ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. "HTmBEHWETT No. 7109. Woensdag 16 Februari 1921. dle Jaargang. ABONNEMENT ADVERTENTIfiN: Us Strijd om het fw, Telefoon 25. Dit Biad verschjjnt Maandag-, Woensdag- en Vrijdagavond, nitgszonderd op Feestdagen, by de Firma P. J. YAN DE SAHDE te Ter Nenzen. d I im E H I 4 N 0. FEUILLETQN. BUITENLAND. Per 3 maanden binnen de stad 1,40. Franco per post voor Nederland/1,60. Bij vooruitbetaling voor het Buitenland p r 3 maanden/2,20, perjaar 8, Voor NederlandPer jaar bij vooruitbetaling Men abonneert zich bij de Uitgeefster, of buiten Ter Neuzen ook bij alle Boekbandelaren, Postkantoren en Hulppostkantoren. Van 1 tot 4 regels 0,80. Voor elken regel meer 0.20, Grootere letters en cliche's worden naar plaatsruimte berekend. Handelsadvertentien bij regelabonnement tegen verminderd tarief, hetwelk op aanvraag verkrijgbaar is. Inzending van advertentien liefst 6en dag voor de uitgave. TWEEDE KAMER. Vergadering van Dinsdag. Gekozen is tot lid van de gemengde com- missie voor de stenografie in de vacature- Lohnian, de heer Schokking. De interpeilatie-van Beresteyn over de niet goedkeuring van de Haagsche subsidie aan de Nationale Opera wordt toegestaan en zal op oader te bepalen datum worden gehouden. Voortgezet wordt de behandeling van de interpellatie-van den Tempel over de werk- loosheid. De heer Snoeck Henkemans (c.-h.) be- toogt, dat verbetering niet vooral van de regeering moet worden verwacht. De ver- bruikers moeten hun afwachtende houding laten varen. De werkverschaffing moet aan de gemeenten worden overgelaten. VALSCHE NEDERLANDSCHE BANKB1LJETTEN. Een drukkerij te Antwerpen ontdekt. De politie heeft te Antwerpen een druk kerij van valsche Nederlandsche bankbiljet- ten ontdekt. Een paar weken geleden reeds had zij het vermoeden opgevat, dat te Ant werpen valsche bankbriefjes van 25 gulden in omloop werden gebracht; zij slaagde er in, een verdacht persoon te arresteeren, die in het bezit van vijftig zulke briefjes was. De kerel werd achter slot gezet en van hem kwam men te weten, dat hij ze reeds uit de vierde hand had. Bij een persoon uit de Van Beersstraat en bij een uit de Vriere- straat leverde een huiszoeking niets op. maar bij een vierden in de Zwedenstraat werd op een zolderkamer een complete steendrukkerij gevonden. Hier werden ook valsche biljetten van 20 franc, en van 35, 40 koiiwji uit den Oertijd door I H. ROSNY. 50) Zijn mededinger had dit allerminst ver wacht en de hevigherd van den slag deed den zoon van den Oeros voorover bui- gen. Met een dreigenden kreet hiet Na- oh zijn wapen ten antwtwd; de schedel van Aghoo kraakte als en eikenstam, die geveld wordt, het ruige lichaam wan- kelde, een tweede slag wierp hem neer. „Nooit zult ge Gammla bezitten", mor- de de overwinnaar. „Nimmer zult ge den Stam wederzien o« het Groote Moeras en nimmer zult ge uw lichaam bij het Vuur verwarmen." Aghoo richtte zich op. Zijn harde sche del was rood gekleurd, zijn rechtexiarm bengelde hulpeloos als een afgerukte twijg, zijn beenen hadden geen kracht meer; maar ongebroken glinsterde wraakzucht in zijn oogen en weer greep hi] de knots met zijn linkerhand. Hij zwaaide haar voor het laatst. Eer zij was neergeko- men, had Naoh haar reeds weggeslingerd. En Aghoo wachttte den dood. Hij was reeds in diens kfauwen, verder begreep hij niets van zijn nederllaag; vol trots herinnerde hij zictg wat hij al gedood had in zijn onigevfng, alvorens zelt om te komen. „Agho|p heeft hart en schedel van zijn vijanden vermorzeld", mompelde hij, Nimmer heeft h»ij hen laten leven, die hem zijn root alt zijn jachtbuit hebben betwist. Alle Oulhamr beefden voor hem." Dat was de doodskreet van