Piacht-Filmveitooning. FimP.JjanfleSanfle. Voor Adam's Tijd Aanbesteding Rijtuig-Remise Katjes-Stijfsel, een ruime Keet, Seilj aoht Hoogaars. Jongmensch, een Boekhouder, Burgerwoonhuis Attsntie s. v. p. Handelsberi ch ten. Teekenbehoeften Schrijfbehoeften Landbouwberichten. GEMF.NB0E BERICHTEN. ADVERTENTIEN Adriana Sara Yergouwe, Algemeene Vergadering N.V. Zaadhandel Boomkweekerijen. Wed. P. DEJONG, Goes. Jaarlijksche Algemeene Vergadering Adresverandering. C. WIND VAN MERKESTEYN, Han delskantoor Gevraagd voor direct indiensttreding Argentijnsch Rundvleesch HEERENRIJWIEL Een Rijtuig-bergplaats beste Wilh. Tarwe, de van onds bekende bii de Fa MEEUWSEN-DEKKER, VOETBAL. GtetemMddag werd alhicr ccn voctbal- match gespeeld door ,,T. S. C.," 1 en „Wil- teimina" 1 van Axel. De uitslag was 6—4 telt voordeele van eerstgenoemde. Uit het scwstrekkelijk groot aantal punten dat weder- zijdsch gemaakt werd blijkt wel dat het ipef niet van het beste was. EEN BOTSING. Zaterdag reed de heer De Bruijne, archi tect alhier op zijn moterfiets Axel binnen, ioen hem een fietsrijder en een hondenkar tegemoet kwamen. Doordat de wielrijder (winoodig uitweek, kwam de heer De B., die mi beiden niet kon misrijden met de hon denkar in botsing, waardoor hij viel en fenigen tijd bewusteloos bleef liggen. Hij was echter weer spoedig bij gekomen en toon met bezeerde hand en bebloed gelaat geneeskundige hulp inroepen. Het ongeval 'f. naar omstandigheden goed afgeloopen. VAKCURSUS VOOR MEISJES- Naar we vernemen hebben zich voor de nursussen in verstelwerk en linnennaaien, in te richten door de vereeniging „Hulpbetoon door samenwerking'' 140 deelneemsters aangemeld. Een eijfer waaruit wel van een bestaande (pdioefte blijkt. BESMETTELIJKE ZIEKTEN. In het tijdvak van 26 September tot en met 2 October kwamen in Zeeland 8 geval- len van diphtheritus voor en wel te: Vlissingen 2, en een geval in leder der gemeente Colijnsplaat, Goes, Koewacht, Middelburg, Noordgonwe en Westdorpe. Andere gevallen van besmettelijke ziekten kwamen in onze provincie niet voor. WAARSCHUWING AAN IMMI- GRANTEN. In verband met herhaaldelijk uit de Ver- •eenigde Staten van Amerika ontvangen rae- dedeelingen, ziet de Directeur van het Infor- matiebureau der Nederlandsche Vereeniging JLandverhuizing" zich genoodzaakt er nog- maals met nadruk de aandacht van belang hebbenden op te vestigen, dat het beslist verboden is, eenigerlei afspraak te maken voor eene betrekking of voor werk in Ame rika, alvorens daar te lande te zijn aange- komen; zelfs voorloopige toezegging zijn niet toelaatbaar. Het in strijd handelen met de bedoelde bepatingen van de Amerikaansche immigra- tiewet kan de meest onaangename gevolgen hebben. Zoo werden in den laatsten tijd om die reden meerdere Nederlanders niet toegela- fen en naar het vaderland teruggezonden. ZAAMSLAG. Door Ds. H. P. M. de Walle, Geref. pre- dikant, is voor het beroep naar Oude Pekela bedankt. SLUISKIL. Te 's Hertogenbosch is o.m. geslaagd voor de acte „Vrije- en ordeoefeningen" mej. Elisa Meert van Sluiskil. Na 15 October a.s. zal hier door de Eerw. Zusters te Sluiskil geopend