Met het Concerns Eekendmaking. (boven AUE$! KLA /EES t@ koop Lunch- en Tea-room Levering G EI ITT MACAB A M. Boottocht met Pink&teran, LANGE KERKSTRAAT 35, eene hulp in de Huishouding, deijzeren sEeepboot „Esther" L, J F. van Dalen, GROOT CAFt, Verloren Verhuisd DE FEMKAAMi 2 Regulateurklokken. 400 M3. DQitsche Onderhoudsgrint 400 M3. Lessinische Macadam Handelsberichten. C V. T. een BUISKACHEL, en een ijzeren 2 pen. LEOIKANT. Brood-, Beschoit- en Kleingoedbakkerii Brood-, Beschuit- en Kleingoedbakkerii rei Bioedkoralen met gouden Tonnetje, Wed J M BLOK, Gevraagd zoo spoedig mogelijk: ophalen van Wasschen. Openbare Verkooping. PAARB, ood 9 jaar, dik van Veolen, VOS, ruin, oud 7 jaar. A. deHofstede B. de Hofstede BEESTIAAL: Laiidbouwgereedschap TIMMERLIEDEN Bestel dan Vooruit. gedroogde APPELEN, Coop Yereeaiging.AXEL-STATION" 2 EEN STRAATROOVER GEGREPEN. J00S T0LLENA4R, Huishoudelijke Vergadering Samenwerking met Codperatie. Tholensstraat 109. van Lange Kerkstraat 78 naar prima STALLING voor Paarden en Bergplaats voor Rijwielen Mevrcuw KLAASSEN - WILL, K. VAN HOEVE, Zaamslag. Woensdag den 26 Mei 1920, Notaris BEUNINGH te Groede, Oonze-Visserstraat 22. zal van Zaie^dag 22 Mei tot en in^t Maandag 24 Mei niet te consulteeren zijn. DONDERDAG 27 MEI 1920, T e koop: ELFRINK. Langedeift I 28. Middeiburg. mooie Hoztynen en Zeenwsche Tarwebloem. J. Meeusen-Dekker, 23 000 K.G. Chilisaipeter. MARINESLOEP GEKAPS1JSD. Een der opvarenden yerdronken. Donderdag hadden vijf gepensionneerde mariniers, die werkzaam waren in de Ma- rinekazerne op Kattenburg te Amsterdam, verlof gekregen om met een der sloepen te gaan zeileD. Deze sloepen schpcen niet ©rg stabiel te zgnalthans om den diep ga"ng te yergrooten heeft men de booten met ijzer verzwaard. De gepensionneerden hadden een plei- zierigen dag, ze zeilden naar Zaandam en aaar Schellingwoude en beyonden zich te omstreeks zes uur in de nabijheid ''an het Julianadok. Daar deed een windvlaag de sioep kap- sgzen, vermoedeljjk, doorlat het jjzer ging yerschuiven. Het yaartuigje zonk in de diepte weg, de vijf gepensionneerden mede- sleepeBde. Er bevonden zich yeel vaartuigjes op 't water, die yan alle zjjden kwamen aan- zetten. Vier drenkelingen werden opge pikt, de vjjfde kwam niet boven. Het is eeet mogelgk, dat hp onder het scheepje te geraakt en op den bodem yan het 1J ligt. Het is de 48jarige Woesthof, wo- nende Haarlemifler Houttuinen. Te Rotterdam ging de heer J. E., chef yan de Olympia-bioscoop aan den Binnen- weg, des avonds met zjjn echtgenoote naar feet kantoor van den heer Tuschinsky aan de Nauwe Kerkstraat, achterzgde van het Thalia-Theater, om af te rekenen, waartoe kg f 8000 in een tasch bg zich droeg. In de St. Lanrepsstraat kreeg hg onverwacht van een man, die langs hem liep, een slag met een hard voorwerp tegen het hoofd en tegeljjkertgd werd hem de tasch ontrukt, waarmee de aanrander het op een loopen aette. Gelukkig waren er tamelijk veel menschen op straat, die de aanranding had den gezien en den straatroover nazetten onder het roepen van »Houdt den dief!" Op de Binnenrotte stak de koopman S. A. wonende aan den Schiedaraschedgk, plotseling zijn been