ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIE3LAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. ~bTn w e jTrTTcT" No. 7142 11 Vrijdag 6 Mei 1921. 69e Jaargang. BUITEN LAN P~ LAWDBOUW BERICHTEN. "iEiEHBDE~BEBlCBT e'nT ZBIEiRzS C EO IBIxAJD. PBEDIKBEUKTXK DE VRAGEN VAN HET KAMERLID ALBARDA. Door hef Tweede Kamerlid Albarda zijn aan den Minister van Buitenlandsche Zaken nopens de Djambi-kwestie de volgende vragen gesteiu. „1. Is het waar, eat de rgeering der Vereenigde Staten van Noord-Amerika in het jaar 1914, ot at een ander jaar, tot de Nederlandsche regcenng een nola heeft ge- richt met oetreKKiiig tot de petroleumvelden van iNtOcrianosch-Indie, in "net bijzonder tot oie van n'jambi, en dat daarna tusscher. beide legetrtngen eenige nota's over dit onderwerp zijn gewisseld? ii. mdien de eerste vraag bevestigend worat oeantwoord, is de Minister dan be- eia de gewisselde nota's zoo spoedig mo- ttiijR aan de Kamer over te leggen en open- oaar te maken?" FRANKRIJK. Onze bondgenooten, zoo schrijft Clement Vautel in het Journal, maken zieh, dat 's een feit, van ons los. De Engelschen zijn wantrouwend, de Italianen koel en de Aine- rikanen zijn ver weg. Alleen Belgie houdt goed vol. Dat heeft het zich van den eersten dag van den oorlog af tot een gewoonte gemaakt En Frankrijk, dat er op gestelc! is, dat men het tiefheeft, verwondert zich over deze toenemende ongenegenheid. Het ver wondert zich en is bedroefdWat ge- beurt er, vraagt Frankrijk, waarom kijkt men mij onvriendelijk aan, warom worden de gezichten strak als ik nader? Ik begrijp er niets van Voor Clement Vautel is het heel eenvou- dig: Frankrijks vijanden verspreiden laster- lijke geruchten, propageeren valsche anec dotes, verspreiden praatjes die te gemak- kelijker hun weg vinden in de oude en nieu- we wereld, omdat ze handig verteld worden. In een woord, voor den schrijver in de Matin wordt Frankrijk benadeeld door de door Duitschland tegen Frankrijk gevoerde propaganda. Propaganda, zegt hij, wij gelooven er niet aan, wij doen er niet aanToch is het een verschrikkelijk wapen. Laat ons oppas- sen. Het getik van de schrijfmachines op de telegraaf-toestellen schijnt soms een verre echo van het getik der machine-geweren. In het zelfde numiner van het Journal staat een prent: Het Britsche besluit ge- heeten. Men ziet er een bar met eenige be- zoekers, een juffrouwtje achter het buffet en daartegen aangeleund staat dood op zijn gemak een onverstoorbare Engelsche sol- daat, de onvermijdelijke pijp in de hand. Hij zegt: De Duitschers mogen wel betalen, an- ders zullen wij hun eens laten zien wie deFranschen zijn. TER NEUZEN, 6 APRIL 1921. CONCERT. Hoewel het kille weer gisteravond nu juist' niet uitlokte tot een vertoeven in de buiten- lucht, meende het muziekgezelschap ,.De vereenigde werklieden" de ingezetenen niet te moeten teleurstellen en het aangekondig- de concert te geven. De directeur en leden werden daarvoor beloond met een zeer groote belangstelling, want een talrijke me- nigte woonde het concert bij. Het program- ma werd over het algemeen goed uitgevoerd en een bijzonder woord van lof kan worden uitgesproken ten opzichte van den solist, die in het „Air et divertissement" voor baryton de solo-partij uitvoerde. Dank zij de maatregelen der gemeente- politie komt er onder de toehoorders dezer concerten wel een betere