ALGEMEEN NIEUWS- m ADVERTENTIEBLAD VO0R ZEEUWSCH-VLAANDEREN. GELDLEENING. BEKENDMAKING. No. 7113 Vrijdag 25 Februari 1921. 69e Jaarganfc. EERS T?2E BLAD- Uitgifte van f 24000,-, 7 percent OBLIGATIEN. HOBK Inenting en Herinenting BIKHEHLAND. BUITEN LAND PREDIKBEUHTEiS i .Burgemeester m Wethoniiers van 1 BR NEUZEN. st.ellen de inschrijving op boven- staande Geoing open op Woensdag 2 Maart 1921, van des voo'tniddags 9 uur tot des namiddags 1 uur, tot den koers van 100 percent. GezegUde insehrg vings.b'lj Jtten in te zendet. teo kautore van den Gemeente- Ontvanger waar de voorwaarden terinzage liggen. Ter Neuzen, den 17 Februari 1921. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZ1NGA, Burgemeester. B. I. ZONNEVIJLLE, Secretaris Burgemeester en Wethouders van de ge«eente maken bekend Dat gelegenheid tot KOSTELOOZE zal worden gegeven op Woensdag 2 Maart 1921, tusschen een en twee are des namid dags voor hen, die wonen in de kom, Has- iestraat, Maur tsfoit en Omstreken. Op Donderdag 3 Maart 1921 op denzelfden tijd voor hen, die wonen in het Paradijs, Boeregat, Knol en Omstreken, beide dagen in het voormaiig Distributiebureau. Hoek, 24 Februari 1921. Burgemeester en Wethouders van Hoek voornoemd, A. WOLFERT, Burgemeester. J. M. DREGMANS, Secretaris. TWEEDE KAMER. Aan de orde was Woensdag allereerst de stemming over de moties, betreffende de P. T. T.-Degrooting. De motie-Weitkamp, luidende: ,,'De Kamer van oordeel, dat het isole- ment van het platteland zooveei moge- lijk behoort te worden opgeheven, ver- zoekt den minister de kosten van aanleg en exploitatie der teletoon, voor alle bij een zelfde kantoor aangeslotenen op ge- lijke bedragen te bepalen, en gaat over tot de orde van den dag." Deze motie wordt zonder hoofdelijke stemming aan- genomen. De motie-Van Stapele, luidende: „De Kamer van oordeel, dat de ver- mindering van het aantal hoogere ambte- naren bij het staatsbedrijt van Posterijen en Telegrafie in sneller tempo dient te geschieden, zoomede dat niet bepaalde- lijk door het dienstbelang geeischte be- vordering behoort plaats te h ebb en, gaat over tot de orde van den dag", wordt met 47 tegen 17 stemmen verworpen. De motie-Braat, luidende: „De Kamer van oordeel, dat de .post- bestellingen op Zondag te piattelande met behoort te worden opgeheven, gaatovef tot de orde van den dag", wordt met 38 tegen 26 stemmen verworpen (rechts te gen links). Vergadering van Donderdag. De heer L. M. Hermans (s. d.) vraagt verlof tot het houden van een interpei- Latie over den aankoop van het huiu voor den raad van arbeid te Tiel. Op dit verzoek zal Vrijdag worden be- siist. De motie-Duijs betreffende omzetting van het artilleriebedrijt in een vredesbe- drijt onder het departement van Lamd- bouw, wordt verworpen met 60 tegen 16 stemmen. De motie-Kolthek aangaande omzetting van het artilleriebedrijt in een niet winst- gevend vredesbedrijf, onder beheer van personeelorganisaties, wordt verworpen met 70 tegen 6 stemmen. De motie-ter Hall inzake onderzoek naar den toestand van de artillerie-inrich- tingen wordt aangenomen met 41 tegen 36 stemmen. Het amendement-Duijs op de begroo- ting van het artilleriebedrijf, bedoelen- de schrapping van den post voor de de- tacheering van officieren aan artillerie-in- richtingen, wordt verworpen met 59 tegen 16 stemmen. Het interpellatie-verzoek van den heer Ketelaar betreffende de teruggave van pensioenstortingen wordt toegestaan. De interpellate zal plaats hebben op een na- der te bepalen dag. Voortgegaan wordt met de behandehng van de suppfetoire begrooting betreffende militaire bezoldigjngen. De heer Marcnant (v.