worden een Huishoudschool. Opdat elk meisje hier- van kan profTteeren is't schoolgeld zoo laag mogelijk gesteld. BOSCHKAPELLE. De tweede postbestelling, die tot heden slechts in de kom van het dorp geschiedde. zal voortaan in de gansche gemeente plaats vinden. HONTENISSE. Onderwijs. Bij het onderwijzend personeel. dezer ge meente is heel wat mutatie. Van de R. K. Jongensschool vertrokken een onderwijzer en eene onderwijzeres naar Biervliet; eene onderwijzeres van de open- bare school aan de Noordstraat is benoemd aan genoemde Jongensschool; een onder wijzer van de openbare school te Lams- waarde is benoemd ie Stoppeldijk, en het hoofd der openbare school te Molenhoek heeft eervol ontslag genomen wegens ge- vorderden leeftijd. DE ARBE1DSWET. Overgangsbesluit 1920- Artikel 27 der Arbeidswet bepaalt, dat bij algemeenen maatregel van bestuur voor een bepaalden tijd kan worden toegestaan, dat arbeiders in bepaalde bedrijven, of arbeiders, die bepaalde soorten van arbeid of arbeid onder bepaalde omstandigheden verrichten, in fabrieken of werkplaatsen langer arbeid verrichten 8 uur per dag of 45 uur per week. Bedoelde algenieene maatregel van be stuur is thans bij Kon. besluit vastge- steld, waarbij wordt bepaald dat, te reke- nen van 24 October a.s. af gewerkt mag worden in: bloembinderijen tevens bloemenwinkels gedurende twee jaar door arbeiders 1(> uren per dag, 55 uren per week, in boter- en kaasfabrieken gedurende 1 jaar door mannen en vrouwen 10 uren per dag, 55 uren per week, van 1 April tot 1 September, in constructie-werkplaatsen, ijzer- en staalgieterijen, machinefabriekcn, stoomketelmakerijen, scheepsbouwwerven, fabrieken van spoor- en tramwegmateriaal, ijzer- en staalstanzerijen, -perserijen, fa brieken van ijzeren en stalen schroeven, bouten en moeren, ijzerdraad-trekkerijen, spijker- en draadnagelfabrieken, staalwal- serijen, gedurende 2 jaren door mannen 8V2 uur per dag, 48 uren per week; in kalkzandsteenfabrieken gedurende 2 jaren door mannen 10 uren per dag, 55 uren per week; in nettenweverijen gedurende twee jaren dbor arbeiders 9 uren per dag, 50 uren per week; in phosphorietmalerijen gedurende 2 jaar door mannen 10 uren per dag, 55 uren per week; in slagerijen gedu rende het eerste halfjaar door mannelijke arbeiders van 16 jaar cn ouder 10 uren per dag, 55 uren per week; gedurende het tweede halfjaar door mannelijke arbeiders van 16 jaar en ouder 9 uren per dag, 56 uren per week; in steenbakkerijen geduren de 2 jaren door arbeiders 10 uren per dag, 55 uren per week, van 1 April, tot 1 Oc-> tober; in sterkerijen gedurende twee jaren door mannen 10 uren per dag, 55 uren per week; in stikstofbindingsfabrieken ge durende 2 jaar door mannen 10 uur per dag, 55 uur per week; in textielappreteer- derijen, -bleekerijen, -drukkerijen, -verve- rijen, bandfabrieken, fabrieken van poets- katoen, haspelarijen, kapok- en wattenfa- brieken, kunstwolfabrieken, ruwerijen, spin- nerijen, spoelerijen, tricotfabrieken, twij- nerijen, veterbandfabrieken, weverijen, wol- wasscherijen gedurende 2 jaren door man nen 8V2 uur per dag, 48 uur per week; in