ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Aanbesteding. No. 7187 Maandag 22 Augustus 1921. 69e Jaargang. pB M 1 "BP P® HINDERWET. STKIJD flill MISBAAB. ontwerp met prijsopgave, BINNENLAND. FEU1LLE TO N. BU1TEN LAN D. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN zullen den 29 Augustus 1921, in het openbaar aanbesteden Het verrichten van verfwerk aan school C en aan de woningen bij de scholen A en C te Ter Neuzen en bij school D te Sluiskil. Het Bestek ligt op de Secretarie ter inzage. Ter Neuzen, den 22 Augustus 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HU1Z1NGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN vragen een voor den aanleg eener Installatie voor Cen- trale verwarming en electrische verlichting voor een in aanbouw zijnd schoolgebouw. Inlichtingen en teekeningen te bevragen bij den Gemeente-Bouwmeester. NEDERLAND EN' BELG1E. In verband met het vertrek van Jasper, den Belgischen minister van Buitenland- sche zaken, naar Zwitserland, waar hij zijn vacantie gaat doorbrengen, meent de Independance Beige te weten, dat hij daar de gelegenheid zal hebben, Van Karne- beek, zijn Nederlandschen ambtgenooc te ontmoeten. Men verzekert ons, zegt het blad, dat er gedacht wordt over een sa- menwerking tusschen de twee ministers, waarbij zekere vraagstukken, die verband houden met de Nederlandsch-Belgische onderhandeh'nggn, reeds thans aan de or- de zouden komen. W. P. G. HELSDINGEN. f Na een langdurig ziekbed is in den ou- derdom van 71 jaar in Den Haag overleden de heer W. P. G. Helsdingen, lid van de Tweede Kamer, een der veteranen van de S. D. A. P. Met onderbreking van een paar jaren (van 1905 tot 1907) is de heer Helsdingen sedert 1901 lid van de Tweede Kamer ge- weest. Eerst had hij zitting voor het district Lochem, later voor het district Franeker. De heer Helsdingen was den 29sten Maart 1850 te Rotterdam geboren. Na aldaar de lagere school te hebben bezocht, was hij Hij trok het papier er uit. Het was een brietje in oouvert en Cas tro las hardop het adres: „Aan mijnheer den proeureur des ko- nmgs." Allen keken verwonderd op en Moulin mompelde: ^De proeureur des komngs. Dat kan met." „ja", antwoordde Castro, ,,'tis gek; maar 't staat er." En hij li'et den anderen het adres zien. „ls die brief gesloten?" vroeg Berton. „Neen," antwoordde Castro' ,,en daar- om zal ik maar zoo vrij; zijn eens tekij- ken wat er in staaj Dat kon wel eens be- langrijk zijn." Hij haalde den briet uit het couvert en verslond den mhoud met zijn oogen. Inderdawd, hij had over gebrek aan be- langrijkheid der mededeeling met te kla- gen, want het was de briet van Micaud aan den proeureur des komngs, waarvan Afhette het klad had voorgelezen als een bewijs, dat haar man een verrader was. Had zij den briet zelt' kunnen .vinden, dan zou zij zeker op dit oogenblik al weduwe zijn geweest, want de brief zelt vermeldde geen gefingeerde namen, zoo- als de verrader had beweerd, maar de ge- heele bende ,behalve hem zelf, werd daarin met namen en adressen als de moordenaars en medephchtigen uit de zaak in de rue du 1 empie aangewezen. „Kolossaal", mompelde Castro; ,,ik kan mijn eigen oogen haast met gelooven.' een korten tijd als kweekeling werkzaam. Daarna kwam hij op een tapijtmagazijn te Rotterdam, waar hij werkzaam bleef tot 1890, toen hij voor eigen rekening het tapijt- weversvak ging uitoefenen, dat hij heeft voortgezet tot 1906. Sedert 1890 was hij tevens propagandist voor den Soc. Dem. Bond. In 1904 bedankte hij als lid van dien bond. Na de oprichting van de S. D. A. P. was hij eerst administrateur van het weekbiad „De Baanbreker"; later is hij propagandist in Gelderland geweest. In Arnbem was hij van 1904 tot 1908 lid van den gemeerrte- raad. In laaistgenoemd jaar verhuisde hij naar 's Graveflhage. In 1909 werd hij gekozen tot lid van