ma m m mm m &m M ALGEiEEH NiEUWS- EH ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Abonnementsprijs. No. 7154 Maandag 6 Juni 1921. 69e Jaargang. STRIJD TIGHT MISDAAD. BSNNE^LAND. FEUILLETON. BUITENLAND. S-3 rSSP E$ v*< gMf fffl Voor Ter Neuzen (kom) per 3 maanden fJ[,40. Buiten Ter Neuzen en overig Nederland f 1,80. Voor Amerika en Ned.-Indie (bij voor- uitbetaling)f2,70. Voor't overig buitenland (idem) f 3,35. Door de hooge inningskosten worden onze abonne's in het Buitenland beleefd verzocht het verschuldigde abonnementsgeld per postwissel of cheque te zenden v66p I Jull a.st. DE UITGEEFSTER. NEDERLAND EN BELGIE. In de Belgische Kamer heeft Vrijdag minister Jaspar verklaard, dat het Wie- lingengeschil moet worden opgelost in den zin, zooals de Belgische Kamer met algemeene stemmen heeft gewild. Bel gie kan green atstand doen van territo- riale rechten. De minister verklaarde naar hei einde van het geschil te verlangen. Naar men uit Brussei seint,, hebben de avondbladen nog geen commentaar op deze verklaring betreffende (We buiten - landsche politiek in het algemeen en de Belgisch-Nederlandsche betrekkingen in het bijzonder. Alleen de annexionistische Nation Beige heeft een hooidartikel, ge- titeld De Scheide moet vrijt zijn, dat ver- moedelijk reeds geschreven was, toem mi nister Jaspar zijn rede uitsprak, en dan ook geen enkele zinspeling op zijn ver klaring bevat. Het geheele stuk komt hierop neer, dat de Belgische oorlogs- en koopvaardijvloot van 19 April 1839 tot 2 Februari 1909, steeds, met de Belgi sche driekleur in top de Scheide op en at mocht varen en Belgie geenszins ge- dwongen kan worden de bepalingen' van een Nederlandsch decreet na te leven, dat wel een einde stelde aan zijn mede-souve- reiniteit op de Scheide, maar waarvan het nooit officieel mededeeling ontving. De socialistische Volksgazet echt,er schrijft naar aanleiding van den wensch tot overbrenging van de tentoonstelling van Nederlandsche kunst te Parijs naar Brussei, en het plan van graat Van de Burch, algemeen secretaris van het Bel gische Comite des Expositions, om een tentoonstelling van Belgische industrie te houden in het Paieis voor Volksvlijt te Amsterdam: Met groote instemming zien we, dat er aan atie kanten groote geneigd- heid oestaat, om wat er haperde in de ver- houding tusschen Holland en Belgie te herstellen. Men seint uit Brussei: In de Kamer heeft de liberale afge- vaardigde Neven voor Hasselt aan den minister van Buitenlandsche Zaken ge- vraagd, of het, met het oog op den last dien de grensbewoners ondervinden van de pas-voorschriften voor het verkeer tus schen Nederland en Belgie, niet mogelijk is voor dezen een bijzonder stelsel in te voeren. De minister antwoordde, jlat ten onrech- te aan de pas-voorschriften verschillende douane- en reis-verplichtingen worden toe- geschreven. De Belgische regeering heeft trouwens officieel aan JMederland voor- gesteld de verpiichting van visa, voor de Belgische en Nederlandsche onderdanen in het onderling verkeer at te schaffen. Belgische onderhoorigen zullen, wanneer een regeling getroften wordt, voor een reis naar Nederland en terug vrijgesteld ^Dokter^' zeide de commissaris van po litic, terwijl zijn secretaris zich, tot schrij- ven gereed, aan de tatel zette, „wees zoo goed uw proces verbaal te dicteeren." De geneesheer had 17 wonden, van min of meer emstigen aard op het lijk waarge- nomen. Haar handen waren met messneden door- ploegd, welke aantoonden hoe zij zich te- gen de moordenaars had te weer gesteld, verder had zij steken in, de borst en rug en in de schouders, maar de wond die den dood moest veroorzaakt hebben, was aan den hals, waar een slagader was doorge- zien. Terwijl de dokter en de secretaris het proces-verbaal van de iijkschouwing op- stelden en de ongelukkige echtgenooot schreiend voor