Verloren. VAN DALEN Vulpenhouder „The Sovereing". Drie jaar schriftelijke garantie. Fimra P. J. van de Sande, ACADA Cementen Pannen en T egels. Handelsberichtflw. Maar Gent! een prachtig HEERGNRIJWIEL, Prijs 9,-, 10,50 en 12,- Landbouwberichten. GEMEN6DE BERICHTEN. Klej. Maria Theresia van Hertum, JAMES LITTLE Co. Ltd., Cargadoors. Per doos van 25 dozijn fl3,-. Perdozijn f 0,60. Per velf 0,06 Firma P.J. vandeSande, 80000 K.G. MACADAM TANDAETS ▼TVVTVTVVVTVVVTVTTVTVTV WW In toenemende mate werd er gebruik ge- maakt van de zweefcarrousel van den heer Huijgens, die ditmaal door een motor In plaats van door een paard werd gedreven, waardoor de beweging regelmatiger en ook vlugger was, hetgeen het genot van het zweven scheen te vertioogen. Dit bleef niet een spel vobr de jeugd of voor de jongeren, maar, na eerst op een afstand de zaak te hebben aanschouwd, kwamen ook de oude- ren schoorvoetend wat nader en klommen ten slotte ook in een bootje om den tocht te wagen, om daarna te verklaren dat het „eenig" is. Van alle overige etablisementen die op de markt stonden, het wafelkraam, het olie- boilenkraam, de schiettent, de Amerikaan- sciie hoepla, het vischvermaak, de snelfoto- grafietent, tot zelfs de waarzegster, hadden naar we vermeenen niet over bezoek of be- langstelling te klagen en dat druk geprofi- teerd werd van de dansgelegenheden behoe- ven we wel niet te vermelden, als men weet hoe dat amusement hier inheemsch is. Vooral Zaterdagavond was het op het kermisterrein zeer druk, vooral bij de auto's en den zweefmolen, waar velen zich amu- seerden met de zaak af te kijken of te wach- ten tot ze ook een plaatsje konden ver- overen, terwijl groote groepen familie- en vriendenkringen opgewekt heen en weer passeerden. Er heerschte algemeen een toon van vroolijkheid en wanklanken of di- sonanten werden daar niet gehoord. Zoo werd het 12 uur middernacht. De machines en orgels op het kermisterrein en in de cafe's werden stop gezet, de muzikan- ten der verschillende orkesten konden na een zwaren dag ook zichzelf rust geven en de kermisvierenden begonnen de lokalen enz. te ontruimen. De politie die daarvoor rond ging, had een zeer gemakkelijke taak. Op korten tijd was overal alles op straat. Hier en daar hoorde men nog korten tijd grootere of kleinere groepen hun lijfdeun uitgalinen wel niet alien even wellui- dend doch na korten tijd was de rust weergekeerd. Wel jammer dat, zooals we gisteren ver- namen, Zaterdagavond een paar jongelie- den uit de gemeente Zaamslag hebben ge- meend in een cafe alhier een veete te moeten uitvechten, waarbij de een den ander met een mes zoodanig toetakelde, dat genees- kundige hulp moest worden ingeroepen. De dader is in arrest genomen en gisteren, na- dat hij met den verwonde was geconfron- teerd en het feit bekend had en proces-ver- baal was opgemaakt, in vrijheid gesteld. N. V. EMAILLEER-, N1KKEL- EN KACHELFABRIEK. Bijvoegsel tot de Nederlandsche ,,Staats- courant" van 22 dezer bevat de akte van oprichting van de N. V.. Emailleer-, Nikkei- en Kachelfabriek E. N. K." alhier. De akte werd op 17 Augustus j.l. verleden ten over- staan