algemeen nieuws- en advertentieblad voor zeeuwsch-vlaanderen. 7200 Woensdag 21 September 1921. 69® Jaargang. B if It Bezoek van H. M. de Koningin. STEMS TIUII HISSAAS. Bekendmaking. N HliOERWET. o. BINNENLAND. Hare Majesteit de Koningin heeft mij op- gedragen, aan de Zeeuwsche bevolking mededeeling te doen van Hare gevoelens van oprechten en diepgevoelden dank voor en van groote ingenomenheid met de aiier- hartelijkste ontvangst, welke aan Hoogst- dezelve en aan het Koninklijk gezin op 15 en 16 September jl. in Zeeland is bereid. De talrijke bewijzen van aanhankelijk- heid en liefde, welke allerwege op zoo spontane en ondubbelzinnige wijze tot uiting kwam, zoomede de algemeene hulde en geestdrift der bevolking hebben Hare Majesteit ten diepste geroerd en getroffen. Middelburg, 19 September 1921. De Cornmissaris der Koningin in Zeeland, QUARLES VAN UFFORD. DE TROONREDE. Hedenrniddag heeft H. M. de Koningin de zitting der Staten-Generaal geopend met het uitspreken van de volgende troonrede: „Mij wederom in uw midden bevindende, leden der Staten-Generaal, mag ik niet ver- helen, dat zelfs thans, nu de wereldoorlog welhaast drie jaren tot het verleden behoort, zijn gevolgen zich nog in hevige mate doen gevoelen. Schoon God ons voor zware ram- „pen spaarde, lijdt ook het vaderland onder de algemeene ontwrichting der economisch verhoudingen. Met noesten ijver aan het herstel van de welvaart te arbeiden, angst- vallig de spaarzaamheid te betrachten, is ons aller plicht. Zorgwekkend is de toestand der schat- kist, De sterke groei der uitgaven in del laatst verloopen jaren heeft den verrassen- den aanwas der middelen nog ver overtrof- fen, terwijl de laatste thans tot staan is ge- komen, en een teruggang reeds plaats vi Aan belangrijke opvoering van de reeds zwaar drukkende heffingen valt, wegens de daaruit dreigende schade voor het algemeen belang, wel nauwelijks te denken. Het publieke leven op meer bescheiden voet dan tot dusver in te richten, zal nood- zakelijk zijn. Ook in de overzeesche deelen van den Staat is een zuinig beheer geboden. Vooral de scherpe daling der prijzen van de pro- FETJILLETON. 56) Lesage begreep het dadelijk. Wat te doen? Vluchten? Daar viel niet aan te denken. Blijven? Maar dat was goed als zichzelf over te leveren, omdat de agenten weldra het huls en den tuin doorzoeken zouden. En toch was hij vast besloten zich niet over te geven, den strijd vol te houden tot het laatste oogenblik, tot het bittere einde. De gedachte aan het schavot, het schrik- ceeld dat hem reeds voor oogen stond toen hij den moord nog niet had gepleegd, die gedachte gaf hem een ontembare wilskracht. Na zich een oogenblik bezonnen te heb ben, besloot hij een andere schuilplaats te zoeken. Dat was de eenige kans op redding, die hem overbleef. Hij wachtte het oogenblik af, dat de heen- en-weer-loopende schildwacht het einde van het pad zou hebben bereikt. Toen dat oogenblik gekomen was, aar- ze'de hij nog, maar tegelijk deden zich weer stemmen hooren, nu van de straatzijde uit de gelagkamer. Onder die stemmen herkende hij duidelijk die van den orgelman. Nu, gedreven door de angst, schoof hij De Burgemeester van TER NEUZEN maakt bekend: Hare Majesteit de Koningin heeft mij op- gedragen den ingezetenen dezer gemeente Haren hartelijken dank over te brengen voor de vriendelijke ontvangst, die Haar met Haren Gemaal en Hare Dochter te beurt is gevallen bij het bezoek op 16 Sep tember j.l. De Vorstelijke Familie was zeer erkente- lijk over de enthousiaste wijze, waarop van de gehechtheid aan Haar Huis werd blUk gegeven. Ter Neuzen, den 21 September 1921. De Burgemeester voornoemd. J. HUIZINGA. ducten van land- en mijnbouw baart, zoo- wel in Oost-lndie, als in Suriname ernstige zorgen. De