het bed bleet zitten, waar- op het rampzalig overschot van zijn vrouw lag uitgestrekt, deden de commissaris van politie en Milloc een nauwgezet onderzoek in het magazijn en de woning. In het magazijn was de moord gepleegd, daar werd ook het lijk) gevonden en een groote bloedplas lag op den rond, waar de moordenaars doorheen geloopen hadden, want men kon overal hun bloedige sporen sneden. Ook de deur was met bloed bespat, waar - uit viel op te maken,: dat het slachtoffer nog getracht had den moordenaars te ont- loopen en de buren ter hulp te roepen, doch waarschijnlijk hadden zij die deur af- gesloten en haar opnieuw gestoken,. toen zij haar daar achterhaalden. In de hoogte stond de deur open van een worden van een visum door een consul en kunnen volstaan met een paspoorc, dat twee jaren geldig zal wezen en alles in alies 8 francs kost. De (Brusselsche) Standaard meldt: Twee jaar geleden heeft het Nederland sche dameskomiteit, dat tijdens den oor- log geld bijeen gezameld heeft in Ne derland voor hulp aan de Belgische be- volking, een som van 500.000 frank aan koningin Elisabeth overhandigd, met ver- zoek hieraan een bestemming te geven. De koningin heeft thans, irj overleg met het Nederlandsche komiteit en den minis- ler-president, besloten dit bedrag aan het instituut voor oorlogsweezen te Lede bij Aalst te schenken. Er zal daar een spe- ciaal paviljoen gesticht worden onder den naam: Nederlandsch paviljoen. Het zal dienen voor beroepsschool en reeds' bin- nenkort geopend worden. STEUN VOOR WONINGBOUW. De Minister van Arbeid heeft een cir- culaire betreffende steun voor woning- bouw tot de gemeentebesturen gericht. Daaitin wordt o. a. het volgende be- paald: 1. Voorshands zullen verzoeken om premie of om voorschot en bijdrage krach- tens de Woningwet, die nog niet bij het departement van arbeid zijn ingekomen, niet in aanmerking komen voon behande- ling. De op 1 Juni reeds bij den hoofd- tnspecteur ingekomen verzoeken om pre mie, zullen alsnog op den voet van de geldende regelen worden afgehandeld. Bij het departement reeds ingekomen verzoe ken om voorschot en bijdrage krachtens de Woningwet, waarop nog niet is be- slist, zullen geleidelijk worden afgehandeld. 2. Moet worden aangenomen, dat er in eenige gemeente nog woningnood zal bestaan, ook wanneer de plannen, waar- voor premie of steun krachtens de Wo ningwet reeds is toegezegd, zullen zijn uitgevoerd, dan zal steun voor nieuwe plannen voor den bouw van arbeiders- woningen in overweging worden *geho- men, indien kan worden aangetoond, dat er voldoende arbeidskrachten zijn om die nieuwe plannen vlot uit tq voeren. Voor- dat er steun krach/fcms de Woningwet wordt toegezegd, moet aannemelijk zijn gemaakt, dat het particulier bouwbedrijt niet in de behoefde kan| voorzien. Bij de indiening van verzoeken om pre mie of steun krachtens de Woningwet zullen de gemeentebesturen gegevensmoe- ten overleggen, zoowel betreftendie die woningbehoefte als omtrent de beschik- bare arbeidskrachten voor het bouwbe- drijf. 3. De termijn van 3 maanden binnen welken tot dusver de plannen, waarvoor premie werd toegekend, <oit een begin van uitvoering moeten ,zijn gebracRf, wordt verlengd tot 6 maanden. 4. Tot welk bedrag per M2. bebouwd oppervlak voor latere plannen premie zal worden toegekend, zal nader worden be- kend gemaakt. 