ALGEMEEN NiEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No. 7163 Maandag 27 Juni 1921. 69e Jaargang. Hoofdelijksn Omslag. Bekendmakmg* feuilleton. STRIJD TEGEN MISBMB. m PAARDEN- en VEEMARKT BUITEN LAND. Burgemeester en Wethouders van ZA A.M- SLAG^ brengen ter algemeene kennis dat de gewone jaarlijksche Id deze gemeente zal plaats hebben op Donderdag 7 Jufii 1921, aanvangende des voormiddags ten 9- en eindigende des namiddags ten 3 ure dat iedere eigenaar of aanbrenger van vee zal verplichfc zyn dadelijk bp zjjn aan- komst zich bij deD Marktmeester (Lensbn) aan te melden tot opgaaf van het. aantal, de soort en de ouderdom van de door hem ter markt gebraehte dieren dat geen ander dan gezond vee ter inarkt zal worden toegelaten dat onmiddeilyk na het sluiten der markt de navolgende premien zullen worden uitgereikt lo. Voor het grootste getal hoornvee van een eigenaar (min- stens 5 stuks) 5, 2o. a n grootste getal varkens van een eigenaar (min- stens 5 stuks) 3, 3o. a n schoonste merriepaard van 4 jaar of ouder le prys een verguid zilveren inedaille, 2e prijs zilveren medaille en 3e prys bronzen inedaille. 4o. n n schoonste merriepaard van 3 jaar oudle prys een ver guid zilveren inedaille, 2e prijs zilveren inedaille en 3e prijs bronzen medaille. 5o. n schoonste merriepaard van 2 jaar oudle prijs een ver guid zilveren inedaille, 2e pry8 zilveren inedaille en 3e prijs bronzen medaiiie. 6o. n a schoonste merriepaard van 1 jaar oud: le prijs een ver guid zilveren inedaille, 2e prijs zilveren inedaille en 3e prijs bronzen inedaille. 7o. a u beste hengstveulenle prys verguid zilveren medaille, 2e prijs zilveren medaille en 3e prijs bronzen inedaille. 8o. n n beste merrieveulenle prys verguid zilveren medaiiie, 2e prys zilveren medaille en 3e prijs bronzen medail le. 9o. u de beste baatgevende of kalf- dragende koe: le prijs 4, 2e prys2,50 lOo. a n beste kalfvaars le prys4,— 2e prijsn 2,50 llo. n n vetste koe, vaard, os le prijsn 4,— 2e prijs2,50 Hij, die met Soufflard de schrik van het bagno te Toulon was geweest, was dezelf- de niet meer sinds den moord in de rue du Temple. A1 zijn vermetelheid was hem ontvloden, het minste gerucht deed hem opsch,rik- ken en zijn angstige voorgevoelens lie- ten hem geen minuut meer met rust. Een enkele gedachte, een schrikbeeld hield hem onafgebroken, bezig: het scha- vot, dat alsl een bloedig spookbeeld hem voortdurend voor de oogen stond. Soufflard daarentegen was in een bij- zonder goede luim. Hij lachte en babbelde onder het spel met den Duitscher, die met zijn gebro- ken Fransch hem van antwoord diende, totdat hij eensklaps de hand, waarmee hij zijn kaart op tafel wilde werpen, terug- hield en zijn tegenpartij doordringend aan- keek. De Duitscher had zicn namelijk in h)et gesprek een paar woorden laten ontval- len, in den zuiveren Parijschen tongval; woorden, zooals slechts een echte Pa- rijzenaar gewoon is te bezigen. Tegerlijkertijd keek oak de Duitscher van zijn spel op, zijn blik ontmoette dien van Galgenaas en deze staarde in een paar scherpe oogen, heel anders van uitdruk- king, dan toen de man binnenkwam en zich in dit gevaarlijk gezelschap neerzette. Zoo staarden zij elkander aan, maar dat duurde slechts een seconde. Plotseling sprang Soufflard op, sloeg den Duitscher zijn pet van het hoofd en greep hem in de lichtblonde haren. 