ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIE6LAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Abonnementsprijs. Aanbesteding. Vrijdag 10 Juni 1921. 69e Jaargang. £Teto n. >'c 7156 i STBUB fSEII MISBAAB. mm* stefa IEBSTE ELAD, BIN1EWLAWD. BUITENLAND. mtm§ ft Voor Ter Neuzen (kom^ per 3 maanden 1,40. Buiten Ter Neuzen en overigNederlandf 1,80. Voor Amerika en Ned.-Indie (bij voor- uitbetaling)f 2,70. Voor't overig buitenland (idem) f 3,35. Door de hooge inningskosten worden one abonn£'s in het Buitenland beleefd verzocht het verschuldigde abonnernentsgeld per postwissel of cheque te zenden v66r 1 Jul! a.s. DE U1TGEEFSTER. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN zullen op Woengdaj den 22 Juni 1921, aanbesteden: Het leggen van een afsluitdijk met eene zandaanvulling in de Cour- tine van de bastions No. 1 en 2 der voormalige vesting Neuzen. Bestek en teekening zijn vanaf heden tegen betaling van 1 l,so op de gemeente- secretarie verkrijgbaar. Ter Neuzen, 6 Juni 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris. BOND VAN BEL ASTINGBETALERS. De vergadering van denj Bond van Be- lastingbetalers heeft het volgencf program van actie voorgesteld: Staat, provincie en gemeente mogen niet meer uitgeven dan de inkomsten toe- laten. Leeningen mogen aileen worden aange- gaan indien daarvoor beleeningsobjecten aanwezig zijn. Hoewel de Bond goed onderwijs, speciaal goed vakonderwijs voorstaat, moet ook op dit gebied wor den bezuinigd. Verkwisting bij leger en vloot worde tegengegaan. Er worde onderscheia ge- maakt tusschen publieke bedrijven en pu- blieke diensten. De eersten worden zoo mogelijk in rechtspersoonlijkheid bezit- tende lichamen ingebracht. Het bestuur hiervan worde aan zaakkundigen opge- dragen. Elk publiek bedrijt moet oommercieei worden beheerd. Met het ancienniteitsstelsei op het ge bied der loonregeling vani ambtenaren en beambten worde gebroken; Staat, provin cie en gemeente geven loon naar vlijt, bekwaamheid en plichtsbetrachting. Zij waren de rue Bourg Tibourg m- gegaan, somber, zwijgend, dicht langs de huizen loopend, iedere voorbijganger met een wantrouwigen blik aankijkend, in de voortdurende vrees, dat hij van de poll- tie zq/u kunnen zijn, toen Lesage een bar- bierswinkel zag, waarvoor hi} bleet staan en tegen zijn medephchtige zeide: „Laten wij hier binnengaan." Soufflard keek hem versutt aan en vroeg: „Waarom „Ik heb je tocfo gezegd, dat het meis- je ons gezien heeft. Zij zai ons wel aan de politie beschreven hebben en op dit oogen'blik hebben misschien alle agen- ten van de pretectuuij reeds ons stgnale- ment in den zak. Wij mogen dus geen oogenblik langer wachten om van uiter- lijk te veranderen. Jij moet je knevel laten atscheren en ik mijn bakkebaarden, dan bestaat er niet de minste geiijkenis meer tusschen ons en de moordenaars uit de rue du Temple." „Je hebt gelijk, wij moeten alles iaten wegscheren, maar atzonderlijk. Het zou met voorzichtig zijn, wanneer wij bij denzeltden barbier gingen." Lesage keek links en rechts door de strait, die volkomen eenzaam was en- vroeg: „Wat kunnen wij hier te vreezen heb ben „Dat dachten wij zooeven ook, toen wij in den donkersten hoek van een stil ca- Dc Bond bestudeere op welke wijze gekeerd kan worden de directe invloed van overheidspersoneel en gesteunden op de sarnenstelling van die colleges, welke zijn aangewezen arbeidsvoorwaarden, resp. uitkeeringen vast te stellen. Met betrekking tot de aigemeene poli- tiek ijvert de bond voor de volgende rnaat- regelen De Bond verlangt herziening van den beperkten arbeidsduur in dien geest, dat werknemer en werkgever ini overleg met elkander vrijheid van