Suikerbieten. Koffieboonen Kennisgeving. VOLVETTE K00LZAAD, Bod gevraagd Bekendmaking. een gemenbileerde ZITKAMER, eerste kwaliteit SCHEERMESSEN, Een geriefelijk Woonhuis met Toio A. N. BUT Az., SHngerhonig Spprreij' een P A H D, Laatste Berichien. Hoogwatergetfj te Ter Neuzec 1874-1919. Vergadering ter bespreking Aardappelen afname. „HULP IN NOOD, EEN W00NHUIS BURGERWOONHUIS, INSLAGBILJETTEN en PASP00RTEN H.H, Verbruikers. Binnen en Buiten Lakken, HH. Winkeliers! Ter Neuzen. N. y. d. MOLEN. GMBOORDEN, NIANCHETTEN en JONGENSKRAGEN, bij C. A. ROTJW, Edammer en Goudsche Kaas. Firma J. D. THIELMAN-BAUWENS. Een ruim Burgerwoonhuis N.V. Middenstands-Credietbank voor Ter Neuzen en Omstreken. Verstrekt Bedryfscrediet Neemt gelden in deposito 3 gemeten goed gewassen WEDEROM VERKRIJGBAAR F. J. KAAN, Wordt te koop of te huur gevraagd: best geel KATOE^N, HEDEN ONTVANGEN: PRIMA ENGELSCHE KINDERWAGEN Overreden. *lu Dungee (N. Br.) is op een bocht van den Weg een karretje in aanrijding geko- men met de stoomtram. Twee kinderen van van G. uit Rosmalen werden uit het karretje gesliDgerdeen zesjarig meisje werd door de tram overreden en op slag gedood. Het andere kind werd slechts licht verwond. De kar weid geheel vernield. Een centenregen. Op den hoek van de Westkruiskade en de Diergaardesingel te Rotterdam zijn de voorbggangers plotseling verschrikt door een centenregen, vertelt ,/het Yolk". In enkele minutea vielen er wei eenige hon- derden op straat. Voorbjjgangers bleven staan, maar zagen niets en hoorden slechts den metaaiklank van de vallende geldstuk- jes, Vanwaar de regen kwam is niet bekend. Yermoedeljjk zjjn eenige jongelui, onder den indruk van den knikkerregen in Am sterdam en den steenenregen in den Haag, iets dergeljjks begonnen. Tegen dezen re gen had het publiek niet zooveel bezwaar. Een wraakneming. Zaterdagnacht ontdekte een politieagent in de buurt van Cambridge een naakten man, die met teer bestreken en met veeren beplakt en aan een boom was gebonden. Aan zjjn voeten lag de opgerold8 uniform van een zeeofficier. De man werd bevrjjd en naar het politiebureau gebracht. Hp bleek een slachtoffer te zijn van wraak- neming van een anderen officier, die hem beschuldigde van ongeoorloofde verstand- houding met diens vrouw. Zaterdagsmorgens werd in de straten van Cambridge een stroobiljet verspreid, waarop de gehectografeerde mededeeling stond, dat luitenant Kinshan was ,/beteerd en beveerd." D A G E N. Voorm. Nam. Zaterdag 14 Juni 1.59 2 16 Zondag 15 2 35 2.52 Maandag 316 3.10 3.28 Dinsdag 17 3.46 4.5 Woensdag 18 4.23 4.44 Donderdag 19 u 5.5 5.28 Vrij dag 20 5.53 6.19 Ondergeteekende be- tuigt haren harteiijken dank voor de vele blijken van be- langstelling, ondervonden bij hare 30jarige dienstvervulling, bij Mevr. D. v. Rompu inzonderheid aan hare meesteres en deszelfs famiiie. PAULINA KAMOEN. Ter Neuzen, 18 Juni 1919. ANNA MARIA DE RIJK, op 16 Juni «.s.,desvoormiddags 8V2 nre, zomertijd, bij C. P. DE Regt voor belanghebbenden Zaamslag, 13 Juni 1919. De Landbouwcommissie van Zaamslag, J. DE FEIJTER, Voorzitter. J. STOLK Lz., Secretaris. den heer HERMAN B0ASS0N, betuigen wij onzen harteiijken dank Uitkeeringsfonds bij ziekte te TER NEUZEN. Algemeene Jaarvergadering Te koop ruim 3 gemeten. Te koop of te huur gevraagd RAAT zoo uitverkocht. Zaamslag. D. P. BUTLER. T E KOOP: een gerief elijk Firma P. J. VAN