uit, waarover de aan rander vie!, maar onmiddellgk sprong hg weer op en zette in razende vaart zijn vlucht voort, echter met achterlatiug van den buit, die aldus in veiligheid werd ge- bracht. Inmiddels werd de vervolging voortgezet naar de Botersloot. waar twee politieagenten den roover opvingen en naar bet bureau aan de Lange Torenstraat brachten. LIjj bleek te zgn L. M., een zeeman, verblgfhoudende in het Zeemans- imis. De tasch werd door een bewoner van de Assendelftstraat, E G. genaamd, opgeraapt en op het kantoor van het Thalia-Theater gebracht, waar bleek, dat de inhoud ongerept was. LIJK GEVONDEN. Door de wachtpolitie te Heerenveen is aldaar op straat gevonden het ljjk van een man uit Joure. Hi] overleed waar- schgnlijk aan uitputting. De man was 81 jaar oud en had geen onderdak. GEMEENTERAAD VAN HOEK. Vergadering van Vrijdag 14 Mei 1920. Voorzitter de heer A. Wolfert, Burgemees ter. Tegenwoordig alle leden. Na opening der vergadering wore" en gelezen de notulen der voorgaande, die, na eene op- merking van den heer J. A. Meertens, worden vastgesteld. Daarna komt aan de brde: 1. Ingekomen stukken. Daaronder bevinden zich berichlen van Ge- deputeerde Staten, betreffende goedkeuring van genomen raadsbesluiten. Vervolgens een verzoek van M. Robijn, om hem, onder toekenning van het bedrag zijner jaarwedde ad f 76 's jaars als pemioen, eervol ontslag te willen verleenen als gemeente-op- zichter. De Voorzitter stelt namens Burgemeester en Wethouders voor, het verzoek in te willigen. De heer Van Doeselaar merkt op, dat te voren reeds besproken is, deze kwestie aldus te regelen. Het voorstel wordt aangenomen met alge- meene stemmen. 2. Wordt uitgeloot certificaat no. 26 der geldleening van 1906. 3. Komt in behandeling een verzoek van P. van Hermon, hulpmachinist bij de electri- sche centrale om zijne jaarwedde te verhoogen van f 900 tot f 1200. Burgemeester en Wethouders stellen voor, daarop afwijzend te beschikken. De heer Guiran geeft te kennen, nog op het standpunt te staan, dat het te weinig is en de man er niet van kan bestaan. De heer Van Doeselaar wijst er op, dat, toen de oproeping is geschied, zich tal yan sollicitanten opdeden, hij meent WCl van 26. Die achten de jaarwedde dus alle voldoende. Nu is het waar, dat het loon in de ambachten nog al wat naar boven is gegaan en is er vooral gebrek aan vakmenschen. Naar hij hoorde zou Van Hermon bij een baas 50 cent per uur kun- nen verdienen, maar spreker gelooft, dat er voor de gemeente geen reden is om de jaar wedde te verhoogen. In dit seizoen is er veel tijd over en bestaat er voor Van Hermon alle gelegenheid om op ander gebied wat te gaan verdienen, dat duurt zoo ongeveer een half jaar. Zou de zaak niet aldus kunnen worden opgelost. De Voorzitter geeft te kennen, dat Burge meester en Wethouders daarvan nu nog weinig kunnen zeggen. Mocht Van Hermon, als zijn verzoek wordt afgewezen het zoo willen blij- ven doen, dan kan besproken worden, hoe dit te regelen is, maar misschien zal hij dan wel weggaan en dan zullen Burgemeester en Wet houders nader bespreken, hoe dit het best op te lossen valt. Spreker voegt er aan toe, dat de centrale over