ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD YOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No, 7086 Donderdag 23 December 1920. fe'Oe Jaarg&rig. Aanbesteding. Ik Stop om lot Imi. TiTiTT nT7T o7~ a 60 cent. - tilHOEHWET, Wegens het Eerstfeest zal a.s. Maandag geen nummer van dit blad verschijnen, Nieuwjaars-adYertentien INLtJVINO LIGHTING I92i. FETJILLETOIi. BiWNEHLAHD. voor bet Nieuwjaarsnummer dat Zaterdagmorgen in plaats van Vrijdaggvond zal verschijnen en in de kerf: deze" gemeente huis aan huis wordt bezorgd, worden weder geplaatst Voor Nieuwjaarswenschen grooter dan 20 regels, zal 60 cent meer worden gerekend voor elke 20 regels of gedeelte daarvan. De inzendingen kunnen geschieden tot uiterlijk Donderdag 30 dezer. Ter Neuzen, 20 Dec. 1920. Firma P. J. VAN DE SANDE. Bargeineester en Wethouders van TER NEUZEN, zuilen op SSinsdag 28 December I320t des namitdags S uurin het openbaar bij iiiBchrjjving in 3 afzonderlijke perceelen opnieuw trach- ten aan te besteden: A. het schoonhouden en verwarmen ge- durende 1921 van de openbare lagere school A; B. idem van school B C. idem van school C mat vergaderlokaal. Belanghebbenden worden er opmerkzaam op gemaakt dat de voorwaarden gewjjzigd zjjn en ter gemeente-secretarie voor een ieder ter inzage liggen. Insehrflviogabiljetten volgens voorge- Rx>uv<:n wit den Oertijd door 5 H. ROSNY. 32) „De menschen zijn er", mompelde hij. Dicht naast elkaar staanddj trachtten zjj geruimen tijd de duisternis met hun blikken te doorboren. Niets dook meer op. Geen enkel vreemd geluid onder- brak het gekletter van den regen; geen reuk, die angst inboezemde werd op den wind medegevoerd. Waar toch dreigde het gevaar? Was het een gansche stam ot waren het maar enkele mannen, die in deze eenzaamheid rondzwierven? Wel- ken weg moest gevolgd worden om te vluchten ot wel om te strijden? „Bewaakt het Vuur", zeide eindelijk de Leider. Zijn makkers zagen zijn lichaam klei- ner worden, toen was het gelijk aan een schim, daarop scheen het onbekende hem te omvatten. Na een omweg vond hij zijn richting weer naar het kreupelbosch, waar hij de mannen had zien opduiken. Het Vuur was hem tot gids. Want of- schoon hij zelt' onzichtbaar bleef, kon hij een dot-rood schijnsel onderscheiden. Herhaaldelijk stond hij stil, knots en bijl gereed in de hand; nu en dan legde hij het oor tegen den bodem en hij droeg zorg om in kringen zijn doel te naderen en niet in rechte lijn. Dank zij den mul- len grond en zijn voorzichtigheid, zou zelts het scherpe oor van een wolt zijn nadering niet hebben bespeurd. Hij bleef staan, eer hij het kreupelbosch be- sebreven model en op zegel gesteld, kuunen ter gemeente secretarie in een verzegelde bus tot het oogenblik der besteding worden ingeleverd. Ter Neuzen, 22 December 1920. Burgemeester en Wethouders van Ter Neuzen, J. HUIZINGA, Burgemeester. B. 1. ZONNEVIJLLE, Secretaris. EEN GRUW^LIJK BEDR1JF. Tot zinken brcngen van loggers. De Haagsche recherche is in den afge- loopen zomer tot de ontdekking gekomen, dat er loggers gezonken waren, onder om standigheden, \yelke een nader onderzoek noodzakelijk maakten. Tijdens het mijnen- gevaar vergingen tal van loggers zonder dat "was na te gaan, ot inderdaad het springen van mijnen daarvan de oorzaak was. Toen de recherche er echter de lucht van kreeg, dat er wel eens kwaadwillig- heid in het spel kon zijn, heeft zij in Augustus van dit jaar een uitgebreid on derzoek ingesteld, dat verscheidene we- ken duurde en waarbij de grootste omzich- tigheid moest worden in acht genomen, vooral omdat sommige verdachten niet mochten worden gewaarschuwd. De groo- te moeilijkheid was verder, dal men hier te lande nog nooit voor een dergelijk vraagstuk gesteld was. Terwijl het onder zoek in vollen gang was, kwam