ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No. 7230. Woensdag 30 November 1921. 69e Jaargang. Bekendmaking. Bekendmaking. STRIJD TEGEN MISBAAD. l 20 000 K G. MACADAM 8INNEHLAH D.~ FEUILLETON. ■mi Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN vragen v66r of op den 12 December 1921, aanbiedingen voor de franco levering van te SluisKll en 20.QUO K G. te Ter Neuzen, soot 2X3 c Mt' an van aan ttuk. **^.0ngeveer Z|5 M, creme Lancaster, bread 1 52 M. voor Schoolgordijnen. Ter Neuzen, den 29 November 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. 1. ZONNEV1JLLE, Secretaris. NEUW ONTWERP DIENSTPLICHT- WET. Uit de pas verschenen Memcrrie van Ant- woord op het Voorloopig Verslag blijkt, dat de geheele Regeering staat achter het nieuwe ontwerp tot regeling van den Dienst- plicht, waarin geen principieele wijzigingen worden aangebracht. achten indien zij met de vermindering der utwaptmng verder ging dan wordt voorge- steld. In zake vereenvoudiging en bezuini- ging is de Regeering gegaan tot de uiterste grens, die zij voor het tegenwoordige bereik- baar en toelaatbaar acht. Een wetsontwerp tot vaststelling van het bewapeningsfonds is in bewerking. Onder de garnizoenen, die waarschijnlijk gehandhaaid zuiien blijven, zij het niet alle op de tegenwoordige sterkte, noemt de Re geering: Amsterdam, Den Haag, Utrecht, Groningen en Maastricht. CRfSlSMOElLIJKHEDEN VOOR DE NEDERLANDSCHE INDUSTRIE. Zaterdagmiddag werd onder voorzitter- schap van den Minister van Landbouw, Nij- verheid en Handel in het departement van Landbouw een vergadering gehouden van de commissie voor de economische politiek, welke werd bijgewoond door de Ministers van Arbeid en van Waterstaat, terwijl mede vertegenwoordigers van de Ministers van Financien, van Kolonien en van Buitenland- sche Zaken aanwezig waren. in deze vergadering werd behandeld de vraag, welke de oorzaken waren van de zeer moeilijke fiancieele omstandigheden, waarin handel en industrie verkeeren. De Minister van Landbouw zegde, najdat de vergadering zich hieromtrent had uitge- Moeilijk? Doodeenvoudig. Moet ik de kameraden in de steek iaten? In tegendeel. He? Je moet met hen blijven werken, zooals je tot dusverre hebt gedaan. Dat 's vreemd. Vooral met de Pinchards. Weet je dat 00k al? Ja- Is dat alles? Nagenoeg. Wat dan nog meer? lederen avond kom je met mij, en voor mijn rekening een fleschje wijn drinkeh. Daar heb ik 00k niets op tegen. Dat dacht ik wel. En waar moet dat gebeuren? Op den hoek van de rue de la Calandre. In „Het Offer van Abraham? Juist. Een fijn cafe. Daar drink en wij een flesch wijn en on der de hand praten wij heel gezellig, waar- bij je mij haarfijn alles vertelt wat er bij de Pinchards gebeurt. Begrepen. Ik stel vooral veel belang in hetgeen er besloten wordt ten opzichte van de groote zaak. En weer vroeg Piednoir met toenemende verbazing; sproken toe, een kleine sub-commissie te benoemen, die zal hebben te bestudeeren ue vraag, of het wenschelijk is om door het in- stellen van tijdelijke invoerverboden het her- fen van tijdelijke verhoogde invoerrechten of het verleenen van credieten aan de in dustrie, de buitenlandsche concurrence te bemoeilijken en de binnenlandsche industrie te steunen, terwijl voorts door hem een tweede sub-commissie zal worden benoemo, welke de vraag zal hebben te overwegen, in hoeverre de Staat bij het geven van opdracfi- ten een nog grootere of eenigszins andere voorkeur zal kunnen verleenen aan de bin- j nenlandsche industrie dan tot nu toe ge- schiedt. Deze sub-commissies zullen zoo spoedlg mogelijk haar rapporten hebben uit te bren- gen, welke in een volgende vergadering der commissie voor de economisohe politiek zui ien worden behandeld. BEZU1NIQING