ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No. 7236 Woensdag 14 December 1921. 69e Jaarg-an Bekendmaking. HINDERWET. KUNSTWEGEN. buiten werking treedt Opheffing der beperking B N N H L A N 0. FEUILLETON. BUITEN LAND. Opheffing der beperking van het met beladen voertuigen berijden van met middernacht tusschen 12 en 13 December 192J. P30ViNCI£ ZEELAMD. vervoer ran vrachten op de wegen in onderhoud bij het Rijk. OPGEHEVEN met middernacht tusschen 12 en 13 December 1921. PRINS HENDRIK TE PARIJS. De Parjjsche correspondent van »D' Tel." meldt Ofschoon oorspronkelijk geheel incognito naar Parijs gekomen, heeft de Prins der Nederlanden zijn bezoek aan de Fransche 89) Ben je mal? Wie let op ons in zoo'n menschenmassa? Ik ben nieuwsgierig naar hetgeen daar zal gebeuren en het kan ook voor ons van belang zijn om dat te weten. De menigte hoopte zich op voor het huis, waar het gezin Renault zijn woning had. Voor het huis stonden eenige politie- agenten, die het trottoir afzetten, en daar was ook een commissaris van politie, ken- baar aan zijn sjerp. Van den anderen kant kwamen Parijsche gardes, die de menigte terugdrongen, om- dat de geheele straat voor het huis vrij moest blijven. Door dit terugdringen, kwamen de we- duwe Vollard en haar zoon op de eerste rij van de toeschouwers te staan, waar zij zoo ingesloten waren, dat zij niet meer voor- of achteruit konden, hetgeen lang niet naar den zin van Fifi was. Drommels, mompelde hijj* ik lieb een eer- ste-rangsplaats, maar ik wou toch liever. dat ik ergens anders was. Vrouw Vollard daarentegen waande zich onder deze menigte volkomen veilig en keek brutaalweg rond, alsof zij niets te maken had met het tooneel, dat zich hier zou afspelen. Door de straat, die de militairen had- den vrij gemaakt, kwamen 2 rijtuigen aan, die voor het huis stilhielden. Uit het eerste rij'iuig stapten de recher van instructie en zijn griffier, uit het twee- de eenige politieambtenaren, waaronder hoofdstad geieideljjk een officieus en zelfs officieel karakter doen aannemen, dat zgn hoogtepunt bereikte in de kranslegging op bet graf van den Onbekenden Soldaat en daarna in het bezoek dat de Prins heeft aigelegd bg den president van de Fransche republiek op het Elysee. Er bljjkt tact uit de wjjze, waarop dit bezoek is vourbereid en opgezet. De Prins der Nederlanden zou narnelgk de eerste prins van (oorspronkelgk) Duit-chen bloede zgu, die ra den oorlog een bezoek bracht aan dit land dat het meest door d«u oorlog h^ett geleden. Indien nu epn bezoek van onzen Prins te voren als officieel ware aangekondigd, dan had dit misschien aanleiding gegeven tot pgolgke commentaren. Daarom was de keuze van een incognito- bezoik, dat daarna een officieel ka>akter aanram, zoo tactvol. Bij zgn aankotnst hebben de i laden alleen vermeld, dat de prince-consort' der Nederlanden een incognitogast van de Fiansche hoofdstad was en dat het doel ook zou zgn het Nederlandsche dorp te Lens te bezoeken, he;welk orze vrienden in Nederland daar snel hebben opgebouwd om de ongelukkige bewoners van die stad onderdak te bezorgen, sycupatbieke noot, die niet kon nalaten het gevoelige Fransche hart te treffen) en dadelgk daarop verraste de Prins de Franschen door in stilte en zonder vertoon, een krans te gaan leggen op het graf van den onbekenden soldaat. Dienzelfden middag kon men in de bladen lezen, dat de Prins een beleefdheidsbezoek had afgelegd bg president Millerand en daarop heeft het sympathieke woorden aan het adres van den Prirs en van Nederland in de Fransche pers geregend. Het bezoek aan Lens verviel toen geheel en zal plaats maken voor een officieel bezoek, in auto's van de Fiansche regeering. aan het lront van Reims tot Verdun van den Prins, die zich //als voorzitter van het Roode Kruis in