uit Enge- land het bericht, dat men daar eveneens een soortgelijk geval onder handen had, waarmede men eveneens met groote rnoei- lijkheden te kampen had, voortvloeiende uit het volkomen nieuwe in deze zaak. Tenslotte is het aan een inspecteur en eenige rechercheurs der Centraie Recher che gelukt, voldoende bewijzen aan te voe- ren tegen den reeder Van W. en den schipper H., benevens tegen diens broe- der, die onder hem stuurman was. Zij heb ben daarop bekend niet minder dan vier- loggers tot zinken te hebben gebracht, ten- einde zoodoende in het bezit te komen van de verzekeringspremies. De drie eerste malen lieten schipper en stuurman de logger moedwillig stranden op het Scheveningsche hoofd, tijdens stormweer. De bekianning wist van dit schandelijk be- drijt niets at en werd dus in koelen bloe- de in doodsgevaar gebracht. De vierde log ger werd tot zinken gebracht; beiden boor- den 's nachts, terwijl de bemannmg sliep, gaten onder in het schip en begaven zich daarna te kooi. De bemantiing schrok wakker van 't binnenstroomend water en snelde naar boven. Schipper en stuurman kwamen eerst later naar boven toen het schip reeds onherroepelijk verloren was en de opvarenden zich op 'n ander schip in veiligheid moest en brengen. Dit laatste schip was verzekerd voor 130.000. Uit deze zaken zijn uit den aard der zaak weer soortgelijke gevallen ter ken nis van de recherche gekomen, met het ge- volg, dat dezer dagen aangehouden zijn de reeder V. en de schipper De R., die eveneens een logger tot zinken hebben ge bracht, ot, zooals het in de schipperster- men heet, hebben „weggebracht". Soortgelijke zaken zijn thans ook te IJmuiaen in onderzoek. Te Schevenmgen gaan zelts geruchten, dat door deze prak- tijken verscheidene schepen met man en muis zijn vergaan, maar het zal natuur- lijk uiterst moeilijk zijn, daarvoor bewij zen aan te brengen. De aangehouden reeders en schippers zijn naar het Huis van Bewaring overge- bracht. Het behoeft geen verwondering te ba- ren, wanneer in den loop der eerstvolgen- reikt had. De tijd verstreek; hij hoorde en bespeurde niets dan het eentonig ge- tik der regendroppels, het gedruip van, de planten en de snelle vlucht van een dier. Toen nam hij een dwarsweg, liep het^ kreupelbosch voorbij en keerde weer op zijn schreden terug; nergens was een spoor te vinden. Dat verbaasde hem niet, zijn instinct had hem dit reeds voorspeid en hij liep verder in de richting van een heuveltje, dat hij reeds in de schemering had op- gemerkt. Hij bereikte het na eenigrond- tasten en klom er op; in de verte in een terreinplooi reet een zwakke gloed de duisternis vaneen; Naoh herkende een vuur der Menschen. De atstana was echter zoio groot en de lucht zoo zwaar, dat hij slechts met moeite eenige mis- vormde gestalten kon onderscheiden. Maar hij twijfelde niet, wie zij waren; weer greep hem die angst, als destijds aart den oever van het meer. En ditmaal was het gevaar emstiger, want de vreemde- lingen hadden de aanwezigheid der Oul- hamr bespeurd, eer zij zelt ontdekt waren. Naoh keerde weer tot zijn makkers te rug, heel langzaam in het eerst, sneller toen het Vuur weer zichtbaar werd. „Er zijn menschen daarginds", mom pelde hij. Hij strekte zijn hand naar het oosten, zeker van .zijn richting. „Het vuur in de korven moet worden opgerakeld", voegde hij er aan toe. Met dezen arbeid belastte hij Nam en Gaw, terwijl hij zelf takken op denbrand- stapel wierp, op een wijze, die het Vuur tot een borstwering moest maken; zij, die het vlammenschijnsel naderden, kondden niet zien, of er bewake^p achter zaten. de weken nog meer arrestaties zullen vol- gen en nieuwe teiten aan het licht ge bracht worden. WINKELS OM DE PRiJZEN TE DRUKKEN. In een door de heeren Uyttenbogaert en Valstar onderteekende