touwspirmerijen en -slagerijen geduren de 2 jaren door arbeiders 9 uur per dag, 50 uren per week; in veenderijen geduren de 2 jaren door arbeiders 10 uur per dag, 55 uur per week, van1 1 April tqt 1 Augus tus; in wasscherijen gedurende) 1 jaar door mannen en vrouwen 9 uren per dag, 50 uren per week, (niet voor het wasschen met de handen en voor het strijken); in zeilmakerijen gedurende 2 jaren voor man nen 10 uur per dag, 55 uur per week. Een arbeider van 15 jaar of ouder, die krachtens bovenstaande langer dan 9 uren op een dag arbeid verricht, in een fabriek of werkplaats, mag op dien dag arbeid verrichten hetzij tusschen 6 en 7 uur voormiddag, hetzij tusschen 6 en 7 uur namiddag. Een man of een vrouw, die ingevol- ge het bepaalde bij artikel 36 van het Werktijdenbesluit voor fabrieken of werk plaatsen 1920 in een boyengenoemde fa briek of werkplaats arbeid verricht voor 7 uur des voormiddags of na zes uur des namiddags, mag in die fabriek of werk plaats gedurende 1 uur per dag en 5 uur per week langer arbeid verrichten dan in- gevolge genoemd artikel geoorloofd is. Een man die deel uitmaakt van een ploeg van arbeiders, die op Zondag plegen arbeid te verrichten, ingevolge het be- bepaalde bij art. 33 van het Werktijdenbe sluit voor fabrieken of werkplaatsen 1920 in een continu werkende fabriek of weikplaats of in een continu werkend gedeclte van die fabriek of werkplaats mag in die fabriek of werkplaats gedu rende 2 jaren (na 24 October a.s.) ge- gedurende 55 uren per week, mits niet langer dan 158 uren in 3 achtereenvol- gende weken, arbeid verrichten. Deze alinea is niet van toepassing op den arbeid in suikerfabrieken. Dit Kon. besluit kan worden aangehaald onder den titel „Overgangsbesluit 1920". 3o. M. v. S., te Grijpskerke, wegens het niet plakken van 32 zegels, tot 32 maal f 2 boete, subs. 32 maal 2 dagen hecht. Door den ambtenaar van het O. M. te Hulst werd geeischt tegen: a. Th. B., te Koewacht, 6 maal 13, wegens het niet plakken van 6 zegels; b. P. J. J. V., landbouwer en vlasfabri- kant te St. Jansteen, 412 maal f2 boete, subs. 6 maanden hecht., wegens het niet plakken van 412 zegels; c. I. S. H., te Hontenisse, 62 maal t 2 boete, wegens het niet plakken van 62 zegels. De oogst der aardappelen is in Oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen zoo goed als geein- digd; de opbrengst blijft verre beneden het middelmatige, omdat er zooveel kleine wor den gestoken, wat vooral zijn oorzaak vindt in de zomerregens, waardoor de grond dicht- sloeg, de zonnewarmte met voldoende in den bodem doordrong. Loop der bevolking van Ter Neuzen Gedurende de afgeloopen week hebben zich in deze gemeente gevestigd: C. A. Vermaut, vlasbewerker, De Feijter- straat 21, uit Lauwe (Belgie). F. Oppeneer, dienstbode, Kerkhotlaan 15, uit Zaamslag. P. H. de Zeeuw, zonder, Noordstraat 68, uit Vlissingen. P. C. Scheele, zonder, Vlooswijkstraat 32, uit Den Haag. W. F. Bos, zonder, De Feijterstraat 23, uit Gent. P. T. A. Vermast, varensgezel. Kerkhof- laan 26, uit Dordrecht. I. van de V?en, off. L. d. H„ Donze-Vis- serstraat 61, uit Yerseke. W. C. Kool, dienstbode, Q 