AL6EMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. YuTjiwrAHu:' No 7209. Woensdag 12 October 1921. 69e Jaargung. BTBIJB TIGEN K1SBMB. Bekend making. BRAKDSTOFFEN B E K E N D M A K I N G. VERVOLGONDERWIJS, PHILIPPINE FEPILLETON. ANTHRACIET. BINMENLAND. BEMEN6DE BERICHTEN. Burgemeester en Wethouders van maken bekend, dat het volgende besluit door den Raad is genomen De Raad der gemeente PHILIPPINE Overwegendedat in het belang der volks- huisvesting, aanbouw van noodwoningen dringend noodig is, Gezien zij besluit d.d. 24 Juni 1921 tot vaststelling van een bouwplan en aankoop van den Staat van den daarvoor benoodigden grond, Overwegende, dat onteigening krachtens de woningwet in de eerste plaats in aan- merking komt, 'ZZZZZ dat het plan van onteigening met be- scheiden van 3 Juli 1921 tot 2 Augustus 1921 ter secretarie der gemeente voor een ieder ter inzage heeft gelegen en dat van die nederlegging naar wettelijk voorschrift is kennis gegeven dat geen bezwaren te dien aanzien door belanghebbenden zijn ingebracht; dat er elders in de gemeente geen meer geschikte grond voor bouwdoeleinden en zeker niet voor het doel verbetering der volkshuisvesting in aanmerking komt Gezien het advies van de Gezondheids- Commissie d.d. 24 Juli 1921. Gelet op art. 77, 4e lid der wet van 28 Augustus 1851 (St.Bl. 125) zooals dat artikel is gewijzigd bij art. 26 der woningwet, t'nans art. 29 dier wet Besluit: Tenname der gemeente Philippine te onteigenen den grond op de hierbij be- hoorende teekening aangegeven en wel van het perceel kadastraal bekend gemeente Philippine Sectie A 426 Vier duizend acht honderd en achttien vierkante meters en het perceel kadastraal bekend Sectie A 428 geheel groot Drie honderd een en veertig vierkante meters alle welke perceelen bekend staan ten name van den Staat (gewone Domeinen Departement van Financien). Het perceel Sectie A 426 is in het geheel groot 9 Hec. 68 A. 20 c.a. Philippine, den 6 October 1921. De Gemeenteraad voornoemd, P. A. RAMMELOO, Burgemeester. GEIRNAERDT, Secretaris. Gaigenaas verbeidde het oogenblik waar- op Milloc en de beide agenten, die hij zich bij hem had zien voegen, hem zouden vin- den en aanvallen. Hij liep langzaam, keek links en rechts uit, hield zich gereed oni zijn huid zoo duur mogelijk te verkoopen en liefst nog tegen het leven van den gehaten Milloc. Eensklaps bleef hij staan. Het was hem alsof hij zijn naam had! hooren uitspreken. Maar hij haalde de schouders op en wil- de weer doorloopen, terwijl hij mompelde: OnmogelijkIk heb mij vergist. Even later deed dezelfde, fluistefende stem zich weer hooren en ditmaal zeide zij: Alliette Nu was het zoo duidelijk, dat ook zij het hoorde. Zij stonden gebluft. Toch was er niemand in hun nabijiheid. De stem scheen van onder den grond te komen. Toen werden de planten, die den grep- pel over de geheele lengte bedekten, lang zaam uiteengeschoven en in die opening vertoonde zich een hoofd. Het was het hoofd van Fifi Vollard. Soufflard, die zijn mes al gereed had om toe te steken, ging verbaasd een schjrede terug en vroeg: Hoe kom jij hier? Dat zal ik je later wel verfcejfen, ant-, woordde Fifi. Daarna schoof hij de planten, die hem bedekten nog verder van elkaar en hernam Mag ik u iiier een plaatsje aanbieden? Is hier nog ruimte genoeg voor ons bei- den? Wel voor 50 en je ligt hier zacht en koel, Burgemeester en Wethouders van de ge meente HOEK maken bekend dat de jongens en meisjes die gewoon lager onderwijs hebben genoten en met meer verplicht zijn, dit onderwijs te volgen en die wenschen deel te nemen aan het op 1 November a. s. aan te vangen vervoly- onderwijs zich daartoe tot en met 31 deser bij het hoofd der openbare school kunnen