-d.) betoogt, dat de politietroepen overbodig zijn. Beter zou zijn uitbreiding van de marechaussee. De heer Scheurer (a.-r.) vraagt eemge verbeteringen voor de officieren van ge- zondheid. Minister Pop betoogt, dat de gevraagde verbeteringen niet bepaald noodig zijn. De politietroepen zijn niet bedoeld als blijvende organisatie. MR. J. W. H. M. VAN 1DSINQA. Te 'sGravenhage is overieden in den ouderdom van 66 jaren Mr. J. W. H. M. van Idsinga, oud-administrateur aan het Departement van Binnenlandsche Zaken en oud-lid der Tweede Kamer. Mr. J. W. H. M. van Idsinga werd 13 Juli 1855 geboren en promoveerde 21 Oc tober 1880 aan de Rijks-Universiteit te Leiden tot doctor in de Staatswetenschap op een proerschrift, getiteld: „Geschie- denis en beginsel van artikel 91 der Grond- wet" en den zelfden dag tot doctor in de rechtswetenschap op stellingen. Eemge dagen daarna werd hij benoemd tot amb- tenaar aan het Departement van Binnen landsche Zaken, waar hij later Mr. A. R. Arntzenius bij diens benoeming tot. grit tier der Tweede Kamer, opvolgde in Jjet ambt van referendaris, chet der afdeeling Binnenlandsch Bestuur. Aan de oprich- ting der Vrij-Anti-Revolutionaire Partij, onder leiding van jhr. Mr. A. F. Savornin Lohman, nam hij een werkzaam aandeei. Na zijn verkieziiig tot lid van de Tweede Kamer op 27 Juli 1901 verliet hij als amb- tenaar het Departement van Binnenland sche Zaken met verlof. Sedert dien had hij voor de Christelijk-Historisch)e Partij onatgebroken zitting in de Tweede Ka- Jmer voor ihet district Bodegraven tot invoering van het kiesstelsel der evenredi- ge vertegenwoordiging. In de Kamer stond de heer van Idsinga bekend als een zeer scherpzinnig jurist met groote kennis van ons staatsrecht. Be- halve Kamerlid was de ontslapende tevens vele jaren lid van de Provinciale Staten van Zuid-Holland. De regeering vereerde hem met een rid- derorde van de Nederlandsche Leeuw. De teraardebestelling van het stoftelijk overschot zal Vrijdag plaats hebben op de Algemeene Begraafplaatsvertrek om 11 uur van het sterfhuis. HET NEDERLANDSCH STANDPUNT TEGENOVER BELGIE. in de M. v. A. van den Minister van Bui- tenlandsche Zaken inzake het afdeelingsver- slag der Eerste Kamer over zijn begrooting leest men o. a.: De opvatting der leden die bezwaar maakten tegen hervatting op Belgisch ini- tiatief van de onderhandelingen op den ver- kregen grondslag van overeenstemming, houdt verband met hunne meening, dat het overeengekomene zoude zijn vervallen. De beoordeeling der quastie hangt evenwel, naar de meening van den Minister, niet slechts af van de vraag in hoeverre de over- weging gegrond is te achten, maar ook van het standpunt waarop men zich stelt met be- trekking tot de algeheele ontwikkeling en de beeindiging der quastie. Zooals de Mi nister vroeger reeds mededeelde, hadden de onderhandelingen met Belgie tot overeen stemming geleid betreffende den inhoud der te sluiten overeenkomsten; slechts enkele punten van formeelen aard bleven ter vast- stelling over. De bedoeling van de zinsnede in de Memorie van Antwoord op het voor- loopig verslag der Tweede Kamer was geen andere dan om tot uitdrukking te brengen, dat de eventueele hervatting der onderhan delingen na de eenzijdige sluiting daarvan geen uitzicht zou kurinen openen op her- nieuwde behandeling van punten ate als at- gedaan beschouwd kunnen worden. De onjuiste en tendentieuze berichten wel- ke in Belgische bladen zijn verschenen, wer- den ook door den Minister betreurd. Zij schiepen eene atmosfeer, die aan een oplos- sing der hangende quaesties niet bevorder- lijk was. In hoever een orgaan te vinaen zou zijn, waardoor een behoorlijke en dadelijke weerlegging van dergelijke berichten verze- kerd zou kunnen worden, valt moeilijk te zeggen. Te hopen is, dat daaraan in de toe- komst tusschen twee volken die beiden be- lang bij een goede verstandhouding hebben, geen behoefte zal bestaan. Bij den uitgesproken wensch, dat weer een goede verstandhouding tusschen Neder- land en Belgie moge ontstaan, sluit de Mi nister zicih aan. Hij is het belang eener zoo- damge verstandhouding, gelijk bekend, steeds indachtlg gebleven. 