VEEBROOD. GEMENGDE BERICHTEN. Laaiste Bsrichten. ioogwatergetij te XerNeuzee ADVERTENT1EN. Voor de rechtbank te Middelburg werden Dinsdag een 24tal zaken behandeld in verband met poging tot uitvoei oi vervoer. In een dezer zaken had het 0. M. een deskundige gedagvaard, die moest vevklaren, dat bukvet eetbaar plantenvet is. Dit stond in verband met een verleden week door een advocaat uit Breda gehouden pleidooi voor de rechtbank te Middelburg, waann deze zeide, dat niet aile plantenvet eetbaar is en daarbij wees op het ontslaan van rechtsvervolging door de rechtbank te Breda van een man, die alleen uitvoer van planten vet was ten laste gelegd. De officier van iustitie, Mr. baron Van der Feltz, wees er op, dat te Middelburg in de dagvaardingen steeds gesproken wordt van plantenvet, waarvan de uitvoer ver- boden is, en dus eetbaar plantenvet. Waar nu bukvet eetbaar is, mag dit niet worden uitgevoerd. In een andere zaak was bekl. ten iaste gelewd, dat hp een paard zou hebben uit- wevoerd en nu bleek, dat het hier is een paard van een landbouwer, die op Belgisch grondgebied woont, maar ook hier land te bewerken heeft. De officier, dit hoorende, nam het den verbaliseerenden commies kwalijk met zulke zake aan te komen en vroeg vrijspraak. Nog werd ontslag van rechtsvervolging ^eeischt tegen een V. M. T. uit Vlissingen, die bp verstek is veroordeeld tot 10 boete subsidiair 10 dagen hechtenis, wegens ver- voer van aardappelen. De officier wees €rop, dat er door de bespreking dezer kwestie in de Eerste Ivamer, een anderen kijk op gekomen is. Een aanklacht. Door den reserve le Untenant^A. W. Tapper, commandant van de vrywillige landstormsectie te Vlissingen is bij den commissaris van politie aldaar een aanklacht ingediend tegen den heer J. G. van Niftrik, lid van de Provinciate Staten van Zeeland en directeur der gasfabriek, en zulks naar aanleiding van een artikel in het Viijzinnig Weekblad voor Zeeland van 2 Juni pi., aetiteld //Hoe de toewijding voor het Va- derland wordt beloond", welk artikel ge- beurtenissen van den landstorm bespreekt en becritiseert en wat de heer Tapper be- leedigend voor zijn persoon achfc. Het verhoor van getuigen en van den heer V an Niftrik is reeds afgeloopen en het proces- ver'baal is naar den officier van justitie te Middelburg gezonden. Rijke vischvangst. Zondagmiddag kwamen de talrijke vis- schers, die aan de rivier De Dommel te 's Bosch zaten te vissohen, eensklaps tot de ontdekking, dat zich een bijzonder ver- schijnsel onder de visschen voordeed. Hadden velen heel den namiddag al ge- hengeld, zonder 'beet te krijgen of zonder een vischje te zien, plotseling ze kon- den haast hun oogen niet gelooven be- cfonnen visschen van allerhande soort en vooral veel groote en prachtige exemplaren snoeken, palingen, baarzen, zeelten, bra- sema en andere, zeer onvast en onwps dicht aan de oppervlakte van het water rond te dwalen. Ze schenen machteloos om tegen den stroom op te roeien en dreven, breede kringen beschrijvende, met den stroom mee en kwamen zeifs vlak aan den kant van het water, waar de visschers ze met de handen konden grijpen. In een ommezien kwamen van alle kan- ten liefhebbers en gegadigden met schep- netten en bootjes opdagen, en maakten zich van prachtige quantums meester. Snoeken en palingen van veel ponden zwaar, werden geschept, zoodat deze visschers een mooien dag maakten. Ik zag een hunner een party paling en snoek verkoopen aan een handelaar voor 60, en nog hield by een mooie zooi over, en toog weer op- nieuw ter vangst. Honderden en honderden