ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. <nT~ No 7215. Woensdag 26 October 1921. 69e Jaargang HIHDERWET. STEIJB MISDAAD. ~B EKE.NDMAKING. H0QFDEL1JKEN OMSLAG. B I N N N L A N D. BUITENLAND. TWEEDE KAMER. Vergadering van Dinsdag. Voortgezet wordt de behandeling van de interpeilatie-Drion over overwarkver- gunningen. De heer Dresselhuis (v.-b.) verdedigt den vrijheidsbond tegen het ver- wijt van ractie. Spr. en zijn vrienden zijn sinds 1918 niet veranderd. De Minister zelf stelt principieele wijzi- gingen van de Arbeidswet voor. VALSCHE NEDERLANDSCHE BANK- B1LJETTEN. Een inspecteur van de recherche te Rot terdam heeft, in samenwerking met de po litic te Hamburg, daar ter plaatse een on- derzoek ingesteld naar de vervaardigers eventueel uitgevers van in omloop zijnde valsche Nederlandsche bankbiljetten van f 100. Dit is geschied, nadat bij de recherche te Rotterdam aangifte was gedaan, dat' in den laatsten tijd bij banken te Rotterdam en elders, in geldzendingen uit Hamburg en Bremen dergelijke, valsche bankbiljet ten gevonden waren. Het te Hamburg ingestelde onderaoek heeft geleid tot aanhouding van de Duit- schers C. H. L., koopman, A. Rj, machi nist en G. A. H., commissionnair, alle drie aldaar woonachtig. Eerstgenoemde was jn het bezit van 26 valsche Nederlandsche bankbiljetten van f 100. Vijf van die val sche bankbiljetten zijn nog bij banken te Hamburg in beslag genomen. Men had ze daar ingewisseld, zonder dat men wist, dat ze valsch waren. De aangehouden Duitschers zijn te Ham burg voorloopig in de gevangenis opgeslo- ten. A1 de in beslag genomen valsche bank biljetten zijn van de serie letters A Q, het cijfer vangt steeds aan met 05, de volgende vier cijefrs wisselen. Als datum vermel- den zij Amsterdam 9 Januari 1917. Het net aan de achterzijde der valsche 71) IV. De wanhoop van Micaud. Tusschen de rue Marengo en de place du Palais-Royal lag een complex afschuwe- lijke huizen, zwart van ouderdom, welke doorsneden werden door 3 smalle straat- jes, terugstuitend van aanzien en slecht befaamd. Het waren de rue Chambre, de rue de la Bibliotheque en de rue Froidman- teau. Geen van deze 3 straten zal men in het hedendaagsche Parijs meer vinden, de hui zen zijn allang onder sloopershanden ge- vallen, hebben plaats gemaakt voor een breeden verkeersweg, waaraan mooie ge- bouwen en winkelpaleizen zijn verrezen. Van de 3 genoemde straten was de rue Froidmanteau de smerigste en ook de meest beruchte. Haar voorkomen was karakteristiek, te- gelijk afzichtelijk en verontrustend. Zelden zette een fatsoenlijke Parijzenaar daar een voet. De huizen waren zoo bouwvallig dat zij voorover hingen en met de daklijsten el- kaar bijna raakten en in de meeste van die huizen hield men verdachte kroegen, ter- wijl de bovenverdiepingen tot slaapsteden werden gebruikt, waar het uitvaagsel van de wereldstad huisde. Het was ongeveer 12 uur 's middags. Op den regen van den vorigen dag was biljetten is aan de voorzijde duidelijk zicht- baar; het papier aan de voorzijde is min der wit dan bij echte biljetten. Het beeld van de Maagd is niet scherp, en het net- werk, waarin aan de voorzijde de getailen 100 staan, is eenigszins gedoezeid, in tech- nischen zin: niet open. Het te Bremen ingestelde onderaoek heeft voorloopig geen resultaat gehad. VALSCHE NEDERLANDSCHE BANK BILJETTEN TE KEULEN. Een abonne van de N. R. Crt. eenige da- gen voor zaken in Keulen aanwezig, schrijft van daar: Ik voel mij verplicht er op attent te ma ken, dat er hier bijzonder veel valsch Hol- landsch geld in omloop is en we! haast uitsiuitend briefjes van f 60. Uit het feit, dat mij op een dag drie valsche biljetten onder 't oog kwamen, kan men concludee- ren, dat er wel tamelijk veel in