ALGEMEEN NIEUWS- Hi ADVERTENTiEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No. 7108. Maandag 14 Februari 1921. t>le Jaargang. ABONNEMENT: ADVERTENTlfiN: Be Strijd em het Vuur. Telefoon 25. Dit Blad verscbilnt Maandag-, Wosnsdag- sn VrUdagaTond, nitgezenderd op FeestdageB, bij de Flrma P. J. YAH BE SAKDE te Ter Hbbzbb. BINHEWLAND. FETJ1LLET0N. Per 3 maanden binnen de stad 1,40. Franco per post voor Nederland 1,60. Bij vooruitbetaling voor het Buitenland per 3 maanden/2,20, perjaar 8, Voor NederlandPer jaar bij vooruitbetaling Men abonneert zich bij de Uitgeefster, of buiten Ter Neuzen ook bij alle Boekbandelaren, Postkantoren en Hulppostkantoren. Van 1 tot 4 regels 0,80. Voor elken regel meer 0,20. Grootere letters en cliche's worden naar plaatsruimte berekend. Handelsadvertentien bij regelabonnement tegen verminderd tarief, hetwelk op aanvraag verkrijgbaar is. Inzending van advertentien liefst 6en dag voor de uitgave. TWEEDE KAMER. Vergadering van Vrijdag. De motie-de Jonge betreffende het geor- ganiseerd scheidsgerecht voor gouveme- mentswerklieden in Suriname wordt aange- nomen met 42 tegen 22 stemmen. Aan de orde is de interpellatie-van den Tempel betreffende de werkloosheid. De interpellant (s.-d.) betoogt, dat de groote werkloosheid veroorzaakt wordt door het kapitalistische stelsel, en vraagt, of de regeering geregeld nadere gegevens wil verstrekken omtrent den omvang der werk loosheid; of de regeering productieve werk- verschaffing wil bevorderen en ter hand nemen; buitengewonen steun wil verschaf- fen aan werkloozenkassen; de sigarenma- kers en diamantbewerkers wil behandelen als de overige bedrijfsgroepen; maatregelen wil nemen om werkgevers te verplichten bt] te dragen in de kosten van ondersteuning van de werklooze arbeiders in overleg met de vakcentralen; en een algemeene regeling wil treffen voor ondersteuning van werk looze arbeiders, die geen uitkeering ontvan- gen uit de werkloozenkassen. Minister Aalberse deelt mede, dat maat regelen worden getroffen om wekeiijks den stand der arbeidersmarkt te kunnen publi- ceeren. Spreker geeft een overzicht van den stand op eind December. DE VERHOOG1NG DER GROND- BELAST1NG. De belastingwet op 2 per mille terug- gebracht. In de memorie van antwoord nopens het wetsontwerp tot regeling der grondbelas- ting, zegt de Minister, dat het geen punt van twijtel kan uitmaken, dat de grondbelasting niet alleen behouden moet blijven, maar ook, dat zij mede haar aandeel behoort te leveren in de zoo buitengewoon gestegen lasten des rijks. In de meening van hen, die voor het hy- pothecair crediet schadelijke gevolgen vrees- den, deelt de Minister niet. De leer, dat de gemeenschap recht heeft op een deel van de opbrengst van den grond, heeft de instemming van den Minister. Zij is daarom dan ook van meening, dat de tegenwoordige aanzienlijk verhoogde op- brengsten den staat alle recht geven, tot ver- hooging der belasting over te gaan. De wensch, door sommige leden geuit, om de belasting voor de kleine bezitters eerst over eenige jaren-te verhoogen, acht de Minister practisch onuitvoerbaar. Intus- schen heeft die wensch hem aanleiding ge- geven tot de overweging of niet de belas- tingvoet, zooals die thans is voorgesteld, als in het algemeen te hoog moet worden beschouwd. Hij vindt daarom de vrijheid tot het voor- stel, den belastingvoet van 3.33 per mille op 2 per mille terug te brengen. Ook op die wijze zal hij, naar zijne overtuiging, uit de grondbelasting nog ruimschoots dat bedrag verkrijgen, dat hij zich als noodig voorstelt. Een gewijzigd ontwerp van wet is bij deze memorie van antwoord gevoegd. De Minister handhaaft ten voile zijne mee- Kotixwrn uit den Oertijd door J. H. ROSNY. Intusschen maakte Naoh van hun ver- bijstering