12o. 13o. v beste fokstier le prijs 2e prijs n beste geit le prijsn 3,— 2e prijs2,— 3e prys1, Geen bekroning kan plaats hebben voor dieren na 10 uren voormiddag ter markt gebracht. Burgemeester en Wethouders voornoemd, JOEL DE FE1JTER, Burgemeester. J. STOLE Lzn., Seeretaris. Zaamsiag, 8 Juni 1921. DE KONING NAAR URK. Het is voor het kleine Urk Vrijdag een groote feestdag geweest. De bewoners heb ben zich geducht ingespannen om hun dorp feestelijk te versieren, en hebben met luid gejuich de Koningin en Prins Hendrik bij het aan land stappen begroet. Bij de aanlegplaats in de haven was een aardige eerepoort van vischtuig opgericht, en de afrastering van den weg was gemaakt van vischnetten. In het stadhuis was een baldakijn van purper fluweel aangebracht. en daaronder nam het Koninklijk echtpaar plaats bij de begroetingsrede van den bur gemeester. De Koningin heeft die toespraak beantwoord met een rede waarin zij van haar belangstelling getuigde voor de vis- scherij. Bij het bezoek aan het dorp trokken zeer de aandacht een aantal bruiden in haar bij- zondere kostuums. De Koningin onderhield zich ook langen tijd met een groote kinder- schaar, die haar een lied toezong. Over het algemeen was er iets buitengewoons in de onbevangen vertrouwelijkheid waarmee de Urkers zich tegenover de Koningin ge- droegen. DE KAB1NETSCR1S1S. Naar het Hbl. van de meest bevoegde zijde vemeemt, is iedere mededeeling over mogelijke verwisseling van portefeuilles en optreden van andere titularissen te eenen male voorbarig. Meer bepaald is van een wisseling van de portefeuilles van Arbeid en Financien geen sprake, waaruit ook blijkt, dat de beschouwingen, die daaraan zijn vastgeknoopt, iederen rieelen onder- grond missen. De Koningin heeft Vrijdag de leiders der groepen van de linkerzijde in de Twee- de Kamer, de heeren Mr. Rink, Mr. Mar- chant en Schaper in conferentie ontvangen. PASV1SA NEDERLAND—BELGIE. De redacteur van de Maasbode te Brusse! meldt, dat omtrent de wederzijdsche af- schaffing der pasvisa tusschen Belgie en Nederland nog niets definitiefs besloten werd. Er bestaat nog een bezwaar, namelijk vrees voor toenemende werkloosheid. De onderhandelingen worden evenwel voortge- zet en men hoopt de volgende maand tot afschaffing te kunnen overgaan. KOSTBARE SCHILDERIJEN ONTDEKT. In de Raadsvergadering te Sint Maar- tensdijk, op Tholen, heeft de voorzitter me- degedeeld, dat de ter seeretarie aanwezige schilderijen bezichtigd zijn door Dr. HoT- stede de Groot, die ze kunstwerken van groote waarde acht. Onder de schilderijen zijn er twee van Paul Moreelse, voorstellende Amalia van Soms, en Sophia Hedwig, de echtgenooie van Ernst Casimir. Verder zijn er 4 schil- derstukken van Van Ravesteijn. Deze was eveneens opgesprongen, doch de haien lieten los en bleven, eveuals de oaard. die aan de praik bevestigd was, aehtei in ae hand van Soufflard. Met een oogopslag herkende deze nu den man en met een stem, die trilde van haat, riep hij: i „Milloc." XVIII, Milloc op 't spoor. Wij verlieten den detective Milloc, in het archief van' de prefectuur van politie, waar hij ieeri heelen nacht oesteedde aan het bestudeeren der dossiers van de in Parijs rondloopende boeven, die voor een misdaad als die van de rue du Temple in aanmerking konden komen. Zooals wij al verteld hebben, was het er een 20tal; en daaronder waren ook die van Soufflard en Lesage. Milloc had aan den prefect van politie niet alles gezegd, toen hij hem rapport uitbracht van zijn eerste onderzoek; wel had hij hem alle daarmee in verband staan- de leiten meegedeeld, maar de gevolgtrek- kingen die hij daaruit maakte en de veron- derstellingen die hij er uit putte, hield hij nog voor zich. Die gevolgtrekkingen en veronderstellin- gen gaven hem aanleiding om bijzondere aandacht te wijden aan het dossier van Lesage. «Wel is waar was deze nog nimmer van moord verdacht geweest, maar zijjn rap- porten van het bagno te Toulon wezen uit, dat hij een zeer woeste, ruwe kerel was, die bij de geringste aanleiding en soms ook zonder aanleiding, zijn mes trok en volstrekt geen