Nederland" natuurlgk ten zeerste daar- voor interesseerde. Zoo is dit oorspronkelgkeincognito-bezoek op tactvolle wijze herleid tot een officieele beleefdheid aan Frankrgk van de zgde van bet Nederlandsche Hof, en heeft algemeen een zeer aangename stemming jegens Neder land gewekt, die niet zal nalaten goede ge- volgen te hebben op de verstandhouding tusschen beide volken. Onze gezant te Parjje, jhr. Loudon, wien men dit dip'omatieVc succesje zeker kan aanrekenen, heeft ook deze gelegenheid aangegrepen, om den band tusschen de Nederlandsche kolonie te Pargs en het Vaderland opnieuw en nauwer aan te halen, door het oiganiseeren van een namiddag- hee, ter eere van den Prins, die natuurlgk zeer druk was bezocht. De gezant stelde zgn gasten met hunne dames een voor een aan den Prins voor, dre zich met verscheidenen onzer langdurig onderhield en zich daarna in de groote zaal tusschen de gasten mengde. N1EUWE BANKBILJETTEN VAN f 1000. Naar De Qrondwet mededeelt, zal een nieuw model bankbiljet van 1000 gld. in omloop worden gebracht. Op de voorzijde van dit biljet zijn tus schen de woorden „De Secretaris" en „De President" lijnversieringen aangebracht, evenals de tekst donkerblauw gedrukt. Serieletters en nummers welke donkerbruin zijn gedrukt, komen in dezen tekst twee- maal voor. moeder en zoon terstond de hooge ge- stalte van Milloc herkenden. Zij stieten elkaar aan. Nu begon ook de weduwe Vollard aug- stig te worden en trachlte zooveel moge- lijk haar gelaat te bedekken, terwijl Fifi achter de rokken van zijn moeder weg- kroop. Een derde rijtuig naderde. r Het was de gevangenwagen, waar 2 gendarmen achter op zaten. Zij openden de ijzeren deur en lieten 2 gevangenen uitstapten, de handen ge- boeid. Bij het zien van die gevangenen werd moeder Vollard doodsbleek en zij stond op het punt haar bewustzijn te verliezen. Die beide mannen waren Micaud en Lesage. Ik snap 't al, fluisterde Fifi zijn moeder toe, er zal een confrontatie gehouden worden. En nog zachter werd zijn stem toen hij er bij voegde: Ik weet niet hoe u er over denkt, moe der, maar ik zou op 't oogenblik graag mijn plaats aan een ander gunnen en ma ken dat ik weg kwam. De gezichten van Lesage en Micaud 2a- gen zoo wit als krijt. De laatste deed zelfs geen moeite om den angst te verbergen die hem neerdrukte. Hij hield zijn oogen naar den grond ge- richt, zijn hoofd was op de borst gezon- ken, zijn knieen knikten en hij was zoo ter neergeslagen,, dat de gendarmen hem ondersteunen moesten, toen hij uit den wagen stapte. Lesage daarentegen spande zijn uiterste krachten in om kalm te schijnen. Hij liep met opgeheven hoofd en hield zich alsof hij onverschillig was voor de Op den voorgrond van het biljet be- vindt zich ter linkerzijde van den tekst een zittenden vrouwenfiguur, die de rechter- hand onder de kin houdt, terwijl haar hoofd naar den toeschouwer is gekeerd. De linkerhand rust op het linkerdijbeen dat over 't rechterbeen is geslagen. De fi- guur is geplaatst op een donke.en achler- grond, waarin de Nederlandsche leeuw als motief voorkomt. Het overige gedeelte vertoont een uit lijnen samengestelde oran- je-appelversiering, boven den tekst over- gaande in een afbeeling van een rijzende zon. In den linker henedenhoek van het biljet zijn twee door een cirkel omsloten hoornen van overvloed afgebeeld, waar- tusschen een gevleugelde Mcrcuriusstaf met slangen, terwijl in den rechterbovenhoek het waardecijfer 1000 is afgebeeld in een cirkelvlak, waarvan de vulling bestaat uit dooreengevlochtcn lijnen. De smalle rand, welke het biljet omlijst. bestiat uii het telkens herhcald wordend symbool van het gezag, de oud-Romein- sche bijl met rcede. Met uitzondering van tekst en aanduidin- - gen, van serieletters en nummers is het biljet gedrukt in een