^mcbrp VAN DAI,EN Motoren te koop. <fo(£e mzlk p Bekendmaking. Bekendmaking. Pisrsssnspoldsr. Eene HOFSTEDE Dr. Kindermann Schaakclub „TERNEUZEN" EIEREH. erloram 40 a 50.000 iCooiraapplaiiten IJ S K A S T„ Hoogwatergetij te Ter Neuzen TAN2AET8 30 a 40000 v. v. Eieren, BOOGKABfHET, Te wrpachten EEN WOONHU1S, Goudeo Heerpiikptiingen Goudeu^Heereuhorloges Oogarts Koolraapplanten L00PVARKENS. e8n Bamboa Vischkaois, een KAR op veeren, eeogebruikte,doch in goedenstaatzijnde z CORRESSPONDENTIE. Wegens plaatsgebrek moeten eenige stuk- keD, benevens het verslag van den gemeen- teraad van Zaamslag, bljjven liggen tot het volgend nummer. Red. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. SCHEEPVAARTBEWEGING. 9 Juni Eng. sch, Alice Williams, 372 M3., fos faat, van Ter Neuzen naar Plymouth. ^Eng. ss. Skarv, 447 Ms., stukgoed, van Londen naar Gent. Eng. s s. Darlington, 3044 Ms., stuk goed, van Gent naar Hull. Eng. 8.s. Swynfleet, 3306 M3., 7las, van Boston naar Gent. Eng. s.s. Scartho, 1609 M8., ledig, van Antwerpan naar Gent. 10 Juni. Eng. s.s. laline, 517 MA, creosoot-olie, van Lor den naar Selzaete. Eng. s s. Faxfleet, 2885 M3., vlas, van Boston naar Gent. Belg. s.s Marie Louise, 399 M3., ledig, van Ostende naar Gent. h it-sen s.s. Capella. 2878 M3 diversen, van Antwerpen naar Gent. Noorseh s.s. Ediih Fishe, 5049 M3 ledig, van Gent haar Blyih. Eng. s 8. lrwell, 2944 M3stukgoed, van Goole naar Gent. Eng. s.s. Stanislas, 3075 M3., stukgoed, van Antwerpen naar Gent. Van 9 tot en met 10 Juni zijn langs de Middensjuis alhier 26 binnenvaartuigen op en 37 argeschut; langs de Westsluis 1 op en 1 afgeschnt. D A G E N. Voorm, Nam - Zaterdag 12 Juni 9.36 10.9 Zondag 18 10.41 11.11 Maandag 14 11.37 Dinsdag 15 n 0-4 12.29 Woensdag 16 0 55 1.18 Donderdag 17 u 1.48 2.7 Vijjdag 18 n 2.32 2 56 Breuwarljctraat (Hoek Havenstraat) Ter Neuzen, i* dagelijks te consulteeren van 9 - 12 tn van 24 nnr. Plaatsen van Kunsttanden en Gebitten. Behandeien van Mond- en Tandziekten TELEFOON No. lOo. Een afnemer vraagt wekelijks tegen overeengekomen Conditie. Franco brieven J. C. H DE VRIJ, Merk Duitsch Otto en Bens, van 8 tot 16 P.K., alles op wagen. Ook Dorsch- en Zaaimachines. Alles onmiddellijk leyerbaar A, CERPENTIER, Koewacht. Dinsdag 22 Juni 1920, een Damestaschje, inhoudende een zilveren oeursje met tenig geld. Tegeu belo'bning terug te bezorgen aan het bureau van dit blad. TEKOOP: een m ahonlehouten bij F. ST0FFELS-M0ENS, Zaamslag. Het Bestuur van den EUGENfcf polder maakt bekend: dat eene vergadering van Stem bevoegde Ingelanden ?al worden ge houden op Dinsdag den 22 Juni 1920, 's voormiddags ten 11 ure, ten huize van den heer A. At RNAUDTS te Sas van Gent dat de rekening over de dienstjaren 1918/19 en 1919/20 en de begrooting vt or 1920/21 en 1921/22, voor en na de vaststelling gedurende acht dagen ten kantore van den Ontvanger-Grif- fier ter inzage zullen liggen, en dat van die stukken voor de eigena- ren van gronden indien polder tegen betaling der kosten afschriften te be* komen zijn. Sas van Gent, 11 juni 1920. Het Bestuur voornoemd, C. L. WAUTERS, Dijkgraaf. A. NOLSON Ontv.