VAN DALEN 427e Staatsloterij Bedwateren SmeUei PUROL Actetasschen, Zakportefeuilles, en Dames-Visitetaschjes KERSEN. Echt Lederen LANDBOUWBERICHTEN. Ingezondan Mededeelingen, Laatste Berichtan. Handalsberichteii. Hoogwatergetij te Ter Neuzen, Clara Bonaveniuravan Wiemeersch Kerkboeken en Bijbets, Bekendmaking, Boven- of Beneden huis TANDARTS Koffie-. Thee-, Tafef- en Ontb^tserviezen, RIJTUIG (Braecq), T oiiet- Artikelen Twee Looppaarden, EEN WOONHUIS Firma P J. VAN DE SANDE. ^9 I D A G E N. Voorm. Nam Dinsdag 28 Juni. 6.35 7.03 Woensdag 29 r 7.31 8 04 n"' derdag 30 8.37 9.11 Vrgdag 1 Juli 9.45 10.18 Zaterdag 2 s 10.50 11.19 Zondag 3 u 11.46 Maandag 4 n 0.13 12 37 Eenige kennisgeving. D. E, WOLFERT Hz. iW. GIJZEL Czn., Fruitliandel. JOH, v, EIJSDEN, DOOR EEN-TREIN GEGREPEN.: Te Utrecht is eergistermiddag bjj de Lunetten een lijnwerker van de telegrafie bij bet oversteken van de spoorbaan door een trein gegrepen. De man was onir.id- delljjk dood. MOORDAANSL AG UIT MINNEN1JD. Te Doornenourg heefc de varensgezel S., uit Paunerden, gedreven door miunerijd, een moordaanslag gepleegd op bet meisje R. Met een geweer loste hij een scbot door het raam haier slaapkamer en 9loeg daarna ■de ruiten van bet woonvertrek in. De politie beeft hem in verzekerde be waring genomen. POSTPAKKET MET 4500 GE3TOLEN. Eenigen tijd geleden werd een vaD het hoofdpostkantoor te Rotterdam naar Lekker- kerk verzonden postpaket met aangegeven waarde inboudende 4500 in geldswaardig papier, vermist. Dezer dagen vonden spe- iende jongens aan den Kottedjjk onder Billegersberg in den waterput een blikken Irommeltje, inhoudende de helft van het uit het pakket gestolen geld, dat als zoo- danig kerkend werd. Van de daders van den diefstal is geen spoor ontdekt. V1JF GRADEN ONDER NUL. Te Weenen wees de thermometer Maandag vijj' graden onder nul aan. VERZEKERLNG TEGEN REGEN. Te Paijjs zal een groot gala-weldadig- heidsfeest in de open lucht plants hebben. Dm financieele mislnkking te voorkomen, heeft men bjj Lloyd een verzekering t.egen regen "^esloten voor een half millioen francs. Regent het meer dan 2 milimeter, dan zal dit bedrag door Lloyd worden uitbetaald. EEN VREEMD KALF. Een koe, toebehoorende aan een boer te Granchamp (Frankrjik) heeft dezer dagen een dier ter wereld gebracht, dat een waar natuurwonder mag heeten en dat met den beaten wil van de wereld met een kalf kon worden genoemd. Het dier was 10 pond zwaar en had den kop van een konjjn, de oogen en de pooten van een varken en de ooren van een vos. De rest van het lichaam had veel weg van een kalf Dit wonderlijke dier heeft slechts twee uren geleefd. TEGEN DE RUITEN-TIKKERS". Teneiode de jnwerlen en edelgesteetuen in iijn uiistalkasc te beschertnen tegen de heeten ruiient.ikkers", heeft een juwelier in de Rue de la Paix een vernuftige uit- viniing gedaan. Achter zijn ruiren b<-eft hp onzicbtbaar-duone koperdraden ge- «pannen, d>e wanneer de ruit door de een ol aodere oorzaak breekt, electrisch contact maken, waardoor de jjzeren roiluiken on- m ddelpk neervallen en de uitst.dkast naar achteren rijdt. BRUTALE DIEFSTALLEN IN AMERIKA. Op klaarlichten dagi zijn vier bandieten in een der drukste straten van