Bij DE BURGER- WACHTEN. De inspecteur der Burgerwachten heeir aan de burgeineesters van gemeenten, waar burgerwachten zijn gevestigd en aan de commandanten van burgerwachten een aan- schrijving rondgezonden, waarin met her oog op den benarden toestand van 's Lan^s financien in den daardoor verleenden klei- neren.Rijkssteun aan Burgerwachten, wijzi- ging wordt gebracht in de regeling van ue verstrekking van patronen voor schietoere- ningen en subsidies voor schietwedstrijden. Tevens zijn daarin opgenomen de voorwaar- den voor rustende burgerwachten, die om ue een of andere reden niet meer practise!) wenschen te oefenen, doch de wapens wen- schen te behouden. DE BELGISCHE STOKERS. In de .Politique", het weekblad van het Comite de Politique Nationale, schrijft Ar thur Rotsaert onder meer, dat hij heeft ver- nomen, dat Nederland plannen brouwt om aan de Belgische belangen op de Ooster- Schelde een ernstigen steek toe te brengen. Het voornemen zou bestaan om de Een- drachtgeul en de Zandkreek af te sluiten, droog te leggen en bij het vasteland te voegen. Voor Belgie's economischen toe- stand biedt die zaak levensbelang, zegi Rotsaert. We! is waar heeft de Eendracht- geul sedert de Oosterschelde brutaal te Woensdrecht werd afgesloten, voor ons slechts weinig belang, doch de Zandkreek van tici gruutsre" oeiang, na- melijk voor het verkeer tusschen de Bel gische havens, namelijk Antwerpen, Brussel, Gent en Zeebrugge met den Rijn. (Dit is weer een praatje voor de vaak. Het verkeer tusschen Belgie en den Rijn via Schelde gaat nagenoeg uitsluitend door het kanaal van Hansweert.) OPHITSING TEGEN BUITENLANDERS! Onder dezen titel geeft De Post van Holland, orgaan van den Ned. Bond in Duitschland een aantal gevallen van uit- schudding, zonder vorm van proces, een vasthouding tegen een hoogen losprijs, gelijk in een middeleeuwschen roofstaat, van Hol landers in Duitschiand en schrijft dan: We. zouden de reeks kunnen voortzetten tot in het oneidige, zouden kranten kun nen aanhalen, die openlijk eischen, dat aan vreemdelingen, niet meer wordt verkocht, maar het bovenstaande is wel als bloemle- zing voldoende om te bewijzen, dat er „Hetze" tegen de vreemdelingen aan den gang is, die de aandacht van alle Holiand sche kringen, vooral 00k van de Regeering verdient. En 00k van de Duitsche regeering en pu- blieke opinie. Nu is het waar, dat om bij de Hollanders te blijven, velen zich hebben misdragen. Een groot aantal Hollanders heeft niet slechts geprofiteerd van den lagen stand Weet je dat 00k al? Ik weet ongeveer alles en wat ik nog niet weet, dat moet jij me vei^ellen. Je kunt op mij rekenen. Maar pas op, als je mij bedriegt, dan krijg je weer den kogel aan je been. Daar moet ik niets van hebben. Maar als je mij in deze zaak eerlijk dient dan krijg je vooreerst een flinke beloonihg en zal ik er tevens voor zorgen, dat je een baantje krijgt bij de politie, waarmee je eerlijk je brood verdienen kunt, in plaats van het te moeten stelen en vroeg of laatj toch weer op het bagno te komen. Dat staat mij veel beter aan. Nu, tot morgenavond dan. En Milloc ging heen. Piednoir sloot de deur achter hem af. Een oogenblik later gleed een gestalte onhoorbaar naar binnen door het venster op het portaal, dat op het dak u.itzag. Het was Fifi Vollard. Hij had, evenals Milloc den vorigen dag aan het dakvenstertje gedacht, waardoor de zolderkamertjes haar licht ontvingen, zoowel dat van Piednoir als van de Pin chards, maar Piednoir wierp te vaak met steenen, dat hij in een „glazen huisje" zou willen wonen en daarom had hij het eenige glas, dat er aan zijn wonihg was^ nl. de ruit van het dakvenster, met linnen bedekt. Hij had er verschillende redenen voor, om niet bekeken te willen