een WAAKHOND Sparhout, Luxe floozei POSTPAPIER, Qnderriclit gevraagd CONCERT Openbare Verkooping HOFSTEDEH, enz. 6 HOFSTEDEN, LANDERIJEN, Openbare Verkooping II koopt aankoopen m een Stamboekstier ADVERTENTSEN. VOORHAN DEN: Bekendmaking- in de Fransche Taal. eene partij HUISRAAD, geslutesi zijn. „De Vereenigde Werklieden" Loop der bevolking van Ter Neuzen. Kepers, Stijlen, Schelfbalkeu, BRANDHOUT, Firma Gebr. VAN 'tHOFF, Luxe Mappen Postpapier en Correspondentiekaarten. Firma P. J. van de Sande. (Wegens vertrek). IS. ADR1AANSENS, a.s. Woensdag 1 Aug. Dinsdag 4 September Vrijdag 7 September 1917, schepen Doggersbank Noord, Doggersbank Zuid en Terschellingerbank en is bijgelegd het lichtschip Haaksbank, benevens 7 licht- gasboeien. Hoewel de vrije vaart zoo smal is, dat de veilige vaart daardoor niet voldoende kan worden verzekerd, werden toch de noodige maatregelen getroffen, om de uitvarende zeeschepen tegemoet te komen. TWEEDE KAMER. De heer Van den Tempel'licht zijne motie toe, waarin wordt uitgesproken, dat beper- king van het crediet van 80 millioen niet mag leiden tot onvoldoende voorziening in de volksbehoeften, dat de maximumprijzen van de distributieartikelen niet mogen ver- hoogd worden en, voor zoover deze zijn Yerhoogd, zij weder moeten verlaagd wor den, en dat kleeding, schoeisel, breiwol, sajet, zoolleer en klompen, aan verminder-- den priis moeten worden beschikbaar ge- steld. De Minister verklaarde met eene nieuwe crediet-aanvraag te zullen komen als de toegestane 80 millioen niet voldoende blijkt. Hij zegt voorts toe, te zullen overwe- gen, de prijzen van vatgroenten vast te stellen overeenkomstig de prijzen van het vorig jaar, de prijs-verhooging varr nor- maal-margarine te zullen beletten en den kaasprijs zooveel mogelijk op prijs te zul len houden. De boterprijs zal duurder moeten worden. De rijstprijs en wittebroodprijs kan niet worden verlaagd. Voor het niet-kapitaalkrachtig deel onzer bevolking zullen kleeren, schoeisel, breiwol, Sajet, zoolleer en klompen tegen verminder- den prijs worden beschikbaar gesteld door bemiddeling der Steun-comite's. VOOR BELANGHEBBENDEN. Zonnetijd. Voile Maan Vrjjdag 3 Augustus voormiddags 5,31 uur. 28 Juli Zon op 4,15 onder 7,58 uur 29 u i, 4,17 7,56 30 n u n 4,18 a 7,55 u De lantaarn voor wielrjjders moet een half uur, die voor voerlieden een uur ua zonsondergang branden. Gedurende de afgeloopen week hebben zich in deze gemeente gevestigd: Tb. C. A. M. van Es, boekhouder, West- kolkstr. 8-10, uit Hilversum. P. Boogerheide, Rijksarbeider, 0 199, uit Axel. J. vau Spiugelen, tandtechniker, Noordstr. 47, uit 's Gravenhage. Vertrokken: J. de Wit, schoenmaker, Dekkerstr, 42, naar Utrecht. J. van Cleemputte, werkman, Baandjjk 10, naar Eukhuizen. P. J. Pijpelink, werkmau, Baandijk 20, naar Enkhuizen. F. J. van Cleemputte, werkman, Baan dijk 10, naar Enkhuizen. M. A. C. de Nijs, zonder beroep, O 185, naar Westdorpe. P. A. Rammeloo, schipper, Tholenstr. 147, naar Philippine. E. N. C. Cortvriendt, zonder beroep, L. Kerkstr. 77, naar Amsterdam. A. G. Buijze, naaister, L. Kerkstr. 7, naar Rotterdam. GEMEENTERAAD VAN ZAAMSLAG. Vergadering van Dondcrdag 25 Juli. 1917. Voorzitier de beer Job. de Feijter, Burge- meester-raadslM. Aanwezig de heeren De Mul, V isse. De Jonge, Scheele. De Klerk, A. de Feijter, Faas, Van de Bee len de beer-Van Hoeve. Afwezig de beer Dieleman. De Voorzitter opent de vergadering en stelt ,aab de orde: 1. lnsiallalie nieuw benocmd lid S. van Hoeve. Op uitnoodiging van den Voorzitter legt bet in de vacature van wijlen J. de Putter gekozen Jid, de heer S. van Hoeve de ver- eischte eeden af, en neemt zitting. De Voorzitter wenscht hem geluk en lioopt. dat hij zal doen wat zijn hand vindt te doen tot bevordering van het wel zij n der gemeente. De heer Van Hoeve betuigt zijn dank voor den tot hem gericbten gelukwensch, ver- klarende dat hij hoopt, naar zijn heste weten de b elan gen der gemeente te zullen beharti- gen, met de gaven liem daarvoor door God geschonken. 