DE SANDE. Steeds verkrijgbaar de gunstig van ouds bekende van de Firma MOLIJN en Co. te Rotterdam. AdresJ. J. YERJAAL, Schooiplein 11—13, Ter Neuzen. GEVRAAGD voor het houden van een Zitdag te Ter Neuzen, iederen Woensdag. AdresTandarts HERTSTEIN, Badhuisstraat 88, Vlissingen, beneden grossiersprijs. Zoowel zijn Vijand Als zijn Vriend Kan door ondergeteekende Worden bediend Van Zware Pruimtabak B. Z. K. Beleefd aanbevelend, JAN PIJPELINK, Ter Neuzen. ONTVANGEN: Zaamslag. Nog kaarten te bekomen voor de reis naar GOes. Ook des morgens voor vertrek aan boord op 17 Juni. C. JVL. LEUNIS, Zandstraat 3, Ter Neuzen. Verkrijgbaar aan billijken prijs bij P. v. d. HOUT, Dijkstraat 29, Ter Neuzen. Vakkundig aanzetten van Scheermessen. Fijne Roomkaasjes van een half pond, verpakt. Zuivere Roomboter Koninklijke Confed6ratie. van alle gemakken voorzien. Te bevragen: Wonlngbureau Noord- straat 96, Ter Neuzen. Voor het koopen en verkoopen van Hulzen, kan men zich wenden tot Mej. E. v. LEEUWAARDEN. aan winkeliers, landbouwers, handelaren, en In het algemeen aan alien die tot den handeldrlj- venden en industrifielen middenstand behooren. aan 3 dagelijks, 3:/2 per maand 4 per 6 maanden, 4lk per jaar opzegbaar. Directeur: H. J. VAN DEN OUDEN De Bank Is gevestigd Kersstraat 3—5 en is geopend ieder en werkdag ran 9—5 uur. Aandeelen zijn verkrijgbaar ten kantore der Bank. voor vcrsieringen te bekomen Inlichtingen bij C. 't GILDE, Zaamslag1 BIJ IiNSCHMJVINU TE KOOP: Plokworst. - Geld. Rookworst. - Tongworst. - Preskop. - Boterham- worst. - Rookvleesch. - Blaasham. - Gekookte Ham. - Sauccisse de Boulonge. - Leverworst enz. Alles prima kwaliteit. Aanbevelend, Dijbstraat. Ter Neazen. op 2000 ellen Het Bestuur van den AAN- EN GENDERDIJKEPOLDER maakt aan de eigenaren van gronden in dien polder bekend dat de rekening en verantwoording over het dienstjaar 1918/19 en de ontworpen begrooting voor het dienstjaar 1919/20 met de memorie van toeiichting van heden af en ge- durende acht dagen ten kantore van den Ontvanger-Griffier ter inzage zullen liggen dat eene vergadering van Inge- ianden is belegd in het logement van den heer C. P. DE Reqt te Zaam slag, tegen Dinsdag 24 Juni 1919, des namiddags ten drie ure (Zomertijd) dat de begrooting na de vaststel- ling door de vergadering van Inge- landen, benevens de memorie van toeiichting, mede gedurende acht da gen, te rekenen van den dag na de vaststelling, ten voormelden kantore ter inzage zullen liggen en dat van de voormelde stukken afschriften te bekomen zijn tegen betaling der kosten. Zaamslag, 12 Juni 1919. Het Bestuur voornoemd, M. DIELEMAN, Dijkgraaf. H. J. VAN DEN OUDEN, Ontv.-Griffier. Rljwlelhandel, TER NEUZEN, TWEEDE KAMER. Aan de orde is de wijziging van de oorlogs- zeeongevallenwet. Het amendement van den heer Heijkoop tot opneming van genees- en heelkundige be- handeling wordt verworpen met 36 tegen 20 stemmen. Het amendement van den lieer Heijkoop om terugwerkende kracht aan de regeling te ver- leenen tot 11 November 1918 (begin van den wapenstilstand) wordt ingetrokken, nadat Mti" nister Van IJselsteijn heeft verklaard, dat hij zal onderzoeken of iets kan gedaan worden voor de slachtoffers van ongevallen tijdens den oorlog, die geen oorlogsongevallen waren. Het wetsontwerp wordt zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Aan de orde is het wetsontwerp betreffende