houding en ver- mindert het hinderlijke heen en weer wan- delen tijdens het spelen, maar het was bo- vendien gewenscht, dat ook de luidruchtige gesprekken werden uitgesteld tot na het speien. Het is wel een opmerkelijk verschijnsel. dat menschen die wanneer ze een spreker. een tooneelvoorstelling e.d. beluisteren hun gesprekken staken en werkelijk luisteren. terwijl zij we hebben dat ook in lokalen meermalen moeten constateeren naar mu- ziek Juisterende" het voeren van geani- meerde gesprekken niet kunnen nalaten. Ge wenscht was het, dat dezulken bedachten, dat ze in hunne nabijheid staande werkelijk luisterende menschen in hooge mate hin- deren. VOETBAL. Gisteren werd alhier een voethalwed- strijd gespeeld tusschen T. V. V." van Ter Neuzen en „Juliana" van Zaamslag. De uit- slag was 3—0 in het voordeel van „T. V. V.". Bij de rust was de stand 1—0. Onder groote belangstelling is gisteren in het stadion te Antwerpen den voetbal- match BelgieItalie gehouden. Bij de rust was de stand 20 in het voordeel der Bel- gen, doch na de rust wisten de Italianen, tegen wind in spelende 3 maal te doelpun- ten, terwijl de Belgen geen punt meer wis ten te maken. Ook een hen toegekende straf- schop werd door den Italiaanschen doel- verdediger gehouden. De uitslag was dus 32 in het voordeel van het Italiaansche elftal. V1SSCHER1JEN. Bij Kon. besluit van 2 dezer is, met ingang van 1 dezer, benoemd tot opzie- ner der visscherijen op de Zeeuwsche Stroomen, de heer L. Comelisse, thans schipper der visscherij-politie. HET BELGISCHE LOODSWEZEN TE VLISSINGEN. Naar aanleiding van de concurrence tusschen Belgische en Nederlandsche lood- sen te Vlissingen, werd, zoo schrijft de „Etoile Beige", van verschillende ziiden de idee geopperd het Belgische loodswe- zen van Vlissingen naar Zeebrugge over te brengen. Deze idee is door het mi- nisterie van marine grcndig onderzocht en men schijnt door thans tot de vaste overtuiging te zijn gekomen, dat een ver- plaatsing van het Belgische loodswezen van Vlissingen naar Zeebrugge practisch niet mogelijk is wegens de wisse'ling van zee- en rivierloodsen, weike van Zee brugge uit met groote inoeilijkheden zou gepaard gaan. EEN AFSCHEID EN EEN BEGROETING. Bij Provinciaal blad no. 39 heeft de af- tredende Commissaris der Koningin Mr. Dijckmeester zich gewend tot de colleges en autoriteiten in Zealand: Het behaagde Hare Majesteit de Koningin mij, op mijn hiertoe gedaan verzoek, met ingang van 1 Mei 1921 op de meest eervolle wijze te ontheffen van het ambt, dat ik op i gemelden datum vijftien jaren lang zal heb- ben bekleed. j Ik stel er bijzonder prijs op, om bij het nederleggen van mijn ambt uitdrukking te geven aan mijne erkentelijkheid voor den steun en de medewerking, die mij in deze jaren, met name tijdens den wereldoorlog en de veie daaruit ook voor deze Provincie voortgekomen moeilijkheden, op onbekrom- pen wijze zijn gescl/onken. Aan die te waardeeren samenwerking is mede te danken dat stemming en houding van de Zeeuwsche bevolking in dit bewo- gen tijdvak stof tot groote voldoening ga- ven en dat thans de productieve arbeid on der gunstige verhoudingen in geheel Zee- land kan worden voortgezet. Moge Uwe werkzaamheid op elk gebied hiervan den gunstigen invloed ondervinden en de heilzame uitkomsten den bloei bevor- deren van het ons alien dierbaar gewest. Provinciaal blad no. 40 bevat