eerbied voor een men- schenleven had. In het dossier van Lesage werd verwe- zen naar dat van vrouw Vollard, zijn zus- ster, waardoor ook die brave weduwe zich De totale waarde der 15 aanwezige schil- derstukken kan geraamd worden op onge- veer 90.000. VERLAG1NG VAN PEN SUIKERPRIJS. Het Ned. Weekblad voor den handel in Kruidenierswaren bericht, dat in de afgeloo- pen week de suikerprijs tweemaal met f 1 per baal is verlaagd en verdere verlaging te wachten is in verband met ruimen aan- voer tegen verlaagde prijzen uit Amerika. DE SOCIAAL-DEMOCRATISCHE WETHOUDERS VAN AMSTERDAM. Een druk bezochte J'ergadering van de fe- de'ratie Amsterdam Iter S. D. A. P. heeft na langdurige debatfen besloten, de drle wethouderszetels te behouden, zonder be- paalde voorwaarden inzake de bestraffing van de 8 Juni-stakers. VERLENG1NG VAN ARBE1DSDUUR. Het R. K. Verbond van Werkgeversvak- vereenigingen heeft er bij den Hoogen Raad van Asbeid op aangedrongen, aan de vak- commissie uit den Raad de vraag voor te leggen of de groote malaise, waarin vele takken van bedrijf thans verkeeren, aanlei ding kan zijn tot het formuleeren van een oi i meer adviezen aan de regeering, om ai dan I niet de gelegenheid te openen tijdelijk voor j de bedrijven, die zulks noodig hebben, ver- lenging van den arbeidsdag mogelijk te maken. EEN HONGERSTAKER. De dienstweigeraar H. Groenendaal uit Haarlem is reeds 14 dagen in het militair hospitaal te 's-Gravenhage in hongersta- king. GROOTHANDELSPRIJZEN. Blijkens mededeeling van het Centraal Bureau voor de Statistiek was het alge meen indexcijfer der groothandelsprijzen (van 51 artikeien) voor de maand Mei-j.I. 210, tegen 207 in April t.v. Het indexcijter van voedingsmiddelen e.d. was voor de ge- noemde maanden resp, 215 en 213. Laat men de haring buiten beschouwing, omdat de prijs in Mei de maatjesharing be- trof (47.en in April de kolharing 36.90), dan was het algemeen indexcijfer voor Mei 205, voor April 204 en het index cijfer der voedingsmiddelen voor beide maanden 208. Sedert de vorige maand stegen in prijs de volgende artikeleraardappeien, terpen- tijn, hooi, tarwe, ro^ge, gerst, macaroni, zemelen, erwten, lijnolie, thee, cacao, peper, huiden, runderhuiden, steenkolen, zilver, hars en gietcokes. Daarentegen daalden in meerdere of mindere mate de prijzen van haver, mais, suiker, kalfsvleesch, schapenvleesch, var- kensvleesch. eieren, bofer, margarine, vlas, hout, ijzer, petroleum. KRONENBILJETTEN. De Minister van Financien maakt met betrekking tot de niet-gestempelde biljetten van de Oostenriiksch-Hongaarsche Bank, in lic-uidatie, in de Staatscourant, van Zaterdag bekend, dat, volgens de vredes- verdragen de bovengenoemde biljetten geen aanspraak op een deel van de bezittingen van genoemde bank gegeven, tenzij zij wor den aangeboden door de regeering van het land, waar zij zich bevinden. Houders van bedoelde biljetten, die voor hun rekening en risico van de tusschenkomst der Nederland- sche regeering wenschen gebruik te maken, moeten die biljetten, vergezeld van nauw- keurig ingevulde verklaringen en borderel- len voor 1 Augustus 1921 inleveren bij een der volgende bankinstellingen, t.w.: Am- i sterdamsche Bank, De Twentsche Bank, Hope en Co., Lippmann, Rosenthal en Co., Nederlandsche Handelsmaatschappij, Ne- derlandsch-Indisehe Handelsbank en Rotter- in de belangstelling der nachtelijke studie van Milloc mocht verheugen. Haar dossier vertelde, dat zij getrouwd was geweest met een beruchte inbreker, die te Toulon was get'usilleerd, omdat hij een bewaker had vermoord, toen de ze hem op een poging tot ontvluchten be- trapte. Zij zelt was haar waardigen echtgenoot bij zijn inbraken steeds als verkenster be- huipzaam geweest en had daarvoor