gebruik om Nam te helpen af- dalen; de zes mannen bevonden zich thans op de vlakte, vol haat speurden zij rond. Onmiddellijk sloeg de zoon van den Pan ter naar rechts af, waar de doorgang bree der was en zekerder. Daar versperde Aghoo den weg. Zijn ronde oogen be spiedden iedere beweging van Naoh. Hij verstond wonderlijk goed de kunst om werpspiesen en harpoen te ontduiken. En hij naderde in de hoop, dat zijn tegen- standers tevergeefs hun voorraad werp- tuigen o£> ,hem zouden uitputten, terwijl Roukh in Snellen draf naderde. Maar Na oh trok zich terug, draaide zich plotseling jom en bedreigde den derden broeder, die hem, geleund op een harpoen, af- wachtte. Deze beweging $wong Roukh en Aghoo om naar het Westen te wijken de uitgang werd al breeder; Nam, Gaw en Naoh snelden voort; zij konden thans vluchten zonder vrees van omsingeld te worden. „De zoons van den Oeros zullen het Vuur niet hebben," riep ae Ieider met donderende stem „En Naoh zal Gainin- la bezitten." Alle drie vluchtten zij over de vrije vlakte en wellicht zouden zij den stam hebben kunnen bereiken zonder strijd. Maar Naoh begreep, dat deze nachtmoest ning, dat ter wille van de belangen van de J schatkist het vorderen van eene aangifte van de eigenaars niet als een onbillijke eisch kan worden beschouwd. Om voor de grondbelasting het voor de vermogensbelasting bestaande stelsel van jaarlijksehe aangifte in te voeren, zou on- doenlijk zijn. Met nadruk komt de Minister op tegen de meening, dat het stelsel van eigen aan gifte nauwkeurige actie der controleurs overbodig zou maken. Om in de wet bepaiingen op te nemen met betrekking tot de verkoopwaarde van bouwgronden, acht de Minister niet geraden. DE BELASTING OP GOUDEN EN Z1LVEREN WERKEN. Verdubbeling vuorgesteid. Bij de Tweede Kamer is ingediend een wetsontwerp strekkende tot verhooging van de belasting der gouden en zilveren werken en wijziging der wet van 18 Sept. 1852. Met het oog op de dringende behoefte der schatkist. meent de Minister onafhan- kelijk van een eventueel in te dienen wets ontwerp te aanzie'n van den waarborg en de belasting op de gouden en zilveren wer ken, eene wijziging der thans geldende wet te moeten voorstellen, waardoor zoo spoedig mogelijk althans eene verdubbeling van de belasting op gouden en zilveren werken zal worden verkregen. NeSmt men aan, dat verkoop van gouden en zilveren werken met 25 zal afnemen, dan zou de vermeerdering van de opbrengst der belasting ten gevolge van de voorge- stelde verhooging, zijn te schatten op pl.m. 457.000 's jaars. DE VR1JHE1DSBOND. De nieuwe vrijzinnige partij, welke uit alie vrijzinnige groc-pen behalve de vrijzinnig- eemocraten is samengesteld, heeft den naam aangcromen van „de Vrijheidsbond". Aan een commissie van drie leden, de heeren Dresselhuijs, Otto en Treub, werd de verdere voorbereiding van de inrichting der nieuwe pamj opgedragen, voor zoover deze reeds thans noodig is. Het program van den bond luidt als volgt: Erkenmng van het vrijheidsbeginsel als grondslag van Staatsbeieid en van de nood- zakelijkheid eener zuiver democratische Staatsinrichting. Behoud van het grondwet- telijke koningsschap, dat verzekerd blijve aan Koningin Wilhelmina en Hare nako- melingen. Handhaving van ons onafhankelijk volks- bcstaan en van de intregiteit van ons gebied in en buiten Europa. Het daartoe brengen van offers doch slechts in zoover en zoo- lang deze offers noodzakelijk zijn in ver- band met de ontwikkeling van den Volken- bond. Bevordering van een harmonisdh Staatkundig en economisch verkeer der volken. Onvoorwaardelijke handhaving van wet- telijke orde en vrijheid door het daartoe be- voegde gezag. Waarborging tegen iedere aanranding van de volledige geestelijke en godsdienstige vrijheid; erkenning van de