van notaris Ph. J. Callenfels te dezer stede. De vennootschap heeft ten doel het drijven van den handel in rijwielen en rij- wielonderdeelen, het nikkelen en lakken van rijwielen en aanverwante artikelen, het fa- briceeren van kachels, het in den handel brengen van die kachels en het exploiteeren eaner ijzergieterij, alles in den ruimsten zin genomen. De vennootschap wordt aangegaan voor den tijd van ongeveer 30 jaren, ingegaan 17 Aug. j.l., om te eindigen na verloop van 31 Dec. 1949, behoudens verlenging van dit tijdvak. Het kapitaal der vennootschap bedraagt f 50.000, verdeeld in 100 aandeelen van f 500. Van dit kapitaal was op den dag der oprichting 30.000 geplaatst en volgestort door 33 aandeelhouders. De resteerende 40 aandeelen moeten, behoudens de verlenging van den termijn overeenkomstig art. 50 van het W. van K., geplaatst zijn voor 1 Januari 1930. Het bestuur der vennootschap is opgedra- gen aan een directeur, waartoe benoemd is de heer N. J. Acke alhier, onder toezicht van een raad van vijf commissarissen, zijnde de heeren J. J. de Jager, Lev. de Feijter Sz., G. Meertens, G. F. P. van der Peijl en W. Bedet, alien alhier woonachtig. BILJARTWEDSTRIJD. Wegens afwezigheid van spelers van el ders is de wedstrijd om het kampioenschap van Zeeuwsch-Vlaanderen gisteren niet be- eindigd. Dit zal vermoedelijk de volgende week het geval zijn. Gespeeld werden slechts twee partijen, n.i.Standaert 200 (hoogste serie 20, ge- mkldeld 3.28), De Krijger 172; Standaert 200 (hoogste serie 21, gemiddeld 3,77), Spinhof 190. UITVOER VAN VARKENS UIT ZEEUWSCH-VLAANDEREN. De Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel heeft goedgevonden te bepalen, dat met ingang van 21 September de uitvoer van varkens uit Zeeuwsch-Vlaanderen napr het overige gedeelte van Nederland weder is toegestaan. MAX1MUMPRIJZEN VOOR TURF. De Minister van Landbouw heeft voor Zeeland vastgesteld de navolgende maxi mum kleinhandelsprijzen voor den verkoop van turf: Korte turf 1.56 Zachte lange turf 1.86 Harde lange turf 1.92 Lange bakkersturf 1.92 Onder kleinhandelsprijs wordt verstaan de prijs van de turf afgehaald bij den tus- sohenhandel. De prijzen zijn per 100 stuks, bij verkoop van grooter of geringer hoeveelheden mogen slechts evenredige prijzen bedongen worden. Klachten over niet-inachtneming van bo- venvermelde maxima, alsmede wenschen om voor bepaalde op de lijst niet vermelde turf- soorten maxima vast te stellen, of wel om met het oog op plaatselijke omstandigheden voor eene bepaalde gemeente wijziging in de maxima te brengen, behooren gericht te worden tot den burgemeester. GEMEENTERAAD VAN CLINGE. Vergadering van Dinsdag 21 Sept. 1920. De Voorzitter en alle leden, behalve de heeren Praet en Schuddings, zijn tegen- woordig. j De notulen der twee laatste vergaderin- gen worden goedgekeurd en vastgesteld. Een verzoek van P. J. Leenknecht om verhooging zijner belooning voor het aan- steken en in orde houden der lantaarns te Nieuw-Namen met f 1,50 per lantaarn, wordt aangehouden tot de behandeling der begrootnig 1921, evenzoo het verzoek van Math, van Laer, om hare belooning voor