zijn sombere ziel en als hij zich had kunnen verheugen in zijn nederlaag, zou hij zich verheugd en 60 gulden in beslag genomen Twee per- sonen, die deze kainer gehuurd hadden, werden aangehouden, beiden steendrukkers van beroep. Nu moest nog de graveur ge vonden worden, die ten slotte bleek een 20-jarige jongeling te zijn, wonende op de Plantijnlei. Hij bekende, dat de drukkerij reeds sedert een jaar werkt, doch dat de zaak hem weinig of niets had opgeleverd. Het onderzoek wordt voortgezet. BELG1SCHE STEENKOLEN. Naar men ons meldt, heeft de Belgische regeering, in verband met een overvloed van steenkolen, algeheele vrijheid van uitvoer van Belgische steenkolen naar Nederland toegestaan. (N. R. Crt.) GEEN WEENSCHt KINDEREN NAAR NEDERLAND. Het Aigemeen Nederlandsch Comite voor Oostenrijk maakt bekend, dat, naar aanleiding van de laatst ingekomen b£- richten over vlektyphus in Weenen, die er op wijzen, dat deze ziekte met langs een enkelen weg, maar van verschillende zijde Oostenrijk binnenkomt, het Mimsterie alsnog gelast heett, dat het kinderjrans- port, dat 16 Februari a.s. uit Weenen naar Holland zou atgaan, voorloopig niet mag vertrekken. JHR. DE SAVORNIN LOHMAN. Het Chr. Historisch weekblad „Ko- nmgin en Vaderland", onder hoofdredac- tie van het Tweede Kamerlid, den heer Snoeck Henkemans, deelt nog eemge bij- zonderheden mede over het besluit van jhr. ae Savornm Lohman als Tweede Kamerlid at te treden. In een bnet. aan de Christelijk- ,Historische Kamerelub, die dienzelt- den ochtena aan Mr. Schokking werd ter hand gesteld, gat de heer Loh man aan zijn naaste politieke vnen- den van zijn ontslagneming kennis, waarbij hij tevens mededeelde, met niemand over dit besluit te hebben gesproken, eer het tot uitvoenng kwam, ten einde zich te onttrekken aan elke bemoeii'ng van derden, die hem zou kunnen doen wankelen bij het vaststellen van een besluit, dat hij na ernstig en biddend overieg, meende te moeten nemen. Het blad wijst er dan op, dat dit at- treden nog geen atscheid van het poli tieke leven beteekent, doch dat Mr. Loh man zijn taak als dagbladleider nogvoort- zetten zal. EEN PETITIONNEMENT. Er is te Amsterdam opgericht een Bond van Nederlandsche beleggers, weike Bona het opneemt voor de 18U duizeiid mannen en vrouwen, die door de annuleering der Russische schuid gedupeerd zijn. De Bond zal een pemionnement aan H. M. de Komngin richten, waarin eerbiedig ver- zocht wordt het daarheen te willen ieiden, dat van overheidswege of met overneids- steun, ai of niet in samenwerking met den Bond van Nederlandsche beleggers, een hebben. Hij voelde het althans als een deugd, nooit iem'and of iets gespaard te hebben, immer het gevaar te tiebben oni- loopen, dat ligt in de wraakzucht van den overwonnene. Zoo scheen zijn vorig le ven hem zonder blaam Toen de eerste doodelijke slag op zijn schedel neerdreun- de, was hem geen klacht ontsnapt; hij uitte geen kreet, tot, alle bewustzijn hem verlaten had en hij niet meer was dan een massa lillend vleesch, en de knots van Naoh een einde maakte aan de laatste stuiptrekkingen. Toen maakte de overwinnaar de beide andere breeders at. En het scheen hem, dat de macht der zonen van den Oeros in hem was gevaren. Hij keerde zich naar de rivier, en hoorde zijn hart woest kloppen; de toekomst was hem; en het was hem als zouden zijn da gen zich nimmer vervullen. XI. In den Nacht der Eeuwen. ledere maal als de dag ten einde neigde, wachtten de Oulhamr in stQjnmege wan- hoop het ondergaan van de zon. Als al- Ieen de sterren nog maar aan den hemel blonken ot de maan omsluierd werd door wolken, dan voelden ze zich wonderlijk eenzaam en hulpeloos. Te zamen gedron- gen in de duisterms van een