het volgen de schrijven van Jhr. Mr. J. W. Quarles van' Ufford, Commissaris der Koningin in deze provincie, gericht aan de besturen der ge- meenten, polders of waterschappen in Zeeland: Ik heb de eer, te Uwer kennis te brengen, dat het Hare Majesteit de Koningin heeft behaagd, mij bij besluit van 22 Januari 1921 no. 56 met ingang van 1 Mei 1921 te benoe- men tot Haren Commissaris in de provin cie Zeeland, welke betrekking ik gisteren heb aanvaard. Terwijl ik gaarne de verzekering geef van mijne warme belangstelling voor Zeeland en van mijn oprechten wensch om overeen- komstig Harer Majesteits bedoelingen naar mijn beste vermogen de welvaart en den bloei van deze Provincie zoowel in geeste- lijk als in stoffelijk opzicht krachtig te be- vorderen, spreek ik hierbij het vaste ver- trouwen uit, dat mij bij de vervulling van mijne taak Uwe welwillende medewerking en Uw onmisbare steun, waar noodig, steeds in de ruimste mate moggn ten deel vallen. PHILIPPINE. Op Hemelvaartsdag had alhier op uit- noodiging van de voetbalvereeniging Sparta van Westdorpe, een vriendschappelijke wed- strijd plaats tusschen het eerste elftal van genoemde club en D. O. S. II van Philip pine. Even na het begin werd door D. 0. S. gedoelpunt en zoo ging de rust in. Kort daarop maakte Sparta den gelijkmaker en werd er door beide partijen gezwoegd or- het winnende punt te maken, wat D. O. S. gelukte en eenige minuten later werd door haar de stand op 31 gebracht, waarmede de allesbehalve sportieve wedstrijd in he' voordeel van D. O. S eindigde. Speciaal de Spartanen gaven dikwijls in plaats van fraai spel, zeer ruw spel te zien. Zondag 9 Mei 1921. (Ylooswjjkstraat). Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 51 u., (oude tijd) leeskerk. Oud-Gereformeerde gemeente (Vlooswijkstraat.) Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 51 n., (oude tijd) Ds. Hubrechtsen van's Gravenpolder. K AN TON GEREC HT TE TER NEUZEN. Bowakingsvoorschrift,. IJkwet. Arbeidswet. Rrankwet. Jachtwet. Huurcommissiowet. Wapen wet. Tisseherijwet. Trekhondenwet. Wood waeen wet. Openbare Dronkenschap. .Spoorwegloopen. Een vuur aan.'eggen op korten afstand Tan goederen. Zonder recht ioopen op ter bezaanng gereed gemaakten grond. Naehtrumoer verwekken. Wegen en Voetpadenreglement. Valschen naam opgeven aan de politic. Trekdier onbeheerd laten staan. Fietsen zonder bei. Fietsen zonder rem. Voertuig zonder licht. Gekoppelde wagens Locaalspoor. Fietsen zonder licht. Yrijgesproken. Ontslag van reehtsvervolging. Teruggave aan de ouders bevolen zonder straf Onbevoegdverklaring van deu rechter. RECHTZAKEN. Arr. Rechtbank te Middelburg. De rechtbank heeft in hare zitting van 6 Mei de volgende vonnissen uitgesproken: E. M. v. V., oud 33 j., huisvrouw van J. A. V., zonder beroep te ljzendijke, is we- gens mishandeling veroordeeld tot f 10 boete of 10 dagen hecht. E. H. d. W., oud 47 j., wagenmaker te ljzendijke, is wegens alsvoren veroordeeld tot 15 boete of 15 dagen hecht. D. C. S., oud 53 j., landbouwer en vlasser te Axel, is wegens niet plakken van zegels op rentekaarten veroordeeld tot 218 X f 0,50 of 218 dagen hecht. R. H„ oud 35 j., tijman te Ter Neuzen, is wegens diefstal veroordeeld tot f 15 boe te of 15 dagen hecht. C. d. R., oud 26 j., fabrieksarbeider te Selzaete, is wegens alsvoren veroordeeld tot 2 maanden gevang. J. C. V., oud 42 j., landbouwersknecht te Axel, is wegens alsvoren veroordeeld tot 20 boete of 20 dagen hecht. K. B., oud 23 j., varensgezel te Ter Neu zen, is wegens wederspannigheid veroor deeld tot f 25 boete of 25 dagen hecht. Wateren^buiten bak Rijwiel zonder licht. Motor- eu Rijwiel- Reglement. Rijwiel met gekleurde zijglazen. BUITENLANDSCHE VOORLICHTING- D1ENST VOOR DEN LANDBOUW. Naar de N. R. Crt. verneemt, zullen de heeren B. Gerritzen, rijkstuinbouwcon- sulent te Maastricht; A. H. Joustra, adj.