het afgeloopen jaar een tekort zal hebben van f 3750. Ook met het oog daarop, stellen zij voor, op het adres afwijzend te beschikken. De heer A, Meertens vindt het jammer, dat, als een ondememing een tekort heeft, dit moet gevonden worden op dengene die '-r in werkt; deze dient er toch van te kuhnen bestaan. De Voorzitter wijst er op, dat het wel mo- gelijk is, daarin een bestaan te vinden, daar er in de zomermaanden gelegenheid is elders wat te verdienen, ze hebben nu te nauwemood om de andere week wat te doen. De heer A. Meertens geeft te kennen, dat het een verschil zoude maken, als de hulp machinist daarvoor bepaald verlof kreeg, want als hij ergens werkt, maar ieder oogenblik van zijn werk geroepen kan worden, kan een an- deren baas hem niet in zijn dienst nemen. Wie het ook is, hij behoort van de betrekking te kunnen leven, spreker geeft daarvoor de vo rige maal al gewaarschuwd, dat het niet kan. De Voorzitter meent, dat men dan niet zoude moeten solliciteeren. Er is bij de benoeming op den voorgrond gesteld, dat de jaarwedde niet hooger gaan zou. Indien het bedrag on- voldoende is, moeten er andere maatregelen genomen worden, opdat de functionaris er wel van zal kunnen bestaan. Er moet voor de ge meente maar ongeveer 6 maanden per jaar dienst worden gedaan. Den overigen tijd zou hij ander werk kunnen zoeken. De heer A. Meertens: Als dat vroeger was toegestaan, dan zoude ook de vorige hulp machinist niet zijn heengegaan. De Voorzitter: Die heeft dat nooit, gevraagd. De heer A. Meertens: Dat deze man f 300 per jaar meer vraagt, is wel een bewijs, dat de vorige het er ook niet voor kon doen en diens gezin was nog zwaarder. Bovendien, die heeft te kennen gegeven, dat hij nooit meer zou hebben gevraagd, als de Voorzitter zijne belofte was nagekomen. De Voorzitter verklaart, hem nooit iets be- loofd te hebben. De heer A. Meertens zal er maar niet verder op ingaan, maar blijft bij zijn vroeger te ken nen gegeven meening, dat, als men aan f 900 wil vasthouden, men steeds vast zal loopen. Daar kan niemand het voor doen. Een jongen van 13 jaar kan men er niet voor nemen, die moet minstens 17 zijn en die kan binnen een jaar of wat ook trouwen, dan komt men weerr voor denzelfden toestand. De heer Van Doeselaar meent, dat, waar zich zooveel sollicitanten opdeden, de raad niet meer mag geven, zoolang niet blijkt, dat men er geen mensch voor krijgen kan De Voorzitter: De raad hezit de voile be- voegdheid, om ten alien tijde eene jaarwedde te verhoogen. De heer A. Dieleman vindt het nog. al voor- barig van Van Hermon, dat hij zoo'n belang- rijk bedrag meer vraagt, hij heeft, na de be- slissing omtrent de gemeentewerklieden toch kunnen zien, dat Burgemeester en Wethouders en de raad hunne belangen tser harte nemen. En als het noodig is dat de jaarwedde van Van Hermon wegens stijging van den levensstan- daard moet worden verhoogd, dnr. geldt dat eveneeer voor andere gemeenteambtenaren en dient daarover te worden gedacht, dat is a|- thans liet standpunt van spreker. Hij zou daarom vcor het oogenblik op dit adres af wijzend wenschen te beschikken. De heer Guiran rtelt voor 106 meer te geven. Dit voorstel wordt verworpen met 5 tegen 2 stemmen: voor stemmen de heeren A. Meer tens en Guiran; tegen de overige leden. Met gelijke stemmenverhouding, doch nu de heeren A. Meertens en Guiran tegen, wordt liet afwijzend voorstel van Burgemeester en Wet houders aangenomen. 