waarde van het geestelijk en van het godsdienstig leven voor Maatschappij en Staat. beslissen over leven of dood. Twee der Ruigbehaarden waren gewond. Nu den strijd ontwijken, zou beteekenen hun den tijd tot genezing te gunnen en daarna zosu iiet gevaar des te verschrikkelijker dreigen. Gedurende dit eerste gedeelte der ver- volging won zelfs Nam, hoewel hij ge wond was, terrein. De drie makkers be- reikten een voorsprong van duizend pas. Toen hield Naoh zijn vaart in, reikte bet Vuur aan Gaw en Nam en zeide: „Loop zonder aarzelen naar het wes^gn, totdat ik mij weer bij u voeg." Zij gehoorzaamden en liepen voort met dezelfde snelheid, terwijl de leider lang- zamer volgde. Weldra vvendde hij zich om en keerde het gelaat naar de Ruigbe haarden, terwijl hij hen bedreigde met zijn slinger. Toen hij oordeelde, dat ze dicht- genoeg genaderd waren, sloeg hij af naar het Noorden, Hep hen rechts voorbij en snelde den kant van den rivier op. Aghoo begreep. Hij stiet een gebrul uit en snel de met Roukh den gewonde te hulp. In zijn wanhoop bereikte hi] een snelheid, die gelijk was aan die van Naoh. Maar deze snelheid kwam niet overeen met zijn gestalte. De zoon van den Panter was beter gebouwd en lichtvoetiger, hij won wederom terrein Hij kwam met een voorsprong van driehonderd pas bij de rots en stond tegenover den derden broe der. Deze wachtte hem, vol strijdlust. Hij wierp een speer. Maar zijn arm was niet vast en hij miste zijn doel en reeds stortte Naoh zich op hem. De kracht en behen- digheid van den Ruigbehaarde waren niet tegenstaande zijn gewond been zoo groot, dat Nam en Gaw verpletterd zouden zijn. Bevordering van Kunlten en Wetenschap- j pen. Ontwikkeling van het onderwijs in practische richting, zoodat het nfeer dan tot iieden opleidt tot geschiktheid voor het maat- schappelijk leven en de gezinstaak. Volledige staatkundige, burgerrechtelijke en economische gelijkstelling van man en vrouw. Ontwikkeling van het vrije bedrijfsleven tot bcrei'.ing van wel\ a-art- voor alien. Be houd van het vrijhandetebeginsel. Bevorde ring van het vrije handelsverkeer. Bestrij- ding van bureaucratische wetgeving en amb- tenarij. Verzet tegen voortzetting van het stelsel van overheidsbijslag in de kosten van het leven der burgers. Bescherming van het publiek tegen machtsmisbruik van be- langengemeenschappen. Zoo ruim mogelijke ontwikkeling van ieders persoonlijkheid ter verhooging van volkskracht en als eisch van maatschappe- Jijke rechtvaardigheid. Particulier initiatief als grondslag van maatschappelijke wel- vaart. Vtrsterking van het inzicht, dat daar- bij de ontwikkeling der productie mede ten goede moet komen aan de arbeidersklasse en dat haar belang er bij moet worden ver- groot. Afvvijzing van de onder den naam van socialisatie aangeprezen omvorming van het productiestelsel. Samenwerking van kapi- taal, intellect en arbeid. B.evordering van het bewustzijn, dat medezeggenschap van den werknemer, ten aanzien van arbeids- voorwaarden en inwedige orgaisatie, ge- wenscht is, in de daarvoor vatbare bedrij- ven. Bevordering van spaarzin en kapitaal- vorming ook uit arbeidersinkomsten. Be houd van' een krachtigen middenstand als onmisbaar voor productie en verdeeling. Ontwikkeling van den landbouw in het bij- zonder ook ten behoeve van het kleinbedrijf. Handhaving van het stelsel van belasting naar draagkracht. Beperking van uitgaven van Staat, provincie en gemeente. Verzet tegen het opdrijven der belastingen. Vereen- voudiging en zuini'ger inrichting van open- bare diensten bij voorkeur in overleg met de ambtenaarsorganisaties. Bevordering van het zelfbestuur van Oost- en West-Indie onder handhaving van de saamhoorigheid met het Rijk in Europa. Verheffing van het geestelijk en maatschap- pelijk peil