5. De bijdragen krachtens de Woning wet te verleenen, zullen in de toekomst in een zekere verhouding worden ge- bracht tot de premies. Binnenkort zal ik j hierover nadere mededeelingen aan de gemeentebesturen doen toekomen. Tenslotte vestigt de minister er de aan- dacht op, dat een verzoek om hypotheek, dat niet tegelijk met het verzoek om premie is ingediend bij den, hoofdinspec- teur, buiten behandeling blijft. Bouw van wpningen Lnet voorschot krachtens de Woningwet mag alleen krach tens openbare aanbesteding geschieden. Een aanbesteding mag in geen geval meer dan 100 woningen omvatten. DE ALGEMEENE. Vrijdagmorgen - heeft de rechtbank te Amsterdam de wet van 29 April 1921 (toe- zicht op de levensverzekeringmaatschap- pijen) van toepassing verklaard op de Algemeene Mij. voor Levensverzekering en Liifrente, gevestigd op het Damrak te Amsterdam. Tot rechter-commissaris is benoemd Mr. Dr. F. Steunteiaar, terwijl een commissie van bijstand van vijf leden vervallen. De wet van 29 April 1921 welke van passing is op de Aigemeene Maatschappij van levensverzekering en lijfrente te Am sterdam ho de strekking van een soort surceance San betaling voor de ver- zekeringmaatschappijen. Er wordt een rechter-commissaris benoemd, die in ver- eeniging met een curatorium van credi- teuren nagaat, w-at al of niet oogenblik- kelijk kan worden uitgekieerd. Het gevolg van toepassing der wet is, een voorloo- pige opschorting van de verpiichting tot betalen der vervallen uitkeeringen. De rechter-commissaris gaat voorts na, wat in het belang van de verzekerden thans het beste is. De wet heefi haar oorsprong gevon den in het strewn om maatschappijen, die door achteruitgang harer beleggin- gen zwak zijn komen te staan, in het al gemeen belang de behulpzame hand te reiken. ZONDAGSWET. De heer Dressei'nuijs c.s. heeft een amendement ingediend op het ontwerp- Zondagswet, hetwelk de bedoeling heeft artikel 9 zoodanig te wijzigen, dat daaruit geschrapt wordt de bepaiing, dat de ge- meenteraad bij verordening ook voor de uren na den rniddag voor, met name aan te wijzen openbare vermakeiijkheden een verbod kan treffen om op Zondag eenige openbare vermakelijkhedtn te houden, dharaan deel te nemen of daarvoor ge- legenheid te verschaften. EEN TWEEDE VROUWELIJK KAMERLID. De heer De Buisonje zal, indien hi] zal zijn atgetreden als lid van de Tweede Kamer, worden opgevolgd door mej. J. Westerman, hoofd eener school te 'sGra- venhage. DE STEUN AAN UITGETROKKEN WERKLOOZEN. Door den minister van Arbeid! is, naar Het Volk meldt, aan de gemeentebestu ren een circulaire gericht, waarin| hi] me- dedeelt, de tot 4 juni geldende steunrege- ling voort te zullen zetten, doch dat de lange duur der steunverleenmg, de over weging dai de kosten van levensonderhoud eenigermate zijn gedaaid, alsmede de wen- schelijkheid den terugkeer naar meer nor- male economische toestanden niet te doen tegenhouden door de steunverleenmg, hem hebben doen besluiten, het tarief van on- dersteuning met plus minus 10 pet. te verlagen. TEGEN LUIE BEL AST1NGBET ALERS Een wetsontwerp is ingediend om bij niet tijdig betalen der belasting de kos ten van: een waarschuwing te verhoogen van 5 op 15 cent (in 1918 bedroeg het aantal waarschu wingen 1.632.343) een aanmaning te verhoogen van 10 op 25 cent; en voorts de kosten van een dwangbe- vel (nu 40 tot 75 cent naar gelang van de grootte van het bedrag) te brengen voor de bedragen boven f 100 op een pet. daarvan, plus een vast bedrag van t 2.50. Voor de kleinere bedragen wordt dat geleidelijk verlaagd. kast, waarin koopwaren gehangen waren en voor die kast lag) een omvergeworpen laddertje en daarbij, ook in bloed gedrenkt, een peluw, die de ongelukkige in de han den scheen gehad te hebben, toen haar de eerste steek werd toegebracht. De bloedsporen liepen naar de woonka- mer, die naast het magazijn gelegen was. Daar vertoonde zich een groote wanor- de: de secretairie was open gebroken even- als de linnenkast en over den vloer lageil papieren en kleedingstukken met bloedige vingerafdrukken overal verspreid, als het bewijs dat de moordenaars hier naar buit gezocht hadden en dat dus diefstal hun eenige drijfveer was geweest. Tenslotte werden ook nog bloedvlekken opgemerkt aan de neteldoeksche overgor- dijnen, waar de moordenaars hun handeh aan schenen te hebben