keuring en aanduiding van waren. De heer Abraham Staalman juicht het ont- werp toe, dat aan het geheele land keurings- diensten zal verschaffen; hij mist echter de waarborgen, dat niet zij zullen worden ge- straft, die geen straf verdienen. Huldebetuigingen Naar wij vememen hebben de Protest- Comite's „Limburg bij Nederland", het Alge- meen Comite tegen annexatie in Zeeuwsch- Vlaanderen te Oostburg, het plaatselijk Protest-Comite te Zaamslag en verschillende gemeentebesturen in Limburg en Zeeuwsch- Vlaanderen, waaronder die van Maastricht en van Sas van Gent, aan den Minister van Bui- tenlandsehe Zaken telegrammen van geluk- wensching gezonden, naar aanleiding van het door hem bij de te Parijs gevoerde onderhan- delingen, behaalde resultaat. GEMEENTERAAD VAN ZAAMSLAG. (Vervolg.) 7. Verharding pad in den E^ndragtpolder Ingekomen is een adres van J. Vink en 24 anderen, waarin verzocht wordt verharding van een voetpad. De Voorzitter geeft te kennen, dat de ver- betering van dit pad nog niet is uitgevoerd omdat geen sintels, die tegenwoordig zeer duur zijn en van niet te beste kwaliteit, weer voor- handen waren. Burgemeester en Wethouders zijn voomemens dit in het aanstaande najaar te doen, daar de sintels afkomstig zijn van de suikerfabrieken en die dus eerst moeten wer- ken. Dan zouden zij het bestuur van den Groote Iluissenspolder willen verzoeken, om op afstanden van 50 meters palen langs het pad te zetten, opdat dit door voertuigen niet weer wordt stuk gereden. De heer Van de Ree pleit er voor, deze zaak spoediger uit te voeren. Ook de heer Faas zou dat gaarne zien en vraagt, of het zoo'n bezwaar zou zijn om van gemeentewege zelf die palen te plaatsen, daar die toch zooveel niet zullen kosten, De Voorzitter merkt op, dat de gemeente dan toch van het polderbestuur vergunning moet hebben om de palen te mogen zetten. Het is overigens ook een moeilijke zaak, net als aan Genderdijke, daar het pad dient voor be- woners van den Eendragtpolder en het pad in den Groote Huissenspolder ligt. De heer Faas merkt op, dat de landbouwers in dien polder er toch ook belang bij hebben, daar hunne op den Eendragt wonende arbei- ders er gebruik van maken om bij hun werk te komen. Ten slotte zegt de Voorzitter toe, dat aan het polderbestuur zal geschreven worden en getracht de toestand van het pad zoodra mo- gelijk in orde te maken. 8. Veemarkt. Ingekomen is een adres van A. Dees Jacz. en een 20tal andere landbouwers, die verzoe ken de jaarmarkt, die alhier sedert het begin van den oorlog niet meer gehouden is, weer op de gewone wijze te doen doorgaan, op den eersten Donderdag in de maand Juli. De heeren A. de Feijter en De Klerk ver- klaren zich er ook voor, doch de heer Van de Ree wenscht eerst te weten wat dat aan de gemeente kost, waarna de Voorzitter hem te kennen geeft, dat er 125 voor uitgetrokken is, dat is voor medailles en geldprijzen. De medailles zullen nu echter wat meer kosten. Hij zou voor verschillende categories paarden willen beschikbaar stellen eene verguld zilve- ren, eene zilveren en eene bronzen medaille. Met de letters die er in gegraveerd moeten worden, schat hij die per stel op f 15. Geld prijzen zou hij willen afschaffen, daar de boe- ren liever een medaille ontvangem als prijs. De heer Koopman pleit er voor, om ook voor de geiten der arbeiders premies uit te loven, waarop de Voorzitter er