Bibby'sKalveraeel Kamer Yan Koophandel en Fabrieken Wijnaccijnsverhooging. Er is slechts EEN soort wordt de lsta •vertoond van Zaamslag. Laatste Berichten. Handeisberichten. gevraagd. Aan de Heeren WILLFJ en ALEXANDER NIINNE60, H.H. Veehandelaren 80 °/0 accijnsverhooging. JAN DONZE A Hz., een lading N00TJES. RIJPERE LIEFDE. In een der perceelen in de Spaarndammer- buurt te Amsterdam heeft een 62jarige we- duwe een kosthuis. Naar veriuidt „zit zij •er warmpjes in". Deze vrouw heeft van een 59jari,gen kostganger herhaalde malen hu- welijksaanzoeken gehad, die ze evenveel malen afsloeg. Zaterdag deed de kostgan ger wederom en thans met klem een huwe- lijksaanzoek. Als altijd weigerde de.weduwe. Voor zij er opVerdacht was, pakte de man naar bij de keel en traohtte haar te worgen. Toen zijn slachtoffer blauw werd nam hij de vlucht en verschool zich in een der naburige huizen, alwaar hij gearresteerd werd. BRESLAU. In het district Ratibor is in een der kolenmijnen brand uitgebroken, we Ike zich nog steeds uitbreidt. Er zijn vele dooden en gewonden, terwijl een groot aan- tal mijnwerkers van de buitenwereld is af- gesloten. Het reddingswerk gaat zeer lang- zaam. 30 dooden zijn boven gebracht. te Tei* fleuzen. Rotterdam, 3 April 1922. VEEMARKT. Aangevoerd werden 570 vette runderen, 294 vette- en graskalveren, 200 schapen en lammeren en 1275 varkens. De noteering was als volgt Koeien le kw. 1,30 tot 1,375 2e kw. /1,25 tot 1,20 3e kw. 1,10 tot 1,— Ossen le kw. 1,30 tot 1,35 2e kw. J 1,20 tot f 1,103e kw. f 1,tot 0,90 Kalveren le kw. /1,85 tot /2,05 2e kw. 1,65 tot 1,45; 3e kw. 1,25 tot 1,05Schapen le kw. 0,70 tot 0,80 2e kw. 0,60 tot 0,50 3e kw. 0.40 tot Lammeren 0,80 tot 0,95 Varkens le kw. 0,80 tot 0,85 2e kw. 0,76 tot 0,72 3e kw. 0,68 tot 0,64 export /0,79 tot 0,84 alles per K.G. Vet vee met matigen omzet in eerste kwaliteit tot stationnaire prijzen, 2e en 3e soorten traag en prijzen uiteenloopend. Scbapen en lammeren bp beperkten handel prjjshoudend. Varkens werden flink vraagd tot hoogere prjjzen. FIJNE ZADEN. Lijnzaadvoer 20,— tot 21,— Ljjnzaadzaai 24,— tot 26,— Koolzaad tot Bruin Mos- INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. ge- terdzaad 31,— tot /32,- Geel Mosterd- zaad 28,tot /31,Karwjjzaad 40,tot f 42,Kanariezaad 18, 19,Blauwmaanzaad /68,tot 0,Buitenlandsch boekweit 17, per 100 K.G. VLAS. Aangevoerd Blauw 25400 K.G. 1,15 tot /1.50, Groningsch 31000 K.G. /1,1§ tot 1,45, Hollandsch Geel 19000 K.G. 1,15 tot 1,50, Wit 13200 K G. 1,— tot 1,25, Dauwroot 3050 K.G. 1,— tot f 1,35 alles per K.G. AARDAPPELEN. Zeeuwsche Eigenheimers f 7,tot 8, Blauwe Eigenheimers tot Poters f 6,50 tot f 7,50; Spuische Eigen heimers 8,— tot 9,50Zeeuwsche Blauwe 10,tot f 11,75 Zeeuwsche Bonte /10,— tot 11,75; Red Star 10,tot 10,25 Bravo's 10,tot 11,25; Malta 16 tot 18 cts. per K.G. E1EREN. Zeeuwsche en Overmaassche dooreen 7,tot f 8,per 100 stuks. POLITIE. Aan het bureau van politie alhier zijn als geyonden gedeponeerd: een kaars en een griffeldoos. Rechthebbenden vervoegen zich aldaar. WEERBERICHT VAN 3 APRIL. Het weerbericiit van het meteorologisch instituut te De Bildt luidt als volgt: Hoogste barometerstand 762.0 Seydis- fjord. Laatste barometerstand 740.5 Port- landbill. Verwachting tot den avond van 4 April: Matige, tijdelijke wellicht krachtige Zuid- oostelijke tot Zuidwestelijke wind, betrokken tot zwaar bewolkt met waarschijnlijk regen- buien, zachter. SCHEEPVAARTBEWEGING. Van 31 Maart tot en met 2 April werden langs de Middensluis alhier 69 binnenvaar- tuigen op- en 51 afgeschut; langs de West- sluis 9 op en 3 afgeschut. Heden overbed tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Qrootvader, de