internationale toestand blijft ernstige aandacht vorderen. Intusschen geeft mij de ontwikkeling van de betrekkingen, die met de vreemde mo- gendheden worden onderhouden, in velerlei opzicht reden tot voldoening. Met waar- deering en ingenomenheid maak ik gewag van het door de in den Volkenbond ver- eenigde mogendheden genomen besluit, tor vestiging van het Permanent Hof van Inter nationale Justitie te 's Gravenhage. De afdoening van de in het afgesloten tijdvak voorbereide wettelijke maatregelen, allereerst de herziening van de grondwet, zal uwe voile toewijding vorderen. Met partieele herzieningen van verschil- lende onzer wetboeken zal worden voort- gegaan. Een regeling van het levensverzekerings- bedrijf zal u zeer spoedig bereiken. Ter versterking van de zeemacht, vooral met het oog op de verdediging van Neder- Iandsch-Indie, zal een voorstel worden in- gediend. In voorbereiding is een wetsont- werp, dat beoogt de mogeiijkheid te openen om vrijstelling van militairen dienst te ver- leenen aan hen, die daartegen ernstige ge- wetensbezwaTn koesteren. Voorstellen tot wettelijke regeling van de ruilverkaveling en tot herziening van de bepalingen betreffende de pachtovereen- komst, zullen worden ingediend. Ontwerpen tot wijziging en aanvulling van de Arbeidswet, de Invaliditeitswet en de Ouderdomswet zullen u weldra bereiken. In afwachting van de tot standkoming der voorgestelde wijzigingen van de Grond wet, wordt een daarbij aansluitende herzie ning van het Regeeringsreglement voor Ne- derlandsch-Indie voorberied. Moge op uwen arbeid Gods zegeti rusten. Ik verklaar de gewohe zitting der Staten- Generaal geopend. Het verloop van de plechtigheid was binnens- zoowe! als buitenshuis hetzelfde als andere jaren. Alleen deed zich in de zaal onder het binnentreden van de Konin gin juist op het oogenblik, dat deze op den troon zou plaats nemen, een, overigens on- beteekenend incident voor, dat eenige op- schudding veroorzaakte, maar verder den gebruikelijken gang der plechtigheid niet verstoorde. Er liepen reeds in den loop van den morgen geruchten, dat er iets on- dernomen zou worden om te betoogen ten gunste van den dienstweigeraar Herman Groenendaal. De politie had maatregelen genomen om dit te keer te gaan, doch zij heeft toch niet kunnen verhinderen, dat op het bovenaangeduide oogenblik, even voor- dat de Koningin met de voorlezing van de Troonrede zou beginnen, een zestal vrou- wen op de tribune de kreet „Herman Groe nendaal moet vrij" aanhieven en dezen eenige keeren herhaalden. Ook beneden in de zaal werd iets der- gelijks geroepen, naar nader bleek door mevrouw Kolthek-Timmer, de echtgenoote van het Kamerlid. Tegen de toelating van deze dame had de politie aanvankelijk be- zwaar gemaakt; zij had zich daarop tot den voorzitter der vereenigde vergadering ge- wend, die van haar een belofte had ge- vraaagd, dat zij niets zou doen tot vecto ring van de plechtigheid, welke belofte zij echter niet gegeven had. In het vertrouwen, dat zij zich behoorlijk zou gedragen, had de president haar desondanks toegang ver- leend. Het spreekt vanzelf, dat de demon- streerende dames onmiddellijk verwijderd werden. Het zestal van de tribune werd, tot na- dat H. M. de zaal had verlaten, vastgehou- den en daarop in een auto naar het politie- bureau overgebracht. Mevrouw Kolthek verliet het Binnenhof ongemoeid. De verwijdering van de mani- festanten ondervond geen tegenstand van haar of een andere zijde. Begrijpelijkerwijze verwekte zij eenig tu mult, vooral op de tribune. De Koningin langs de heg, kruipend als een slang door het hooge onkruid, om een nieuwe schuil plaats te zoeken in een naburigen tuin. Het was hoog tijd. Na een paar minuten, gedurende welke zij het kleine huisje hadden