-Griffier. Goed en goedkoop geldt ook voor „GL1M" Schoencreamhoe zuiniger gebruikt, hoe schooner resultaat te koop. Te bevraeen bij JAN DE B0KX, Ter Neuzen, Catspolder. Sollicitanten naar de betrekking van ONTVANGER-GRIFFJER worden er op gewezen, dat de verzoekschriften op Dinsdag 15 Juni !920, irioeten worden ingediend bij den Waarnd Dijkgraaf, den heer Hk VAN DOESELAAR te Hoek. Een mooie sorteering en vindt U t»Ij Axel. A. ESSELBRUGGE. te bekomen bij D. BE KRAKER, Landbouwer, ZAAMSLAG. TE KOOP verschillende soorten Aan hetzelfde adres bij F. ST0FFELS-M0ENS, Zaamslag. TE KOOP geschikt voor groote pony of paard, bij P. OF MUL, Martinus Eijkestraat, TER NEUZEN TE KOOP: E. A. IJSEBAERT, Viooswijkstraat 57, Ter Neuzen. wij clienaangaande reeds hierover schreven. Met uw voorstel om de laatste alinea van artikel 1 van het „Reglement van aanslui ting aan het leidingnet en van levering van eiectrischen stroom volgens metertarief" te lezen als door u vermeld, gaan wij accoord. De laatste alinea van artikel 1 van het „re- giement van aansluiting aan het leidingsnet er van levering van eiectrischen stroom bij abonnement volgens weektarief", zal dan ge- lijkluidend moeten worden gewijzigd. Wij zouden daaraan in beide reglementen nog de volgende toevoeging wenfccben: Wanneer de bedoelde verbintenis wordt .aangegaan door anderen dan de gemeente is ',de maatschappij bevoegd zich van den noo- :,digen waarborg tot nakoming der verbintenis te verzekeren". Met het door u voorgestelde toe te voegen artikel 18 'aan het reglement van aansluiting aan het leidingnet en van levering van eiec trischen stroom volgens metertarief", kunnen v. ions vereenigen en het zal dan ook wel uwe beitoeling zijn; aan het ,,reglement van aan sluiting aan het leidingnet en levering van eiectrischen stroom bij abonnement volgens weektarief" een nieuw artikel 14 toe te voe gen luidende: Wanneer omtrent de toepassing dezer be- :pa)ingen verschil van meening mocht ont- staan tusschen burgemeester en wethouders ..van Ter Neuzen en den eoncessionaris; zullen .partijen zich onderwerpen aan een arbitrage ,als bedoeld in artikel 5 van de concessie- .voorwaarden". Tenslotte doen wij de volgende voorstellen betreffende de wijzigingen aan te brengen in de artikel en 3 en 4 van het „reglement van aansluiting aan het leidingnet en van levering van eiectrischen stroom volgens metertarief" en omtrent den spertijd. De in artikel 3 van bedoeld reglement ver melde prijzen van 5, 10 en f 16 respec- tievelijk te wijzigen in f 10, f 20 en f 32 en de huurprijzen der electriciteits-meters be doeld in artikel 4 van het reglement te stel- len als volgt: Voor een aangesloten stroomsterkte van 4 ampere 0,30 per maand. 14 0,45 24 0,60 34 0,75 6 1, 10 1,25 Voor een aangesloten stroomsterkte van meer dan 10 ampere f 1,50 per maand. Voor motoren tot en met 1 P.K. 1,25 per maand. Daarboven f 2 per maand. welke wijzigingen noodzakelijk zijn in ver- band met de zeer belangrijk hoogere prijzen dan vroeger der materialen en de eveneens be- langrijke stijging der arbeidsloonen. In verband met vorenstaande zullen de in artikel 2 van het „reglement van aansluiting aan het leidingnet en van levering van eiec trischen stroom bij abonnement volgens week tarief" vermelde prijzen van 5, f 10 en 16 gewiizigd moeten worden in respectievelijk f 10. 20 en 32. Wat den spertijd betreft, wenschen wij het volgende te bepalen: ,:Alle industriemotoren moeten worden stopgezet, c ti 3 S o e£> in Z „Van 9 uur 's avonds tot 12 unr 'snachts „mag alles weder te werk worden gesteld; ,,doch deze tijd zooveel mogelijk te beperken. Van middemacht 12 uur tot 's morgens 6 „uur mogen geen industriemotoren loopen ,,dan alleen dienende voor 't bakkersbedrijf. „Bij niet nakoming dezer bepalingen zal de stroom toevoer worden gestaakt." Met referte aan hetgeen wij reeds 9 Maart jl. schreven dat ons verzoek tot tariefverhoo- ging reeds dateert van 6 October 1919 en het i uitblijven der beslissing dienaangaande aan de I centraie belangrijk verlies oplevert, spreken wij thans het vaste "vertrouwen uit, dat onze voorstellen met den meestcn spoed zullen worden behandeld en aangenomen