afgeveegd. Toen zij alles hadden nagezien en zorg- vuldig opgeteekend, nam de commissaris van politie den detective ter zeide en sprak „Welnu, Milloc, gij hebt thans alles goed gezien, hebt ge u nui al eenig denkbeeld omtrent de moordenaars gevormd?" De detective wierp nog een blik door de kamer en het aangrenzende. magazijn, als wilde hij zijn gedachten verzamelen om het lichtpunt te zoeken, dat hem bij zijn nasporingen moest leiden. Daarop zeide hij: ,,Ja, ik heb een idee, of liever een over- tuiging omtrent de beide schurken, die deze misdaad gepleegd moeten hebben." „En die is?" „Zie om u heen en u zal getroffen zijn door de uit heel deze omgeving spre- kende ruwe ongevoeligheid en toomlooze woestheid waarmee de moordenaars zijn te werk gegaan, die zelfs, nu hun vree- selijke misdaad te hebben gepleegd, rus- tig hun bloedige handen aan de gordij nen hebben afgeveegd. Dit vooral heeft mij fevendigf getroffen 1 en ik aarzel niet te verklaren, dat de moor denaars een paar oude kennissen der lusti- tie zijn." „Dat is tenminste iets, om te weten in welke richting je de naspo- nngen moet beginnen, maar de justitie heeft 5000 van die oude kennissen te Pa- rijs." „Ik weet het en velen; daarvan zijn wel tot een moord in staat, maar een moord op klaarlichten dag, om 3 uur, in het centrum van een der dichtsbevolkte wijken van Parijs, is zeldzaam brutaal en ik ken, onder die 5000 bandieten er maar 20, die zulk een waagstuk zouden durven onder- nemen." „Twintig?" „Meer niet, dus onder die 20 moet ik mijn schuldigen zoeken." „Het zal een moeilijk en gevaarlijk werk zijn." ,,Men zal daarvoor een goed oog en vaste hand moeten hebben, want wij heb ben snaken tegenover ons, die| niet dom en ook niet gemakkelijk zijn, want zij heb ben hun kop te verdedigen. Dat wordt dus tusschen hen en mij een strijd op leven en dood. Welnu, wij zullen, zien." XII. Na de misdaad. Toen zij uit het huis kwamen, wjaar zij het lijk achterlieten, gingen de beide moordenaars de rue du Temple door in de richting van de boulevard. De een zoowel als de ander was zoo ontdaan, dat Soufflard de groote bloed vlekken niet zag, die de jas en de das van Lesage, tot zelfs zijn kin, bezoedeldeny evenmin als deze opmerkte, dat! de han den van Galgenaas geheel rood1 waren. DE ZUIDERZEEWERKEN. Reuter meldt uit Antwerpen. De Neptune meldt, dat de Nederland sche regeering een contract heeft geslo- ten met de steengroeven te Lessines, in Henegouwen, voor de levering van gra- nietgruis, dat gebruikt zal worden bij de werken voor de drooglegging van de Zui derzee. Het gesloten contract loopt over 20 jaar en over een! bedrag van dne en een halt milliard francs. MALARIAGEV ALLEN. Aangezien in de laatste dagen te Schie dam enkele malariagevallen voorkwamen, hebben Burg, en Weth. dej huurders, ge- bruikers, eigenaars en polderbesturen aan- geschreven om mede te werken) dat sloo- ten, wateringen en boezems van waterplan- ten worden gezuiverd om de voortplantjng van muggen tegen te gaan, en zoodoende het gevaar van uitbreiding der malaria- infectie te verminderen. DE TOESTAND. „De tiende week v<m het geschil in de Bntsche steenkoolnpverheid is Zaterdag begonnen, zonder dat er eenige aanwijzing is, dat een regeling opbanden is". Dat is de nuchtere meening van de Westminster Gazette, een blad, dat om zjjn bezadigd en helder oordeel bekecd staat. Eo men zal bieraan moeten denken, schrjjft de N. R. Crt., bij het lezen van langs den draad of door de lucbt komende berichten, waarin onopboudelgk zinspelingen worden gemaakt van deze kracbt dat er ;/gebeurtenissen in wording zijn, die niet naar buiten big- ken, maar die erop wijzen, dat het niet waarschijnlijk is, dat de onderhandelingen weer zullen mislukken" een prachtig stijlvoorbeeld van diplomatieke leuterpraat, ergerlijk van nietszeggendbeid. Met zulke