4. De Voorzitter deelt mede, dat, wegens het vertrek uit de gemeente van den heer Catsman moet benoemd worden een lid der commissie tot wering van schoolverzuim, uit de onderwijzers aan een bijzondere school. Aanbevolen worden de heeren L. .T. van Hoek en W. H. Louwerse. Met 4 stetnmen wordt de heer Van Hoek benoemd; op den heer Louwerse zijn 3 stem- men uitge'oracht. 5. Omvraag. a. De heer G. Dieleman vraagt, of er al een kooper is voor het oude ijzerdraad. De Voorzitter geeft te kennen, dat straks de inschi'ijvingsbiljetten zullen worden ge- opend. b. De heer A. Meertens wijst op een ge- brekkigen toestand van een deel van den weg in het Oude Vlissingen; de weg verzakt daar, de grand is te steil. De Voorzitter zal daar naar laten zien. c. De heer J. A. MeerteVis vraagt om voor het werk bij de losplaats te Mauritsfort dui- delijk te omschrijven welke keien moeten ge- leverd worden, opdat voor alle gegadigden de kansen gelijk zullen staan. Door een ietwat mindere lcwaliteit keien te nemen, kan men een groot prijsverschil krijgen, dat op een werkje van f 1200 zeker van invloed is. De Voorzitter zegt toe, dat daarop zal ge- let worden. Niets meer te behandelen zijndf: wordt de vergadering gesloten. Rotterdam, 16 Mei 1920. VEEMARKT. Aangevoerd werden 723 vette runderen, 240 vette- en graskalveren, 207 schapen of lammeren en 405 varkens. De noteering was ala vclgt Vette runderen le kw. f 2,10 tot 2,20 2e kw. 2,05 tot 1,95 3e kw. f 1,85 tot f 1,75 Ossen le kw. f 2,05 tot 2,15; 2e kw. 2,tot 1,90; 3e kw. f 1,80 tot 1,70; Stieren le kw. f 1,85 tot 1,75; 2e kw. /1,45 tot /1,55; 3e kw. 1,45 Kalveren le kw. 2,40 tot f 2,60 2e kw. 2,20 tot 2,— 3e kw. 1,80 tot 1,60Schapen le kw. 1,60 tot 1,70 2e kw. 1,50 tot 1,40 3e kw. 1,30. Lammeren per stuk 30,— tot 45,— Varkena le kw. 1,85 tot /1,95 2e kw 1,75 tot /1.65; 3e kw. 1,55 tot 1,45 licht soort /1,35. GRANEN. Binnenlandsche Granen. Tarwe, met zeer klein aanbod, van /38, tot 43,Rogge hooger 30,tot 32,Gerst, winter en zomer, 28,50 tot 27,Chevallier fll,— tot 27,50; Haver, bij klein aanvoer vaster, 23,50 tot 24,Bruine Boonen lager, j 15, tot 23,Erwten, kroon en kleine, 24,-- tot 25,75; Schokker Erwten niet noemenswaard getoond. Buitenlandsche granen. De heden door de regeering in veiling gebrachte 1300 ton Ls Plata Ma'ia werd verkocht van 401403 per 2000 K.G. De circa 1260 ton gele La Plata Mais werd verkocht voor 381 per 2000 K.G. VLASBEURS. Aangevoerd was uitsluitend scboon. Blauwbloem, 1640 steen, 4,tot 8, Groningsch, 2400 steen, 6,— tot 9, Witbloem, 1660 steen, 4,tot 5,Hollandsch Geei, 2650 steen, 6, tot 8,—Dauwroot 600 steen, 4, tot 5, L1JNKOEKEN. Noord-Amerik. loco 21,50, Jan./Aug. f 22,7b, dito merk S. K. loco 23,— Indische cocoskoeken loco 10,Ka- toenzaadmeelkoeken loco 21,50, Indische voorslagljinkoeken loco f 21,50, dito lgn- koekschilfers Sept./Dec. 23.75, dito Sesamkoeken 18,—dito Soyakoeken 19,Cocoskoeken loco 12,dito Raapkoeken loco 10.50, dito Halmpitten- koeken loco 10, WISSELKOERS. Lnnden f 10,51^. Berlgn /5,67V,. Pargs f 18,527^. Weenen 1.35. Brussel 19.55. SCHEEPVAARTBEWEGING. 