aanmelden. Hoek, 7 October 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, A. WOLFERT, Burgemeester. J. M. DREGMANS, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van ZAAM- SLAG, vragen vo6r of op 21 October 1921, eene prijsopgave per 1000 K.G. voor het leveren van de benoodigde Leveren op plaats van bestemming. Zaamslag, 12 October 1921. Burgemeester en Wethouders voornoamd, JOH. DE FEIJTER, Burgemeester. J. STOLK Lzn., Secretaris. DE GRONDWETSHERZIENING. Nota's van wijzigingen zijn ingediend op de wetsontwerpen inzake de voorstellen van verandering in de Grondwet. Inzake het stelsel voor de verkiezing van de leden der Eerste Kamer heeft de regee- ring de voorschriften voorgedragen, welke, komt de technische herziening van de Kies- wet tot stand, ook de verkiezing van de Tweede Kamer zullen beheerschen. DE RIJKSKOLENVOORZIENING. Er wordt op het departement van Land- bouw gewerkt aan een wetsontwerp tot dek- king van het verlies, dat op de kolenvoor- ziening is geleden. KIESWET, PROVINCIALE WET EN GEMEENTEWET. Drie wetsontwerpen zijn ingediend, hou- dende voorziening omtrent het tijdstip van in werking treding van de gewijzigde bepa- lingen van de Kieswet, de Provinciale wet en de Gemeentewet. Voorgesteld wordt, de wijzigingen van kracht te doen worden met ingang van den dag na dien van haar afkondiging, met dien verstande, dat de bepalingen, die wijziging inhouden van de artt. 57, 58, 127129, 136, 140 en 141 eerst toepassing krijgen bij ver- kiezingen, welke na dien dag plaats hebben. NEDERLANDSCHE STAATS- LEENINGEN. Naar we vernemen, heeft de provinciale bond van effectenbezitters een request ver- zonden aan den Minister van Financien, waarbij er op wordt gewezen, dat coupons en lossingen van Nederlandsche Staats- leeningen slechts te Amsterdam betaalbaar zijn, als gevolg waarvan aan houders van Staatsleeningen in de provincie bij verzil- vering van coupons en lossingen door ban - kiers een provisie berekend wordt. Het bestuur van den bond geeft den Mi nister in overweging het daarheen te willen leiden, dat in den vervolge ook in plaatsen wat bij deze warmte ook niet te versmaden is. Een oognblik later lagen Soufflard en Al liette in den greppel, halverwege in het water, verscholen onder de plantten, die hen zoo geheel bedekten, dat Milloc en zijn mannen meermalen langs hen heeh gihgeh, zonder hen te zien, XL VI. Een gevangen. Milloc was naar ,,De Ratelslang" terug- gekeerd terwijl hij bij het korenveld Castro, de 2 andere agenten en een knecht van den boer-kastelein had achtergelaten. Deze was zelf met zijn anderg knecht weer naar zijn herberg gegaan. Zelfs na het korenveld voet voor voet te hebben doorsnuffeld was Milloc nog bij zijn eerste conclusie gebleven: Hij heeft het veld niet kunnen verlaten, dus hij moet er nog zijn. En de 4 mannen hielden de wacht, zon der te vermoeden dat Soufflard en Alliette, op maar enkele meters van hen af, krui- pend door het watef en slijk en bedekt door allerlei planten, die over den greppel groeiden, zich behoedzaam uit de voeten maakten, geleid door den stimmen Fiifj Vollard. De greppel liep door, langs verscheidene velden en akkers, die "door Weggen van elkaar gescheiden waren en kwam uit in een beek, die hem steeds van versch water voorzag. De tfever van cf ie beek was met laag ge- boomte en kreupelhout begroeid, waarin de vluchtelingen in volkomen veilighjeid waren en rustig de duisternis konden af- wachten. Wat Milloc betreTt, hij keerde, wanhopig over het mfslukken van zTjn ondernermng, tTftig. Vrouw Vollard, haar zoon Fifi en Micaud waren hem ontsnapt. Hi] durfde er niet op hopen, dat Galgen- buiten Amsterdam coupons en lossingen betaalbaar gesteld worden en wees op de mogelijkheid