Philadelphia uit een auto gestapt. Zij drongen het kan- toorgebouw van de Mutual Trust Company binnen en ontrukten een bahklbediende een geldkistje, bevattende 10.000 dollar. Daarna s tapten ze kalmpjes en zonder zich te haasten weer in hu.n auto en reden weg, zonder dat men er in slaagde, hen te vat- ten. Onder dezelfde omstandigheden werd te Granite City (Illinois) een bedrag van 17.500 dollar gestolen ten nadeele van de National Lead Company. VROUWEN MOQEN NIET ROOKEN. In het Amerikaansche huis van Atge- vaardigden is een wetsontwerp ingediend, waarbij het rooken door vrouwen strafbaar zal worden gesteld met 20 dollar. Bij herhaling van het „misdrijf" zal eventueel een boete van 100 dollar „per cigaret" wor den opgelegd. Ind'.en het „vergrijp" wordt gepleegd in een pubiike gelegenheid, zal aan den eige- naar daarvan een zelfde boete worden op gelegd. Bij de indiening van het ontwerp, zeide de afgevaardigde Paul Jonhson, dat hij reeds langen tijd tegenstander was ge- weest, van het rooken door vrouwen, „doch", zeide hij, ,;wat ik gisteravond heb gezien, heeft bij mij de deur dichtgedaan. Ik zag hoe een meisje bij het verlaten van een bioscoop de cigaret uit den mond van haar verloofde nam en er een aantal haal- j tjes aan deedVolgens den heer Jonh son was tabak nog erger dan wh'skey. EEN HUWELIJK MET EEN INBREKER. In Frankrijk is de wet zoo, dat diefstallen tusschen echtgenooten onderling niet straf baar gesteld worden. Dezer dagen nu kostte deze wetsinstelling de justi'tie te Pa- rijs nogal wat hoofdbrekens. Een vermo- gende dame had een inbreker, die haar van 40.000 francs bestelen wilde, op hee- terdaad betrapt en bij de politie aange geven. Eenige dageh daarna werd zij op den inbreker verliefd en besloot hem te trouwen. Het gerecht wilde echter van dit nieuwbakken huwelijk niets weten. De terechtzitting had plaats en alle moO|ie w-oorden van den verdediger waren ver- geefsch; de dief en echtgenoot werd tot een jaar gevangenisstraf en een halt mil lioen francs boete veroordeeld. De verliefde dame heeft de proceskosten en de boete op zich genomen. UITGRAVINGEN IN PALEST1NA. Bij uitgravingen te Ascalon is de be- roemde colonnade blootgelegd rondom den grooten hot, die door Herodes den Groote is gebouwd en waarvan in den Bijbel mel ding wordt gemaakt als een wonder van bouwkunst en indrukwekkendheid. Stand- beeiden van Apollo en Venus en een reus- achtig beeld van Herodes zelt zijn in het gebouw gevonden. De uitgravingen te Ascalon, in Palesti- na in het district Gaza, gaan uit van de Britsche Archeologische Schtool te Jeruza- lem. HET WEDER IN HET BU1TENLAND. Engeland is verleden week, Zondag- nacht verrast met een telle vorst, die groo te schade heeft aangericht aan de te vel- de staande gewassen. Vooral de tuinbouw heeft veel te lijden gehad. De akkers en de tuinen op het noorden het vroor bij noordenwind zagen letterlijk zwart. Boo- nen, die reeds een voet hoog waren ge- groeid, lagen plat tegen den grond, de aardappelen waren zwart en de bladeren geheel verschrompeld. Men berekent, dat door deze vorst de aardappelenoogst voor dit jaar met 20 pocent is verminderd. Ak kers en tuinen, die tegen den noordenwind bescliermd liggen, hebben niets te lijden gehad. De oogst in Oostenrijk beloot't buitenge- woon goed te worden tengevolge van den overvloedigen regenval na een zonnig voorjaar. Men begint er zelfs naar meer zonneschijn te verlangen. In Duitschland heeft de droogte in het begin van April veel kwaad gedaan aan haver en rogge. Na dien tijd is er nogal wat regen gevallen en de vooruitzichten voor den oogst zijn beter geworden. De tarwe-oogst belooft uitstekend te worden. 