tie inrsnr. Hotel „Pays-Bas". Onder een dak. MiSliaig Groote Internationale Vraagt Zweefcarrousel, Oar-, Neiis-, Kselziekten. Hotel „Centraar, de WONING met TUIN, Vlaamscli Volkstooneel, Kolen Smetpoeder en Wagensmeer Zondag 18 Sept. n.m. 3 uur, A. Mijnhardt gesn namiak. A. VAN MAALE, Sigarenhandel, BURGERLIJKEK STAND. FBEDIKBEUKTEB Johanna Theodora Adriana Buijze, BIERGLAZEN Neus-, Keel-, Oorarts P. DE JONG, Middel burg, is 20 September weer te eonsulteeren. J. Hoogkamer, 7 ps gemden puik Zaailand, Standplaats Schoolplein. NIEUWE SCHOUWBURGTENT. Tamboer Majoor, bij K. van Tatenhove* VRIJDAG 23 SEPT. a.s. C. KLGP D. VAN DRONGELEN, H.H. LANDBQUWERS Wadercm verkrijgbaar F. C. Temsica van Temsche en T. S. C. I van Ter Neuzen D. 0. S. I van Philippine en T.S. C. II van Ter Neuzen VERKRIJGBAAR f oper 1000 Kilo Opsnhare Verkooping. HOUTWAREN, Prima Sigarsn vanaf f 2,50 p. 100 sinks. Zondag 18 September 1921. VAN BOVEN. Ir. P. J. BERTEL. C. C. MAAS— A. A. EEKM4N, UIT 1)E HAND TE KOOP: of het Treurspel der Smeden. groot Kermis Blijspel in 5 Bedrijven LaupeCTff 1,50 Zw^&fr SCalfsvl. f I SO 's avonds 8 uur Prima Kachelkolen a 30,— 80 tot 90 pCt. grof en Union Briketten a 33, A. DIELEMAN, Siuiskil. Gf.br HAMERLINCK. TIJQELIJK. Origineele Players per 1000 f 13, 5000 f 12,75 Origineele Capstan 1000 f 14, 5000 f 13,75 Om 3 uur werd opnieuw uitgereden, ditmaal met de Priuses, om weder een bezoek aan de tentoonstelling te brengen. Het dochtertje van deu heev Kielstra bood een bouquet aan de Prinses, terwijl Mr. Dieleman de Prinses een z lveren plaquette aanbood, voorstellende aan de eeue zijde het landbouwbedrijt', aan de andere zijde de opdraclitHare Koninklijke Hoogheid Pri uses Juliana aangeboden door de Z. L M. ter gelegenheid van Hoogstderzelver bezoek aan de Provinciale Landbouwtentoonstelling September 1921, MiddelburgVlissingen." Daarna werden de bekroonde dieren ge- foond, en onderhield H. M. zieh met de eigenaars der voorgebrachte dieren. Zeer trok de aandacht de typische hulde- betooging der Zeeuwsch-Vlamingen, de oogst voorstellende, onder leiding van den heer A. de Bruijne uit Ter Neuzen, die door H. M. werd gecomplimenteerd. Kampioen-hengst werd ,/Snccesseur" van den heer M. R. de Craene te Hulst, terwijl kampioen-merrie werd „Oubus'' van den heer Ph. J. van Dixhoorn te Axel. Alsnu nam de zanguitvoering een aan- vang, die schitterend is geslaagd. De Koninklijke Familie bracht nu een bezoek aan de ringrijderij, waar gekampt werd om de zilveren beker door H.M uic- geloofd. Voor de derde maal werd deze gewonnen door den heer Piet Brr ser uit Vrouwepolder, die hierdoor ei'genaar van den beker werd H. M. reikte persoonlijk den beker aan d^n gelukkigen overwinnaar uit Na nog een bezoek gebraeht te hebben aan de tent van de ge wassenkenring, verliet de Kon Familie het tentoonstellingsterrein en reed via -Middelburg over Koudekerke naar Vlissingen. De geestdrift der menigte uit alle oor- den van Z'eeland (de tentoonstelling was gister door ruim 22.000 personen bezocht) was onbeschrijfelijk. Zooals bekend heeft de Koninklijke Familie hedennaeht overnacht aan boord van het stoomschipHydrograaf", waarmede vandaag de reis naar Zeeuwsch Vlaanderen zou worden gemaakt. In den voormiddag geldt het bezoek