van betaalbaarstelling bij de bijkantoren, agentschappen en correspon- dentschappen van de Nederlandsche Bank of bij de Rijksbetaalmeesters. SCHERPE CONTROLE OP HET DANSEN. Het Eindhovensch Dagblad meldt, dat de burgemeester van Eindhoven aan de dans- onderwijzers daar ter stede, die aan beslo- ten clubs lessen willen geven, o.a. de vol gende voorwaarden heeft gesteld: Aan de cursussen mag. behoudens voor- j afgaande vergunning vat. den burgemeester enkel en alleen worden deelgenomen door ingezetenen van de gemeente Eindhoven. Tot geen enkelen cursus mogen, behou- dens voorafgaande vergunning van den bur gemeester, personen worden toegelaten, die reeds deelnemer of deelneemster zijn van een anderen danscursus. Alvorens met de cursussen wordt begon- nen, moet bij den commissaris van politie ter goedkeuring in dubbel van elken cursus afzonderlijk een gedagteekende en door den leider onderteekende lijst worden ingeleverd van de deelnemers en deelneemsters, be- vattende ten aanzien van ieder persoon naam en voornamen voluit, beroep, woonplaats, straat en huisnummer. Geen andere personen, dan die welke voorkomen op de betrekkelijke lijst, mogen tot den cursus worden toegelaten. Er mag geen sterke drank worden ge- schonken. IND1SCHE MI IN TN BRAND. De correspondent te Weltevreden van de Telegr. seint: He Repeeringskolenmijii Boekitasem sHal in brand. Naar aangenomen wordt is de brand uil wraak door Chineesche koelies aangestoken. De Boekit Asem-mijn zegt het Hbl. is een gouvernementsonderneming in het Lematangese in de residentie Palembang. Onlangs hebben zich daar relletjes voor gedaan onder een deel der Chineesche koe lies die zich verzetten tegen een door het mijnbestuur getroffen maaftregel, welke diende om te voorkomen dat de lieden zich aan den arbeid onttrokken. Het1 ver- zet maakte gewapende tusschenkomst noo dig, waarbij ook geweld werd gebruikt dat aan eenige Chineesche koelies het leven kostte. DE HULPVERLEENING AAN RUSLAND. Zaterdagmiddag is te Brussel de laatste voltallige zitting gehouden van de interna- tionale conterentie voor iiulpverleening aan Rusland. Vijf resoluties werden zonder hoofdelijke stemming aangenomen. In de eerste resolutie wordt gezegd, dat de ver- woestingen door den hongersnood onder de bevolking van Rusland aangericht zoodanig zijn, dat de conferentie de noodzakelijkheid uitspreekt van onmiddellijke materieelen en financieelen steun door de verschillende regeeringen, uitsluitend om menschlievende en liefdadige overwegingen, aan de particu- liere organisaties, maar dat een strenge controle op de naar Rusland gezonden goe- deren onmisbaar is. De tweede resolutie bepaalt, dat de re geeringen en de particuliere organisaties voor 1 November den omvang van hun steun moeten aanduiden. De derde resolutie bepaalt, dat er een missie naar Rusland zal worden gezonden om rapport uit te brengen over den werke- lijken toestand des lands. aas en Alliette nog door Castro en zijn mannen gepakt zouden worden. Wat er van Lesage geworden was, wist hij nog niet. En hij bracht den armen Berton mee in deerniswaardigen toestand, aan een oog blind en met verbrande en stuk gebedfen handen. Hij zette den ongelukkige in den donker- sten hoek van de herberg neer en verbond hem zoo goed mogelijk met eenige schoone doeken, die hij van den kastelein had ge- kregen. Ach, mijn arme Berton, zeide hij onder het verbinden, ik had niet kunnen voor- zien, dat het zoo zou loopen. Toen ik; met Castro samen Soufflard voor mijn re- kening nam, was ik in de vaste veronder- stelling, dat ik het moeilijkste en gevaar- lijkste deel van het werk voor mijzelf hield en zie, nu ben ik nog gaaf en ongedeerdj, terwijl jij het hard te verantwoorden