circulaire lezen wij een oproep aan groote werkgevers oip me- j de te doen aan het samenbrengen van j een kapitaal van twee millioen gulden, j waarvan reeds voor ruim een millioen is ingeteekend. om daaruit panden aan te koopen en winkels te beginnen tot den verkoop van goedk< ,-pe kleeding. W ij hebben over 'n eze zaak inlichting ingewonnen bij een der promotors van het denkbeeld en het volgende van hem vernomen „Reeds \}k jaar zijn wij met dezen op- zet bezig, de zaak is aan alle kanten bekeken en zal thans. met kracht worden aangepakt. Wat is de zaak? De winkeliers die met groote \oorraden tegen dure prij zen gekccht, zitten, weigeren te doen wat ieder koopman doet en wat bijv. de groo te ondernemers wel doen: verlies te ne- men als er geen wins; te behalen is. Zij weigeren den prijs te verlagen, ofschoon dit zeer wel mogelijk is. Het publiek koopt dus .nier, de con'fectietabrieken vin den geen leveringsgeb'ed meer bij de win keliers en het raderwerk staat stop. Daar moet een eind aan komen. Wij zullen in Rotterdam en in Amster dam op groote schaal winkels in klee ding beginnen. Wij hopen de zaak krach- tig aan te pafcken en den terugkeer tot een normalen toestand aldus dwingen. Het is noodzakelijk. Onze havens bele- ven door de valuta-kv estie uiterst moeie- lijke tijden. W erd loon§verhooging door stijgende duur;e noodzakelijk, dan zou- den onze havens in het geheel niet meer kunnen mededingen, dus volkomen ver- loopen en werkloosheid met een onafzien- bare ellende was er het gevolg van. De duurte mag niet duren. Zij is niet meer noodig en dit zullen wij bewijzen door onze winkels. Reeds is ons door de fabrikanten, die zelt ijden en bedrijven stop moeter. zetten door de weigering om te koopen door de winkeliers, alle mede- werking toegezegd. Toonen de winkeliers, dat zij goedkoopmansinzicht hebben en be- reid zijn thans de noc dzakeljjke verliezen te dragen, om daarciooi 'nice in eenxnorma len toestand te geraken, wij zullen ons initiatiet opgeven. Maar aan de duurte, aan de hooge prij- zen, moet een eind komen. Dat kan en dat zal nu gebeuren.Er is genoeg ge- woekerd en gesaboteerd...." Ziehier de verklaring, die wij ter over- weging aan onze lezers aanbieden. Wij spraken er ook een grooten winke- lier over. Hij vond dat initiatiet onnoodig, nu, zoo zei hij, „de daling immers juist begonnen is". Is deze laatste opvatting juist, dan zou- den, denken wij, beide partijen in vrede tot elkaar worden gebracht. Wat de bes- te oplossing zou wezen. (R. Nieuwsbl.) VERHOOGJNG ACCIJNS GEDISTIL- LEERD. Aan het voorloopig verslag op het wets- ontwerp tot verhoogmg van de accijns- op gedistilleerd en van te belastmg op hout- geest, wordt ontleend, dat verscheidene Ieden hun instemming betuigden met het wetsontwerp. Zij vonden het begrijpelijk, dat de Minister, om tot dekking der steeds stijgende uitgaven te komen, zijn toevlucht neemt tot verhoogmg van den accijns op gedistilleerd, waarvan het ge- bruik in hoofdzaak als weelde kan wor den beschouwd. Zij gaven voorts als hun meening te kennen, dat het wetsontwerp Toen de korven gereed waren en de leef- tocht verdeeld. gaf Naoh bevel om te ver- trekken. De regen was niet meer zoo hevig, geen windzuchtje was te bespeuren. Als de vijanden den weg niet versperden ot niet onmiddellijk de vlucht ontdekten, zouden zij het vuur omsin^elen, dat daar een- zaain brandde, en daar zij zouden mee- nen, dat het verdedigd werd, zouden zij eerst na langdurige voorzorgen tot den aanval overgaan. Zoo zou Naoh een groo ten voorsprong kunnen krijgen. Tegen den ochtend hield de regen ge heel op. Een schamel licht kroop uit den afgrond omhoog; vaal rees de ochtend- stond tusschen de grauwe wolken. Eeni- gen tijd stegen de Oulhamr langs een zachte glooiing, toen zij het hoogtepunt