V. Voorstel van burgemeester en wethou ders tot wijziging der concessievoor- waarden enz. Burgemeester en wethouders van Ter Neu zen stellen, in verband met het schrijven van de Industrieele Maatschappij dd. 10 Mei 1920 voor, thans de navolgende wijzigingen aan te brengen 1°. wat betreft de tarievcn. A. Stroomlevering voor licht Het tarief van f 0,30 per K. W. U., vermeld in art. 9 van het reglement, ook geldende voor gemeentegebouwen, voor openbare diensten en onderwijs, zoomede voor bijkoken (waterver- warming enz.) en voor verwarming en het speciaal tarief voor lichtstroom, vermeld in de tariefsaanvulling van het reglement, te be- rekenen met een toeslag, vast te stellen als volgt: Indien de anthracietprijs franco kolenbunker hoog'er is dan 160 per 10 ton voor anthraciet van c.a. 8500 calorieen per K.G. f 0,032 cent 32 - voor iederen gulden of gedeelte van een gulden, dat de prijs boven f 160 per 10 ton zal zijn gestegen. Wanneer, tengevolge van de daling van de kolenprijzen de bedoelde tarieven lager dalen, dan de tariefprijzen vermeld in art. 9 boven- genoemd, verhoogd met 20 percent, dan blij- ven die prijzen met de 20 percent verhooging gehandhaafd. Het bovenstaande is ook van toepassing voor de straatverliching- naar een basis van f 0,25 per K. W. U. Bij levering- van eiectrischen stroom bij abonnement zal berekend worden volgens een basis van 30 cents per licht van 10 normaal- kaarsen per week. Onder abonnement wordt verstaan een brandtijd van zonsondergang tot half twaalf des namiddags. De overeenkomst voor straatverlichting van 22/31 Augustus 1910 is hierbij vervallen. B. Stroomlevering voor kracht, Het tarief van f 0,20 per K. JW. U. ver meld in art. 9 van het reglement en het spe- ciaaltarief voor krachtstroom vermeld in de tariefsaanvullingen van het reglement, zoo mede de overeengekomen prij s van 0,15 per K. W. U. voor den te leveren stroom ten be- behoeve van de motorpomp voor de gemeen- telijke rioolbemaling te berekenen met een toeslag vast te stellen als volgt: Indien de anthracietprijs franco kolenbunker hooger is dan 160 per 10 ton voor anthraciet van c.a. 8500 calorieen per K-.G: f 0,015 cent 15 - cent) voor iederen gulden of gedeelte van lUlX) een gulden dat de prijs boven f 160 per 10 ton zal zijn gestegen. De hiervoren zoowel onder 1° als 2° bedoel de toeslagen zullen telkens in verband met de kostende prijzen franco kolenbunker van an thraciet voor een tijdvak van de drie daarop volgende maanden worden vastgesteld en in de Ter Neuzensche Courant worden aangekon- digd. Deze regeling wordt geacht te zijn Jngegaan 1 Juli 1920 en geldt voor een termijn van 10 jaar, alzoo tot 1 Juli 1930. 2°. wat betreft de eoncessievoorwaarden: Artikel 3 te lezen als volgt: De coneessie omvat het uitsluitend recht tot het leggen en hebben van electrische gelei- dingen in en over de openbare straten, pleinen; wegen, voetpaden en wateren in de gemeente Ter Neuzen, dienende voor de levering van stroomen voor verlichting, voor het overbren- gen van beweegkracht en voor verdere doel einden en sluit elke verdere coneessie voor centraie verlichting, krachtsoverbrenging, enz. uit; behalve ingeval industrieele ondeme- mingen electrische stroomen willen producee- ren voor verlichting of beweegkracht voor eigen gebruik in warkplaatsen, fabrieken, kan- toren en op pleinen tot die ondememing be- hoorende. Voor woningen, mede deel uitmakende der bedoelde ondememingen, eonciergewoningen uitgezonderd, blijft de in den aanvang van dit artikel vermelde regeling geldig. Indien gedurende het bestaan van deze con eessie een nieuwe ontdekking of vinding op het gebied van