hebt gehad. De vervolging van Alliette Leek mij al zeer gemakkelijk en ongevaarlijk toe, maar het is nu wel gebleken, dat dip mooie blondine ook geen katje is om zon der handschoenen aan te pakken. Berton was niet in staat iets te zeggen. Hij had zooveel pijn dat hij ter nauwer- nood de woorden van Milloc verstond. Na zijn noodverband te hebben gelegd ging hij weer aan de deur van de herberg staan en keek den weg af, terwijl hij mom pelde: Moulin en zijn mannen zijn hog altijd niet hier, waar drommel blijven zij toch? Maar terwijl hij deze woorden sprak, zag hij 6 mannen den weg af komen, waarvan hij er 3 herkende: Moulin, nog altijd met zijn orgel op den rug, den coco en den timmerman. Maar wie konden die 3 andere zijn? Het antwoord op deze vraag die de de- tectieve slechts in gedachten had gedaan, werd niettemin gegeven door Champenois, die aldoor op den stoep van de herberg De vierde resolutie beveelt den Roode Kruis-vereenigingen de redding van een zoo groot mogelijk aantal Russische kinderen aan op de wijze, die genoemde vereenigin- gen het beste zullen achten. De vijfde resolutie bepaald, dat, aivorens credieten te verleenen, de regeeringen van de sowjetregeering de erkenning zullen eischen van de bestaande schulden en van andere verplichtingen voortvloeiende ui, vaststaande verantwoordelijkheidheden en dat er voldoende waarborgen zullen worden gegeven voor ieder in de toekomst te ver leenen crediet. Enkele gedelegeerden, waaronder de Ne derlandsche vertegenwoordiger jhr. H. Lou don, verklaarden, dat zij, hoewel persoon- lijk de resoluties toejuichend, hun stem daaraan niet formeel konden geven, daar zij van hun regeeringen slechts een raan- daat ad referendum hadden ontvangen. Zij verklaarden zich echter bereid de resolu ties bij hun regeeringen te ondersteunen. De Duitsche gedelegeerde had reeds bij den aanvang der conferentie verklaard, geen definitieve houding te kunnen aannemen. Door de Italiaansche delegatie werd na- drukkelijk voorbehoud gemaakt ten aanzien van de alinea in de vijfde resolutie betrc fende de credieten, waarin wordt geeisch. dat Rusland vooraf de bestaande schulden en andere verplichtingen zal erkennen. Op voorstel van haar voorzitter benoerru de conferentie den Franschen gedelegeeu graaf Peschkof (die van Russische afkoms is) tot algemeen secretaris om het contr j tusschen de delegaties te onderhouden. j Besloten werd, dat de conferentie op- nieuw zal bijeenkomen, zoodra nieuwe be- slissingen noodzakelijk zijn. DUITSCHLAND. DE OPPER-S1LEZISCHE GRENS- REGELING. Volgens de „Observer" zal de beslissing i van den Raad van den Volkenbond inzake 1 Opper-Silezie berusten op de stelling, dat een verdeeling van Opper-Silezie in poli- tiek opzicht geen afbreuk behoeft te doen I aan de economische eenheid. De Raad er- kent, dat de industrieele driehoek in eco- nomisch opzicht een eenheid is, maar acht dit geen reden om hem onverdeeld hetzij aan Duitschland of aan Polen toe te wij- - zen. Mitsdien heeft hij een politieke grens- i lijn getrokken, die nagenoeg met de oude Sforza-linie overeenkomt, doch stejt tevens j een stelsel van economische waarborgen voor, onder controle van den Volkenbond. MILLE COLONNES. j Vandaag is te Brussel de verkoop be- gonnen van het meubilair van 't cafe Mille Colonnes op het Muntplein. Dit zou niets bijzonders zijn, als dit cafe niet in 1830 de i verzamelplaats van de „Belgische patriot- ten", die tegen Nederland samenzwoeren geweest was. Na het uitbreken van den oorlog van 1870 werd Mille Colonnes de toevlucht van alle Fransche ballingen. Het cafe is aangekocht door een bankin- stelling, die er een filiaal in gaat openen. DE 8-URIGE ARBEIDSDAG IN BELGIE. De Handelskamer te Brussel