19 Juni is het in Duitschland de koudste Jun/Jag geweest sedert 1848. De tempera- tuur was lager dan de gemiddelde tempe- ratuur op 30 December. De Zweedsche oogst, die ernstig in ge- vaar was gebracht door de langdurige droogte, is gered, doordat het twee da gen achtereen hard heeft geregend. EEN STOUTMOED1GE AVIATR1CE. De Fransche aviatrice Adrienne Bolland volbracht op den len April met een Fransch vliegtuig, G 3, 80 P. K., de prachtige vlucht van Mendoza, ten Oosten van den hoogen bergketen der Andes gelegen, naar Santiago (Chili), waardoor zij een van de meest merkwaardige vrouwelijke records maakte. Eenige mannen hadden deze uiterst gevaarlijke en moeilijke vlucht over de An des reeds eerder gemaakt. Op 12 December 1918 vloog de Chileensche kapitein Codong van Santiago naar Mendoza; 5 April 19! deed de Chileensche kapitein Cortinez den- zelfden tocht heen en terug; de Argentijn- sche luitenant Matienzo kreeg een ongeluk; hij stierf door de kou in de bergen; zijn lij werd eerst den volgenden zomer gevonden; de Italiaansche luitenant Locatelli maakte de vlucht van 1200 K.M. van Santiago naar Buenos-Ayres in zeven uur, zonder ergens te zijn neergedaald; het vliegtuig van den Franschen onderluitenant Prieur werd ver- brijzeld in de bergen; de Argentijnsche ka pitein Almonacid vloog van Mendoza naar Valparaiso en landde op de Chileensche kust. Juffrouw Bolland eindeiijk steeg op het vliegveld Los Tamarindos te Mendora (Argentinie) op om zeven uur 's morgens en landde op't vliegveld El Rosugue te San tiago (Chili) om 10 u. 10 na 180 K.M. te hebben afgelegd en een hoogte van 5000 meter te hebben bereikt. Deze kranige aviatrice vertelt in de ,,Pe- tit Parisien van haar wedervaren als volgt: Na mijn tournee door Zuid-Amerika be- gonnen te zijn met een reeks voorstellingen te Buenos-Ayres, ging ik mij prepareeren voor mijn groote vlucht. Den 28sten Maart kwam ik te Mendoza aan, waar ik onmiddel- lijk mijn toestel door mijn mecanicien Du- perrier deed monteeren. Mijn eerste proef had geen sucecs. Ik steeg den 31sten op, maar ik had te veel gewicht meegenomen, zoodat ik, na zes uur gevlogen te hebben, boven de vallei van Uspaliata rechtsomkeert moest maken. Den volgenden dag hernam ik mijn tochi om 7 uur. De bergmassa van de Andes is meer dan 180 K.M. breed en de hoogte der bergen varieert tusschen 4 a 8000 meter, met hei gevolg, dat de wervelwinden er veelvuldig voorkomen. Ik moet toegeven, dat de vlucht vol ge varen was. Ik moest al mijn krachten ver- zamelen om haar te volbrengen. De mede- genomen bagage trok mij naar beneden. waardoor ik groote cirkels moest maken en moest laveeren om de goede hoogte te houden. Bovendien moest ik het kleine „gat" zoe- ken, waardoor ik heen kon