heer ADRIAAN MECHIELSEN, Bij ondergeteekenden wordt gelegen- heid gegeven tot rooten, drogen en zwingelen van Vlas. Koopt vo6r 15 April a s. uwe voor- raad Wijnen, na dien tijd op de meeste soorten ongeveer DENEVERS FR^RES, Wijnimporteurs, Middelburg Medoc Pauillac St,. Entephe St. J alien St Emilion Samos Bergerac f 1,00 n 1.10 n 1,20 1,40 n 1,50 i f 1,501 2,00 Boode Wijn. Witte Wijn, Witte en Eoode Port per flesch f 1,15 per Liter i.dO Noordstr 15. TER NEUZEN. Kalvermeel, dat aan doet en dat is alle eischen vol- Aanbevelend. J P. SCHEELE, IN L O 8 SIN G Verder verkrijgbaar: Eierkolen. Anthraclet. Zuiggas. Houtskoolbri- ketten. Brulnkoolbrl- ketten (Sloffe). Gietcokes. *F. VAN DE REE. De stoutste nujtorrijdw ter we,elf De SeiZOe"' me* krachU"e"sc1' JACK Ongeloofeiijk dj„ de a„gs,wekke„de teeren doo, de hoofdpersoon uitgevoerd. Aanvang 8 uur. Bureau open Tk uur. Prijzen der plaatsen isre RANG*IS RANG*"/0,25°" DE DIRECTIE. Vergadering van Vrijdag 31 Maart 1922, Voorzitter de heer H. W. R. Kramer. Verder tegenwoordig de leden E. H. T. van Borssum Waalkes, L. J. Geelhoedt, E. Th. Ha- merlinck, M. J. van Dixhoom, A. de Vrieze en R. G. E. Nolson. De Voorzitter opent de vergadering. Hij verzoekt den Secretaris lezing te geven van de notulen der voorgaande. Dit geschiedt zijnde, worden de notulen der vergadering van 7 Nov. 1.1. met algemeene stemmen onveranderd vastgesteld. De Voorzitter zegt hierop het volgende: Mijne Heeren! Verschillende omstandigheden waren oor- zaak, dat deze vergadering, de laatste die on.s college houden zal, ook de eerste is in dit jaar. Ik wil er nog gebruik van maken om u alien mjjn beste wenschen aan te bieden, zoowel voor uw zelf als voor uw gezin, voor uwe zaken of bedrijf, thans, nu het de laatste maal is, dat ik zulks van deze plaats doen kan. Reeds een paar jaren terug, hebben we het tijdstip, dat thans is aangebroken voorzien, het tijdstip, dat onze Ter Neuzensche Kamer tot bet verledene zou behooren, en vervangen wor den door eene Kamer, weliswaar te Ter Neu- ?en, doch die nu geheel Zeeuwsch-Vlaanderen emvat, ofschoon ook onze Kamer waar dit op haar weg lag ook heeft g-etracht niet alleen Ter Neuzensche, doch ook Zeeuwsch-Vlaamsche belangen te behartigen. Het was in den aanvang der negentiger jaren, dat de heer H. C. E. van IJsselsteijn het initia- tief-voorstel in den gemeenteraad deed, om de Regeering te verzoeken alhier eene Kamer van Koophandel te vestigen. De omstandigheid, dat de scheepvaart hier steeds uitbreidde en de expediteurs er niets gedaan werd om in de bestaande behoefte voor los- en laadgelegen- heden te voorzien, had bij genoemden heer dit voornemen doen rijpen, om op die wijze een •officieel lichaam te scheppen, dat zich de be- vordering van dat belang, de levensader voor Ter Neuzen, kon aantrekken. Het voorstel verwierf in den gemeenteraad eene meerderheid en daarop volgde't Koninklijk besluit tot vestiging der Kamer. Het streven van den heer Van IJsselsteijn, aan.wie Ter Neuzen in het verleden voor de ontwikkeling j van de scheepvaart zooveel heeft te danken, genoot, zooals dat dikwijls gaat, geen onver- deelde instemming en er volgde critiek, die wel j eenigszins van invloed was op de eerste verkie- zing voor de Kamer. Een nadeel voor de sa- menstelling der Kamer was ook, dat verschil lende hier wonende, ter zake kundige mannen, niet verkiesbaar waren wegens het gemis van de Nederlandsche nationaliteit. Ondertusschen zetten de voorstanders hun streven door en op 20 Februari 1892 werd ten stadhuize de eerste vergadering gehouden. De heer H. C. E. van IJsselsteijn werd be- noemd tot voorzitter, en de heer L. Schalk, tot