had Maan- dagavond een groote vergadering uitge- schreven, ter bespreking van de wet op den achturigen arbeidsdag, welke den lsten Oc tober in werking is getreden. Alle sprekers wezen er op, dat de wet ongelegen komt, en dat zij aan de Belgische industrie elke mogelijkheid ontneemt, om het tegen de buitenlandsche concurrence vol te houden- De vergadering besloot ten slotte, om aan den koning opschorting van de toepassing der wet te verzoeken. was blijven zitten en nu uitriep: Kijk, daar komt Lesage! Toen Milloc dit hoorde, sprong hij op| keerde zich driftig tot Champenois en vroeg: Wat zeg je daar? Ik zei, dat daar Lesage aankomt. Is hij't? Zeker. Welke? Die tusschen den orgelman en de coco loopt. Naar mate de 6 mannen nadefden her kende Milloc nu ook den man, die hij langs de schuttingen had zien vluchten en wiens hij den timmerman achterna gezonden had. De man had zijn handen op den rug, waarschijnlijk was hij geboeid. Een hebben we er dusriep Milloc met vreugde uit, alle moeite is dus nietf vruch- teloos geweest en het spreekwoord zegt: een schaap over de brug, dan volgen er meer. Na verloop van een paar minuten kwa- men Moulin en zijn mannen met de 2 ageh- ten die zich bij hen hadden gevoegd en Lesage „De Ratelslang" binnen. Lesage, wiens handen inderdaad op zijn rug geboeid waren, was doodsbleek. Zijn gelaat was verwrongen en hij beefde over al zijn leden. Blijkbaar verkeerde hij nog onder den indruk van den angst, dien hij daar in dien vreeselijken put had doorstaan. Een hebben we er! riep Moulin verheugd uit, toen hij de herberg binnenkwam. Lesage, nietwaar? vroeg Milloc. Ja. Ik had hem al gezien en ik maak jeluj wei mijn compliment. Moulin ontdeed zich nu van zijn orgel, dat hij tegen den wand zette, droogde zich het zweet af, dat tappeiings langs zijn ge laat liep en hernam: Maar verduiveld, het was een warm werkje en dat vvij hem gevonden hebben TER NEUZEN, 12 Oct. 1921. STRANDYDILLE. Op ongedachte wijze wordt geprofiteerd van de door de gemeente ondernomen wer- ken aan de Scheldekade. De jeugd heeft uitgevonden, dat het plaatzand, aldaar aan- gevoerd voor aanvulling van den inham een uitstekende speelplaats biedt. Met en kelen is dit begonnen, maar van lieverlede toegenomen, nadat de aangevulde ruimte ook grooter werd en thans kan men des namiddags na schooltijd eene groot aantal kinderen naar hun „strand" zien trekken, gewapend met schopjes en emmertjes en ze genieten, bij de tegenwoordige fraaie avon- den volop. Het vroolijk gesnater aan het „strand" overtreft nog dat der vogels. die in groote groepen verblijven in de kruinen van de nog weinige overgebleven boomen op den afgegraven dijk. Het vroolijk ta- freel trekt ook de belangstelling van vele ouderen, die zich in het spel der kinderen vermeiden. GEREF. KERK. Bedankt voor Oostburg door Ds. J. H. Staal, die heeft aangenomen zijn beroep naar Wierden. ZAAMSLAG. Een eenjarig paard, dat onder meer an deren zich bevond in het weiland van den landbouwer P. d. V., zag men in een ver- dachte houding liggen. Toen men er bij kwam bleek, dat het dier op eene nog on- verklaarbare wijze een diepe wonde in de borst had en hevig bloedde. Het dier moest af gemaakt worden. GODSDIENST-WAANZIN. Te Hoog-Soeren op ongeveer tien minu ten afstands van het hotel Eik-en-Dal staat aan een landweg een arbeidershuisje. be- woond door de familie Bloemendaal, be staande uit man, vrouw, een grootmoeder en eenige kinderen, waaronder een tweetal bestedelingen, een jongetje van 12 en een meisje van 9 jaar van de Vereeniging „Mir- jam". Die beide kinderen zijn reeds een jaar of vijf, zes in dat gezin. Bij dat gezin voegden zich in dezelfde woning nog twee echtparen, familieleden van Bloemendaal. j