hoi ot onder een overhangend rotsblok, waar ze bij elkaar bescherming zochten tegen koude en duisterms, dachten ze aan het Vuur, dat hen met zijn warmte verkwikte en de geduchte roofdieren op een atstand hield. Voortdurend hielden de wachters hun wa- penen gereed: zij waren uitgeput door hun voortdurende waakzaamheid, hun her- senen waren als verdoofd, hun ledematen verfamd; zij wisten, dat zij onverhoeds besprongen konden worden. Een beer had een krijger en twee vrouWen ver- slonden, wolven en luipaarden hadden kin- centraal bureau opgericht worde voor I^us- sische waarden. Wij vernemen, dat deze petitionnements- beweging niet op zichzelf staat. Mede op initiatief van onzen Nederlandschen Bond zou ook in Zwitserland en in de Scandi- navische landen een soortgelijke actie wor den voorbereid. Zoo hoopt de leiding van den Bond alle neutrale regeeringen voor de verwerkelijking van zijn plannen te mobi- liseeren. Dat men juist naar contact met de neu trale landen heeft gezocht, is begrijpelijk. In Rusland toch staan zelfs de niet-Bolsje- wieken op't al of niet juiste standpunt, dat de oorlogsvergoeding, die men van de En tente mag vragen, we) tegen de verplichtin- gen aan de geldgeveis in de Entente-landen opweegt. De neutralen daarentegen nemen tegenover Rusland een heel aparte positie in. Zal Rusland tot betaling, in contanten, door concessie-verleening of op welke wijs dan ook, overgaan, dan kan men veilig aan- nemen, dat de neutralen het eerst hiervan de voordeelen zullen ondervinden. leder be- zitter van Russische waarden moet dan echter tot het welsiagen van het petition- nement zijn medewerking verleenen. Men melde zich aan bij de secretaresse van den Bond van Nederlandsche Beleg gers: mevrouw Mr. A. BruyningVan Wal- linga, Keizersgracht 153, Amsterdam. DE OORZAAK VAN DE VEELVULD1GE WERKSTAK1NGEN. In den vastenbrref door Z. D. H. den bis- schop van Breda aan de geestelijkheid en de geloovigen van zijn bisdom gericht, wordt door dezen Kerkvorst o.a. het volgende gezegd: Wat is de oorzaak van de veelvuldige werkstakingen, waazdoor het bedrijfsleven tot groot nadeel van de maatschappij en ook van de huisgezinnen der stakers wordt stil- gelegd? De begeerlijkheid, ziedaar den wor- tel van alle kwaad. Zeker aan niemand mag het recht ontzegd worden op een behoorlijk loon en de werkman moet aoor een niet te langdurigen arbeid in de levensbehoetten van zich zeiven en van zijn gezin kunnen voorzien. Maar van den anderen kant moet de werknemer zijn plichten van arbeider getrouw vervullen en mag hij van het gebrek aan arbeidskrachten geen misbruik maken om het loon onredelijk hoog op te drijven, om tegen zijn patroon mcrrend op te treden onwillig en nalatig zijn werk te verrichten en bij de minste terechtwijzing zijn post te verlaten. Onrechtvaardig zou het zijn tot werkstaking te besluiten, zoolang het loon en de arbeidsvoorwaarden aan redelijke ei- schen beantwoorden. Diep zouden wij het betreuren als de leiders der arbeidersbewe- ging niet bedenken, dat een werkstaking alleen dan geoorloofd is, als het gaat om een zeer gewichtige zaak, met de redelijke hoop, dat het gewenschte resultaat zal be- reikt worden en alle andere mogelijke mid- delen zijn uitgeput. WEREN VAN REIZ1GERS VAN REEDS IN BEWEGING Z1JNDE TREINEN. In verband met de in de laatste maanden deren meegesleurd, en vele mannen droe- gen de litteekens van nachtelijKe gevech- ten. De winter kwam. De noordenwmd striemde, de wezens, die onbescbut rond- dooldenuit den strakken hemel kletter- de de hagel neer, die met fijne tandjes in het vleesch beet. En eens op een nacht verloor Faouhm, de leider, in een ge- vecht tegen een Ieeuw het gebruik van zijn