handeien hebben, daar reeds voldoende geblekeni is, dat tal van ondernemingen en daarbij betrok- ken werknemers door de thans geldende wet belangrijke schade onervinden. De Bond eischt reorganisatie van bet zoogenaamd georganiseerd overleg voor ambtenaren en beamtben. Een nadere redactie van de bepalingen omtrent Raden van Arbeid, Wonmgbouw met Overheidstoeslag en dergelijke werd aan het Hoofdbestuur overgelaten. COMRROMIS INZAKE DL DIENST- PLICHT? Naar de N. Crt. vernam worden tus: schen enkele Kamergroepen onderhande- lingen gevoerdl (over een compromis in dien zin, dat de verdeeling in kern- en re- servetroepen vervalt en de diensttijd op 5 maanden wordt bepaald. HET COMITE DE POLITIQUE NATIONALE. Woensdagavond kwam het „comite de politique nationale" in een jaarlijksche voltallige vergadering bijeen. Den afge- vaardigden uit Maastricht die een werk- zaam deel namen aan de lesprekingen vielen luidruchtige welkomstbetuigingen te beurt. Op een rapport van Pietre Not- homb werd inzake buiten'landsche poli- tiek een ordemotie goedgekeurd, waar- bij de vergadering haar instemming be- tuigde met de actie en het programma van het uitvoerend comite. Dit programma omvat: 1. het siuiten van een werkelijke aliiantie met Frankrijk. 2. instelling van een Fransch-Belgische Rijnpolitiek, ge- baseerd op de definitieve afgrenzing der invloedzones. 3. Het verzet tegen elk HollandschBelgisch tractaat, dat zou. in- sluiten een verzaking aan de door den Oppersten Raad plechtig aangegane ver- bintents van voiledige herziening der trac- taten van 1839 en) aan de vaste en door den oorlog vermcerderde rechtenj van Bel- gie op de Schelde en Limburg en dat de vrije beschikking over de Schelde in vredestijd en in oorlogstijd de militaire sluiting van de „troueei du Limbourg ce- te", evenals den vrijen doorgang van de- zen hoek voor de oetrekkingen met Rijn- land niet zou verzekeren. 4. Uitbreiding van het Belgisch-Luxemburgsch accoord met wederzijdsche onafhankelijkheid der staten. 5. De verbetering der grens van de districten Eupen en Malmedy naar Duit- sche zijde toe en het volvoeren der desan- nexatie door een bevrcdigende oplossing der kwestie der marken, zuivering van het onderwijzend korps in Eupen en instel ling van betere verbindingen met deze herwonnen gebieden. Inzake de binnenlandsche politiek ging de vergadering accoord met het program ma, dat opkomt voor den strijd tegen het Vlaamsche wetsvoorstel voor de vrijheid van den kiezer voon het referendum, zoo- wel inzake tractaten als' wetten. Tenslotte werd ook nog een ordemo tie tegen vreemde spoorwegeni In de ko- lonie en tegen al wat de cohalesie der 'deelen in Congo zou kunnen verminderen, aangenomen. De vergadering werd ge- volgd door een banket, waar sprekers den lot zwaaide van Pierre Nothomb, die het C. P. N.-organisms in het ieven riep. fetje kropen, waar wijf niemand zagen en je weet wat er gebeurd is. Qa jij hier binnen, ik zai een anderen barbierswihkel opzoeken, die wel met ver weg zai zijn en wij wachten op elkaar aan het emd. van de straat. Lesage trad bij den barbier binnen. Deze, een klein, bejaard mannetje, zeer Jaewegelijk en spraakzatm, onlvjng) zijn klant met een buiging, schoof hem een scheerstoel toe en zeide met een kraak- stem „Goeden middag, mijnheer. Neent plaats mijnheer. Mijnheer kan dadelijk bediend worden." Lesage ging zitten, maar uit voorzorg hield hij de doos met zilverwerk tusschen zijn kmeen en legde er zijn pet over been. „Scheren mijnheer?" vroeg de barbier. Lesage wees naar zijn baard en arit- woorddet „Alles moet weg." „Dat is jammer. Mijnheer heeft bijzon- der mooie bakkebaarden ,,'tls te warn." De barbier was al