arme gezinnen hebben Maandag volop visch gegeten, die ze anders wegens de duurte niet kunnen koopen. Duizenden visschen zyn Maandagmiddag en ook heden nog ge schept. Deze vischmoord op groote schaal vond zijn oorzaak hierin, dat, evenals een paar geleden, het water uit de rivier De Ley te Tilburg, waar de fabrieken hun vuil water op uitloozen, in Den Dommel is overgestroomd by het hevig onweer met wolkbreuk op Vrydagavond. Smokkel-tarief. De vroegere jachtopziener v. B, uit Bre da, die al verschillende malen wegens jacht- overtredingen terechtstond, had aan den ryksveldwachter W. Parlevliet geboden hem 100 tot 150 per week en zulks ge- durende tot maand uit te betalen, wanneer hy zyn smokkelbende lietpasseeren. Bovendien mocht de veldwachter elke week eens de smokkelclub ,/aanslaan" (ver- baliseeren) om voor zichzelf den schyn te redden. Parlevliet had zich niet laten omkoopen, het aanbod gerapporteerd, tengevolge waar van door het O. M. by de rechtbank te Breda een jaar gevangenisstraf tegen v. B. werd geeischt. Een geheimzinnig geval. Men schryft uit Utrecht aan //Het Volk". Zaterdag 2 Juni, zou op het fort Blauw- kapel naby Utrecht de op schildwacht staande landstormer S. van der Po|,afkom- stig. uit Sexbierum om half elf 's avonds worden afgelost. De aflosser vond echter de post verlaten. Aanvankelijk dacht hij dat Van der Pol de stad was ingegaan, doch later vond men hem liggende in het gras, morsdood, een kogel door de borst. Uit zyn patroontasch ontbrak er een en de bajonet was van 't geweer. Wat is hier gebeurd Sluipmoord ZelfmoordV Men doet blykbaar alle moeite om de zaak geheim te houden. Waarom f Het is te wenschen, dat er spoedig licht komt in deze duistere zaak en dat de zaak openbaar behandeld wordt. De moord in de Alexanderkazerne Naar aanleiding van een te 's Hage loo- pend gerucht, dat de politie op het spoor zou zijn van den vermoedelijken dader van den moord, gepleegd in Maart jl. op den adjudant-onderofficier Galle, in de Alexan derkazerne, aldaar verneemt de H. Crt., uit goede bron, dat dit gerucht inderdaad juist is, daar de politie in het bezit is gekomen van aanwijzingen, welke, naar men ver- trouwt, spoedig zullen kunnen leiden tot een arrestatie. In verband met het bovenstaande kan nog worden gemeld, dat een //Buitengewoon Politieblad" verschenen is, waarbij de com missaris van politie der 4e afd. alhier, op- sporing, aanhouding en voorleiding verzoekt van Jeile Schaap, oud 22 jaar. Zyn signa- lement luidtlang 1.70, blond haar, breed postuur. Hij spreekt lijmerig. Hy is als deserteur bij het 2e reg. veld- artillerie afgevoerd den 5n November 1916. Hy is gekleed met blauw pak, fantasie- vest, bruine schoenen en gleufhoed. Hij wordt verdacht van den moord. De verdachte van den moord is de zoon van vrij welgestelde ouders. Hij leidde se- dert zyn desertie een zwervend, vagebon- deerend leven, en overnachtte dan in dit, en dan weder in een ander logement. Maandagavond heeft de politie hem bijna te pakken gehad. Zy scheen er de lucht van gekregen te hebben, dat hij vertoelde in het volkslogement ,/de Vriendschap' van Zwitser in de Zuiling3traat. Rechercheurs en politie-agenten hadden den omtrek van het logement afgezet, terwijl een inspec- teur en drie rechercheurs naar binnen gingen. De vogel was echter enkele minuten te voren gevlogen, en met een der in het loge ment vertoevende personen naar een bios- koop op 't Spui gegaan, waar hij later door een ander was gewaarschuwd, dat de politie naar hem zocht. Bezoekers van het logement verklaren dat zy Sch., dien zy