omloop moet zijn. ,,De bewuste biljetten droegen alien als datum 11 Juni '18; het serienummer is mij omschoten. De biljetten voelen bijzonder slap aan (het papier is van mindere kwali- teit), ofschoon "bij opperviakkig onderzoek, vooal van menschen, die het geld niet goed kennen, de valschheid niet zonder meer blijkt. De druk is niet zooi scherp als bij echte biljetten en vooral het straf- rechtartikel is, zelfs voor een Hollander, haast niet te lezen. Het duidelijkst'e bewijs der valschheid echter is het totaal ontbre- ken van het watermark." KERKNIEUWS De Heraut schrijft over het zingen van de psalmen: Het is metterdaad wel een ergenis, dat onze psalmmelodieen, waarvan de schoon- heid door elk muziekkenner wordt gepre- zen, tot schier onherkenbaar wordens toe rnisvormd zijn geworden, door de dwaze methode om alle noten even lang te zingen. Het kerkelijk leven is altoos conservatief, en het zal daarom heel wat voeten in de aarde hebben, zullen de psalmmelodieen weder in onze kerken gezongen worden, gelijk het behoort. Maar men kon toch een poging wagen om de loorspronkelijke melodie die in elk psa'mboek nog staat aan- gegeven, weer in eere te herstellen. Men zou kunnen beginnen met op school de kinderen de juiste melodie weer te leeren. In de huisgodsdienstoefening zou deze me lodie dan evenzeer kunnen worden ige- voerd. En dan zou het niet zooveel moei- te meer kosten, om, vooral wanneer men een goed orgel en een goeden organist heeft, de oude toonzetting ook in de ge- meentelijke godsdienstoefening in te voe- ren. Vooral in een kleinere plaats zou hiertegen geen onoverkomelijk bezwaar bestaan. Welke kerk geeft hier het goede voorbeeld? Wij zijn zeker, dat dit voor- beeld straks navolging zal vinden. v PROTESTANTSCHE KERK TE RHEIMS Bij het bombardement van Reims, dat de kathedraal verwoeste, is ook de Prote- stantsche kerk in puiri gelegd. Gisteren is nu de eerste steen gelegd voor de nieuwe kerk, die door inzameiingen in verschillen- de landen is tot stand gebracht. Er wa ren vertegenwoordigers aanwezig van de regeering, het gemeentebestuur en ver- schillende landen, o.a. van Nederland. WEER KERMIS. De raad van Uithoorn heeft met 5 stem- men voor en 2 tegen besloten, dat de ker mis weder zal worden ingevoerd. Voorts is besloten, in de algemeene poli- tie-verordening een bepaling op te nemen, dat voelbalwedstrijden op Zon- en feest- dagen geoorloofd zijn. KANKERBESTRIJD1NG. Dr. H. M. Hijmans te 's-Gravenhage heeft het cadeau in geld, hem Zaterdag door de huldigingscommissie bij gelegen- opnieuw groote warmte gevolgd; Parijs was als een oven, behalve in deze straat, waar de modder nooit geheel opdroogde, want de zon kon er niet in doordrihgeh en waar steeds een zware en vochtige at- mosfeer hing. Eenzaam was zij als altijd toen een man er binnen trad. Hij li.ep met snelle schreden, het hoofd op de borst gezonken en zijn oogen dwaal- den onrustig rond. Aan een der slaapsteden gekomen, trad hij er haastig binnen en klom de trappen op tot de derde verdieping. Het was de bovenste. Daar vond hij een deur, die op een kier stond. Zonder kloppen trad hij binnen en sloot de deur dadelijk achter zich. Aan het venster zat een vrouw van mid- delbaren leeftijd, slordig gekleed, die hem bij het binnentreden verwelkomde, door hem met eenige stemverheffing toe te roe- pen: Goeden dag, Micaud! Micaud sidderde. Hij drukte zijn vinger tegen de Iippen en zeide fluisterend en met bevende stem: Schreeuw toch zoo niet en wat drommel behoef je mijn naam te noemen? Hij sloot de deur af met den sleutel, die in het slot stak, ging vervolgens naar het venster en liet het gordijn zakken. De vrouw keek lachend toe en riep nog even luid: Kolossaal wat een voorzichtigheid. Men