ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No. 7388 Maandag 11 December 1922. 70e Jaarg-ang. BET H00DL0TTIG SEHEIM. BIHNENLAND. BUITENLAND. H.H. Brievengaarders enz., FEPILLETOH.~ woiden verzocht de ab. gelden van het 4e kw. der Ter Neuzensche Courant in te zenden vo6r 1 Jan. a.s. Zij die nog moeten afrekenen over het 3e kw. worden dringend verzocht dit tegelijk met het 4e kw. te verrekenen voor ge- noemden datum. Bij niet inzending zal rechtstreeks bij de abonnS's worden be- schikt. Firma P. J. VAN DE SANDE, Uitgeefster. Postgiro 38200. TWEEDE KAMER. Vergadering van Vrijdag. De volgende week Woensdag, Donder- dag en Vrijdag zal de vergadering om 11 uur aanvangen. De posten voor de burgerwacht en den vrijwilligen landstorm op de begrooting van Binnenlandsche Zaken worden aangenomen met 58 tegen 18 stemmen, de begrooting zelve met 74 tegen 2 stemmen. Voortgegaan wordt met de behandeling van de begrooting van marine. Minister Westerveld acht het onverant- woordelijk, dat een land als Nederland zich van zijn marine zou ondoen. Het niet tot stand komen van de Vlootwet zou onver- mijdelijk leiden tot liquidatie van de vloot Samensmelting van oorlog en marine acht spreker niet gemakkelijk. Hij wil streven naar het grootst mogelijke rendement van de vloot. Daarvoor zijn echter noodig een betere organisatie en de spoedige behande ling van de Vlootwet. Naar beperking van de personeelsuitgaven wordt gestreefd. De geest onder het personeel is niet zoo slecht als sommigen meenen. De Minister deelt voorts nog mede, dat hij ernstig overweegt, of naar aanleiding van de zware pensioenlasten niet wensche- lijk is een verhooging van den pensioen- gerechtigden leeftijd van't marinepersoneel. Een afdoende regeling voor de verzor- ging van de geestelijke belangen der sche- pelingen is binnenkort te verwachten. De voorschriften omtrent de vervulling van godsdienstplichten acht spreker voldoende. Als ze te eng worden opgevat, zal hij auto- riteiten aanschrijven. Hierna wordt gerepliceerd. De heer Ter Hall (v.-b.) dient een motie in, vragende om voorziening in gevallen van hoogen nood bij oud-gepensionneerden der marine. De heer Hugenholtz (s.-d.) zegt, dat de persoon van den Minister buiten debat moet worden gelaten. Dat spreker, wanneer de gelegenheid daartoe bestaat, zal helpen om ook dezen Minister tt laten „afzwaaien", staat dan ook geheel buiten sprekers oor- deel over den persoon van den heer Wester veld. De heeren Van der Bilt (r.-k.) en Snoeck Henkemans (c.-h.) repliceeren). DE 1NTERNEER1NG VAN BELGISCHE MIL1TA1REN. De terugbetaling door de Belgische re- geering van de wegens interneering van Belgische militairen gemaakte kosten heeft, blijkens de Memorie van Antwoord op de begrooting voor buitenlandsche zaken, nog niet plaats gehad. Met het oog op den toestand van de Ne- derlandsche schatkist heeft de Nederland- sche regeering het verzoek der Belgisch regeering om uitstel van betaling, gemeeri. niet te moeten inwilligen. De aangeiegei- In het naburige bosch weerklonk eens- klaps het gefluit van een vogel. Julio spits- te de ooren en herkende dat teeken. Zonder nu lang te aarzelen, stapte hij op Lenore toe en blies haar zacht op de oog- leden. Bijna onmiddellijk daarop ontvlood een diepe zucht de borst van de jonge vrouw, ten teeken dat de hypnotische druk geban- nen was en dat zij weldra tot het bewust zijn zou terugkeeren. Julio knikte haar vriendelijk toe ten tee ken van afscheid en verwijderde zich op de teenen, na eerst terdege te hebben uit- gekeken of hij niet bespied werd. Toen verliet hij snel het paviljoen en was weldra in het woud verdwenen. Lenore ontwaakte langzaam uit haar loodzware bewusteloosheid. Verbaasd keek zij om zich heen, toen zij in staat was de oogen op te slaan, doch