2. Nolulen. De notulen der vorige vergadering worden gelezen en goedgekeurd. 3. Meedoelingen. a. Proces-verbaal van de op 30 Junill. door Burg, (en Weth. gehouden opnesming der hoeken en kas van den gemeente-ontvanger, waarbij bleek dat in kas moest zijn een be- drag van 1346,45, dat oak aanwezig was. b. Proces-verbaal van de door Burg, en Weth. pp 30 Juni 11. gehouden opname der hoeken en kas bij den administrateur van het levensmiddelenbedrijf, waarbij is geble- ken dat in 1917 is ontvangen, 28.378,151/2 en uitgegeven f 28.128,63, zoodat meer is ontvangen dan uitgegeven f 189,521/2. 4. Ingekomen sink ken en zoo noodigbe- sluilen claarover. a. Eiene missive van Ged. Staten van Zee- land, waarbij wordt toegezonden een uit- treksel uit het Kon. besluit van 18 Junill., waarbij is goedgekeurd het besluit tot ver- hooging van het maximum van den hoofde- lijken omslag op f 23.000. In verband hiermede stellen Burg, en en Weth. voor, het reeds behandelde primi- tief kohier van den hoofdelijken omslag vast Je stellen' op een bedrag van 21.147,251/2. i X'V.\ Met algemeene stemmen wordt aldus be sloten. b. De begrooting van liel Burgerlijk Arm- bestuur voor 1918, op een eindcijfer van j 2512. De subsidie van de gemeente is even als voor bet loopende jaar uitgelrokken op 2000. Naar aanleiding eener vraag .van, den heer Scheele deelt de heer Wisse mede, dat ver- schiUeude poslen, in verband met de duurte dezer (lagen hooger moesten worden ge- raamd, docb idiat de subsidie niet hooger behoefde le worden uitgetrokken, in verband met 'een groot overschot van den dienstl916. De begrooting wordt gesteld in handen der commissie die de gemeentebegroolmg zal hebben na te-zien. c. Een gdres der afdeeling Axel van Pa- trimonium, waarin wordt verzoeht adhaesie te betiugen aan het door haar tioit den Mi nister van Landbouw gericht ad res, ver- zoekende uitvoer van vlas toe te staan, wegens de gnoote ophooping van het alge- werkte product in de bergplaatsen der vlas- sers. De Voorzitter geeft in overweging de ge- vraagde adhaesie te verleenen, hij achtdit een groot belang, zoo voor den landbouw als voor de arbeidenide bevolking dezer streek. De beer Scheele maakt bezwaar, om in deze een besluit te nemen. Hij acbt zulks een mgrijpen in de rechlen van den .Minister, die bij bet nemen vau zijne maat regelen op bet otog lieefi te voorzien in de behoeften van ions eigen land, met als hoofd- dcel le voorzien in de belioeflen aan voeid- sel voor de bevolking. Hij vermeent, dat de uitvoer van bet vlas niet wordt toegestaan opdal de prijzen daarvan niet nog verder zouden oploopen en om op deze wijze le voorkomen, dat de verbouw van vlas voor de landbouwers meer loouend zou zijn dan die van andere gewassen. die diensLig zijn voor tie volksvo'eding. Hij Wijst er voorts op, dat, ondanks bet verbod tot uitvoer van vlas de prijzen nu bij den nieuwen oogst toch nog niet zijn achleruitgegaan. De Voorzitter betoogt, dat bet vorig jaar de prijzen voor gezwingeld vlas boven de 200 liepen en dat men er nu niet meer dan 200 voor kan bedingen. De mindere soor- ten zijn aan nog grootere daling onidei-hevig. Kon men daarvan het vorig jaar 200 krij- gen, nu niet meer dan f 130 a 1-10. Er zijn voor dat vlas hooge prijzen