het schoonhouden van het gemeentehuis met bijlevering van de hiervoor benoodig- de materialen te verhoogen van f 100,tot f 125,per jaar. Aan A. de Wilde wordt op zijn verzoek1 ontslag verleend als lan- taarnopsteker te Clinge (dorp); in zijne plaats wordt benoemd Gustaaf Verflieren. Een klacht van C. van Helsland te Ka- pellebrug omtrent den hem opgelegden te zwaren aanslag in den H.O. 1919 wordt voor kennisgeving aangenomen. Aan J. Magnus wordt ontheffing ver leend over een half jaar van zijn aanslag in de Hondenbelasting 1920. Op verzoek van zestien cafehouders te Kapellebrug wordt besloten de verorde- ning op de herbergen en tapperijen en daarmede gelijkgestelde bedrijven zooda nig te wijzigen, dat het in de buurtschap Kapellebrug op den derden Zondag en den daaropvolgenden Maandag en Dins- dag in October geoorloofd zal zijn in de vergunnings- en verloflocaliteiten openba- re muziek en danspartijen toe te laten van des namiddags drie uur tot des namid- dags tien uur. In de instructie van den gemeente-ont- vanger wordt op diens verzoek de be- paling opgenomen dat zijn kantoor voor het publiek slechts zal zijn opengesteld op iederen Maandagvoormiddag van 9 tot 12 uur; tevens wordt eene nadere regeling getroffen omtrent zijn vervanging in ge val van ziekte of verlof. Voor kennisgeving wordt aangenomen de beschikking van Gedeputeerde Staten, waarbij de aanslag van Aug. van Duijse in den H.O. 1919 van de 92e klasse (be- lastbaar inkomen f 15400,—) wordt terug- gebracht tot de 57e klasse (belastbaar inkomen f8400. Naar aanleiding van bet tot Gedeputeer de Staten gericht verzoek om het inge- zonden adres om een subsidie in de on- derwijskosten opnieuw in behandeling te willen nemen, bericht dit College hier- tegen bezwaar te moeten maken daar de financieele ongelegenheid waarin de ge meente verkeert niet het gevolg is van de stijgende onderwijsuitgaven, doch zijn oorzaak elders vindt, t.w. in den achter- uitgang der inkomsten van vele nering- doenden en als gevolg daarvan, in de bezwaren, die de invordering van den H.O. oplevert. Gedeputeerde Staten berichten voorts, dat het Kohier van den H.O. zal moeten worden opgemaakt tot een totaal van f 38.000,—zijnde het bedrag daarvoor in de begrooting geraamd, dat hun College echter gaarne bereid is, te trachten te verkrijgen, dat het eventueel tekort schie- tende bedrag van den H.O. in aanmer- king worde gebracht ter berekening van een aandeel der gemeente in de derde uitkeering uit de opbrengst der Oorlogs- winstbelasting. Na breedvoerige en langdurige beraad- slaging en bespreking wordt door den heer Kegelaer voorgesteld het kohier ge- heel opnieuw te doen opmaken en de geschatte inkomens eenvoudig vast te stel len op de bedragen die voor de Rijks- inkomstenbeiasting tot grondslag dienen. Door den heer Buysrogge wordt het voor- stel gedaan het kohier vast te stellen en ter goedkeuring in te zenden zooals het thans is opgemaakt (onder uitdrukkelijke mededeeling, dat de Raad er van over- tuigd is, dat een H.O. van f 38000,door een gemeente van 3800 inwoners niet op te brengen is ep dat de Raad slechts nood- gedwongen