zeiden goed te kennen, onschuldig achten aan den moord. De verdachte, die den kost verdiende met liedjeszingen op straat en in enkele koffie- huizen, was al eens in handen der politie gevallen wegens het zonder de vereischte vergunning uitoefenen van het bedrijf van straatmuzikant, doch had toen aoor het opgeven van een valschen naarn, weten te voorkomen, dat men hem vasthield als deserteur. Bovenbedoelde bezoekers verklaarden dat Sch. ,/verraden" was, door een vrouw, met wie hij vroeger omgang had, doch die hij weer had verlaten. Zij achten hem een ,/veel te gladden jongen" om zich te laten pakken, en verzekerden dat zyn vrienden hem nooit zouden verraden, om de door de justitie uitgeloofde geldsom te veraienen. Aangeschoten. Toen Dinsdagnamiddag de Ryksveld wachter De Vries te Arnhem eenarrestant naar het station bracht, wist deze op het Stationsplein te ontkomen. De rijksveld- wachter vreesde, dat de gevangene hem zou ontkomen, trok zijn revolver en schoot drie- maal op den arrestant. Deze werd evenwel niet getroffen, maar wel een voorbyganger, de loopknecht B., te Arnhem, die een schot in het been kreeg. De arrestant werd ge- grepen. De gewonde is per brancard naar het St. Elisabeths-Gasthuis vervoerd. Zyn toe- stand is niet levensgevaarlyk. Grensdrama. Spoorwegongeluk bij Putten. Nabij Putten is Dinsdag naar het //U. D. meldt 'een spoorwegongeval voorgekomen. Drie waggons en een goederentrein zijn uit de rails gereden en omgevallen. De rails zyn vernield. De reizigers tusschen llar- derwyk en Amersfoort moesten op het be- wuste punt overstappen. Vermoedelijk is de warmte en het daardoor uitzetten van de rails de oorzaak. De doodelijke draad. Een gehuwde vrouw uit Gathen (B.), genaanffi v. d. Pas, kwam tegenover Meers- Elsloo in aanraking met de electrische draden langs de Maas en werd op slag gedood. Het kind van de ongelukkige was dien zelfden morgen gestorven. Haar mau was hier te lande ge'interneerd. Zij schynt van plan geweest, te zyn naar Nederland te vluchten. Een Engelsch officier, die uit een gevan- genkamp uit Duitschland ontvlucht was en zich daarna in burgerkleeding had gestoken, trachtte naby Straelen over de grens te gaan, meldt het/Centrum". Eenige meters voor de Hollandsche grens roept hem een schildwacht toe, waarna de officier blijft staan. Nauwelijks is de Duitsche soldaat genaderd, of de Engelschman trekt zijn revolver en lost 6 schoten op den schild wacht. Doodelijk getroffen stortte het slacht- offer neder. Slachtoffers van de smokkelarij. Hoe treurig de gevolgen van den smok- kelhandel zijn, kan men zien bij het gezin Peters te Breedevoort, gem. Aalten, zegt de „Tel." De vader van dit arbeidersgezin is uit- gewezen en verblyft in Duitschland. De moeder zit in preventieve hechtenis te Zut- fen. De oudste zoon was in militairen dienst, kwam met verlof in Aalten, werd wegens smokkelen bekeurd en deserteerde. Hij houdt zich in Duitschland op. De tweede zoon is uitgewezen en zit in Veen- huizen. De derde zoon zal hoogstwaar- schjjnlijk ter beschikking van de Regeering worden gesteld, overeenkomstig den eisch van de rechtbank te Zutfen op 6 Juni. De vierde zoon zit als zoodanig al in een in- richting te Heerlen. De overigen, 4 klei- nen van 12 tot 2 jaar, zijn nog in het „ouderlyk" huis te Breedevoort. Dit is niet het eenige gezin, dat door de smokkelarij te gronde wordt gerieht. Gevolg van onvoorzichtigheid. Zondagavond was de stoomtram Pumer- end—Alkmaar te Pumerend van 't station vertrokken, toen een bejaard Bt. Pancras op de in beweging zynde tram wilde