doorzocht, kwamen Moulin en de timmerman in den tuin. Het was maar een klein tuintje, dat zij met een oogopslag konden overzien. De 2 agenten werden gevolgd door de herbergierster, die zeer vriendelijk en on- derdanig tegenover hen was, maar intus schen haar uiterste best deed, om haar klant niet te verklappen en de politie van he spoor te brengen, want zij haatte deze evenzeer als zij haar vreesde. U ziet het nu zelf „heeren", zeide zij, „er is niemand in huis en ook niet in den tuin." Ondanks haar verzekering, van welker waarschijnlijkheid zij zich met een enkelen blik konden overtuigen, liepen Moulin en de timmerman toch het tuintje rond en, bij het tafeltje gekomen, waaraan Lesage een oogenblik te voren had gezeten, uitte Mou lin een vreugdekreet. Ha! Wij hebben hem. Hij wenkte de waardin om naderbij te komen en, toen zij dadelijk kwam, wees hij haar naar de flesch nog half vol wijn en het glas, die op het tafeltje stonden. Welnu? vroeg hij haar: Wil je nu nog volhouden, dat er den geheelen dag nog niemand in je herberg is geweest?" Inderdaad trachtte de vrouw haar leugen vol te houden. Het zich hierdoor echter niet weerhouden met de voorlezing van Troonrede te be ginnen. Zij sprak deze met even duidelijke en vaste stem uit als gewoonlijk. Bij het voorbijtrekken van den stoet zijn op enkele plaatsen pajeren ontrold met het opschrift: „Herman Groenendaal moer vrij". De politie heeft deze terstond in be- slag genomen. De van de publieke "tribune verwijderde vrouwen zijn, na ten politiebureele een ver- hoor te hebben ondergaan, op vrije voeten gesteld, nadat tegen haar proces-verbaal was opgemaakt op grond van art. 144 van het Wetboek van Strafrecht, dat straf be- dreigt tegen vectoring' Van de orde in een openbare vergadering. Van de gearresteerden was een vrouw afkomstig uit Amsterdam, een uit Arnhem, een uit Dordrecht (het was niet mevrouw StoopSnouck Hurgronje, zooals aanvan kelijk gedacht werd) en er waren twee Haagsche vrouwen bij. Onder degenen, die een papier ontrolden op de straat, bij het passeeren van het ko ninklijk rijtuig, was Leentje van Buren. EEN TON GEWETENSGELD! De Minister van Financien maabt be kend, dat ten behoeve van's Rjjks schatkist is ontvangen bjj den inspecteur der directe belastingen te Amsterdam gestort door X. te Y. 100.000 wegens te weinig betaalde inkomstenbelasting over 1917/18 t.m. 1919/20 en oorlogswinstbelasting over 1917 en 1918. RENTEKAARTEN VOOR ARBE1DERS i VAN VREEMDE NATIONAL1TEIT. De Minister van Arbeid schrijfc aan de gameenfebesturen, dat bet gebieken is, dat vele arbeiders van vreemde nationaiiteit, die hier te lande arbeiden en gedurende dien tijd verplieht verzekerd zijn krachtens de [Invaliditeitswet, terugkeeren naar hun vaderland, voordat de gt Idigheidsduur hun- ner rentekaart is verstrsken, zoodat, wsar deze arbeiders hun rentekaart niet inleveren, niet kan worden nagegaan, of de werkgevers ten aanzien van het plakken aan hun ver- plichtingen voldeden, terwijl later die con- trnle moeiljjk is uit te voeren. De mogeljjkheid bestaafc voorts, dat aan den arbeider, die naai zijn land vertrekt en vacdaar na korfen of langen tjjd weer in ons land terugkeert, door een anderen Raad weder een nieuwe rentekaart wordt nitgereikt, terwijl de vorige mogeljjk nog geldig is. TeDeinde bierin te voorzien, verzoekt de minister den colleges van B. en W., aan den Raad van Arbeid, waaronder bun ge meente ressorteert, opgave te willen doen verstrekken van de vreemdelingen-arbei ders, die zich hier te lande vestigen, en om bjj vertrek van dergelijke arbeiders naar het buiteniand hun rentekattfrten in te nemen en aan den Raad van Arbeid te laten toezenden. ONTSLAG VAN OVERCOMPLEET BEROEPSPERSONEEL. Naar de pTel." verneemt, ligt het in