verlichting, het overbrengen van beweegkracht of voor verdere doeleinden mocht worden gedaan, en de gemeente daarvoor con eessie wenseht te verleenen, heeft de eonces sionaris het recht van voorkeur op die conees sie op door de gemeente vast te stellen voor waarden, met dien verstande, dat de gemeen te in geen geval aan anderen coneessie zal mo gen verleenen op voor een eoncessionaris voor- deeliger voorwaarden, dan zij den bestaanden eoncessionaris aanbood. De eoncessionaris rnoet zich omtrent de hem op bovenbedoelde wijze aangeboden coneessie verklarei) binnen drie maanden, nadat hij daar- van schriftelijke kennisgeving heeft ontvangen. Neemt hij de aangeboden coneessie aan, zoo staat het hem vrij, gelijktijdig te verklaren, dat hij van de bestaande coneessie afziet, welke alsdan eindigt met dien dag van aaiivang der nieuwe exploitatie. Tn afwijking van het in de eerste alinea van dit artikel bepaalde zal de eoncessionaris de eventueele levering van gas voor kook- en verwarmingsdoeleinden moeten toestaan, mits daaraan o;a straffe van afsluiting de uitdrukke- lijke bepaling wordt verbonden, dat het gas niet gebruikt mag worden voor eenig ander doel- einde dan voor koken en verwarming en de eigenaar of bewoner van de perceelen, waarin gas voor kook- en/of verwarmingsdoeleinden wordt gel®verd, vei"plicht is te alien tijde aan de administrateur der electrische centraie of zijn gemachtigde toegang te verleenen in die perceelen, teneinde te kunnen controleeren of bedoelde bepaling wordt nagekomen. Artikel^ te lezen als volgt: De eoncessionaris verbindt zich tot de leve ring van ongestoorde en voldoende electrische stroomen ten behoeve van den publieken dienst en van de ingezetenen in de gemeente en houdt daartoe de capaciteit van zijn bedrijf op de benoodigde sterkte. Hij is verplicht, behoudens eventueele benoodigde goedkeuring van derden voor het aanleggen der leiding desverlangd stroom te leveren aan de gemeente, zooals aan partieulieren; binnen een lcring der gemeente; welke v/ordt begrensd door den meest weste- lijken kanaalarm tot aan het separatiepunt tusschen het hoofdkanaal en het oude kanaal, vandaar een denkbeeldige rechte lijn, getrokken naar de ,,Moffensehans" op den hoek van den Axedschem weg en den Molen- en Koedijk, vol gende vandaar 50 M. N. O. van den Axelschen weg, gemeten van uit de as tot waar deze lijn de grens van het rijkseigendom snijdt, volgende vandaar 50 M. N. O. van den Axelschen weg, gemeten van uit de as tot waar deze lijn de grens van het rijkseigendom snijdt, volgende deze grens tot aan de Oostelijke waterleiding, volgende deze Oostelijke waterleiding tot de Schelde en vandaar naar het punt van uitgang. Wenseht de eoncessionaris een deel der ge meente buiten dezen kring niet aan zijn net aan te sluiten, zoo heeft de gemeente het recht, daarvoor eene vergunning aan anderen te ge- ven, of het zelf te doen, evenwei zonder aan te sluiten aan het net van den eoncessionaris. De eoncessionaris verklaart binnen drie maanden na uitnoodiging door burgemeester en wethouders of hij al dan niet genegen is, het aangewezen deel te verlichten. en is hij daartoe genegen, dan rnoet hij dit deel binnen een jaar daama in werking hebben gesteld. Hij verbindt zich voor de levering van elec- tische stroomen, voor alle doeleinden tegen onderstaande voorwaarden a. voor de gemeente, voor verlichting te gen 0,30 per kilowattuur; en voor kracht te gen maximaal f 0,15 per kilowattuur; b. voor particulieren, voor licht tegen f 0,30 per kilowattuur, en bij abonnement, be rekend volgens een basi$ van f 0,20 per licht van tien normaalkaarsen per week. Onder abonnement