AL6EMEEN NIEUWS- EN ADVERTEN1IEBLAD VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEREN. No. 6958. Dinsdag 24 Februari 1920. 60e Jaargang ABONNEMENT: ADVERTENTIEN Kohier Schoolgeld. MaiifflQmprijzen Sago en Pakmeel. Dit Biad vsrschijiit Maandag-, Woensdag- en Vrydagavond, nitgazonderd op Feestdagen, by de Firma P. J. YAK DE SARBE te Ter Neman. S1NNENLAND. BU1TENLAND. Per 3 maanden binnen de stad 1,40. Franco per post voor Nederland,/1,60. BiJ vooruitbetaling voor het Bultenland p r 3 maanden/ 2,20, perjaar 8,—, Voor NederlandPer jaar bij vooruitbetaling 5,80. Men abonneert zich bij de Uitgeefster, of buiten Ter Netizen ook bij alle Boekhandelaren, Postkantoren en Hulppostkantoren. Telefoon 23. Van 1 tot 4 regels 0,80. Voor etken regel meer OA Grootere letters en clicWs worden naar plaatsruimte berekend. Handelsadvertenti£n bij regelabonnement tegen verminderd tarief, hetwdl: op aanvraag verkrijgbaar is. Inzending van advertentiSn liefst £6n dag VOOf de uitgave. De Burgemeester ran TER NEUZEN maakt bekend, dat door Zjjne Ezc. den Minister van L., N. en HaDdel, de maxi- mntnprgzen voor Sago en Pakmeel met ingacg van 17 dezer zjjn ingetrokkeD. Ter Neazen, 23 Februari 1920. De Burgemeester voornoernd, J. HU1ZINGA. DE LICHTINGEN 1919 EN 1920.. Op de vragen van "het Tweede Kamerlid Duymaer van Twist betreffende den datum van het groot veriot" der lichting 1919 en betreffende de maatregelen in verband met de godsdienstige verzorging der lichtingen 1920 heeft de Minister van Oorlog a.i. als volgt gCantwoord: „Van genoegzanie bekendheid mag wor den geaeht de sedert jaren bestaande regel, dat elke wijziging in den datum van aan- staand groot veriof nog op den dag van de nifromtrent gevallen beslissing wordt be- kend gemaakt in een perscommuniqutL Te- gelijk wordt plaatsing bevolen in de leger- orders, waarin het dan.enkele dagen later verschijnt. Noch het een noch het ander is geschied ten aanzien van een inogelijk groot veriof van een gedeelte der lichting 1919 op 10 Januari j.l. Wei is deze datum genoemd in 'n geheim aanschrijving van den Minister van Oorlog van 24 December 1919, afd. Dienstplicht (0.), litt A 166, waarin deze den chef van den generalen staf uitnoodigt voorbereidin- gen te treffen om bij tijdige fotstandkoniing van de wet tot tijdelsike afwijking van de Militiewet huiswaartszenaing op genoemden datum mogelijk te maken. De in bedoelde geheime aanschrijving ge- noenide datum is uiteraard tegen de bedoe- ling en tot ontstemming van den Minister bij enkele troependeelen openbaar geworden en heeft daar verwachtingen gewekt, die niet te verwezenlijken waren, nu jenoemde wet enkele dagen later tot stand kwam dan in uitzicht scheen. De raad van legerpredikanten heeft in zijn eerste vergadering zich onmiddeliijk beziggehouden met het vraagstuk van de goasdienstige verzorging van de lichting 1920. Overleg is daartoe geopena met de ker- keraden in de garnizoenen, ten einde te be- vorderen dat van die zijde £en of meer per- sonen zouden worden aangewezen die zich met de geestelijke verzorging van de recru- ten, oehoorende tot het er bij betrokken kerkgenootschap, zouden belasten; ook werd verzocht de namen van bedoelde per- sonen aan de legerpredikanten in het be trokken vak op te geven, ten einde samen- we'rking te waarborgen. Aan een en ander hebben vrijwel alle kerken gehoor gegeven. Voorts heeft de raad maatregelen ge- troffen om de recruten van Protestantsehe belijdenis bij opkomst in de verschillende garnizoenen door de legerpredikanten te doen toespreken, hetgeen blijkens de inge- komen verslagen van den arbeid van de le gerpredikanten is geschied. Ook door den hoofdaalmoezenier en de aal- moezeniers worden de R. K. manschappen der nieuwe lichting in de onderscheidene garnizoenen toegesproken