onmiddellijk bracht zij de hand aan haar hoofd, dat haar hevig pijn deed. Maar ook die pijn en het loome gevoel verdwenen langzamerhand en toen werd haar de toestand weer duidelijk. Tot zekere grens. Zij herinnerde zich het vreeselijk tooneel met haar vader en de pogingen die hij gedaan had, om haar het geheim te ont- lokken. Met schrik dacht zij aan de macht, die hij over haar had en over haar willoos volgen van zijn bevel om te slapen. Maar hier werd het haar duister. Heb ik gesproken? vroeg zij zich af. lieid is bij de Belgische regeering wederom in herinnering gebracht. Indcrdaad heeft Nederland nog op som- mige mogendheden vorderingen, in hoofd- som en rente, wegens kosten van doorvoer van krijgsgevangenen en civiele personcn. De aangelegenheid der terugbetaling heeft bij voortduring de aandacht van den Mi nister. HET VERHALEN DER PENSIOEN- B1JDRAGEN. De algemeene maatregel van bestuur is verschenen. regelend het verhalen van de pensioensbijdragen van .ambtenaren, door inhouding op de wedden, n.l. 3 pet. voor het ambtenaarspensioen en 5'/2 pet. voor het pensioen van weduwen en weezen. UITVOER VAN STROO. De Bond van patroons-goederen-vervoer- ders te land te Rotterdam heeft aan de regeering verzocht, een onmiddellijk ver- bod van uitvoer van strco uit te vaardigen. SUPPLETOIRE BEGROOTING VAN FINANCleN-1921. Bij de Tweede Kamer is ingediend een wetsontwerp tot wijziging en verhooging van hoofdstuk VII B voor 1921, waarbij ver- schillende posten worden verhoogd, omdat op de artikelen een tekort is ontstaan, waar- mede bij het opmaken der begrooting geen rekening kon worden gehouden. O.a. wordt aangevraagd een bedrag van 153.695,97'/2, zijnde een kastekort van den thans ontslagen ontvanger der Registratie en Domeinen te Wageningen. HET GEZANTSCHAP BIJ HET VAT1CAAN. De Minister van Buitenlandsche Zaken zegt in zijn Memorie van Antwoord wat het Nederlandsch Gezantschap bij den Paus be- treft, te mogen volstaan met de opmerking, dat de diplomatieke overwegingen, op grond waarvan tot de bestendiging van het ge zantschap werd overgegaan, nog onver- zwakt gelden. NEDERLAND EN BELGIe. In zijn Memorie van Antwoord bij de be grooting van buitenlandsche zaken deelt Minister Van Karnebeek op de in de afdee- lingen gedane vragen het volgende mede: Tusschen de Belgische en de Nederland sche regeering is de verhouding vriend- schappelijk. De ontmoetingen, die de Mi nister met zijn Belgischen ambtgenoot ge had heeft, zijn nuttig geweest en hebben tot een verbetering der betrekkingen in het al- gemeen bijgedragen. Bij de besprekingen werden nader, in het kader der hangende herziening, de inzake de kwestie der Wie- lingen dezerzijds reeds geopperde oplossin- gen onder de oogen gezien, waaronder het voorstel om zoo noodig door scheidsrech- terlijke uitspraak aan deze kwestie een ein- de te maken. Tot een beslissing is men nog niet gekomen. De opvatting overigens van de Kamer- leden, die opmerkten, dat de oplossing der bestaande moeilijkheden zeer gewenscht is, doch dat Belgie hierbij het meeste belang heeft, is inderdaad juist. Wanneer de Belgische regeering haar standpunt ten aanzien van bovenbedoelde oplossingen zal hebben bepaald, zal de Ne- derlandsche regeering haar verdere houding en de wijze, waarop de tusschen beide lan- den hangende verwikkeling zal kunnen worden beeindigd, nader kunnen vaststellen. Wat de vraag betreft of het waar is, dat in Belgie reeds plannen in uitvoering zijn. welke verband houden met 't Maas-Rijn- kanaal, beschikt de regeering niet over ge- gevens, die als grondslag voor een ant woord kunnen dienen. De veronderstelling, dat dienaangaande overleg zou zijn ge- pleegd met de Nederlandsche regeering, loopt op de totstandkoming der verdragen vooruit en is ongegrond. Neen, het