verschillende plaatsen van Westelijk Zeeuwsch-Vlaanderen. In Oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen te TER NEUZEN. Reeds eenige maanden geleden werd in ingewijde kringen gefluisterd, dat aan onze streek in de maand September het be zoek der Vorstin met Haar Gemaal en Prin ses Juliana te wachten stonden. Spoediger dan we verwacht hadden zou dus de toezegging vervuld worden, door H. M. gedaan bij het onvergetelijke bezoek van het „Protestkoor" en de zangvereeni- gingen van Axel en Zaamslag, benevens eenige Limburgsche gezelschappen aan het Huis ten Bosch, bij de anti-annexatie-zang- demonstratie in Den Haag in het voorjaar van 1919, eene toezegging gedaan na het n mens de Zeeuwsch-Vlamen uitgesproken eerbiedig maar dringend verzoek van den heer F. Dekker Pzn., voorzitter der Axel- sche zangvereeniging, om bij een volgend bezoek aan ons ook Prinses Juliana mee te brengen. Evenwel, geruimen tijd verliep er, en men vernam niets naders. Het scheen wel, dat de hemp der bewoners, om eens kennis te maken met de Iieftallige Prinses, waarvan zij zooveel hadden gehoord van de verruk- te gasten van Hare Majesteit, nog niet in vervulling zou komen, dat het bezoek ai- thans tot Walcheren zou beperkt blijven. Plotseling kwam de vorige week echter het goede woord, en, al is zooals wij reeds sehreven de vreugde niet onvermengd, we- ■gens den korten tijd van het bezoek, men is tech dankbaar en enthousiast gestemd, dat de vurige wensch van velen in vervullir.g raiksmen. Zooals reeds gemeld, zijn terstond po- gingen in het werk gesteld om door mictdei van gezang der hoogste klassen van de scholen en de wederoproeping van het Protestkoor de Vorstelijke Familie alhier te huldigen. De daartoe deze week des avonds ge- houden repetities waren reeds een gpede inleiding voor de feestelijke stemming en toen gisteren avond na afloop van de re- petitie met de schoolkinderen het muziek gezelschap een muzikale wandeling hiela, begeleid met fakkeis, bleek eerst ter deeg van de geestdrift, van de feestelijke stem ming die er reeds bij de bevolking heerscfrt. Thans is het DE dag. Het begon met een goed vooruitzicht. Het traditioneele Oranjezonnetje, dat de be- zoeken aan Zeeuwsch-Vlaanderen in het algemeen belichtte, liet zich niet wachtten en kwam, toen de tijd er was om boven de kimmen te verrijzen, terstond te voorschijn, niet wee houden door een grijs wolken gor- dijn. Het weerglas doet het ook goed en we zijn dus vol goede verwachting. In de straten werd de eene vlag na ue andere ontplooid en ook Oranjecocarde waarmede de menschen getooid waren gaf aan de stad een feestelijk aanzien. Op de Markt werden de laatste toebereidselen ge- troffen voor de ontvangst van H. M. met Haar gezin. Zoo is de middag gepasseerd en het tijd- stip waarop de Vorstelijke Familie wordt verwacht. Tegen 1 '/2 uur heeft zich een tamelijk pu- bliek bij de aanlegplaats der boot in de nieuwe haven te Ter Neuzen verzameid, die de komst der Vorstin met de Prinses en den Prins verbeidt. Zeer velen staan reeds op de Markt, waar de huldiging zal plaats hebben. De druk bevlagde straten, door het Oranjezonnetje beschenen, geven aan alles een feestelijk aanzien. Van de loodsenwacht heeft men reeds geruimen tijd met den kijker het opstoomen met