en zijn maatre gelen getroffen hun de hun toekomende godsdienstige verzorging te geven". DE VOLKSTELLING. ,,Wanneer komt de volkstelling?", vroeg onze medewerker voor de rubriek ,Gods- dienstig Leven" deze week. Men vestigt er onze aandacht op, dat in 1918 een wetje is aangenomen om de volks telling een jaar uit te stellen, dus tot 31 Dec. 1920. Dan valt ze op hetzelfde moment als in Engeland en eenige continental landen. Voor de irtternationale statistiek beteekent dat een voordeel. NEDERLAND—BELG1E. Hoewel de overeenkomst tusschen Neder land en Belgie officieel nog niet bekend is, gaat een deel der Belgische pers voort, er stemming tegen te maken. Met duidehjk merkbare instemining haalt de „Libre Bel- gique" de woorden van Helleputte aan: „Wij betreuren het ten zeerste, dat de mogendheden ons in den steek gelaten en teleurgestekl hebben. Frankrijk en Engeland hechten er veel meer aan, goede betrekkin- gen te onderhouden met Nederland, dan ons te helpen en ons recht te doen". Daar zullen dan, vermoeden wij zoo, Frankrijk en Engeland hun goede reden wel voor hebben. In een hoofdartikel over de Belgiseh- Nedtrlandsche onderhandelingen, Cornells onderteekend, schrijft Antwerpsche Tijdin- gen: De houding van Nederland in heel deze zuiver administratieve onderhandelingen, was correct, doch koud, iets wat den Engel- sehen heeten „aloofness". Wie daaraan de schuld heeft willen wij hier niet trachten uit te maken, wij stellen een toestand vast, wel- ke in het welbegrepen belang der beide lan den te betreuren is. Nu Nederland tot den volkenbond toetreden zal, hopen wij dat, in dit nieuwe midden, Belgifi en Nederland tot de overtuiging zullen koinen, dat een parel- leele samenwerking hun rechtspositie in den volkenbond slechts sterker maken kan, Deze beschouwing wordt nog niet inge- geven door een pan-Nederlandsciie gedach- te, waarvoor wij niets voelen op politie ge- bied. De Nederlandsche natie slaat te hoog en te sterk om het oor te leenen aan vleiers van dezen kant van den Moerdijk, welken het er veelper om te doen is, om de lieve guldens of ijdele bewierooking van hun eigen individu, dan om de liefde van het Nederlandsche volk dat zij overigens niet begrijpen. Belgie en Nederland waren, zijn en moe- ten btijven de twee sterkste groote kleine naties der wereld. Een zwak Nederland of een zwak Belgie zijn een gevaar voor de vrede in Europa. Als er twee naties, hand in hand zouden moeten gaan, elk sterk door eigen kracht en grootheid, dan zijn het wel Belgie en Nederland. De oorlog heeft ons van elkander ver- wijderd dat valt niet te loocheneiv de toekomst kan, en wij hopen het, zal ons weer tot elkaar brengen, elk in het voile bewustzijn onzer nationale kracht. HOOGF. RAAD EN DUURTEWET. Naar in parlementaire kringen verluidt, heeft de Hooge Raad grqot bezwaar tegen de nieuwe taak, hem bij het gewijzigd ont- werp Duurtewet toegedacht. De Hooge Raad meent, dat hij voor die taak niet ge- outilleerd is. Hij zal over een en ander een adres richten tot de Staten-Generaal. SCHADEVERGOEDING AAN NEDER- LANDERS IN BELGIib Gedurende de oorlogsjaren hebben de Duitschers in Belgie een zeer groote hoe- veelheid goederen gerequireerd, tegen af- gifte van z.g. requisitiebons. Ook vele Ne- dedanders, in Belgie woonachtig, zijn daar- van het slachtoffer geworden. Duitschland is reeds bezig, deze requisi tiebons te betalen, ntaar het ongeluk wit, dat vele van deze papieren ter schaclever- goeding een bedrag in ntarken aangeven en de schatting van de in beslag genomen goe deren werd gedaan in een tijd dat de mark tegen 1.25 frank berekend werd. Bij den lagen koers van den mark begrijpt men, welk een enorme schade zulks mede- brengt voor de betrokken Nederlanders. Onze regeering sehijnt echter, mag men de „Msbde" gelooven, reeds