zou zeggen, dat je wat had uitge- voerd! Micaud viel op een stoel neer. heid van zijn zilveren artsjubileum ter hand gesteld, bestemd voor het Fonds voor Kankerbestrijding. DE FINANCIEELE RESULTATEN DER NED. SPOORWEGEN. Naar //de Courant" verneemt luiden de cjjfers voor ontvangsten ea nitgaven over het le halfjaar van 1921 als volgt Ontvangsten: Reizigers en bagage 43 761.000 Goederen enz46.041.000 Buitengew. ontvangecsten2.169.000 Diversen r/ 849.000 Totaal 92.820.000 Uitgaven: Personeelf 56.150.000 Overige lasten uit diversen, acdere oorzaken (uit be- dr^fsovereenkomstenetc.) n 52.067.000 Totaal /108.217.000 Nadeelig saldo over het le halfjaar 1921 u 15.397.000 Aangezien het goederenvervoer niet ver- betert, doch eerder slechter wordt, kan veilig worden aaugenomen, dat het nadeelig saldo over 1921 ruim 30 millioen gulden zal bedragen. DE TOESTAND. De gewezer. keizer en koning Karel van Habsburg heeft schrijft de N. R. Crt. cen energieke en eerzuchtige gemalin in Zita van Bourbon Parma die reeds in den tijci toen hij en zij de dubbele kroon droegen, aan wat Bismarck Unterrockspolitik noem- de deed. Men moet zich dit herinneren, als men zich afvraagt, hoe een verstandig man, na het vroegere mislukte avontuur van Stein am Anger, voor de tweede maal de reis, nu per vliegtuig, naar Hongaarsch gebied kon wagen. Bij Oedenburg lijkt ditmaal voor Karel en Zita evenmin de vic- torie te zullen beginnen als in'dertijd te Stein en Anger, want twee factoren doe- men zijn onderneming bij voorbaat tot mis- lukking: het verzet van het binnen- eh het verzet van het buitefiland. Het eenig ge- volg dat men aan Karel en Zita van hun onderneming voorspellen kan, is dat zij voortaan hun ballingschap niet meer in Zwitserland, maar in Spanje of een ander land, dat hen wil opnemen, ver van de Hongaarsche grens, zullen moeten slijten. Admiraal Horthy heeft reeds in een pro- clam atie verklaard, dat hij als wettig verko- zen rekent alleen het gezag zou hebben om de macht aan Karel pver te dragen, maar dat hij dit niet wil doen, omdat het in de gegeven omstandigheden gelijk zou staan met den „ondergang des land." Zijn troepen hebben te Budaors en onder den rook van Boedapest gevochten en daar de Karlistische troepen uit het Burgenland ge- stuit. Horthy weet wat) hij zegt als hij ver- klaart dat Karels troonsbeklimming den on- dergang van het land zou meebrengen. Want een burgeroorlog en een buitenland- sche aanval zouden niet af te wenden zijn. Wij hebben al meer gelegenheid gehad om te spreken over de politieke facties in Hon- garije. De factie waarvan Horthy het hoofd is, is anti-Karlistisch en steunt, po- litiek, op de partij van de kleine hoeren, militair op kolonel Pronay en luittenant Hejjas en hun aanhang. Tegenover hen staan de legitimisten of volgelingen van Karel, die in twee groepen verdeeld zijn. De eene, waarvan Minister-President Beth- len het hoofd is, wil den terugkeer van de dynastie tot een gelegener tijd uitstellen, in geen geval bij veryrassing, maar door in- ternationale onderhandelingen, eh heeft Hij wenkte haar, dat zij zou zwijgen en herhaalde: Schreeuw toch zoo niet, zeg ik je! Op verwarden toon voegde hij er bij: Neen, ik niet, ik heb 't niet gedaan. Jij hebt 't niet gedaan, herhaalde de vrouw. Ha zoo, dus een ander? En wat heeft hij gedaan? Maar Micaud snauwde toe: 't Raakt je niet. Nu goed, ik vraag je niets, maak je maar niet kwaad. Kom, drink een glaasje, je hebt 't noodig, want je ziet er lang niet vroolijk uit vandaag. Micaud haalde de schouders op. Vandaag niet en gisteren niet en noQit meer, bromde hij. Het lachen heb ik ver- leerd. De vrouw schonk een glas brandewijn voor hem in uit de flesch, die reeds op tafel stond en vroeg: Waarom? Hij