ALGEMEEN NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOFt ZEEUWSCH-VLAANDEREN. De krijgstedrijvsn, No. 6568. Zaterdag 11 Augustus 1917. 57e Taargang, Aaowijzisg verkrijgbaarsteliing Le?ensntiddelen. De Oorlog.. ABONNEMENT: ADVERTENTIEN 6EMENGDE BER1CHTEN Telefoon 23. Bit BM ?8rsGhijit Maanftag", Woensfiag' ea YryfiagaYonfi, aitgezonfierfi op Feastfiagen, bij fie Firma P. «J, VAN BE SANBE te Ter Neuzen Herjjk van Maten en Gewichten. Inbezitneming oogst 1917. Inbezitneming Zaden oogst 1917. PBEDIKBEURTEiT Per 3 maariden binnen de stad 1.—Franco per post voor Nederland 1.10. ®I| vooruitbetalingvoor Belgie 1.40. voor Ned.-Indie en Amerika 1.65, overig Buitenland 2. Mm abonneert zich bij de Uitgeefster, of buiten Ter Neuzen ook bij alle BoekhandeIarens Postdirecteuren en Brievenbushouders. Van 1 tot 4 regels 0,40. Voor elken regel meer 0.10# Bij directe opgaaf van driemaal plaatsing derzelfde advertentie wordt d® prij's slechts twee ma al berekend. Grootere letters en cliche's worden naar plaatsruimte berekend. Handelsadvertentien bij regelabonnement tegen verminderd tarief. inzending van advertentien voor I uur op den dag der uitgave* M'lH5BST33 Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN maken bekend, dat in de week van 1319 Aug. geldig zullen zjjn voor Bak- en Braadvet Varkensvleesch Groen# erwten Rijst bon no. 20 h 1 n n 15 r k 12 le serie 2e le h le h Ter Nenzen, 10 Aug. 1917. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. L. WABEKE, Seeretaris. N.B. Op bon no. 1 voor Mafkens- vieesch mag0,400K.G. worden afgegeven. Op bon no. 12 voor Rijjsf mag slechts 0,200 K.G. worden afge- geveD. De Burgemeester der gemeente Ter Neu zen brengt ter kennis van alle in die ge meente wonende verbouwers van een of meer veldgewassen (onverschillig welke), dat, voor zoover daarvan door hen nog geene opgave werd verstrekt, zij gehouden zijn daarvan alsnog ten spoedigste opgave te doen ter gemeente-secretarie. Omtrent het doen van opgaven van el ders verbouwd graan zijn inlichtingen te bekomen ter gemeente-secretarie. Ter Neuzen, den 10 Augustus 1917. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. De Burgemeester der gemeente Ter Neu zen vestigt de aandacht op de volgende be- schikking van den Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel, van 4 Augustus 1917, Staatscourant van 4 Augustus 1917, no. 181. „De Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel maakt bekend: dat door hem in bezit is genomen of zal genomen worden, op het tijdstip waarop het oogsten is aangevangen of zal aanvangen, de totale opbrengst van de navolgende ge- wassen van den oogst 1917, ook voor zoo ver deze reeds bij handelaren of fabrikan- ten is opgeslagen: koolzaad, raapzaad, bo- terzaad, dederzaad, blauwmaanzaad en lijn- zaad, benevens de verwerkingsproducten daarvan: dat in eike provincie een Regeerings-com- missaris voor de Rijksgraaninzameling be- iast is met de inbezitneming en inzameiing van genoemde producten; dat hij belanghebbenden met nadruk er op wijst, dat het verbruik of de aflevering van deze producten aan andere personen dan bedoelden Regeerings-Commissaris voor hen de meest ernstige gevolgen na zich zou kunnen slepen en zij zich bloot- stellen aan strafrechterlijke vervolging." Ter Neuzen, den 10 Augustus 1917. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. ALEXANDER KERENSKy! Aan een schrijven van den befichtgever van het Hbl. te Stockholm |ov-er (den nieuwen Russiischen Minister-president, met diclato- riale macht, onlleenen wij het volgende: Kerensky's invloed is OngeLoiollijk, en dat heeft hij; ongelwijfeld tte dan ken (aaji Idle po-pu- lariteit, meer .nog aan het volIcsver lir-ouwen dat hij zich in de jaren voor de omwente- ling heeft yerworven, door zijn vnrige en velsprekende redevoeringen, piet alleen in het gebonw yan de Doema, doch door ge- lieel Rusland, gehouden. Dit alles is te merkwaard^er daar Kerens- ky, on-danks een veeljarige sleepende ziekle, eeu uith-oudingsvermo-g-en bezit, die menig sterker Rus hem mocht benijden. Kerensky is n.l. in hooge male tuherculeus, wat zijn uitgeteerd gezichl yoldo-ende verraadl. Daar-. tegenover slaal de machtige invloed, die zijn Hweepersoogen. die hovend ten een grndie intelligentie verraden, op de menigte em op i-eder, die hem ontmoet, weten te Aefenen. Als spreker .oefent Kerensky een macht uit, als slechts weinigen voor hem wisten ten toon te spreiden. Zijn vnrige welspre- kendheid rukt die hoarders uit hun onver- schilligheid; ze jnoeten zich uiten, opge- zweept door Kerensky's gloeiende woorden; weldra zijn ze niet meer te houden. A*"aak heeft men Kerensky een overspannen fan- tast genoemd; koel redeneeren, ironisch be- loogen zijn jniddelen, die hij niet aamwendt. Toch kan .men allerminst beweren, dat aan zijn betoogtrant zakelijke bewijzen en af- doende argumenten ontbreken; alleein hij overstelpt deze jnet een woordenvloed, dat men moeite heeft ze er uit op te visschen. Zij, die Kerensky meer van nabij kennen, getuigen dan ook, dat deze machtige Rus- sische persoonlijkheid, hij al zijn opzwee- pende geestvervoering, toch met tend aad een practisch man "is, met open oogen voor de zwakheden van 'zijln land- en rasgenooten. Hij weet zeer nauwlteurig vooruit te berekenen hoe liel Russische volkseigen op dezen of genen maatregel of [gebeurtenis zal reageeren, wat daarna, jn de meernabije loekomst, van het Russische volk is te verwachten. Boven- dien is jnen het liierover wel eens, dat Kerensky een groot meester is in de zware kunst der zelfbeheersching. Een schitterend, >vaarlijk afdoend bewijs daarvan gaf Kerensky toen eenige soldaten de vergaderzaal van ide Doema binneniraden, om hem en eenige zijner politieke vrienden, die den toenmaligen Minister-president Go- remykin scherp Jiadden aangevallen, bui ten de zaal te zetten. Algemeen ver- wachtte men ©en stormachtige op- treden, een handtastelijkfen tegenstand van de zijde der te venyijderen leden van de Doema, waardoor de reactie in de gele genheid zou worden gesteld nieuwe geweld- dadigheden te plegen. Maar nietlegenstaande Kerensky beefde yan woede, wist hij zich te beheersclien en waclitte hij zwijgend de komst van den officier met diens manschap- pen af. loen de hetrokken officier, baron Oster-Sacken, hem gelastte de zaal te ver- laten, gehoorzaamde Kerensky met deze ge- schiedkundige woorden „Wij wijken yoor de over macht, maar er komt een dag na deze!" Speling van het noodlot is wel, dat ide toenmalige Minister van justitie, Schtschey- levikov, die dit incident bijwoonde, Kerens ky openlijk hoonde en uitlachte. Nu is de- zelfde voormalige Minister een gevangene in de Peter en Paulvesling; onder liet bevel tot zijn inhechtenisnemimg ptaat de naam: Alexander Kerensky Een van de meest belangwekkendegebeur- tenissen uit Kerensky's leven van voor de omwenteling, was wel zijn pleidooi voor vijf socialistische leden van de Doema, door de Russische regeering aangeklaagd wegens hoiogverraad. Hij pleitte toen niet slechts voor deze vijf vol ks v er tegen wo ordiger sdoch viel, voor het gerechtshof, het toen nog oppermachtige Tsarendom scherp aan. Dit gaf in de overvulde zittingszaal een gewel- dige sensatie. In diezelfde idagen