der inheemsohe bevolking. Ont wikkeling der koloniale hulpbronnen inzon- derheid ten behoeve van Indie zelf. VERZEKERING TEGEN ONGEVALLEN De Minister van Buitenlandsche Za- ken en de Belgische Gezant hebben op 9 Februari 1921 aan het Ministerie van Buitenlandsche Zaken te 's Gravenhage, een verdrag onderteekend, tot regeling van de betrekkingen tusschen Nederland en Belgie inzake de verzekenng tegen ongevallen. DE SCHULDENLAST DER GEMEENTEN. Blijkens de statistiek der Gemeentelijke en Provinciate financien over 1917, steeg de schuldenlast der gemeenten in dit jaar in totaal tot 656.212.419 of 97.58 per in woner. Meer dan de helft hiervan komt ten laste van de drie grootste gemeenten ('s-Gravenhage 72.142.100 of j 209,33 per inw.; Rotterdam 141.789.792 of 283,45 per inw.; Amsterdam 187.831.700 of f 293.03 per inwoner). Maar om den forschen Naoh te bestrijden ging hij te driftig te werk; de knotsslag, dien hij wilde toebrengen was zoo ontzet- tend, dat hij beide beenen noodig had om den schok te doorstaan en terwijl hij wan kelde kwam het wapen van zijn tegenstan- der neer op zijn nek en wierp hem ter aar- de. Een tweede slag verbrijzelde zijn rug- graat. 7 Aghoo was nog slechts op honderd pas afstand. Roukh, verzwakt door bloedver- lies en minder vlug dan zijn broeder, kwam weer honderd pas achter dezen aan. Beiden stormden als woedende rhi- necerossen op het doel aan, zoo meege sleept door hun gevoel van wraak, dat zij alle voorzichtigheid vergaten. Met een voet op den overwonnene wachtte de zoon van den Panter hen, de knots gereed in de.hand. Aghoo was op drie pas afstand, hij deed een sprong ten aanval. Naoh was hem ontweken. Hij liep met de snelheid van een edelhert op Roukh toe en met een grootsch gebaar hief hij de knots in beide handen, ont week het wapen, djat Roukh onbehol!- pen zwa;aide met de linkerhand en met een slag op den schedel velde hij zijn tweeden tegenstander. En weer ging hij Aghoo uit den weg: „Wapr zijn uw broeders, o zoon van den Oeros? Heb ik ze niet verslagen, zooals ik den Grijzen Beer, de Tijgerin en de Verslinders der Menschen geveld heb. En hier sta ik, vrij gelijk de wind Mijn voeten zijn rapper dan de uwe, mijn idemfialing is rustig als die van een edelhert." Toen hij weer een voorsprong had ver kregen, stond hij stil, hij zag Agh|ooi komen en zeide: Op hetzelfde oogenblik was ae schulden last van het Rijk ruim 1609 millioen gulden. RIJKSUITKEERING AAN DE GEMEENTEN. De dagelijksche besturen van Amster dam, Rotterdam, Utrecht, Groningen, Arn- hem, Nijmegen, Leiden, Tilburg en Dord recht hebben een adres aan de Tweede Kamer gezonden naar aanleiding van de wetsontwerpen, ingediend door de regee ring en door de Kamerleden De Geer, Van den Tempel en Treub, tot het tret- fen van een noodregeling terzake van de financieele verhouding tusschen h,et rijk en de gemeenten. TEGEN PROTECTION1ST1SCHE MAATREGELEN. De besturen van 'n zestal Twentsche fa- briekantenvereenigingen hebben in een uit- voerig gedocumenteerd adres aan de Twee de Kamer gewaarschuwd tegen wettelijke regelingen, welker strekking zoude zijn in- voer van sommige buitenlandsche goederen wegens den lagen vaiutastand geheel of ge- deeltelijk te beletten, of de toelating van dien invoer aan bijzondere voorwaarden te verbinden. Zij zijn van oordeel, dat zoodanige maat regelen strijdig zouden zijn met den geest, des tijds, die vrij ruilverkeer eischt als grond slag voor het zoozeer noodig economische herstel en die zich richten wil op verzoe- ning en vriendschap tusschen de volkeren met vermijding van alles wat tot hernieuwde vijandschap kan leiden. Zij zien in zoodani- gen wettelijken maatregel een factor van prijsverhooging ten laste van de Nederland- sche verbruikers en ten nadeele van al die