kan niet, want nooit zou de goede God dat toegestaan hebben. Vader moet ingezien hebben dat ik het niet kon doen en moet toen zijn vertrokken. Voortaan zal ik mij niet zoo ver meer van het kasteel ver- wijderen en, als ik met vader spreek, Manon verzoeken in de nabijheid te blijven. Met wankelende schreden verliet Lenore het paviljoen, zonder de wanorde gezien te hebben veroorzaakt door de verschijning van Julio. De frissche buitenlucht deed haar goed en vervaagde de nevelen, die haar geest gebonden hadden. De liefkoozingen van de kleine Diana, die kraaide van plezier, dat zij haar moeder terug zag en de trots van Manon, die twee nieuwe tandjes kon toonen bij het kind, stortten wat balsem in het hart van Lenore, doch door alles heen moest zij aan den markies De Villandry denken, die het .Groene Huis weer betrokken had en dien zij niet als haar vader, maar als ge- vaarlijken tegenstander moest beschouwen. Meer dan ooit had zij behoefte aan een verdediger, aan een loyalen en moedigen vriend, op wien zij kon rekenen tijdens de afwezigheid van Romain. Alleen Pierre De Cerisolles zou die rol kunnen vervullen. Met hoeveel smart dacht zij nu aan dien broeder, dien zij, in haar liefde voor Ro main over het hoofd had gezien en die zoo'n bewijs van heldhaftigheid gegeven had door plaats te maken voor zijn jonge- ren broeder. Lenore dacht er over na hoe zij Pierre wel zou kunnen bereiken, om hem dan te smee- ken Romain niet in de gevangenis te laten en haar en de kleine Diana zonder bescher- mer. EEN NEDERLANDSCH GESCHENK AAN DE KON1NGJN DER BELGEN. Te Lede, bjj Aalsf, heeft Zaterdagoch- tend in het Nationale Instituutvooroorlogs- weezen de inwjjding plaats gehad vau het paviljoen dat, daar gevestigd is met behulp van het millioen frank, na den wapenstiL stand door het Nederladsche comite aan de Koningin der Brlgen aangehoden. Het paviljoen, waarvan de bouw 250,000 frank heeft gekost, zal den naam dragen van vNederlandsch paviljoen". Bij de inwjjding waren Zaterdagochbsnd met den Nederland- sehen gezant en mevrouw Van Vredenburg aanwezig leden van het Nederlandsch comite de dames Oldewelt- Often, Vattier Krane, Frank, Van Lynden, de heer Van Romburgh, consul-geueraal van Nederland te Brussel Voorts vele Belgische autori- teiten, onder wie Minister Masson. In de feestzaal van de instellicg hebben de leerlingen het Nederlandsche volkslied en de BraboEijonne gezongen. De heer Dom, directenr-generaal, heeft een toe- spraak gehouden, waarin hij hulde en dank heeft gebracht aan de edelmoedigheid van Nederland. Hjj heeit tevens uiteengezet hoe het door het Nederlandsche comitl bjjeengebrachte geld verder besteed zal worden. Ook de leerlingen hebben hun dankbaar- heid geuit aan de dames van het comite bloemen aangebeden. Een luDch volgde met de gebruikeljjke toespraken. EEN NIEUWE POLJTIEKE MOORD IN 1ERLAND. De eerste zitting van het parlemeDt van den Ierschen Vrjjstaat, welks wettelijke in stalling Woensdag door den koning werd bekrachtigd, ging Donderdag gepaard met een moordaanslag te Dublin. Toen name- ljjk de beide afgevaardigden Sean Hales en Patrick O'Maille zich naar het parlements- gebouw zouden begeven, werden zjj onver- hoeds op etraat aaDgevallen. Er werd een aantal schoten op hen gelost. Hales was on- middelljjk dood, terwjjl O'Maille, die vice- voorzitter van de wetgevende vergadering is, ernstig werd gewond. Onlangs werden de afgevaardigden van het parlement gewaarschuwd door den pre mier Cosgrave, om op hun boede te zjjn, tegen eventueele moordaaDslagen. Militaire patrouilles visiteeren te Dublin dag aan dag op straat de voorbjjgangers om te onder- zoeken, of deze ook in het bez't zijn van verboden wapenen. De aanslag van Don derdag bewjjst evt-nwel, dat de opstandelin- gen zich ook aan deze