was Kerensky eveneens in de gelegenheid zijn zelfbeheersching te be wijzen. Nadat de vijf beklaagden tot verwij- dering uit Rusland waren veroordeeld, wM- den de Petersburgsche arheidens. door een algemeene staking tegen «dit vonnis betoogen. Kerensky wist door zijn overredingsvermo- gen dit te voorkomen; hij slaagde er in den arbeiders te ovei-tuigen, dat hun organisatie zou lijden door deze betooging, waardoor ze or ten laatste van afzagen. Aan den bibliothecaris Fr. Dukmeyer, die omstreeks 1895 feeraar was aan het gymna sium te Taschkent in Turkestan, waar de jonge Kerensky iop |de sclioolhanken zat, dam- Pen we de volgende aardige schildering van Kerensky's leven pis kind en jongeling. Het gymnasium te Taschkent was buiten- gemeen orthodox en conservatief. Derector stond volkomen onder den invloed van de bureaucratie en van de geestelijkheid, hij gedoogde geenerlei afwijking van het een- maal vastgestelde pchema, waar aan hij zich krampachtig vastklemde. De leerlingen gedwee Russen in den dop gehoorzaam- den angstvallig aan de eenmaal bestaande bepalingen en de allergehoorzaamste en leer- gierigste was de jonge Alex. Doch niet uit onderworpenheid was Alexan der Kerensky zoom voorbeeldige scholier; hij had daarvoor gewichtiger motieven. Tus- sclien den rector en Kerensky's vader heerschte een bitlere vijandschap; Alex.'va- Mer was ill. ho old van het Turkestansche sell oolb est uur; hij en de rector voerden beiden den titel van generaal en beiden .kampten verwoed wie nu wel het meest in de gunst zou staan bij den Turkestanschen gouverneur-generaal. Alexander Kerensky Jiegreep reeds toen, dat hij het aan zijn vader verplicht was iedere mogelijke reden tot ontevredenlieid tegen hem van de zijde- van den rector, die dan tegen Kerensky's vader zou worden uit- gebuit, te voorkomen. ..ongens van vijftien jaar zijn gemeenlijk niet zoo diplomaliek. De-- mocder van rnsky was een be- gaafde, vrijzinnige, beminnelijke vrouw van Duitsch-Russische afkomst. Waarschijnlijk dankt Kerensky aan haar zijn meer vrijzin nige denkbeelden, waardoor hij later Rus land heeft weten te hervormen. Op liet gymnasium echter was Kerensky allerminst revolution air. Hij deed, totaller tevredenheid, dienst als koorknaap bij de mis. Op sclioolfeesten droeg hij gemeenlijk vaderlandsche gedichlen voor. En eenmaal speelde hij zelfs de hoofdrol in "Gogol's De Revisor, waarvan de rector, merkwaardig genoeg, de uitvoering aan zijn leerlingen toestond. Dukmeyer vertelt, dat Kerensky een ele gant lieertje was met zeer regelmalige, zelfs fraaie gelaatstrekken; ]iij was een echt type voor liet jnondaine leven en een zeer goed danser. Tegenover knapen van zijn leeftijd was hij zeer gereserveerd en gemeenlijk noemde men hem op liet gymnasium „de generaalszoon". Over zijn vlijt en begaafd- heid waren de leeraren vol lof. Na het gymnasium te Taschkent met zeer goede getuigschriften te hebben verlaten, ging hij, als student in de rechten, naar St. Peters burg. Daar leerden zij de modern-e, i-evolutio- naire denkbeelden kennen, daar werden zij niliilisten en socialisten, en daar werd de Idem gelegd voor hetgeen deze jongeren lhans doen en beteekenen. Wij ontleenen aan de N. R. Crt. de volgen de telegrammen: WESTELIJK GEVECHTSTERREIN. PARIJS, 9 Aug. (Havas.) Officieel m'id- dagbericht: Wederzijidsche werkzaamheid van de artillerie hij den Panlheonheuvel en den rug van Chevregny. Een overval door de Franschen ten Oos- ten van fle lioeve Moissy ondernomen, stel- de hen in de gelegenheid gevangenen mee terug te nemen. In de huurt van Eparges, ten Noorden van Vaux .en hij les Palmaneix