hadden bereikt, zagen zij eCrst nog slechts de savanna, het kreupelbosch en het woud, als overtogen met eenzelfde loodkleurig en okergeel waas, met blauwe en rosse lichtvlekken hier en daar. „De menschen zijn ons spoor bijster", mompelde Nam. >u, Maar Naoh antwoordde: „De menschen achtervolgen ons." Inderdaad doken twee schimmen op bij de bocht van een rivier, weldra gevolgd door een dertigtal anderem Ofschoon ze nog op zoo verren atstand waren, meen- de Naoh toch te kunnen besluiten, dat zij buitengewoon kort van gestalte waren; het soort wapens, dat zij voerdgji was nog niet duidelijk te herkennen. Zij za gen de Oulhamr nog niet, die zich tus schen de boomen verscholen hadden; nu en dan stonden zij stil om de sporen te vergelijken. Hun aajital nam toe; dezoon van den Panter schatte het op ongeveer vijftig. Bovendien scheen het, dat zij min- met grooten spoed moet worden behan- dleld, omdat thans reeds op groote schaal hoeveelheden gedistilleerd van 25 L. ot minder worden opgeslagen, teneinde daardoor navordering van accijns te ont- gaan. Andere Ieden hadden er bezwaar tegen, dat een accijns-object zoo sterk zal wor den getroften, als bij dit wetsontwerp wordt voorgesteld. Dit maakt de accijns- wetgeving nevenwichtig en topzwaar en maakt 's Rijks financien al te veel afhan- kelijk van het gebruik van dit genotmid- del. Sommige Ieden meenden tegen dit wets ontwerp bezwaar te moeten maken, zoo- lang niet tevens een verhoogirig van het invoerrecht wordt voorgesteld, aangezien dit geen verband meer houdt met den accijns. Eenige Ieden maakten de opmerking, dat de wanverhouding tusschen den prijs van het artikel en de belasting ertoe zal leiden. dat het gedistilleerd wordt ver- vaischt en dat tal van voor de gezond- heid schadelijk surrogaten in den han- del worden gebracht. Enkele Ieden achten de hoeveelheid van 25 L., bij particulieren, welk niet aan na vordering zal zijn onderworpen, te hoog en wil deze zien teruggebracht op 5 L. Vele andere Ieden kwamen daartegen op omdat een dergelijke controle onmo- gelijk zou zijn. EEN ONWAARDIG RAADSLID. Voor de rechtbank te Maastricht had zich te verantwoorden G. H. D., gemeen- teraadslid te Ubach over Worms, terzake van afpersing. Een Duitscher, zekere Ch. P., was om een ot andere reden in voor loopig arrest gesteld. Bekl. had de fa- milileden gerustgesteld en gezegd, dat hij wel zou zorgen, dat P. weer op vrije voeten zou worden gesteld. maar dat zou wel wat kosten. Voor 2000 mark zou hij en zekere Jacobs, echter al hun invloed aanwenden. Werkelijk werd P. dan ook uit het voorarrest ontslagen, echter niet door de bemoeii'ngen van het raadslid. Bij de familieleden beriep hij zich nu op zijn invloed, waarop hem de bedongen 2000 mark werd uitbetaald. De ontsla- jgene P. geloofde echter niet aan den invloed van D., en diende een aanklacht in. Ter terechtzitting maakte het invloed- rijke raadslid een povere figuur. Het O. M- npernd^ het een ^chandaal, oat autoriteiten bij menschen van een an der land nog wel zoo in diskrediet te brengen, en die menschen op zoo'n minne wijze geld af te troggelen. Helaas is niet gebleken, dat bekl. van P. geld zou heb ben bedongen en aangenomen, wel van de tamilie, doch dit werd niet ten laste gelegd, zoodat het O. M. tot zijn spijt vrijspraak moest vragen. CONSTANTIJN'S TERUGKEER TE ATHENE. Zondagmorgen om 11 uur is koning Constantiin met een specialen trein uit Korinthie te Athene aangekomen. Hij be- gaf zich terstond naar de Kathedraal en van daar naar het koninklijk paleis. De menigte juichte hem enthousiast toe. Te Korinthie had eveneens een zeer enthousiaste menigte den terugkeerenden monarch begroet en toen Constantijn van het ooriogsschip in een sloep nederdaalde, sprongen tientallen personen te water, zwommen naar