dronk het glas met een teug leeg en herhaalde: Waarom? Toen leunde hij met zijn beide ellebogen op de tafel en hernam: Omdat Alliette van mij weggeloopen is. Je vrouw? Ja, zij is mijn vrouw, mijn wettige vrouw, want we zijn getrouwd op de Mairie. Zie je, Louise, ik ben slecht voor haar geweest, dat wil ik wel bekennen, maar zij kon je ook zoo treiteren. Toch hield ik van haar en zou altijd van haar houden, dat heb ik pas gemerkt toen ik haar kwijt was. Maar als je toch met haar getrouwd bent, dan heb je immers het recht haar terug te halen, desnoods met de politie. den steun van vele magnaten, de hooge geesteiijkheid, de joodsche bourgeoisie enz. De tweede groep van legitimisten omvat de radicale Karlisten, onder aanvoering van Friedrich, luitenant Osztenburg en kolonel Lehar. Zij willen Karel onmiddelijk op den troon herstellen en tevens een vermetele poli- tiek voeren tot herwinning van de verloren gewesten. Zij waren de ziel van het ver zet tegen de overdracht van het Burgenland aan Oostenrijk, waar zij benden gevorrnd hadden in den trant van de komitadzji-ben- den van Balkan-faam, en staan hu weer achter Karel bij zijn nieuwe avontuur. De acute crisis in verband met het Burgeniand geeft hun de gewenschte aameiding, om een poging tot versterking van hun gelede- ren te doen. Voor het overige zijn er in Hongarije meer candidaten naar de kroon van den heiiigen Steven dan Karel al'ieen. Daar is in de eerste plaats aardshertog Albert, de zoon van Ferdinand, opperbevel- hebber van de Oostenrijksche legers in den oorlog. De bovengenoemde luitenant Hej jas en kolonel Pronay, die getrouwd is met een vroegere hofdame van Koningin Zita, staan aan zijn kant, en hij Wordt ook ge- steund door zijn moeder Isabella, die voor de propaganda ten bate van haren zoon veel geld moest besteden. Een ander candidaat is aartshertog Jozef, die in 1919 regent is geweest. In dezen verwarden toestand zou alleen een figuur, die de massa electriseert, maar niet een man als Karel, die het Haosburg- sche erfgoed tot spilleleen liet worden, eenheid kunnen scheppen. Eenheid haar binnen en eenheid haar buiten. Want het regent te Boedapest al protes|t)en, van de Gr. en de Kl. Entente. De Gr. Entente zou het misschien bij woorden moeten la- ten, maar Tsjecho-Slowakije dreigt al met een gedeeltelijke mobilisatie en Zuid—Sla- vie en Roemenie zullen niet lang achterblij- ven. Het Hongaarsche leger is weliswaar nog steeds niet ontwapend (naar schatfihg telt het nog 70,000 man, behalve 5Cj,000 man gendarmerie, militaire politie en „Bra- chial-afdeelingen) en het is voortreffeiijk uitgerust met veel materiaal, dat de Duit- sclie generaal Mackensen op den terug- tocht van den Balkan heeft achtergelatlen, maar heeft tegen deze drie legers geen kans. De eenige die Karel dankbaar mag zijn, is de Zwitsersche regeering. Tegenover haar heeft hij zijn keizerlijk-koninklijk woord om zich voortaan rustig te houden, gebroken en daarom kan zij hem nu voor- goed den terugkeer weigeren, en is zij van verdere zorg ontsiagen. Het feit einde- lijk, dat Karel zijn avontuur per vliegtuig heeft ondernomen, zal misschien het wan- trouwen in Entente-kringen weer verster- ken, of de keizerlijke vluehteling van Doom wel voldoende bewaakt wordt. Men had er al bedenkelijk opgekeken van den krans dien een Duitsch viieger na den dood van de Keizerin in het park van het huis te Doorn heeft laten neervallen. KAREL VAN HABSBURG. die met Paschen van dit jaar reeds een po ging had ondernomen om den troon van Hongarije weder te bezetten, hetwelk al spoedig op een fiasco uitliep, heeft thans opnieuw een poging gewaagd, die even- eens een mislukking is, maar die tevens tot gevolg zal hebben, dat men hem ip zijn verdere