stappen dien- aangaande te hebben gedaan. DE VALSCHE ENGELSCHE BANK- BILJETTEN. De Bank of Jingland heeft aan den hootd- cominissaris van politie te Rotterdam een som gelds doen toekomen voor het ge- piesteerde in zake het onderzoek in de be- kende zaak-Hekman, naar de vervaardigers en uitgevers van valsche Engelsche bank- biljetten. Aan den commissaris van politie te Apel- doorn is een bedrag van 10 pond overge- maakt, ter verdeeling onder de recherche, die zich bij dat onderzoek eveneens verdien- stelijk maakte. DE BERECHT1NG DER OORLOGS- SCHULD1GEN. Het Duitsche rijkskabinet heeft zich Dins- uag en ook gisteren bezig gehouden met de laatste nota der Entente, betreffende de uit- levcringskwestie. Bijzonder onaangenaam bleken de Ministers gestemd over de agitatie der rechtsche partijen, die ook tegen deze nieuwe nota stemming maken. Een defiivi- tief besluit zal men eerst kunnen nemen, wanneer de rijkskanselier van zijn bezoek aan het Roergebied terug is. Aan de betrokken departementen was men reeds lang bezig de stukken te verzamelen betreffende de personeh, welke de Entente, naar te verwachten was, zou willen straf- fen, zoodat de eerste verhooren van de door de Entente van gewone misdaden beschul- digden reeds zeer spoedig zullen plaats vin- den en de eerste behandeling voor het rijks- gerechtshof te Leipzig wellicht reeds bin nen een maand zal kunnen geschieden. Intusschen zijn er nog een groot aantal punten, die vooraf zullen moeten worden op- gehelderd. Opgelost zal bijvoorbeeld moe ten worden de kwestie, of de Entente de besehuldigingen, die zich nog op haar ge- bied bevinden wil uitleveren (daartoe be- booren o.a. Duitsche bombardeervliegers, waarvan een groot aantal in Frankrijk ge- vangen wordt gehouden). Verder moet de Duitsche regeering verzoeken om nadere toelichting van da tegen vele op de lijst geplaatste personen uitgebrachte besehul digingen. Met name de tegen Hindenburg, Ludendorff en Von Tirpitz uitgbrachte be sehuldigingen acht men onvoldoende gemo- tiveerd. Overeenkomstig de Duitsche wetten zul len de beklaagden een schriftelijke dag- vaarding ontvangen, waarbij zij voor het gerecht worden gedaagd. Indien zij daar aan geen gevolg geven, zal hun arrestatie plaats hebben, waarop zij gedwongen zul len worden, ter terechtzitting te versphij- nen. Volgens den Beriijnschen correspondent van een Zwitsersch blad is de toegevende bonding der geallieerden in de uitleve- ringskwestie niet alleen te danken aan het verslag der Engelsche commissie te Berlijn, maar ook aan de Vereenigde Staten, die in hun nota aangaande de Adriatische kwes tie tevens de uitleveringskwestie zouden hebben aangeroero en den eisch zouden hebben gesteld, dat er voor gezorgd moest worden, dat de binnenlandsche politieke toestanden in Duitschland niet nog verer- gerde. Ook in dit geval zouden de Vereenigde Staten gedreigd hebben met zich uit de Eurnpeesche aangelegenheden terug te trek- ken. indien aan hun eischen niet werd te- gemoetgekomen. EEN KON1NG, DE'ZICH NIET LAAT BEETNEMEN. De Koning van Belgie maakte onlangs een reis om de door den oorlog geteisterde gebieden in zijn land in oogenschouw te ne men. Ter gelegenheid van een bezoek aan de vefwoeste plaatsen aan den IJser ge- beurde het volgende, dat het socialistische blad Le Peupie verhaalt: A4en moet weten, dat Koning Albert zijn taak zeer ernstig opneemt, zijn reizen, waarbij hij vergezeld wordt door den Mi nister van Binnenlandsche Zaken, Renkin, dragen absoluut geen officieel karakter. maar hebben alleen ten doel zich persoon- lijk van den stand van het herstellings- werk op de hoogte te stellen. Reeds enkele uren had de vorst met zijn auto gereden, toen hij luid verklaarde. dat hier nergens iets, ia zelfs absoluut niets gedaan was. De heeren