op wijst, dat daar- voor reeds premies werden uitgeloofd bij vroegere markten. Na korte bespreking wordt met algemeene stemmen besloten dat de jaarmarkt zal ge houden worden en wordt daarna vastgesteld dat voor merries van 4 jaar en ouder, van 3, 2 en 1 jaar en voor hengst- en merrieveulens ieder 3 medailles als le, 2e en 3e prijs zullen worden uitgeloofd. De heer A. de Feijter wil daarop iets be- knibbelen, maar de Voorzitter raadt aan, zich nu niet zoo belachelijk aan te stellen door een kleinigheid op de medailles te beknibbelen. Het bevordert de paardenfokkerij en dat is tegenwoordig een factor die meetelt, en wel degelijk winst brengt aan de gemeente. Wei'd er vroeger driehonderd gulden voor een veulen betaald, tegenwoordig is 1000 geen zeld- zaamheid, zelfs wel 2500. Daardoor hebben de fokkers meer inkomen en kan daarmede bij het vaststellen van den hoofdelijken om- slag rekening worden gehouden, zoodat de gemeente er direct voordeel van heeft. We- derkeerig mag nu wel wat voor de fokkerij gedaan worden. De heer De Klerk merkt op, dat vroeger f 300 voor een veulen nog maar een zeld- zaamheid was. Het voorstel van den Voorzitter wordt aangenomen, evenals het voorstel om de pre mie voor het grootst aantal ter markt bracht rundvee te behouden, daar dit in het belang van den handel mag geacht worden. Er wordt 5 voor gezet, Voorts voor de beste baatgevende koe een prijs van 4 en een van 2,50 terwijl de twee premies voor de beste kalfvaars ook tot dat bedrag worden verhoogd. Voor den besten fokstier wordt het bedrag bepaald op 3 en 2. De heer Faas meent, dat de raad nu nogal royaal geweest is. Nu komt de beurt aan de afdeeling geiten, waar omtrent da heer Van Hoeve de eerste voorstelt de prijzen van f 2 en f 1 met een gulden te verhoogen, doch na een opmerking van den Voorzitter voorstelt de prijzen te be- palen op 3, 2 en 1. De prijs voor het grootst aantal varkens wordt vastgesteld op 3. De heer Van de Ree berekent, dat de be- grooting nu wel niet meer voldoende zal zijn, wat de Voorzitter, onder herinnering aan hetgeen hij reeds omtrent de paardenfokkerij zeide, verklaart niet zoo erg te vinden. Vroeger waren keurmeester de heeren A. de Feijter, A. de Koeijer en W. Dieleman. De heer A. de Feijter verklaart zijn tijd uitgedaan te hebben en zou nu liever eens een ander benoemd zien. Aan Burg, en Weth. wordt opgedragen daarin te voorzien. 9. Voorstel van den heer Faas tot opening en sluiting der raadszittingen met ge. bedl en dankzegging. Aan de orde komt het in de vorige verga- dering gedaan, doch aangehouden voorstel van den heer Faas om de raadszittingen met gebed te openen en met dankzegging te sluiten. De heer De Mul zou dit liever aangehouden zien, tot de nieuwe raad zich daarover kan uitspreken, waarmede de heer De Klerk ac- coord gaat. De heer Faas kan zich daar niet bij neer- leggen; hij acht het hoog tijd, dat hierover beslist wordt. De vorige vergadering is be sloten het tot nu uit te stellen en dit behoort te geschieden. De oude raad heeft tot taak, zoolang zij bestaat, de belangen der gemeente te behartigen. Dat wordt ook gedaan, door aanneming van zijn voorstel, hetgeen hij hoopt dat geschieden zal. De heer De Mul oppert bezwaar, om den voorgestelden maatregel in te voeren. Waar- om moet dit nu op Zaamslag geschieden, de eenige gemeente waar dit geschieden kan, terwijl zulks in Axel