betaald en nu mogen velen misscbien denken, bet zal wel lereclit komen, maar het is toch een feit, dat de vlassers met een grooten voor- raad zillen, die zij niet kunnen verkoopen, dan jnet verlies. Hun kapitaal zit in den ouden voorraad en daardoor zullen zij ook de gelegenheid gaan missen, nieuwe aan- koopen te doen. Die toestand werkt ten slotle drukkendpp den vlashandel niet al- leen, maar ook op de Industrie en op den verbouw, zoodat er algemeen nadeel van ondervonden wordt. De heer Faas is er voor, om adhaesie te beluigen. Hij acht het dienstig, dat in deze van onzen overvloed naar bet buitenlanid wordt uitgevoerd, de Minister kan dan daar voor van bet buitenland wellicht weer an dere zaken krijgen: van Duitscliland kolen en van F.ngeland wat meer vrijlieid voor onze scbeepvaart. De Voorzitter wijst er op, dat daar nu kapitalen in vlas renteloos liggen en dat, als die voorraden tegen hoogere prijzen kon- den worden verkocht er aan de werklieden ook weer hooger loon zoude kunnen worden betaald. De beer Scheele acht bet niet raadzaam, in deze als gemeenteraad in te grijpen; die zaak moet maar aan den Minister worden overgelaten. Uitvoer is natuurlijk steeds voor all© producten voordeeliger voor den ver- kooper. Als de uitvoer van vee en alle overige Jandbouwproducten was toegestaan, zouden de landbouwers natuurlijk overai veel lioogere prijzen van krijgen. De voorzitter zou toegeven, dat er voor de meening van den heer Scheele wat le zeggen was, als de Minister het niet in zijn hand had, den verbouw te beperken. Maar dat js nu reeds geschied. Men mocht dit jaar maar drie vierden zaaien van de vroe- gere boeveellieid. De landbouwers rekenen er natuurlijk op, van dat product een flin- ken prijs te zullen krijgen, maar dit zal nu bezwaarlijker gaan, daar de Minister op advies van de exporleurs geen uitvoer toe- staal. Hij voorziel, dat die exporleurs er belang bij hebben zooveel mogelijjk vlas (op tie koopen, aan den tegenwoordigen lagen prijs, en dat deze, als eenmaal de grens open gaat, een reuzen winst zullen maken, dat deze tlians als commissieioon verdienen, is iets, waar men nog niet lieeft achler kunnen ko men. In elk geval, zijn liet belanghebbendeu, die den Minister adviseeren de uitvoer niet toe te staan. Met zijn uitgebreide vlasin- d us trie is dit een volksbelatig voor Zeeuwsch-Vlaanderen. De beer Scheele wijst er op, dat nog van geen vermindering van prijzen sprake is. Er wordt nu toch ook, even als het vorig jaar vlas verkocht voor 400 tot 600 per gemet. De bladen schrijven er zelfs over. Dat is toch geen bewijs van achteruitgang en bewijst, dat de handelaars nog flinlte prijzen drnwen besteden. De Voorzitter beaamt dit, maar merkt op, dat de handelaars hunne waar niet meer kunnen pfzetten. De beer Scheele voert hiertegen aan, dat dit toch niet blijkt uit de prijzen die ze besteden. De .Voorzitter merkt nu op, dat ze nu koopen met het oog op den duren p*ijs van het zaad; het vorig jaar werd liet vlas ge- kocht om den vezel, nu is evenwel het zaad de hoofdzaak. De beer A. de Feijter veronderstelt, dat de handelaars met het geven der hooge prijzen voor het vlas, wel wat te veel ge- avontuurd hebben. De Voorzitter betoogt, dat de toestand nu toch in hel nadeel van den ban/del en daardoor ook van de landbouwers is. Hij acht bet van belang, dat de landbouwers daartegen pp komen. De landbouw wordt, wat bet verkoopen der producten berreft, toch al op verschililende wijzen benadeeid. De been- Wisse zou het ooik van algemeen belang pcbten, als uitvoer werd toegestaan. De beer Scheele wil dat niet tegenspreken, maar jnoel tocli aflceuren, dat men