- rijkslandbouwconsulent te Goes en Se- venster, adj.-rijkslandbouwconsulent te Groningen, geplaatst worden bij den bui- tenlandschen voorlichtingsdienst voor den landbouw, die enkele weken geleden is in- gesteld en staat onder leiding van den heer Th. Manschot. Aan den heer Ger ritzen zal Londen als standplaats worden aangevvezen. WAARSCHUVC VOOR G1J DEN WEG OVERSTEEKT. Op den weg BarneveldLunteren reed de motorrijder D., uit Putten, den wieb rijder L., uit Lunteren, die plotseling schuin den weg overstak, aan. L. werd ernstig gekneusd en moest per rijtuig naar zijn woning worden vervoerd. MISLUKTE ONTVOER1NG VAN EEN, KIND. Te Maarssen, vertelt het U. D. kwam een ISjarig jjongtnensch uit Rotterdam, met de bedoeling een der kindern van zijn oom (die gescheiden van zijn te Maarssen woonachtige vrouw leeft) te ontvoeren. De poging is aanvankelijk goed gelukt; door het laten zien van bekende portretjes eji het geven van een stuk chocolade, kostte het weinig moeite om met een 4-jari,g knaapje op de fiets weg te rijden. Even naderhand werd het jongetje vermist, en toen er verteld werd, dat"men het kind op een fiets had gezien, kreeg de familie arg- waan. De burgemeester werd met het ge- val in kennis gesteld, waarop de poliue direct op onderzoek uittrok. Er werd naar pouda en Rotterdam getelefoneerd door welwillende medewerking van de spoor- wegautoriteiten te Utrecht, en het mocht gelukken het jongmensch met het kind te Rotterdam, station Delftsche Poort, aan te houden. Met een auto werden beiden naar Maarssen teruggebr,acht. BOERDERIJ MET VEE VERBRAND. Door onbekenden oorzaak is brand uitge- broken in de boerderij van den heer G. J. Timmerman te Giethmen bij Om- men. De ongeveer 30jarige vrouw des huizes, moeder van 3 kinderen, was al- leen thuis en wist niet wat te doen. Door het rukken aan de deuren van een kabi- net, geraakte de ongelukkige er onder be- knelt en eerst na het instorten van zol- der en voorgevel kon ze met veel moeite en vreeselijke brandwonden bevrijd woo den. Geneeskundige hulp was spoedig ter plaatse. Haar toestand is zeer bedenke- lijk. Bij den brand kwarnen 2 paarden, 2 koeien. 2 pinken, 1 varken ntett 6 biggen en een hond in de viammen om. Huis en inboedel waren zeer laag verzekettd. CARBOL-BROOD. Berlijnsche bakkers kregen den laatsten tijd meel, dat sterk naar carbol rook. En ook van buiten kwarnen er klachten over ongenietbaar brood ten gevolge van een scherpe petroleum-achtige geur. De organisatie der bakkers klaagde bij de overheid, die het geruststeilende ant- woord gaf, dat dit meel vervoerd was in wagens en schuiten, waarin tevoren carbolineum of iets dergelijks was getrans- porteerd. Smakelijk etenj EEN ROOVERBENDE. De locaaltrein Gleiwitz-Konigshutte is onimiddellijk bij Gleiwitz door ongeveer 200 opstandelirigen aangehouden. Zij hid den een der wagens achter en zonden de andere