het voornemen van den Minister van Oorlog, om alle militairen, die volgens de binnen- kort in te dienen pensioenwet aanspraak kunnen doen gelden op vol pensioen, welk recht door alien zal worden verkregen na een diensctijd van 35 jaar, voor ontslag met recht op pensioen voor te dragen. Aan deze militairen zal dan niet meer worden vergund zooals tot heden ge- schiedde om te blijven doordienen. Wordt deze maatregel doorgevoerd, dan zal reeds een groot gedeelte van het in verband met de leger-reorganisatie over- compleet komend beroepspersoneel uit het leger gaan. ,,Mijn beste heeren", antwoordde zij op teemenden toon, ,,ik verzeker u, dat er nie mand geweest is. Die flesch en dat glas staan er nog van gisteravond." „En het glas is nog nat", zei Moulin, die het van de tafel opnam en haar zien liet- De timmerman, die naar het tafelblad keek, voegde er bij: ..Kijk eens hier, daar ligt een druppel wijn, die ook nog niet gedroogd is". „Het is nog geen 5 minuten geleden, dat deze druppel gemorst is", hernam Moulin. „Hoe weet u dat?" vroeg de kasteleines ongerust. „Het hout van deze tafel is warm van de zon en bovendien is het tamelijk vermolmd. Wanneer die druppel er Ianger had gele- gen, dan zou hij zeker zijn opgedroogd". De waardin beet zich op de lippen en durfde niet meer tegen te spreken, uit vrees zelf te worden gearresteerd. „Geen twijfel, hij is hier!" riep Moulin, „misschien hoort hij ons wel. Opgepast, hij mag ons nu niet meer ontgaan". Zij begonnen den tuin nu met de grootste nauwkeurigheid te doorzoeken en sloegen niet het kleinste hoekje over, waartoe niet veel tijd noodig was, want het terrein was zeer beperkt. Eensklaps riep de timmerman: „Kijk, hier heeft hij in het gras gelegen!" En hij wees Moulin de plaats aan, waar Lesage bij de heg verborgen was geweest. In het lange gras en onkruid kon men nog duidelijk den indruk van zijn lichaam VELE KLEINTJES MAKEN EEN GROOTE. Nu men allerwege wijst op bezuiniging schrijft »een huisvrouw" in de „Avp" o.m. het volgende: »Een dezer dagen vertelde mjj iemand, werkzaam op een departement, dat alle ambtenaren, soms ook de vrouwelijke, ieder elke week een doosje lucifers krijgen. Ik was ten zeerste verbaasd, maar bjj ons gesprek was nog iemand tegenwoordig die ook een rjjksbetrekking hetft en die zei .dat bestaat bij ons ook, zoo lang ik mjj heriDner, en dat is op alle regeerings- bureaux zoo". wNu is een doo^e lucifers wel heel kleiD, maar gerekend over het zeer groote aantal ambtenaren dat we hebben, beloopt het bedrag daarvoor nog in de duizenden. Ik begrjjp wel dat velen hierom lachen en zeggen, dat is nu weer echt iets voor een vrouw, maar er zjjn nog heel veel van die kleinigheden aan te wijzen, die met elkander een groot bedrag vormen," TER NEUZEN, 21 Sept. 1921. DE KERMIS wordt begunstigd door fraai weder, zoodat Dinsdag reeds veel menschen op de been waren. De schouwburgtent van de familie Bak- ker trekt, als naar gewoonte, vele bezoe- kers, al is het niet zoo overstelpend druk als verleden jaar, toen reeds des voor- middags de zaal uitverkocht was. Een teleurstelling voor ondernemers zoo- wel als voor het publiek was, dat de Bios- coop Flora zoo sukkelde met hare machine, waardoor des Maandags de voorstelling geen doorgang had en Dinsdagavond pas om 9 uur kon worden begonnen. De ondernemer heeft toen echter in die voorstelling twee hoofdnummers vertoond. Naar men ons mededeelde, komt heden rniddag een andere machine, waardoor een ongestoorde voorstelling verzekerd is. Velen zullen daardoor kunnen genieten, van de werkelijk prachtvolle hoofdnummers en de komische films, die doen schateren van het lachen. Daarbij komt, dat in flink gebouwde tent voor de bezoekers voldoende ruimte is gelaten om op gemakkelijke wijze