ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Dinsdag 12 October 1920. 60e Jaargang. Gemeeats Ter I eazen. HiliPEBWET. H IKS DEB WET. Mo. 7053. ABONNEMENT ADVERTENTlEN: Uitgifte van 2400Q, 6'/> percent Obligation. ILITIE Be Slip m hit SINN E-M LAND. Telefoon 25. Pit Blad verschijnt Maandag-, Woeasdaa- en Vrjjdagavond, nitgezeniisnl op Feestdagea, bij de Firma P. J. YAH DE SANDE te Ter Neozen. wijziging van den Provincialen StoombootdienstopdeWester-Schelde FEUILLETON. sjbbk •••iraEAfiBK; -r^s? Per 3 maanden binnen de stad f 1,40. Franco per post voor Nederland 1,60. Bij vooruitbetalingvoor het Buitenland per 3 maanden 2,20, perjaar j 8, Voor Nederland Per jaar bij vooruitbetaling 5,80. Men abonneert zich bij de Uitgeefster, of buiten Ter Neuzen ook bij alie Boekhandelaren, Postkantoren en Hulppostkantoren. Van 1 tot 4 regels 0,80. Voor elken regel meer 0,20. Grootere letters en cliche's worden naar plaatsruimte berekend. Handelsadvertentien bij regelabonnement tegen verminderd tarief, hetwelk op aanvraag verkrijgbaar is. Inzending van advertentien liefst een dag voor de uitgave. Burgemeester en Wethouders stellen de inschrijving op bovenstaande leering open op Woensdag 20 October 1920, van des voormiddags 9 nur tot des na- middags I uur, tot den koers van 100 percent. Gezegelde inschrjjvingsbiljetten in te zenden ten kantore van den Gemeente- Ontvanger te Ter Neuzen, waar de voor- waardeu ter inzage liggen. Burgemeester en Wethouders van Ter Neuzen, J. HUIZINGA, Burgemeester. r B. I. ZONNEVIJLLE, Sk Cretans. vanaf 25 October 1920 tot nadere aan- kondiging. Roman nit den Oertijd door I H. ROSNY. 18 - —i - Langen tijd bleven de Oulhamr onbewe- gelijk liggen. De zoon van den Panter verzon allerlei krijgslisten, terwijl hij de oogen gericht hield op het doovend vuur. Maar hij kwam tot geen besluit. Want al zou hij zich voor scherpe blikken kun nen verbergen, al zou hij zoo licht over de steppe kunnen glijden, dat een antilope of muilezel het zelfs niet zou kunnen hoo- ren, toch verspreidt de lichaamsreuk zich, terwijl men verder trekt en blijft hangen op het spoor; na verloop van tijd verdwijnt hij eerst, als een gunstige wind henv niet verwaait. Het gelach van een jakhals deed den grooten nomade het hoofd opheffen. Hij luisterde eerst in stilte, toen lachte hij zacht. „Nu zijn wij op het gebied van den jakhals," zeide hij. „Nam en Gaw zullen trachten om er een te vellen." Verbaasd keken zijn makkers hem aan. Hij hern am „Naoh zal in het struikgewas blijven wakenDe jakhals is even listig ais de wolf; nooit kan de mensch hem be- sluipen. Maar hij is altijd hongerig. Nam en Gaw zullen een stuk vleesch neerleg- gen en op eenigen afstand blijven wach- ten. Dan komt de jakhals, hij nadert en gaat heen. Dan nadert hij opnieuw en gaat weer heen. Dan zal hij om u bei den en om het vleesch rondsluipen. Als gij niet beweegt, als uw hoofd en uw handen als uit steen gehouwen zijn, dan zal hij zich na langen tijd op het vleesch werpen. Hij komt en is weer weg. Uw werpspies moet sneller zijn dan hij." Nam en Gaw gingen op jacht naar den jakhals. Deze dieren zijn niet moeilijk te vervolgen; hun geluid verraadt hen; zij we- ten dat geen enkel beest hen zoekt als prooi. De twee Oulhamr vonden er eeni- ge bij een boschje terpentijn-boomen. Er waren er vier, die gulzig rukten aan been- deren, waarvan zij het laatste vezeltje vleesch hadden afgeknaagd. Zij vluchtten niet voor de mannen; zij keken hen slechts wantrouwden aan; zij lachten zacht, ge- reed om weg te Snellen, zoodra zij von den, dat de vreemde wezens te nabijkwa- men. Nam en Gaw deden, gelijk Naoh bevo- len had. Zij' legdqn een bout van een ree neer, en nadat ze een eind uit den