Nederlandsche bedrijven, welke de in prijs stijgende goederen verbruiken, welk nadeel kans op mededinging voor onze export- industrieen verkleint. DE HOOGE EIERPRIJS Het Tweede Kamerlid, de heer Scha- per, vraagt aan den Minister van Land bouw: 1. Is het niet juist, dat sedert de openstelling der grenzen voor den uit- voer van eieren de prijs voor den binnen- landschen consument voortdurend is ge stegen, terwijl deze reeds dalende was, zoodat dit product wederom meer en meer bereikbaar werd voor het groote publiek in het bijzonder voor on- en minderver- mogende zieken en zwakken? 2. Wil de Minister, indien vraag 1 toe- stemmend moet worden beantwoord, ten spoedigste weder de grenzen voor den eierenuitvoer sluiten, opdat de prijzen we der in dalende richting zullen gaan? UITBRE1D1NG WAGENPARK NED. SPOORWEGEN. Het plan bestaat een groot aantal per- sonen- en goederenwagens aan te schaffen. De onderhandelingen omtrent de levering in den kortst mogelijken tijd worden reeds met buitenlandsche fabrieken gevoerd. Be halve het wagenpark zal ook het aantal lo- comotieven aanmerkelijk worden uitgebreid. DE TOESTAND IN DE NIJVERHE1D. Zooals bekend is, heeft de Nijverheidsraad eenigen tijd geleden besloten 'n onderzoek in „Naoh wil niet meer vluchten. Hi] zai dezen nacht uw leven nemen of het zijne verliezen." Hij stond voor den zoon van den Oeros. Maar deze was thans weer op zijn hoe- de; hij hield zijn vaart in en fette op. De werpspies floot over de vlakte. Aghoo had zich gebukt en het wapen suisde over hem heen. „Noah zal sterven", brulde hij. Hij haastte zich niet; hij wist, dat de tegenstander meester bleef van den toe- stand en de strijd kon aanvaatden of wei- geren.... Hij sloop behoedzaam nader. leder van zijn bewegingen geleek op die van een dier, dat zich gereed maakt tot den strijd; hij bracht den dood met knots en harpoen. Hoewel de zijnen verslagen waren, toch vreesde hij den geduchten krijger niet, met zijn lenige armen en zijn torsche schouders. Want hij was sterker dan zijn broeders en hij had nooit nog de nederlaag geleden. Mensch noch dier konden den slag van zijn knots weersiaan. Toen Aghoo binnen draagwijdte was, slingerde hij zijn harpoen. Hij deed bit, omdat het moest, maar hij was niet ver- baasd, toen hij Naoh de hornen punt zag ontwijken. En hij ontdook den har poen van zijn tegenstander. Nu bleef er niets dan de knotsen. Ge- lijktijdig werden deze geheven; beide wa ren ze van eikenhout. Die van Aghoo had drie knotsen, zij was zeer glad en blonk in het maanlicht. Die van Naoh was ronder, minder oud en bleeker van kleur. Aghoo bracht den eersten slag toe; hij legde er niet al zijn kracht in; zoo wilde hij den zoon van den Panter niet overmeesteren. Naoch ontkwam dan ook (zonder moeite en sloeg zelf van op zij te stellen naar den toestand van de nijver- heid onder de tegenwoordige omstandig- heden en daartoe een kleine commissie uit zijn midden benoemd. Deze commissie heeft thans aan den Nijverheidsraad rapport uit- gebracht en naar aanleiding van dit rap port heeft, naar het Ned. Corr. Bur. ver- neemt, de Nijverheidsraad onlangs een on- derhoud met den Minister van Landbouw gehad. In dit onderhoud, zijn aan den Mi nister mededeelingen gedaan over de voor- loopige uitkomsten van dit onderzoek. Een definitief advies heeft de Nijverheidsraad echter nog niet uitgebracht. In zijn laatste vergadering kreeg de Nij verheidsraad kennis van het voornemen van een der aangesloten organisaties, t. w. het Verbond van Ned. Fabrikantenvereenigin- gen, om een congres van de bij het Verbond aangeslotenen te houden, waarbij ook alie andere industrieelen toegang zullen hebben, op welk congres de vraagstukken, waartoe de tegenwoordige omstandigheden aantei- ding geven, zullen worden besproken. De