vrijheid van "beweging wel eeni- germate zal beperken. Hoewei hij zijn woord gegeven had aan de Zwitsersche regeering, dat hij geen po litieke acties zou ondernemen, en haar te voren te waarschuwen als hij vertrekken zou, is hij vergezeld van zijn vrouw met 3 heeren op geheimzinnige wijze per vlieg- machine uit Zwitserland yerdwenen, en is te Oedenburg in Hongarije geiand. Een deel der troepen hebben (naar ge- meld wordt daartoe bewogen door het Weer sidderde hij. Neen, stamelde hij, geen politie, men schen als ik gaan nooit naar de politie en passen wel op, dat de politie niet bij hen komt. Nu, geen politie dan, maar je bent toch zelf wel mans genoeg om haar terug re halen, of weet je niet waar ze is. Jawel. Welnu dan? Zij is bij Soufflard. Wat zou dat? Jij kent Soufflard niet. Hij is de sterkste kerel dien ik ooit ontmoet heb. Hij zou mij aan stukken snijden als ik maar een vinger naar haar uitstak. Nu laat haar daar dan blijven en denk niet meer aan haar. Wat kan ik er aan doen? Ik moet altijd aan haar denken. Louise schonk een tweede glas voor hem in, dat hij opnieuw uitdronk. Na een lang stilzwijgen stond hij op en, terwijl hij, ten prooi aan een groote opge- wondenheid, de kamer heen en weer liep, hernam hij: Zie je, Louise, wat zij mij doet lijden, die vrouw, dat gaat alle verbeelding te boven, dat is niet om te zeggen. Kijk, er zijn oogenblikken, waarin ik huil als een kwajongen, waarin ik gefolterd wordt als een verlorene. Ik zou de helft van mijn leven wel willen geven, om haar terug te hebben, ik zou door haar weer gesard en getreiterd willen worden en alles verdra - gen, als ik maar bij haar kon zijn. Louise schonk een derde glas brandewijn voor hem in en zeide: Komaan, je zult er je maar in moeten valsche bericht dat te Boedapest het com- munisme weer was ingevoerd) de zijde van den Koning gekozen en er werd een nieu we regeering gevorrnd. De bestaande regeering hield echter stand en de Minister-President Horthy tfok met de regeeringstroepen den vorst te- gemoet, waarbij het tot een ernstig tret'fen kwam. De Karlistische (roepen zijn ech ter verslagen en hebben een parlementair gezonden om over de voorwaarden van overgave te onderhandeien. Daarop werden door de regeering de volgende voorwaarden gesteld: le. Onvoorwaardeiijk neerleggen der wapens; 2e. de militaire raadgevers des konings worden voor den krijgsraad gebracht; 3e. de manschappen des konings wor den ontSlagen en krijgen amnestic: 4e. de koning doet voorgoed afstand van den troon; 5e. de koning biijft in Hongarije ge- interneerd, totdat de kwestie van zijn vertrek zal zijn geregeld: 6e. de groote mogendheden bepalen de plaats, waar de koning zich blijvend zal vestigen, zoowel als de omstandigheden waaronder zijn vertrek zal plaats vinden; 7e. de politieke raadgevers des konings worden voor den krijgsraad gedaagd. Blijkbaar zijn deze voorwaarden aauge nomen, en is de Koning en zijn gemalih onder bewaking gesteld, terwijl de leiders van deze onderneming gevangen geno men zijn. VROUWELIJKE BURGEMEESTER IN BELGIE. Midden in de vuurlinie gelegen, op nau- welijks een kilometer afstand van de voor- ste Duitsche loopgraven, behoort het dorp Gheluvelt aan den weg van Meenen naar Yperen tot de plaatsen, die in den ooriog geheel vernield zijn. Thans herrijst het dorpje echter uit zijn puinhopen, en wel op bewonderenswaardige wijze. Een groot deel der bevolking, die in 1914 was ge- vlucht, is naar zijn haardsteden terugge- keerd, overal worden huizen gebouwd en men legt de grootste activitleit aan den dag. En al deze herstellingsarbeid is voor het overgroote deel het werk van een vrouw, mej. Leonie Keingaert de Cheluvelt, af- stammelinge van een adellijke familie, die in de midden