206, uit Hon tenisse. M. A. Dubois, dienstbode, Westkolkstraat 6, uit Vracene (Belgie). V. Storine, werkman, Kerkhoflaan 39, uit Antwerpen. L. E. Vuleyn, sloeproeier, Nieuwstraat 5. uit Oostende. V. van den Eeckhout, sloeproeier, Nieuw straat 5, uit Oostende. D. Thoon, sloeproeier, Nieuwstraat 5, uit Oostende. Vertrokken: J. C. Scheele, zonder, Lange Kerkstraat 66, naar Domburg. H. A. W. Probst, tandtechniker, Brouwe- rijstraat 13, naar Leiden. A. Jansen, onderwijzer, Driewegen O 79, naar Harderwijk. A. P. S. Pauwels, zonder, P 107, naar St.'Nicolaas (B.). A. Gj Hamelink, dienstbode, Nieuwediep 61. naar Rotterdam. Wed. J. Lauret, zonder, Q 110, naar Phi lippine. J. Kaan, notarisbed., Van Bovenstraat 38. naar Amerongen. J. N. Reinhoud, metselaarsknecht, Kazer- nestraat 7, naar Oostburg. K. A. Jolijt, bakker. Tholensstraat 44, naar Breskens. P. C. A. A. Fenijn, kommies R. B., Donze- Visserstraat 46, naar Sas van Gent. P. van Es, onderwijzer, GrenUlaan 29, naar Rhenen. E. van Hoeve, zonder, O 206, naar Goes. J. A. Delev. sloeproeier, Steenkamplaan ongen., naar Vlissingen. RECHTZAKEN. OVERTREDING DER LNVAL1DITEITS- WET. Door ten kantonrechter te Middelburg werden de volgende uitspraken gedaan lo. M. v. S., landbouwer te Grijpsker ke, T. A. S., coiffeur te Middelburg en J. P. G., kantoorbediende te Middelburg, alien tot f25 boete, subs. 25 dagen hecht., wegens het geven van onware inlichtingen; 2o. M. H., arbeider te Grijpskerke tot f 10 boete, subs. 10 dagen hecht., even- eens wegens het verstrekken van onware inlichtingen; 'n kraan gevallen en verdronken. - Te Rhenen trok het 2V2-jarig zoontje van v. d. B. een kan met kokende koffie om, en kreeg daarbij den inhoud over het lichaampje, waardoor het vreeselijk met brandwonden werd overdekt. Na een smartelijk lijden is de ongelukkige kleine overleden. Te Haskerhorne (Fr.) is de 17jarige boerendochter A. O., bij het spoelen, van de stoep gevallen en verdronken. - Aan het station te Leeuwarden is gistermiddag de 29jarige dienstbode _De G., toen zij op een reeds in beweging zijnde trein' wilde stappen, van de tree- plank gevallen, overreden en gedood. - De 61jarige H. Z., van Oude-Pekela (Gr.) is gisteren te Osternburg onder een wagen doorgereden. WATERVLIEGTUIG VERNIELD Een watervliegtuig van de Marine thuis- behoorende in het vliegkamp de Mok eu bestuurd door den len luitenant vlieger Nab, moest ®et als passagier den len lui tenant-vlieger Dorst, een noodlanding doen. Men was bezig met het houden van schietoefeningen uit het toestel, toen onver- waeht een der bladen van den schroef ge troffen werd, waardoor de motor doorsloeg en losraakte. Bp de landing sloeg het toestel over den kop en werd totaal vernield. De beiden inzittenden bleven wonder boven wonder ongedeerd. EEN GEHEIMZINNJGE GRU WELDAAD. Zaterdagmiddag tegen vier uur werd in de villa van admiraal v. Scheer (bekend uit het zeege»echt bp het Skagerak) te Weimar een moordaanslag gepleegd. [n den kolenkelder der villa werd het dienstmeisje dood gevonden. In een ande- ren kelder lag de echtgeuoote van den admiraal, dooielijk gewond door een schot