Raad heeft daarop besloten zijn definitief advies eerst vast te stellen, nadat dit con gres zal zijn gehouden, dat op 24 Febr. a.s. is bepaald, te Amsterdam in het gebouv. van de Idustrieele Club, aan den Vijgendam, EEN GEMEENTEL1JK SNOEPVERBOD. De Raad der gemeenten Hemelumer, 01- dephaert en Noordwolde (Fr.) stelde on langs een verordening vast waarbij verbo- den werd het verkoopen van snoeperijen, tabak, sigaren of sigaretten aan kinderen beneden 16 jaar, het optreden als tusschen- persoon bij dien verkoop en het in het open- baar rooken of pruimen door die kinderen. Gedep. Staten oordeelden, dat het niet op den weg der gemeentelijke overheid ligt. het euvel van den toenemenden snoeplust bij dfe jeugd door strafbepalingen te beteugelen. Het tegengaan van verkeerde neigingen en gewoonten bij kinderen, als het veelvuldig snoepen, achten Gedep. Staten een der eer ste plichten, verknocht aan het ouderlijk gezag. Zoolang geen openbare belangen ernstig worden geschaad of dit dreigen te worden, behoort de overheid zich van inmen- ging van het ouderlijk gezag te onthouden. Afgezien daarvan geeft vaststelling dezer verordening volgens de Gedep. Staten geen blijk van een juiste opvatting der overheids- taak n.l. dat deze zich geroepen acht al wat verkeerd of een ondeugd wordt geacht door strafbedreiging te bestrijden. De overheid moet vermijden alles wat op bedilzucht gelijkt. Verder koesterden Gedep. Staten geen hooge verwachting van de practische uitwer- king van een gemeentelijk snoepverbod, er werd betwijfeld of van een verbodsbepaling, die practisch niet te handhaven is, preven- tieve kracht zal uitgaan. Niet te handhaven strafbepalingen ver- dienen volgens Gedep. Staten geen aanbe- veling. De gemeenteraad kon de bezwaren van de Gedep. Staten niet deelen en oordeelde een strafbepaling tegen het snoepen door kinderen in het huishoudelijk belang der ge meente noodig en doeltreffend. Gedep. Sta ten hebben zich daarna niet meer tegen de vaststelling der verordening verzet. toe. De knots van den ander daalde even- eens; het hout botste luid krakend. oen sprong Aghoo naar rechts en kwam den grooten krijger op zij; hij deed den slag neerdalen, die al zoo vaak schedels an menschen en roofdieren gespleten had. Hij sloeg slechts leege lucht, terwijl de knots van Naoh op de zijne neerkwam. De schok was zoo hevig, dat zelfs Faouhm zou gewankeld hebben; de voeten \an Aghoo bleven als vastgeworteld. Hij kon slechts achteruit springen. Zoo. stonaen z^] 'tegenover elkaar, on- gewond, als vyas de strijd nog niet aan- gevangen. Maar in hen had alles gestre- den. Ieder van hen kende thans beter het geweldige wezen, dat tegenover hem stond, ieder van hen wist, dat als hij een oogenblik verzwakte, een onverhoedsch gebaar maakte, zijn doodvonms geteekend was, dat hij een dood zou vinden, sma- delijker dan verslonden te worden door tijger, beer of Ieeuvv; want onbewust stre- den zij om voor ongemeten tijden een ras te doen triomfeeren, dat uit Gammla ge- boren zou zijn. Aghoo hervatte den strijd met een rau- wen kreet; zijn geheele kracht scheen sa- men te vloeien in zijn arm, hij hiet zijn knots vastbesloten omhoog, thans zou tiij alien tegenstand verbrijzelen. Naoh sprong terug en dreigde met zijn wapen. Al weerde hi] den slag af, toch kon hij niet verhinderen, dat een knoest zijn schou ders openreet. Het bloed sprong te voor- schijn en verfde den arm van den krijger rood. Aghoo was thans zeker weer een leven te zullen vernietigen, dat hij veroor- deeld had; weer hiet "hij de knots, die dreunend doelloos neerkwam. (Wordt vervolgd). ■HBSEn I r, ,-n - >r*TTm*-r--7wwyy*1' vnm*<xmxsmnr*misr r«h aft NEUZENSCHE CO U RANT. 'UUUilU^"

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1921 | | pagina 1