en Ter Neuzen niet het geval zou zijn. De heer A. de Feijter deelt de gevoelens van den heer De Mul; de raad is ook weer niet voltallig en hij zou het beter achten, dat daarover in voltallige raad beslist werd. Wordt gewacht tot de nieuwe raad optreedt, dan zal deze, in de eerste zitting, zonder on- gelukken compleet aanwezig zijn. De heer De Mul verwacht van invoering van het gebed meer verwarring dan stichting. De heer Van Hoeve onderschrijft de woor- den van den heer Faas; hij gelooft, dat de tijd gekomen is om een besluit te nemen. Een volgende zitting zijn misschien weer anderen afwezig. De zaak is te emstig om op de lange baan te schuiven. De heer Koopman meent ook, dat, wanneer er, zoolas de heer Faas zegt, in dit opzicht reeds lang nalatigheid gepleegd is, er niet langer kan gewacht worden, om die nalatig heid te herstellen. De heer Faas deelt de vrees van den heer De Mul, dat het gebed en dankzegging niet tot stichting aanleiding zou geven niet, en hij meent, dat de raad nu behoort te beslissen en niet iets dat tot zijne taak behoort op eens anders nek moet schuiven. Wat de opmerking betreft, dat Zaamslag de eenige gemeente zou zijn, waar het wordt gedaan, beter acht hij het dat gezegd kan worden „dic gemeente doet haar plicht", dan wanneer moet gezegd wor den, dat niemand zijn plicht doet. De Voorzitter bepleit ook beslissing in deze vergadering; hij gelooft niet, dat aanneming van het voorstel aanleiding tot verwarring zal geven, alle leden van den gemeenteraad zijn Christenen, die hunne belijdenis hebben afge- legd. Elke partij heeft in deze zijn roeping te vervullen. Hij wijst op het optreden der so- ciaal-democraiten in het najaar en hoe men zich gelukkig kan rekenen, dat ons volk nog een Christenvolk is, waardoor het aan die partij niet mogelijk bleek haar streven tot revolutie door te zetten. We moeten zegt spreker ook toonen, dat we den godsdienst willen behartigen. Het is onze roeping, de vergadering met gebed te beginnen; ons anti-revolutionnair program schrijft ons dat voor. Het zou verkeerd zijn, een vrij gebed in te voeren, want daardoor zou het, al zou ik nim- mer de bedoeling hebben om iemand te kren- ken, kunnen voorkomen, dat eens een uitdruk- king werd gebruikt, waarmede de een of ander zich niet zou kunnen vereenigen, het behoort te zijn een formulier gebed, en hij heeft bij voorbaat het volgende opgesteld, waarmede naar hij denkt elk lid zal kunnen meegaan: „Almachtig God! Schenk ons Uwen Zegen bij onzen arbeid. Geef, dat de zaken die be- handeld en de besluiten die zullen genomen worden mogen strekken tot Uwe eere en tot heil en zegen dezer gemeente. Wees met land en volk, met onze Koningin en overheid. Amen!" Wanneer iemand den moed zoude hebben daarmede te spotten, is de gemeenteraad er niet voor verantwoordelijk, maar bovendien kan ik dit van den tegenwoordigen gemeente raad ook niet veronderstellen. Als de latere gemeenteraad er verandering in zoude willen brengen, kan dit nog altijd geschieden. Als dankgebed geef ik het volgende formu lier in overweging: „Almachtig God! Wij danken U voor Uwe iiulp en bij stand bij onzen arbeid in het belang dezer gemeente. Bekroon ons werk en schenk ons Uwen Zegen. Amen!" De heer Faas gelooft, dat niemand daar tegen kan zijn. Het zal een zegen zijn voor de oude raads- leden, dat ze aan het nemen van dit besluit kunnen meewerken en