worden. Zoodoende kon Fifi niets zien van het geen daarbinnen voorviel, veel minder iets van het gesprek verstaan, want al was het nog zoo warm, Piednoir zette nooit het raam open. Een bittere teleurstelling voor Fifi, maar niettemin wist hij dat Piednoir bezoek had gehad van een man, die niet tot zijn krifig behoorde en dat was genoeg om de ach- terdocht van den jongen te wekken. Ik had Sltijd gedacht, dat die Piednoir een flinke vent was, maar nu begin ik te gelooven, dat hij niet te vertrouwen is. Ik zal hem in de gaten houden. X$L De woningen van Galgenaas. Wij hebben gezegd dat Soufflard altijd meer dan een- woning had. Op dit oogenblik had hij er trie in de rue des Boulangers, in dve rue Dauphine en in de rue des Mauvais-ejiareous. Zijn woning in de rue, des Boulangers was „onbewoonbaar verklaard". De politie had die schijiilplaats ontdekt en, zooals Fifi gezien had, Jag zij er op den loer. Daar kon hij dus niet \meer komen,, want dan Hep hij in de val.\ Zijn woning aan de rue Dtauphine was in een huis, dat op den hoefc stond van de rue Contrescarpe. Aan beide straten had het htuis een uit- gang, wat voor een man als Scjmfflard een belangrijk voordeel was, maadeze stra ten hadden daarentegen /Het nadeel, dat zij zeer druk bezodrt \werden, waardoor er als vanzelf veel polinetoezicht was en iedere agent, had thans Ihet signalement bij zich van Galgenaas en iijn medeplichtigeh in de zaak van de rue du Temple. Zoodoende was 00k dit huis onbruik- baar geworden, althanss voor het oogen blik. Bleef de rue des Mai Jvais-Garcons. Dit was een smal straatje, dat weinig voorbijgangers had eyi de woning had allerlei gemakken vooff het geval de po litie er een inval mochff doen. van de mark, maar dit profiteert op hate- lijke wijze snorkend aan de groote klok ge- hangen. Het is ergerlijk, als een Hollander in een winkel komt en twaal. paar schoenen koopt, terwijl de Duitschers, die zich een paar koo- pen, allicht eenigen tijd krom hebben moe- j ten liggen, voor zij het geld er voor bij el- i kaar hadden. Het is ergerlijk, als een Holiandsche dame in een groot ir.odemagazijn een costuum koopt, zooals niet een percent van de Duit- j sche vrouwen kan betalen en dan meteen i nog een dozijn er van bestelt. Het is ergerlijk 1 Is landgenooten, die in het vaderland het hj^maal niet zoo weel- derig gewend zijn, in cle duurste lokalen in Duitsche steden de champagne laten stroo- men en luidruchiig teycennen geven, dat het er op die paar centen niet aankomt. Maar dat is geen reden, om alle Hollan ders en alle andere b.uitenlanders over een kam te scheren! En het zijn zeker niet allemaal lieden, die van de mark van anderhalven cent profi- teeren, oin hier eens den gebraden haan uit te hangen. Ons voorbeeld v<1n hierboven bewijst reeds, dat er zeer velpn zijn, die met mar- ken van 20, 30 en meer cent in hun maag zitten en daarvoor nu althans iets willen hebben, hetzij een zomerreisje, hetzij goede- ren die ze gebruiken kunnen en die ze met hun marken duur betalen. Duitschland wordt aan den eenen kant uitverkocht, aan den an- deren kant maakt het juist door die buiten landsche koopers reuzenzaken, krijgt die dure marken nu weef goedkoop binnen en fabriceert, werkt, kent geen werkloos- heid op groote schaal, zooals b.v. ons vader land, met alle gevolger, van verarming en ondersteuning, demorailisatie door het ledig- zijn enz. Men klaagt hier Over de invasie van vreemdelingen. Maar men vrage eens aan ieder, die connecties in de zakenwereld in Holland heeft, of zijn deur niet wordt plat- geloopen door Duitschers, die graag in Holland een betrekking willen hebben. Hoevele duizendtallen Duitschers werken er niet in Nederland en profiteeren op hun beurt van de hooge