ook verscheidene gevangenis$,fraffen onder- gaan; na zijn dood had zij te Parijs geleefd, zonder vaste woonplaats, zooge- naaind als straatkoopvrouw, maar men ver- moedde wel, dat haar inkomsten uit mfn- der eerlijke bron voortkwamen. Een aanhangsel van haar dossier sprak over haar zoonj Fifi Vollard, 15 jaar oud, die als buikspreker de kermissen afliep; men vermoedde dat hij zich aan verschil- lende straatdiefstallen schuldig maakte, maar de knaap was zoo gewikst, dat de politie hem nog nooit te pakken had kun nen krijgen. Hij hield meldde het dossier verder drukken omgang met zijn oom Lesage en diens vrienden, waaronder in de eerste plaats de zeer gevaarlijke misdadiger Souf flard, bijgenaamd Galgenaas, werd ge- noernd. Deze Soufflard was een oude kennis van Milloc, die hem reeds tweemaal we- gens inbraken had gearresteerd. Aan Fifi Vollard dacht Milloc, .toen hij zich herinnerde dat de portier van htet huis in de rue du Temple hem gesproken had over een zoogenaamden weesjongen, die tijdens de misdaad in de loge was ge weest en later zijn zilveren horloge had gestolen en zoodoendei stelde hij als eer ste taak voor den dag, die aanbrak ter- wijl hij nog in de dossiers zat te snuftelen het opsporen van Fifi Vollard. damsche Bankvereeniging, alien te Amster- j dam. j Met nadruk wordt er op gewezen, dat geenerlei aansprakelijkheid wordt aanvaard, noch voor de inwisseling der aangeboden biljetten, noch voor het bedrag en het tijd- stip van de uitkeering, welke eventueel uit de liquidatie der bank zal kunnen geschie- den. DE TOESTAND. Er moet vreugde heerschen schrijft de N. R. Crt., onder de gemeenschap der vol- keren over elke kwestie, die langs minnelij- ken weg uit den weg wordt geruimd. Daar- om moet men verheugd zijn, dat de raad van den Volkenbond de moeilijke interna- tionale kwestie van de Aalands (uit te spre- ken als: oolands-) eilanden niet alleen op- gelost heeft, maar dat zijn gezag bij de twee partijen in geschil zoo groot is, dat ook de in het ongelijk gestelde zijn beslissing aan- vaardt. Finland krijgt de groep van vele honderden graniet-eilanden en scheren, van welke negentig bewoond zijn. Zij liggen aan den ingang van de Botnische golf en bij den zuidwestelijken hoek van Finland, waarmee het winterijs ze ook verbindt, maar de zeevarende en landbouwende bevolking is van Zweedschen oorsprong. In 1809 zijn de eilanden met Finland samen aan Rusiand gekomen. De Engelschen en Franschen ver- overden bij hun veldtocht tegen Rusiand in 1854 de vesting Bomarsund op Aland, maar ontruimden het eiland weer na de Russische verdedigingswerken vernield te hebben. Sedert dien tijd mocht Rusiand er geen ver- sterkingen bouwen, wat het echter toch deed. De voornaamste beteekenis van de eilanden is van strategischen aard. Daarom worden zij volgens de beslissing van den raad van den Volkenbond opnieuw „gede- militariseerd". Het zwakke punt in de beslissing van den Raad is niet zoozeer dat een fronde van negen staten haar opnieuw betwisten wil (wat weinig zin heeft, nu Branting uit naam van Zweden verklaard heeft dat hij die beslissing aanvaardde), maar dat Rus iand er niet bij gekend is. omdat het voor- loopig geen rol speelt in den raad der vol- keren. Wanneer het Russische volk weer ziohzelf geworden is en weer vertegenwoor- digers heeft die uit zijn naam kunnen spre- ken, zou de Aland-kwestie heropend kunnen worden. Het einde van de mijnwerkersstaking in Engeland zit in de lucht. Bewogen door het gebrek van de mijnwerkersgezinnen, ver- wacht men dat het bestuur tot hervatting van het werk zal raden. Zaterdag waar- sehuwde de Daily Chronicle, dat de nieuwe ioonschaal van de eigenaars lager zou zijn dan de vroegere, omdat het subsidie