weg waren gegaan, bleven ze onbewege- lijk als de stammen der terpentijnboomen. Met voorzichtige pasjes slopen de jakhal- zen door het gras. Hun vrees verminder- de door den geur van het vleesch. Hoe- wel zij al meermalen dit rechtopstaande beest waren tegengekomen, kenden zij geen van alien zijn arglistigheid; in ieder geval volgden zij hem slechts op een af stand, omdat zij hem sterker dachten dan zich zelf. Zij hadden een fijn begrip en wisten, dat het gevaar altijd om hen was, in de duisternis en in het licht, zij waren dus vol wantrouwen. Langen tijd zwier- ven zij om den Oulhamr heen, steeds be- schreven zij nieuwe kringen, zij verbor- gen zich in de boschjes van terpentijn boomen en kwamen weer te voorschijn, telkens liepen zij in een wijden cirkel om de onbewegelijke gestalten heen. De maan dook reeds rood in het Oosten eer hun wantrouwen en hun geduld een ein de namen. Toch aarzelden zij nog; zij kwamen tot op twintig vaam van het lokaas; lang DE CRISIS BIJ POST- EN TELEGRAF1E- De tijdelijke Voorzitter van den Minister- raad ontving Yrijdag een deputatie uit de niet-confessioneeie vakcentrales, de heeren Stenhuis, voorzitter N. V. V., Lansink, voor zitter N. A. S. en Dekker, voorzitter A. V. V., nadat zij hadden verklaard, op de hui- dige staking van het post- en telegraafper- soneel tot nog toe direct noch indirect eeni gen invloed tt hebben gehad. De deputatie decide rnee, dat de ambtenarenorganisatie's bij haar aangesloten. voor de opheffing van de staking van het post- en telegraafperso- neel waren gestem^l en meende, dat went daartoe besloten, er voor de regeering ook aanleiding zou bestaan om hare maatrege- len tegenover hen die bjj de staking waren betrokken ongedaan te maken. Na de staking zouden dan de wenschen der ambtenaren door de besturen op nor- male wijze ter kennis van de Regeering ge- bracht kunnen worden. Een der leden van de deputatie ging nog verder en meende voldoende toezeggingen van de Regeering als voorwaarden voor de opheffing van de staking te moeten stellen. De Minister stelde in zijn antwoord voor- op, dat de Regeering de huidige staking als absoluut onwettig en ontoelaatbaar be- schouwde en dan ook niet bereid was in eenige onderhandeling met de stakers te treden. Uit dit standpunt volgt dat geerl enkele toezegging kan gedaan worden, voor- dat het werk zal zijn hervat. Als de toestand weer norntaal zal zijn is de Regeering bereid op normale wijze de wenschen van de amb tenaren onder de oogen te zien. De deputatie vefklaarde, al plaatste zij zich theoretiseh en ^rincipie'el op een ander standpunt, dezen gedachtengang te kunnen begrijpen en in het bijzonder te beseffen daf niet aanstonds toezeggingen over nieuwe traktementsregelingen kunnen gedaan wor den. Intus^chen verzocht zij om maatregelen als b.v. ontslag van enkele leiders of over- plaatsing in te trekken, indien de ambtena ren thans de staking opheffen. De Minister verklaarde in eene dergelijke uitwisseling niet te kunnen treden, omda; gelijk reeds volgt uit hetgeen hij vroeger had gezegd, geen sprake is van twee gelijk- waardige partfjen. De opheffing der staking. Naar aanleiding van het bovenvermelde onderhoud van Minister-president Ruys de Beerenbrouck met de bestuurders der vak centrales, en de daarop gevolgde bespre- kingen met de besturen der oiet-confessio- neele post- en telegrafiebonden, hebben de bestuurders der bonden aan alle afdeelin- gen een circulaire gezonden, waarbij alle vorige circulaires werden ingetrokken en het personeel aangeraden wordt het werk voort te zetten of te hervatten en voor een normale dienstuitvoering als voorheen zorg te dra- gen. bleven ze toen staan, zacht grommend. Ein- delijk werd hun gulzigheid