bezig zijn zeep aan te maken en onder de hand babbelde hij: „Ja, ja, ja, dat kan ik begrijpen mijn heer. Mijnheer is zeer zwaar van baard. Ja, mijnheer, 't is warm weertje tegen- woordig. Enfin, 't is er de tijd voor, mijn heer, in den zomer Lesage, die beefde van ongeduld, vie! hem in de rede: „Schiet wat op, ik heb haast." „Jawel, mijnheer. Mijnheer zai vlug ge- hoipen worden. Als 't u bliet meneer." Hij duwde zijn klant zacht in den stoei achterover en wilde eenj servet over zijn borst leggen, toen hij eenkaps ophield en vroeg: „Scheelt mijnheer lets?" DE HOUDING DER LIBERALEN. Naar wij vernemen, moet vanwege de fractie van den Vrijheidsbond aan den minister van Oorlog zijn medegedeeld, dat, wanneer deze ingaat op het denk- beeld der Christelijk-Historischen (een kernleger van 22.000 man) de meeste li- beralen tegen de dienstplichtwet zullen stemmen. Verwacht wordt, dat de mi nister het denkbeeld ernstigl zai ontraden. (Tel.) DE WIJZIGING DER DRANKWET. Veel tegenstand in de Eerste Kavii'f. Blijkens het voorloopig verslag der Eer ste Kamer over het wetsvoorstel Rutgers c.s. tot wijziging der Drankwet stuitte d!}t wetsvoorstel bij het onderzoek in de af- deelingen op veel tegenstand. De daar- tegen geopperde bezwaren waren van verschilienden aard. Verschillende Ieden hadden uit een straatsrec'ntelijk oogpunt ernstig bezwaar tegen dit voorstel, dat naar hun meening indruischt tegen het stelei der Grondwet. De hierdoor ontwikkelde staatsrechte- lijke bezwaren konden door eenige ie den niet worden gedeeid en zij achtten die ook niet vrij van overdrijving. Van andere zijde werd er op gewezen, dat dit ingrijpende voorstel door de Twee- de Kamer is aangenomen met geringe meerderheid en in eene zeer onvoltallige vergadering en dat de daartegen aan te voeren practische bezwaren met gering zijn te achten, terwijT ook de uitwerking van het wetsvoorstel te wenschen over- laat. Voorts werden de bekende argumenten pro en contra de drankbestrijding en de door dit wetsontwerp beoogde gedeel- telijke drooglegging te berda gebracht. EEN BRUT ALE AANVAL. Het te Kamenetz-Podolsk versch^nende Onkrainisehe blad .Iswestia" meldt, dat een stoutmoedige aanval is gedaan op de stad Eupatoria (aan de westkust van den Krim). In een guren en stormachtigen nacht ver- schenen twee groote schepen voor de haven, die 500 gewapende m nnen aan land zet- teD. Het revolntionnaire comite der stad werd gearresteerd door de aanvallers, die zicb eveneens meester maakten van de gel- den der plaatselijke bestnursorganen. Daar- na bombardeerden zjj de kazernes, terwjjl anderen van hen de deuren der gevan- genissen open maakten, om de talrijke gedetineerden vrfl te laten. Ten slotte begaven zij zicb wederom aan boord en voeren weg, zonder dat men tot dusverre te weten is gekomen, wie of van welken landaard de stoutmoedige aanvallers zjjn geweest. DE MIJNWERKERSSTAKING IN ENGELAND. De hoop, dat het kolenconfiict spoedig zai zjjn geeindigd, neemt toe. De mijn- werkers en mijneigenaren kwamen opnieuw bijeen, om duidelijke voorstellen te ont- werpen, welke aan de te houden con ference vijf mijn werkers-gedelegeerden zullen worden voorgelegd en verdaagd tot heden. Op de conferentie van gedelegeerden zai de nit»oerende commissie een volledig ver slag van de voorstellen, zoowel van de mijneigenaren alB de regeering indienen en aanraden, dat de leden over deze voorstelleu zullen stemmen. Deze raad zai bijna zeker worden opgevolgd, ofschoon het mogeljjk is, dat de gedelegeerden zelf zuiien besluiten, „Neen, neenschreeuwde Lesage. ..Maak toch voort, kerel." „Mijnheer ziet zoo bleekr" hernam de barbier, die hem het servet voordeed. ,,'k Heb last van de warmte." „Jawel, mijnheer, meer menschen kun nen daar niet tegcm 't Is ook erg warm vandaag, mijnheer. En dan met zoo'n zwaren baard als mijnheer heeft." „Vlug dan toch, ik heb zoo'n haast. Ik word verwacht." „Ja zeker, mijnheer. 