van 10 millioen van de regeering nu niet meer beschikbaar is. Misschien had de zwart-gal- lige voorspelling van het orgaan van Lloyd George ten doel tot spoed aan te manen. Want een week tijds kan niet zooveel ver- schil voor de schatkist maken, dat het de regeering daarin financieel onmogelijk ge worden zou zijn, den overgang voor de mijn- werkers te vergemakkelijken. Het zou dus niet te verwonderen zijn, als de regeering, om ernstige strubbeling te voorkomen, de hand over haar hart streek. IERLAND. Koning George te Belfast. Bij zijn bezoek te Belfast is Woensdag het Engelsche koningspaar een schitterende ovatie gebracht. Aanhoudende toejuichin- gen en gezwaai met vlaggen begroetten den koninklijken stoet op zijn weg naar 't stadhuis, waar 't nieuwe parlement van Weldra kwam de inspecteur Castro zich bij hem melden om zich, op inmiddels van den prefect ontvangen order, onder zijn bevelen te stellen. Tusschen de beide politiemannen had een breedvoerige bespreking plaats, waar- van het resultaat was, dat Castro zich zou belasten met het opsporen van Fiti Vol lard en zoodra hij hem gevonden had, be richt zou zenden aan Milloc, die nu naar hifis ging om wat rust te nemen, maar terstond weer in actie zou komen, als de nasporingen van zijn medewerker tot een goed gevolg hadden geleid. Tegen den middag werd aan de wo- ming van Milloc een briefje bezorgd van Castro, waarin deze meldde, dat Fifi Vol lard met zijn vriend Sidore Pincnard en zuster Catherine naar de kermis op den boulevard du Temple was gegaan, het meisje makkelijk te herkennen aan haar costuum van Spaansche danseres. Milloc ging daarop in zijn garderobe, waar hij een groote verscheidenheid van verkleedingen had en vermomde zich als den naieven Duitscher, zooals wij hem op de kermis met Fifi Vollard hebben zien kennis maken. Toen de jongen het koffiehuis op den boulevard du Temple, waar Milloc hem op een flesch wijn onthaalde, had verlaten, ging deze 10 minuten later heen, nam een rijtuig en liet zich naar de rue Jerusalem rijden en zich weder bij den prefect van politie aandienen. Deze maakte hem zijn compliment over zijn vermomming, waarin hij volmaakt on- kenbaar was en vroeg toen: „Wat heb je voor nieuws?" „Ik ken den naam van een der moorde- naars, mijnheer." „Dat is een groote stap voorwaarfe,. Verder?" „lk ken ook de namen van 2 medeplich- Noord-Ierland met indrukwerkkende plech- tigheid werd geopend. De rede van den koning was gericht tot de voltallige vergadering van Kamer en Senaat. „Ik kon het niet van mijn hart verkrijgen aldu.s koning George om aan Ierland slechts door een vertegen- wcordiger mijn ernstige beden en goede wenschen te doen toekomen in het nieuwe tijdperk, dat met deze plechtigheid opent, en d aarom ben ik in persoon als hoofd van het rijk hierheen gekomen om dit parle ment op Ierschen bodem in te wijden. Ik wijd het in met de innige hoop en ik ben er van verzekerd dat gij! alles zult doen om het een instrument te maken van geluk en van goede regeering voor alle deelen der gemeenschap, die gij vertegen- woordigt." Verder sprak de koning als zijn harte wensch uit, dat zijn komst naar Ierland de eerste stap mocht blijken naar het einde van den strijd onder zijn volk, wat hun ras ot geloof ook moge zijn. In die hoop doe ik een beroep op alle Ieren om den strijd te staken en d: hand der verdraagzaamheid en verzoening uit te steken, am te verge- ven en te vergeten en zich aaneen te slui- teH om voor het land, dat wij lief hebben, een nieuw tijdperk te openen van vrede en tevredenheid. Het is mijn ernstigen wensch, dat eveneens in Zuid Ierland bin- n .nkort een g lijke gebe rten s moge p aa s hettben als thans in deze laal plaats heeft en een dergelijke