rechterarm. En zoo was hij te zwak geworaen om zijn bevelen op te Ieggen; de wanorde werd dagelijks grooter bij den stam. Houm wilde met meer ge- hoorzamen, Mouh beweerde de eerste on der de Oulhamr te zijn. Beiden hadden zij hun volgelingen, terwijl enkelen nog trouw bleven aan Faouhm. Toch stre- den ze niet gewapender hand. Want zij waren alien mat; de oude Goun bracht hun hun zwakheid onder het oog en h,et gevaar, dat zij liepen, indien zij elkaar te lijt gingen. Zij begrepen het, en als de duisternis inviel, betreurden zij het bitter, dat zoovee! krachtige krijgers waren heen getrokken. Na zooveel manen wanhoop- ten zij er aan ooit Naoh, Gaw en Nam of de Zonen van den Oeros te zullerj weerzien. Verscheidene keeren hadden zij verspieders uitgezonden: zij kwamen te- rug zonder een spoor te hebben gevonden. Toen hadden zij geen vertrouwen meer; de zes krijgers waren gedood door de klauwen van roofdieren en door beilen der menschen, ot wellicht waren zij om- gekomen van honger. De Oulhamr zou den nimmer het weldoende Vuur weder zien. Otschoon z;ij bitterder leden dan de mannen, toch bleef bij de vrouwen on- bewusl een vertrouwen bestaan. Een taaie weerstandskracht, die gansche ras- sen redt, leefde in haar, Gammla had de meeste veerkracht. Koude noch honger veelvuldig voorgekomen ongevallen van rei- zigers bij het instappen van in beweging zijnde treinen, is door de directie der Neder landsche Spoorwegen het volgende ter ken nis van het personeel gebracht: ,,Reizigers, die op een reeds in beweging zijnde trein springen; mogen door het per soneel niet tegengehouden of van den trein getrokken worden, het gevaar waaraan die reizigers zich door hunne onvoorzichtigheid blootstellen, zou daardoor vergroot en een ongeval aan het personeel geweten kunnen worden. Ook mag het personeel dergelijke reizigers niet behulpzaam zijn, om in den trein plaats te nemen". („Msb.") LEDIGE ZAKKEN. Bij invoer per spoor in Belgie uit Neder land van ledige zakken eischen de Belgische douanen: bij teruggaande emballage over- legging van den oorspronkelijken vracht- brief, waarmede het vervoer in beladen toe- stand plaats vond; bij ter vulling gaande zakken, mededeeling in den begeleidenden vrachtbrief van het overgangsstation, waar- langs de uitvoer naar Nederland in gevul- den toestand zal plaats vinden. KRUITFABRIEK IN DE LUCHT GEVLOGEN. Talrijke dooden en gewonden. Uit Leichlmgen wordt gemeld: Zater- dag i s de kruittabriek Siegwebersberg kort voor het eindigen van den arbeid, tengevolge van een geweldige ontplot- fing in de lucht gevlogen. Het geheele gebouw is verwoest. Tot nu kon wor den vastgesteld dat elt personen, onder wie de eigenaar en de bedrijtsleider der tabriek, werden gedood. Vijttien arbei- ders werden gedeeltelijk zwaar, gedeelte- lijk licht gewond. Er jijn nog eemge vermisten, van wie men vermoedt, dat zij dood onder de puinhoopen liggen. GEHEIMZINNIGE BRANDEN IN LANCASHIRE. Een aantal sensationeele brandstichtin- gen kwam Zaterdagavond gelijktijdig voor in verschillende groote fabrieken van Lan cashire. l e Manchester werd gepoogd een chemisehe fabriek, een oliefabriek, een rubbertabriek en een andere groote zaak in brand te steken. In al deze tabrie- ken werden de vensters van de beneden- verdiepingen stukgeslagen en brandende stoften naar binnen geworpen. De brand- weer kwam spoedig ter plaatse en slaagde er in, alle tabrieken te redden. In een der tabrieken werd de nachtwaker aan- gevallen door drie mannen, die hem met revolvers in de hand verboden, alarm te maken. De nachtwaker wist evenwel te ontsnappen, en, hoewel er zes schoten op hem werden gelost, ontkwam hij onge- deerd. Hij stelde de politie met het ge- beurde