zijn Fransche afdeelingen in de Duitsche loopgraven door- gedrongen. Na -een levfcndig gevecht, waarin zij den legenstanders zware v-erliezen he- rokkenden en zijn verdedigimgsstelsel o-ver- hoop gooiden, keerden de Franschen naar hun lini-es terug. LONDFNf, 9 Aug. (R-euter.) Officieel mid- dagberichi: De Fransche troepen hebben wed-erom v-ooruitgang gemaakt ten Noorden van Bixschoote. Een vijandelijke troep, die gisteren ten Noorden van Roeux beproefde onze linies te naderen, js d-oo-r ons vuur met verliezen teruggedreven. PARIJS, 9 Aug. (Havas.) In Vlaanderen ontwikkelt zich He strijd tusschen de wed-er- zijdsche zware arlilleri-e. De geallieerden hebben echter nog aandacht over om stout- moedig-e v-erkenningsovervallen te doen. Men scliat het aantal Duitsche divisies, waarvan sed-ert den 31sten Juli de aanwezig- heid aan het vijian-delijk front is vastgesteld, op twaalf. De krachtige aanval, die de Duitschers aan de Aisne na een hevig bombardement heb ben uitgevo-erd, werd door s per vuur van het Fransche geschut en machinegeweren totaal gebroken. Mislukte ov-ervallen op verschillende pun- ten getuigen van de onrustigheid van den tegen slander. BERLIJN, 9 Aug. (Wolff.) Na den En- gelschen aanval bij Nieuwpoo-rt, die 8 dezer hij het panbreken van den dag bl-oedig werd gestuit, kon de tegenstand-er zich in den loop van den dag niet tot belangrijke krijgs- veiTichtingen opwerken. Het vijandelijk vuur liep jnmiddels tegen den avond to-t groote heftigheid p-p. Na een zwaar onweer tusschen negen en tien uur 's avonds kwam in de streek van Yperen tusschen Bixischioote en Hollebeke een zwaar yijandelijk trommelvuur I-os. Het duurde van lien tot elf uur in den avond. Daarop volgde even wel alleen de reeds ge- melde aanval yan een sterlce verkennin-gs- afdeeling d-er Engelschen beoosten Hooge. Onder gevoelige yerliezen voor de Engel schen werd hij afgeslagen. Onze vliegers hesto-okten vijandelijke bat- terij-en bij Hixmuiden, Yperen en Armen- tieres met sucoes met bommen. Ook! bom- bardeerden ze een munitiestapel bij Biaill-eul en het -station Haz-ebro-uck. Treffers en bran- den werden waargenomen. Bij o-pklaren-d weer ging het van den vroegen ochtend van den 9den af zeer levenidig in de lucht to-e. Aan het front van Atrecht bepro-ef-den pa- troeljes bij hel krieken van den ochtend van den Ssten tusschen het kanaal van la Bassee en de Scarpe -op verschillende punt-en voor uit te komen. Ons vuur heeft hen echter in hun schansen teruggiejaagd. Om vier uur in den pdhterid drongen Duitsche storm- troepen aan He lijn Douai-Atrecht t-o't in de tweede vijandelijke toopgraafJinie en berok- kenden d-en legenstaiider aanzienlijke verlie zen. Ze hracht-en gevangenen terug. In de vr-oege ochtenduren van den 9den wakkerde het yijandelijk vuur hevig -aan. .In het vak tusschen het kanaal van la Bassee en Meric-ourt en beoo-sten Loos to-t denzui- delijk-en rand van Lens zwol het to-t Irom- melvuur. Sterke verkenniiigstro-epen van den vijand, die oprukt-en, werden dcels door ons vuur, deels in een strijd van man tegen man teruggedreven. De kathedraal van St. Quentin kreeg op- nieuw vijf granaallreffers. Aan het Aisne-front was het vijandelijk vuur vooral in de avon-duren I-evendig. In tal van sectoren st-eeg het tijdelijk to-t groo te heftigheid. Tegen negen uur 's avonds bemerklen wij hij d-e Hurtebise-h-oeve vijan delijke loopgraven ,m-et zwTarte Franschen. Wij namen ze to-en onder vernietigingsvuur. Van de overige f-nonten niels van belang. TEE NEUZEN, 10 Aug. 1917. Het weerberieht van het ineteorolo- gisch instituut te De Bildt van heden luidt