijke bijdrage brengt een veel grootere verlaging der ryks- subsidie met zich, Door een vraag van een der leden, of de verbouwing heeft plaats gehad uit de gelden voor subsidie verleend. worden wij in de gelegenheid gesteld aan te toonen, dat die meening die bij velen in de gemeente heeft post gevat, slechts een legende is. Het is ab- soluut onjuist, dat geld van subsidie van ge meente of rijk zou gebruikt zijn voor verbou wing; daarvoor toch is alleen leeningsgeld aangewend. Uit de bescheiden is ons gebleken, dat aan bijdrage van het rijk en particulieren voor het opmaken der plannen en verdere voorbereidende werkzaamheden is ontvangen tot 1 Januari 1920 f 2855.55; de leemng im9 f 88.650; rente der tijdelijk uitgezette gelden f 908.13; hypotheek leening 1920 28.500; totaal 120.913.78. De uitgaven be. roe genvooi bereidende werkzaamheden 1208.24; stichting school 101.752,97; inrichting installatie 14.052.15; totaal f 117.013.36. Hierdoor blijft dus een overschot van f 120.913.78—117.013.36 is 3900. De verbouwing heeft gekost f 3669.65. Alzoo nog een saldo van 239.77. Wii mogen aan- nemen, dat het thans een ieder duidelijk zal zijn, dat de verbouwingslcosten ziin betaald uit de leening en dat de subsidies in de explcitatie- kosten daar absoluut buiten staan. Willen wij alles doen wat in ons vermogen is de subsidie voor de Ambachtsschool zoo laag mogelijk te houden dan kunnen wij ook niet medewerken om nog andere gelden te voteeren voor ara- ibachtsonderwijs, zooals door de vereenigimg „Patronaat Sint-Joz 0 te Sluiskil" (zie blad- zijde 1 der raadsnotulen van 24 Mei 1923, No. 4) wordt gevraagd. De lessen die op dien cur- sus gegeven worden behooren ook tot die welke op de avondteekenschool te Ter Neuzen gege ven worden. Wij zien niet in, dat de jonge menschen uit Sluiskil niet naar Ter Neuzen zouden kunnen komen naar de avondteeken school), die zelfs bezocht wordt door menschen uit Zaamalag (dorp), die nog verder van de school verwijderd zijn dan die van SluisWl. Ook de avomdschool wordt bezocht door men schen van 20 tot 26 jaren. Wij blijven dan ook bij ons voorstel afwijaend te beschikken op bo- venbedoeld verzoek en willen er hierbij tevens nog op wijzen, dat toen de ambachtsschool geopend is. ook is ingetrokken de subsidie voor den cursus „De Vereenigde Handwerkslieden" alhier. Subsidie Christelijke bewaarschool. Waar de Ohristelijke bewaiarschool een flink ruim ge- bouw is, kunnen wij niet toegeven, dat die school een haard voor besmetting zou zijn. Burgerlijk Armbestuur. De gelden voor het Burgerlijk Armbestuur zijn door ons terugge bracht tot 17000, daar toch uit de uitgaven der jaren 1920, '21 en '22 is gebleken, dat gemiddeld nog geen 17000 is uitgegeven. Gaa.n wij de uitgaven van het Burgerlijk Arm bestuur na, dan vestigt zich bij ons de mee ning, dat het Burgerlijk Armbestuur zich te eel op l.et standpunt der particuliere liefda- digheid stelt. Het maakt bij ons een punt van overwegdng uit die kwestie te zijner tijd nader te overwegen. Steun aan uitgetrokken werkloozen. Stelden wij ons op het standpunt der regeering, dan zouden wij den geheelen post voor uitgetrok ken werkloozen moeten schrappen. Wij willen dit evenwel met in eens doen, doch hopen door geleidelijke verlaging tot opheffing te kunnen komen. Ook de uatgetrokkenen moeten begin- nen te begrijpen, dat de steun niet maar kan voortduren. Langs anderen weg zullen die menscnsn in hun onderhoud moeten leerep voorzden en ze zullen er toe moeten overgaan zich eiders te vestigen waar voor hen wel werk te vinden is. Wij zullen nu hebben te over wegen om of de uitgetrokkenen een lager bedrag aan steun te geven of door sommige uitgetrokkenen met geen of weinig kinderen geheel buiten den steun te plaatsen, Het komt ons voor, dat die menschen het eerst zijn aam- gewezen om zich elders te vestigen, daar zij beter dan de groote gezinnen zich kunnen ver- plaatsen. (Wordt vervolgd). SCHEEPVAARTBEWEGING. 