de „Hydrograaf" kunnen waarnemen. Omstreeks 1 uur meerde deze aan de ponton en te kwart voor twee ging de Gouverneur van Oost-Vlaanderen Z. Exc. Baron De Kerckhove, die aan de grens was opgewacht door Baron Van Geen H.H. M.M. aan boord begroeten, waarna de Koningin met Prinses Juliana, de Prins en gevolg, waa.ronder Z. Exc. de Commissaris der Koningin, aan wal kwam, onder het gejuich en hoerageroep der in de omgeving ge- schaarde enthousiaste bevolking, daarvoor met neigingen vriendelijk dankende. De Gouverneur van Oost-Vlaanderen kon bij het verlaten der Hydrograaf de en thousiaste menigte gadeslaan en is daarna weer naar Belgie vertrokken. Namens de gemeente Ter Neuzen werd door Grietje Huizinga, het dochtertje van den burgemeester aan H. M. de Koningin, en door Jozina Zonnevijlle, dochtertje van den gemeente-secretaris, aan Prinses Juia- na een bouquet aangeboden. Door de manschappen van den bijzonde- ren landstorm, die daarvoor uit verschillen de plaatsen van Zeeuwsch-Vlaanderen her- waarts waren gekomen, werd onder bevel van kapitin L.ouwerse te Vlissingen, een eerewacht gevormd en de eer bewezen. Nadat de eerewacht was gei'nspecteerd besteeg het gezeischap de gereed staande auto's en werd de tocht door Ter Neuzen aangevangen naar de Markt, waar een ontzaglijke menigte bijeen was. H. M. werd aldaar door den burgemeester uitgenoodigd met Hare Familie plaats te nemen in een baldakijn, voor het in ont vangst nemen der hulde van de bevolking. Alhier werd door Nelly Donze en Ena Moggre namens het „Protestkoor" aan Prinses Juliana een bouquet aangeboden. Zoodra het hooge gezeischap had plaats genomen zette het muziekgezelschap „De vereenigde werklieden", het voor deze ge legenheid weder geformeerde bekende Protestkoor" van 150 zangers en een GOOtal schoolkinderen het ,,Wilhelmus" in en werden daarvan 2 coupletten gezongen, gevolgd door een toepasselijk lied op de eerste komst van Prinses Juliana in Zeuwsch-Vlaanderen door de schoolkinde ren, ,,Bede" van Valerius, door het Pro testkoor. Tot slot der hulde werd door alien het eerste en laatste couplet van het Zeeuwsch-Vlaamsch volkslied gezongen. Deze uitvoering stond onder leiding van den heer A. B. 1. Schirris, directeur van het muziekgezlschap en liep, den korten tijd van voorbereiding in aanmerking genomen, goed van stapel. H. M. betuigde den burgemeester, den heer Huizinga, Hare groote tevredenheid over deze zanguitvoering en de ontvangst der bevolking. H. M. de Koningin betuigde aan den voorzitter van het „Protestkoor", den heer M. de Jonge, haren hartelijken dank voor de haar gebrachte hulde, complimenteerde daarna de directeur den heer Schirris voor de welgeslaagde uitvoering der verschil lende zangnummers. Z. K. H. den Prins sprak enkele woorden tot den Vaandrig der opgestelde Padvin- ders, den heer E. IJsebaert en informeerde met belangstelling naar den stand der fi- nancien en toestand der afdeeling, waarop de gewenschte inlichtingen door den Vaan drig bereidwillig werden gegeven. Neigend en wuivend bestegen de Koningin, de Prinses en het verdere gezeischap weder de auto's die onder algemeene toejuichingen den rit aanvaarden naar Axel. Alvorens Ter Neuzen te verlaten werd iets langzamer gereden bij de ambachts- school, daar door de