in het hoofd en voor de gangdeur de achttienjarige doebter. door een schot in de borst eveneens zwaar gekwetst. Admiraal v. Scheer bevond zich in een kamer op de bovenste verdieping. In een bijkelder lag de moordenaar, de schilder Karl Biichner, die zich door een schot in het hoofd van het leven had be- roofd. Toen de schoten vielen. snelde een on- bekend persoon uit de villa, dien men even- wel op het spoor is. De in den kelder gevonden moordenaar was voor de daad goed toegerust. Hp had het gezicht met doeken omwonden, in zijn zak seheermessen en witte peper. Het staat nog niet vast wat de aanlei- ding tot den moord was. Jn de villa is niets gestolen. ERNSTIG SPOORWEGONGELUK IN ITALIE De nachttrein van Venetie naar Boulogne is op de brug over de Laguue bp Venetie tegen den achtersten wagon van een trein gereden, welke naar Milaan ging en tenge- volge van een defect aan de reminrichting was blpven staan. Drie-en twintig personen werden gedood en velen gewond. De havenarbeiders te Venetie legden ten teeken van rouw het werk neer. ONGELUKKEN. Bij Diemerbrug, op den weg naar Dui- vendrecht, is gisterennacht een huurauto uit Amsterdam te water gereden. Een in- zittende jengeman en de chauffeur werden gered. Een" twintigjarig meisje kwam on der den wagen en verdronk. Gisterenmorgen is een schipper, af- komstig van den Hout in de Mark nabij Zwartenberg te Zevenbergen jammerlijk verdronken. Hij en zijn zoontje vervoerde bieten. De jongen trok het schip vooruit, terwijl de vader duwde. De voorboom schijnt gebroken te zijn en is daardoor de schipper overboord geslagen. Niet aan- stonds moet de jongen het ongeluk ge merkt hebben. Aan het slingeren van het schip bemerkte de jongen dat zijn vader niet meer aan boord was. Te Vlaardingen is een 39-jarige man, wonende aldaar, in de Vulcaanhaven van 1NUEZ0NDEN SITJKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Mijnheer de Redacteur, Aan den Edel Achtbare Heer H. J. Colsen. De ondergeteekenden verzoeken U beleefd, om de geuite woorden, gesproken in de raads- vergadering van 30 Sept. te willen terugnemen, omdat anders een vervolging zal worden inge- steld. Op Uwe hof stede kunt U zeggen wat U wil, maar op een raadsvergadering, gaat dat volgens onze meening niet op. Dankend voor de plaatsruimte. UEdele dw. dienaren, J. P. SMIES. J. SMIES. Rotterdam, 11 October 1920. VEEMARKT. Aangevoerd werden 250 vette runderen 90 vette- eu graskalveren. 843 schapen eo faoimeien, 548 vatk^ns. De noteering was al< volgt Vette runderen le kw. 2,10 tot 2,15 2e kw. 2,05 tot 1,95 Be kw. 1,90 tot 1,80 Ossen le kw. 2,05 tot 2,15; 2e kw. 2,— tot 1,90 3e kw. 1,80 tot 1,70Kalveren le kw. /2,75 tot f 3,— 2e kw. 2,60 tot 2,40 3e kw. 2,20 tot 1,95Schapen le kw. 1,70 tot 1,60 2e kw. 1,50 tot 1,403e kw. 1,30 tot j 1,20; Lammeren f 1,60 tot f 1,70 arkens le kw. 1,85 tot 1,90 2e kw. /1,80 tot 1,70 3e kw. 1,60 tot 1,50 licht soort 1,40. Varkens waren met redelpken handel met eenigszins lagere prijzen dan de vorige week. Vet vee voor alle kwaliteiten met matigen handel, goede soorten prijshoudend doch overigens afwpkende prijzen. Schapen eD lammeren met redeljjken handel en een:g9zin8 terugloopende prpzen. VLAS. Aangevoerd was uitsluitend schoon. Blauw 940 steen 3,50 tot 4,— Groningsch 140 steen onverkochtWit 480 steen 3,— tot 3.50 Hollandsch Geel 1600 steen 3,25 tot 3,75 Dauw- root 1500 steen f 3,tot f 3,05. ZADEN. Lijnzaad blauw f 40,tot f 43, Lpnzaad wit f 37,tot J 38,Koolzaad f 37,tot 38,— Bruin Mosterdzaad f 48,— tot 50,— Geel Mosterdzaad f 34,tot 36,— Karwpzaad 34,— tot 36,Blauwmaanzaad 60.