eeuwen het oudie kasteel Gheluvelt bewoonde, dat thans echter ver- dwenen is. Mejuffrouw Keinglaert was de stuwkracht van al wat haar medeburgers verrichten. Deze omstandigheden hebben de intel- ligente vrouw er toe geleid, zich bij de gemeenteverkiezingen candidate te stellen. Haar tegenstanders hadden bij de stem ming niets tegen haar in te brengen, en de lijst, waarop haar naam voorkwam, werd zonder strijd gekozen. De Belgische regeering heeft, overeenkomstig den wensch der inwoners van Gheluvelt, me juffrouw Keinglaert tot het burgemeester- ambt verheven. Dinsdag is zij in haar nieuwe functie geinstalleerd. TER NEUZEN, 26 OCT. 1921. R1JW1EL ONTVREEMD. Terwijl de heer B., veearts alhier, wiens hulp Vrijdagavond was ingeroepen bij een landbouwer in den Zevenaarpolder, even zijn rijwiel met brandenden lantaarn onbe- heerd buiten liet staan, heeft een liefhebber het weggenomen en heeft de heer B. zijn karretje tot nu toe nog niet teruggezien. VERMIST. De ongeveer 70jarige K. de K., wonende in de buurtschap Knol, is in den laten avond van Zaterdag na cafebezoek, waar hij een kaartje had gelegd, van Ter Neuzen op weg- gegaan naar zijn woning. Hij is daar echter niet aangekomen. Men vermoedt, dat de man bij het noodweer in dien avond in een der troosten, als het niet anders kan, want welbeschouwd Micaud sloeg woedend met zijn vuist op de tafel en riep: Neen! Het is haar schuld niet, maar die ellendeling van een Soufflard is de oorzaak van alles. Als hij er niet was geweest zou zij nooit van mij weggeloopen zijn, nooit! Hij is de oorzaak van al mijn ongeluk. Hij nam zijn glas op, dronk het weer uit en begon op nieuw de kamer op en neer te loopen, terwijl hij brulde als een wild dier. Op dit oogenblik geleek hij een hongerige hyena, die in haar kooi rondloopt, de oogen met bloed doorloopen en de haren overeind. Louise vroeg hem: En heb je je niet op dien man gewroken? Eensklaps bleef Micaud recht tegenover de vrouw staan, keek haar in het glaat, kruiste zijn armen op de borst en ierwiil zijn oogen vlamden van haat en toom, sprak hij met sissend geluid tusschen zijn op elkaar geklemde tanden door: Niet gewroken? Denk je dat ik mij niet gewroken heb? Zij hernam op eenigszins tartenden toon: O ja, dat kon je niet, he, want hij is zoo- veelal sterker dan jij? Dat is hij, erkende Micaud, maar dan zijn er toch wel andere middelen. Bij voorbeeld, hem van achteren of in het duister je mes tusschen de ribben steken. Neen, neen. Wat dan? Zijn hoofd moet er af. Hoe wil jij dat doen? Ik niet, maar een ander. Wordt verve'nd. TER NEUZENSCHE CO U RANT Burgemeester en Wethouders van TEH NEUZEN maken bekend, dat het verzoek van A. MARING en P. A. GOETHALS te Axel, om op het perceel, kada- straal bekend in sectie M, no. 363 een smederij te mogen bouwen en hierin een benzine motor te mogen plaatsen en in werking te brengen, door hen is INGEWILLIGD. Ter Neuzen, 24 October 4921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J. HDIZINGA. De Secretaris. B. I. ZONNEVIJLLE. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN, brengen ter kennis, dat het suppletoir kohier der belasting op de honden in deze gemeente voor het dienstjaar 1921, in afschrift gedurende vijf maanden op de secretarie der gemeente voor een ieder ter iezing is nedergelegd. Ter Neuzen, den 25 October 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd. J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN brengen ter kennis, dat het Navorderingskohier van den Hoofdelijken Omslag over het dienstjaar 1920/21, in afschrift gedurende vijf maanden op de Secretarie der gemeente, voor een ieder ter Iezing is nedergelegd. Ter Neuzen, den 25 October 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1