door. In dezen wagen werd een hoofdkwartier ondergebracht. Kort daar op drong een bende van ongeveer 40 per- sonen het station Konigshutte binnen. Met getrokken revolvers dwongen zij de be- ambten, hun postzakken over te geven. De kassier werd op dezelfde wijze gedwongen zijn brandkast te openen, waamit 21.000 'mark werd geroofd. De daders wisten te ontkomen. (WoM.) GOEDE MANIEREN. In het Clubnieuws der A. F. C. Ajax te Amsterdam wordt door Vlokkie (J. Knegt) onder het opschrift goede manieren een ar- tikel gewijd aan de toenemende verwildering en verruwing die tegenwoordig bij publiek en spelers valt waar te nemen. De schrijver is van oordeel, dat het ook bij het Amsterdamsche publiek aan goede manieren hapert, tenminste in het algemeen gesproken. Als alles naar wensch gaat, dan is er ook geen reden om uit den band te springen. Maar - zoo wordt geschreven als er iets bijzonders is, dan is het figuur poover. „Zondag j.l. speelde Go-Ahead met een doelverdediger, die van deze taak geen be- grip had. De knaap bleek 'n failure, "n hopelooze mislukking. Wat deed toen het Amsterdamsch publiek? Het joelde en jouwde als 'n troep gekken! Ik zag enkele dames, die vol-op genietend. meededen aan dit misseiijke staaltje van ongemanierdheid. Dat noemt zich sport-enhusiast en iief- hebber! En joelt 'n man uit, die voor zijn eigen plezier en uit eigen vrije wil een voet- balwedstrijd speelt. Bespot wordt zoo iemand! j Het is verfoeilijk dat zoo iets voorkomt. En het is teekenend voor de mentaliteit van de groote kudde, die onze voetbalvelden be- volkt, zoogenaamd om sport te genieten maar innerlijk nog niet rijp om het begrip sportiviteit te snappen. Het gaat meer en meer berg-af met onzen sportieven geest. Spelers Ioopen met ge zichten als oorwurmen in het veld en eten elkaar haast op. Vreeselijke bedreigingen en verwenschingen zijn aan de orde. Vraag nu niet wat het publiek doet. Hoe minder verstand van het spel, hoe meer praats hoe uitdagender blik. Hebt U een klein begrip van het,geen zic' gedurende een belangrijken wedstrijd af- speelt op de tribune? U zoudt zich verwon- deren over zooveel netheid en gezond ver- stand!! 't is maar beter dat U niets weet. Maar dit moet ik toch even vaststellen. Het genoegen van een wedstrijd te zierr wordt langzamerhand denkbeeldig. We hebben tegenwoordig schitterende terreininrichtingen, model-comfort, modei- controle etc., alles zelfs zoo, dat je bij je eigen club het onbehebbelijk gevoef hebt L 'nvreemde te zijn!! Maar enfin, daar hebben wij het rui met over. Ik wil alleen maar hier op neer komen, dat we met al die voornaamheid en mooie terreininrichtingen toch achteruit geboerd zijn en in het algemeen de ware sportgees* duchtig geleden heeft van al dien groei. En de uitwassen zullen zich later mis- schien nog leelijk doen gelden. Meer en meer beschouwt het publiek een voetbalwed- strijd als 'n publieke vermakelijk.heid en het gaat er heen als naar 'n stierengevecht of 'n bokswedstrijd. Het publiek betaalt en he: matigi zich het recht van te kijken te schreeuwen en te joelen. Goede manieren! t Mocht wat. Goede manieren zijn niet meer van dezen tijd. Wat kunnen wij dan verwachten van het publiek. dat voetbal- wedstrijden bezoekt en voor het overgronte deel van sportiviteit niet veel of heelemaat geen begrip heeft?" EEN AARDSCHOK IN SCHOTLANDi I e Comrick in Schotland is