springen. Hij stapte mis en kwam onder de wielen terecht, die hem totaal vermorzelden. De naam van den ongeluk kige is P. Keyser. Een verdwaalde ooievaar. Na een ruim 30jarig huwelijksleven is een landbouwer te Barneveld thans, juist op zijn 60en verjaardag, voor het eerst van zyn leven vader geworden. Dit dubbele feest is op byzondere luisterryke wijze gevierd. Broodkaarten-geknoei. Te Amsterdam is aan de Ruysdaelkade aangehouden een werkman, die in het be zit was van 1200 broodkaarten, welke hij getracht had aan een bakker te verkoopen. Tragisch. In de nabijheid van de Nes aan den Amstel had Zondag een tragisch ongeluk plaats. De 13jarige v. V. uit de Gerard Doustraat alhier, was er 's nachts met zijn vader op uitgetogen, om te gaan visschen. Zondagmorgeu zou de moeder hen komen afhalen. Toen de boot in het zicht kwam liep het knaapje naar den steiger, om haar af te halen. Hij geraakte, waarscbynlijk door zijn haast of doordat hij struikelde, te water en toen men hem ten slotte weder bovenbracht, waren de levensgeesten helaas reeds geweken. De bliksem in een troep militairen gestagen. Van het bliksemongeval op Baggel- huizen b9vat de Asser Ct. de volgende lezing Zaterdagmorgen om halfelf stond, tydens het korte onweer, eeD klasse recruten op Baggelhuizen opgesteld, om de eerste be- ginselen van het voetbalien (het weg trap- pen van den bal) te beoefenen. Demannen (22 in getal) waren daartoe in een grooten kring opgesteld. Plotseling flitste een bliksemstraal door het luchtruim en sloeg in hun midden. Alle 22 militairen sloegen tegen den grond, terwijl een hunner, nog slechts kort onder de wapenen, door den bliksem getrof fen bleek te zyn. De man had een diepe hoofdwonde, ter wijl de plaats, waar hij gestaan had, was omgewoeld. Blykbaar was de bliksem op zyn hoofd ingeslagen. De man was on- middellijk dood. De overigen hadden geen letsel bekomen, doch waren diep getroflen door dit vreese- lijk ongeval. Een curieus verhaal. Niet omdat we er ook maar iets van ge- looven, maar omdat we het een kostelijk staaltje vinden van menschelijke fantasia, laten we hier volgen wat, volgens het# weekblad „De Toekomst" in Belgische kringen de rondo doet omtrent de oorzaak, waarom er bo-mmen op Zieriikzee zijn ge- worpen. In het laat&t van Maart of het begin van April heeft te Arnhem een ontmoeting plaats gehad tusschen onze Koningin en den Duitschen Keizer en diens gemalin. Het doel dier ontmoeting was, dat Kei zer Wilhelm voor zich en zijn gezin aan Koningin Wilbelmina een veilige schuil- plaats in Nederland verzooht, omdat de Duitsche Keizerlijke familie zich niet meer veilig waande in het eigen rijk. Na eenig beraad zou onze Koningin het Duitsche Keizerlijke paar Zierikzee hebben aanbevolen als een rustige verblijfplaats. Keizer Wilhelm zou, vergezekl van zijn gemalin, incognito in Zierikzee een verblijf hebben gevonden. Dit was aan de Engelsche regeering be- kend geworden, die Nederland zou hebben verweten, dat het zijne onzijdigheid had ge- schonden, door den Duitschen Keizer, die als opperbevelhebber van het Duitsche le- ger militair is, niet onmiddel'lijk te inter- neeren. Aangezien de Nederlandsche regeering weigerachtig bleef Keizer Wilhelm te inter- neeren, is een Engelsche vlieger afgezon- buitengewoon druk. Op het kanaal varen tal van roeibootjes en daartusschendoor be- wegen zich zwemmende jongens, die het met de verboden der politie niet zoo erg nauw nernen. Op het hierboven vermelde tijdstip surveilleerden daar twee agenten, die een tweetal zwemmende jongens som- meerden uit het water te