plechtigheid. Moge deze historische bijeenkomst het voorspel zijn van een dag, waarop het Iersche volk Noord en Zuid onder een parlement of onder twee, zooals die parlemenlen zelt te beslissen hebben, zal samenwerken in gemeenschappelijke liefde voor Ierland en op den zekerert grondslag van wederzijd sche rechtvaardigheid en verdraagzaam heid." In den namiddag is het koningspaar weer naar Londen vertrokken. Voor de veiligheid van den koning wa ren, blijkens een draadloos bericht, 11000 man militairen en politieagenten in dienst gesteld. Een correspondent van een Londensch blad, die de plechtigheid meemaakte, meldt nog over de bijzondere veiligheids- maatregelen, dat in alle hotels nablj den weg gelegen, welken' de koninklijke stoet nam, alle ramen en de trapdeuren, die tot het dak toegang gaven, op last der militaire overheid waren dichtgespijkerd. Het feit, dat hij in het bezit was van al- Ierhande politiepassen, kon niet verhinde- ren, dat hij met dichte ramen moest gaan slapen. GEWELDDADEN IN DE HAVElN VAN ANTWERPEN. De Etoile Beige maakt melding van nieuwe teiten, die bewijzen, dat het schrik- bewind der roode vakvereenigingsmannen in de haven van Antwerpen voortduurt Velen gematigd.n havenarbeiders en zee- heden stuit her optreden der uiierste ele- ineenten tegen de borst en zij hebben zich van den communistisch gezinden Trans- portarbeidersbond afgescheiden en een nieuwe organisatie opgericht, de Union anversoise des Hommes de mer, waarvan alle arbeiders, die in de haven werken en de zeelieden deel kunnen uitmaken. De nieuwe vakvereeniging is er reeds in ge- slaagd, twee schepen aan een voiledige bemanning te helpen, niettegenstaande de Transportarbeidersbond alle schepen ray- cot, waarvan de bemanningen niet aan- gesloten zijn bij een socialistische vakver eeniging. De rooden staan tegenover deze nieuwe organisatie vrijwel machteloos, omdat de leden van laatstgenoemden op precies dezelfde loonvoorwaarden werken en dus niet kunnen worden beschuldigd tigen." „En dat zijn?" „Vrouwen." Milloc had namelijk' in het dossier van Lesage gelezen, dat deze meermalen in ge zelschap was gezien van vrouw Hardtl een bekende dievegge. De prefect vroeg: „Is dat alles?" „Neen, mijnheer, er is nog een d.rde medeplichtige." „Man ot vrouw?" „Geen van beiden." „He?" „Een jongen." „He~b je zijn signalement." „Zoo nauwkeurig als 't maar kan, want ik heb vanmiddag een kwartier lang met hem zitten praten." „En heb je hem niet bij zijn kraag ge- pakt?" „Daar heb ik mij wel voor gewacht. Vanavond zal ik hem weer ontmoeten en dan zal hij mij brengen naar „De Grijztnde Aap", een kroeg in de rue Cocatrix waar ik alle hoop heb de geheele bende te kun nen knippen, want wij hebben ihderdaad met een bende te doen." „Dus kom je nu manschappen halen, om de arrestatie ten uitvoer te brengen?" „Ik heb 10 man noodig om het huis te omsingelen alle uitgangen te bezetten." „Goed, ik zal je 10 man geven, onder be vel van den inspecteur Moulin, want nie- mand aan de prefectuur is beter dan hij be kend met alle kroegen, gangen, sloppen en sluipwegen van de Cite." De prefect van politie beide en een be- diende kwam binnen, wien hij beval: „Laat de inspecteur Moulin dadelijk hier komen." (Wordt vervolgd.) □03ESaBasa3Efi5KV^3E[!3SKrat«iatBiSSBS!£aa»SKSSB£2ES Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN brengen ter open bare tennis, dat het suppletoir kohier van den Hoofdelijken Omslag in deze gemeente voor het dienstjaar 1920—1921, in afschrift, gedurende vijf maanden ter seeretarie dezer gemeente ter inzage is nedergelegd. Ter Neuzen, 25 Juni 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Seeretaris. 3.- 2,—

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1