leerlingen een fraaie eerepoort was geplaatst. Directeur en leerlingen waren daarbij geposteerd. Bij de buurtschap Spui reden de auto's langzamer ten einde H. M. gelegenheid te geven de hulde in ontvangst te nemen van het zanggezelschap van de burgerwacht aldaar. AXEL. Aan den ingang der kom der gemeente Axel stonden ter verwelkoming de zangver eeniging „Asaf' van Axel en het muziek gezelschap van Koewacht. Op de Markt werd H. M. verwelkomd door den waaremenden burgemeester, de heer J. M. Oggel, die juist als zoodanig den eersten dag in functie was. Voorts stonden op de Markt opgesteld, tal van vereenigingen die in Axel zijn ge- vestigd. Door de harmonie Concordia" en de zangvereeniging „Orelio" onder directie van den heer J. Blansaart, werden met on- geveer 700 schoolkinderen eenige fiederen uitgevoerd. Door de duivenmaatschappij werden ter plaatse ongeveer 300 duiven op- gelaten. Vriendelijk wuivend en neigend voor de Haar bereide zeer hartelijke ontvangst door de bevolking, bestegen de Vorstelijke be- zoekers de auto om den tocht te vervolgen. Alvorens de gemeente te verlaten moest aan de grens der kom aan de andere zijde nog in ontvangst worden genomen de hulde van de zangvereeniging ,,Hoop op Zegen" en het muziekgezelschap van Westdorpe. Axel heeft zich aangegord om verder feest te vieren. Verschillende spelen had den reeds plaats, er volgen thans nog voet- balwedstrijden, kinderspelen, concerten en een lichtstoet. De weg werd gevolgd langs Drie Schou- wfen, waar bij de* gebouwen van den tram iets langzamer werd gereden; daarop ging het in voile vaart naar Hulst, waar men toch al iets later dan den bepaalden tijd arriveerde. De minuten zijn karig toege- meten en de betoonde aanhankelijkheid den bevolking verlokt H. M. al spoedig iets langer te toeven, dan het programma aan- geeft. HULST. Het was dus reeds half 4, toen de stoet Hulst bereikte, en de Koninklijke Familie onder luide hoera's der bevolking uitstapte. Zij werd daar bij het raadhuis verwelkomd door den burgemeester, den heer F. van Waesberghe, wiens jongste zoontje haar namens de gemeente een bouquet aanbood, terwijl het dochtertje van het raadslid G. C. Verwilghen mede namens de gemeente aan Prinses Juliana een bouquet presenteerde, dat met welgevallen werd aanvaard. Hierop werden door de Koninklijke Har monie en de Nieuwe Harmonie Vlijt en Volharding", die in de nabijheid waren opgesteld met de kinderen van alle scholen, verschillende vaderlandsche liederen ge zongen. H. M. bezocht daarop de reeds dikwijls beschreven kerk 'n fraai historisch gebouw, dat, zooals bekend, door een muur in tweeen is verdeeld en in het Noordelijk ge- deelte de R.-K. en in het Zuidelijk gedeelte de Ned. Herv. gemeente huisvest. Toen werden onder daverende toejuichingen de auto's weer bestegen en de weg door de gemeente voortgezet, waarbij H. M. lang- zaam langs het I.iefdehuis liet rijden om de verpleegden in de gelegenheid te stellen ook de Vorstelijke Familie en vooral de Prinses te zien. Tot Haar spilt was de tijd tc kort, om aan die inrichting een bezoek te brengen. ZAAMSLAG. Van Hulst ging het naar Zaamslag. Nu moesten heel wat kilometers gereden worden en kon worden beproefd wat van den verloren tijd in te halen, zoodat de stoer aldaar tamelijk