vice-voorzitter, terwijl als fungeerend se- cretaris optrad de heer J. A. van Rompu, lid der Kamer. In de vergadering van 14 April d.a.v. werd benoemd tot secretaris de heer H. J. Vooren, hoofd eener school. In verband met het overlijden van den heer Van IJsselsteijn op 13 December 1901 werd in de vergadering van 30 Januari 1902 tot voor zitter benoemd de heer J. A. van Rompu, die bij het bedanken als lid der Kamer door den heer Schalk reeds benoemd was tot vice-voor zitter. Op 4 Februari 1908 volgde de heer A. C Lensen den heer Van Rompu als voorzitter op hetgeen deze bleef tot zijn vertrek uit deze ge- meente in Januari 1917. Inmiddels was de heer H. J. Vooren, die zich in 1912 elders gevestigd had op 18 April van dat jaar als secretaris opgevolgd door den heer A. P. de Vos. Als gevolg van een raadsbesluit was deze genoodzaakt tegen 1 Januari 1917 eervol ont- skg aan te vragen, hetgeen hem met ingan'g van dien datum werd verleend. Hij werd toen opgevolgd door onzen tegen- woordigen secretaris, den heer N. J. Harte. In de vergadering van 8 Januari 1917 werd hi de plaats van den heer Lensen tot voorzitter gekozen de heer M. G. A. Blankers, die deze funetie evenwel ook jiiet lang bekleedde, wegens aanstaand vertrek uit de gemeente reeds een jaar daarna ontslag nam, waarna de Kamer hem die thans tot u het woord voert, dat hrnb waar dig keurde. Ik dank bij deze de Kamer voor het in mij gestelde vertrouwen, door mij ieder jaar opnieuw in die funetie te benoemen. Sinds 22 Januari 1903 genoot ik de eer lid der Kamer te zijn. Van alien die in 1892 bij de installatie der nieuwe Kamer lid waren, de heeren H. C. E. van IJsselsteijn, L. Schalk, J. A. de Jonge, P. A. van de Velde, A. Hamelink, A. Tholens en J. A. van Rompu, is thans niemand meer hier tegenwoordig. De zes eersten zijn reeds van ens heengegaan naar de overzijde, en de laatste geniet het voorrreeht, dat hij morgen hier weer opnieuw aan de werkzaamheden der nieuwe Kamer zal kunnen deelnemen, thans gewijd aan de belangen van geheel Zeeuwsch-Vlaan cieren. Ik zal thans niet de balans opmaken van het geen de Kamer van Koophandel in het ver- loopen 30jarig tijdperk voor Ter Neuzen heeft verricht. Voor verschillende kleinere belangen is het haar meermalen gelukt met succes op te tre- den. Het hoofddoel van haar optreden is thans maar ten deele bereikt. Er moesten, afhanke- lijk als men hier is van verschillende autori- teiten, terwijl de gemeente niet kapitaalkrach- tig genoeg was om op het gebied der haven- aangelegenheden krachtig in te grijpen. vele moeilijkheden worden overwonnen, tal van rr.oeizame onderhandelingen moesten worden gevoerd, om in Den Haag, de plaats waar de hulp vandaan moest komen de geesten wakker te schudden. Want, mijne heeren, al kan een Zeeuwsch-Vlaming daar thans ook gemakke- lijker terecht dan vroeger, een twintig, dertig jaren terug kostte het moeite daar een ge- opende deur te vinden, en behoorde een audien- tie aan de Departementen nog tot de bijzon- dere gebeurtenissen. In dit opzicht is er grooten vooruitgang. Ook kwam de wisseling in de leden der Ka mer niet steeds ten goede aan 't doel, dat men zich had voor oogen gesteld; het verkrijgen van uibreiding der haveninrichtingen voor de zee- vaart. Die wisseling van leden was ook aan- leiding voor het opkomen van andere meenin- gen, die wellicht ook wel beter, ten slotte na verdediging door oudere leden worden ge- deeld, doch aanleiding waren tot het zenden van andere adviezen, hetgeen de autoriteiten niet aangenaam stemde, Na lange jaren van voorbereiding waren die plannen bij het inval- len van den oorlog zoo ver gevorderd, dat to de uitvoering zou worden