ambtenaren, die er voor moesten zorgen, dat Koning Albert niet met dezen slechten indruk huiswaarts keerde, toonden hem te Passchendaele enkele barakken. waaraan letterlijk niets ontbrak. „Zeer goed!" zei de vorst, ik zie, dat de heeren ambtenaren goed behuisd zijn. Wilt u mij nu misschien ook de barakken voor de inwo- ners laten zien voor wie toch zeker in hoofd- zaak deze ambtenaren arbeiden?" De ambtenaren kregen een kleur als vuur; na heel fang en ijvefig zoeken ontdekte men iets wat zooiets moest voorstellen, heele- maal in een hoek verborgen, een hoi, wparin ongeveei 20 menschen samen hokten. Zijne Majesteit zal dien dag wel niet erg goed gemutst geweest zijn en zijn gewone lach, die raadselachtige glimlach, was zelfs verdwenen. DE ANTWERPSCHE FEESTEN IN 1920. Om een denkbeeld te geven van de be- langrijkheid der feesten, die te Antwerpen georganiseerd worden ter gelegenheid der „01ympische spelen" in dit jaar, geven we hier een overzicht van de subsidies, die door de vereeniging „Fetes d'Anvers 1920" ver- leend worden. Voor de koloniaie tentoon- stelling is beschikbaar gesteld een millioen francs, voor de tuinbouwtentoonstelling 400.000 francs, voor de sport-tentoonstel- ling 300-000 francs, voor de tentoonstelling van moderne kuust 15.000 franc, voor de tentoonstelling van Belgische schilder- en beeldhouwkunst 1500 francs, voor de hon- dententoonstelling 15.000 francs, voor de pluimveetentoonstelling 15.000 francs, voor tooneelvoorstellingen 100.000 francs, voor de uitvoering van werken door Belgische toondichters 50.000 francs, voor de opvoe- ring van nieuwe concerterr 5Q.000 frs., voor steun van de vervaardiging van beeldhouw- werken, bestemd voor de verfraaiing van parken 50.000 francs, voor steun aan vlieg- kunst 20.000 francs, voor gymnastiekfees- ten, concours hippiques en sportfeesten 35.000 francs, voor optochten 15.000 francs, voor een congres 20.000 francs. In totaal dus een bedrag van 1.335.000 francs. Voorts wordt voor de reclame 150.000 francs be schikbaar gesteld, terwijl men er op rekent 200.000 francs kosten te hebben. ERNSTIGE ONLUSTEN TE 1TAL1E. In de Italiaansche provincie Ligurie zijn ernstige arbeidsonlusten voorgevallen. Het blijkt, dat de fabrikanten voorstelden de (oonen te verlagen ten einde de productie- kosten te verminderen. De arbeiders wilden daar niets van weten, waarna de fabrikan ten hun fabrieken sloten. De arbeiders be- stormden daarna de fabrieken. Te Absaldo hebben wel de ernstigste oniusten plaats gehad, de arbeiders bezetten er eenvoudi^. zonder zich om de politie te bekommeren, de fabrieken. Soldaten, die ter hulp geko- men wiaren, werden inet revolverschoten, steenen en andere projectielen ontvangen. De strijd duurde den geheelen dag voort als gevolg waarvan het plaatselijk ziekenhuis vol gewonden is. Ten slotte slaagden de troepen er in de fabrieken te doen ontruimen, waarna zij de fabrieksgebouwen bezetten. Te Moltedo sneden de arbeiders de tele- foondraden door. ENGELSCHE HULP VOOR DE VER- WOESTE STREKEN. Voor het herstel van den tuinbouw in de door den oorlog verwoeste streken der ge- allieerde landen heeft de Britisch-Royal Or- ticultural Society in groote mate bijgedra- gen. De vereeniging heeft samengewerkl met het Britsche comite van het Fransche Roode Kruis en deskundigen zijn naar de verwoeste streken gereisd om te zien wat er noodig was. De geviuchte boeren, die thans iveer naar hun verwoeste haardsteden zijn teruggekeerd, hebben zaden gekregen, die voor de eerste jaren toereikend zullen zijn en er zijn alleen naar Frankrijk meer dan 20.000 doozen gezonden met 12 verschil lende soortcn van zaden. Naar Belgig is voor een waarde van 500 pond sterling aan zaden gezonden en daar de boeren in Belgig zicli intensief op den tuinbouw willen toe- leggen, heeft