'tZali in een paar minuten gedaan zijn, mijnheer. Ik moet mijnheer zijn baard eerst kort kmppen, want als ik mijnheer dadelijk begon te scheren, zou ik mijnheer zijn luiid open- halen. En dat mag niet, mijnheer. Een goede barbier mag zijn klanten met be- zeeren, mijnheer." Onder dat gepraat had hij den baard reeds kortgeknipt, waarna hij den dun van Lesage met een dikke zeepiaag bedek- te, zijn mes aanzette en handig begon te scheren, waarbij zijn mond geen oogen blik stilstond. Lesage hoorde niet wat de man snapte, maar zijn oogen werden groot van ont- zetting, toen zij zich, bij het omwenden van zijn hoofd op den wand richtte, want wat hij daar zag deed hem van schrik verstijven. Aan den kapstok hing een jas met ko- peren knoopen: de uniformjas van een politieagent. Er moest dus een politieagent in huis zijn, misschien ook een klant, die zich even verwijderd had en dadelijk kon te- rugkeeren; mogelijk had hij reeds het signalement van de moordenaars uit de rue du Temple waarvan er een bakke baarden droeg en wanneer hij zag, dat Lesage zich de bakkebaarden liet atsche- de verantwoordelijkheid, om het nieuwe aanbod der mjjneigecaars aan te nemen, zullen aanvaarden, zonder dit aan de arbei- ders voor te leggen. Het wordt bjjna zeker geacht, dat het resultaat van de stemming der arbeiders zai zijn bet besluit, om de staking te eindigen. De meerderheid van s/3 der mannen zou volgens de regels der vakvereenigirg van de mjjnwerkers worden vereischt, om de staking voort te zetten. L00NSVERLAG1NG IN ENGELAND. De werkgevers in de machine industrie in Engeland zullen een looDsverlaging voorstelleD, die 11/3 raillioen arbeiders be- treft. 600.000 CENTENAAR SALPETER DOOR BRAND VERN1ELD. Een geweldige brand heeft te Iquique (Chili) een aantal opslagplaatsen met 600.000 centenaar salpeter vernield. TER NEUZEN, 10 JUNI 1921. CONCERT. Ofschoon de morgen niet veel belo- vend was, voor het doorgaan van het aangekondigde concert van het muziek- gezelschap „De vereenigde werklieden" kwam er in den avond een zoodanige ver betering in de weersgesteldheid, dat dit zonder bezwaar kon geschieden en wa ren op den bestemden tijd de muzikanten, met den directeur, den heer A. Schirris, present, voor het uitvoerens van het aan gekondigde programma. Er was als naar gewoonte groote belangstelling. De ver schillende nummers van het programma werden voor het meerendeel verdienste- lijk uitgevoerd. OER. GEMEENTE. Door Ds. B. van Neerbos, predikant bij de Geref. gemeente te Bruinisse, is het beroep naar die gemeente alhier aan genomen. PROV. GRIFFIE. Gedeputeerde Staten van Overijssel heb ben benoemd tot hootdcommiesf ter prov. griffie Jhr. Mr. C. G. C. Quarles van Uf- tord, thans in tijdelijken dienst, en tot commies aan die griffie: Mr. M. A. Stut- kens, adv. en proc. t« 1 er Neuzen. HONDSDOLHEID. De Oommissaris der Koningin in deze provincie brengt ter kennis van de bur- gemeesters in Zeeland, dat blijkens een circulaire van den Minister van L., N. en H., de burgemeestersi van ieder geval van hondsdolheid, die in hun gemeente voorkomt, kennis moeten geven aan den distnctsveearts. Zij worden tevens ver zocht, bij voorkomende gevallen, het on derzoek van de cadaversi van aan honds dolheid lijdende ot van deze ziekte ver- dachte dieren, door den districts-veearts ot diens plaatsvervanger te doen geSchie- den. KOSTEN STEMLOKALEN KAMERb VAN KOORHANDEEL. De Minister van Landbouw