overgegaan, en men is de laatste jaren ook daarmede voortge- gaan, zoodat de havens zijn voltooid. In zeker opzicht was dat een stap vooruit. al is men nog lang niet waar men zijn moet, daar de outi- lage dier havens nog ontbreekt, doch daarom- trent bestaan thans toezeggingen. Jammer is het echter wel, dat, nu de Kamer voor haar streven in dat opzicht op succes mag bogen, de oorzaak van dat streven, de toenmaals be staande behoefte voor de scheepvaart, er ook thans niet is. De buitenlandsche zeevaart, die smds Augustus 1914 onze haven verliet is nog niet teruggekeerd en er zijn thans weer be- zvaren te overwinnen, om dien terugkeer mo- gelijk te maken. Reeds geruimen tijd hield de pogingen ons bezig, en het is jammer genoeg, dat ik moet constateeren, dat we onze taak in dit opzicht nog niet tot een goed eind heb ben kunnen brengen, nu ons college na heden ophoudt te bestaan. Daaruit vloeit voort, dat er wegen zullen moeten gezocht en ook wel gevomden zullen worden, om dit speciaal plaatsenjk belang naar voren te brengen en in dat opzicht te doen wat gedaan moet worden. Ik geef thans in overweging een aanvang te maken met het afwerken onzer agenda. De Voorzitter stelt de rekening over 1921 in handen eener commissie bestaande uit de hee ren Geelhoedt en De Vrieze voor onderzoek, Gedurende het onderzoek wordt de vergadering geschorst. Bij de voortzetting der vergadering brengt de heer De Vrieze namens de commissie rapport uit en adviseeit tot goedlceuring der rekening, bedragende in ontvangsten 529,in uitga- ven f 43,33, goed slot aizoo 65,67. Met algemeene stemmen wodt aldus besloten. Vervolgens geschiedt mededeeling van in- gekpmen stukken: a. Eene missive van het Departement van Landbouw, Nijverheid en Handel, waarbij v toegezonden een exemplaar def op 7 October 1.1. ter griffie van de rechtbank te 's Graven- hage gedeponeerd Algemeene Bevrachtings- voorwaarden voor de bmnenvaart, welke inge- volge opdracht van den Minister zijn samen- gesteld door eene commissie, bestaande uit ver- tegenwoordigers van Handel en Schipperij, en naar aanleiding van een desbetreffende ver- zoek ter beschikking gesteld van belangheb- bende organisaties. Waar deze bevrachtingsvoorwaarden bij eene definitieve regeling van het Binnenvaartrecht te zijner tijd als uitgangspunt zouden kunnen dienen, moet ervaring daarmede in de praktij opgedaan, van belang worden geacht. Wordt besloten dit stuk te deponeeren ter griffie der Kamer, ter inzage voor belang- hebbenden. b. Een schrijven van de N.V. Aug. de Meijer Zonen's Expeditie en Agentuurmaatschapp d.d. 25 Nov. 1921, die daarin te kennen geel't met genoegen kennis te hebben genomen, da. door de Kamer is opgekomen tegen de slechte telefoonverbinding met Belgie, in het bijzon- der met Gent, en verzoekt met alle ten dienste staande middelen te bevorderen, dat die ver- betering spoedig wordt verkregen. De Voorzitter deelt mede, dat destijds het schrijven der Kamer, waarin op die zaak de aandacht werd gevestigd en verbetering werd verzocht pas was verzonden en dat d.d. 30 No vember van het Hoofdbestuur der posterijen en telegrafie een schrijven is ontvangen, waarin wordt bericht, dat met de Belgische telefoon- administratie overleg gepleegd wordt, ter ver betering van het telefoonverkeer Ter Neuzen Gent. Hij meende, dat het in dat stadium der zaak vooralsnog niet noodig was stappen te doen en heeft inmiddels ervaren, dat er een ghoote ver betering is ingetreden. De Kamer vereenigt zich met deze meening. c. Een schrijven van Gedeputeerde Staten van Zeeland, waarin in antwoord op een desbe- treffend schrijven der Kamer wordt bericht, dat de aanbestedingen der