hun te mach- tig; zij namen een besluit en wierpen zich alien tegelijk op hun prooi, omdat de een den ander niets gunde. Het geschied* de even snel, als Naoh gezegd had. Maar de harpoenen waren nog sneller; zij door- boorden de zijden van twee jakhalzen, terwijl de beide anderen hun buit mee- sleepten; toen doofden de strijdbijlen, al wat er nog aan leven was in de gewonde dieren. Toen Nam en Gaw met hun buit terug- kwamen, zeide Naoh: Nu kunnen wij de Verslinders der Men- schen verschalken. Want de lichaamsreuk van den jakhals is sterker dan de onze. Het vuur flikkerde weer op; het werd gevoed met droge takken en twijgen. Hoog hief het zijn gulzige vlammen en de rook steeg op; nu kon men duidelij- ker de slapers onderscheiden, de wape- nen en de voorraden; twee andere krij- g*ers waren de eerste opgevolgd, beiden zaten rustig met gebogen hoofd; zij had den geen vermoeden van gevaar. „Dezen", zeide Naoh, nadat hij ze aan- dachtig had gade geslagen, „zijn gemak- kelijker te overrompelen. Nam en Gaw hebben op jakhalzen gejaagd; de zoon van den Panter gaat op zijn beurt ter jacht." Hij daalde van den heuvel af, terwijl hij de huid van den jakhals meenamj en verdween in het struikgewas, dat zich naar het Westen uitstrekte. Eerst ver- wijderde hij zich van de Verslinders der Mensqhen,' opdat zij hem niet zoudett ontdekken. Hij ging dwars door destrui- ken, gleed tusschen het hooge eras, liep toen langs een moeras, dat geneel om- zoomd was door biezen en riet, nam daar- na zijn weg tuschen de linden en kwam zoo in een kreupelboschje op een afstand van 'ongeveer vierhonderd vaam van het vuur. Niettemin handhaafde het bestuur zijn bekend standpunt, dat de salarieering van alle groepen van P. T. T.-personeel drin- gend belan-grijke verbetering behoeft en de algemeene noodtoestand het optreden van een gedeelte van het personeel begrijpelijk maakt. Het vertrouwt, dat de regeering in afwachting eener. spoedige afdoende salaris- regeling meer bevredigende maatregelen zal nemen om in den oogenbTiRkelijken nood te voorzien, dan voorgesteld zijn in het advies van de Centrale Commissie voor het geor- ganiseerd overleg. Het resultaat der besprekingen is geweest, dat de stakers hun werk hervat hebben, te Amsterdam nadat zij een hen voorgelegde verklaring hebben geteekend, het werk niet meer te zullen belemmeren. Maatregelen zijn daarop genomen om den ontstanen ach- terstand in te halen. De directeuren en commiezen. De Haagsche afdeeling van de Vereeni- ging van directeuren en commiezen heeft gister drie motios aangenomen. In de eene wordt betreurd al sprak men geen oordeel uit over de motieven dat het bestuur van den C. B. T. T. T. uit den dienst ontslagen is, daar dit onverzoen- lijke optreden de verbittering nog zal doen toenemen. In de tweede wordt de desolate toestand van den dienst toegeschreven aan de on- juiste personeelpolitiek en wordt de Regee ring verzocht ten spoedigste de achterstel- ling van het personeel op *e heffen. In de derde wordt het centraal bestuur aangespoord niet te rusten voor de belofte van den directeur-generaal inzake gewii- zigde titulatuur is vervuld. Toepassing der Dwangwet van 1903. Naar Het Volk verneemt heeft Mr. Baron Van der Feltz, procureur-generaal bij het Gerechtshof te Amsterdam, op last van den Minister van Justitie, aan de politie aldaar opdracht gegeven, om de voorbereidingen te treffen, die noodig zijn tot het openen van een gerechtelijke insfruktie tegen een aantal personen, behoorende tot het perso neel van posterijen en telegrafie, tegen wie een vervolging zal worden ingesteld op gropdA/an de artt. 358bis, ter en quater van het ^etboek van Strafrecht. GRONDWETSHERZIEN1NG- Naar het