heeft, naar aanleiding van een tot hem door den bur gemeester van Rurmerend gedaan verzoek om inlichtng, aan de commiissies, bedoeld bij art. 25, eerste lid, der wet op de Kamers van Koophandel medegedeeld, dat onder de zorg voor de inrichting der stemlokalen voor de verkiezing der leden van de Ka mers van Koophandel en Fabrieken, welke volgens art. 32 van het reglement voor de Kamers van Koophandel 1920,- Staatsblad no. 712, is opgedragen aan de gemeente- besturen slechts moet worden verstaan de zorg, dat die lokalen van het benoodigde meubilair worden voorzien. Het zai tot de taak der commissies behooren, om het ge- ren, dan De moordenaar kon zijn, angst niet lan ger bedwingen. Hij stiet de barbieij heffig van zich at, sprong op en riep: „lk heb geen tijd meer, ik zai later wel eens terugkomen om mij verder te laten scheren." De barbier begon te Iachen. „Maar mijnheer kan zoo toch niet de straat opgaan," riep hij uit. „;Ik heb mijn heer zijn eenen bakkebaard atgeschoren. De andere zit er nog aan. Mijnheer zou voor gek loopen." Inderdaad, zoo half geschoren zou hij zeker dadelijk de aandacht trekken. Hij ging weer zitten. „0 ja, daar dacht ik niet aan," mom- pelde hij, ,^naar ik heb ook zoo vree- selijk weinig tijd. Haast je dan toch." ,.JaweI, mijnheer, jawel," zei de gedien- stige barbier. „Ik help mijnheer al zoo vlug mogelijk. Nog maar 'n oogenblikje, mijnheer. 'tis zoo g'ebeurd, mijnheer." En de barbier schoor voort met een haast, dat hem1 het zweet op het voor- hoofd kwam. Na een paar minuten, die echter de moordenaar eeuwen toeschenen, waren de bakkebaarden geheel verdwenen. Lesage gunde zich geen tijd om de zeep van zijn gelaat fe wasschen. Hij sprong op, trok zijn pet diep over zijn oogen, wierp deif barbier een twee- trancsstuk toe, en zonder te wachten tot hij geld terug kreeg, snelde hij de strajat Op. Eerst toen hij weer buiten kwam, her- ademde hij. Aan het eind van de straat stoncl Sout- flard al op hemi te wachten, zonder kne vel. dru.kte materiaal waaronder de stenibiljet- ten, te bestellen en te zorgen, dat dit mate riaal zoo tijdig bij de burgemeesters der gemeenten, gelegen in haar gebied, worde bezorgd, dat deze rmmschoots geieenheid hebben een en ander voor den aanvahg der stemming aan de stemlokalen te doen atgeven. Indien een gemeentebestuur meent, om voor het gebruik der stemloka len kosten in rekening te moeten brehgeh, verneemt de Minister gaarne, ten einde nader te overwegen ot deze kosten door de commissie kunnen worden vergoed. BESMETTELIJKE ZIEKTEN. Het aantal gevallen van besmettelijke ziekten Over de week van 29 Mei tot en met 4 Juni 1921,. in de provincie Zeeland bedroeg: Febris typhoidea (buiktyphus)Aar- denburg 2; Roodvonk: Axel 2; Diphthe- ritis: Ter Neuzen 2, Tholen 1. EXPEDITEURS BEDRIJF. Bijv. tot de ,,Stcrt." van 6 dezer bevat'Se statu ten van de N. V. Aug. de Meijer zo- nen's expeditie- en agentuurmaatschappij alhier, opgericht 28 April 1921 ten over- staan van notaris Ph.. J. Callenfels te de zer sdede. De N.V. heeft ten doe! de fining van het expediteurs-, cargadoArs-, rte- ders- en transportbedrijt in de meest rui- men zin, het waarnemen van agenturen op gebied van scheepv^art, handei of transjxirt, voorts den handei in het al- gemeen, import en export, het det-me- men in andere ondernemingen, die ge lijk ot aanverwant doel beoogen en ai wat met dit een en ander verband houdt. Oprichters zijn de heeren F. B. G. de Meijer en H. R. A. de Meijer, beiden expediteur, wonende alhier, beiden zijn voor de eerste maai tot directeur be noemd. CENTRALE RA1FFEISENBANK TE UTRECHT. Men schrijft ons: Ve»"schenen is het verslag over 192tf zijnde het 22e boekjaar