dezer dagen zeer duidelijk een aardbeving gvoeld, wel ke onder de bevolking natuurlijk groote consternatie teweeg bracht. Het gebeurt wel nicer, dat men te Comrick een aard- schok waarneemt, doch zoo hevig als de ze laatste is er zeiden een waargnomen. Bovendien werd een gerommel gehoord dat op iiet verwijderd dreunen van een kanon geleek. De huizen trilden zoo he- ig, dat kleine losstaande voorwerpen als vaasjes en dergelijke op den grond Helen. Een meisje werd bijna levend begraven onder een naar beneden glijdende& hoop zand. Voordat de aardbeving had plaats ge- vonden stond de zon stralend aan den he- mel; daarna betrok de heme! plotseling ais bij een ineens opgekomen on .veer. z'-'V J NSCHE Bervorm.de Berk,. Ter Neuzen. u. en'2u.,Ds. Ds. A. Timmerman Sluiskil. 9J u. en 2 u., dhr. L. Dek. Hoek. 9i u. en 21 u., Ds. E. Raams. Zaamslag. 91 u. en 21 u., Ds. G. van Dis. Axel. 91 u. en 2 u., Ds. J. B. Th. Hugenholtz. Sas van Gent. 91 u.,Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Philippine. 2u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Hulst. 10 u., Ds. Hermanides. Hontenisse. 10 u., Ds. W. J. van Lindouk. Gere.for meertte K*rk*ti Hoek 9 u en 2 u., Ds. H. v. d. Wall (Jhr. Gereformeerde Herk Zaamslag. 9 u. en 2 n., Ds. L. de Bruijne. Gereformeerde Gemeente. jLokaal „E!ben- HaPver". (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen. 51 u., Evangelisatie. R. X. Xerkdiensten te Ter Neuzen Zondag zijn de H. H. Diensten om 7, 8J en 10 uur 's Namiddags om half drie Lof. Uitspraken van 29 April 1921. Veroordeeld zijn ter zake van overtreding. C. d. R. te Assenede, tot eene boete van 10. subs. 1 m. tuchtschool. G. B.. tot eene boete van f 10, subs, t m. tucht school T. T„ tot eene boete van 10, subs. 20 dagen hecht., beiden wonende te Bassevelde. C. v. L. te MurendrieC. L. D. te La Panne, L. d. S. en H. d. P. te Bassevelde L. d. V. te Oost-EeclooK. d. G. te BouchauteE. J. d. W. te SelzaeteL. B. E. en C. v. W., beiden te AssenedeR. R. te Philippine, alien tot eene boete van f 10. suhs. 20 dagen hecht. voor elk. C. d. M. te Zuiddorpe, tot eene boete van f 5, subs. 10 dagen hecht. E. S. J. S. te WestdorpeE. C. en E. P. W. te I.lzendijke, elk tot eene boete van 10, subs. 20 dagen hecht. E. F. V. te Philippine Jot eene boete van f 5, subs. 10 dagen hecht., met erbeurdverkl. der maat. W. B. te Axel, tot 3 boeten, elk van 5, subs. 10 dagen hecht. voor elke boete. L. S., aldaar, tot G boeten, elk van 3, subs. 6 dagen hecht. voor elke boete. B. D. K. te Ter Neuzen, tot 2 boeten, elk van 10. subs. 20 dagen hecht. voor elke boete. A. D. te Axel, tot een boete van 25, subs. 50 dagen hecht. L. v. E. te Axel, tot 2 boetes, elk van /'20, subs 40 dagen hecht. voor elke boete, verklaren verbeurd het eenloops browning jachtgeweer en vervvijzen den veroordeelrte bij niet uitlevering van het geweer. tot betaling der geschatte waarde ad 150, subs. 150 dagen hecht. Bevelen de vernietiging van dat ge weer, n a de inlevering. E. J. N. te Sas van Gent, tot 2 boeten, elk van f 20. subs. 40 dagen hecht. voor elke boete. Met verbeurdklaring en vernietiging van het twee- loopsjachtgeweer. W. B. te Ter Neuzen. tot een boete van f 25, subs. 50 dagen hecht. L. C. te Schoondijke, tot een boete van 20, subs. 40 dagen hecht. met verbeurd verklaring der revolver. M. v. te Axel, tot 2 boeten elk van 10 subs. 20 