ALGEMEEN NIEUW5- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUW8CH-VLAANDEREN. No. 7067. Dinsdag 9 November 1920. bakkersnachtarbeid. 0e Jaar.^nag, BAKKERSNACHTARBLID. SUIKER. Di Strijd om hot Vuur. BIMWENLAND. FEUILLETON. 8 IH T E N L A N P De Burgemeester van TER NEUZEN maakt befeend, dat bon no. 58 van de Rjjksiuikerkaart, geldig is van Maanditg 8 t/m Zoudag 14 November. Ter Neuzen, 5 November 1920. De Burgemeester voornoemd. J. HUIZ1NGA. De Burgemeester van HOEK maakt be- keod, dat t9r gemeentes-cretarie ter inzage ligt een aanvraag van C. BLOK, J RO- B1JN, 3d. M. ROB1JN en H J. OTTER- LOO, om vergunning tot het verrichten van bakkersarbeid tusschen 8 uur des na middags en 6 uur des voorm'ddags in bun perceel A 109, A 44, A 298 en A 221. Op Woensdag 1 December a s des na middags vier uur, zal in het raadhuis ge legenheid bestaan om ten overstaan van den Burgemeester bezwaren tegen de aanvraag in te brer.gen. Daarbij worden zoowel de aanvrager als zjj, die bezwaren inbrengeD, in de gelegen heid gesteld zich naar aanleiding van de bezwaren mondeling en scbrifteljjk te ver klaren. Zoowel de aanvrager als zij, die bezwaren inbrengen, kunnen gedurende acht dagen voor het bovengemelde tjjdetip, ter secre tarie der gemeente, van de ter zalte inge- komen schrifturen kennis nenien. Hoek, 0 November J920. De Burgemeester voornoemd, A. WOLFERT. GRONDWETSHERZ1ENINO. In het thans verschenen verslag der staatscommissie over de grondwetsher- /iening wordt in hoofdzaak voorge steld: le. De troonopvolging bij gebreke van mannelijke uit mannen gekomen nako- melingen te beperken tot het tweede ge- slacht uit den laatstoverleden Koning ge- ^proten. Bepalingen, welke anderen dan nakomelingen van de thans regeerende vorstin tot regeering kunnen roepen, zijn derhalve te schrappen. Bij ontstentenis van grondwettelijken troonopvolger moet gelegenheid zijn voor overweging der vraag of wellicht overgang tot anderen staatsvomi voorkeur verdient. Orondwet bane daartoe den weg; 2e. invloed te verzekeren aan Staten- Roman wit den Oertijd doov I, H. ROSNY. 26) i Het was te laat. De Oulhamr waren aan de omsingeling ontsnapt; zij vluchtten naar het Westen, langs een lijn, waar geen enkele vijand hun den weg versperde; met iederen sprong vergrootten zij den afstand tusschen hen en hun vijanden. Zij liepen langen tijd, nu eens over har den grond, dan weer door het weeke slijk of tusschen het ritselend gras, door kreu- pelhout of door veengrond; nu eens be- klommen zij hellingen, dan weer daalden zij de hellingen at in toomelooze vaart. Lang voor de zon op haar hoogtepunt stond hadden zij een voorsprong van zes- duizend vaam. Vaak hoopten zij, dat de vijand de vervolging zou staken, maar telkens als zij een top hadden bereikt, ontdekten zij een pak Verslinders van Menschen, die de jacht hardnekkig voort- zetten. En Gaw werd mat. Zijn wonde bleef bloeden. Nu eens waren het slechts enkele druppels; niettegenstaande hun woesten ren scheen de wonde zich te sluiten; maar na eenige grootere inspanning of Generaal op bestuur der buitenlandsche betrekkingen, met name dat geen ver- dragen of overeenkomsten met vreeinde mogendheden meer kunnen gesloten worden buiten volksvertegenvvoordiging om en voor oorlogsverklaring vooraf gaande toestemming Staten-Generaal ge- vorderd wordt; 3e. behoud van Eerste Kamer met be- houd Provinciale Staten als kiescollege, doch met toepassing ook op Eerste Ka mer-verkiezing van beginsel evenredige vertegen.woordiging. Voorts wet Twee de Kamer betreft vastlegging in Grond- wet van algemeen vrouwenkiesrecht; Afgewezen wordt instelling van volks- initiatief en referendum. Voor referendum bestaat a leen aantreding bij grondwetsher- ziening