wordt verstaan een brandtijd van zonsondergang tot half twaalf des namiddags. In afwijking van dit tarief geldt voor een gebruik van groote kwanturns stroom voor licht in elk contractsjaar door denzelfden af- nemer in een zelfde perceel of in een zelfde complex, het volgende tarief: voor de eerste 1000 K. W. U. verbruikten stroom zal worden betaald f 0,30 per K. W. U. voor de volg. 1000 K. W. U. 0,25 per K. W. U. a 1000 0,23 1000 0,21 1000 0,19 1000 I 0,17 n 1000 015 1000 0,121 Voor hetgee* in elk contractsjaar boven 8000 K. W. U. wordt verbruikt, rnoet f0,10 per K. W. U. worden betaald. De eoncessionaris behoudt zich het recht voor, aansluiting volgens dit speciaal tarief te weigeren: lo. indien het doel, waarvoor de aansluiting verlangd wordt om de te verwachten hoeveel- j heid stroom, welke zou moeten g-eleverd worden op grond van technische bezwaren voor de centraie hinderlijk zou kunnen zijn; 2o. indien de aansluiting verlangd wordt j voor tijdeljjke doeleinden of als aanvulling of reserve van eene electrische inrichting. Wanneer omtrent de toepassing dezer be palingen verschil van meening mocht ontstaan tusschen burgemeester en wethouders van Ter Neuzen en den eoncessionaris, zullen partijen zich onderwerpen aan een arbitrage als be doeld in artikel 5. c. voor kracht tegen maximaal f 0,20 per kilowattuur, onder dien verstande, dat de door de fndustrieele Maatschappij vp,st te stellen tarieven voor krachtstroom de goedkeuring van net college van burgemeester en wethouders zullen behoeven; d. voor de levering van de electrische stroomen worden met de gemeente en verbrui- kers contracten afgesloten. Door den eoncessionaris zal aan de gemeente worden uitgekeerd 2 percent van de bruto- stroomopbrengst, zooals die bij het einde van ieder boekjaar uit het hoofd ,,Stoomrekening" uit de winst- en verliesrekening der electrische centraie te Ter Neuzen zal blijken. De verre- kening betreffende het uit dien hoofde aan de gemeente toekomend bedrag zal plaats hebben binnen vijf maanden na afloop van ieder boek jaar. Burgemeester en wethouders zulien te dien einde te alien tijde inzage mogen nemen of doen nemen der boeken en bescheiden van den eoncessionaris, betreffende -hare onderneming electrische centraie Ter Neuzen. Artikel 20 te lezen als volgt: De gemeente verbindt zich. voor de straat verlichting geen ander kunstlicht te gebruiken dan dat geleverd wordt door de centraie. Bur gemeester en Wethouders geven binnen den kring omschreven in art. 4 de straatverlichting aan, zooals zij die noodig oordeelen. De aanleg kom't voor rekening der centraie. Aanleg van straatverlichting zal niet ge- eischt kunnen worden daar wgar geene wo ningen staan. De gemeente zal den brandtijd der straat verlichting naar hare verkiezing kunnen rege- len, onder dien verstande echter; dat inscha- kelen en uitschakelen van lampen tusschen 12 uur 's avonds en zonsopgang slechts bij hooge uitzondering zal kunnen verlangd worden. Wanneer de gemeente in de tegenwoordige verdeeling van avond- en nachtlampen wijzi ging wenseht, zal zij daarvan de kosten aan de Industrieele Maatschappij moeten vergoeden, hetgeen ook geldt voor latere dergelijke ver- langde wijzigingen. Bijplaatsen van door de gemeente ge- vyenschte nieuwe lantaams geschiedt voor re kening der Industrieele Maatschappij. De keuze voor lichtsterkte dier nieuwe lan- taarns blijft aan de gemeente, terwijl het sys- teem der lampen wordt g-ekozen in overleg tusschen de gemeente en de Industrieele Maat schappij. Verplaatsing van lantaarns is voor rekening der gemeente. Wijziging van systeem of lichtsterkte der thans gei'nstalleerde lampen