komen. Het vele in de nabijheid zijnde publiek werkte als gewoonlijk niet erg mede en er ontstond al spoedig een relletje, doordat van de over- zijde gejouwd werd en de jongens naar het midden van het kanaal zwommen. Een kameraadje begaf zich met de kleeren van een der jongens in een roeibootje, waarin een viertal jongelui gezeten waren. Dat bootje nam nu ook een der beide zwem- mers op. De andere had elders een heen- komen gezocht. De in het bootje opgeno- men jongen ging zich aankleeden en dat geschiedde niet bepaald kalm. In het boot je werd gelachen en onvoorzichtig gema- noeuvreerd het publiek aan de kanten juichte de geste van de inzittenden toe en toen nu op dat oogenblik de stoomboot „Eensgezindheid" passeerde, sloeg, mede door de sterke deining, het roeibootje om, tot hevigen schrik van de toeschouwers. De zes inzittenden geraakten in het water. On- middellijk begaven zich een agent en een marinier in een bootje, om te trachten de drenkelingen te redden, maar doordat ook vele andere personen te water waren ge- sprongen, werd het reddingswerk zeer be- moeilijkt. Men slaagde er daardoor niet in een dreg uit te brengen. Vijf personen werden onmiddellijk gered, maar naar een der jongedames werd gedu- rende tien minuten vruchteloos gezocht. Eindelijk haalde men haar schijnbaar leven- loos op. Onmiddellijk trachtte men de levens geesten op te wekken door de voorgeschre- ven behandeling van drenkelingen op haar toe te passen. De geneeskundige dienst was zoo spoedig mogelijk ter plaatse en behan- delde de drenkelinge met het zuurstofap- paraat. Vruchteloos echter. Het meisje, de 20jarige Ina Vogel, werd naar het Binnengasthuis vervoerd, waar bleek, dat zij reeds overleden was. Mede werden daar opgenomen drie der andere drenkelingen, een 17jarig meisje, een 23ja- rige man en een 14jarige jongen. Zij moes ten in het Gasthuis ter verpleging worden opgenomen. De twee andere geredden schijnen naar huis te zijn gegaan. Nader wordt'gemeld, dat sedert het on geluk, dat op het Noord-Hollandsch Kanaal bij Amsterdam met een roeiboot plaats had en waarbij een meisje verdronk, nog een 16jarige jongen vermist wordt. Door de po litie wordt naar hem gedregd. De moeder van den soldaat. De te Weenen verschijnende ,/Arbeiter- zeitung" plaatst het volgende gevoelige schetsje, dat als een der honderdduizenden pleidooien moge gelden voor afschaffing van den oorlog. ,/Kom mee!" zei de jonge moeder met alien trots van haar jnoeder-zijn. ffIk zal u onzen zoon laten zieD," Ze nam me mee naar een bloesemwit bedje, waarin een klein kindje sliep. //is hij niet een engelzei de jonge moeder en zij boog zich over het bedje. //Is hij niet een engelherhaalde zij met_ die verheerlijkten blik, die op de heele wereld alleen jonge moeders hebben. ,/Hoe oud is het kind!" vroeg ik. z/Overmorgen wordt hij zes maanden." Een volkomen stilte omzweefde het sla- pende kind, dat licht en blozend neerlag alsof het de nabijheid van God ademde. yWat een eeuwig scheppingswonder Plotseling ontging me het bewustzyn van de situatie en ik zei plompverloren //Over zeventien of achttien jaren gaat uw zoon naar de militiekeuring Schielyk richtte de jonge moeder zich op. Haar gezicht was hard. Minister van Oorlog. Naar wij vernemen, is bestemd voor het ambt van Minister van Oorlog, Jhr. Mr. B. C. de Jonge, administrateur chef der afdeeling van het kabinet van den Minister van Oorlog. Dit wordt dus een burger-Minister van Oorlog. De Grieksche Kroon. LONDEN. Hier ontvangen berichten melden, dat Koning Constantijn afstand gedaan heeft van den