Holiandsche valuta door het zenden van kleine gulden maar groote markenbedragen aan hun familie in Duitscti- land, terwijl zij daar toch 00k een Hollan der beletten, in hun plaats werkzaam te zijn. En ten slotte heeft de zaak nog een ander kantje: Men begint hier in.Duitschland een cam- pagne tegen de Hollanders, maar vergeet, dat het diezelfde Hollanders zij die honder- den krijgsgevangenen het leven dragelijk hebben gemaakt, die duizenden Duitsche kinderen naar het rijke Holland hebben ge- haald en ze daar gekleed en gevoed, zoodat de rozen op de wangen terugkeerden, die honderdduizenden van paketten met „Lie- besgaben", behalve aan de landgenooten, ook aan Duitschers hebben gezonden, toen de levensmiddelen in Duitschland schaarsch waren, die alleen voor het Duitsche Roode Kruis 25 millioen mark hebben bijeenge- bracht. Er worde snel ingegrepen, hopelijk zijn door onze Regeering reeds stappen gedaan, opdat de openbare meening in Duitschland behoorlijk worde ingelicbt en de gewraakte beweging niet verder woekert. HOUTLAD1NGEN UIT SOWJET- RUSLAND. De sowjet-regeering heeft voor het vervoer van hout buitenlandsche schepen gechar- terd, en drie daarvan zijn, zoo meldt het Hdbl., enkele dagen geleden hier te lande aangekomen met ladingen sowjethout uit j Archangel, twee in Zaandarn en een, een Noorsche boot, in de Arnsterdamsche haven. Daar zoowei te Zaandarn als te Amsterdam aan de daarbij betrokken iirma's bekenu was, dat het hout tot hun voorraden te Ar changel behoorde, welke indertijd door hei sowjet-bewind werden „genationaliseerd zonder toekenning van schadevergoeding, zijn in beide havens schepen en lading aan den ketting gelegd, in afwachting van de door den Nederlandschen rechter te nemen besiissing. TER NEUZEN, 30 November 1921. GEMEENTERAAD. In de op a.s. Donderdag des namiddags 2 ure, te houden openbare vergadering van den gemeenteraad, komen de volgende pun- ten in behandeling. 1. -Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Benoeming van een hoofd der kop- school. 4. Benoeming van een lid der commissie van toezicht op het lager onderwijs (kom), wegens periodiek aftreden van den heer A. C. de Pauw. Aanbevolen worden voor deze vaca- ture le A. C. de Pauw, 2e C. F. Kohier. 5. Benoeming van een lid van het Bur- gerlijk Armbestuur, wegens perio- dieke aftreding van den heer F. Dek- ker op 1 Januari a.s. Aanbevolen worden le F. Dekker, 2e P. van den Ouden. 6. Beschikken op het verzoek van 1. Fonteijn en andere winkeliers inzake venten door vreemde kooplui in deze gemeente. 7. Beschikken op het verzoek van A. Dieleman te Hoek, om aansluiting op het gemeenteriool. 8. Beschikken op het verzoek van C. de Rijke om afwijking van art. 10 der Bouwverordening. 9. Aanvrage van het R. K. kerkbestuur der Parochie v. d. H. Willebrordus alhier, om beschikbaarstelling van gelden voor verbouw schoolgebouw igevolge art. 72 der Lager Onderwijs- wet 1920. 10. Wijziging gemeentebegrooting dienst 1921. WON1NGBOUW Dinsdagmiddag werd door het bestuur van de woningbouwvereeniging „Werk- mansbelang" aanbesteed het aanleggen van de installaties van electrisch licht in de 34 woningen in aanbouw zijnde op Java. Hier- voor werd ingeschreven door de firma Fooij Co. Den Haag voor 2250,-; Alg. Zeeuw- sche Eelectr. Mij. te Middelburg voor 1564en door de heer H. de Kruif te Ter Neuzen voor 1540,70. R. K. KERK. Z. D. H. mgr. Hopmans, bisschop te Breda heeft benoemd tot kapelaan te Don- gen, den Wel. Eerw. heer J. Lips, thans te Ter Neuzen en tot kapelaan te Ter Neu zen den WelEerw. heer P. Fick, priester van het seminarie. ONDERWIJS. De heer Joh. Kaan, onderwijzer aan de neutrale school te Nijmegen, is benoemd i tot onderwijzer aan de M. U. L. O. school 1 te