grijze kleur op een uit gele lijnen samengestelden ondergrond. De keerzijde van bet bilj.et vertoont over haar geheel een cirkelversiering van door- eengevlocnten slingerlijnen in grijs, geei en blauw. Het artikel 232 van het wetboek van strafrecht is in een dier cirkels afge- drukt. In een cirkelvormige ruimte, welks mid- delpunt beneden dat van bovengenoemde cirkelversiering is gelegen, staat als mo tief het Nederlandsche wapen omgeven door een krans, dit gedrukt in geelbruine tint. Boven deze afbeelding is om het water- merk beter te doen uitkomen een lichlvor- mige ruimte vrijgelaten, waarin in blauw- grijze kleur de cirkelversiering van slin gerlijnen van het biljet doorloopt. In de vier hoeken zijn ovalen aange bracht, waarvan de vulling bestaat uit lij nen in grijs, geel en blauw. Het waarde cijfer 1000 is in beide boven-ovalen alge- drukt in cijfers uit evenwijdige horizontale lijnen bestaande, terwijl in de twee be- neden-ovalen de serieletters en nummers van het biljet voorkomen. De biljetten worden gedrukt op, aan alle zijden recht afggsneden papier van ongeveer 21,5 bij 12,2 centimeter waar in als watermerk voorkomen de woorden Ned. Bank, ter plaatse van de lintvormi- ge ruimte op de achterzijde. Zij worden ter voorzijde voorzien van een stempel der handteekening van den president en den secretaris. De biljetten zullen geda- teerd zijn van 23 Juni 1919. NiEUWE BANKBiLJETTEN VAN jlOO. Er zullen eerlang nieuwe bankbiljetten van f 100 in omloop gebracht worden vol gens een geheel nieuwe teekening grijs op een gelen ondergrond aan de voorzijde; en mot een blauw-grijze circelornament aan de achterzijde. DE TABAKSWET. De memorie van antwoord op het voor- loopig verslag nopens het wetsontwerp tot wijziging van enkele bepalingeii der Tabaks- wet en uitbreiding van hare overgangsbe- palingen, is versc'nenen. Omtrent de opmerkingen aangaaiide de wijzigingen gemaakt, zegt de Minister o.a., dat het vervallen van den eisch van het aanbrengen van serienummers op de belas- tingzegels, bestemd voor de verpakking van sigaren, de controle ernstig zou belemme- ren, moet op een misve'rstand berusten. De voorschriften betreffende het aanbrengen van serienummers op de zegels zijn in de wet aangebracht uitsluitend als een con- trolemiddel op den verkoop van iosse siga- kreten van woede en vijandschap, die uit de menigte opstegen, zoodra hij zich ver- toonde, maar zijn oogen, die hij op de omstanders richtte, druktien al te duide- lijk de vrees uit, welke ook hem inwen- dig deed trillen. Zij stonden niet verder dan 3 pas af van de weduwe Vollard en haar zoon, toen eenige kooplieden uit de menigte naar voren drongen, geholpen door politieagen- ten, ten einde zich met de gevangenen te doen confronteeren. Door de beweging, die dit in de menigi- te bracht, kwamen moeder en zoon wat meer achteraf te staan ofschoon zij nog zeer goed uit het afgezett£ deel der straat gezien konden worden. Dat is alvast zooveel gewonnen, fluis terde Fifi zijn moeder in het oor, maar we loopen nog altijd gevaar en vooral op het oogenblik. Wat bedoel je? Zie je dan niet dat Micaud er bij is? Welnu? Ik ken hem. Bang als hij is voor zijn leelijken kop, zou hij ons dadelijk aan- wijzen, om zoodoende een wit voetje bij de heeren van de rechtbank te krijgen. Wat moeten we doen? Hij staat daar vlak over ons, en hij behoeft zijn hoofd maar op te lichten om ons te zien. En dan zijn we er bij Vrouw Vollard beefde. Het gesprek tusschen moeder en zoon kon niet gehoord worden door de men- schen, die tegen hen aangedrukt stonden, doordat het zeer rumoerig onder de toe schouwers was geworden, toen zij de ge vangenen in het oog kregen, wien zij aller- lei scheldwoorden en uitingen van woede toeschreeuwden. Fifi hernam: ren uit ki'stjes, waarvan het