op tijd arriveerde. Voor het raadhuis stapte H. M. uit, ver welkomd, door den burgemeester, den heer Joh. de Feijter. Zij werd daar gehuldigd door de zangvereeniging ,,Zingt den Heere een nieuw lied" en door de toejuichingen der saamgstroomde bevolking. Hierop be- gaf H. M. zich met gevolg te voet naar de op eenigen afstand gelegen woning van den Burgemeester. Vervolgens werden de auto's weer beste gen en gereden langs de Poldersche straat naar de hofstede van den landbouwer J. de Kraker Cz., die destijds op de zangdemon- stratie in Den Haag in het Huis ten Bosch als voorzitter der Zaamslagsche zangver eeniging tegenwoordig was. en naar ver- luidt dezer dagen meende H. M. nog eens schrifteliik aan Hare ten opzichte der Zeeuwsch-Vlaminuen afgelegde belofte meende te mogen herinneren. Ter olaatse gekomen werd uitgestapt en op de boerderij met belangstelling een en ander van het bedriif bezichfigd, dat zich in hoofdzaak beperkte tot het bewerken van landbouwproducten, daar de zuivelberel- dinr hier weinig beteekent. Nu werd de weg vervolgd over Reuzen- hoek, de buurt Val en Othene, welke laat- sten nog nimmer de eer van een Vorsteijk bezoek hadden genoten, doch hetwelk de g°estdriftige bewoners wel bleken te waar- deeren, door hunne hartelijke toejuichingen. De bepaalde tiid was verstreken, toen de auto's met de Vorstelijke Familie te Ter Neuzen weer bij de ponton arriveerden. Daar stonden thans duizenden bij duizen- den geschaard, om de Koningin, de Prinses en den Prins nogmaals te zien en vaarwel te roepen. Ook waren daar het muziekge zelschap. het Protestkoor, en de schoolkin deren. die door het zingen van vaderland sche liederen de geestdrift verhoogden. On der algemeene toejuichingen der menigte voer de Hydrograaf af, de Vorstelijke Fa milie medevoerende, die op de brug staan de, de bevolking hartelijk vaarwel toe- wuifde. Tijdens den namiddag en ook nqg in den avond zorgde het muziekgezelschap er vnnr. dat er in de stad een vroolijke, opge- wekte stemming bleef heerschen. Te Vlake zouden de Hooge bezoekers dn trein vinden. die hen naar de residentie moest terug voeren. Het zangnummer Zeeuwsch-Vlaamsch Volkslied werd door de Prinses luide mee- gezongen en bij het einde juichte het hooge gezeischap de uitvoerders hartelijk toe. Door den Burgemeester werd aan de Commandant van de Hydrograaf overharr- digd een exemplaar der Ter Neuzensche Courant, waarin het Welkomstlied door J. T. d. K. om deze de Prinses aan te bie- den, benevens een gedicht over den water- snood van 1906 door den heer Joh. Dekker te Hoek, ter herinnering aan Haar eerste bezoek aan Zeeuwsch-Vlaanderen. in net volgend nummer volgen nog i. bijzonderheden. 1NGEZONDEN MEDEUEEL1NGEN. WERK, ONTSPANNING, SLAAP. Werk, ontspaning en slaap, van elk achi Linen per dag, doen wonderen voor de gezond- heid. Duizenden genieten echter veel te weinig alaap en hesteden te weinig tijd aan onspan- ning zij verstoren het evenwicht der lichame- lijke gezondheid door overmatig werk. Overworking overlaadt het bloed met afge- werkte staff en en urinezuur. De nieren worden oversparmc-n en verzwakt door hun eindeloozen strijd om een dusdanige hoeveelheid uit het bloed te filtreeren. Dientengevolge doen zich verschijr.selen voor als