Ned. Correspondentiebureau meent teweten, ligt het in de bedoeling nog deze maand het rapport van de Staatscom- missie voor de Grondwetsherziening vast te stellen. SAMENWERKING VAN VRIJZINNIGEN. De vergadering, Zaterdag op initiatief .van het hoofclbestuur der Liberale Unie te 's-Gravenhage gehouden, om de niogelijk- heid te overwegen van grootere samen- werking van vrijzinnigen, werd bijgewoond door afgevaardigden van dat hoofdbestuur en van de hoofdbesturen van den Econo- De wachters hadden zich niet bewogen. En zelfs al had een van beiden de lucht van den jakhals geroken, dan was daar- in nog niets verontrustends.- En Naoh nam nu iedere bijzonderheid van het kamp op. In de eerste plaats schatte hij het aantal krijgers en hun vermoedelijke kracht. Bijna alien waren zij krachtig gespierd; hun borst was gewelfd, ze hadden lange armen en korte beenen; de Oulhamr over- legde, dat geen zoo snel zou zijn als hij. Toen bekeek hij aandachtig het terrein. Een Iedige ruimte, waar de aarde vlak was, scheidde het kamp van een laag heuveltje. .Daarachter kwamen eenige struiken, daarna een terreinrug, begroeid met hoog gras, die naar links omboog. Dat gras zette zich voort tot op een vijf zes vaam van het vuur. Naoh aarzelde niet lang. Daar de wach ters nagenoeg met den rug naar hem toe gekeerd zaten, kroop hij naar het heuvel tje toe. Het ging langzaam. Bij iedere beweging van de wakers, hield hij stil, hij schuitelde over den grond als een slang. Als teere streelende handen voelde hij het schijnsel van het wachtvuur en het licht van de maan. Eindelijk had hij weer dekking gevonden; hij kroop voort achter de struiken, toen door het hooge gras en kwam zoo dicht bij het Vuur. De slapende krijgers omringden hem schief; de meesten waren binnen het be- reik van zijn werpspies. Als de wachters gealarmeerd werden door de minste on- verhoedsche beweging van hem, was hij verloren. Toch bleef hij in zeker opzicht in het voordeel; de wind blies in zijn richting en nam den rook van het vuur mee, en in dien rook werd de lichaams reuk van den mensch en de lucht van de jakhals-huid opgelost. Bovendien sche- nen de wakers wel haast ingedommeid; slechts nu en dan hief een van beiden het hoofd op. Naoh kwam nu in het voile licht, met mischen Bond en van den Bond van Vrije Liberalen. Uit den aard der zaak behielden alien zich de nadere instemming van hunne par- tijen voor, op welker beslissing zij in niets vooruit wenschen te loopen. Men was algemeen van overtuiging, dat een poging tot samenwerking kans van sla- gen zou kunnen hebben. Besloten werd eer- lang opnieuw te vergaderen en daarbii t pogen zich de medewerking van andere ge- lijkgezinde groepen van mannelijke en vrouwelijke kiezers te verzekeren. NEDERLAND EN HET FRANSCH- BELGISCHE VERBOND. Men meldt uit Berlijn aan de N. R. Crt. In de Kreuzzeitung bespreekt prof. Hoetsch de bekende overzichtschrijver van het blad, de Fransch-Belgische overeen- komst. Hij schrijft: Wat heeft Belgie aan dat verbond? Afhankelijkheid van Frankrijk, ontstemming en wantrouwen in Nederland, ontevredenheid en Qpgewondenheid in Bel gie zelf, en dat alleen, omdat de haat van 1914 de leidende kringen van Belgie ook thans nog, ten opzichte van Duitschland met blindheid slaat. Niet heel het Belgische volk staat achter de bewuste orienteering van Belgie naar Frankrijk. Er staat tegen over de overeenkomst een sterk oppositie, zoowel van Vlaamsche als van socialistische zijde, al moge ook minister van der Velde voor het militair verbond^ zijn. Deze Franschgezinde politiek heeft haar einddoel nog niet bereikt! Terloops zij opgemerkt, dat de overeen komst tegen het verdrag van Versailles en tegen den Volkenbond indruischt. Had de Volkenbond