een bekrooning zijn op hun arbeid. De heer A. de Feijter zal beginnen met te zeggen, dat hij niets heeft tegen de voorge- stelde formulieren. Hij acht het echter ver keerd, om zoodanig besluit te laten nemen, daar een gemeenteraad die op het punt staat te scheiden. Als de heer Faas zegt, dat we er allang mee hadden moeten beginnen, dan zou hij ook allang het voorstel moeten gedaan hebben. De Voorzitter zou er wel iets in zien, als de samensmelting van den nieuwen raad an ders zoude zijn, maar de toestand is niet ver- anderd. Ware het dat in den nieuwen raad links de meerderheid had, dan was het iets anders. De heer Van de Ree merkt op, dat als de oude raad hierover niet zou kunnen beslissen, de raad wel kan heengaan, want dat zij het dan nergens meer over kan. De heer A. de Feijter blijkt wel bezwaar te hebben tegen de aanneming van het voorstel, om hier in het openbaar te bidden. Er staat geschreven, dat men om te bidden in zijn binnenkamer moet gaan, maar niet op de hoe- ken van straten. Degenen die roeping gevoe- len om hun arbeid als raadslid met gebed aan te vangen, zullen dat zeker doen thuis, voor zij herwaarts komen. De Voorzitter merkt op, dat men altijd moet oplaomen voor de eer van Gods naam. De heer Faas wil gaarne erkennen, dat hij te lang met het doen van dit voorstel heeft ge wacht; het heeft hem altijd bezwaard, dat de vergadering zonder gebed begon doch schroom hield hem van het doen van een voorstel terug, tot hij dit, na overleg met andere leden, ge daan heeft. Tegenover de bemerkingen van den heer De Feijter wijst hij er op, dat ook ge schreven staat „laat uw licht schijnen". De woorden die Jezus sprak over het bidden in de binnenkameren, moeten worden beschouwd onder de omstandigheden waaronder zij war den uitgesproken, n.l. tegen de farizeeen, die op de hoeken der straten gingen staan bidden, opdat de menschen het zouden zien. Maar Jezus heeft ook gezegd: „die mij beleiden voor de menschen, zal Ik beleiden voor mijn Heinel- schen Vader". Het doet spreker echter ge- noegen, dat alle leden zijn voorstel eigenlijk goed vinden, dat schenkt hem op op zegen. Tot stemming wordt overgegaan. De heer De Klerk wenscht buiten stemming te blijven, waarop de Voorzitter er hem op wijst, dat dit niet mag, waarna hij voor stemt, en het voorstel met algemeene stemmen wordt aangenomen. De Voorzitter dankt de leden voor dit be sluit en hoopt, dat Gods Zegen daarop zal mogen rusten. 10. Ovememen straten van nieuw-Zaamslag. De Voorzitter brengt thans ter sprake de kwestie der overneming van de straten in nieuw Zaamslag, van den heer C. A. Wisse. Zooals in de vorige vergadering besproken is, heeft de gemeentearchiteet een begrooting opgemaakt van hetgeen zou moeten geschieden om de straten in orde te brengen. Wanneer de goten worden gelegd en de weg over 2,25 M. wordt uitgekist en begrint en de zijkanten met de uitkomende specie verhard, beloopen de kosten 980,27. Burg, en Weth. waren van meening, dat, waar de heer Wisse op het standpunt blijft staan, dat hij er 200 voor over heeft, van de uitvoering van dat werk niets zou komen. Zij hebben daarop den ge meentearchiteet opgedragen een goedkooper plan te maken. Dit is geschied. Dit omvat dan het maken van goten en het bestrooien van den weg over eene breedte van 2 M. met eene laag grint. De kosten zouden dan zijn f 448. De architect staat er dan echter