glijden. Mijn G 3 kwam er door, echter niet zonder, dat ik vreesde tegen de rotsen te zullen stooten. Eindeiijk ontdekte ik de \alleien van Chili en ik richtte me naar de vliegschoo; van Santiago, vanwaar verscheidene vlieg- tuigen waren opgestegen om me te begeiei- den en waar ik een geweldig geestdriftige ontvangst vond. Ik daalde en vol plane, heel zachtjes, zoo dat ik eerst werd opgemerkt toen ik het veld bereikte. Fransche vlaggen gaven de plaats aan, waar ik moest landen. Toen m'n vliegtuig in het zicht kwam, begon een militair mu- ziekkorps de Marseillaise te spelen. Er werden banketten en feesten gegeven en de Chileensche regeering bood me de medaille van verdienste aan. EEN QNVERMOE1D GLOBETROTTER. Zijn twecde wereldreis begonnen. Dezer dagen is te Florence een globe!;' ter aangekomen, die aan 't aldaar verschij- nende blad „Nazione" verschillende interes- sante reiservaringen heeft medegedeeld. Hij is Zwitser van geboorte en heet Leuret. On- geveer een maand geleden is hij opnieuw 'n wandeling om den aardbol begonnen. Op 26-jarigen ieeftijd vertrok hij kort voor den oorlog uit Geneve, om een prijs van 200.000 francs te veroveren, welke was uitgeloofd door een Zwitsersche sporive:- eeniging voor dengeen, die binnen vijf jaren den aardbol zou zijn rondgewandeld. Zijn mededingers waren een Zwitser en een Duitscher. De eerste kwam „niet ver- der" dan Chili, waar zijn krachten hem be- gaven. Hij keerde daarom per stoomb naar Europa terug. De Duitscher stierf in Peru aan de gele koorts. Leuret echter hield zich beter. Hij wan- deide van Geneve naar Berlijn en daarna via Warschau en Moskou naar Omsk, om daarna Siberie door te loopen. Toen brak de oorlog uit en hij werd verscheidene ma- len gearresteerd. Toch slaagde hij er in. Wladiwostock te bereiken. Van Wladiwo- stock ging de reis naar het Zuiden, door Oost-Mantsjoerije en Korea, waarna hij zich met een schip over de straat van Korea liet zetten naar het eiland Hondo het groot- ste der Japansche eilanden hetwelk hij in de geheele lengte dqorliep, totdat hij in Tokio aankwam. Daar scheepte hij zich in naar Midden-Amerika. Hij ging te Panama weer aan land en iiep dwars de Cordilleras de Los Andes over om daarna de Argentijn sche pampa's door te wandelen. Zijn reis door de woestijn duurde 8 weken, geduren- de welken tijd hij steeds de telegraaflijnen volgde. Dikwijis moest hij rivieren over- zwemmen en vaak gebeurde het, dat hij zich een weg moest banen door het oerwoud. In 1919 scheepte hij zich te Port Cabello in naar Noord-Amerika. In de Caraibische Zee werd zijn schip echter door een hevigen storm overvallen, met het gevolg, dat het vaartuig zonk. Van de 46 passagiers wer den slechts acht gered, onder wie onze glo betrotter. Zij slaagden er in, op 'n geim- proviseerd vlot het eiland Trinidad te be reiken. Eindeiijk, in Maart 1921 dus zeven jaren na zijn vertrek, kwam hij weer te Ge neve aangewandeld. Hij hoopte, dat men hem den prijs van 200.000 francs zou uit- betalen hoewel hij den bedongen termijn van vijf jaren had overschreden. De „sport-geweldigen" waren echter on- vermurwbaar, doch loofden nogmaals den prijs uit. Leuret was de eerste, die zich wederom aanmeldde