dagen hecht. voor iedere boete. A. V. te Philippine, tot 2 boeten elk van f 5, subs. 10 dagen hecht. .'oov elke boete. H. J. v. B. te Middelburg, tot eene boete van/10 subs. 20 dagen hecht. M. d. B. te Ter Neuzen, t ;t eene boete van J 10 subs. 1 maand tuchtschool. J. S. en J. t G., beiden te Ter Neuzen J. d. Z. te HoekL. D. te Axel, alien tot eene boete van f 15 subs. 30 dagen hecht. voor ieder. A. d. R.L. d. M.C. D.: C. B„ alien te Sas van Gent, ieder tot eene boete van /15subs. 30 dagen hecht. .voor ieder. C. M. en Th. Th. v. d. H., beiden te Philippine ■I. J. M. en C. T., beiden zwerversM. v. H. te Selzaete en P. F v. D. te Clinge, ieder tot eene boete van f 15 subs. 30 dagen hecht. G. S. te Ter Neuzen bij le berhaling tot eene boete f 15 subs. 30 dagen hecht. L. M. te Philippine, tot eene boete van 15 subs. 30 degen hecht. W. A. G. te Ter Neuzen, tot eene boete van 1, subs, 1 w. tuchtschool. J. A. H. te Ter Neuzen; P. N. te Ledeberg; K. C. te Gent, ieder tot eene boete van f 1, subs. 2 d. hecht. F. D. te Philippine, tot eene boete van 10, subs. 20 d. hecht. J. d. F. te Ter Neuzen, tot eene boete van f 15, subs. 30 d. hecht. J. A. d. K. te Axel, tot eene boete van f 15, subs. 30 d. hecht. R. S. te Zaamslag, tot eene boete van f 10, subs. 20 dagen hecht. J. d. M. en J. A. M., beiden te Ter Neuzen, ieder tot eene boete vun 25, subs. 50 dagen hecht. K. H. te Zaamslag en O. C. C. te Philippine, ieder tot eene boete van 10, subs. 20 dagen hecht. voor elk. G. d. W. te Selzaete, tot eene boete van /0.50 subs. 1 dag hecht. T. S. te St. Jansteen en E. C. M. te Bouchaute, ieder tot eene boete van 5, subs. 10 d. hecht. voor elk. C. L. v. d. V. te Sas van Sent, tot eene boete van 10, subs. 20 d. hecht. A. d. F. te Axel, tot eene boete van f 15, subs 30 d. hecht. G. d. G. te Koewacht, tot eene boete van f 15, subs. 30 d. hecht. P. D. te Hulst, tot eene boete van 5, subs. 10 d. hecht. A. C. H. te Zaamslag; H. J. V. te Boschkapelle; F. S. te Sas van Gent; A. F. te Hulst, ieder tot eene boete van f 10, subs. 20 d. hecht. J. J. d. V. te Zaamslag en J. R. te Hoek. A. D. te Ter Neuzen J. C. v. d. W. en C. E., beiden te Ter Neuzen. D. G. te Ter Neuzen. F. v. D. en F. v. 0., beiden te Ter Neuzen, ieder tot eene boete van f 3, subs. 6 dagen hecht. P. F. v. D., tot eene boete van 3, subs. 6 dagen hecht. G. d. F.; J. A. M.; J. d. M.J. d. Ml; D. G., alien te Ter Neuzen, ieder tot eene boete van f 10, subs. 20 dagen hecht. voor elk. P. J. R. F. v. H.; E. J. v. D.F. M.; C. d. P. C. H.1). H., alien te Axel, ieder tot eene boete van 10, subs. 20 dagen hecht. voor elk. A. L. te Axel, tot eene boete van 15, subs. 30 dagen hecht. S. R. te Philippine, tot eene boete van 10, subs. 20 dagen hecht. J. v. C. te Hoek, tot eene boete van f 10, subs. 20 dagen hecht Th. d. P. te Cluijsse, tot eene boete van f 10, subs. 20 dagen hecht. R. R. te Assenede, tot eene boete van 10, subs. 20 dagen hecht. G. P. te Selzaete, tot eene boete van 10, subs. 20 dagen hecht. P. d. N. te Zuiddorpe, tot eene boete van 10. subs. 20 dagen heeht. A. D. te Ter Neuzen, tot eene boete van /15, subs. 30 dagen hecht. U. V. M. K. te Stoppeldijk, tot eene boete van f 10, subs. 1 m. tuchtschool. L. d. P. te Zaamslag en Th. v. W. te Bass, velde, ieder tot eene boete van j 5, subs. 10 dagen iiecht voor elk.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1