in kennis. Deze deed 's nachts een inval in enkele huizen om de herkende daders te arresteeren. Vijt personen wer- hadden haar jeugdige kracht kunnen ver- nietigen. De winter maakte haar lokken weelderiger, zij golfden om haar schou- ders als leeuwenmajnen. De nicht van Faouhm kende een oneindig aantal krui- den. Op de weide en m het kreupelhout in het ^woud en tusschen het riet wist zij eetbare wortelen en paddestoelen te vinden. Zonder haar zou de groote Faouhm gt-srorven zijn, gedurende de da gen, dat zijn wonde hem aan zijn Ieger- stede gekluisterd hield, uitgeput als hij was door bloedverlies. Haar scheen het Vuur niet zoo onmisbaar. Toch verlang- de ze er hartstochtelijk naar en toen de lange nachten begonnen, vroeg zij zich at, wie het brengen zou: Aghoo ot Naoh. Zij was bereid zich te onderwerpen, want de eeroied voor den physiek sterksten zat haar in het bloed; zij dacht er zelfs niet aan om te weigeren de vrouw van den overwinnaar te worden, maar zij wist, dat het le,ven met Aghoo moeilijker zou zijn. Toen kwam er een avond, die verschrik- kelijk dreigde te worden. De wind joeg de wolken voor zich uit. Hij streek hui- lend over het verdorde jjras en de don- kere boomen. Een bloed-roode zon, breed als een heuvel, dook reeds weg aan den horizon, maar verlichtte het landschap nog flauw. Huiverend verzamelde de hor de zich in de schemering, die spoedig zou wegvlieden om de oneindige duis ternis te laten heerschen. Zij waren zwak en ten doode toe bedroefd. Zouden wel ooit weer de dagen komen, dat de vlam- men zouden opflikkeren en aan de takken lekken. Want dan steeg een geur van geroosterd vleesch in de scbemering op, dan doortintelden een warme vreugde hun borst; klagend zwierven dan wolven om het kamp. beer, leeuw en panter vlucht- ten voor het gloeiende schijnsel. De zon verduisterde; in het vale Wes- ten, verstiert het licht zonder schoone den tnedegenomen, doch Jirie daarvan werden weer in vriihefd gesteld. Nabij Oldham werden gelijktijdige po- gingen tot brandstichting gedaan in twee katoenspinnerijen, waardoor slechts schade in de benedenverdiepingen werd aange- richt. Te Rochdale werden twee pogin- gen gedaan om een groote katoenspinnerij in brand te steken; de brandweer wist deze pogingen echter te verijdelen. Van deze pogingen worden Sinn-Feiners ver dacht. CLANDESTINE DRANKHANDEL IN DE VEREENIGDE STATEN. Zes-en-twintig vaten spiritus, inhoudende 1690 quarts, zijn te Washington op het goe- derenrangeerterrein in beslag genomen. Zij waren uit Philadelphia naar iemand in Washington verzonaen als brandstof vdor automobiel-motoren. ZUID-AFR1KA. De uitslag van de verkiezing voor den Zuid-Afrikaanschen Volksraad is nu vrijwel volledig bekend. Het laatste bericht is tot op een uitslag na compleet, en verder zijn er nog twee districten, Witwatersberg en Marico, waar overgestemd moet worden, omdat de twee candidaten van de „Natten" en de „Sappen" er een gelijk aantal srem- men hebben gekregen. Aan den algemeenen uitslag, die Smuts een meerderheid heeft ge- geven om het parlement naar zijn hand te zetten en, zooals wij reeds opgemerkt heb ben, een diepe teleurstelling voor de natio- nalisten is, kunnen de drie onzekere uitsla- gen niets meer veranderen Onze correspon dent in Zuid-Afrika had bij een matige schat- ting op 52 zetels voor de nationale partij gerekend (tegen 44 nationale zetels in den ouden volksraad), verder op 63 voor de Z.A. partij en op 19 voor de arbeiders. De uitkomst totnogtoe is: nationalisten 43, Z.A.P. 78 en arbeiders 9. Volgens zijn ver- wachting, zouden de arbeiders bij een stem ming in het parlement den doorslag hebben nioeten geven, maar het is anders geloopen. De nationalisten