16 Mei Fransch s.s. Cite de Soisons, 741 M3., ledig, van Londen naar Gent. Eng s.s. lrwell, 2944 M3., stukgoed, van Goole raar G«nt. Peruaansch s.s. Anita, 7777 M8., ledig van Gent naar Rotterdam. Nederl. Zeilschip Cito, 382 M8., steen- kolen, van Goole naar Gent. EDg. s s. Borre, 598 M8., aardappels, van Gent naar Londen. Noorsch s.s. Bromma, 5113 M8., vlas, van Danzig naar Gent. Eng. s.s. Hamlet, 930^M8 steenkolen van Hull naar Gent. Van 14 tot 16 Mei zijn langs de Midieu- sluis alhier 37 binnenvaartuigen op- en 25 atgeschut; langs de Westsluis 6 op- en 2 afgeschut. 12 Mei: Eng. s.s. Thurland Castle, 13402 M3., ledig, van Gent naar Londen. Eng. s.s. Athena, 708 M8., aardappels. van Gent naar Plymouth. Belg. s.s. Prins Leopold de Belgique, 3550 M3., steenkolen, van Bly'h naar Gent. Belg. s.s. Marcel, 3106 M8., ledig van Gent naar New-Castle. Eng. s.s. Mersy, 3427 M8., stukgoed, van Gent naar Goole. Eng. s s. Langland, 2107 M8., ledig, van Antwerpen naar Gent. Eng. s s. Glasgow, 3022 M3., stukgoed, van Antwerpen naar Gent. Eng. s.s, Fulmar, 4894 M8., stukgoed, van Gent naar Manchester. Engs. s.s. Darlington, 3044 M8., stuk goed, van Gent naar Hull. Eng. s.s. Deansgate, 668 M8., stukgoed, van Gent naar Londen. Eng. s.s. KiDg Fisher, 818 M8., stuk goed, van Gent naar Londen. Zweedsch s.s. Torfred, 1782 M8., ledig, van Gent naar Antwerpen. 13 Mei Fransch s.s. Toulouse, 5655 M3., steen kolen, van. Gent naar Bordeaux. Fransch. s.s. Portrieux, 6388 M3., erts, van Huelva naar Ertvelde. Eng. s.s. Ezardian, 2476 M8., ledig, van Gent naar Middlesbro. Belg. s.s. Perseverance, 499 M3., katoan, van Londen naar Gent. Eng. s.s. Kelvinside 621 M3., stukgoed, van Londen naar Gent. Noorsch s.s. 8agatind, 4807 M3., ledig, van Gent naar New-Castle. 14 Mei Eng. s.s. Kelvinside 621 M3., stukgoed, van Gent naar Londen. Nederl. s s. Graaf Lodewgk 3250 M3., erts van Serilla naar Ertvelde. Eng. s.s. Equity 2614 M3., stukgoed van Goole naar Gent. Noorsch s.s. lJnnur, 2070 M3., steenkolen, van Grangemouth naar Gent. Italiaanschs.s. Vacuna, 6566 M3., Phosfaat van Tunis naar Gent. 15 Mei Eng. 8.s*dlorre, 598 M3., ledig, van Lon den naar V t. Eng. s.s, Ciijdeside, 1146 M8., steenkolen, van Calais naar Gent. Eng. s.s. Langland, 2107 M3, stukgoed, van Gent naar Londen. Eng. s.s. Glasgow, 3022 M3., stukgoed, van Gent naar Leith. Eng. s.s. Equity, 2614 M8., stukgoed, van Gent naar Goole. NoorschJ s.s With Fishe,^5049 M3., steen- i kolen, van Blgth naar Gent. Belg. s.s. Perseverance, 499 M8., aard- appelen, van Gent naar Londen. Grieksch s.s, Zannis, 2001 M3., ledig, van Gent naar New-Castle. Zoo de Heere wil en hij leeft hoopt op a.s Zaterdag 22 Mei. onze geiiefde Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer Francois de Jonge, Zaamslag, Steenovens, zijn 70sten ge- boortedag te herdenken. Dat de Heere hem nog lang m ,ge sparen is de wensch van zijn dankbare Kinderen, Behuwd- ert Kleinkinderen. Namens de Familie, F DE JONGE Fz. Axel, den 17 Mei 1920. Den 21sten Mei a s. hopen onze ge- liefde Ouders en Groo*ouders Den heer C VAN BASTELAERE EN Mejuffrouw VAN TROOST, ■hunne 50-jarige Echtvereeniging te her denken. Dat zij nog lang door God mogen gespaard blijven. Hunne Kinderen en Kleinkinderen. Westdorpe (Zeeland), 14 Mei 1920. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, d e Heer in den ouderdom van ruim 82 jaar. Uit aller naam, Wed J. TOLLENAAR- VAN DER PEIJL. Ter Neuzen, 16 Mei 1920. Rosegracht 11. per motorboot Magdalena Catharina naar Vlissingen en Middeiburg. Kaarten te bekomen a f 2,— per persoon. Adres: Zandstraat 3, Ter Neuzen. Genoegzame Deelname vooibehouden. Lokaal „Eendracht", Kandeelstraat, Donderdag 20 Mel a.s., 's avonds 8 nnr. Onderwerp: TE KOOP Ondergeteekende maakthet geachte publiek van DRIE- WEGEN en Omstreken bekend, dat hij zijn heeft overgedaan aan F'. G. BUTER. Dankende voor het genoten vertrou- wen, beveelt hij zijn opvolger beleefd aan A DEN HULSTER, Driewegen. In aanslititing aan boven- staande maakt ondergetee kende bekend, dat hij de van den heer A. DEN HULSTER heeft overgenomen. Eene prompte en civiele bediening belovende. beveelt hij zich in ieders gunst aan. F G. BUTER Zaterdagnamiddag onder de ge meente Ter Neuzen of Zaamslag, een Tegen belooning terug te bezorgen aan het bureau dezer courant- Fi|n strijkster. U breekt den hals wanneer de vloer pas gewreven is, maar niet als zulks gedaan werd met Linoleumwas „GL1M". Dit merk is bovendien het behoud van Uw zeil. op de hoeve van den heer PH. J. VAN D1XHOORN bij de brug. W, VERHELST en C. DE FEIJTER. Apotheek, Noordstraat 54, Ter Neuzen. De ondergeteekende beveelt zich beleefd aan tot het M. J. VAIV DAMME, Molengang 1. Agent van deStoomwasscherij..Tz'fo", Kerkhoflaan 4, Vlissingen. Het Bestuur van den P1ERSSENS- POLDER maakt bekend: dat eene vergadering van Stembevoegde Ingeianden zal gehouden worden op Donderdag 3 Juni 1920, des namiddags ten 2 ure, (zomertijd), in het Nederlandsch Loge.ment te Ter Neuzen, en dat gedurende acht dagen voor en nk dien datum ten huize van den Ont- vanger-Griffier voor de eigenaars van gronden in dien polder, ter inzage liggen en in afschrift of druk tegen betaiing der kosten verkrijgbaar zijn: a. de rekening over 1919/20, en b. de begroo'ing voor 1920/21 met memorie tot toelichting. Ter Neuzen, 17 Mei 1920. Het Bestuur voornoemd, V. CORTVR1ENDT, Dijkgraaf. P. J. SCHEELE, Ontvanger-Griffier. Prijs 37V2 cent per groote doos. 3 X 44 A. 56 c.A. Notaris CALLEN'FELS te Ter Neuzen, zal verkoopen Vrijdag 21 Mel 1920, des middags 2 uur, in het cafe „'s Lands Welvaren" aan de Noordstraat te Ter Neuzen, groot 13 ton, lang 15,30 M. en breed 4 iO M., gebouwd in 1905 door de firma Goedkoop te Amsterdam, met verticale stnommachine van 12 P. K. (doorsnede cylinders20! en 401 m M.) Liggende ter bezichtiging in het kanaal bij de Axelsche brug te Ter Neuzen. Betaiing contant, De Notaris J. A. DREGMANS te Axel, zal ten verzoeke van Dhr. L. KOL1JN, voerman te Hoek, aan het door hem bewoonde huis in het Dorp, op des namiddags 2 uur (Zomertijd), ver koopen Landauwer, Breack, Dogka--, Camion, Wagen, 2 Karren. Ploeg, 2 