den Haagschen, gemeenteraad en dat is hij tot aan zijn dood gebieven. DE OPHEFFING DER BELGISCHE PASVISA. Op de vragen van den heer Van Rave- steijn betreffende opheffing van de pasvisa bij het wederzijdsch verkeer tusschen ons land en Belgie antwoordde de Minister van Bniteniandsehe Zaken, da+ het juist is, dat reeds eenigen tijd geleden van de zijde der Belgische regeering is te kennen gegeven. dat die regeering bereid zou worden ge- vonden, de verplichting van reisvisa voor Nederlanders, die zich naar Belgie begeven, op te heffen, indien de Nederlandsche re geering denzelfden maatregel ten aanzien van Belgen zou willen nemen, die naar Ne- derland reizen. De Nederlandsche regee ring heeft zich bereid verklaard een zooda- nige regeling te treffen; het is te verwach- ten, dat zij na afloop van het overleg met de Belgische regeering en nadat eenige voorbereidende maatregelen zullen zijn ge- troffen, binnenkort in werking zal kunnen treden. DE AARDAPPELUITVOER. Het Tweede Kamerlid Schaper heeft aan den Minister van Landbouw de volgende vragen gesteld: 1. Is het den Minister bekend, dat met name in de Zuidelijke provincien op zeer geforceerde wijze aardappelen worden ge- rooid en dat de uitvoer, in het bijzonder naar Belgie, enorme verhoudingen heeft aangenomen? 2. Zoo niet, wil de Minister daarom- trent ten spoedigste een onderzoek instel- len? 3. Zoo ja, wil de Minister overwegen, of op deze wijze genoeg aardappelen voor het verbruik in ons land overblijven, dan wel of maatregelen moeten worden getrof- fen tegen een voor ons eigen land te groo- ten uitvoer? 4. Wil de Minister den uitslag van een eventueel onderzoek en van de overweging bovenbedoeld mededeelen? HERZIENING JACHTWET. Zooals bekend is, heeft de regeering geruimen ti gefeden een wetsontwero ingediend tot herzienmg van de Jacht- wet waarop een zeer ongunstig Voor- loopig Versfag verschenen is. Intusschen bleet de Memorie van Antwoord der re geering op dit versiag uit. De Residentiebode verneemt nu, dat de regeering bezig is het wetsontwerp geheel om te werken, waarbij meer reke ning zaf worden gehouden met de ge- rechtvaardigde kfachf cfer boeren. VERLENGING WERKTIJD OP DE MFNISTERIES. De „Ned." verneemt, dat te bevoegder plaatse het voornemen bestaat, om den werktijd op de departementen dagelijks met een halt uur te verfengen. Dit staat niet in verband met het werkt der bezui- nigingscommissie daar haar arbeid met ligt op het terrein der werktijden. „Wat sfaat er dan in dien briet?"vroeg Moulin meuwsgieng. ,i,Dat is met meer ot minder dan de briet van een medeplichtige in de zaak, die met steiiigheid Soufflard en Lesage aanwijst als de moordenaars van juttrouw Renault met hun adressen er bij, evenals die van de medepiichtigen." ,/t Is geen kleimghefd." „Maar wie heett die briet geschreven?' „Natuurlijk is hij met onderteekend." „En hoe is hij hier gekomen?' „Dat is even onverklaarbaar als de wij ze, waarop de bandieten gisteravond van den zolder van „De Grijzende Aap" zijn weggekomen." „In elk gevaf is het een zeer gewich- tige mededeeling en zijn we tenmin9te niet .yoor memendaf hier gekomen." Castro gat het sem tot den attocht. „Komaan", zeide hij, ,,wij zullen da- delijk terugkeeren naar de pretectuur en dezen briet aan mijnheer den proeureur des konfngs geven. Daarmee is de zaak zeker een heel efnd vooruit gekomen Zij verlieten „De Ratefsrang". Op het oogenblik, dat zij buifen kwamen, werden drie hoofden uit een zolderven- ster gestoken van een huis aan den over- fcant van den weg, waarfn beneden ook een herberg werd gehouden. Een dier hoofden was dat van Fiti Vof- fard, nog gedekt met den grooten strooien hoed, die het tegen de zonnestralen had beschermd, toen hij kort te voren, als dronken man, midden op cfen weg had gelegen. Hij keerde zich naar de anderen en zei: „Nu, was