8TOPZETT1NG VAxN DEN ARBEID IN 'BELGISCHE MIJNEN. Veibittering onder de werklooze unijawerkers. Dttar de koleDproductie der B-lgische mijnen sedert eenigen tijd de beboeften overtreft en de voorraden zich meer en meer ophoopen, hebben verscheidene mjjn- directies die in financieele oooeiljjkheden verkeerden het weik doen stopzetten, o. a. te Ghliri, in de Borinage, in het westelijk bekken 'an Berg n en te Awirs (land van Luik). Maandag tracbtten de werklooze mijnwerkers le Awirs de raijn te bezetten, doch werden daarin door gendarmes ver- hinderd. DE JONGSTE AARDBEVING IN CHINA Uit nader berichten omtrent de jongste aardbevmg in China, die in December 1.1. plaats gevoiiden, bljjkt, dat in de laatste 30 jaar een dergelijke ramp niet is voor- gekomen. Vier provincies zjjn door de aardbering geleisterd. In sommige plaatsen is meet dan de helfc del" buizen veiwoest en men deukt, dar duizei en personen om hM h.ven zijn gekomen. Ten ae»olge van aardverscbuivii gen werdew talrjjke dorpen bedolven, terwijl andere verdweren in groote scheuren, door de aarribeving ontstaan. TER NEUZEN, 25 FEBRUARI 1921. GEMEENTERAAD VAN TER NEUZEN. In de Donderdag gehoaden vergadering van den gemeenteraad aGier werd besloten tot toelating van het niee&r gekozen lid de heer L. J. van Driei. Aangenomen werd een voorstel van bur gemeester en wethouders om, ter verruiming van de werkgelegenheid over te gaan tot het overhalen van den difk bij den inham aan de Scheldekade. Het eerste deel van het werk wordt geraamd op f 83.000, waar- onder f 50.000 aan werkloon, waarvan als dit bij wijze van werkverschaffing wordt uitgevoerd, door het rijk mnstens 50 zal worden vergoed. Voor het verdere werk, het maken van een betonmuur en het in orde brengen van het bouwterrein met de noodige best rating worden de kosten geraamd op f 44.000. Voorts werd besloten tot het aankoopen van een schuur te Sluiskil voor bergplaats ten behoeve van den reinigingsdienst aldaar. Vastgesteid werd een nteuwe verordening op de heffing van den hoofdelijken omslag, welke in overeenstemming is gebracht met de nieuwe bepalingen 4er gemeentewet. Was tot nu toe het hoogste percentage van de coeneming bij een belastbaar inkomen van f 3700 5,9z thans stijgt dit tot bij een belastbaar inkomen van 6800 tot 8,40 Zooals men weet zal, van af 1 Mei a.s. het opmaken van het kohier en het innen dier belasting ook geschieden door de ad ministrate der rijksbelastingen. In plaats van den heer C. Wolfert die voor de benoeming had bedankt werd benoeind tot lid der arbeidsbeurs ae heer A. F. Man- naert. In plaats van den heer L. de Feijter-Huijs- sen die bedankt had als lid der schattings- commissie voor de rijksirkomstenbelasting werd benoemd de heer P. van Cadsand. De vaststelling van de politieverordening werd aangehouden. QVFRPLAAT'*JNG Bij Mtinisterieele beschikking zijn met in- gang van 1 Mei de heeren L. G. van Breen en P. H. Hendrikse, beiden technisch ambte- naar van den Rijkswaterstaat, van hier ver- plaatst. De heer Van Breen naar Nijmegen en de heer Hendrikse naar Terschelling. ONDERWIJS. In de gisteren gehouden algemeene jaar- vergadering van de vereeniging tot het geven