openbare visitatie weten te onttrekken. De stad veikeerde heden diep onder den indruk van den moord. Hales werd eeni- gen tjjd geleden gekozen als afgevaardigde van West Cork in plaats van Collins, het vorige hoofd van de voorloopige regeering die in Augustus als bevelhebber van het nationale leger tijdens een gevecht werd gedood. O'Maille is afgevaardigde van Gallway. Hij werd eerst Woensdag gekozen tot vice- voorzitter van de wetgevende vergadering. De beide afgevaardigden gebruikten te zamen in een hotel het middagmaal. Het hotel was gelegen aan de rivierkade. Om half drie wilden zij zich naar de zittiDg van het parlement begeven. Bjj den uitgang van het hotel riepen zjj een huurrijtuig aan, terwjji zij tevens afscheid namen vau Pierre was vertrokken naar Madagascar, dat was vastgesteld, maar hier verloor men elk spoor. Alle brieven, die gezonden wa ren, kwamen terug met de bemerking „on- bekend". Indien ik eens schreef aan den gou- verneur-generaal, dacht Lenore. Als ik hem eens vertelde welke rampen het huis Cerisolles getroffen hebben. Misschien zou hij zoo menschlievend zijn om nasporingen te doen verrichten naar den verloren broeder. De hoop keerde weer in het hart van de jonge vrouw en zij zette zich aan haar bu reau om den gouverneur te schrijven wat haar hart haar ingaf. Terwijl zij schreef en alles vertelde wat zij kon vertellen, rolden, bij de hernieuwde herinnering aan de geleden ellende en de smart van het heden, de tranen haar over de wangen. Wat zou het lot zijn van die fijne letter- tjes, die Lenore op het papier bracht? Mysterie De ongesteldheid van mevrouw De Ceri solles en de ongeruste trek op het gelaat van Manon, die evenwel geen dokter aan het ziekbed van haar meesteres haalde, deden de spion meer en meer vermoeden, dat er iets niet in den haak was. Aangespoord door Arendshoofd, die het verlies van den rooden steen in het pavil joen bemerkt had, en die bang was voor de gevolgtrekking, welke Lenore uit die vondst zou maken, trachtte Fanny het vertrouwen van Manon te winnen. Als eenig antwoord kreeg de kamenier een snauw, met de opmerking, dat ze zich niet met eens anders zaken had te bemoeien. den eigecaar van het hotel, die een bloed- j verwaDt van een hunner is. Plotseling j werden zjj toen aangevallen door eenige gewapecde mannen, die op de kade reeds op hen hadden gewachL Tal van revolver- schoten werden op hem aelost. Halos viel onmiddellijk dood neer. Hij was in het hoofd en in de longen getroffen. O'Maille werd in den rug en in de zjjde gewond, doch, hoewel zjjn toestand errstig is, ge- looft men' niet, dat er direct levensgevaar bestaar. Tjjdens het schieten kwam er toevallig een auto voorbi) waarin een Engelsch onder- officier was gezeten. De onderofficier sprong op het hooren vac de schoten onmiddelljjk uit den wagen en zette de moordenaars na. Hjj zag drie mannen zich uit de voeten maken en volgde hen, terwijl hjj op hen bleef schieten, door een doolhof van zjjstraten. Toen hjj hen bjjna had ingehaald, zag hjj de mannen eensklaps in een woning verdwjjnen. Toen om drie uur de zitting van het parlement werd geopend deelde de voorzitter, Cosgrave, het bericht van den moord mede. Alle aanwezigen waren door het hooren van deze vreeseljjke tjjding als door een donderslag getroffen. 