zegel verbroken is. Wordt die yerkoop verboden, zooals het geval zal zijn bijaldien art. 43 komt te ver vallen, dan hebben die serienummers voor de controle geen beteekenis meer. De vraag of de wet tpelaat eene tabaksvergunning te verleenen voor het rnaken van sigaren en het kerven van tabak in eene en dezelfde werkplaats, moet toestemmend worden be- antwoord. DE FRAUDE TE OENDR1NQEN. De Gemeenteraad van Gendringen heeft in verband met de frauduleuze handelin- lingen van den burgemeester, vergaderd onder voorzitterschap van het raadslid Brugman. De secretaris gaf een uiteenzetting van de feiten. Na uitvoerige besprekingen van het ge- beurde, adviseerde de heer Van der Laar op de stukken beslag te laten leggen en bij den officier van justitie een aanklacht in te dienen wegens verduistering. De Raad besloot ten slotte de zaak on- verwijld in handen te geven van een kun- dig advocaat. In verband met de gepleegde onregel- matigheden te Gendringen heeft de Justitie heden. de instructie geonend tee'en den Burgemeester. HERZIEN1NG VAN HET TARIEF VAN INVOERRECHTEN. Ook de Minister van Financien verklaart in de Memorie van Antwoord inzake zijn begrooting, van meening te zijn, dat een technische herziening van het tarief van invoerrechten noodzakelijk is. Hij vreest deze niet binnen een half jaar te kunnen tot stand brengen maar vertrouwd, wan- neer niet ook op dit punt't betere de vijand van het goede zal blijken te zijn, binnen af- zienbaren tijd onder voldoende medewerking deze hervorming haar beslag te zullen doen krijgen. WERKLOOZEN-UITKEER1NG De Minister van Arbt-id heeft ter kennis gebracht aan de besturen der gemeenten toegetreden tot de regeling vervat in het Werkloosheidsbesluit 1917, waarin de Minister meedeelt, bereid te zijn de steun veileening aan noodlgdende werkloozen kassen in 1922, vermeld in zgn circulaire van 5 December, na 1 Januari 1922 even- eens van toepassing te doen zgu voor de werklooaenkassen in het transportbedrgf, evenwel met inachtnemiog van enkele wgzigingen. Naar aanleidiDg daarvan hield de Nederl. Federatie van Transportarbeiders Zondag te Amsterdam een BnitPDgewoon congres waarop 47 van de 50 afdeelingen waren vertegenwoordigd. Tegen verdere deelneming aan de werk- loozenkas dus voor verwerping van bet Regeerir gs-aanbnd verklaarden zich 48 stemmen tegen 28, bianco 10. Tot coDtributie-verhoogen van 28 tot 35 cents w^rd besloten met 39 tegen 19 stemmen 15 bianco. Door deze besluiten zal. naar op het congrfs van de bestuurstafel werd mede- gedeeld, de federatie van haar 7500 leden er ongeveer de helft verliezen de nieuwe begrooting is reeds gebaseerd op 4000 leden. DE TOESTAND. In de scheikunde kent men de geheim- zinnige katalysatoren, stoffen, die zelfs in de kleinste hoeveelheden andere elementen, die van elkaar nauwelijks willen weten, Drommels, oompje wil zich goed hou- den, maar hij heeft de grootste moeite om op zijn beenen te blijven staan, hij voelt wel, dat 't mis loopt. Maar vrouw Vollard bekommerde zich \yeinjg 6m Ml lot van haar broedesals altijd dacht zij alleen aan zichzeli. En wij? mompelde zij. Wij zijn naar den maan, want het kan niet anders of Micaud moet ons zien. Wij staan hier zoo opge- sloten als tusschen 4 muren. Fifi dacht na. Wacht even, zeide hij, er is nog een middel om ons hier uit te redden. En dat is? Doe of je een zenuwtoeval krijgt. Vlug wat, er is geen oogenblik te verliezen. En zonder het antwoord van zijn moeder af te wachten, keerde Fifi zich tot de om,- standers en zei nu hardop: Mijn moeder valt van haar zelve, zij kan niet tegen dat gedrang, gauw, gauw, is hier geen apotheker in de buurt. O! God, mijn arme moeder! Gelijktijdig had de weduwe Vollard zich achterover laten vallen en zij bleef tus schen de omstanders in hangen. Deze