tot de totstandkoming van het kohier en, alleen zoover hem billijk voor- komt, ook tot de invordering hiervan, zijne medewerking verleent. Het voorstel van den heer Buysrogge wordt aangenomen met zes stemmen tegen drie voor dat van den heer Kegelaer. Het kohier alzoo vast gesteld zijnde wordt bepaald, dat de eene helft van den aanslag zal moeten vol- daan zijn voor! 1 Jajnuari 1921 en de an- dere voojr 1 April 1921. Door den heer Bol- sens wordt met klem erop aangedrongen dat het tarief voor de heffing van den H.O. wordt gevvijzigd door het meer pro- gressief te maken voor inkomens van f4000,en hooger; door den Voorzitter wordt toegezegd dit in overweging te zullen nemen met het Dagelijksch Be stuur, waarna den Raad eventueel een voorstel in dien zin zal worden gedaan. Naar aanleiding van de berichten van F. J. Praet en J. F. van Ruymbeke van niet aanneming hunner benoeming resp. tot plaatsvervangend lid-verhuurder en lid- huurder der Huurcommissie voor het Land van Hulst, worden aanbevolen resp. F. E. van der Heyden en D. A. de Foel- jager, die verkiaard hebben eene even- tueele benoeming aan te nemen. Door den heer van Duyse wordt nog- maals geklaagd over den toestand van den weg Kapellebrug-Roskam-llulst, waar- van de gemeente Hulst den onderhouds- plicht heeft. De Voorzitter zegt stappen te zullen doen dat de noodige verbetering spoedig tot stand komt. De heer Kege laer acht eene wegsverbetering aan de haven noodig. De heer Buysrogge wijst er op, dat het drinkwater der veldwach- terswoning reeds lang niet meer drink- baar is en zou willen dat hierin voor- zien werd. De heer Smet vraagt of de voor de secretarie aan te koopen kachel niet door tusschenkomst van een der sme- den in deze. gemeente kan worden gele- verd. De Voorzitter zegt toe, dat de ge- dane verzoeken in overweging zullen wor den genomen en hieraan zooveel mogelijk het noodige gevolg? zal worden gegeven. RECHTZAKEN. EEN WETHOUDER VOOR DE RECHTBANK. Door het O. M. bij de rechtbank te Mid- delburg is tegen een wethouder te Souburg, wegens diefstal van twee duiven op tentoon- stellingen te Vlissingen in 1918 en 1919 ge- houden, een rriaand gevangenisstraf gevor- derd. DE VEEPEST. Hoswel het met de veepest in Belgie steeds beter gaat, handhaaft de Belgische regeeiing voorloopig nog de strenge maat- regelen. Zjj hoopt eveDwel, dat de invcer van Nederlandsch vee, waaraan in Belgie groot gebrek is, binr e i een viertal weken inrvat zal wo den Wat ons land betreft de minister van Financien en van Landbouw hebben ingf- trokken hun beschikking, waarbjj het ver- keer met eenhoevige dieren over ds Neder landsch Belgische grens verboden werd. DE AARDAPPELUITVOEB. Het bericht van de ,/Leeuw. Ort." dat de waarschijnljjkheid groot is, dat uitvoer- vergunoing zal worden verleend voor te velde staande goedgekeurde klei-nardappelen, spreekt de B. Ct." tegen. Het bericht is zooal niet onjuist, dan toch zeker zeer onvolledig. Te Devoegder plaatse decide men het blad mede, dat de Minister van Landbouw op het standpunt staat, dat er absoluut geen consumpt e-aardappelen zullen uitgevoerd mogen worden. Noch