en eventueele verdere wijzigingen van gei'nstalleerde lampen zullen geschieden in overleg tusschen de ge meente en de Industrieele Maatschappij en op daarvoor telkens overeen te komen voor waarden. So. Wat betreft het REGLEMENT van aan sluiting aan het leidingnet en van levering van eiectrischen stroom volgens B1ETERTARIEF. Artikel 1 laatste lid te lezen als volgt: Indien zicl» geen hoofdleiding langs den openbaren weg bevindt, tot aan het perceel of de perceelen, waarvoor aanvraag tot aanslui ting wordt gedaan, lean die aansluiting ver- kregen worden; wanneer de betrokken persoon of personen of wel de gemeente zich verbin- den, dat in de vijf eerstvolgende jaren uit de aan te leggen leiding electrische stroom zal worden afgenomen tot een hoeveelheid waar- van de gezamenlijke opb'rengst telken jare een bedrag vertegenwoordigt van minstens 20 der aanlegkosten van bedoelde hoofdleiding. Door de maatschappij moeten vooraf de kosten van aanleg aan belanghebbenden wo- den opgegeven. Wanneer de bedoelde verbintenis wordt aan gegaan, door anderen dan de gemeente, is de maatschappij bevoegd, zich van den noodigen waarborg tot nakoming der verbintenis te verzekeren Artikel 3 tweede lid te lezen als volgt: Indien de electriciteitsmeter niet verder dan 10 M. van de grenslijn tusschen het perceel en den openbaren weg is geplaatst, wordt door den verbruiker bij eene aansluiting van 1 tot 10 lampen aan de maatschappij betaaldf 10, bij eene aansluiting van 11 tot 25 lampen f 20 en bij eene aansluiting van 26 lampen of meer f 32, Artikel 4, 3e lid te lezen: Voor een aangesloten stroomsterkte van 11 ampere 2| 34 it 75 6 1,— t 10 a 1,25 s meer dan 10 1,50 oor motoren tot en met 1 P. K. 1,25 Daarboven2, toe te voegen een nieuw art. 18, luidende: fin dit nieuwe artikel 18 worden aangege- ven speruren voor het werken met motoren zooals die zijn aangegeven in het schrijven der Industrieele Maatschappij dd. 10 Mei 1920.) Van middemacht 12 uur tot 's morgens 6 uur mogen geen industriemotoren loopen dan alleen dienende voor het bakkersbedrijf. Bij niet nakoming dezer bepalingen zal de sti oomtoevoer worden gestaakt. 1 oorts toe te voeg'en een nieuw artikel 19, luidende: Wanneer omtrent de toepassing dezer be- paling'en en mede wat betreft de bepalingen, vervat in de tariefsaanvulling van dit regle ment verschil van meening mocht ontstaan tusschen bugemeester en wethouders van Ter Neuzen en den eoncessionaris, zullen partijen zich onderwerpen aan een arbitrage als be doeld in art. 5 van de eoncessievoorwaarden. 4o. Wat betreft het REGLEMENT van aansluiting aan het leidingnet en van levering van eiectrischen stroom bij abonnement vol gens weektarief. Artikel 1, laatste lid te lezen als volgt: Indien zich geen hoofdleiding langs den c-p«nbaien weg bevindt, tot aan het perceel of de perceelen, waarvoor aanvraag tot aan sluiting wordt gedaan, kan die aansluiting verkregen worden wanneer de betrokken per soon of personen of wel de gemeente zich ver- binden, dat in de vijf eerstvolgende jaren uit de aan te leggen leiding electrische stroom zal worden afgenomen tot een hoeveelheid war >Van de gezamenlijke opbrengst telken jare een bedrag vertegenwoordigt van minstens 20 rA der aanlegkosten van bedoelde hoofdleiding. Door de maatschappij moeten vooraf de kos ten van aanleg aan belanghebbenden worden opgegeven. Wanneer de bedoelde verbintenis wordt aan- gega«in door anderen dan de gemeente, is de maatschappij bevoegd, zich van den noodigen waarborg tot nakoming der verbintenis te ver zekeren. Artikel,2, tweede lid te lezen als volgt: Indien de hoofdafsluiter niet verder dan 10 meter van de grenslijn