dat geen reuzen-idee van mij, om hier op Champenois te gaan wachten, mpiaats van in „De Ratelslang", want daar BELASTING OP HET BEDRIJF. De Raad der gemeente Zwolle besloot tot invoering van een zakelijke belasting op het bedrijf van 6 per arbeider, in bedrijvi n van meer dan 9 en minder dan 100 arbei- ders; van f 12 per arbeider in bedrijven met 100 en meer werklieden. BRAVE MENSCHEN. Er is niet minder dan f 258.044.88 aan gewttensgeld wegens te weinig betaalde be lasting bij verschiiiende Rfjksontvangers gestort. RADIOINRICHTXG VOOR OPVANGEN V. *SEINEN. Bij beschikking van den Minister van Wa- terstaat d.d. 8 Augustus j.1., zijn bepalingen vastgesteid betreffende het hebben en het gebruiken van radioinrichtingen, uitsluitend geschikt voor het opvangen van seinen. De gebruikers dier inrichtingen zijn ver- plicht van de aanvvezigheid daarvan kennis te geven aan den directeur van het rijks- telegraafkantoor ter piaatse, c.q. aan dien van een nabijgelegen rijkstelegraafkantoor, indien zich ter plaatse zutk een kantoor niei bevindt. Deze aangifte behoort te geschie- den door middel van een formulier, dat op genoemde kantoren Kosteloos verkrijgbaar is en hetwelk de bepaiingen ter zake vermeldt. VERLENGING V.fN ARBE1DSDUUR EN VERLAGfl^ G VAN LOON. De N.V. Ver. Ned. Chamottetabneken heeft van den minister van Arbeid mach- hg|ng gekregen tot 31 December in hare tabrieken te Geldermalsen en Schiedam 50 uur per week te doen werken. De arbeiders hebben na iangdunge onderhandelingen net voorsfef der direc- tie aanvaard om gelijktijdig een loonsver- laging van 10 pet. te aanvaarden, zoodat in de werkweek van 50 uur een gelijk Loon zai verdi end worden als tot nu toe in de 45urige werkweek. 51URIGE WERKWEEK IN DE GLAS1NDUSTRIE. De drie grootste flesschentabrieken, nl. van Deventers O lastabrieken, de giasta- briek De Schie en de Vereenigde Glas- tabrieken, hebben destijds, nadat de ge- heeie Industrie stop stood, de zaak weer aangepakt en niettegenstaande de slecnte vooruitzichten geprobeerd op cfe wereid- markt staande iCi.'jven, Het is echter te voorzien, dat binnen korten tijtf deze tabrieken ook de ovens zullen moeten dooven. De buitenfand- sche concurrentie is zwaar. Engeland, Rolen en Japan bouwen meuwe tabrieKen en zoodra de groote tabrieken van Duitschland, Oostenrijk eh cTsjecho,-Slo- wakije weer beginnen te leveren, zal het voor de Hollanders bijna onmogelijk zijn zich te handhaven. De crisis heett bus haar hoqgtepunt nog niet bereikt. Er heeft thans, naar „De Gias- en Aardewerker" meedeelt, een conte- rentie plaats gehad tusschen den direc- teur-generaal van den Arbeid en de .feestu- ren der verschiiiende organisaties m de giasindustrie om middei'en tot instandhou- ding te beramen. Door de werknemers werd voorgesteld, dat," "lh afwachring van het verbeteren van het atzetgebied in Afrika of Indie, de regeering de Indus trie zou steunen. De werkgevers wezen dit voorstel ech ter at. Alfeen beloofden zij het nog eeni gen tijd te zullen probeeren, inaien ae 51urige werkweek werd toegestaan en de arbeiders wilden Deioven die 51 uren per week ook flink re wiffen werken. De directeur-generaal van den Arbeid verklaarde toen, den minister te zullen adviseeren, de 51-urige werkweek voor de flesschentabrieken toe te laten en een besluit daartoe zal zooveei mogeiijk be- zouden ze ons geknipt hebben. Nu heb ben de smerissen weer een langen neus y gehaald." Maar terwijl hij aldus victorie kraaide en de agenten uitlachte, zat een bede- iaar op den stoep van „De Ratelslang", die hem op zijn beurt bespiedde, evenais Soutflard en Lesage, weifce zich beschut waanden m de schaduw van het dakven- ster. Die bedefaar was Miffoc. XXXII. De Veldheer aan het front. Milloc had een te duidelijk bewijs ge had, hoe geslepen de bende vart Galgen- aas was, om de arrestatie