klei-aard- appelen, noch zandaar.iapp 1 n, die gewoon- Ijjk voor de consumptie in ons land gebruikt wo! den, zullen dus voor den export worden vrjjgegevec. Het is ecbter mogelgk dat uitvoervergunningen zullen worden gegeven voor aardappelen (witvleezige veenaardappe- len e. d.), die bestemd zjjn voor verwerking in fabrieken. Deze uitvoer zal echter geheel afhanke- Ijjk zfl'n van de omstandigheden of de fabri- kanten, die deze producfen in den regel verwerken, het voordeeliger aehten ze in natura te exporteeren, dan wel ze eerst te verwerken tot aardappelmeel om dat later in het buitenland af te zetten? ONZEDELIJKE HANDEL1NGEN. Een onderwjjzer te Delft is gearresteerd wegens het plegen van onzedelijke hande- lingen met vrouwelijke leerlingen. AANKLACHT TEGEN EEN BURGEMEESTER. De justitie te Arnhem beeft een vervol- ging ingesteld tegen J. J. de K., burge meester van Zelhem, wegens niet te t o-men handelingen met een minderjarig meisje. Het bewuste meisje dat onder bescherming stond van den voogdijraad, is in het ge- sticht Veldzicht te Apeldoorn opgenomen. PALING UIT DENEMARKEN. oor het eerst na den oorlog vertrok weer van Stavoren een der bekende paling- aken, de »Stad Workum", schipper Van der "jchaaf, om een lading paling te halen uit Denemarken. De vaart op Londen is nog niet her vat. EEN KRANKZINN1GE VROUW IN DE BOSSCHEN AANGETROFFEN. In dj bosschen bij Bussum is emkrank zinnige vrouw aangehouden, die door de politie naar het bureau werd gebracht en daar een cacht beeft doorgebracht. Ver- volgens G zij naar een gesticht te Amster dam overgebracbt. Het bleek een 22jarig meisje te zijn uit Alkmaar, dat zich een engelukkige liefde al te ernstig had aan- getrokken. EEN BAKKERSOVEN ALS BRANDKAST. lie landbouwer R., te Zuhnen bij Nieu- we Schans had1 sedert April 900.000 mark verstopt in een oven, die vroeger ge bruikt werd voor het bakken van eigen brood. Nu er weer voldoende meel was, werd de oven zonder dat R. dit wist, weer gebruikt en verbrandde al het geld. DOOR VERG1FT1GE DAMPEN GEDOOD. Bij het vernietigen van gasgranaten te Breloh op de Luneburgerheide zijn, door- dat de wind plotseling draaide, drie per- sonen door de vergiftige dampen gedood. Tal van anderen zijn meer of minder ern stig ongesteld. TWEE VLIEGERS GEDOOD. Te Cleveland in Ohio zijn twee vliegers van een postvliegtuig, dat op 500 meter hoogte in brand raakte, gedood. Loop der bevolking van Ter Neuzen. In de afgeloopen week hebben zich in deze gemeente gevestigd: C. M. C. Orujjt, handelaarster, Nieuwediep 110, van Gent. L. J. v. d. Broecke, schipper, Steenkampl. 36, van Laeken. W. M. Verswjjveren, eerw. zuster, Q 183, van Hooge en Lage Zwaluwe. V ertrokken: A. C. Ebert, dienstbode, naar Hontenisse- S. M. v. d. Oord, zonder beroep, E 8i naar Delft. A. Loekemejjer, kantoor bediende, 2e Verbindingsstr. 9, naar Rotterdam. J. van Vjjven, schipper, aan boord, naar Amsterdam. A. L. Heijens, zonder beroep, Kerkhofl. 29, naar Stoppeldijk. A. Dees, onderwjjzer, Baandjjk 2, naar Amsterdam. Rotterdam, 27 September 1920. VEEMARKT. Amgevoerd werden 246 vette runderen, 665 vette- en graskalveren. 