den ge- 1 meenleraad er in wil betrekken. Hij meent dat de hanidelaars, aan het lioofd waarvan de beer F. Dekker staat, zich daarvoor moo en iu teressecren. Die hebben gelegen- lieid genoeg, pm er met' den Minister over te spreken. De Raad is in (deze niet bevoegd. De beer Faas acht zich ook wel niet be voegd, om over de zaak zelf te oondeelen, maar geeft bier zijn meening. Hij vermoedt, dat de groote importeurs het vlas willen vastbouden, om bet later met groote winst te kunnen verkoopen. De Jieer Scheele ziet daarin geen bezwaar; als bij iets aan een handelaar verkoopt, en hij krijgt den prijs dien bij wenscht, dan lieeft iiij er geen bezwaartegen, dat de koopman misscbien later een groote winst maakt. De beer A..de Feijter meent, dat men de maatregelen van den Minister moet billijken. Hij zal wel weten, met welke bedoeling hij den uitvoer tegen houdt. Er behoort vooral gezorgd te 'worden voor voed'ing voor niensch en flier, en daarop zal de Minister wel voor- namelijk willen aansturen. De belangen van den iiandel zijn daarmede wel in -strijd, maar daartegen Is niels te doen. Na nog eenige bespreking, waarbij de ver- schillende sprekers hun standpunt handba- ven, wordt met algemeene stemmen beslo- ten, aan het adres adhaesie te veileenen. De heeren Scheele en A. de Feijter ont- bouden zich van rnede stemmen. Het kohier van het schoolgeld voor 1917, voorzien van het bewijs der goedkeuring van Ged. Staten. Aangenomau voor ikennisgeving. Hel raadsbesluit tot wijziging der begroo- ting voor 1916, voorzien van bet bewijs der goedkeuring floor Ged. Staten, Aangenomen voor kennisgeving. Een adres van C. de Meester en 36 ande re Jiewoners der buurt Othene, die daarin naar aanleiding van het raadsbesluit tot wijziging van den ligger der wegen en voet- paden te kennen geven, dat de verzoeker, de beer F. de Putter, niet kan be wijzen, dat bet door hem aangelegde nieuwe voetpad over zijn erf loopt, daar dit wel eens betwist is, omdal liet is aangelegd op een gedempte waterleiding; dat op een vorig verzoek van F. de Putter door Ged. Staten, den Raad van State en zelfs door H.M. de Ivoningin, om deze reden op 1&en verzoek tot wijziging van den ligger afwijzend is bescliikt; dat bier wel degelijk rechten van anderen worden te kort gedaan, wat door den beer Faas bij de behandeling lerecht wordt ge- vraagd, docli waarop een verkeerd advies werd gegeven; dat, wanneer het voetpad verlegd wordt, de be wo tiers van Otbene of werkmenschen van Van Hoeve langs D. Dekker naar hun werk zullen moeten gaan, want met het verleggeii van het voetpad wordt ook een eind gemeentepad uilgescJiakekl en *komt daardoor feitelijk hel gelicele gemeentepad te vervallen, want ieder die op den weg van den heer D. J. Dees komt en er geen reclit op lieeft, kan daarvoor vervolgd worden; dat tevens hiermede verzocht wordt, bet voetpad van gemeentewege eens op le ne men, voiornamelijk op het einde van den heer D. de Putter, want daar zou men pols- sjok moeten springen om over de sloot te .komen ,en look bij den. beer Anth. Dekker aan de dammen, want daar is met geen krui- wagen of rijwiel door te geraken; dat het toch niet als doordrijyrij kan be- scbouwd worden, als men protesLeert tegen personen die wel recti ten willen nemen, maar daar tegenover niets in de plaats geven. De Voorzitter geeft oinlrent deze zaak nadcre mlichtingen, verduidelijkt door eene teekening van liet teirein. Hij merkt op, dat adressanten nietschij- nen te weten, dat een voetpad ook alleen voor voetgangers bestemd is en men daar eigenlijk niet met een kruiwagen of rijwiel op mag komen. Ovierigens is de verandering in het