en bij beslissing over staatsvomi. Wijzigingen worden voorgesteld in grondwettelijke bepalingen nopens ge- meentebesluren, o.a. ten aanzien van re- geling voorzitterschap gemeenteraad en van het voorschrift, dat behalve de rege- ling ook het bestuur der huishoudiing van de gemeenten aan den raad opdraagt Voorgesteld wordt een bepaling, de mogelijkheid openende tot instelling van andere publiekrechtlijke lichamen dan reeds door de Grondwet erkende. Verdubbeling inkomen Kroon en van onderhoud zomer- en winterverblijven enz. van de Kroon wordt voorgesteld, zoomede financieelt en andere gelijkstelling van dochter des konings, die vermoedelijke troonopvolgster is, met Prins van Oranje. Voor de Eerste Kamer wordt bij gelijk- tijdige aftreding der leden een zittingsduur gelijk aan die der Tweede Kamer voorge steld. Vrijheid_ wordt gelaten aan den wetge- ver den geldigheidsduur der Staatsbegroo- ting tot twee jaar te yerlengen. Mogelijkheid wordt geopend openbare godsdienstoefeningen te houden buiten ge- bouwen en besloten plaatsen, tenzij ge- vaar bestaat voor orde en rustverstoring. Eindelijk wordt voorgesteld afschaffing van het zoogenaamde collatierecht, nauw verw ant aan eleclierecht, dat invloed geeft op benoeming van kerkelijke leeraren. ONDERW1IZERSSTAKING OVER- WOGEN. In de Woensdag jl. gehouden vergade- ring van de hoofdbesturen der vakvereeni- gingen van de openbare onderwijzers is o.m., volgens de Tel., ook over een even- tueele staking gcsproken. Naar het blad daaromtrent verneemt, moet de groep van de meest links staande hoofdbesturen een protest-staking hebben gewild, maar bij meerderheid van stem- men zou de vergaderinjg zich daartegen verklaard hebben. De afd. Almelo e. o. van den Bond van Ned. Onderwijzers heeft aan den Minister van Onderwijs het volgende telegram ge- zonden: „ExcellentieUw talmen met onze sa- larisregeling bewijst, dat U niet overtuigd is van onzen grooten nood. Geen onzer, die nog met opgewektheid zijn werk doet. Moet men dan noodzakelijk eerst staken, om uit den nood geholpen te worden?" SPOORWEGEN OP ZUID-BEVELAND. Binnenkort zal een aanvang worden ge- maakt met de onteigeningen ten behoeve van den aanleg van locaal-spoorwegen op Zuid-Beveland. Uit goede bron wordt evenwel verno- men, dat het geenszins zeker is, dat de plannen niet zullen worden gewijzigd, daar eenige polders en een gemeente hun aan- deel volgens de billijke verdeeling van Ged. Staten niet willen bijdragen. Het is dus niet onmogelijk, dat bezui- nigd zal moeten worden; dit zal dan bil- lijkheidshalve geschieden op die trajecten, na een mispas in een greppel spoot het bloed weer te voorschijn. Van de blade- ren van jonge populieren had Naoh een verband gelegd, maar daaronder bleef de wonde bloeden; langzamerhand werd de snelheid van Gaw gelijk aan en daarna minder dan die der Kzamms. Iederen keer als de Oulhamr zich omwendden, za- gen zij thans, dat de Kzamms terrein had den gewonnen. En de zoon van den Pan- ter bedacht met bittere spijt, dat als Gaw niet nieuwe kracht kon verzamelen, zij gevangen zouden zijn, eer ze de kudde mammoeths bereikten. Maar Gaw vond geen nieuwe kracht; er kwam en heuvel, dien hij slechts met de uiterste krachts- inspanning beklimmen kon; op den top gekomen, wankelde hij. Zijn knieen knik- ten, zijn gelaat was aschgrauw, zijn hart was verzwakt. En Naoh die dien woesten troep zag naderen en de helling reeds beklimmen, mat den afstand dien zij weer verloren hadden. „Als Gaw niet meer Ioopen kan", zeide hij met holle stem, zullen de Verslin ders van Menschen ons hebben ingehaald, eer wij nog den stroom in zicht hebben." „De oogen van Gaw zijh omsluierd, zijn ooren gonzen als bijen," klaagde de jonge krijger. „Laat