niet ten doel dergelijke bon genootschappen uit de wereld te helpen?... In Nederland heeft de militaire overeen komst veel onrust en groot wantrouwen m het leven geroepen. Men kan in Nederland, zoolang het verdrag niet is gepubliceerd, den inhoud en de draagkracht ervan niet overzien. De toenadering van Belgie tot Frankrijk heeft Nederland afgezonderd, en aidus ont- stond een versterking van de nog niet tot rustgekomen Belgisch annexionistische be weging ten opzichte van Zeeuwsch-Vlaan- deren en Nederlandsch Limburg. Dit einde van de Belgische neutraliteit verbaast ons niet. Wij hebben reeds in 1916 voorspeld, dat, welk ook het einde van den oorlog mocht wezen, de Belgische neu traliteit zou ophouden te bestaan. Wij voor- spelden, dat Belgie ofwel een Engelsch- Fransche vazalstaat zou worden, ofwel on der den invloed van Duitschland zou komen. Heden verbaast ons slechts, dat Belgie een vazalstaat van Frankrijk alleen wordt, ter wijl Engeland zwijgend toeziet. De staat die een dergelijk. militair verbond met Bel gie sluit, zal zich wel niet alleen om Bel- gie's Oostgrens, maar ook om het Schelde- vraagstuk, om Antwerpen en orq de Vlaam sche kust bezorgd maken. een sprong als van een tijger strekte hij de hand uit en greep een half verkoold stuk hout. Reeds keerde hij weer terug naar de grasbank, toen een gehuil weer- klonk, terwijl een der wakers op hem toe- liep en de ander zijn spies wierp. Bijna tegelijkertijd verhieven zich tien gestal ten. Maar eer een enkele van de Verslinders der Menschen had kunnen toesnellen, was Naoh al voorbij de plaats, waar men hem den terugtocht zou kunnen afsnijden. Zijn oorlogskreet uitstootend, vlood hij in rech- te lijn naar den heuvel, waar Nam en Gaw hem wachtten. De Kzamins volgden hem, zij liepen verspreid, en knorden als everzwijnen. Hoewel hun beenen kort waren, bleken zij toch snel te zijn maar niet voldoende om den Oulhamr te bereiken, die, zwaaiend met zijn toorts, voor hen uit sprong als een megaceros. Hij bereikte den heuvel met een vcorsprong van vijthonderd vaam, Nam en Gaw stonden recht-op. „Vlucht voor hen uit!" kreet hij. Hun slanke gestalten sprongen naar be- neden, bijna even snel als van den lei- der was hun gang. Naoh verheugde zich, dat hij deze lenige jongelieden had ver- kozen boven oudere en forschere krijgers. Want, terwijl zij de Kzamms ontliepen, kwamen zij hun op tien sprongen twee vaam voor. De zoon van den Panter hield hen zonder de minste moeite bij. In hem leefde de vaste wil om aan de vervolging te ontkomen en het innig ver- langen om niet den flikkerenden buit te verliezen, waarvoor hij reeds zooveel ge- leden had. De vlam was gedoofd. Een roode gloed was nog slechts overgeble- ven, die zich nauwelijks kon voortzetten langs het vochtige gedeelte van het hout. Maar' toch scheen deze gloed Naoh vol doende en hij, hoopte bij de eerste rust hem te kunnen aanwakkeren en voeueii. (Wordt vervolgd.) De Burgemeester van TER NEUZEN brengt ter kennis van logement-, koffie- en bierhuishouders en verdere onder- nemers .'an voor het publiek toegankelijke bedrijven, dat van af heden op het Gemeentehuis op de gewone kantoorureh GRATIS verkrijgbaar is Ter Neuzen, 11 October 1920. De Burgemeester van Tei Neuzen, J. HUIZINGA. Onderzoek betreffende voorgeoefendheid. De Burgemeester van TER NEUZEN maakt be- kend, dat op Dinsdag 9 November a.s. zal aanvangen het onderzoek tot het ver- werven van het bewijs betreffende het voldoen aan de eischen van voorgeoefend- heitl. bedoeld in art. 70 der Militiewet. Het bezit van dat bewijs geeft in geval van toevvijzing aan de Infanterie, de Vestjf g-Artillerie of de Genie- troepen (uitgezonderd telegrafisten en telephonisten) aanspraak