Egeen, Slepers, Paardentuig, Rieken. Vor- ken, Schoppen, Lichter, Sntjmolen, enz. enz. Betalen tot f 50,— contant, boven f 50.crediet tot 28 Augustus 1920. is voornemens om op Woensdag 20 Mei 1020 bij inaset, en op Woens dag 9 Juni 1920bij toewijzing, telkens des nam. 2 uur, nieuwen tijd, in het hotel bewoond door Mej E-Aerts te ljzendijke, publiek te verkoopen: onder Waterlandkerkje, groot35,3890 hectaren of 80 gemeten. verhuurd aan Angelus van Vooren aldaar, voor 1881,95 's jaars, tot 1921; onder Sluis (Hellle) groot 25,8360 hectaren of 58 gemeten 121 r., be woond door Charles Moeraert aldaar, vrij van huur, dus dadelijk aan 'tgebrulk. Boekjes met voorsiaamste veilings- voorwaarden en omschrijving der per- ceelen met kaart, gratis te bekomen ten kantore van notaris Beuningh voor noemd, van af 17 Mei 1929. TE KOOP T AND ARTS, De Notaris E B. DUMO- LEYN te Hontenisse, zal ten verzoeke van den heer JOS. VAN DE VOORDE, landbouwer fe Hontenisse (Koelewel). op des namiddags H/o uur, In het openbaar verkoopen 3 loopvarkens, 1 beervarken, 60 kippen en hanen, 11 eenden en 2 ganzen. 2 menwagens met ijzeren as, treem- kar met kussen, rijtuig op veeren met getuig, lamoen, kruiwagen, walepioeg, 2 Cadzandsche ploegen, kleine ploeg, 2 ijzeren- en 7 houten eggen, cultivator, molbord met ketting. rolblok, sleep, beerbak, waieibak met goten, stampbak met kruisstamper.mestplanken.zwingen, aanschijnen, stroo-, bieten- en zeefd- molen, geeselsteen, graanmaat, bas cule met gewichten, graanzeefden, graanzakken, zaaikleed, balen, wa- genzeil, ladders. 2 handwiedmachines, kappers, spaden. zijsen. schoppen, rieken. voiken en mesthaken, punt- en vlechtdraad, trekzaag, tuinhamer, bijlen. keggen, groote en kleine kanne^uizen, partij oud ijzer. paar dentuig, touwwerk. brandhout- 1000 mutsaards, balken, zware sparren 500 weistaken, 500 kodden- boon- staken melkgereedschap en 200 K.G. wikken. Verder eenig huisraad en hetgeen meer zal worden aangeboden. Koopen tot en met f 5,— contant. geschikt voor alien handel te Gent Schelde-Boulevard. Brieven franco onder No. 97, bureau van dit blad. DIRECT 2 of 3 bekwama gevraagd, Wil men verzekerd zijn van een warme maaltljd met de aanstaande feesten Heerlijke Zalm, Kreeft en Gar- nalen, Salade's. R. OOSTERHUI8. Telefoon 212. ZOO JUIST ONTVANGEN: zoele en zure Noordstraat 28. Ter Neuzen. te AXEL. Prijsopgaaf gevraagd voor de levering van Levering Axel-Sassing of Axei-Station, franco op het voertuig, vo6r of op 31 Mei 1920. Biljetten in te zenden v6or of op Zaterdag 22 Mei 1920, nam. 6en ure, bij Gilijamse te Axel. De Secretaris, M. W- KOSTER. Het Bestuur van den Cal. HOOFD- PLAATPOLDER vraagt prijsopgaaf: voor de levering van - ter grootte van 1—3 c M. of ter grootte van 1—3 c M., te leveren vrij op de haven te Hoofdplaat, Hoogenweg en Kruisweg. Tijd van leveren 15 Juni tot 16 Jul! a s. lnschrijvingsbiljetten op zegel in te leveren v6or of op 10 J u n i a s. bij den Ontv.-Griffier waar nadere in- lichtingen kunnen worden verkregen. Het Bestuur voornoemd, iz. VERPLANKE, Dflkgraaf. E. A. J. PATEER, Ontv.-Gritfier Hoofdplaat, 17 Mei '02.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1920 | | pagina 3