N. V. Provinciale Zeeuwsche Electriciteitsmaatschappij voortaan in het openbaar zullen plaats hebben, tenzij er bijzondere aanleiding mocht bestaan tot afwij- king van den regel. Ten aanzien van den bouw van schakelstations te Ter Neuzen en IJzen- dijke is deze regel reeds gevolgd. De VOORZITTER merkt op, dat dit ook om- trent verdere werken geconstateerd is. Aangenomen voor kennisgeving. d. Een schrijven van den Hoofdingenieur- directeur van den Rijkswaterstaat in Zeeland, die in antwoord op een schrijven der Kamer, gesteund door dien te Sas van Gent, bericht. dat de electrificatie der bruggen te Sas van Gent en te Sluiskil niet kan worden tot stand ge bracht zonder medewerking der Belgische re geering, zoodat de eventueele hervatting- der onderhandelingen met deze regeering zal moe ten worden afgewacht. alvorens nadere stap pen kunnen worden gedaan. Aangenomen voor kennisgeving. e. Een schrijven van de N. V. Aug. de Meijer Zonen's expeditie agentuur-maatschappij, die daarin te kennen geeft, dat hij in zake spoor- wegtarieven en invoering van den 10-urigen werkdag voor de haven van Ter Neuzen on derhandelingen voert met den Middenstands- via het Hanzebureau. Voor het laatste punt hebben zij ook nog ter ondersteuning opgegeven aan de A. R. K. W. V. te Amsterdam. In de veronderstelling, dat de Minister voor Ter Neuzen toch op de eerste plaats de 10-urige werkdag zal toestaan, achten zij het van be lang, zoowel voor werknemers als werkgevers en voor de haven in het algemeen, dat cte loo- nen zoo spoedig mogelijk gebaseerd worden op den 10-urigen werkdag, ten einde nog eenigs zins de concurrence het hoofd te kunnen bieden. Waar de prijzen van vele levensmiddelen den laatsten tijd zeer aanmerkelijk zijn gedaald, en ook om den onteerenden steun te doen vervan gen door arbeid, achten zij het vooral voor de werknemers van het grootste belang, dat de 10-urige werkdag zal worden ingevoerd in onze haven, en dat het dagloon van 5 daarvoor zal gelden, als nu voor 8 uren. Zij verzoeken voor dat streven den steun der Kamer. De heer NOLSON deelt mede, dat de Minister van Arbeid bij eene wijziging der Stuwadoors- wet ook den 8urigen werkdag voor het haven- bedrijf wil invoeren. Het ligt in het voornemen, voor de haven van Vlissingen en Harlingen daarvan uitzondering toe te staan. Omtrent her voornemen is via den inspecteur voor den ha- venarbeid alhier, ook de meening gevraagd van de Maritime Vereenigfng, alhier. Deze heeft geadviseerd om ook Ter Neuzert gelijk te stel- len met Vlissingen en Harlingen, ten einde het mogelijk te maken, dat in overleg met de werknemers 10 uren per dag wordt gewerkt. De ervaring heeft geleerd, dat dit dringena noodig kan zijn. Dit staat echter los van het slot van het schrijven der firma De Meijer. De VOORZITTER vraagt, of de Kamer aan leiding kan vinden in deze nog iets te doen. De heer NOLSON meent, dat het wel ge- wenscht ware, adhaesie te betuigen aan het advies der Maritime Vereeniging, ofschoon hij weinig verwachting heeft, dat de Minister daar op zal ingaan. De uitzondering die voor Vlis singen en Harlingen zou worden gemaakt, be- rust op de werkzaamheden voor de geregelde lijnen van die plaatsen naar Engeland, die levensmiddelen vervoeren. Met algemeene stemmen wordt besloten, aan den Minister van Arbeid instemming te betui gen met het advies der Maritime Vereeniging. f. Een verzoek van de Kamer te Breda, om adhaesie te betuigen aan het door haar tot' den Minister van Arbeid gericht adres, waarin be- zwaren worden ingebracht tegen de ingediende wijziging der Stoomwet, ten doel hebbende de kosten van het toezicht op de stoomketels den laste te brengen de industrie. De