verzekeringen is het publiek al weken lang zoet gehouden. De spoorwegmaatschappijen, die de kosten maken, om steeds meer vuur- baarden onder bun locomotieven voor het stoken van petroleum in te richten, iaten zich in elk geval niet meer paaien met praatjes voor den vaak en herstellen de oude dienstregelingen zonder vooreerst op kolen te rekenen. Dit is ook in het belang van de schatkist, die, zoo lang de controle op de spoorwegen niet opgeheven is, op het gegarandeerde bedrag van ontvangsten moet bijpassen, wat daaraan te kort komt. Als de eindrekening voor de schatkist opge- maakt wordt >-an de kosten, waarop de staking haar gejaagd heeft (verdedigings- maatregeien, verliezen en derving van in- komsten van allerlei aard), staat wel vast, dat de regeering nit die som nog heel wat maanden extra subsidie op de loonen had kunnen betalen boven de 10 millioen p.d.st. waartoe zij zich heeft laten vermurwen. De stand van den strijd is dezehet mjjnwerkersverbond heeft de voorstellen van de regeering en de eigenaarsbond heeft nog eens uitdrukkeljjk den Joonpot verworpeD. De kans voor een regeling, die overblijft, is de nationale loonraad met een onpartg- digen voorzitter, dien de eigenaars aan- vaarden. Deze machinerie zou dan snel in elkaar gezet moeten worden, om te zien, of zjj een oplossing aan de hand doet, die een einde aan den slrjjd kan maken. Dan komt er misschien ook een nieuwe frissche kijk op zaken, over welke de oude onder- handeiaars elkander de ooren van het hoofd gepraat hebben. Zij liepen voort met snelle schreden, de oogen strak voor zich uitgericht, zonder dat zij naar rechts of naar links durfden kijken, bleek, zwijgend, versuft, voortge- dreven door slechts een gedachte: de plaats der misdaad te ontvluchfen. Weldra werden beiden zoo volkomen beheerscht door die enkele gedachte, dat zij alle voorzichtigheid uit het oog ver- loren en gelijktijdig in drat gingen loo- pen. Zij waren bij het Turksche badhuis ge- komen, toen een vrouw riep tegen Le sage, die een doos onder den arm droeg: „Hela, man, je verliest wat." De moordenaars hadden ook wel ge- hoord, dat er achter hen( een stuk zilver- werk op het trottoir viel, maar wel verre van te blijven stilstaan, om het op te rapen, hadden zij daarin een ernstig ge vaar gezien en een reden te meer om nog harder door te loopen. Lesage had zelfs, bij het hooren van die vrouwestem met van angst sidderende stem Soufflard toegefluisterd: „Ik zou wel lust hebben om alles weg te gooien, dan kan ik des te harder loo pen." Hij scheen zelfs op het punt dit te doen, maar Galgenaas, wiens koelbloedigheid hem nooit geheel verliet, greepi hem bij den arm en dwong hem te blijven staan. „ldioot," beet hij hem toe, ,,wil je ons beiden bij de justitie zien? Gauw, ga terug en raap op wat je verloren hebt." Niog even aarzelde Lesage, maar,. meer uit "onderworpenheid aan -Soufflard dan uit voorzichtigheid, keerde hij daaropl te rug. loch bleef hij nog even, aarzelend en besluiteloos staan, toen hij zag, dat <4 a 5 menschen bij het verloren voorwerp, een zilveren lepel, stonden, maar hij zag in^ Hoewel de staking in de Engeleche steea- koolnjjverheid op het oogenblik de andere arbeidsgeschillen overschaduwt, dreigen er toch ook in aiidere industrieen eenige ge- schillen van de eerste grootte, o. a. in de machinenjjverheid in de weefngverheid enz., waarbij het eveneens over onvermgdelijk geachte loonsverlagingcn gaat. Thomas, de leider van de spoorwegbeambten, is intusschen in de ^ereenigde Staten op be- zoek, blgkbaar om bij zijn collega's van de Amerikaansche vakvereenigingen te informeeren, hoe het komt, dat daar de loonsverlagingen met zoo weinig strgd hun beslag krggen. De Laily Express voorspelde gisteren opnieuw den ondergang van de Britsche industrie, door de aan Duitschland opgelegde verpiichting tot betaling