aan lemand, wie dan ook, over te laten. Hoeveef vertrouwen hij dan ook had in de bedrevenheid van Castro, durtde hij met de ^eheele zorg voor een expeditie, Waarvan zooveef afhing, aan hem over te laten. Die ontvluchting uit de dievenkroeg aan de rue Cocatrix* door zeven personen, waaronder drie vrouwen, zonder een spoor achter te laten en zonder dat het de po litic zeits mogeiijk was geweest te verkla- ren, hoe zij had plaats gehad, vervuide Milloc met bewondermg voor zooveei shm- heid, maar teerde hem tevens, dat hij met zulke meesters in hef vak1 mets aan het toevaf mocht overlaten. Dat hij de arrresfafie van Lesage schijn- baar aan Castro, Moulin en Berton had overgelaten, was alleen geweest om hun verantvv oordelijksgevoei te sferken en hen tot verdubbelden ijver en waakzaamheid aan te vuren, maar hij was van het begin at fwsioten, zelt de ieiding in handen te nemen. spwaedigd worden, zoodat eerstdaa^gs een besluit m dien geest kan worden ver- wacht. De voorzitter van de Ned. Vereen. van Gias- en Aardewerkers heett inzage van de bedrijfsrekenmgen van verschilfen- de patroons gehad. Hij heeft het resultaat van het iaatste halt jaar kunnen zien en hij verzekert den (eden, dat de toestand van de flesschemndustrie van dien aarcf is dat men voor de keufe staat ont 51 uur te werken per week ot in het geheef niet te werken. Dat deze maatregef zaf helpen, staat met vast. Het is echter een kans om1 het be- drijt in stand te houden en daarom advi- seert het bestuur van de werknemersorga- msatie het offer van de 51 -urige werkweek te brengen. BELASTINGEN. ,.De Belastingbetaler" heeft een artikel van de hand van den heer O. Q. van Swin- deren te Groningen over bovenstaand onder- werp. Nu van alle kanten, zeer terecht, op be- zuiniging wordt aangedrongen, nu de be- lastingdruk voor alien, die belasting betalen, te zwaar wordt, is ieder Nederlander, die er toe in staat is, geroepen zijne meening, afgezien van het resultaat, uit te spreken en middelen aan de hand te doen, om in den bestaanden toestand verbetering te brengen. Vergis ik inij niet, dan heeft wijlen mr. N. G- Pierson, bij gelegenheid van de vasx- stelling der vermogensbelasting, het stelsel der progressie ingevoerd. Dat stetsel, niets dan willekeur, bij conse quente toepassing, leidende tot verbeurd- verklaring van inkomen en vermogen, was een eerste stap op den verkeerden weg en heeft reeds geleid tot vermindering van het vermogen, omdat men moet betalen van zijn kapitaal. Men tracht dat stelsel te verdedigen met een groot, niets-zeggend woord: draag- kracht. De druk, door dat stelsel geoefend, is nog versterkt door de later als maatstaf aangenomen verkoopwaarde, die geen maat staf kan zijn, omdat die waarde steeds op en neder gaat en afhangt van toevallige koopers. Ik acht dit stelsel niet slechts ver- werpelijk, maar in srijd met het recht. in tusschen is men dat stelsel blijven huldigen op belastinggebied waarop de regel schijnt te geiden, dat men maar moet nemen, waar nog wat te halen is. Die regel is wel in zeer sterke mate gehuldigd in de onlangs inge- voerde Successiewet, die naar mijn vaste overtuiging in lijnrechten strijd is met het recht en tot ontwrichting der maatschappij moet Ieiden. Zij is in strijd met het recht, want zij schaft inderdaad voor een groot deel het erfrecht af. Bovendien acht ik elke successiewet in strijd met het recht, omdat zij de rechten van het huisgezin, van de fa- milie, waarop elke geordende maatschappij steunt, schendt. Zij schendt het recht, door den belastingdruk te leggen op het toeko- mend geslacht. En nu de gevolgen. Vele welgestelden en stellig de enkele rijken, zullen het land ver- laten. Enkelen deden dat reeds. De over- blijvenden, door de successie-belasting een groot deel van hun vermogen verloren heb- bende, zullen steeds minder belasting