hem toe, en omringden juichend het vaartuigje, dat den koning naar den wal bracht. In overeenstemming met de Engelsche regeering heeft de Fransche regeering haar instructie aan den Franschen gezant te Athene, om Griekenland te verlaten, der behendig en snel waren als de Oul hamr. Om weer achter hen te komen, zouden de Oulhamr een bijna kale streek, waar op hier en daar slechts kort gras groei- de, moeten doortrekken. Het beste was om regelrecht door te marcheeren en te trachten den vijand uit te putten. Daar zij thans de helling afdaalden, konden de nomaden een groot gedeelte van den weg afleggen zonder moe te worden. En toen zij omkeken, zagen zij op den kain van de helling hun achtervolgers wild gebaren, hun voorsprong was wederom grooter. Langzamerhand werd het landschap min der eentonig. Eerst kwam er een krijt- vlakte, grillig en golvend, daarop een heideveld, waar ruige planten wehg tier- den, vol onverwachte dalingen en over- woekerde poeltjes, die ze eerst niet za gen en daarna moesten omtrekken. Als ze er een uit den weg warert ge- gaan stonden ze weer voor een nieuwe, zoodat de nomaden maar weinig opscho- ten. Maar eindelijk waren zij dit moei lijk terrein voorbij. Toen lag daar voor hen een roode vlakte, waarop wat schra- le dennen groeiden, die hoog en dun waren opgeschoten; deze streek was om- geven van veengrond. Eindelijk zagen zij de savanna weer terug, en Naoh ver- heugde zich reeds, toen ter Iinkerzijde een troep menschen naderde, wier voor- komen hij herkende. Waren het dezelfden van dezen och tend, die, vertrouwd met het terrein, een terrein, een korteren weg hadden gevolgd dan de vluchtelingen Ot was het mis- schien een nieuwe bende van denzelfden stam? Zij waren nu dicht genoeg ge- naderd om de nietigheid van hun bouw te kunnen waarnemen. De grootste zou herroepen. De Engelsche en de Fransche gezant zullen zich echter van elke betrek- king met Constantijn en het Grieksche hot onthouden. Te Konstantinopel duren de betoogin- gen voor Venizelos voort. Men maakt zich daarover te Athene ongerust. Het is aan Grieksche onderdanen verboden, zich uit Griekenland naar Konstantinopel te bege- ven. Volgens officieuse berichten heeft gene- raal Zymirakakis, opperbevelhebber van het Grieksche leger in Thracie, gepoogd een revolutionnaire beweging te verwek- ken onder de troepen. Nadat de comman dant van het garnizoen van Xeres zich aan zijn zijde had geschaard, begat de ge- neraal zich naar Dsjoemoeldzina, tenein de ook daar het garnizoen aan zijn zijde te krijgen, doch de officieren en de troe pen keurden zijn houding af. Eenige rad- draaiers zijn aangehouden. De generaal is met zeventig zijner officieren via Adrianopel naar Konstantinopel vertrok- ken. De Grieksche regeering heeft krach- tige maatregelen gelast Volgens de Evening Telegraph ver- wacht men in goed ingelichte Fransche kringen dat Constantijn zich aan het hoofd zal stellen van de Grieksche troepen in Klein-Azie. Intusschen zijn berichten ont vangen, dat de Turksche nationalistische leiders haast maken met de voorbereidin- gen van een nieuwen aanval op het Griek sche leger in het villajet Smyrna. AMERIKA EN DUITSCHLAND. Het einde van den oorlogstoestand. Het Huis van afgevaardigden heeft een voorstel aangenomen, dat zich uitspreekt voor opheffing van den steeds nog be- staanden oorlogstoestand met Duitschland en Oostenrijk. STR1JD IN DE CONFECTIEBRANCHE TE NEW-YORK. De patroons in de contectiebranche te New-York hebben in de belangenstrijd met de vakbonden van hun personeel, het initiatiet genomen. Zij zijn er voor tot het bittere eind der strijd voi te houden voor de z.g. open shop. Daar- onder wordt verstaan, om ook personeel in dienst te nemen, dat niet is aangeslo- ten bij een vakbond. Tot deze actie zijn de patroons