als volgt Hoogste barometerstand nabij 760.0 Zuid- Duitschland. Laagste barometerstand nabg 753.0 Mid- den-Duitschland. Verwachting tot den avond van 11 Aug. Meest zwakke tot matige wind uit Zuidelijke tot Westeljjke richtingen, meest zwaar be- wolkt met opklaringen, waarsehjjnlijk een enkele regen- of onweersbui; zelfde tem- peratuur. Algemeene Nederlandsche Binnenschippersbond. Nadat daartoe voor eenige maanden reeds eene poging was aangewend, die geen resul- taat had, is t-bans alhier opgericht eene afdeeling van den Algemeenen Nederland- schen Binnenschippersbond, die, zijn oor- sprong hebbende in Groningen, onder de door den oorlog in het leven geroepen omstandigheden voor de binnenscbippers zijn ledental Bterk zag toenemen en bloeiende afdeeiingen gesticht. Voornameljjk de te Amsterdam gevestigde afdeeling oefent grooten invloed op het bedrijf. Er werden, ten slotte met medewerking van den handel, verschillende vrachttarieven vastgesteld en er werd eene beurtlijst ingevoerd, waarop de schippers zich kunnen laten inschrijven. De aangebrachte vrachten worden in de eerste plaats gegund aan hen die het laagste nummer hebben en wier schip voor de lading, geacht de te vervoeren hoeveelheid enz., in aanmerking kan komen. Op 30 Juli jl. werd alhier eene bijeen- komst van schippers gehouden, onder leiding van den heer E. J. Lauret, waarin de aanwe- zigen zich bereid verklaarden tot den Bond toe te treden. Deze week werd weder eene bijeen- komst gehouden, waarin de heer Marriouw, voorzitter van de afdeeling te Amsterdam, voor de aanwezigen doel en strekking van de vereeniging uiteenzette. Zij betoogt verschillende misstanden in het bedriif, voornameljjk bij het bevrachtingswezen te doen verdwjjnen, en het bedrijf van den schipper loonend te maken. In deze bjjeenkomst werd definitief be- sloten tot het oprichten eener afdeeling. Er zijn thans reeds 80 leden toegetreden, terwijl verschillende schippers die hier thuisbehooren en in andere afdeelingen zich lieten inschrijven, ook te name dezer af deeling zullen worden overgeschreven. Tot bestuursleden werden gekozen de heeren J. Tollenaar Jr., voorzitter, E. J. Lauret, seeretaris, H. J. Aarnoutse, P. Jansen, F. de Nijs, L. J. de Pachter, F. van Denderen, H. Bondewel en Joos Dob- belaar. Voorloopig werd reeds een kantoor der afdeeling ingericht. Inbezitneming van levensbehoeften. De Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel maakt bekend, dat bij de inbe zitneming van levensbehoeften van den oogst 1917 aan de producenten geen voor- raad, voldoende Yoor eigen behoefte, zal worden gelaten, ook niet, indien gemeenten of vereenigingen als producenten optreden. Slechts personen, die groenten en aard- appelen voor eigen verbruik verbouwden, kunnen de beschikking daarover behouden, een en an-der ter beoordeeling van de be- trokken Regeerings-Commissarissen. Nader zal worden vastgesteld, welke hoe- veelheden en welke soorten voederartikelen aan producenten zullen worden verstrekt voor den zaai en voor de voeding van eigen vee. (St.ct.) Regeeringsvarkens. De' distributie van regeeringsvarkens van 70 K.G. slachtgewicht en daarboven zal, zoo meldt de Vee- en Vleeschhandel, in de week van 1318 Aug. beginnen en denke- lijk eenigen tijd volgehouden kunnen wor den. Ten hoogste 10 van het aantal mag afgemeste droge zeugen zijn. De gemeenten zullen hetzelfde aantal varkens ontvangen als voorheen, maar nu het slachtgewicht lager is, vermoedelijk minder K.G. vleesch. De inkoopprijs voor de gemeenten zal na- der vastgesteld worden, de verkoopprijs aan de slagers blijft /0,85. Met de distributie