Kamer meent, dat dit een algemeen be lang is en dat de kosten, evenals die van het toezicht ingevolge de Arbeidswet, Veiligheids- wet e.d. door de gemeenschap behooren te wor den gedragen. Met algemeene stemmen wordt besloten hier- aan adhaesie te Jjetuigen. (Wordt vervolgd). GOEDE GEWOONTEN GEZONDHEID. jOEDE Een minder goede gezondheid komt zelden zonder oorzaak. Personen, die te veel eten, zich overwerken, te veel rooken, te veel -al cohol gebruiken, laat naar bed gaan en geen lichaamsbeweging in de buitenlucht nemen_ moeten in gezondheid achteruit gaan. Hun leefwijze is te laken. Slechte gewoonten overladen het bloed met vergiftig urinezuur, dat zich ophoopt en de nieren verzwakt. Want de nieren werken als bloedfilters; als zjj gezond zijn, filtreeren zjj de onzuiverheden uit het bloed, maar zij ver- zwakken bij ovcrspanning. Bij zwakke nieren geschiedt de fiitratie onvolkomen en blijft het schadelijk urinezuur in het gestel achter. Dit is de oorzaak van rugpp'n, urinekvvalen, duize- Iigheid, onnatuurlijke loomheid, verlies aan gewicht, aanieg voor waterzucht, ontsteking van de nieren of blaas, rheumatische pijnen en zeuwachtigheid. Goede gewoonten verschaffen een goede-- gezondheid door afvoer van het urinezuur en verlichting van de taak der nieren. Laat I oster's Rugpijn Nieren Pillen u hierin bij- staan; zjj versterken zwakke nieren, lenigen de urinckanalen en regelen de blaas. Zij slagen zelfs in gevorderde gevallen van nierwater- zucht, rheumatiek, steen en deTgeljjke urine- ztiur-kwalen. Gebruik van Foster's Rugpijn Nieren Pillen, indien noodig, is op zichzelf een goede gewoonte; gij kunt geen verstandiger begin maken dan met dit speciaie niergeneee- middel. Te Ter Neuzen verkrijgbaar bij Wed. A. van Overbeeke—Leunis, a 1.75 per doos. 38 in den ouderdom van ruim 56 jaar. Wed A. MECHIELSEN-Zegers J. E.LOOF-MtCHIELSEN W.LOOF A MECHIELSEN S. MF.CHIELSEN-Jongman- W. MECHIELSEN. Ter Neuzen. 1 April 1922. en Kind. Oebr VER8TRAETEN, Stationsweg, Ter Neuzen. betuigt ondergeteekende langsdezen weg zijn hartelijken dank voor de humane conditign gesteld bij den verkoop van hun land, waardoor hij in de gelegenheid werd gesteld, zijn vroeger gepachte perceelen, aan te koopen. CHARLES VERMAST, Landbouwer. Philippine, 30 Maart 1922. Al degenen, die wenschen een Vee- handelaarsbond te stichten voor Oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen, worden opgeroepen ter Vergadering a. s. Woensdag S April, bij dhr. Hartog te Ter Neuzen te 2 uur (Zomertijd), of anders hun naamkaartje In te zenden bij ondergeteekende H. J. COL8EN. Deondergeteekendebeveelt zich beleefd aan voor het maken en repareeren van pot-tenpannen, ketels, parapluies enz., alle soldeerwerk Aanbevelend, LEO HEMELAAR, Kanaalkade 93. AXEL. Beleefd aanbevelend voor levering tegen zeer blllljlte prijzen van zuivere natuurwijnen. Levering franco. - Vraagt prijscourant Denkt er om. td April worden de Wijnen met 50 en 60 cent per flesch verhoogd. Doet Uw bestellingen voor dien tijd. TER NEUZEN, P 34 Zij, die wenschen lid te worden van de kolenvereeniging „Eigen Hulp" te Zaamslag, kunnen zich aanmelden aan een der Bestuursleden vo6r of op IS April a.s. Het Bestuur zal trachten kolen te besteden tram, Dorp. Namens het Bestuur, C. HAMELINK, Voorzitter. J. KAIJSER, Secretaris- j kan men gemakkelijk worden, maar even gemakkelijk wordt deze heeschheid verzacht door het gebruik van Lakerol- Pastilles. Deze hebben een aangenamen en verfrisschenden smaak. Overal ver krijgbaar a Fl. 0.50 per doos. i 1L aan ZEELANDIA-BIOSCOOP TER NEUZEN. JACK DE WERVELWIND"

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1922 | | pagina 3