in contanten. De Duitschers kunnen nu niet anders dan uit alle macht produceeren en concurreeren. Hun arbeiders willen van den acbtuur-dag niet weten, om meer te kunnen verdienen. Zoo wordt de Engelsche ngverhetd den hals afgesneden, o. a. met een scheertoestel. dat de Duitschers voor twee schillings verkoopeo, maar dat te Londen een guiDje kost. L rd Beaverbrook herhaalt daarroee het motief van den Vloek van het Goad en wil den Duitschers uitsluitend grondst.offen en voort- brengselen van hun bodem afnemen. NOODWEER IN AMERIKA. Wolkbreuken en overstroomingen hebben Vrjjdagavond in Oostelgk-Colorado enorme schade aan den oogst en het vee toegebracht, terwjjl minstens 4 peisonen er bjj den dood vonden. Honderden moesten zich in booten redden. Bij Marshall dreigt een dam die een enorme hoeveelheid water tegenhondt, elk oogenblik te bezwgken. Er zijn maat- regelen genomen, om de inwoners te waar- schuwen. De ergste schade is te Pueblo aangericht, waar de geheele stad onder water is geloopen. De schade wordt op meer dan 4 milli:en dollar geschat. HET EINDE VAN DE ENGELSCHE »STEENKOOL-BLOKKADE". De moeilijkheden met het vervoer van iugevoerde steenkool zgn opgebeven. De besturen van de spoorweg- en transport- arbeidersfederatie hebben in een getneen- schappelijke vergadering besloten tot her- roeping van hun vorig besluit. en seinde dit aan alle plaatselijke afdeelingen. dat de ingevoerde steenkool weer op de gewone wjjze kan worden ontscheept en vervoerd. Een der bestnursleden van despoorweg- arbeiders gaf te kennen, dat het embargo zal worden opgeheven, omdat het de mijti- werkers niet hielp. Het besluit is echter een kwestie van taktiek en beteekent niet, dat de besturen van meening zijn veracderd over de rechtvaardigheid van het optreden der mjjnwerkers. De besturen hadden van de regeering de verzekering ontvangeD, dat alle ingevoerde steenkool alleen voor openbare diensten zou worden gebruikt. De hier en daar wegens weigericg om kolen te vervoeren geschorste arbeiders zullen weer worden teruggenomen. De gedelegeerden vergadering van de mijnwerkers van Lancashire en Cheshire heeft vandaag met algemeene stemmen besloten, de jongste regeeringsvoorstelien te verwerpen. Hetzelfde is geschied door den mijnwerkersbond van Northumberland. dat teruggaan onmogelijk was, dus ging hij er heen, raapte den lepel op, stak hem in zijn zak en voegde zich weder bij Soufflard. Terwijl hij zich bukte om den lepel op te rapen hoorde hij een jongen zeggen: „Die meneer heeft zeker een onhandigen barbier gehad, want zijn kin en zijn jas zit ten vol bloed." Het hooren van deze woorden joeg een huivering door de leden en! hij wilde on een draf gaan loopen, maar Soufflard be- lette hem dit weer, terwijl hij beval: „Nu rustig doorloopen, vooral nier dra- ven, wij slaan de eerste beste zijstraat in, waar wij aankomen en gaan daar een cafe binnen." „Een cafe?" „lk zal je straks wel zfeggen, waarom. Nu geen woord meer." Na een 50-tal schreden te hebben gedaan bereikten zij de rue Notre-Dame-de'-Naza- reth, die zij in gingen. Op den hoek van die straat stond een besteller. Zij zagen er zoo ontdaan uit, dat de be steller naar hen wees er tegen een anderen man zeide: ,,bie hebben zeker wat uitgevoerdj die twee daar. Als ik politieagent was dan re- kende ik hen in." Midden in de straat zagenl zij een klein koffiehuisje. „Als er niemand is zullen wij hier bin- nengaan," zei Galgenaas. Hij keek eerst door de ruiten naar binnen Lesage, die links en rechts door de straat keek, waar op dit oogenblik geen voorbij- gangers waren, vroeg: „Welnu?" „Niemand." >,Dan vlug naar binnen." (Wordt vervolgd). 0?P3«rBC4ME£BBCrs: fCTSttm&Jg^W,«JWMlia«KaMMiMH«jiMHEPBBZCfflggtra^^ >.'Wa Wc; Vfw E-r./i r®..» Ag Een verlaging van ongeveer 10

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1