en den lsten Mei is hij zijn tweede „wereldwandeling" begonnen-.. In Oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen is de hooioogst buitengewoon gelukt, dank zij het bestendige gunstige weer. Zoowel het gras- als klaverhooi werd prachtig droog gewonnen, en daarbij is de opbrengst zeer bevredigend. EIND-EXAMEN R. H. B. S. Bij het aan de Rijks Hooglere Burger- school alhier gehouden eind-examen zijn geslaagd de heeren L. M. van Dis, van Zaamslag, W. Hamerlynck, van Sas van Gent en G. P. Rammeloo, van Philippine. Afgewezen 2 candidaten. Rotterdam, 27 Juni 1921. VEEUARKT. Aaugevoerd werden 245 vette runderen, 276 vette- en graskalveren, 217 schapen en lammeren, 1119 varkens. De noteering was als voigt Koeien le kw. 1.90 tot 2,2e kw. /1,80 tot /1,703e kw. 1,60 tot /1,59 Ossen le kw. 1 ,85 tot 2,2e kw. 1,75 tot f 1,65; 3e kw. 1,55 tot 1.45; Kalveren le kw. 1,95 tot /2,10 2e kw. y 1,85 tot l,7l); 3e kw. 1,60 tot 1,45 Schapen le kw. f 1,40 tot 1,302e kw. f 1,20 tot 1,10; 3e kw. 1— tot fLammeren 1,30 tot f 1,40; Varkens le kw. 1,02 tot y 1,062e kw. 1,tot 0,95; 3e kw. f 0 90 tot 0,85 lieht soort /0,90 tot 1, Vet vee en vette kalveren met matigen handel en afwjjkende prjjzeu. Varkens met willigen handel voor prima vleeschvarkens n prjjzen iets vaster. Zware varkens met matigen omzet. Schapen en lammeren met matigen handel. FLJNE ZADEN. Lijnzaad voer /17,— tot 19, Koolzaad 29,tot f 31,-— Bruin Mosterdzaad 32,tot f 33,Geel Mosterdzaad 18,tot 20,Karwijzaad 30, tot 28,Btauwmaanzaad 45,tot 47,Kauariezaad 14,a 15, VLAS. Hollandsch Blauw 2100 steen 1,20 tot 2,Hollandsch Wit 2950 steen f 1.tot f 1,20 Hollandsch Geel 1550 steen f 1,25 tot /2,Dauwroot 180 steen 1,tot 1,20. AARDAPPELEN. Westlandscha Zsndaardappelen 6,50 tot 7,Wesrlandschs Poters/ 5,— tot 5 50 Duke of York 6,— tot 6,50 Westlandsche Kleiaardappelen 6,— tot 6,50 per kin Geldersche schoolmeesters 10,50 tot 11,-. ElEREN. Zeeuwsche en Overmaassche dooreen 10,tot f 12, SC HEEPVAARTtj EWEGIN G. 24 Juni. Fransch s.s. Le Scorff, 1883 M3., ledig, van Lorient voor Gent. Fransch s.s. Depute Rene Reille, 5667 M3„ ledig, van Antwerpen voor Gent. Finsch s.s. Fennia, 3545 M3., ledig, van Londen voor Gent. Eng. s.s. Arkleside, 1835 M3„ ledig, van Peterhead voor Gent. Eng. s.s. John Shaw, 4208 M3„ steen- kolen, van Gent naar Rouaan. Eng. s.s. Burnhope, 7593 M3., steenkolen. van Gent naar Rouaan. Eng. s.s. Cambula, 1403 M3„ steenkolen. van Gent naar Ipswich. Eng. s.s. York, 3202 M3., stukgoed, van Antwerpen voor Gent. Eng. s.s. Elloughton, 2701 M3., ledig, van j Londen voor Ter Neuzen. Eng. s.s. Horsham, 1136 M3., ledig, van Londen voor Gent. Eng. s.s. Oakfield, 10318 M3., steenkolen, van Gent naar Qran. ACHTERUITGANG VAN DE NIEREN. Eon huisdokter verklaart, dat de ergste ge vallen van nierziekte gevonden worden bij personen, die te veel hebben gedronken, te zwaar hebben gegeten en een incpannend ieven van haast en drukte geleid hebben. Hij ver- - geleek bij een onderzoek c!e nieren van een jongen man van 40 jaren met die van een ouden man van 70 jaren. Beiden droegen de stempel van ouderdom. Waarom? Omdat het leven, j dat de jongeman leidde, hem in den bloei van zijn leven nieren als van