belang der menschen zelf. Ze kunnen nu langs een korter pad van den gemeenleweg komen op het klinkerpad van den heer D. J. Dees. Bij pnderzoek is gebleken dat dit pad op den in 1911 vastgestelden ligger der wegen en voetpaden voorkomt en bovendien heeft de heer D. J. Dees schriftelijk verklaard, dat dit pad te alien tijd mag gebruikt worden. Adressanten schijnen te meenen, dat dit niet liet geval was. De heer Van de Ree deelt mede, dat de menschen ischeneri lie meenen, dat ze daarvan geweerd zouden worden, doch bij inzage der teekening en na de mededeeling van den Voorzitter ziet hij in, dat dit onjuist was er geen bezwaar was tegen de wijziging. De heer Faas meent ook, dat, als de adressanten leerlijk willen zijn, ze zullen moeten toegeven, er mede te zijn vooruit- gegaan. De Voorzitter stelt voor, het adres voor kennisgeving pan le nemen. De beer Scheele zou bet beter achten, de menschen in te lichten, dat ze niet op de hoogte waren en dat liunne rechten in geen enkele opzicht worden verkort. Met glgemeene stemmen wordt aldus be- sloten. Een adres der afd. Ter Neuzen van liet Nederlandsch onderwijzersgenoolscli ap waarin jn verschillende opzichten verbete: ring ifler onderwijzersjaarwedden wordt ge- vraagd. De Voorzitter merkt op, dat onlangs een adres van gelijke strekking voor kennisge ving is aangenomen, en dat de jaarwedden bier voor een paar jaar voldoende zijn ge- regeld. Hij stelt voor het adres voor kennis geving aan te nemen. Aldus wordt besloten. 5. Ondorzock 'geloofsbrieven gekozen leden. De Voorzitter stelt de ingekomen geloofs- brieven der heeren M. de Jonge, W. de KJerk, A. de Feijter en G. D. Koopman, m handen eener commissie, wadrvoor bij aanwijst de heeren Scheele en Faas. Na onderzioek adviseert de commissie tot toelaling. Met algemeene stemmen wordt aldus besloten. 6. Aanbieding gemeenterekening over 1916. Door Burgemeester en Wethoudei-s wordt aange]>oden de gemeenterekening over 1916. De ontvangsten hebben bedragen 58,220.03, de uitgaven 58.211,13, het goed slot mitsdien 9,90. Deze rekening wordt gesteld in handen eener commissie bestaande uit de heeren De Jonge en Van de Ree, terwijl als derde lid, in plaats van den aftredienden heer Dieleman wordt benoemd de heer A. de Feijter. f De vergadearing wordt door den Voorzitter gesloten. SCHEEPVAAETBEWEGING. Van 25 Juli tot en met 26 Juli werdei. iangs de Oosfcsluizeu alhier 20 binr.en- vaartuigen op- en 19 afg^sebut, langs de Midaensluizen op- 26 eu 20 afgeschut en langs de Westsluizen 2 op- en 11 afgeschut '.Positie der Stoomsehepen s.3. ELISABETH tot vertrek gereed te New-York voor Rotterdam, s.s. MAGDALENA tot vertrek gereed te New-York voor Rotterdam. s.s.CORNELIS tot vertrek gereed te New-York voor Rotterdam. *H<* Heden vernamen wij de droeve tpding, dat door een noodlottig ongeval te New-York plotseling is overleden, onze trouwe Kameraad en Yriend, WILLEM B A A R T, in den leeftijd van 33 jaren. T v 0,T P.J. DIELEMAN. i er iNeuzen, 25 Juli. j qji FOUW TE KOOP bij J. Willemsen, Kerkhoflaan, Ter Neuzen. TE KOOP een groote partij geschikt voor klaverruiters. in lengten van 1 tot 2 Meter, en gezaagde KACHELBLOKKEN. Levering franco. Aanbevelend, H O E K. Uitgebreide collectie Boekhandel. Xer Neuzen. Het Bestuur der Waterkeering van de Calamitenze MARGARETHA-, KLE1NE HUISSENS- EN EEN DRAGTP0LDER3, maakt bekend, dat de rekening der ontvang sten en uitgaven gedaan door den Secretaris- Ontvanger, mitsgaaers de verantwoording van het bestuur over het dienstjaar 1915^1916 gedurende veijrtien (lagen te rekenen van Dinsdag 24 Juli ten kantore van den Secretaris-Ontvanger ter inzage van