men in het bijzonder gevraagd om stroomatten. Tengevolge van dit verzoek zijn er voor 5000 pond waarde aan stroo matten naar Belgie gezonden. DUITSCHLAND VRAAGT VERZACH- TING VAN HET VREDESVERDRAG. De Duitsche regeering heeft er de Engel sche regeering op gewezen, dat het door den slechten stand der valuta niet mogelijk is om groote hoeveelheden Ievensmiddelen, die voor het Duitsche volk noodig zijn, in Duitschland te importeeren. Daarom valt voortdurend met een uitbreken van nieuwe oniusten en daarmede op een de overhand krijgen van het bolsjewisme te rekenen. Verder wees de Duit.sche regeering er op, dat het mogelijk is, dat het roode leger de Russische Randstaten en Polen zal over- stroomen en dat dientengevolge een leger van 100.000 man onvoldoende is, om de oostelijke grenzen te beschermen en de orde in het rijk te handhaven. Een klein leger zou dus het onderspit moeten delven. De Duitsche regeering h^eft daarom aan de intergeallieerde commissie uiteengezet, welk een gevaar de Duitsche en Russische bolsjewiki voor West-Europa zouden betee- kenen, vooral voor Frankrijk en Engeland, die het grootste belang hebben bij een ge'or- denden toestand in Duitschland die echter zonder den steun van een sterk leger niet te verkrijgen is. De voorzitter der controle-cornmissie, overste Malcolm, beloofde deze verklaringen aan den Oppersten Raad te zullen voorleg- gen. De onderhandelingen over deze leger- sterkte met Engeland duurden reeds meer dan een half jaar. De Entente-vertegen- woordigers erkenden het Duitsche stand- punt; zooals uit de beslissing van den Op persten Raad is gebleken, die uitstel van den termijn voor de legerbeperking toestond. DE BOLSJEWIKI VEROVEREN ARCHANGEL. Uit Moskou wordt gerneld: De sovjets hebben te Archangel de macht in handen genomen. De witte autoriteiten zijn ge- vlucht. De troepen, welke zich te Archangel bevonden zijn naar het roode leger overge- loopen. De arb.eiderssyndicaten hebben een revolutionnaire regeering gevestigd en de macht van de sovjetregeering erkend. Het boljewistisch legerbericht van 19 Februari zegt: Noorderfront: In de streek van de Dwina hebbei^ de roode troepen de tegenstanders uit een reeks versterkte stel- lingen verjaagd en zetten de achtervolging krachtig voort. Denzelfden dag hebben zij Emetskoe bezet en 115 gevangenen gemaakt" benevens 3 kanonnen, 1500 granaten en an der oorlogsmateriaal veroverd. In de rich- ting van Archangeisk hebben de roode troe pen door een overbluffenden aanval het station Emtsa bezet en 3 gepantserde trei- nen veroverd, terwijl een aantal gevangenen zijn gemaakt. Een vijandelijk regiment is naar de roode troepen overgeloopen.. I'r Si streek van Onega hebben de roode trenapmt na een gevecht verscheidene plaatseu w£r- overd, talrijke gevangenen gemaakt en- eoi kanon veroverd. Sedert 6 Februari 2qr> totaal op het Noorderfront 2570 gevsH^sf* nen gemaakt, onder wie 34 offietercn, kanonnen, meer dan 200 mitrailietirs, S; pantsertreinen, ruim 2000 geweren, 12 menwerpers, 12.840 granaten, 1.230.0CC* ?w.- tronen, 3 auto's en ander materiaal van £1- lerlei aard in onze handen gevalleru Aan het Kaukasusfront: In de richtin- van Rostoff en Novotcherkasks behou«tert> de roode troepen het offensief, niettegen- staande den hardnekkigen vijandeHjlsetw tegenstand. In de streek van Velikokniajse^ da hebben wij ons van het station Torviwac- ralsa meester gemaakt en verscheidtej« plaatsen op 30 K.M. ten zuid-oosten er nm, De roode troepen zetten hun opmatWU voort. NOSKE OVER DE ARBEIDERS- TYRANNIE. Te Hamburg heeft de soc.-democrathvofH.- minister Noske een rede gehouden in sociaal-democratische vergadering ter \~t\- dediging der politiek van de regeering;. Hi? zeide o.a. dat vele menschen nog niet inzien, dat Duitschland aan den rand een afgrond staat, waar het ieder oogenfeuk in kan vallen. Met het oog daarop is ook een algeheele verandering van noodig geweest en ook de partijgenix»fe.