een ouden man be- zorgde. Hoe verduidelijken deze woorden niet al te j dikwijis de oorzaak van rugpijn, urinestoor- nissen, waterzuchtige zwellingen, niergruis, rheumatische aandoeningen, voortdurende ver- moeidheid enz. Nierziekte wordt als te voorkomen beschouwd vergeet dit niet. Vermijd tocht en kou, wees matig met uw eten en drinken, zorg voor de noodige rust, lichaamsbeweging ontspanning en slaap, en voor geregelde ontlasting. Foster's Rugpijn Nieren Pillen zijn een on- schatbare hulp aan de natuur tot onderhoud en herstel van de werkzaamheid der nieren. Door deze organen bij te staan in hun taak om het bloed te zuiveren, draagt dit erkende nier- genee^middel veel bij om de kwade gevolgen van onbedachtzaamheid tegen te gaan. Als de nieren verzwakt zijn, versterk ze dan met Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Zijn zij gezond, wees dan zoo verstandig om haar gezond te houden. Foster's Rugpijn Nieren Pillen zijn te Ter Neuzen verkrijgbaar bij Wed. A. v. Overbeeke— Leunis a f 1.75 per doos. 38 25 Juni. Fransch s.s. Astree, 3025 M3.( ledig, van Trouville voor Gent. Nederl. s.s. Scherpendrecht, 1397 M3.r ledig, van Rotterdam voor Gent. Nederl. s.s. Poortvliet, 1998 M3., ledig, van Rotterdam voor Gent. Eng. s.s. Bullfinch, 697 M3., stukgoed, van Londen voor Gent. Noorsch s.s. Trudvang, 2655 M3., ledig, van Manchester voor Gent. Eng. s.s. Luffworth, 790 M3., ledig, van Rochester voor Gent. Fransch s.s. Fernande, 3754 M3„ steen kolen, van Ter Neuzen naar Grimsby. Portugeesch s.s. Santo Antao, 11875 M3., fosfaat, van Rieme naar Lissabon. Eng. s.s. Borthwick, 3182 M3., stukgoed, van Gent naar Leith. Eng. s.s. Falcon, 1910 M3„ stukgoed, van Gent naar Londen. Epg. s.s. Arkleside, 1835 M3-, steenkolen, van Gent naar Peterhead. Eng. s.s. Elloughton, 2701 M3„ steen kolen, van Ter Neuzen naar Grangemouth. Eng. s.s. Cavchill, 4404 M3., van Gent naar Belfast. Eng. s.s. York, 3202 M3., stukgoed, van Gent naar Hull. 26 Juni. Eng. s.s. Mary Aiston II, 883 M3„ ledig, van Londen voor Gent. Eng. s.s. Bullfinch, 697 M3., ledig, van Gent naar Londen. Eng. s.s. Glenbrook, 709 M3., ledig, van Plymouth voor Gent. Eng. s.s. Durham Coast, 2217 M3., ledig, van Dundee voor Gent. Eng. s.s. Iris, 1176 M3., stukgoed, van Londen voor Gent. Eng. s.s. Speadweil, 382 M3., ledig, van Felixtowe voor Gent. Eng. s.s. Sharv, 447 M3., ledig, van Lon den voor Gent. Eng. s.s. Goole No. 10, 479 M3., ledig, van Goole voor Ter Neuzen. Eng. lichter Nora; 679 M3„ ledig, van Goole voor Ter Neuzen. Eng. lichter Edith, 679 M3., ledig, van Goole voor Ter Neuzen. Eng. s.s. Horsham, 1136 M3., steenkolen, van Gent naar Londen. Van 24 tot en met 27 Juni werden langs de Middcnsluis alhier 84 binnenvaartuigen op- en 43 afgeschut; langs de Westsluis 2 op- en 6 afgeschut. ZONNET1JD. tr On Woensdag 29 Juni hopen onze geltefde Ouders, Behuwd- en Grootouders JOHANNA ALLAART EN FRANS KAAN, hunne 45jarige Echtvereentging te herdenken. Dat ze nog tang gespaard mogen blijven is de wensch van Hun dankbare Kinderen, Behuwd-, Klein- en Achterkleinkind Heden overleed, na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Stervenden, onze geliefde Dochter, Pleegdochter en