van Christelijk Onderwijs deelde de heer Koelmans in zijn verslag mede dat hij met ingang van juli a.s. zijn ontslag zal aanvragen als hoofd der Chr. school voor m. u. 1. o. en lager onderwijs in de Jozina- straat, en dat hij daarna deze gemeente gaat verlaten. De heer Koelmans was hier sinds 1883 als zoodanig werkzaam. Op deze vergadering zijn door voornoem- de vereeniging als bestuursleden herkozen de heeren H. D. Bol, D. H. Littooij, P. J. Scheele en D. E. Wolfert. DE PROVINCIALE STOOMBOOT- DIENSTEN. Naar wij vernemen zal op 5 April de voor- oorlogsche dier.stregeling weder normaal worden ingevoerd, zocrwel op de lijnen van de Wester-Schelde als op die van de Ooster- Schelde. 1NLIJVING MILITIEPLICHTIGEN. Door den Commissaris der Koningin is aan de burgemeesters medggedeeld, dat de inlijving der dienstplichtigen van de lichting 1921 zal plaats hebben te Middei- burg in het gymnastieklokaal aan de Nieu- jwe Haven telkens des namiddags te 2 uren op de volgende dagen op 16 Maart, de eerste ploeg van de intanterie, wielrijders, ziHcendragers, zie- kenverplegers, ponteniers, onberedenen der veld-artillerie, beredenen der veld-ar- tillerie, vesting-artillerie en genie; op 16 Maart, de eerste ploeg van de zeernilitie op 1 April, de eerste ploeg van de huzaren op 1 Juni, de tweede pioeg van de intanterie, wielrijders, ziekendragers, zie- kenverplegers, ponteniers, vesting artilferie en genie; op 3 Augustus, de tweede ploeg der onberedenen en beredenen der veld-ar tillerie; Op 9 Aug. de tweede ploeg der zee rnilitie; op 5 October, de derde ploeg der intan terie, wielrijders, ziekendragers, ziekenver- plegers, ponteniers, vestingartiUerie en genie, de telegrafisten, en thelephonisten en de tweede ploeg der huzaren. UITVOER VAN RUNDEREN EN RUNDVLEESCH. De Minister van Landbouw heeft beslo ten in te trekken alle op den uitvoer van runderen en rundvleesch betrekkmg heb- bende beschikkingen en met ingang van 1 Maart tot nader aankondiging dispensa- tie te verleenen van het verbod van uit voer van levende runderen, behogdens be- paalde regelingen en van alle rundvleesch behoudens de geldende voorschritten ten aanzien van voor uitvoer bestemd vleesch. „DE NIJTEM". De klein-nijverheidstentoonstelling te Middelburg, thans genaamd „Nijtem", tot het houden waarvan verleden week werd besloten, is nu door het comite de- finitiet vastgesteid van Maandag 4 Juli tot en met Donderdag 14 Juli, met uit- zondering van den Zondag. Besloten werd gen waarborgtonds van f 10.000 te stichten. De commissie verdeelde zich in verschillende sub-commissies, die onmid- dellijk hun werk zullen aanvangen en op een op 9 Maart te houden vergadering nader rapport zullen uitbrengen. In die vergadering zal dan ook beshst wo/den over de vraag ot aan de tentoonstelling al ot niet medailles en diploma's zullen worden verbonden, over welk onderwerp de meeningen nog verdeeld zijn. Besloten werd het beschermh,eerschap aan te bieden aan den nieuw benoemden commissaris der Koningin, Jhr. Mr. Quar- les van Ufford en het eere-voorzitter- schap aan den burgemeester van Middel burg, den heer R. Dumon Tak. Verschillende aanvragen om stands wa- ren reeds ingekomen, doch hierover zal eerst na een algemeenen oproep kunnen worden beslist. HET VERHOOGD POSTTAR1EF. In afwijking met een dagbladbericht in den loop dezer week verschenen, blijkt, dat het verhoogd tarief der posterijen reeds met 1 Maart a.s. in werking treedt. Plaatsge- brek belet ons, dit thans in zijn geheel op te nemen en wij volstaan daarom heden met het volgende Binnenlandsch verkeer. Briefkaarten: 7>/2 ct. Brieven van een gewicht t. m. 20 gram 10 ct. boven 20 