niet voor in, of dit voldoende zal zijn. De Voorzitter meent echter, dat dit zoo wel zou kunnen; er is over de wegen van nieuw Zaamslag zoo geen druk vervoer en dan komt er op deze wijze een eind aan de zaak. Verder wordt lezing gegeven van notulen eener in 1911 en in 1910 omtrent deze zaak waaruit blijkt, dat de exploitanten van den bouwgrond op Nieuw Zaamslag op zich ge nomen hebben de straten geheel in orde te maken en daarna aan de gemeente over te geven en dat in 1911 de straten niet zijn over- genomen omdat ze, bij onderzoek door eene commissie uit den raad, bleken met in orde te zijn. Ook is onjuist een bewering wel eens door den heer Wisse geuit, dat hij de straten niet behoeft in orde te brengen, omdat die dagteekent van 1905 en dus voor de indiening van het stratenplan. (Wordt vervolgd). SCHEEPVA ARTBEWEGING 12 Juni, Eng. s.s. Nidd, 2818 M3., ledig, van Gent naar Goole. van Londen voor Ter Neuzen. 12 Juni, Ned. s:s. Willy, 629 M3., saltcake, Van 11 tot en met 12 Juni werden langs de Oostsluis alhier 20 binnenvaartuigen op- en 19 afgeschut; langs de Middensluis 4 op- en 15 afggschut; langs de Westsluis 1 op- en 1 afgeschut. (Zonnetijd). n V Axel. Hudsonviele, Michigan, Noord- Amerika. Axel. Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders JAN VAN LANGEVELDE EN AAGTJE BARKER te Axel-Sassing, op Woensdag 18 Juni a. shun 45jarige Echtvereeniging te mogen gedenken. Dat God ze nog tal van jaren moge sparen is de wensch van Hun dankbare Kinderen, C. DE RUITER—Van Lan- gevelde en Kinderen. L. VAN TATENHOVE—Van Langevelde en Kinderen. P. DIELEMAN—Van Lange velde en Kind. W. H. SCHEELE-Van Lan gevelde en Kinderen. P. VAN LANGEVELDE— Van Arenthals. J. VAN LANGEVELDE— Buijze en Kinderen. 1 10 Juni 1919. Op Woensdag 10 Juni Is te Sloterdijk overleden, onze geliefde Moeder, Behuwd-, en Grootmoeder, echtg. van Anthonius Volkrijk. Uit aller naam, W. HAMELINK—Volkrijk. Ter Neuzen, 12 Juni 1919. I Voor de vele bewijzen van deelneming ons betoond bij het overlijden van onzen lieven Vader, Behuwd- en Grootvader Middelburg. I. M. BOiiSSON. A. BOiiSSON—Koopmans en Kinderen. Breda. E. R. MOERELBoassoN. Ch. M. MOEREL en Kinderen. Middelburg, 13 Juni 1919. op Zaterdag 14 Juni 1919,desavondshaIf negen, bij den heer M. J. Adriaansen. HET BESTUUR. Zeer mooi gewas. Adres: Bureau van dit Blad. te Drlewegen bij Ter Neuzen. Br onder No. bureau van dit blad. verkrijgbaar bij ondergeteekende en in de winkel van C. DEES, Axelschestraat. terstond te aanvaarden. Te bevragen Wonlngbureau, Noord- straat 96, Ter Neuzen. Het Bestuur: JA. VAN ROMPU, Voorzitter. I. VAN DE SANDE, Secretaris. PJ. SCHEELE. C RIBBENS. JOH. DE FEIJTER, Zaamslag. F. KAAN, Hoek. P. ADAMA ZIJLSTRA, IJzendijke, A. E. C. KRUIJSSE, Axel. M. WAUTERS, Sas van Gent. wassende in den polder Beoostenblij, nabij de hofstede, bewoond door dhr. H. den Hamer. Briefjes in te leveren bij ondergetee kende vo6r of uiterlijk op Dinsdag 24 Juni a. s., alwaar tevens inlichtingen worden verstrekt. Notaris DREGMANS te Axel. TE KOOP: op een goeden stand, om direct te aanvaarden. Te bevragen bureau dezer courant. geschikt voor Kantoor, gelegen omtrek Nieuwstraat of Heerengracht. No 81, bureau van dit blad. breedte van en Vt of ook op gedeelten van 128 ellen, Brieven onder No- 9, bureau van dit blad.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1919 | | pagina 2