de zoon van den Panter alleen verder trekken, Gaw zal sterven voor het Vuur en voor den Lei- der." „Gaw zal nog niet sterven." En Naoh keerde zich naar de Kzamms, w elke gaan door het gebied, dat zich geen opofferingen wil getroosten. Bekort zou worden de lijn Hoedekens- kerke—Nisse, waardoor het station te Kwa- dendamme zou vervallen. Ook op de werken ten behoeve van de grondgebrui- kers in den Ouden Kraaijert zou bezuinigd moeten worden. Het bestuur der Spoor- weg Mij. heeft nog geen beslissing ge- nomen. DRAADLOOZE OP HET POST- KANTOOR. Vrijdagmorgen zijn de antennes op het postkantoor te Amsterdam geplaatst. Bin- nen eenigen tijd /utlen de eerste draad- looze toestellen ten dienst der rijkstelegraaf in tverking worden gesteld. Naar de di- recteur van het telegraafkantoor mede- deelde, zal de draadlooze, indien noodig, gebruikt worden voor telegrammen naar en van Engeland. Dat dit den gewonen dienst ontlast, behoeft geen bctoog. DE NIEUWE DUURTEWET. Naar de Tel. mel»Jt, zullen in het ont- werp van de nieuwe Duurtewet geen ar- tikelen meer voorkomen omtrent het on- derzoek naar bestaande contracten en hun eventueele wijziging of vernietiging. Daar- door is automatisch het tweede bezwaar tegen het eerste on twerp te-niet gedaan dat ook looncontracten onder de wet moe ten vallen. De Centrale Duufteraad blijft echter ge- handhaafd en krijgt enqueteerende be- voegdheid; ze zal zich een oordeel over kost- en v erkoopprijzen kunnen vormen, die eventueel kunnen leiden tot vaststel- ling van standaard- of normaalprijzen DEB1ETRECHTEN OP GENOT- MIDQELEN. De Tweede Kamer heeft in de zitting van Donderdagrtnddag verworpen met 32 tegen 30 stemmen het voorstel van den Minister van Financfen om de gemeenten het recht te geven tot heffing van debiet- rechten op wijn, bier, gevogelte, wild en voor zooveei daarvan geen rijksaccijns of rijksdebietrecht wordt geheven; ook op andere genotsmiddelen. N'EDERLANDSCH EN BELG1SCH LOODSWEZEN OP DE SCHELDE. De Neptune, het -\ntwerpsche blad voor scheepvaartbelangen, klaagt steen en been over de desorganisatie in het Belgische loodswezen. Twee jaren na den wapenstilstand is de dienst nog altijd niet behoorlijk ingericht. Voor de zeeloodsen zijn er maar vier boo- ten en die zijn zoo, dat de loodsen slechts met gevaar voor hun leven hun werk kun nen doen. De booten der Nederl. loodsen zien er heel anders uit: Erger is het nog op de rivier zelf; wer- scheiden vuren branden nog altijd niet; andere branden met een bijna onzichtbaar lichtje. Dit is zoo op de Belgische Schelde. Op de Nederlandsche Schelde integen- deel zijn alle vuren best in orde. HET DREIGEND CONFLICT IN DE B1NNENBEURTVAART. Het Hoofdbestuur van den Centralen Bond van Transportarbeiders deelt mede, dat het bestuur van de Vereeniging van werkgevers in de binnenbeurtvaart aan de georganiseerden, zoowel aan de ongeorga- niseerde patroons een brief heeft gezon- den, waarin gezegd wordt, dat de actie van het personeel in de beurtvaart die zoolang heeft gedreigd, werkelijkheid is geworden en medegedeeld wordt, dat de vereeniging besloten heeft zich pal te stel- len degenover iedere actie. In een verga- dering is besloten dat de leden al hun wal- en varend personeel voorop op 6 dezer tegen Zaterdag 13 dezer uit den vasten dienst zullen ontslaan en in lossen dienst nemen, van dag tot dag, op een dagloon gelijk aan een zevende van het stiet een woesten oorlogskreet uit, wierp Gaw over zijn schouders en snelde ver der. In het eerst fnaaktenzijn onbezwe- ken moed en zijn krachtige spieren, dat hij zijn voorsprong kon behouden. Over den hellenden bodem sprong hij voort, meegesleept door zijn gewicht. Buigzaam als esscherijzen waren zjjn knieen. Maar