— tot 61",— AARDAPPELEN. Brielsche kralen 6.50 tot 7, Zeeuwsche Blauwe 8,tot f 8,50 Zeeuwsche Bonte f 8,tot f 8,50 Zeeuwsche Eigenheimers f 5,75 tot fd, Spuische Eigenheimers 5.90 tot 6,30 Blauwe Eigenheimers 5,75 tot 6, Poters 3,25 tot 4, VEILING. De in publieke veiling gebrachte gezonde Amerikaansche tarwemeel bracht f 37,75 per 100 K.G. op. EIEREN. Zeeuwsche en Overmaassche dooreen 17,tot 18,—. SCHEEPVAARTBEWEGING. 8 Oct. Eng. s.s. York. 3202 M3., stukgoed, van van Antwerpen naar Gent. Belg. s.s. Tony, 2136 M3., ledig, van Antwerpen naar Gent. Noors. s.s. Luksefjell, 3982 M1., erts, van Pomaran naar Gent. Fransch. s.s. Barleux, 4576 M3., hout, van|JJGent naar Cardiff. Eng. s.s. Hampshire, 2358 M3., stukgoed, van Antwerpen naar Gent. Fransch s.s. Orne, 6053 M3., Pyrite, van Huelva naar Gent. Eng. s.s. Ada, 174 M3., vaten, van Gent naar Yarmouth. 9 Oct. Eng. s.s. Natuna, 2143 M3., stukgoed, van Manchester naar Gent. Fransch 9.s. Canada, 8490 M3., briketten, van Ter Neuzen naar Kopenhagen. Eng. s.s. Hampshire, 2358 M3., stuk goed, van Gent naar Leith. Eng. s.s. River Ribble, 3145 M'., stuk goed, van Gent naar Goole. Eng. s.s. Crichtoan, 3184 M3., stukgoed, van Gent naar Leith. Eng. s.s. Falcon, 1910 Msstukgoed, van Gent n»ar LondeD. Eng. s.s. York, 3202 M3., stukgoed, van Gent jaar Hull. Eng. 8 s. Gen. Havelock, 2573 M3., stukgoed, van Gent naar Newcastle. Eng. s.s. Sybill Potter, 1557 M3., hout, van Gent naar Hull. 10 Oct.: Eng. s s. King Fisher, 818 M3., stuk goed, van Londen naar Gent. Eng. s.s. Ouse, 2841 M3stukgoed, van Goole naar Gent. Noers. s.s. Foldin. 18Q9 M3., papierpap, van Larvick naar Gent. Van 8 tot en met 10 October werden Largs de Middensluis alhier 77 binnenvaar- tuigen op en 61 afgeschut, langs de West- sluis 34 op- en 10 afgeschut. Heden overleed na eenkort doch smartelijk lijden, onze innig geliefde Echtgenoote en Moeder Echtgenoote van P. A. Mielen, in den ouderdom van ruim 44 jaren. Namens de Familie, P. A. MIELEN en Kinderen. Ter Neuzen, 9 October 1920. voor zijn smartelijk van mijn zorgvolle DALENA Zaamslag Mijn hartelljken dank aan mijn patroon ABRAHAM Haak, belangsteihng betoond bij het lijden en 00k bij het overlijden geliefde vrouw en der kinderen moeder CHATHAR1NA MAG JANSEN. JOZIAS BAREMAN. Cobperatleve Groentendrogerij en zouterij in iiquidatie. van AANDEELHOUDERS te houden od Woensdag 20 October I92O, des namiddags te I uur in het „H6iel Centraal", Markt, alhier. Ter Neuzen, 9 October 1920. Het Bestuur met de Iiquidatie belast, L. DE FEIJTER-HuijSSEN, Voorzitter. L. CH. WABEKE, Secretaris. Op dringend verzoek zal de alom geroemde Film van den Axelschen Fokpaardendag, op Zaterdag 1© October a.s. te Ter Neuzen worden vertoond op de bovenzaal van het Hotel Centraal aan de Markt te Ter Neuzen, des na middags 6 uur en 8 uur. Zij, die een mooie Film vol leven en afwisseling willen zien, maken van deze gelegenheid beslist gebrulk. Toegangskaarten te bekomen voor den Eersten rang ad t I.