21 November. Noorsch s.s. Bin, 2661 M3., papierpap, van Arendal voor Gent. Deensch s.s. Tijlla, 2221 M3., hout van Bjorneborg voor Gent. Eng. s.s. York, 3202 M3., stukgoed van Antwerpeii voor Gent. Duitsch s.s. Orest, 1848 M3., stukgoed, van Bremen voor Gent. Eng. s.s. Arglight 1846 M3. -.ledig. van Trieport voor Gent. Eng. s.s. Chrichtoun, 3184 M3., stuk goed, van Antwerp® voor Gent. Eng. s.s. Ptarmigan, 1412 M3., wol van Londen voor Gent. Ned. s.s. Sint jansiand, 6239 M3., ko- len, van Newcastle voor Sluiskil. Noorsch s.s. Lavaas, 5351 M3., cokes, van Newcastle voor Gent. Eng. s.s. The Viceroy,' 1432 M3., pek- kolen, van Maryport voor Gent. Eng. s.s. Jolly Marie, 1037 M3., kolen, van Richborough voor Gent. Eng. s.s. Gothic, 7680 M3., ledig, van Gent naar Newcastle. Eng. s.s. Croham, 1107 M3., phosphaat. van (jent naar Stokholm. Spaansch s.s. Elanehove, 8561 M3., le dig, van Sas van Gent naar Swansea. Eng. s.s. Blackcock, 1393 M3., stukgoed, van Gent naar Londen. Eng. s.s. Dryburgh, 3815 M3., stukgoed, van Gent naar Antwerpen. Eng. s.s. York, 3202 M3., stukgoed, van Gent naar Hull. Eng. s.s. Leaside, 1795 M3., ledig, van Ter Neuzen naar Newcastle. 22 November. Duitsch s.s. Enok, 590 M3., ledig, van Dantzig voor Gent. 1 Duitsche zeel. Wejchsel, 1832 M3., hout, van Dantzig voor Gent. Duitsche zeel. Seike, 1819 M3., hout, van Dantzig voor Gent. Eng. s.s. Zealous, 816 M3., ledig, van Whitstobbe voor Gent. Eng. s.s. Falcon, 1910 M3., stukgoed, van Londen voor Gent. Duitsch s.s. Galata, 596 M3., ledig, van Dantzig voor Gent. Eng. s.s. Eskwood, 2237 M3., ledig, van Gent naar Goole. Eng. s.s. Madamme Dorette, 2248 M3., Ledig, vanGent uaax Goole. Eng. s.s. Scotstoun Head, 1238 M3., ma cadam, van Gent naar Rochester. 23 November. Duitsch sJs. Perseus, 415 M3., ledig, van Dantzig voor Gent. Duitsche zeel. Ahr. 1933 M3., hout, van Dantzig voor Gent. Eng. s.s. Palmston, 1314 M3., stukgoed, van Goole voor Gent. Eng. s.s. Hodder, 2877 M3., stukgoed, van Newcastle voor Gent. Eng. s.s. Gen. Havelock, 2073 M3., stuk goed, van Newcastle voor Gent. Eng. s.s. Ayden, 5456 M3., kolen, van Newcastle voor Gent. Fransch s.s. Lillebonni, 3013 M3., ledig, van Duinkerken voor Gent. Eng. s.s. Blacktolt, 3138 M3., kolen, van Goole voor Gent. Eng. s.s. Darlington, 3044 M3., stuk goed, van Antwerpen voor G©nt. Ned. s.s. Sint Jansiand, 6239 M3., ledig, van Sluiskil voor Newcastle. Duitsche zeel. N.D.L. 85, 1252 M3., ledig, van Gent naar Bremen. Duitsche zeel. N.D.L. 90, 1596 M3., le dig, van Gent naar Bremen. Duitsch s.s. Enak, 509 M3., ledig, van Gent naar Vlissingen. Fransch s.s. Quillebeuf, 3013 M3., kolen, van Gent naar Caen. Duitsch s.s. Vulcan, 393 M3., ledig, van Gent naar Cuxhaven. Duitsche zeel. Hohenfelde_ 2276 M3., ledig, van Gent naar Cuxhaven. Eng. zeils. Carmenta, 487 M3., slakken- meel, van Ter Neuzen naar Exmouth. Ned. s.s. Margaretha, 559 M3., slakken- meel, van Gent naar Truro. Belg. s.s. Most, 5776 M3., ledig, van Gent naar Newport. Eng. s.s. Harelda, 3645 M3., stukgoed, van Gent naar Liverpool. Noorsch s.s. Gils, 6021 M3., ledig, v in Gent naar Sunderland. Fransch s.s. Moncousscu, 3805 M3., le dig, van Gent naar Hull. Spaansch s.s. ApoJo, 12223 M3., ledig, van Gent naar Antwerpen. Duitsch s.s. Orest, 1848 M3., stukgot.l, van Gent naar Antwerpen. Belg. s.s. Ady, 576 M3., ledig, van Gent naar Ostende. |Eng. s.s. Jolly Marie, 1037 M3., ge- mengd, van Gent naar Rochester. A. C. LENSEN'S STOOMVAARTMAAT- SCHAPPIJ—TERNEUZEN. s.s. ARY in lossing te Portland (Maine), s.s. HELENA in lading te Swansea vo»r Gent. Amsterdam, 28 Nov. 2 uur. Bieden. Laten. Londen ll,471/2 ll,48Vj- Berlijn, per biljoen 0,30. Parijs 14,10 14.121/2 Brussel 12,10 12,12i/2- Weenen (10.000) 0,40 0,45. Vreemd Bankpapier. Duitsch, per biljoen Fran-ch 14,10 Belgisch 12,10 Oostenrijksch (10 000) 0,45 0,45. 