be talen. Over ongeveer dertig jaren zullen de dan nog levende Nederlanders arm zijn. Het socialistisch stelsel zal de overwinning heb ben behaald en tevens worden begraven; voor dat het zoover gekomen is, zal natuur- lijk alle welvaart reeds zijn vernietigd en alle filantropie gedood. Het is onbegrijpeijk voor velen, dat men dat niet inziet, niet voor mij, omdat ik meer- malen ervaren heb, dat de oppervlakkigheid, dat geldt ook voor de zoogenaamde intel- Iectueelen, in onze dagen hoogtij viert. Men heeft de vraag gesteld, wie de schuld dragen Zoodra zij zijn bureau verlaten hadden ging Milloc naar huis om zijn vermom- ming te maken. Hij kleedde zich in iompen, een ruwe, grijze baard bedekte het geheele onder- gedeelte van zijn gezichf, terwijl zijn zwarte haar verborgen werd onder een grijze pruik, waarop hij een versieten vitt- hoed zette en hij zijn oogen beschermde met een blauwe bril. Een grauw-hnnen zak over den schou- ■der en een knoestigen stok in de hand voltooiden zfjn vermomming en zoo stap- te hij in een rijtuig, waarvan de kot|iier gewoon was, ambtenaren van de pretec tuur te rijden, zoodat deze geen bezwaar maakte een zoo sjotelen passagier te ver- voeren. „Naar de Barriere d'Ifahe", beval Mii- lok, „en rijd zoo hard mogeiijk." De koetsier, die wist dat de heeren van de pretectuur met karig waren met hun tooien als zij'goed bediend werden, leg- de de zweep over het paard1 en had bin nen het kwartier de barriere bereikt. Zbodoende kwam jjij daar nog voor Moulin en zjjn mannen, die hij, zich uit- stekend vermomd, over het plein van, de barriere zou versprei'den om hun post te betrekken. Van verre volgde hij hen, strompelend op zijn stok en met zijn scherpen blik nam hij ai hun voorbereidende maatrege len waar. Zoo had" hij tevens lets gezien, dat aan de aandacht van Castro was ontgaan en dat deze pas had opgemerfct toen het te laat was, nl. het piotsejing ontwaken van den dronkaard, die midden op den weg lag te slapen. Die man had al dadeiijk de acfiterdocht van den ontredderden toestand op geidelijk gebied, maar die vraag en het daarop te geven antwoord hebben slechts theoretische waarde, terwijl het op de praktijk aankomt. Vast staat, dat, zoo de vermelde succes siewet gehandhaafd blijft, Nederland te gronde gaat en de op het nageslacht getrok- ken wissel nimmer zal worden betaald. Wat moet nu gedaan worden om die wet inge- trokken, afgeschaft te krijgen? Men moet beginnen met een verzoek te richten tot Hare Majesteit de Koningin om intrekking, afschaffing dier wet. Dit is slechts de eerste stap op den goeden weg, want het geldt hier geen wetsontwerp. dat zonder meer door den Minister kan worden ingetrokken, maar een wet die alleen door een wet kan worden afgeschaft. De betrokken Minister zal derhalve een voorstel moeten doen oni die wet in te trek- ken of af te schaffen. De Minister, die daartoe den moed heeft, zal Nederland van den ondergang redden en alle weldenken- den zullen hem dankbaar zijn. De vraag is of de Minister zal slagen, als hij zonder meer de infTekking of afschaffing dier wet voorstelt. Maar dat is geen bezwaar, want hij kan haar vervangen door een veel be- tere wet. Hij kan voorstellen verhooging van in- voerende rechten op bepaalde goederen. Vrijhandelaars kunnen daartegen geen ge- gronde bezwaren hebben, want het geldt slechts verhooging der tarieven en Enge land, het land van den vrijhandel bij uit- nemendheid, gaf reeds het voorbeeld. Door dezen maatregel zullen groote sommen in de schatkist vloeien en Nederland zal de toekomst weder met vertrouwen kunnen tegemoet gaan. DE LESSEN VAN DE ENGELSCHE KOLENST AKING. Herbert Smith, de voorzitter van de te- deratie van mijnwerfcers, deelde op het jaarlijksche congres openhartig mede, waarom zij in den laatsten strijd verloren hadden. Hij zei, cfat de