hebben bij een samengaan met de arbeiders geen kans in een stormloop tegen het regeeringskasteel, en daardoor zijn zij in het nieuwe parlement tot machteloos- heid gedoemd. Is echter aan den anderen kant de triomf van Smuts zoo groot, ais de Engelsche bladen hem voorstellen? vraagt de N. R. Crt. In de praktijk moge het juist zijn, dat hij nu naar goeddunken kan regee- ren, maar goed bezien is de toestand voor zijn eigen oude partij, de Zuid-Afrikaaasche, met bemoedigend. Wat de Engelsche cor- respondenten namelijk verzwegen hebben, maar uit een vertraagd telegram van onzen correspondent te Bloemfontein blijkt, is dat in de hervormde Zuid-Afrikaansche partij, het unionistische dus Engelsche element overheerscht In den ouden Volksraad zaten nog 39 Z.A.P.'ers en 25 unionisten, in den nieuwen 78 man van de Z-A.-partij die uit beide partijen samengesmolten is, en onder die 78 zijn de Hollanders in de minderheid. Verder zijn de nationalisten in zes distric ten, waar de candidaat der Z. A. P. of ,..sap- kleurschakeeringen. En de nacht joeg de uitgehongerde roodfieren uit hun hoien. De oude Goun die vele jaren ouder scheen te zijn geworden door al deze rampen, stiet een klagelijk gekreun uit: „Goun heeft zijn zonen gezien en de zonen van zijn zonen. En nimmer is het Vuur gedoofd geweest bij de Oulhamr. En thans is er geen Vuur.... en Goiiri zal sterven zonder het te hebben weer- gezien." De rotsholte, waar de stam eenschuil- plaats had _gezocht was bijna een spe- lonk. Als het weer zacht was geweest, zou het een veilige schuilplaats zijn ge weest, maar een orkaan striemde de be- vende lichamen. Goun zeide nogmaaJs: ,,De wolven en de honden worden iede- ren avond overmoediger." En hij wees op de sluipende gestalten, die in steeds grooter getale naderbij kwa men, naarmate de duisternis dieper werd Het gehuil werd langer aangehouden en dreigender; voortdurend slopen meer die- ren nader, die des nachts immer rond- zwierven. De laatste lichtglimpen van de wegvluchtende schemering hield hen nog op een ^ifstand. Onrustig liepen de wach ters rend in den guren wind, onder de koude sterren. Plotseling hield een van hen stil en keek strak in een richting. De anderen volgen zijn voorbeeld. Daarop riep de eerste uit: „Er zijn menschen op (ie vlakte." Een siddering doorvoer de horde: bij sommigen was de vrees het grootst, doch de hoop deed de borst der overigen zwel- len. Faouhm, die zich weer herinnerde, dat hij de leider was, rees op uit de rots- spieet, waarin hij rustte. „Dat alle krijgers hun wapens gereed houden." beval hij. (Slot volgt.) TER NEUZENSCHE COURANT i Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN brengen ter openbare kennis, dat tergemeenteseere- tarie ter inzage ligt een ver/.oek met bijlagen vaD de AMERICAN PETROLEUM COMPAGNY te Rotterdam om V EltGUA'.YING tot het oprichten van eene bewaarplaats voor petroleum op de perceeien kadas- traal bekend in sectie K, no. 236 en 237. Op Maandag 28 Februari a.s., des namiddags 3 uur, zal ten gemeentehuize gelegenheid hestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen en deze moodeling en schriftelijk toe te liehten. Zoowel de verzoeker, als zij, die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen, voor hetboven- gemelde tijdstip, ter Secretarie der Gemeente ken nis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeen- komstig art. 7 der Hinderwet op den bovenbepaalden dag voor het Gemeentebestnnr zijn verschenen, ten einde hun bezwaren mondeling toe te liohten. Ter Neuzen, 14 Februari 1921. Burgemeester en Wethouders voornoeind. De Burgemeester, J. HUIZINGA. De Secretaris, B. I. ZONNEV1JLLE.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1