14,121/,. 12,121/, 0,50. Bij vonnis der Arrondisse ments Rechtbank te Middel burg, d.d. 19 NO'ember 1923, is ver- klaard in staat van faillissement DAVID KO>T£R, arbeid'*!, w inende te Hoek, Met benoeming van den E. A. Heer Mr. W. M. G JOLLES, lid dezer Rechthank tot Rechter Comnissa-ls en van onder- geteekende tot Curator. Goes, 26 November 1923. De Curator: Mr PH. R HUGENHOLTZ. Kantoor: Lange Kerkstraat 16 Notarls VAN DER MOER zal op Dlnsdag II December 192 3, ten verzoeke van de weduwe en erven van JAN VAN LANGEVELDE in het openbaar verkoopen Ades voormiddags te half elf bij den heer A. DE Vrieze, aan de Markt te Ter Neuzen, met toebehooren en erf aan de Tholensstraat teTer Neuzen kadaster Sectie L nommer 1091, groot 73 centiaren. Aanvaarden na de betaling Betaling koopsom 6 weken. Onkosten, met inbegrip van de kosten van het rechieriijk bevel, 8 dagen. Orondlant'-n van 1 Januari 1924 Bdes namiddags te I uur, in en bij gemeid huts, eene partij bestaande hoofdzakelijk uit; Kasten, Kacheis Tafels, Stoelen, Spiege's, Schilderijen, Lampen, Vioerzeii, Vl ierkleed, 2 pluimen Bedden en toebehooren. Petroleum- stel, Emmers. Kuipen, Trapje, Glas en Aardewerk, enz. Betaling content. De Notarissen J A DREGM4NS te Axel, en L VEROUGSIRAETE te Assenede, zullen ten verzoeke van VICTOR CAS1ER te Assenede, in de herberg van Th van Vooren te Sas van Gent, Zandstraat, op VrIJdag den 30 November 1923 des namiddags 2 uur, verkoonen groot 8 A 10 c-A (54 roeden), te Sas van Gent. Zandstraat, kadaster sectie B no. 681. Verhuurd aan Eduard Dhaene, voor f 2,50 per week- Aanvaarden bij de betaling. Betalen29 December De Notaris J A. DREGY1ANS te Axel, zal ten verzoeke van het Hestuur van den NIEUW BSOOS rENBLlJ HEZUI- DENPOLDER te K oe w a c h t, (Dijkgraaf den heer aug de Bliek),od Maan- cinfi den 3 December *923, des voormiddags II uur ver koopen staande aan den dijk van dien pol der, nahij Cam. van Puijvelde, Koewacht. Te vergaderen ter plaatse. Betaling kontant. Verminderlng der prijzen van Schoenenreparaiie. HeHrenzolen Aehterln|ipen F 2,40 Duraeszolen Achterlnpp n f 1,50 Kinderwerk naar maat. Vlugge en nette bedienlng. Aanbevelend, J. B BE SMIDT, L. Kerkstr. 27. Ter Neuzen. is gerood. Aanbevelend, StNicolaas-Etalage. EN Is voorhanden bij TER NEUZEN. Noordstraat .20 30/ n -mm- - w 30 en /SO vindt ye een mooi in BIJ APOTHEKERS EN DROGISTEN Koopt daarom g£&n SPREEKMAC-ilNES of PLATEN alvorens ons ruim gesorteerd magarijn met gehoorzalen te hebben bezocht. Bij ons heeft uw ke«2e uit ruim 4000 platen vanaf f 1 50 dubbelbespeelbaar en keuze uit honderd diverse machines, alsook Electrische, met en zonder naalden. prima eikenhout met dubbel veerweik. Onze Winkel, Magaz^nen en Gehoorzalen zijn iederen Dag en des Zondags geopend. Vraagt Catalogus van machines en platen aan de Wwderverkoopers spwiale prijzen, onze prima B6TERLETTERS ZAAMSLAG. De Zoon van den Clown Plaatsbespreklng van 6-7 uur. _*>eturt de rentenmark, het nieuwe waar-i iiiiPi hT- devaste geld, zijn intrec deed, Wordt alles prijzen: DW S van Qed. Staten over het ond rzock naar bu:*^Ntfwon^' "•'>- verbieieri en commissie voorstel .?cme. ■nfe

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1923 | | pagina 3