-,voordenTweeden Rang ad 10.7S, vanaf Woensday IS October aan genoemd Hotel en bij DE FEIJTER-Dieleman's Koloniale Wa- renhandel, Noordstraat 50, Ter Neuzen. op Vrljdag 2® Oct. a.®., n.m. I uur 30, in de Socigteit V.O. V. te Cities De punten van behandeling en stukken liggen vanaf 15 Oct. ter inzage ten kan- tore der Vennootschap. Aandeelen moeten uiterlijk 26' Oct. worden gedeponeerd ten kantore van een der vestiglngen der Natlonale Bankvereenlglngen in Zeeland, of aan het kantoor der Vennootschap te Goes. oud ad resNoordstraat 5. Nieuw adresHEERENGRACHT No. 13. Te koop wegens vertrek: Woon- en Slaapkamers en Zolder, grootte 6X7 Meters. A. DEN EXTER, Axelschestraat (Zwaantje) UITSTEKEND ONDERHOCDEN (reddingsloepmodel) billijk te koop, 3 slaappl., vooronder, kajult, ruime cockpit Afneemb- stelling v. aanhang- motortje- Br. no 19©, bur van dit blad- TE KOOP AANGEBODEN: Een goed onderhouden Te bevragen bij P A. VOERMAN VOERMAN, Philippine Firma P. J, VAN DE SANDE. in het bezit van diploma Handelsschool 4 jc en H B. S 3jc zoekt plaatsing op Brieven onder No. 177 Bureau van dit blad. bekwaam zelfstandig te werken. Brieven met opgaaf van verlangd salaris. Coop. Moss. Verk. Ver. ^PHIMOS" DAGELIJKS VERSCH bij J. VAN L.UIK. Boekhandel VerscHenen: DOOR JACK LONDON. De notaris E. B. DUMO- LEYN te Hontenisse zal, ten verzoeke van de Erven van den heer P. VEREECKEN, in leven Wethouder te Hontenisse, op Dinsdag 26 October 1920, des namiddags 2 uur, in het cafg bij den heer J. F, Buijsrogge—Kuijpers te Kloosterzande, in het open- baar verkoopen Ben (link met Stal, Erf en Tuin in den Molenstraat te Kloosterzande, gemeente Hontenisse, kadaster sectie F no. 246, groot 8,05 Aren (54roeden.) Aanvaarding bij betaling koopsom uiterlijk binnen zes weken. Nadere inlichtingen ten kantore van genoemden Notaris. Ondergeteekende beveelt zich aan tot het repareeren van diverse Naaimachlnes, o.a Cylinders (Schoenmakersmachines, Zakkenstop- machines). enz- Spoedig en billijk. H. A. DE BREUCK, Hulst. TE KOOP: een prachtlg als nieuw, laag model, en laag in prijs Tholensstraat 109. Ter Neuzen. Ondergeteekende zal, namens zijn principaal, trachten aan te bestedem op Zaterdag 16 dezer, nam. 3 uur in Hotel „Centraal": met b^komende werken in 3 perceelen en de massa. Bestek en teekening dfl,— perstel verkrijgbaar aan Bureau Vlooswp- straat 12a Aanwijs een uur voor de besteding in de Donze-Visserstraat. De Architect, GALLE. TE KOOP YOOR DE ZAAI goedgekeurd op stam en op partQ met certificaat en zonder schot, een prachtige droge korrel, gegroeid in den Eendracfit- polder, k 38 cent per Kilo. Adres: M. DEKKER, Zaamslag. WEDEROM VERKRIJGBAAR TER NEUZEN, Noordstraat 28. Win' eliers korting 1 Philippine.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1920 | | pagina 3