schoven zeer bereidwillig uiteen, Fifi nam zijn moeder onder de armen en terwijl hij deed alsof hij haar steunde, bracht hij haar buiten het gedrang. Gered! juichte Fifi. En nu, moeder, ma ken we ons uit de voeten. U hebt je japon voor niets en ik nog een mooien omslagr doek, dien ik dadelijk naar den opkooper ga brengen. Vooruit! Ja, wij mogen wel opschieten, zei vrouw Vollard, want om 12 uur moet ik in mijn betrekking als verpleegster bij mevrouw Laroche zijn. Die zal goed verpleegd worden, tot dok- ter Galgenaas komt om haar te opereeren. aanzetten tot het aangaan van verbindin- gen. Waterstot verbindt zich bij gewone temperatuur met zuurstof uiterst langzaam, bij aanwezigheid van platina-spons echter met grooie hevigheid. Een dergelijke ge- heimzinnige stof moet men schrijft cie N. R. Crt. in de atmosfeer van Was hington vermoeden, die in de atmosfeer van het oude Europa ontbreekt. Amerika en Japan, voor wier verhoudiug men zijn hart vasthield, zijn er door ver- eenigd in het vernuftig opgebouwde moie- cuul van de nieuwe quadruple entente, Al de samenkomsten van Lloyd George en Briand aan weerskanten van het Kanaal hebben totdusver Engeiand en Frankrijk slechts verder van elkaar gebracht, waar- door net herstel van de Oude Wereld beiem- inerd is. Maar nu meent men, dat er een betere tijd kan aanbreken, indien het van Engelsche zijde voorzichtig geopperde plan mocht slagen, om de Washingtonsche con- ferentie, na de afdoening van alle vraag- stukken, die het Verre Oosten betreffen, om te zetten in een conferentie tot herstel van den financieelen janboel. De oinzichtige voorbereiding is te Londen begonnen in de gesprekken met Stinnes en Rathenau. Men heeft ongetwijfeld eerst aan een moratorium gedacht. Maar bij nadere overweging is men niet blind geweest voor het gevaar, dat zijn afkondiging de Duitsche mark zoo koorts- aclitig omhoog zou doen vliegen, dat de Hochkonjunktur van de Duitsche nijverheid vervangen zou worden door een scherpe economische crisis in Duitschland. Daarna is ook Loucheur, de Fransche Minister van herstel, te Londen geweest, nog bijtijds om er Rathenau te ontmoeten. De kwestie van de schadevergoeding moet nu van alle kan- ten, die iets beloofden, bekeken zijn. Het algemeen oordeel onder de geallieer- dn schijnt te zijn, dat Duitschland de twee eerstvolgende betalingstermijnen zonder al te groote moeite zal kunnen voldoen, omdat de betaalmiddelen daarvoor ten naaste bij reeds beschikbaar moeten zijn. Maar daarna zou op voorstel van Engeiand het heele stelsel grondig herzien worden. Loucheur is nu te Brussel aangekomen voor een con ferentie met Jaspar en Theunis en heeft tegenover onzen correspondent daar zijn tevredenheid betuigd over de beraadslagin- gen te Londen. Onze berichtgever zinspeelt tegelijk op een Engelsch plan, waarbij Enge iand zijn goeden wil zou toonen, door de 22 pCt. van de Duitsche schadevergoeding, waarop het recht heeft, te laten vallen Met de medewerking van de andere geallieerden en geassocieerden met name Amerika en Italie, zou Engeiand een regeling willen treffen, waarbij, als wij het goed begrijpen, Frankrijk en Belgie alleen voor de Duitsche schadevergoeding in aanmerking komen. De Duitsche betalingen zouden dan hun karakter van oorlogsschatting verliezen en alleen de vergoedingen voor rechtstreeks aangerichte verwoesting zouden ervan over blijven. Met het billijke en mogelijke te ver- langen, kan men dan tegenover een gewillig Duitschland komen te staan. Men mag wel niet vergeten, dat dit alles nog maar prqef- ballonnetjes zijn, maar zeker is toch, dat de scherpzinnigste hersenen thans ernstig bezig zijn met het zoeken naar een geschikten uitweg. En voor Engeiand geeft daarbii den doorslag, dat alleen duurzame verbete- ring van den Duitschen