tot en met 100 gram 15 ct. boven 100 tot en met 300 gram 20 ct. boven 300 tot en met 500 gram 30 ct. boven 500 tot en met 1000 gram 40 ct. boven 1000 tot en met 2000 gram 50 ct. Voor z.g. stadsbrieven bestaat geen af- zonderlijk tarief meer. Gedrukte stukken: voor een gewicht tot en met 500 gram 2 ct. per 50 gram of gedeelte van 50 gram boven 500 tot en met 750 gram 25 ct. boven 750 tot en met 1000 gram 30 ct. boven 1000 tot en met 1500 gram 35 ct. boven 1500 tot en met 2000 gram 40 ct. Kranten, welke door particulieren worden verzonden, moeten volgens bovenstaand ta rief als drukwerk worden gefankeerd, dus 2 cent. Voor kranten, welke door de uitgevers bij abonnement gefrankeerd worden verzonden, blijft het tegenwoordige tarief gelden tot 1 April, na dien datum wordt het port van y2 cent op 1 cent gebracht. Monsters iy2 ct. voor de eerste 150 gram en 2'/2 ct voor elke 50 gram meer. Het aanteekenrecht wordt gebracht op 15 ct Het recht voor expresse-bestelling wordt 40 ct. Het kwitantierecht wordt tot 12'/2 ct., ver hoogd met een recht gelijk aan dat der post- wissels voor de uit te betalen bedragen. Buitenlandsch verkeer. Brieven per 20 gram in het grensverkeer met Belgie en Duitschland 10 ct. Verder voor Belgie 15 ct. en alle andere landen 20 ct. Briefkaarten in grensverkeer iy2 ct., voor alle andere landen \2x/2 ct. Monsters voor de eerste 100 gram 10 ct. voor elke 50 gram 2y2 ct. Drukwerken en kranten 2 ct. per 50 gram. De postzegels van '/2, 1 y2 en 4Vz ct. ver vallen. Er komen nieuwe postzegels van 2, 4 en 30 ct. GEEN L1EFHEBBERIJ. Voor de Rijksnormaallessen te Vlissingen 1 heeft zich geen enkele nieuwe leerling aan- i gemeld. AFDEELING HULST DER Z. L. M. Naar Zel. meldt is door de afdeeling Hulst der Z. L. M. in plaats van den heer F. C. O. M. Hombach benoemd tot voorzitter de heer G. V'ogelvanger en in diens plaats tot onder-voorzitter de heer C. F. de Deckere te Clinge. In plaats van den heer H. J. Colsen is be noemd tot secretaris de heer Oscar Steyaert, secretaris van de vereeniging tot bevorde- ring van den bijenteelt te Hulst. SLUISKIL. Alhier is opgericht een voetbalvereeniging met een aanvankelijk ledental van 35 per sonen. De vereeniging werd gedoopt met den naam van AJax. Groen en wit werden als kleuren gekozen. Het bestuur bestaat uit 8 leden. Tot voorzitter werd gekozen de heer C. J. Scheele; tot secretaris de heer O. Stockman en tot penningmeester de heer A. Lafort. De vereeniging gevoeld zich thans al in staat om tegen de voetbalcluD Sparta van Westdorpe Zondag a.s. in't strijdperk te treden. Er bestaat hier nog een voetoalclu-> D. E. K. O. (Door eendracht komt overwin- ning) sedert een paar maanden opgerichi. HOEK. Donderdag werd alhier door het bestuur der vereeniging ,,Doelmatige Samenwer- king" aanbesteed de levering van: 23.200 Kg. superphosphaat 14 waar- voor werd ingeschreven door de heeren C. Wieland te Ter Neuzen 6.65, Henry NVau- ters te Sas van Gent 6,47, A. Wieland te Ter Neuzen f 6,40, W. Bedet te Ter Neuzen f 6,28, L. Bareman te Ter Neuzen 6,24, Zuid-Hollandsche Kunstmestmaatschappij 6',20 en At. van der Gouwe te Ter Neuzen 6,09. 25.500 Kg. ammoniak-superphosphaat 7X9 waarvoor werd ingeschreven door de heeren: Henry Wauters voor 15,48, Zuid- Hollandsche 14,62, Dordtsche Kunstmest maatschappij f 14,35, L. Bareman j 14.34, C. Wieland f 14,24, W. Bedet f 14,14, A. Wieland f 14,14, C. L van Dalen te Stave- nisse 14,05 en M. van der Gouwe f 13,83. 37.700 Kg. Chilisalpeter, waarvoor werd ingeschreven door de heeren: Henry Wau ters f 24,78, Zuid-Hollandsche Maatschap- pij 24,20, W. Bedet f 23,99, L. Bareman 23,99, C. Wieland f 23,75, M. van der Gouwe f 23,72 en C. L. van Dalen 23,59. 