Nicht, Mejuffrouw in den ouderdom van bijna36jaar. Namens de Familie, B. C. L. VAN WIEMEERSCH. Ter Neuzen, 25 Juni 1921. Bij dezen betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele bewijzen van deeineming, ondervonden gedurende de ziekte en bij het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootinoeder, Mej. EULALIA JOSEPH1NA DEN BLINDE Uit aller naam, D. P. SOLLEVELD. Ter Neuzen, 27 Juni ^921. Firma P. J. VAV DE SAND!', TER NEUZEN. Het Bestuur van den Polder OUD- VOGEL5CHOR, maakt bekend dat eene vtrgadering van Stembe- voegde Ingelanden zal worden gehouden op Oonderdag den 7 Juli 1921, 'snam- ten 2 ure (zomertijd) ten huize van den heer A. Akrnoudts te Sas van Gent. dat de rekening over 1920/21 en de begrooting voor 1921/22 gedurende acht dagen vo6r en na de vaststelling, ten kantore van den Ontvanger-Griffier ter inzage liggen, en in afschrift tegen be- taling der kosten verkrijgbaar zijn. Sas van Gent, den 27 juni 1921 Het Bestuur voornoemd, G. A. GOETHALS, Dijkgraaf. A. NOLSON, Ontv.-Griffier. TE HUUR GEVRAAGD; een net of huis a.lleen, door gezin zonder kinderen. Brieven te zenden M.. F». SCHR1ER, Aagje-Dekenstraat 93, Vlissingen. Brouwerijstraaf (Hoek Havenstraat) Ter Neuzen, is dagelijks te consulteeren van 9—12 en van 2—4 uur. Plaatsen van Kunsttanden en Gebitten. Behandelen van Mond- en Tandziekten. Wegens Huwelijk is de ZAAK Dinsdag 28 Juni den geheelen dag GESLOTEN. Firma Gebr. RiBBENS. VmS*- Wegens huwelijk GE- 8LOTEN tot Don- derdag 30 Juni. Brieven en boodschappen s. v. p. Noordstrnat 17. Beleefd aanbevelend, C. NOBELS. Dames- en Heerenkieermaker. Noordstrarit, Hit. De collecteur A. E. JANSEN te Goes maakt bekend, dat de Ioten verkrijgbaar zijn en de trekking begint 25 Juli. Toezending geschiedt na ontvangst van het bedrag met /0,125. ONTVANOEN. groote sorteering Prima kwa'iteit. Concureerende prijzen. Ter Neuzen, Juni 1921- Prima zwarle A i 5,00. Prima roode A f 4,00. Franco thuis alles inbegrepen. Blezelinge (bij Goes). TE KOOP: een 4- A 6-persoons zoo goed als nieuw met winter- en zomerkap. C. DELLAE11T, Bierbrouwerij (De Duif) Westdorpe. van BOLDOOT. EAU DE COLOGNE, Gewone. Imperiale. 4711 ODEURS en ZEEPEN in luxe en gewone verpakking. KRULSPELDEN voor ponny 2lk ct. in doosjes 25 ct. NAGELBORSTELS 10— 35 en hooger. HUIDCRfiME en TOILETPOEDER vanaf 20 ct. tot f2.25. Aangekomen URINEP1LLEN No. 2 voor bedwateren en de WALVISCH voor de jeuk, enz. Beleefd aanbevelend, Nocrdstrnot '20. Coiffeur TE KOOP: oud zes jaar en tien jaar (Engelsch bloed), beiden mak in alle tuig, waarvan £en te koop is bij DESIRE CALUWE, Oudemolen, Koewacht. Spoedige radicale genezing, ook bij verouderde gevallen, door de bekende pillen IJiRIO II. Prijs fl 2,50. N. V. Mij. SANITAS, Vlissingen, St. Jacobsstraat 1. Middelburg, Lange Delft B 130. Rotterdam, Korte Hoogstraat 37. Ter Neuzen, bij Joh. v. Eijsden. en schrijnen der huid, zonnebrand.ontvellinden, gevoeli^e of stokqe loopen voeten. GebruiRt /ndoozen van 30 SOenSOct. bij apoth en drog/sten I fabr A.MIJMHARDT. ZEI5T. UIT DE HAND TE KOOP: met Schuur en Tuin, aan de Sonde Putten te AXEL. Te bevragen bij MATTH. WILLEMSEN.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 3