84 schapen en lammeren, 450 varkens. De ro'eering was als volgt Vette runderen le kw. 2,10 tot 2,20 2e kw. 2,05 tot 1,95 3e kw. 1,85 tot 1,75 Ossen le kw. 2,10 tot 2,15; 2e kw. 2,— tot 1,903e kw. 1,80 tot /],70; Kalveren le kw. 2,75 tot 3,2e kw. 2.10 tot 2,25; 3e kw. f 2,05 toi 1,85Schapen le kw. 1,40 tot 1,50 2e kw. 1,35 tot 1,25 3e kw. 1.20 tot 1,10; Lammeren 1,40 tot 1,50Varkens le kw. 1,85 tot 1882e kw. /1.80 tot 1,70 3e kw. /1,60 licht soort f 1,50. Vet vee en kalveren met matigen aanvoer en zeer matigen handel in alle kwaiiteiten. De handel en aanvoer van varkens, schapen en lammeren was redeijjk terwjjl de prjjzen stationnair waren, enkele prima soorten waren iets boven noteering. VLAS. Blauw 280 steen 4,— tot 5, Wit 90 steen onverkochtGeel 1120 steen 4, - tot 5,— Dauwroot 200 steen 2,75 tot 3,25. ZADEN. Lijnzaad 36,— tot 40.— Koolzaad 38,tot 40,Bruin Mosterdzaad 46,tot f 50,Geel Mosterdzaad 30,tot f 34,Karwijzaad 33, tot 36, MEELVEIL1NG. De in veiling gebrachte partjjen brachten de volgende prijzen op Tarwebloem B. S. I 39,75 tot 50, Tarwebloem B. S. II 37,75 tot 47,— Tarwebloem B. S. Ill f 37,— tot 37,50; Roggebloem 34,— tot 37,50 Gerste- bloem J 32,tot f 33,75 Maisbloem en -meel 22,— tot. 26,75 Veegsel f 25,— tot f 26,25. AARDAPPELEN. Brielsche kralen f 6,50 tot 7, Brielsche Eigenheimers 5.60 tot 6, Spuische Eigenheimers f 5,80 tot 6,20 Blauwe Eigenheimers 5,75 tot 6, Poter, 3,25 tot 4, EIEREN. Zeeuwsche en Overmaassche dooreen 16,- tot 17,50. SCHEEP VAARTBE WEG ING. 24 Sept. Eng. s.s. Darlington, 3044 M3., stukgoed, van Antwerpen naar Gent. Eng. Falcon, 1910 M5., stukgoed, van Londen naar Gent. Eng. Alt, 2840 M3., stukgoed, van Ant werpen naar Gent. Belg. s.s. Groningen. 1289 M3., ledig, van Antwerpen' naar Gent. 25 Sept. Eng. s.s. Egret. 3945 M3., stukgoed, van Manchester naar Gent. Noorsch s.s. Askelad, 2148 M3., hout, van Kotka naar Gent. Eng. ss. Jolly Diana, 405 M3., stuk goed, van Gent naar Londen. Eng. s.s. Chrichtoun, 3184 M3., stukgoed, van Gent naar Leith. Eng. s s. Gen. Havelock, 2073 M3., stuk goed, van Gent naar New-Castle. Belg. ss Emmanuel, 598 M3., ledig, van Gent naar Ostende. Eng. s.s. Darlingtnn, 3044 M3., stukgoed, van Gent naar Hull. Eng. s.s. Alt, 2840 M3., stukgoed. van Gent naar Goole. 26 Sept. Eng. s.s. Falcon, 1910 M3., stukgoed, van Gent naar Londen. Eng. s.s. King Fischer, 818 M3., stuk goed, van Londen naar Gent. Ned. motortj. Frederik, 267 M3., ledig, van West-Hartlepool naar Ter Neuzen. Eng. s.s. Volga 798 M3., steenkolen, van Goole naar Ter Neuzen. Van 24 tot en met 26 September werden largs de Middensluis alhier 35 binnenvaar- tuigen op- en 52 afgeschut, langs de West- sluis 2 op- en 0 afgeschut. Heden overleed, na voorzien te zijn van de H H. Sacramenten der Stervenden, na een langdurig lijden, tot onze diepe droefheid, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, wed- van dhr- Florimond Johan Meij, in den ouderdom van 57 jaren. Ter Neuzen, 26 Sept. 1920 Mijn hartelijken dank aan alien, zoowel van hier als van elders, welke belangstelling hebben betoond op Woensdag 22 Sept. 1.1. W. DE MUL, Zaamslag