de beelden op het doek te volgen. Van het zoo hinderlijk trillen van het vertoonde, vandaar het gelukkig nu verouderde „tril- beelden", in deze bioscoop geen sprake. Alle beelden zijn even rustig en helder. De gewone carroussel heeft niet over bezoek te klagen, terwijl de „zweef" reeds vele zweeflustigen met zich voerde. De automobiel-carroussel had het nog niet zoo druk, doch dat zal wel komen, als men er, evenals verleden jaar, er de smaak van te pakken heeft. De overige etablissementen hadden het alle vrij druk, en, als het weer zoo blijft, zal het geen sleehte kermis voor hen zijn. De danslustigen konden hun hart opha- len, want zoo druk was het niet, dat de dans telkens onderbroken moest worden en men volgens de regelen der kunst den dans kon ten einde brengen. BENOEMD. Met ingang van 1 Nov a.s. is benoemd tot onderwijzer aan de Neutrale M.U.L.O. school te Nijmegen, de heer J. J. Kaan, onderwjjzer aan school B alhier. AVONDV AKTEEKENSCHOOL. Voor de a»ondteekeniessen aan de am- bachtschool alhier, waarvoor de deel- name het vorig jaar reeds groot was, n.l. 150 leerlingen, is thans nog meer animo. Naar we vernemen hebben zich thans 182 leerlingen aangemeld, verdeeld als volgt: 66 timmerlieden, 23 bankwerkers, 19 instumenteDmakers electriciens, 12 huissme- den, 12 metslaars, 7 typografen, 6 schilders, 4 meubelmakers, 2 wagenmakers en 13 kleermakers schoenmakers en diverse vakken. onderscheiden. ,,En hier is de weg, dien hij genomen heeft, terwijl hij als een reptiel over den grond schoof", voegde Moulin er bij. Hij spoor was gemakkelijk te volgen. In een rechte lijn liep het naar een heg, die het tuintje afscheidde van het aan- grenzend terrein, een boomgaard, waarvan de grond geheel bedekt was door hoog op- geschoten onkruid. De timmerman wees Moulin een opening in de heg aan en zei: ,,Hier is hij doorgegaan." Moulin keek over de heg, zag den boom gaard en het hooge struikgewas tusschen de boomen en op den achtergrond een huis, waarvan alle«ramen door luiken gesloten waren. Hij vroeg aan de waardin: ,,Van wie is die boomgaard?" ..Van een heer uit Parijs, die er in geen 2 jaren is geweest", antwoordde zij. „Dus is er niemand in huis?" „Niemartd". Daarop zeide Moulin tegen zijn metgezel: „Komaan, wij zullen ook door de heg gaan. Onze man moet hier zijn, hij verstopt zich in die hooge struiken, dat is zijn laat ste toevlucht, want behalve door deze heg, wordt de boomgaard door muren afgeslo ten, te hoog om er overheen te kunnen klimmen." De agent, die de wacht hield op het pad, was bij het tuintje van de herberg blijve'i staan en keek over de heg naar hen. „Wij branden ons!" riep de timmerman Voor den cursus in hout- en marmer" schilderen 15 en voor den monteurs-cursu51 3 leerlingen, welke laatste cursus wegen^ te geringe dealname niet kan doorgaan. HULP IN NOOD. In de laatste kwartaalsvergadering van het uitkeericgsfonds bij ziekte ffHulp in Nood" alhier, b.acht de Penningmeester versltg uit over de maanden Juni, Juli en Augustus, waaruit bleek, dat was octvangen aan contribute 448,83, buitengewone in- komsten 15,53, samen 464,36 en dat was uitgeeeven voor ondersteuning aan zieken 756,98, aan bodeloon 84, buitengewone uitgaven 162,89, totaal 1012,87, zoodat er een nadeelig slot is van 548,51. Het vorig goed slot bedroeg 3133,93, zoodat het kapitaal der vereeniging is ge- daald tot 2585,42. Voor de afdeeling Steunkas werd ont- vangen 44,31 aan contributie, buiten gewone inkomsten 25,09. totaal /69,40. Qitgegeven werd aan ondersteuning van zieken 65,alzoo een batig slot van f 4,40, hetwelk met het vorig goed slot een totaal bezit aanwijst van 947,68. HET VLAAMSCHE VOLKSTOONEEL. Zooals onze lezers in de voorgaande nummers van ons blad onder de advertentien hebben