rugpijn, urinekwalen, rheumhtische pijnen, waterzuehtige zweliin- gen, duizeiigheid, hool'dpijn, een vermoeid g«- voel enz. Foster's Rugpijn Nieren Pillen geven de noo- dige hulp, als de nieren verzwakt zijn. Gepaard gaande met een verstandige leefwijze ver- mijuing van overwerking, laat naar bed gaan, zwaar verteerbare spijzen en alcohol; en door te zorgen voor de noodige ontspanning en slaap versterken Foster's Pillen de nieren en regelen zij de blaas. Zij doen de pijnlijkn waarschuwingen van nierzwakte verdwijnen en voorkomen de ontwikbeiing van rheuma- tiek, steen in de nieren en blaas, waterzucht, iachias, nier- en blaasontsteking enz. Onthoud echter, dat als gij weder gezond zijt, gij moet trachten gezond te blijven zonder geneesmiddelen. 36 Iederc echte doos Foster's Rugpijn Nieren Pillen draagt de handteekening van James Foster. Te Ter Neuzen verkrijgbaar bij Wed. A. v. Overbeeke-Leunis, a f 1.75 per doos. (Nadruk verboden). T E It N E L Z E K. Geboorten. 5 Sept. Johanna Maria Felicita, i van Petrus Snoeijs en van Femia Amelia Jacobs 6 Sept. Maria Johanna, d. van Johannes Marimts van der Velden en van Lucia Rosalia Pieters. 7 Sept. Francina, d. van Hendrik Johannes van Gelderen e» van Elena de Mul. ltrijn David, z. van WiHem Dees en van Rachel Elisabeth Versluijs. 8 Sept. Jan Adriaan, z. van Karel Buijze en van Cornelia Wolfert. Overlijden. 9 Sept. Frans Drabbe, oud 7 w.,z.van Cornelis en van Aaltje Jansen. HervorinUe Kerk. Ter Neuzen. 9£ u. en 2 u., Ds. A. Timmerm*». Sluiskil. 9£ u. en 2 u., dhr. L. Dek. Hoek. 9i u. en 2i u., Ds. E. Raams. Zaamslag. 9| u. en 2* u., Ds. G. van Dis. Axel. 9i u Ds. J. H. Ruijsch van Duchterea, Veldprediker en 2 u., Ds. J. B. Th. Hugenholtz van Axel. Sas van Gent. 9i u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Philippine. 2 u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Hulst. 10 u., Ds. Hermanides. Hontenisse. 10 u., Ds. W. J. van Lindonk. St ere for meerde tier/con. Hoek. 10 u. en 3 u., leeskerk. Ohr, Gerefor meerde Kerk. Zaamslag. 9 u. en 2 n., Ds. L. de Bruijne. Gereformeervie Gemeente. (Vlooswfjkstraat). •Ter Neuzen. 9 u., 2 u. cn 5£ u. (oude tijd), Ds. Neerbos. Ond-Gere for meerde gemeente (Vlooswijkstraa.t.) Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 54 n., (oude tijd) Ds. Van de Garde van Opheusden. Lokaal „Eb»n-HuSzer". (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen. 54 u., Evangelisatie. K. K. Ker/rdiensten te Ter Neuzen. Zondag zijn de H. H. Diensten om 7, 84 en 10 uur 's Namiddags om half drie Lof. Hcden overleed in den ouder- dom van bijna 82 jaar onze innig I getiefde Moeder, Behuwd en Groot- moeder, weduwe J. A. VAN BOVEN, in leven Burgemeester van Ter Neuzen. 's-Gravenhage: J. BERT EL VAN BOVEN. A. MAAS. Sneek: P. D. NIEVEEN— VAN BOVEN. W. NIEVEEN. 's-Gravenhage: P. H. G. G. BUIJZE RUN BEN DE. HellevoetsluisJ. A. VAN BOVEN. E VAN BOVEN- DE GROOT. 's-Gravenhage A. TH. VAN BOVEN. Delft: G J. A. NIEVEEN. 