mijnwerkers, ten- gevolge van de belangrijke economische positie, welke de kolen-industrie geduren de den oorlog had ingenomen, een over- dreven denkbeeld van hun macht hadden gekregen. Dat het hun met gelukt was^ den strijd voor hoogere foonen te winnen in den hertst van 1920, had velen van hen iets geieerd, doch in weerwjj_daarvan gin- gen de mijnwerkers in de lente van 1921, jn plaats van zich tie concentreeren op de loonkwestie, waarin zij den steun van het publiek hadden, zich van dien steun be- rooven, door aan te dringen op een natio- nalen winstpot, hetwe k, de nat e tesccouw- de afs een onheilvolle poging tot nationa- lisatie der Industrie. Onmiddeiijk voor de staking werd een meuwe fout gemaakt door het ontrekken van de veihgheidsman- nen aan de mijnen, hetwelk een storm vah oppositie tegen de mijnwerkers verwekte. De gevolgen dezer handehngen werden heden om hen heen gezien in de districten waar weimg gewerkt kon worden door het onderiooepn der mijnen. BEPERKING VAN DE; LUCHTVA RT. De gealheerden militafre oommisSi'e zai nngevolge een besluit van den Oppersten iRaad tot Duitschland een meuwe nota richten, welke nog meer beperkende bepa lingen lnhoudt inzake de Duitsche iucht- vaart en den vlfegtuigbouw, en waarbij verder een meuw controle-stelsel der Enten te over de Duitsche iuchtvaariuigfabrieken, vhegveiden wordt ingevoerd. De nog oe- staande tabrieken, die zich met den fcouw van vliegtuigen bezig houden, en aan de Zeppehn-werven, zat de vervaardiging van luchtschepen zoo moeiiijk worden gemaakt van Milloc opgewekt. Zijn fijne neus rook dat hij daar met toevalhg was neergevalten, maar dat hij wellicht als schildwacht diende voor de bandieten, die hier in den omtrek rnoes- ten zijn. En hij mompelde: ,i,Die kerel daar js misschien niet zoo dronken als hij 'f wil doen voorkomen.'' Verscholen achter de steilingplanken van een huis in aanbouw, hield hij den man onder den stroohoed scheijp in het oog. Toen hij zag, dat Castro langs hem been hep zonder acht op hem te siaan, bromde hij: „Ezel Castro en zijn mannen waren nauwelijks voorbij ot de stroohoed bewoog zich, rees een paar centimeters van den grond op en van onder den rand keken een paar oogen de agenten na. Eenklaps sprang de man overeind en holde den weg over, om rechts daarvan te verdwijnen. Kort daarop traden de agenten de her- berg .,Ge Ratelsiang binnen, d'e links van den weg lag. Nu kwam ook Milloc uit zijn schuilhoek en, zoo snel als hij het doen kon zonder uit zijn rol van ouden bedelaar te valten, vol'gde hij zijn mannen om hen, zoo noo- dfg, ter Indp te komen. Zooaiis wij gezien hebben kwam hij juist aan „De Rateligiang", toen de ageriten, woedend over het misfukken van hun over- vai, uit de achterkamer kwamen. Hij trok Castro aan den arm. Deze snauwde den bedelaar toe: „Ruk uit, kerel, ik heb wel wgt 6eters te doen dan aalmoezen te geven." (Wordt vervolgd.) RANT Burgemeester en Wethouders van TEH NEUZEN brengen ter openbare kennis, dat tergemeentesccre- tarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van JAN HARTE, te Ter Neuzen, om VERGUN- KI2f G tot htt plaatsen en in werking brengen van een benzine- en een electro motor in zijnebe- staande smederij, staande op het perceel in deze ge- nteente. kadastraal bekend sectie L, no. 1512. Op Maandag 5 Sept. a.s., des namiddags 3 uur, zal in het gemeentehuis gelegenheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker, als zij, die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen, voor het boven- gemelde tijdstip, ter Secretarie der Gemeente ken nis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. Ter Neuzen, 22 Augustus 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd De Burgemeester, 3. HUIZINGA. De Secretaris, B. I. ZONNEVIJLLE. - ~»^«nfTffnnp

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1