kunnen lezen, wordt hieraanstaanden Vrijdag weer een tooneelvoorstelling gegeven van wege bet ,/Vlaamsche Volkstooneel" van Gent, onder directie van Dr. J. C. de Gruyter. Men verzocht ons, daarop de aandacht te vestigen. We zouden bjjna zeggen, dat zulks overbodig is, wegens de succesvolle vertooningen die hier in den afgeloopen winter door dat gezelschap zgn gegeven, en waarbjj de liefhebbers van deze kunst met groote ingenomenheid met dit gezelschap hebben kennis gemaakt, omdat het inderdaad kunst is, wat deze vertolkers leveren. Dat we in deze waardeering niet alleen staan, bleek uit de recensies die door tooneelverslaggevers van groote bladen werden gegeven van de openluchtspelen die door bet gezelschap van Dr. De Gruyter te Valkenswaard werden gegeven en die hooger staand werden genoemd dan andere, door gekende Nederlandsche gezelschappen gegeven, omdat de vertolkers de stukken meer speelden, meer leven gaven. Thacs wordt opgevoerd »Onder een dak", tooneelspel in 3 bedrgven van Fabricius, den schrijver van //Dolle Hans". Evenals dat stuk, bevat ook dit scherp geteekende karakters en we vertrouwen dat er van de vertolking voor de liefhebbers van tooneel spel veel zal te genieten zjjn. DE KERKGLAZEN TE BIERVLIET. De meeste inwoners van Zeeuwsch-Vlaan- deren zullen zeker wel gehoord hebben van de kerkglazen te Biervliet, waarop volgecs de historie door Willem Beukelszoon, uit- gevonden haringkaken, evenals hij zelf is vereeuwigd. Toch zullen weinigen de ge- schiedenis dier glazen kennen. Door de komst van H. M. de Koningin en de be- ziebtigiDg dier glazen is daarop de aan dacht weer gevallen en meenen wjj onzen lezers van dienst te zijn, door het volgende te hunner kennis te brengeD, dat wjj aan het Hbl. ontieenen Bekend is, dat deze voorstellen Willem Beuj^els., die hier in 1347 overleed en den naam draagt van uitgevondea te hebben het haringkaken verkeerdelijk staat op de glazen 1397. Treedt men de hoofddeur der kerk binnen, dan ziet men aan de rechterzijde een geschilderd glasraam. De schilderij stelt voor een visscher, de afbeel- ding van den beroemden Vlaming. Met een kap op het hoofd, welke over deschou- hem toe, „let dus goed op!" En achter elkaar kropen zij door de heg, die den boomgaard afsloot. Zij liepen in alle richtingen door de hooge struiken en het onkruid, keken in iederen boom, maar de man was nergens te zien. Wanhopig riep Moulin: „Dat is om je verstand bij te verliezen! De kerel moet toch hier zijn, hij kan onmogelijk dezen boomgaard hebben verlaten. Waar duivel is hij dan? XL. In den Put. Moulin had zich niet vergist. Inderdaad was Lessage den boomgaard binnengeslopen, waarin hij nu zelf met zijn agent doordrong. Toen Lesage midden in den boomgaard kwam, aldoor kruipend op zijn buik, stond hij op en wierp een blik om zich heen. Aan vluchten dacht hij niet meer, want hij wist, dat hij door 5 agenten van alle kanten was ingesloten. Het eenige wat hem overbleef was een schuilplaats te zoeken waar hij zou kunnen blijven, tot het gevaar, voorbij zijn en het nachtelijke duister hem beschermen zou. Toen hij rondkeek voelde hij zich ook die hoop ontzinken. Het huis, dat bij den boomgaard be- hoorde, was hermetisch gesloten. TER COURANT Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN maken bekend, dat het verzoek van J. HARTE te Ter Neuzen om op het perceel, kadastraal bekend in sectie L, no. 1512 een benzine-en een electromotor te mogen plaatsen en in werking brengen, door hen is ingewilligd. Ter Neuzen, 19 September 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J. H U I Z I N G A. De Secretaris, B. I. ZONNEVIJLLE. 4BMMnx. I amm '■yy 1 y |lr in 11 il I ■liTTTBHTHrtBlP— (Wordt vervolgd).

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1