4560 Kg. mai's, waarvoor alleen werd in geschreven door den heer M. van der Gou we voor 14,70, alles berekend per 100 Kg. De levering van de Chilisalpeter werd gegund aan den heer Van Dalen te Stave- nisse, het overige aan den heer M. van der Gouwe te Ter Neuzen. ZAAMSLAQ. Het heeft in de laatste dagen de aandacht getrokken dat er zich op tijdstippen, dat er in de omgeving nachtelijke diefstallen wer den gepleegd, steeds automobielen in de nabijheid bevonden. Men leidt daaruit af, dat de gestolen voorwerpen daarmede wor den weggevoerd. Het is dus niet onmoge- lijk, dat de kippen, de verschillende rijwie- len en kleedingstukken die dezer dagen te Axel werden ontvreeind op die wijze zijn weggevoerd. SAS VAN GENT. AANBESTEDING. Bij de aanbesteding voor het bouwen eener 4-klassige R. K. school met gymnastieklo kaal werd ingeschreven door de heeren: Wed. De kort te Ter Neuzen voor f 105,500; Vermast en Verlinde te Ter Neuzen voor 94,000; Gebr. v. d. Veiden te Ter Neuzen voor f 91,500; L. Colsen te Ter Hole voor f 89,100; A. v. d. Walle te Hulst voor 86,400; Voet en De Waal te Kloosterzande voor 86,958; J. B. Bos te Rozendaal voor j 85,995; J. Rol te Breda voor 83,600; A. Vernaeven te Sas van Gent voor f 83,425; Mareinissen te Sint Jansteen voor f 82.100; Bleijenberg te Sint Jansteen voor 82,000; B. Reuling te Hulst voor 80,900; Reuling Breskens voor 80,842; H. Reuling te Hulst voor 80,800; H. van Beijnen te Sas van Gent voor f 78,677. Het werk is aan den laagsten inschrijver opgedragen. HULST. De gemeenteraad van Hulst heett Dins- dag besloten het Landhuis voor f 21000 te verkoopen aan het rijk, waardoor het vrijwel zgker is, dat dit historische gebouw in- en uitwendig in ouden stijl wordt gere- staureerd. Het zich in de groote audien- tiezaal bevinde schoorsteenstuk „De Ge- rechtigheid" van Jordaens is door de ge meente tot wederopzeggings toe in" bruik- ieen atgestaan aan het rijk, waarvoor de Minister van Justitie zijn dank heett be- tuigd. BOSCHKAPELLE. Door de R. K. werkliedenvereeniging of standsorganisatie alhier zullen voor geza- menlijke rekemng der leden-deelnemers steenkolen worden aangekocht. Alhier is eene Volksspaarbank opge- richt door de R. K. Standsorganisatie. De agent, de heer P. Vertiraecken houd* iederen Zondag daarvoor zitting in de R. K. Bewaarschool, van 12 tot 1 uur. STOPPELDIJK. Op het gehucht Campen doet zich een geval voor van diphtheritus. Zondag 27 Februari 1921. fjokaal „Hben-HaSzer". (Kerkhoflaan.) Ter Neuzea. 5J u., Evangelisatie. RECHTZAKEN. Arr. Rechtbank te Middelburg. De rechtbank heeft in hare zitting van 25 Februari de volgende vonnissen uitge sproken NEUZENSCHE COURANT Horvorm.de Kerk. Ter Neuzen. 9| u. en 2 u., Ds. A. Tirnrnermai: Sluiskil. 9j u., en 2 u„ dhr. L. Dek. Hoek. 9 u en 2 u., Ds. E. Raams. Zaamslag. 9 u. en 2 u., Ds. G. van Dis. Axel. 9J u. en 2 u., Ds. J. B. Th. Hugen- holtz. Sas van Gent. 9$ u.,Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Philippine. 2 u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Hulst. fO u., Ds. Hermanides. Hontenisse. 10 u., Ds. W. J. van Lindonk. Gereformeerde Kerfcen, Hoek. 9 u. en 2 a., Ds. H. v. d. Wall Chr. Gereformeerde Kerk. Zaamslag. 9 n. en 2 u., Ds. L. de Bruijne. Gerefovmeerde Gemeente. (Ylooswjjkstraatj. Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 5£ u., leeskerk. Oud-Gereformeerde gemeente Vloos w jjkstraat Ter Neuzen. 9 u., 2 n. en 5i u., leeskerk. Ti. K. Kerkdiensten te Ter Neuzen. Zondag zijn de H. H. Diensten om 7, 8i en 10 uur 's Namiddags om half drie Lof.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1