De geheele bij elkaar huizende familie is thans lijdende aan godsdienstwaanzin en brengt met psalmzingen, bijbellezen en oefeningen houden den ganschen dag door. Aan de vrouw van Bloemendaal werd de leiding bij deze godsdienstige handelingen gegeven en zij werd tot aller Koning (niet Koningin) verkozen. Als zoodanig heerscht zij thans met onbeperkte macht; zij regeert over alien en alles; haar bevelen worden direct en nauwkeurig opgevolgd. Gedurende de laatste dagen waren de deuren en ramen van Bloemendaal's woning zorgvuldig gesloten; slechts door de ruiten waren de binnenzijnden zichtbaar; de pleeg- kinderen echter niet. Reeds was door den Inspecteur van de vereeniging „Mirjam", din heer Weverink te Apeldoorn getracht de beide kinderen uit die omgeving te verios- sen, maar die pogingen waren vruchteloos en werden van de zijde van den „Koning" beantwoord met: ,,Er moet geofferd wor den: Er moet bloed vloeien!" De Apeldoornsche politie van dezen toe stand op de hoogte gebracht, trachtte Za- terdagavond onder leiding van den Insepc- teur van politie, den heer H. C. van de Loo de pleegkinderen uit dat huis te bevrijden maar een goedschiksche poging daartoe stuitte af, op den onwil van den ..Koning" was zijn schuld niet, want hij had zijn schuilplaats goed gekozen. Waar vond u hem? In een regenput. Op mijn woord, dat is een goede schuil plaats. Ja, maar gevaarlijk. Toen wij aan den put kwamen zat hij er in, tegen den wan(t geplakt. Hoe hij zich vasthield wed ik nog niet en het was daar beneden zoo don- ker, dat ik niets van hem zien kon. Hdt schijnt evenwel dat hij zich niet langer kon vasthouden, want eensklaps hoorde ik een gil en den doffen slag van een val. N|u wist ik ook zeker dat mijn man er wezen moest. Gelukkig hing er een stevig touw in den put en daar langs liet ik mij af dalen, terwijl mijn agenten het andere eind van het touw vasthielden. De put was droog en de bodem met een dikke iaag mos bedekt. Daar lag sinjeur, bewusteloos door den val maar overigens ongedeerd. Ik ibond hem aan he|t •■touw vast en mijn mannen haalden hem op, waarna ik op dezelfde wijze den put weer verlifet. Toen ik boven kwam kreeg hij zija be* wustzijn terug, ik liet hem boeien en hier is hij. Mijnheer Moulin, zeide Milloq, terwijl hij den inspecteur de hand drukte, ik dank u wel, u en uw mannen hebben bewijs gege ven van een moed en beleid, die ik zeker in mijn rapport niet zal vergeten. Daar zal u mij genoegen mee doen, mijn heer Milloc, vooral voor mijn agenten, want zij hebben hun uiterste best gedaan en dat mogen de autoriteiten wel eens weten. Moulin liet een flesch wijn brengen en dronk die met zijn mannen uit, v.aarha hij vroeg: Waar is CastrO? Castro houdt met 3 man de wacht bij het korenveld, waarin Soufflard zich ver- stopt heeft en hij zal er blijven, al zou "t den heelen nacht zijn. (Wordt vervolgd). NEUZENSCHE CO U RANT De Burgemeester van TER NEUZEN maakt be- kend, dat de vergunning, verleend aan H. \ERHAGE, broodbakker te Ter Neuzen, den 1 Januari 1921 tot het verrichten van Bakkerarbeid tusschen 8uurdes namiddags en 6 uur des voormiddags, door hem met ingang van heden is INGETROKKEN. Ter Neuzen, den 11 October 1921. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN maken bekend, dat zij, die aan den cursus voor het vervolgonderwijs voor jongensin de kom aanvangende 1 NOVEMBER -1921, wenschen deel te nemen, zich moeten aanmelden voor "20 OCTOBER 1921, bij het hoofd van school A. Bij genoemd hoofd kunnen tevens nadere inlich- tingen voor het vervolgonderwijs worden verkregen. Na den aanvang van den cursus worden geene leerlingen meer toegelaten. Ter Neuzen, den 11 October 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1