Lekkerkerk. VLAAMSCH VOLKSTOONEEL. Zooals is geannonceerd wordt alhier j op aanstaanden Vrijdag weer een too- neelvoorstelling gegeven door het Vlaam- I sche Volkstooneel, onder leiding van den heer Dr. De Gruyter, en wordt ditmaal op- 1 gevoerd het blijspel „Femina". De herin- nering aan de vroegere uitvoeringen van dit Zij lag op de vijfde verdieping, zooals trouwens alle woningen van Soufflard, I vooreerst omdat het daar 't goedkoopste was en wanneer men meer woningen tegelijk moet hebben, kan men er niet te veel voor uitgeven en ten tweede wat de voornaamste reden was, wilde hij altijd zoo dicht mogelijk bij het dak zijn, i om in geval van nood langs dien weg zich uit de voeten te kunnen maken. Het eenige venster van de woning, niet meer dan een vheringkamertje, keek uit op een binnenplaats, die veel op een put geleek, zoo nauw, donker en vochtig was zij. De omliggende huizen waren alle van 1 hetzelfde type en dezelfde hoogte. Daar was dus een aaneensluitende reeks van daken, waarover men, van het eene huis op het andere, gemakkelijk de rue de l'Ecole-de-Medicine en de rue Quatre Vents kon bereiken. Het bestaan van dezen schuilhoek had hij strikt geheim gehouden, zelfs voor de leden van zijn bende. Niemand kende die woning. Daar besloot Soufflard dus als de veilig- ste wijkplaats, zijn intrek te nemen. Toen hij de Pinchards verliet, begaf hij zich er heen, Het was een uur na middernacht, name lijk en nadat Milloc, hoogst voldaan over het resultaat van zijn onderhoud met Pied noir, het besluit had genomen, Galgenaas i en zijn bende voorloopig op vrije voeten te laten. Soufflard sliep tot 10 uur in den volgen- den morgen en zijn rust werd door niets gestoord. j Van de Pinchards had hij wat brood en melk meegenomen, dat hij voor zijn eer- ste ontbijt gebruikte. gezelschap zullen zeker- de liefhebbers van kunst op dit gebied aansporen. deze voor- stelling te bezoeken. NEDERL. TOONEELGEZELSCHAP. Het in deze streken alom bekende tooneel- gezelschap van den heer Joh. Bakker is ook zijn wintertournee weer aangevangen er. komt aanstaanden Maandag in het cafe „La belle vue" een voorstelling geven, waarbij zal worden opgevoerd ..Siivya de Creoolsche", een stuk, dat alhier nog nimrner werd vertoorid. De inhoud blijkt wel uit de titels der verschillende bedrijven. Het be- looft, vr or liefhebbers van dit genre stukken en zal zeker wel tot een druk bezoek uit- lokken. VEREENIGING VAN ZEEUWSCHE GEMEENTEN. Ten vervolge op het reeds onlarigs mee- gedeelde inzake beweerde plannen tot ver- eeniging van gemeenten in Zeeuwsch- Vlaanderen, geeft ,;Zelandia" in zijn nura- iner van Zaterdag een opsoinming van de plannen die ten opzichte cter gemeenten elders in Zeeiand zouden bestaan. a,Men is voornemens zoo meldt het blad; bij Middelburg te voegen St. Laurens. Bij Vlissingen worden gevoegd Koude- kerke, Oost- en West-Souburg en R':G- them. Met Veere worden vereenigd Arneinui- muiden en Nieuwland. Bij Domburg worden gevoegd Aagte- kerke, Meliskerke en Westkapelle. Tot de nieuwe gemeente Goes worden gebracht 's-Heer Arendskerke, s-Heer Abtskerke, Kattendijke^ Kloetinge; Oost- kerke en Wolphaartsdijk. Een nieuwe gemeente wordt samenge- steld door Baarland, Borselenj D.r5ewe- gen, Ellewoutsdijk, 's-Heerenhoek; Hein- kenszand, Hoedekenskerke, Nisse; Oude- lande en Ovezand. Met Kruiningen worden vereenigd ler- seke, Kapelle, Schore en Wemeldinge. Bij Rilland worden gevoegd Krabben- dijke en Waarde. Bij Zierikzee worden ingelijfd Brou- wershaven, Dreischor, Duivendijke; Kerk- werve, Noordgouwe en Zonnemaire. Met Serooskerke worden Elkerzee, El- lemeet en Oudedijke een gemeente. Haamstede wordt vereenigd met Burgh, Noordwelle en Renesse. Bij Bruiiiisse komen Nieuwerkerk, Oos- terland en Ouwerkerke. Bij St. Philipsland wordt uit den aard der zaak niets gevoegd. Met Stavennisse worden St. Analand en St. Maartensdijk eene gemeente. Met Tholen worden vereenigd Poort- vliet, Oud-Vossemeer eu Scherpenisse. De positieve vorm dezer meaedeeling bracht ons schrijft de Midd. Cj-t. aan 't. twijfelen aan de juistheid, en bij onderzoek bleek ons deze tvvijfel gegrond. Die rnee- deelingen, evenals die van Z.