aan den heuvelvoet begon zijn adem snel- ler te gaan, voelde hij zijn voeten zwaar worden. Indien 1# niet die st kende won de had gehad, niec den knotsslag op het hoofd, die hem nog de ooren deed sui- zen, zou hij, zelfs met Gaw op de schou ders, de Verslinders der Menschen met hun gedrongen beenen, die buitendien uitgeput waren door hun langen loop, gemakkelijk zijn voorgebleven. Maar nu had hij zijn krachten overschat; geen en- kel dier op de steppen of in het woud zou zulk een zware en afmattende taak hebben kunnen uitvoerenNu werd de afstand, die hem van de Kzamms scheid- de, steeds kleiner. Hij hoorde den grond dreunen onder hun tred; hij wist van seconde tot seconde hoeveel zij wonnen; zij waren vijf honder vaam ver, dan vier honderd, dan twee honderd. Toen zette de zoon van den Panter Gaw op den grond, kwam er een moment van opper- ste aarzeling, hoi stonden zijn oogen. „Gaw, zoon van »den Saiga", zeide hij eindelijk, „Naoh kan je niet verder mee- dragen van de Verslinders van Menschen." Gaw had zich opgericht. Hij sprak: tegenwoordig vaste weekloon. Van deze maatregel wordt preventief groote uitwer- king verwacht. Indien deze verwachtmg wordt teleurgesteld, zal een groot conflikt het gevolg zijn en zal het zelfs moeten komen tot een stilleggen van den gehee- len binnenbeurtvaart. In dezen brief komt voorts de uitnoodiging voor zich bij de actie aan te sluiten en het personeel de vaste dienstbetrekking op te zeggen. VERZET TEGEN DE HOOGE GEMEENTEBELASTINGEN IN ENGE LAND. Bij de in Engeland gehouden jaarlijk- sche verkiezing, waarbij een derde der gemeenteraden wordt vernieuwd, hebben de belastingbetalers, die wegens de op- drijving der gemeentebelastingen te hoop waren geloopen, zich duchtig laten gel- den. De arbeiderspartij, aan wier gemeen- teraadsleden de grootste schuld van de sterk opgejaagde belastingen wordt ge- weten, heeft geweldig klop gekregen. Zij had in 71 van de grootste steden 747 candidaten gesteld, van wie er slechts 199 werden gekozen. In de grootste fa- brieksteden Liverpool en Bradford werd zelfs geen enkele van hun 23 candidaten gekozen. Hetzelfde geschiedde in de fa- briekssteden Nottingham, Huddersfield, Warrington en Asthton. Daarentegen werden te Norwich alle elf candidaten der arbeiderspartij gekozen, terwijl te Westham 9 van de 13 arbeiderscandidaten gekozen werden; te Swansea 6 van de 13,, te Leicester en te Derby 4 van de 12, te Manchester 7 van de 25, te Bristol 5 van de 16, te Leeds 2 van de 15 en te Blackburn 1 van de 14. De overwinnaars bij deze verkiezingen zijn de candidaten der belastingbetalers, De conservatieven en liberalen behaalden slechts een geringe winst. DE BEIERSCHE BURGERWACHTEN. De Beiersche regeering heeft weinig lust om den eisch der Entente tot ontbin- ding der burgerwachten, waaronder de koningsgezinde Orgesch-troepen, een soort burgermilitie, over te gaan. Naar het Holl. Nwsb. uit Munchen meldt, heeft de Beiersche regeering het antwoord op de nota der Entente, be- treffende de ontbinding der burgerwach ten, aan de rijksregeering doen toekomen, en daarbij de verzekering gevend om trent de onverbrekelijke trouw van Beie- ren aan het rijk. Tevens wijst de Beier sche regeering op de onvoorwaardelijke noodzakelijkheid der burgerwachten en zegt dat, evenals bij den eisch tot uit- levering van de schuldigen aan den oor- log en bij dien tot vernieling der Die- selmotoren, Duitschland, zich moet ver- zetten. Overigens laten de bewoordingen der nota geen twijfel over, dat de Beiersche regeering niet van plan is, aan dezen eisch der Entente gevolg te geven. De Deutsch Allg. Ztg. verneemt daar- entegen van wetingelichte tufide, dat het bericht, als zou -'de Beiersche regeering een