-r; hebben zich daarbij neer te leggen. Zvf- heeft Noske in de houtbewerkers-organisa-. tie tal van stakingen geleid om hetere Ttu*- nen en korter arbeidstijd te krijgen.. atir&.r wie thans in dezen nood bij den achturigjB-; arbeidsdag niet vlijtig de handen roert. verdient er uitgesmetbn te worden, Noske sprak van de droeve ervanttgen door hem op de scheepswerven opgedta^n, Hij had op de Rijkswerf arbeiders; Sttft de handen in de zak zien staan luieren vr< verband daarmede had hij den verant*«.»:>.T- delijken leider gezegd, ieder die niet arete; uren werkte, onmiddeliijk te ontslaan,. He; economische herstel van ons va-dks- land zal nog lang duren", zeide Noske, ondei deze omstandigheden kan rrnrn wr-et toestaan, dat onverstand en dwaashqid i-o ons bedrijfsleven hoogtij vieren. Wanmecr eenige duizenden spoorwegarbeiders veiicT*- ren, dat zij den staat bij den strot hebten en dezen kunnen dichtknijpen, ats zU ait willen, zeg ik als rijksminister: Als eetegv duizenden spoorwegarbeiders een volk vars 60 millioen zielen den strot willen todtraj- pen, dan heb ik als rijksweerministar er nun het minste bezwaar tegen dezen liederr dt- botten stuk te laten slaan." TER NEUZEN, 23 Februari 1920. Het weerbericht van het meteorologr&db instituut te De Bildt van heden luidt ate volgt: Hoogste barometerstand: 776.0 Dresdterr. Laagste barometerstand 756.6 Stcrcte- holm. Verwachting tot den avond van 24 Fete.. Zwakke tot matige Oostelijke tot ZttivS- oostelijke wind, nevelig tot licht bewoBtl. droog weer; om het vriespunt des nachts overdag zelfde temperatuur. CONCERT VAN „CRESCENDO'* Volgens achterstaande advertentie btijUf dat door de muziekvereeniging Crescendo" weder geengageerd is geworden, ter tering van haar concert, dat gehouden ?.ai worden op Donderdag a.s., den alhter wd- beker.den humorist den heer Aug. d(- Las- uit Tilburg. Naar wij vernemen vertrekt de heer Laat op 28 dezer naar Berlijn, a I waar h: voor de Gramaphone Company 16 nur.itners moet zingen, met begejeiding van orchesl. WEENSCHE KINDEREN Zaterdagnamiddag arriveerden alhier mer de Provinciale stoomboot weder een aamta: Weensclie kinderen. Het gure weder en de ruwe rivier, waren juist niet bevorderiijk voor de reis, maar het viel, bij het zien varx de aankomst der kinderen toch nog medfc. Het leek ons echter, dat deze kinderen er over het algemeen meer achterlijk uiizagen dan die welke met een vorigen trein arri veerden. We vernamen ook uit mededees- lingen van de begeleidsters, dat de toesuuiv te Weenen gedurende de laatste weken achteruit gegaan is. De rantsoenen worden nog steeds kleiner en de kwaliteit ga^t er niet op vooruit. Eenige leden van het comite van hier en van Zaamslag waren de kinderen tegemoet ge reisd. Bij de aankomst verleenden de pacF- vinders gewaardeerde hulp. Ook de Weensche kinderen die hier nu sedert een paar weken vertoeven waren op hun post om hunne lotgenooten te verwet- komen en daaronder, zoo mogelijk kennte- jes te ontdekken. Met welgevalien kon war den geconstateerd, dat deze ,,de Zeeuwsche lucht" al te pakken hebben, want ze zager Mr COURANT Burgemeester en Wethouders der geineen'e '1ER NEUZEN maken bekejid, dat het kohier No. 3 van het schoolgeld over het tijdvak 1 September 1019 tot en met 31 December 1919, door Gedeputeerde Staten van Zeeland is goedgekeurd, en vanaf heden gedurende vy f maanden op de secretarie der gc- mcento voor een ieder ter inzage is nedergelegd. Ter Neuzen, 23 Februari 1920. Burgemeester en Wethouders voornoernd, J. HUIZrNGA. Burgemeester. B I. ZONNEVULLE, Recretaris.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1920 | | pagina 1