6eneraal Mulcaby hield een korte rede, waarin hjj o.a. zeide Niemand vroeg aan Hales, of hjj ook particuliere zaken ging verrichten; niemand deelde. aan zijn familieleden mede, dat hjj zou worden doodgeschoten niemand vroeg hem, of hjj voor zjjn sterven een priester wilde zien. Alle parlementsleden verhieven zich van hun zetel ten teeken van rouw en bleven enkele minuten staan. TER NEUZEN, 11 December 1922. GEZONDHE1DSCOMMISSIE. Tot secretaris der gezondheidscommissie, zetel Ter Neuzen, is benoemd de heer H. J. van den Ouden alhier. PATRONENBERGPLAATSEN. Bij koninklijk besluit is bepaald, dat de bezwaren tegen het vestigen van patronen- bergplaatsen in de marechaussees kazer- nes te Ter Neuzen en Axel geen aanleiding geven om die vestiging tegen te gaan. Er is toestemming daarvoor verleend, op voor- waarde, dat voor de geheele zoiders der betrokken gebouwen een rookverbod zal worden ingesteld. HET KWAAD GESTRAFT. Donderdag was een 14jarige jongen te Breskens bezig een paar honden te plagen. Toen hij eindelijk voor de dieren meende te moeten wegloopen, kwam hij te vallen en brak een been, terwijl hij ernstige verwon- dingen aan het hoofd bekwam. Hij werd ter behandeling overgebracht naar het zie- kenhuis te Vlissingen. STATENVERKIEZING. De aftredende Statenleden, de heeren D. Mulder, W. van Oeveren en M. J. Verhorst wenschen geen vernieuwing van hun man- daat. DE STOPPELDIJKSCHE SCHOOL- KWEST1E. Op de vraag van Mej. Van Dorp betref- fende het aanhouden van de Koninklijke be slissing op het beroep van den raad van Stoppeldijk, tegen het besluit van Ged. Staten van Zeeland tot onthouding van goedkeuring aan de begrooting dier ge- meente voor 1922, antwoordde de Min. van Binnenlandsche Zaken, dat de uitspraak samen hangt met de strekking toe te ken- nen aan de woorden „in aanbouw" in art. 205 der Wet tot regeling van het algemeen vormend L. O. Op dit punt heeft betrekking artikel XL1II van het aanhangig gewijzigd ontwerp van De ongerustheid van den markies nam grooter afmetingen aan, toen hij trachtte zijn dochter te spreken te krijgen, doch niet toegelaten werd. Er moesten wel ernstige dingen voorge- vallen zijn, als Lenore, de gehoorzame doch ter, weigerde haar vader te woord te staan. Arendshoofd wilde tot elken prijs weten wat er aan de hand was en wat hij te vree- zen had. Op den avond van den dag, waarop hij geweigerd was aan het kasteel, gleed Fan ny, toen zij zich overtuigd had, dat Manon sliep, op de teenen het slaapvertrek van haar meesteres binnen. Nadat Lenore tevergeefs gepoogd had des daags haar door slapelooze nachten uitge- put lichaam eenige rust te gunnen, was zij dien a\ond in een onrustigen sluimer ge vallen, onrustig door spookbeelden, die haar in den droom verschenen. Het lichaam schokte en afgebroken zinnen, als in ijlende koorts gesproken, ontsnapten haar lippen. De spion Fanny nam gretig de woorden in zich op. Weliswaar begreep hij ze maar half, doch Arendshoofd zou er de juiste be- teekenis en het verband wel van snappen. Nadat Arendshoofd het rapport van Fan ny ontvngen had, barstte hij in vloeken en verwenschingen uit, terwijl hij zijn gebalde vuist in de richting van het kasteel uit- strekte. Wat Lenore gezegd had in haar slaap hield, zooals men wel begrijpt, verband met de door haar gedane vreeselijke ontdekking. En in haar sluimer stamelde zij de woor den, dat zij niet de medeplichtige van een bandiet wilde zijn, al was die bandiet dan ook haar vader. Haar besluit was genomen; zij zou spre- wet tot wijziging van evengenoemde wet. In verband hierrnede wordt de beslissing op het beroep aangehouden. (Het hier genoemde art. XLIII van het ontwerp bepaalt o.a., dat artikel 205 der L. O. wet als volgt wordt gewijzigd en aan- gevuld: „Onder scholen in aanbouw worden voor de toepassing van dit artikel verstaan scho len, waarvan de ontwerpen voor 1 Jan. 1921 overeenkomstig art. 1 van het Kon. Besluit van 25 Juni 1912 Stbl. no. 193 bij het Rijks- schooltoezicht werden ingediend. en die voor 1 Jlili 1923 zijn 'voltooid.") CL1NGE. Met de St.ct. van heden zijn verzonden afdrukken van de statuten betreffende de afd. Nieuw-Namen van den R. K. Boeren- bond van Zeeuvvsch-Vlaanderen Oosteliik Deel, (gevestigd te Nieuw-Namen geineen- te Clinge, thans genaamd: R. K. Boeren- bond „Nieuw-Namen", vereeniging van Boeren en Tuinders, gevestigd te Clinge. (Gewijzigde Statuten). KOEWACHT. Vrijdag n.m. had in de bovenzaal van de Zusterschool eene uitvoering plaats van de meisjes van het patronaat en het vervolg- onderwijs. De groote zaal was geheel ge- vuld met leerlingen de ouders der leerlin gen en verschillende genoodigden. Eerst werd opgevoerd een bijspel in twee bedrijven getiteld ,,Tooverij en Schelmerij", waarna het groote stuk van den avond be- gon namelijk het drama in 5 bedrijven „Fabio!a", vervaardigd naar het bekende werk van dien naam van Kardinaal Wise man. De verschillende speelsters in prach- tige costumes, voor deze uitvoering vervaar digd, kweten zich uitstekend van haar vaak moeilijke taak. Een fraaie apotheose besloot dit mooie stuk. Daarna had de prijsuit- deeling plaats. De heer J. F. Naessens heeft voor zijne benoeming tot onderwijzer met verplichte hoofdakte te Nieuwenhagen (prov. Lim- burg) bedankt. Met ingang van 15 December a.s. wordt aan den telefoonhouder alhier wacht- geld verleend en wordt het telefoonkantoor overgeplaatst naar het hulpkantoor der posterijen alhier. Daardoor zal jaarlijks een /600 bezuinigd worden. De vorige week had hier eene confe- rentie plaats van den Inspecteur van het Onderwijs, den burgemeester en den pastoor omtrent de overname der openbare school „Oude Molen". Besloten werd de bijzon- dere school op 1 Maart a.s. te openen en een nieuwe oproeping voor personeel te doen, wijl er bij de eerste oproeping zich slechts 4 sollicitanten hebben aangemeld. GROEDE. Gisteravond is onder deze geineente een groote landbouwschuur van den landbou- wer Becu-Van Dijke, geheel afgebrand. In de vlammen kwamen om 25 koeien, 9 paarden, 2 varkens en 1 hond. Zeer vermoedelijk is de brand aan kwaad- willigheid te wijten. BORSSELE. Zaterdagnamiddag reed G. d. W., knecht bij den landbouwer J. P. alhier, met een met twee paarden bespannen wagen in de rich- ting van den steiger. Even voorbij de haven schijnt het vandehandsche paard geschrikt te zijn en ging aan het slaan met het nood- lottig gevolg, dat den knecht een been werd afgeslagen. De getroffene werd per auto huiswaarts gebracht, waar Dr. Pen, arts alhier, heel- kundige hulp verleende. BRESKENS. Wegens geringe belangstelling zijn de lessen aan de Visscherijschool alhier, stop- gezet. Ken, trotseerend het schandaal, dat er door zou verwekt worden en de woede van den - waren schuldige. De onschuldige had al te lang geleden voor den schuldige. Arendshoofd was zichzelf bijna niet meer meester van woede. De spion zelf beefde voor dien stroom van verwenschingen, die zijn lippen ontvloden. Hij bemerkte het en deed een poging om die woede-uitingen te onderdrukken, maar de glimlach, waarmede hij Fanny aan- keek, was bijna nog vreeselijker dan zijn woede. Wees maar niet bang, meisje, zeide hij, op de manier van groote heeren, goed- keurend Fanny over de wang strijkend. Zij, die mij trouw dienen, zullen beloond worden en benoeven niets te vreezen. Hier is er het bewijs van. Bij die woorden wierp hij haar eenige goudstukken toe en voegde er de woorden bij: Keer terug naar uw meesteres en ont- houd alles, wat ge haar hoort zeggen en wat ge in het kasteel voor belangrijks waar- neemt. Wanneer ik wil, zal ze zwijgen. Ik bezit er de middelen toe haar de babbel- achtige lippen te verzegelen. Hoe zal de bandiet die edele jonge vrouw, die door het spel van het noodlot zijn doch ter is, het zwijgen opleggen, haar beletten zijn misdadig leven te onthullen? De spion Fanny behoefde niet lang te wachten met het te weten. Zij moest zelfs Arendshoofd helpen in zijn nieuw boeven- stuk. (Wordt vervolgd). TER UZENSCHE CO U RANT

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1922 | | pagina 1