op een twee maanden korteren eerste- oefeningstijdvoorts geeft het bewijs aanspraak op inlijving bij het korps en in het garnizoen ter keuze van den dienstplichtige, voor zoover bij voor zoo- danige inlijving geschikt is en deze met de belangen van den dienst is overeen te brengen. Bedoelde eischen zijn vastgesteld bij Koninklijk besluit van 17 Juni 1912 (Staatsblad no. 188.) In- lichtingen omtrent deze eischen zijn te verkrijgen ter secretarie dezer gemeente. Het onderzoek zal, zoo noodig, op twee of meer dagen, rolgende op genoemden datum, worden voortgezet. Het wordt gehouden in de volgende garnizoens- plaatsen AMSTERDAM, DEN liELDER, 's-GRAVENH AGE, GORINVHEM, BREDA, VENLO, ARNJIEM, KAM- FEN, LEEUWARDEN, AS SEN en UTRECHT. Aan het onderzoek kunnen deelnemen de lote- lingen, die bestemd zijn om voor de liehting van het volgend jaar bij de militie te worden ingelijfd. De lotelingen, die aan het onderzoek wen- schen deel te nemen, moeten zich voor 15 October a.s. aanmelden bij den Burgemeester der g?i»eehte, voor welke zij hebben geloOt. Zij moeten bij de aanmelding opgeven in welke gemeente zij aan het onderzoek wenschen deel te nemen. Zij, die niet verblijf houden in de gemeente, waar zij aan het onderzoek wenschen deel te nemen, moeten bovendien te kennen geven, of zij gedufende het onderzoek voor Kijksrekening legering en voeding wenschen te genieten. Aan de lotelingen, die zich voor bet onder zoek aanmelden, wordt, voor zooveel zij ter inlijving bestemd zijn, later bericht gezonden van de plaats (localiteit), waar en van het tijdstip, waarop zij zich voor deelneming aan het onderzoek moeten vervoegen. Ter Neuzen, 9 October 1920. De Burgemeester voornoemd, (Get.) J. HUIZINGA. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN, brengen ter openbare kennis, dat ter Gemeente- secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van KRIJN DEES te Ter Neuzen, om VERGENN1NG tot oprichting eener vlasserij op een gedeelte van het perceel, kadastraai bekend in sectie E, no. 449. Op Maandag, 28 October a s., des namiddags te 3 uur, zal ten gemeentehuize gelegenheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker, als zij, die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen, voorhetboven- gemelde tijdstip, ter Secretarie der Gemeente k e n- n i s nemen van de ter zake iDgekomen schrifturen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeen- komstig art. 7 der Hinderwet op den bovenbepaalden dag voor het gemeentebestuur zijn verschenen, ten einde hun bezwaren mondeling toe te lichten. Ter Neuzen, 11 October 1920. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J. HUIZINGA. De Seeretaris! B. I. ZONNEVIJLLE. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente- secretarie ler inzage ligt een verzoek met bijlagen van GEBR. HAMERLINCK te Ter Neuzen om VERG UNNING tot het aanbrengen van ver- anderingen aan hunne tegenwoordige inrichting voor het maken vail eierkolen op de perceelen, kadastraai bekend in sectie C, nos. 4673, 4674 en 467o. Op Maandag 28 October a.s., des namiddags 3 uur, zal ten Gemeentehuize gelegenheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker, als zij, die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen, voor het boven- gemelde tijdstip, ter Secretarie der Gemeente ken nis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeen- komstig art. 7 der Hinderwet op den bovenbepaalden dag voor het Gemeentebestuur zijn verschenen, ten einde hun bezwaren mondeling toe te lichten. Ter Neuzen, 11 October 1920. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, .1. HUIZINGA. De Seeretaris, B. I. ZONNEVIJLLE.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1920 | | pagina 1