-Vlaanderen, zijn voor 90 pet. fantasie. De stand van zaken is als volgt: Bij Ged. Staten is, zooals ook al be- kend was, trouwens uit de vragen aan de gemeentebesturen is gebleken, de alge- meene kwestie aanhangig: of er niogelijk- heid bestaat gemeenten te combineeren. Die kwestie is in onderzoek gegeven aan coinmissies uit Ged. Staten. Als gevolg daarvan is bij de betrokken gemeente-besturen aan de orde gekomen: de bijvoeging van 't Zand bij Middelburg; en de samenstelling der geineenteh op N. Beveland. Voorts is in onderzoek maar niets meer '11 wijziging der gemeentegrenzen op Schouwen en Duiveland, bij welk on derzoek de commissie uit Ged. Staten een leiddraad heeft aan een ontwerp van de Vereeniging van Burgemeesters en Secre- tarissen op dat eiland, in welk ontwerp Tegen den middag begon zijn maag weer haar rechten te laten gelden, hij had veel lust om iets warms te eten, maar hoe er aan te komen? Zoolang het dag was durrde hij niet de straat op te gaan en het zou niet don ker worden voor 9 uur. Onmogelijk om al dien tijd nog te vas- ten, dat hield hij niet uit. Zou hif het wagen, om nu reeds het huis te verlaten en wat eten te koopen, dat hij dan op zijn zolderkamertje kon toebereiden of zou hij brutaalweg naar een gaarkeuken in de buurt gaan en zich daar een warm maal bestellen. Neen, het was te veel gewaagd, hij had alle reden om voorzichtig te zijn, nadat hij tweemaal, in de rue Cocatrix en aan de barriere d'ltalie, als door het oog van een naald was gekropen. Het voorkamertje op de vliering werd bewoond door een weduwe, die den hee- len dag over haar werk zat gebogen, waar mee zij nauwelijks genoeg verdiende om niet van nonger te sterven. Een eerlijke vrouw dus! En Souftlard, die misschien meer geld op zak had, dan de arme naaister in een half jaar met hard werken kon verdienen, Soufflard leed honger omdat hij geen kans zag, zijn geld uit te geven|, zonder zijn hoofd te wagen. Daar kreeg hij een idee. Hij ging naar de weduwe en klopte bij haar aan. De vrouw, die zonder wantrouwen de deur voor hem opende, was niet weinig verbaasd over dit bezoek, want nog nooit had i em and den drempel van haar ann- zalig verblijf overschreden. (Wordt vervolgd). TER NEUZENSCHE COURANT Uc liargemeester der geineente TER NEUZEN maakt bekend, dat eene Openbare Vergadering v-aii den Gemeenteraad zal worden gehouden op DonHerda^ I December 15131, des na- middage 2 uur. Ter Neuzen, den 28 November 1921. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. Be iiurgemeester van TER NEUZI'.N breiigt bij dw ter tennis van ile daarbij belanghebbende, dat Ket door den Dii"»cteur ter Directe Belastingen enz. te Breda den 25 November 1921 invorderbaar ver- ktaard kohier der Personeele Ilelasiing (Kom) dezer geineente, over het jaar 1921, No. 16, heden aan den Ontvanger der Directe Belastingen. ter invordering is ter hand gesteld en dat ieder verplicht is zijnen aanslag, op den bij de wet bepaalden voet, te voldoen. 'Per Neuzen, den 29 November 1921. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. Dc ocfi mu w.itTi tw»i u I Moevel© DuilschtrK Hebben niet in Hol land filialen geopend, voor schoen- en an- der lederwerk, galanteriegn, verbruiksarti- kelen, parfumerieen Ook zij profiteeren!

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1