's-Gravenhage, 14 September 1921. Dunklerstraat 50. Bezoeken kunnen niet worden af- gewacht. De teraardebestelling zal plaats hebben Zaterdaga s., ongeveer I2V2 uur, op de begraafplaats te Ter Neuzen. Volst.rekt eenige kennisgeving Ondergeteekenden betuigen nam-ns wederzijdschefamilie hunnen hartelijken dank voor de vele blqken van belangstelling bij hun huwe- Iqk ondervonden. A, VAN OPDORP B. J. VAN OPDORP—Lauret. Ter Neuzen, 16 Sept. 1921. OPNIEUW ONTVA v(jKN een groote part 1 j in verschillende soorten. Lage prijzen Aanbevelend, Handel in Glas-, Porselein- en Aardewerk Schoolweg 7. Hij is er weer waar heel het land verleden jaar plezier in heeft gehad. De Electro dol vermakelijk voor oud en jong, lachen of men wil of niet, kortom de clou van de kermis staat op zijn oude plaats. Aanbevelend, De Directie CORN HUIJGENS. Spreekuur in het Liefdehuis te Hulst des Zaterdags van II—I uur, van Geneesheer-Specialist. Ondergeteekende heeft bij jgPsjgr deze de eer het geacht pu- bliek in kennis te stellen met de opening van het Stations pi ein. Aanbevelend, F. J. J. KIEBOOM. Sas van Gent, Sept- 1921. gunstig gelegen te IJzendijke (Cla- rapolder), langs de Steenweg naar de Maagd van Gent, zeer geschikt voor Bouwgrond. 2/s der koopsom mag blijven op hypolheek. Te bevragen bij KMJEL DHA- NENS, liassevelde (O.-Fl.), Belgie, Directie JOH. BAKKER. Maandag 18 September, Drama in 5 Bedrijven. Dinsdag 19 September, de Dochter v;m de Aanvanji 8 uur. Het Bestuur der Watqr,- keering van de CAL'aMI- TEUZd POLDERS MARGARETHA c.a. is voornemens, om op Zater- dag 24 September a s., des namiddags ten 4 ure, ten ge- meentehuize bij inschrijving voor den tijd van drie jaren te verpachten: gelegen in den Eendragtpolder, gemeente Zaamslag, sectie C, nummers 171, en gedeelielijk 283 en 321. Zaamslag, 15 September 1921. Het Bestuur voornoemd, A. DE KRAKER Kzn., Voorzitter. J. STOLK Lzn., Secreta-is- Ontvanger Schenkeif Soepideeach f tyfarkereawSeestch f 2, Alles per Kilo, Noordstraat 80. onder leiding van Dr. J 0. QE GRUYTER. Tooneelspel in 3 bedrijven van j. Fabricius. Toegangsprljs f 2,—. Plaatsbespreking vanaf 2V2 uur tot 4'/2 uur k V/> cent aan diegene die bewijzen kan wie bij nacht mijn perceel vischwater met den aalzegen heeft afgevischt, en tevens mijn uhstaande Aalfuiken gestolen heeft, op het kanaal geleg-m tusschen S lu i sk i I en D r i e k w a r t. in de laatste tijd dikwijls gepleegd. Westdorpe, 16 September 1921. De Pachter, E. v. D, ABEELE. Alles per !000 K G. Korte Dijkstraat 1. Kerkhoflaan 1. Aanbevelend, Voeibalwedstrijd tusschen DAARNA: Het Bestuur bericht hiermede dat de Oude Donateurskaarten vervaiicu zijn en niet meer als toegangsbewijs geldig zijn. De Nieuwe Kaarten worden op het terrein of zooveel vroeger uitgereikt. HET BESTUUR. Uw Apotheker of Drogist uitdruk- j kelijk een koker MIJNHARL'S Zenu wtablette n waarnp de naam oorkomt. Slechts dan isll verzekei goede geneesmiddel te ontvangt en Let das op den naam. am onze magazijnen te Schuttershof, Ter Neuzen, alles lste kwaliteit 80 procent grove Stukkolen a contant aan huU bezorgd. Aanbevelcd, Deurwaarder HU1NEMAN te Ter Neuzen zal op Zaterdag den 24 Sep tember 1921, des namiddagsten 4 ure, ten verzoeke van zijn principaien, te Axel aan de Steenhovens, publieken k contant verkoopen Eene groote partij als: PLANKEN. LATTEN, KEPERS, BALKEN, RIBBEN, etc. etc. Walstraat C 12, AXEL. Koopt niet alvorens U Uzelven over- tuigd hebt dat zij in goeden staat zijn. De winkel is maar klein, maar in concurrentie is zij groot.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 2