tusschen het perceel en den openbaren weg is geplaatst, wordt door den verbruiker bij eene aansluiting van 1 tot 10 lampen aan de maatschappij betaald 10; bij eene aansluiting van 11 tot 25 lampen f 20 en bij eene aansluiting van 26 lampen of meer 32. Artikel 6, 2e alinea te lezen als volgt: Voor elke aangesloten lamp van 10 N: K: wordt (gerekend over het geheele jaar) be taald 0,30 per week, en voor lampen van kleinere of grootere lichtsterkte naar ver- houding. Toe te voegen een nieuw artikel 14 luidende: Wanneer omtrent de toepassing dezer bepa lingen en mede wat betreffc de bepalingen, ver vat in de tariefsaanvulling van dit reglement verschil van meening mocht ontstaan tusschen burgemeester en wethouders van Ter Neuzen en den eoncessionaris, zullen partijen zich onderwerpen aan een arbitrag-e als bedoeld in art. 5 van de eoncessievoorwaarden. De voorzitter geeft te kennen, dat, in ver band met door verschillende leden te zijner kennis gebrachte wenschen en wegens de ge- ring bezetting der vergadering, de behandeliijg dezer.zaak wordt aangehouden tot de volgen de vergadering. 45 c. p. maand. 60 (Zonnetijd.) H it Op 15 Juni a.s. hoopt onze geliefde- Vader, Behuwd- en Gruotvader MARINUS DE FE1ITER zijn 60sten geboortedag te herdenken. Dat hii nog lang gespaard moge blijven is de wenseti van Zijne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Ter Neuzen (Oriewegen), Hiermede betuigen wij, - mede natnens wederzijdsche tamille, onzen hartelijken dank voor de vele blijken van Delangstelling bij ons buwelijk onder/onden. L. DE ME1JER. H. DE MEfjER-DF. Boij. Ter Neuzen, 11 ]utli i92o DAMKbETUiGINQ. Ondergeteekende betuigt zijn wel- gemeenden dank aan de „Onderlinge Veeverzekeringmaatschappij jtl het voormalig Ve district van Zeeland" voor de vlugge en prompte uitbetaling van zijn gestorven paard. A. DEES Mzn. Zaamslag. 5 Juni 1920. Het Bestuur van de Schaakclub „T e r N e u z e n" deelt de beoefenaars van het schaakspel mede, dat begin Juli een WEDSTRIJD zal gehouden worden om het „Kampioenschap - van Zeeuwsch- Vlaanderen". Zij, die hieraan willen deelnemen gelieven zich op te geven aan het Bestuur. De inleg bedraagt f 2,50, terwijl een bedrag van f 10,— zal moeten worden gestort ter voorkoming, dat een der spelers zich tijdens den duur van den wedstiijd terugtrekt. Meerdere iniichtingen worden gaarne verstrekt. Het Bestuur, D THOLENS, Voorzitter I. VAN L'E SANDE, Secretaris. Schalkburgerstr. lib, ROTTERDAM. Het Bestuur van de polders KLEINE ST. ALBERT of SAS VAN GENT. VERDRONKEN en DE GHELLINCK maakt bekend dat eene vergadering van Stembevoegde Ingelanden zal gehouden woi den op des voorhiiddags ten 11 ure, in het Hotel ^Rotterdam" bij den heer Alph. Aer- naudts te Sas van Gent; dat gedurende 8 dagen vdor en na dien datum ten kantore van den Ontvanger Griffier ter inrage zullen lig gen en tegen betaling der kosten in afschrift verkrijgbaar zijn a. de Rekening over de jaren 1918/19 en 1919/20. b. de Begrooting over de jaren 1920/21 en 1921/22. Het Bestuur voornoemd, P. WAUTERS, Dijkgraaf en Ontv.-Griffier. Sas van Gent, den 11 Juni 1920 te Zaamslag (dorp)best Bou w- land zonder aval50.10.40 H A. (90 gem.) aar komen 1921, aan den hoogsten bieder. Geen tusschenpersoon. Soliede belanghebbenden wendenzich schriftelijk met aanbod aan FLOR1S DE MOOR, Louisalaan 364, Brussel. TE KOOP: met Steenen Schuur, staande te Zaamsiag Direct te aanvaarden. Te bevragen bij dhr. A. 0VERQULVE, ZAAMSLAG (Veer). - te Middelburg, zal tot nader aankondiging des Zateiilags en Zontiags niet te consulteeren zijn.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1920 | | pagina 7