overge- gaan in overleg met de contectie-werk- gevers te Boston, die zich re,yris _h£b- ben vrijgefnaakt ./aft "de dictafuur'der"vak- bonden. In de kleedingindustrie te New-York zijn er op het oogenblik duizenden werk.e- loozen. CRISIS IN DE ENGELSCHE v WOL1NDUSTRIE. De wolindustrie in Schotland en Yorks hire maakt thans de grootste crisis door sedert vijftig jaar en slechts enkele ta- brikanten hebben nog orders om hun bedrijven gaande te houden tot na Fe bruari. De crisis is teweeggebracht door de handelingen van Londensche handelshui- zen. die geweigerd hebben millioenen yards stofien, die begin van dit jaar zijn besteld, tegen hooge prijzen in ontvangst te nemen. De magazijnen, zeggen zij, zitten vol stoffen, die de winkeliers ie - gen geen enkelen prijs willen koopen. De bond van Schotsche en Engelsche fabrikanten treft maatregelen om alle koop- lieden, die hun contracten verbreken, op de zwarte lijst te plaatsen. De fabrikan ten verklaren den prijs voor de nieuwe seizoenstotten niet te kunnen verlagen, omdat zij gebonden zijn aan de iKKjge prijzen der grondstoffen. De toestand is zeer ernstig en in groote tegenstellingmet twaalt maanden geleden, toen er queue werd gemaakt om een deel van de pro- ductie der fabrieken machtig te worden. nog niet tot Naoh's schouder reiken. Zij hadden groote, stevige hootden, een drie- hoekig gelaat, hun huidskleur geleek rood- achtig oker en ofschoon zij tenger waren, getuigden hun bewegingen en hun tin- telende oogen toch van een groote Ie- venskracht. Toen zij de Onlhamr in het oog kre- gen, stieten z(ij een gekrijsch uit, dat op ravengekras leek, zij zwaaiden speren en werpspiesen. De zoon van den Panter bleet ver- stomd naar hen staan kijken. Zonder hun ruige wangen, waarop het haar in kleine bosjes groeide, zonder de grijze lokken van enkelen onder hen en ook zonder hun wapens, zou hij hen, niettegenstaande hun breede borst, voor kinderen hebben ee- houden. Hij wist niet onmiddellijk, ot zij den aanval zouden aandurven. Zij aarzelden en toen de Oulhamr hun knotsen en har- poenen ophieven, toen de stem van Naoh die de hunne overstemde als het machtig gebrul van den leeuw het ^ekras der raven, over de vlakte weerklonk, trok- ken zij terug. Maar zij schenen strijd- lustig te zijn: hun kreten stietten zii ge- zamenlijk uit, vol dreiging. Toen ver- spreidden zij zich in een halven cirkel Naoh wist, dat zij hen wilden omsinaelen. En hun listen meer vreezende dan" hun kracht, gat hij het sein tot den terug- tocht. In hun eerste aandrift ontliepen de groote nomaden hun vervolgers. die nog minder snel waren dan de' Verslin- ders der Menschen, met gemak; als er geen hinderpaal in hun weg kwam, zou den de vluchtelingen, niettegenstaande zii zwoegden onder den last van hun kor ven, mmmer ingehaald kunnen worden. (Wordt vervolgd.) TER COU RANT De B'ligenieester van TER NEUZEN geiien een missive van Z. E. den Minister van Oorlog d.d. 17 December 1920; brengt ter openbare kennis, dat behoudens onvoor- ziene omstandigheden, de inlijving van de eerste ploegen der lichting 1921 niet voor 16 Februari 1921 zal plaats hebben. Ter Neuzen, 21 December 1920. De D'irgemeester voornoeind, J. HUIZINGA. Bnrgeineester en Wetiiouders van TER NEUZEN maUen bekend, dat de beslissing op het verzoek van L. GEERINCKS om in bet perceel, kadastraal be- zend in Sectie K, no. 83, een benzinemotor te mogeu pAJMea*, door hen is lAG 11 tot uiterlijk 1 Maart 1921, op grond dat de verklaring ingevolge art. 7bis der Hinderwet nog niet van het Districts- hoofd der Arbeidsinspectie is ontvangen. Ter Neuzen, 20 December 1920. Burgemeester en Wethouders voornoeind, De Burgemeester, J. HUIZINGA. De Seci etaris, B. I. ZONNEVIJLLE.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1920 | | pagina 1