van de Centralt. Raeffeisenbank te Utrecht, waarbij de meeste boerenleenbanken van Zeeuwsch- Vlaanderen nl. 15 zijn aangesloten. Wij lezen hierin, dat op 1 Januari I.I. bij die Centraie door de aangesloten, banken wa ren gedeponeerd ruim 30 mill, gulden, ter- wijl aan voorschotten was verstrekt ruwn 12 mill, gulden, in het geheel zijn aange sloten 658 banken; waarvan 54 in Zeeland. In 1920 zijn er 24 nieuwe banken bijgeko- men, waarvan 3 uit Zeeland, ni. Veerej Biggekerke en Zoutelande. Al de banken uit Zeeland hadden 5864 leden. Er was op de spaarbank geplaatst ongeveer 6 mill, gulden en aan voorschot ten verstrekt ruim 21/n' mill. Van Zeeuwsch-Vfaanderen had Lams- waarde de meeste spaargelden, ruim een half mill, daarop volgde Kloosterzande en Koewacht. Lamswaarde en Koewacht hadden ook de grootste voorschotrekening. Op 1 Januari f.i. hadden 7 banken geid bij Utrecht geleend en 8 hadden er geiden uitstaan. Het meest had geleend Ter Neu zen, het minst Hengstdijk. Zuiddorpe had het grootste deposito, nl. 173000, Daarop volgt Kloosterzande met t 72000 en Oost- burg met 167000. De Centraie bank heett in het vorige jaar een winst gemaakt van 110499 tegen f 65183 in 1919. De reserven bedraagt thans 1337.60. Ieder jaar wordt een financieeie commssiie benoemd die zonder vooratgaande kennisgeving de Cen traie Bank gaat controleeren. In 1920 waren lid van de commissie de heeren A. Geerards te Koewacht, E. M. Batz te St. Jansteen en C. den Oudsten te Lekkerkerk. Alles werd door hen in de beste orde bevonden. Dit jaar zullen lid Zij keken elkaar aan. „Nu?" vroeg Lesage. Galgenaas begreep zijn bedoeling. „Je bchoeft nu voor geen politieagent te vreezen," antwoordde hij, „niemand die je in de rue, du Temple gezten had. zou je herkennen." Eensklaps klonk een schriile en spotten- de stem achter hen: „Ha, daar is Soufflard en zijn vriend Lesage." De twee moordenaars sidderden tn keer- den zich woest om, maar zij staarden in het lachende gezicht van een knaap, een g^zicht, dat he:i dadelijk weer gerast steide, want beiden riepen verrast uit: „Fifi Het was inderdaad Fifi Vollard, maar hij had ook een gedaanteverwisseling on- dergaan, zoodat iemand, die, hem minder goed kende als de twee misdadigers, hem zeker niet herkend zouden hebben. In plaats van zijn) geratelde broek, zijn versleten overhemd en pet zonder klep, was hij geheel in 'tzwart gekleed: een rok tot aan den kin dichtgeknoopt, die hen: veel te wijd was en waarvan de pan- den hem bijna nasleepten, zwarte broek, te lang, zoodat hij de pijpen wei een handbreed had moeten oinslaan en hoo- gen hoed. Zoo met zijn kale rok, rood op. de naden en vettig aan kraag en mouwen, zijn glimmend zwarte broek en hoogen hoed, zou niemand den ctraatjongen in hem hebben teruggevonden; men kon h::n voor een deurwaardersklerkje houden. (Wordt vervolgd.) mamsisr. UctlBOR snezsEaRiMBecssacaeaaBSE msssBszoemsmatn: Burgemeester en Wethouders van TEH NEUZEN hrengen ingevolge artikel 17, paragraaf 1, juncto artikel 15, paragraaf 3, alineal, van het reglement op de wegen en voetpaden in Zeeland, ter openbare kennis dat vanaf heden ge- durende veertien werkdagen op de secretarie dier gemeente voor een ieder kosteloos ter inzage zijn gelegd een wijziging van den ligger van wegen en voetpaden in deze gemeente met bijbehoorende tee- kening en dat gedurende bovenvermelden termijn van veertien werkdagen schriftelijk bezwaren tegen de wijziging bij Gedeputeerde Staten kunnen worden ingebracht. Ter Neuzen, 10 Juni 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. A. P. DE VOS, Wnd. Secretaris. -.x.XSHSi'JES'SEaraSi

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1