antwoord op de Ententenota tegen de ontbinding der Einwohnerwehren aan de rijksregeering hebben gezonden, niet juist is. DE TERECHTSTELLING VAN EEN 1SJARIGE SINN FEINER. Kavin Barry, de 18jarige Sinn-Feiner, die door de krijgsraad ter dood werd veroordeeld wegens medeplichtigheid aan het vermoorden van drie soldaten te Du blin, is in de Mountjoy-gevangenis opge- hangen. De misdaad waarvoor hij boette, had 20 September te Dublin plaats. Terwijl eenige soldaten bezig waren brood op een vrachtauto te laden, werden zij on- „Naoh moet Gaw verlaten en het Vuur redden." Nog geheel verdoofd, want niettegen staande de schokken was hij ingeslapen op Naoh's schouders, schudde hij zich en strekt de armen omhoog, en de Kzamms, die op zestig vaam afstand waren gena- derd, hieven hun werpspiesen om den strijd te beginqen. Naoh die vastbesloten was niet voor het allerlaatste oogenblik te vluchten, keerde zich naar hen toe. De eerste werptuigen zoemden; daar ze op te grooten afstand geworpen waren, vielen de meesten neer zonder de Oul hamr bereikt te hebben; een enkele scheer- de langs Gaw's been en maakte een schram alsof hij zich aan een rozendoorn ver- wond had. Bij den tegenaanval trot Na oh den dichtsbijstaanden Verslinder van Menschen; daarop doorboorde hij den buik van een krijger, die met groote sprongen nader kwam. Deze dubbele heldendaad bracht verwarring onder de voorhoede. Zij stieten een geweldigen kreet uit, maar verzamelden zich om versterkingen at te wachten. Deze rustpoos werd den Oulhamr gun- stig. De schram scheen Gaw wakker .te hebben geschud. Met nog bevende hand greep hij een harpoen en zwaaide die rond, het oogenblik afwachtende, dat de vijan den binnen het bereik van zijn worp zou den zijn. Naoh zag dit gebaar en vroeg: „Heeft Gaw zijn kracht weergevonden? Dat hij vluchte. Naoh zal de vervolgers verhoeds aangcvallen door een troep met revolvers gewapende iieden. Ee:i de- sol daten werd op slag gedood, twee ren werden gewond, zij overieden lcort daarna. De jonge Barry werd onder deri vrachtauto aangetroffen met een Duitsche revolver, waarin eenige afgeschoten hul- zen zaten. Een kogel van hetzelfde ka- liber werd in het lichaam van den gedoo- den soldaat gevonden. De executie van den jongen man, op wiens begenadiging tot op het laatste oogenblili was gehoopt, veroorzaakte te Dublin groote ontroering. Van den vroe- gen morgen af verzamelde een groote menschenmenigte zich voor de gevange- nis, die door soldaten en politic werd bewaakt. Een R. K. kapelaan, die den veroordeelde tot op het laatste oogenblik bijstond, verklaarde, dat hij moedig en zonder de minste vveifeling met een gebed op de lippen, het schavot betrad. Toen de bel van de gevangenis het oogenblik der executie aanduidde, knielde een groo te menschenmenigte buiten het gebouw. HARDING WIL HET NOODLiJDENDE EUROPA HELPEN. Volgens een bericht uit New-York zal de nicuwgekozen president der Vereenig- de Staten Harding, een groot bedrag uit- trekken voor de liulpverleening aan Euro- pa en een beroep doen op het Amerikaan- sche volk, om alle noodlijdende kinderen buiten Amerika te helpen. DE GRIEKSCHE TROONOPVOLGING. Het verkoopen van een oppositie-blad met een groot portret van den gewezen koning Constantijn er bij, werd te Athene de aanleiding tot twee betoogingen: een ten gunste van Venizelos en een van Con stantijn. Door het ingrijpen van enkele officieren werd de orde hersteld. Er wer den enkele revolverschoten gewisseld, waardoor drie personen werden gewond. De regeering heeft onmiddellijk inaatre- gelen genomen om de handhaving der or de te verzekeren. ERNSTIGE INCIDENTEN. In den democratischen staat Florida lie- pen de presidents-verkiezingen niet zonder dramatische