wisselkoers zijn eigen nijverheid en handel weer op de been kan brengen. Als men de Evening Standard gelooven mag, heeft Briand de uitnoodiging van Lloyd George voor een samenspreking op ziin landgoed Chequers aangenomen. Mis schien gaat Briand Zondag al over, maar waarschijnlijker zal het Dinsdag of Woens^ dag van de volgende week worden. De za- ken die tusschen hen ter sprake zullen ko men, hebben, volgens hetzelfde blad, op veel XVI. De Ziekenverpleegster. Klokslag 12 uur meldde de weduwe Vollard zich bij mevrouw Laroche aan. Gewoon als zij was zich slordig te klee- den en niet de minste zorg aan haar uiLer- lijk te besteden, voelde zij zich alles bej- halve behaaglijk in haar zoo goed als nieu we japon die niet berekend was op haar zwaarlijvigheid en dus haar ruwe, plomp gebouwde lichaam nauw omslooi Bovendien had zij voor deze bijzondere gelegenheid haar gezicht en haar handen moeten wasschen, wat zij anders als een overbodige weelde beschouwde en ook het haar moeten uitkammen, hetgeen zij vooral een ware marteling vond. Maar, voor zulk een rijk en buit als deze onderneming beloofde, moest men wat over hebben. Vrouw Pinchard, die haar kwam afhalen, herkende haar vriendin bijna niet, zoo fatsoenlijk als zij er uitzag. Zij zelf, die maar een katoenen jak en rok aan had, welke zij al 6 iaren lang, zo- mer en winter had gebruikt, viel er ga- heel bij weg. Toen zij dit zeide, antwoordde vrouw Vollard knorrig: Daar behoef je mij waarachtig niet om te benijden, want ik zal blij wezen als ik dat nauwe ding weer af kan leggen. Drom mels, ik stik er haast in. Als Galgenaas en de anderen ten minste maar wat voortgang met de zaak maken, dat ik mijn gewone plunje weer aan kan trekken. Daar voel ik me wel zoo lekker in. Heb maar geduld, zei de stoelenmatster, er wordt aan gewerkt en zij zullen er ze ker niet langer over doen dan noodig is. (Wordt vervolgd.) De Burgemeester der gemeente TEH NEUZEN maakt bekend, dat het op 7 December 1921 doer hem aangekondigde verbod van het met be- ladea voertuigen berijderi der kunstwegeu in deze provincie, ingevolge de door den Commissaris der leaingin gemaakte bepaling, Gedaan te T«r Neuzen, den 13 December 1921. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. van het Door den Commissaris der Koningin in ZEELAND is de tijdelijke beperking van het vervoer van vrachten op de bij het Rijk in onderhoud zijnde wegen van Middelburg over Goes naar IJersekedam met de zijtakken naar het voormalig Sloeveer, ran Kleverskerke naar het pontveer over het kanaal door Walcheren bij Veere en langs het kanaal door Zuid-Beveland Afgekondigd te Ter Neuzen, den 13 December 1921. De Burgemeester, J. HUIZINGA. Burgemeester en Wethouders ran TER NEUZEN brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentesecre- tarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van de Cooperatieve Bakkepij te Ter Neuzen. om rEJtG UJVJVZJVG tot het plaatsen en in werking brengen va» een electromotor in de bestaande hakkerij kadatraal bekend in sectie L, no. 735. Op Dinsdag 27 December a s., des namiddags 3 uur, zal in het gemeentehuis gelegenheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzneker, als zij, die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen voor het boven- gemelde tijdstip, ter Seeretarie der Gemeente ken nis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande jurisprudence met tot beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeen- komstig art. 7 der Uinderwet op den bovenbepaalden dag voor het gemeentebcstuur zijn versehenen, ten einde hun bezwaren mondeling toe te lichten. Ter Neuzen, 14 December 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J. HUIZINGA. De Secretaris. B. I. ZONNEVIJLLE.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1