de Besturen en grondeigeDaren van de polders, die bij de zeewering en oeververdediging van dit WatersChap zijn betrokken, is nedergelegd en in afschrift, tegen betaling der kosten, voor hen verkrijgbaar is. Zaamslag, 21 Juli 1917. A. DE KRAKER Kzn., Voorzitter. J. STOLE Lzx., Secretaris-Ontvanger. Notaris Van der Moer, zal op Maan- dag 13 Augustus 1317, des namid- daes te 1 uur (Z o m e r t ij d), ten ver- zoeke van den heer J. A. R1JNBFRG te Ter Neuzen aan het door hem bewoonde huis aan de Donze-Visserstraat, in het openbaar verkoopen bestaande hoofdzakelgk uit diverse Stoelen en Tafels, Bloemen- tafels en Bakken, Penanttafels, Spiegels met vergulde li)3ten, Lampen, Gang- lantaarn, Scheepsklok, W ekkers, W asch- tafels met spiegel, Lnmpetkommen en Kannen, Trapnaaimachine (Singer), Stoven, Ledikant, Pluimen- en Kapok- kenbedden met toebehooren, Matrassen, Dekens, Lakens, Kleederkast, kleine Kasten, Petroleumstellen, Matten, Kleedjes, 12 meter Looper, Schilde- rgen, Raamhorren, glazen Doos met Indische schelpen, Koffie- en Thee- potten, Ketels, Potten, Pannen, Koffie- molens, Tuinbanken, Droogrek, nik- kelen Theestellen, Trappen, Ladders, Vulkachel, Koolbakken, Waschmanden, Bussen, Doozen, Kisten, Kruiken, Flesschen, Keulsche Potten, Glas-, Geleierd- en Aardewerk, Boeken, eenig gereedschap, Brandhout, en wat meer zal aanwezig zijn. Uontante betaling. KlJKDAG des voormiddags van 10 —12 uur. Heden overleed na een kort- stondig en geduldig lijden mijn geliefde Echtgenoot en der kinderen zoo zorg- volle Vader, C0RNELI8 JAN AARNOUTSE, in den leeftijd van 29 jaar. Mede namens alien, Zijn diepbedroefde Echtgenoote, Wed. M. J. G. AARNOUTSE— Df. Zeeuw en Kinderen. Ter Neuzen, 26 Juli 1917. Heden overleed na een kort- stondig en geduldig lpden onze geliefde Zoon, Broeder, Behuwdbroeder enOom, CORK EL IS JAR, in den leeftijd van 29 jaar. Mede namens alien, H. AARNOUTSE. "M. AARNOUTSE—Hanevebx. Ter Neuzen, 26 Juli 1917. Hiermede betuigen wij onzen w hartelijken dank aan alien die blijk gaven van deelneming bij het over laden van onzen geliefden Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, den heer CoRNELis Dees. Uit aller naam, Wed. C. DEES. Ter Neuzen, 27 Juli 1917. Ondergeteekende bericht, dat op Ilinsdag Juli de Weegbrug „AXEL-STATION" zal Namens Jt Bestuur, K. DE FEIJTER. Muziekgezelschap op Zondag 29 Juli 1917, des nam. 5 uurf in den tuin van den heer JOZ. DE FEIJTER. Toegankelijk voor leden en donateurs. Kinderen worden zonder geleide niet toe- gelaten. het goedkoopst uwe Horloges, Goud en Zilverwerken bij Horlogemaker, Korte Kerkstraat 8. IHRUILESS van oud Goud, Ziiver er Bloedkoralen tegen hoogsttewfaarde Brieven met voorwaarden onder No. 42, Bureau dezer Courant. die genegen zjjn mede te werken, tot het worden uitgenoodigd tot het bjjwonen eener Vergadering op bjj VAN W1EMEERSCH te T e r N eu z e n, 's natniddags 1 uur. VAN De Notarissen VAN DER MOER te Ter Neuzen en DREGMANS te Axel, zullen op EN telkens des voormiddags te 11 uur (Zomertijd) in het „Nederlandsch Logement" aan de Nieuwstraat te Ter Neuzen, ten verzoeke van de Erven van Mevrouw de weduwe G. WIELAND WEIJKMAN, overleden te Ter Neuzen, in het openbaar verkoopen: ensoovoorts, tot een gezamen- lijke grootte van ruim 256 Hectaren OF ruim 574 Gentsche gemeten, in de gemeenten Ter Neuzen, Hoek, Axel, Westdorpe, en Boschkapelle. Na 4 Augustus zullen ten kantore van de Notarissen verkrijgbaar zijn tegen betaling van 60 cent, boekjes, de beschrijving der perceelen bevat- tende, met de verschillende "kaarten. te TER NEUZEN.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1917 | | pagina 3