van gezouten varkens vleesch wordt gelijktijdig opgehouden. Zoiidag 12 Augustus (Si7. Valsche zilverbons. In Den" Haag zijn valsche zilverbons van f 1 uitgegeven. Rand -en tekst zijn gedrukt in d-onkerbruin, terwijl bij de echte bons de rand bruin en He t-ekst zwart is. Brand. Te Winterswijk is gisteren brand uitge- broken in het magazijn van Zwan-enbergs fabriek-en -en slachterijien, waarin ongeveer 14,000 jute-zakken -en andere go ed eren ge- b-orgen waren. D-eze g-oied-eren beli-epen veel watersehade -of werden gedeeltelijk verbnand. De schade js aanzienlijk, al bleef de brand tot het magazijn beperkt. All-es was op beurspolis verzekerd. URANT -gggg Burgemeester* en Wethouders van TER NEUZEN S aken bij deze bekend a. dat dit jaar voor den herijk der maten en gewichten zitting zal worden gebouden in het ge- bouw der Vereenigde Handwerkslieden in de Donze- Visserstraat te TER NEUZEN op 21, 22, 23, 24, 27 en 28 Augustus a. s. en wel als volgt Voor hen wier familienaam begint met de letter A of B Dinsdag 21 Augustus van 1 tot 5 uur C, D, E of F Woensdag 22 Augustus j van 9 tot G, H, I, J of K Bonderdag 23 Augustus 12 en 1 L, M, N, O of P: Vrijdag 24 Augustus tot4uur; Q, R of S Maandag 27 Augustus van 11 tot 12 en 1 tot 5 uur T, U, V, W, X, Y of ZDinsdag 28 Augus tus van 9 tot 12 en 1 tot A uur. Voor Sluiskil in een der lokalen van school D Donderdag 30 Augustus a. s., van 10 tot 12 uur en van 1 tot 3 uur. b. dat de maten en gewichten schoon, droog en roestvrij moeten worden aangeboden om onderzocht te kunnen worden c. dat betaald moet worden voor het justeeren van gewichten en wel ten bate van 's Rijks schat- kist d. dat de maten en gewichten, die gestempeld worden met het afkeuringsmerk AL. niet in wink- kels enz. teruggebracht mogen worden e. dat de maten en gewichten voor het einde van het jaar 1917 gestempeld moeten zijn met de letter X en dat er, bij verzuim of verhindering om van de onder a genoemde zitting gebruik te maken nog gelegenheid bestaat maten en gewichten te laten herijken aan het ijkkantoor te Middelburg na 1 September op elken Donderdag en Vrijdag van 9 tot 1 uur; f. dat de railligramgewichten niet op de herijk- zitting, maar alleen aan de ijkkantoren herijkt kun nen worden. (Opzending per post franco.) Ter Neuzen, den 9 Augustus 1917. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. L. WABEKE. Seeretaris. .--xzs Ter Neuzen. Hervormde Kerk. 9J u., Ds. G. A. van der Hooft en 2 u., Ds. A. Timmerman, Bediening van den H. Doop. 91 u. en 2 u., dhr. L. Dek. 91 u. en 2 u., Ds. E. Raams. 91 u. en 21 u., Ds. G. van Dis. 91 u. en 2 u., Ds. J. B. Th. Hugenholtz. 2 u., Ds. H. Akersloot van Houten Roos. Sas van Gent. 91 u., Ds. H. Akersloot van Hou ten Roos. Hulst. 10 u., Ds. De Boer. Kloosterzande. 10 u., W. J. van Lindonk. Sluiskil. Hoek. Zaamslag. Axel. Philippine. Qereformeerde ILerken. Ter Neuzen. 9i u. en 2 u., Ds. S. Groeneveld. Hoek. 10 u. en 3 u., Ds. H. van der Wal. Chr. Qereformeerde Kerk. Zaamslag. 91 u. en 21 u., (zomertijd), leeskerk. Qereformeerde Gemeente (Ylooswjjkstraat) Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 51 u., Ds. D. C. van Overduin. Qud-Gereformeerde Gemeente. (Vlooswijkstraat. Ter Neuzen. 9 u., 2 u. eD 51 n., (ouden tijd) leeskerk. Lokaal Bethel" (Kandeelstraat). Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 51 u., leeskerk. Lokaal „Kben-Haeeer" (Kerkhoflaan). Ter Neuzen. 51 u., Evangelisatie. JR. JK. Kerkdiensten te Ter Neuzen. Zondag zijn de H. H. Diensten om 7,81 en 10 uur. 'sNamiddags om half drie Lof.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1917 | | pagina 1