Een P0RTEM0NNAIE met "geld, waaronder een bankbiljet van 100 gulden een van 25 en een van 10 en eenig klein zilvergeld. De eerlijke vinder wordt be- eeld verzocht het tegen ruime belooning terug te bezorgen. Donze Visserstraat 7. Ter Neuzen Commissie inzake den uitvoer van Slaciitvee uit Zeeuwscli-Vlaanderen, SecretariaatLandbouwhuis te Goes, H.H. Handelaren welke slachtvee, vette schapen of vet e varkens onder toezicht van den Veeartsenijkundigen Dienstuit Zeeuwsch-Vlaanderen naar een abattoir in een der groote Nederlandsche steden wenschen te vervoeren om aldaar voor de slachtbank te verkoopen, kunnen hiervoor de noodige formulieren ter invulling aanvragen aan het Secretariaat der Commissie, hetwelk voor het aan vragen van dispensaiie op het vervoer- verbod zorg draagt. De Secretaris der Commissie Tj. B. E. KIELSTRA. Hierbij wordt gewaarschuwd tegen het verleenen van cre- diet, in welken vorm ook, aan de bemanning van het Engelsche Viermastschip ..ARCHIBALD RUSSELL", Kapitein A. BUCHAN. Geen enkele rekening wordt befaald zonder toestemming en goedkeuring van Kapitein en Cargadoor. morgen Wie naar Gent een reisje doet om geweefsels te gaan koopen, SARGIEN, BEDDE- of ONOERGOED, zal zich immer erg misloopen zoo z'hij niet in 't magazijn „-(Langemunt)- In't Groot Wit Kruls - 't oudste en best gekende huis - in vertrouwen en gaat halen Nergens kan men beter zijn, en men zal niet duttr betalen VOORHAN DEM TER NEUZEN. BOEKHANDEL Het Bestuur van het Waterschap ZUID-KATS, St. ANNA en SPARKS, vraagt prljsopgaal voor de levering van van 2 tot 5 c.M, De levering moet geschieden franco op de losplaats nabij het Schuitershof te Ter Neuzen, tusschen 15 November en 1 December 1920; het wegen op de weegbrug aldaar- Betaling 1 maand na de levering. Biljetten (op zegel) in te ieveren bij den Ontvanger-Griffier voor Woensdag 6 October 1920. Het Bestuur voornoemd, JAC, HUIJSSEN Sr., Dijkgraaf. JOH. SCHEELE, Ontv.-Griffier. Ter Neuzen, 27 Sept. 1920. Sluissche Cementenpannen en -tegelfabriek. levert van af heden tegen concurreerende prflzen Wederverkoopers genleten rabat. Voor Uwe Machinale Timmerwerken gelieve U zich te wenden tot de Stoomtimmerfabriek .ZEELAND" Selsstraat. - P/liddelburg. Gedeponeerd Fabrieksmerk STARA'S SMET POEDER onfeilbaar middel tegen Kiemschimmel, Steanbrand Pop. Stara's Chemisch Pharmaceutisch Fabriek, Amsterdam- Steeds voorradig bij den Hoofdvertegenwoordiger voor ZEELAND 3. 8MALLEGANGE, ZAADHANDEL. TER NEUZEN Telefoon 115 TE KOOP: als nieuw, voor jeugdig persoon van ongeveer 15 jaar. Tholensstr. 109. Aan hetzelfde adres ook nog een flinke Buiskachel t e k o o p. Brouwerljstraat (Hook Havenstraat) Ter Neuzen, ii dagelljks te consulteeren van 9—12 en van 2—4 onr. Plaatsen van Kunsttanden en Gebitten. Behandelen van Mond- en Tandziekten. iAAAAAAA Boekhandel, TER NEUZEN. EMMA PETRONELI.A VAN REI.IEN- Meij en Kinderen. OSCAR WALTERES MEI.I-- Mouque en Kind ARTHUR ALPHONSE MEU— De Lamper en Kinderen. ANNA MARIA DURINK-Meii. GEORGE. GASTON. LOUISA. MARIE. Tel. S3 en ISO. NEUZEN

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1920 | | pagina 3