incidenten af. Een neger, wien wegens achterstallige belasting het stemrecht was geweigerd, keerde des avonds laat naar de stenibus terug met een revolver, die hij afschoot op eenige blanken, van wie er twee gedood en twee gewond werden. Hoewel de neger werd gearresteerd, rukte de menigte hem uit de handen der politie en hing zij hem aan een boom op. Zijn lijk werd met kogels doorboord. Vijf andere ne- gers, die aan de ongeregeldheden hadden deelgenomen, werden levend verbrand. SCHOTLAND WIL NIET WORDEN DROOGGELEGD. Pussyfoot heeft in veischillende plaat sen van Schotland het pleit verloren. De eerste stemming in het Vereenigde Ko- ninkrijk, Maandag in Schotland begonnen, over de vraag, of Schotland al dan niet zal worden drooggelegd, liep uit op .een groote nederlaag voor de aanhangers van drankverbod. Zij hadden vooral een le- vendige propaganda gevoerd te Glasgow, waar slechts vier districten stemden voor intrekking van alle vergunningen, terwijl negen districten stemden voor verminde- ring van het aantal vergunningen en 24 voor handhaving van den bestaanden toe- stand, zoodat van de 1601 vergunningen te Glasgow slechts 64 zullen worden inge- trokken. Te Aberdeen was de uitslag, dat in alle elf districten de bestaande ver gunningen zullen wordsn gehandhaafd. Hiervoor stemden 32.901 personen tegen 11.997 voor prohibition en 808 voor ver- mindering der vergunningen. DE KABINETSCRISIS IN BELGIE. Woensdagmiddag is koning Albert per vliegtuig te Brussel aangekomen. Na den ophouden...." De jonge krijger aarzelde, maar de lei- der beval kortaf: Gaw sloeg op de vlucht; in het eerst was zijn gang zwaar en loom, maar al dra werd zijn tred vaster. Naoh ging langzaam en behoedzaam achteruit, in iedere hand een werpspies, en de Kzamm.-. aarzelden. Eindelijk gat hun aanvoerder bevel tot den aanval. De spiesen floten, de mannen sprongen voorwaarts. Naoh stuitte nog twee krijgers in hun loop en ruimde het veld. De jacht begon opnieuw over het on- effen terrein. Gaw voelde nu eens, dat zijn ledematen weer lenig waren, en kreeg dan weer een aanval van zwakte, waar in hij zijn spieren voelde ver2wakken en zijn adem moeilijk kwam. Naoh trok hern mee aan de hand. Toch bleven de Kzamms in het voordeel. Zij volgden in een gematigden gang, zonder zich te over- haasten, met het volste vertrouwen in hun uithoudingsvermogen. Nu kon Naoh ziin makker niet langer met zich mede voe- ren. De groote vermoeienissen en de koorts maakten, dat hij veel hinder van zijn wonde had; zijn hoofd was niet meer helder en tot overmaat van ramp had hij zijn voet aan een rotsblok gekwetst. „Gaw moet sterven", mompelde de jon ge krijger, zonder ophouden. „Naoh zal zeggen, dat hij goed gestreden heeft." (Wordt vervolgd.) TER NEUZENSCHE De fiurgemeester van TER NEUZEN tuaakt be- kend, dat ter gemeentesecrotarie ter image ligt een aanvraug van HENDUIK YERHAGE, oni vergunning tot het verrichten van bakkersarbeid tusschen S uui- des namiddags en uur des voormiddags in !iet perceel van Bovenstraat No. 22. Op Woensdag 17 November a.s., des voor- middags 10 uur/.aI in het raadhuis gelegenheid bestaan om ten overstaan van den' Burgemeester bezwaren tegen de aanvraag in te brengeri. Daarbij worden zoowel de aanvrager als zij, die bezwaren inbrengen, in de gelegenheid gesteld zich ■mar aanleiding van de bezwaren mondeling en schriftelijk te verklaren Zoowel de aanvrager als zij, die bezwaren inbrengen, kunnen gedurende acht dagen voor bet boven- gemelde tijdstip, ter secretarie der gemeente, van de ",T zake ingekomen schrifturen l.ennis nemen. Ter Neuzen. 6 November 1920. fie Bnrgemeester voornoemd, J. HUI'INGA. „Ga!"

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1920 | | pagina 1