Troon, ten behoeve van zijn tweeden zoon Alexander. Zonnetijd. DAGEN. Voorm. Nam. Donderdag 14 Juni Vrijdag 15 Zaterdag 16 v Zondag 17 Maandag 18 h Dinsdag 19 n den om zoo mogelijk het verblijf van den Duitschen keizer te treffen. Op het protest der Nederlandsche re geering, zou Engeland geantwoord hebben met een bedreiging, dat, bij aldien de Duit sche Keizer niet binnen acht dagen het Ne- derlandsch grondgebied zou hebben verla ten, de aanval iherhaald zou worden. Ongeluk bij 't spelevaren. Zondagavond acht uur had op het Noord Hollandsch kanaal, even voorbij de Haviks- laan te Amsterdam een noodlottig ongeval plaats. Zooals gewoonlijk is het daar Zon- dagsmiddags aan den overkant van het IJ 375.000 kilo vet. Woensdag lag aan de Parkkade te Rot terdam een groot aantal vaten vet van de firma Ant. Jurgens' Margarine-fabrieken, die per boot moesten verzonden worden. Door de hitte van de zon, is het vet aan het smelten gegaan, en liep uit de vaten^ over de straat in de riolen en zoo in de rivier. In een ommezientje tijd kwam een leger- tje zoogenaamde vetvisschers met allerlei soort vischtuig opdagen, en verzamelde het kostbare goedje in bussen en emmers. De politie verjoeg ze, doch als muskieten kwa men ze terug en trokken van de eene plaats naar de andere. Des avonds, toen het zon- netje was ondergegaan, en het avond- briesje het vet stollen deed, kwamen de vet- schrappers, en de rug van iedere kei werd geschrapt en ibewerkt, dat het een lieve lust was, err een lange zwiepende Engelschman, die er voorbij kwam, en er niets van snapte, hield het volgens het oude verhaal voor Hollandsche zindelijkheid, die tot wa'anzin in toepassing werd gebracht. En hij zal bij zich zelven gedacbt hebben: dat ongeloofelijke sprookje van die Hollandsche zindelijkheid is dan toch waar. Zelfs hebben de vetvisschers en vet- schrappers hier en daar de straai openge- broken, het met vet doorweekte zand ver- zameld om ihet thuis te distilleeren. Met wagens trokken ze af met den buit. Meni- geen heeft zoodoende een meer dan flink daggeldje gemaakt. Hoe groot de schade is, valt voorloopig niet te benaderen, maar zij loopt in de dui zenden. (Maasb.) Dat hielp Aan //Het Yolk" wordt voor waarheid verteld, dat een directeur van distribute ergens in Noord-Holland dezer dagen aldus om aardappelen seinde ,/Enorme aardappelnood. Oproer dreigt Stuur direct zes waggons of sterke politie- macht, liefst huzaren 1" Den volgenden dag waren er alvast vier waggons aardappelen twee zouden er nog komen Tijdig gered. De kantonrechter te Purmerend, Mr. Byl de Vroe, was met eenige anderen zwem mende by het militair badhuisje in het Noord-Holl. Kanaal aldaar, toen een sleep- boot een roeibootje aanvoer, waarin een moeder met haar zoon was gezeten. Het bootje sloeg om. De vrouw werd gered door de bemanning der sleepboot, doch de zoon verdween in de diepte. De kanton rechter dook naar den drenkeling en had het geluk, hem naar den wal te brengen, waar by spoedig weder bykwam. Door den bliksem getroffen. Tydens het hevige onwedervan Vrydag avond hadden een drietal voerlieden, die aan den Amsterdamschen weg naby Het Planken Wanbuis onder Ede bout hadden opgeladen, een schuilplaats gezocht onder hun met paarden bespannen wagens. Plot seling werden tegelijkertijd twee der paarden door den bliksem getroffen. Zy vielen dood ter aarde. De voerlieden bekwamen geener- lei letsel. Woensdag 20 u 9.1 10.8 11.12 0*32 1.17 •2.1 9.35 10.41 11.40 12.7 12.55 1.38 2.19 SCHEEPY A ARTBEWEGINH. Ysn 11 Juni tot en met 12 Juni werden langs de Oostsluizen alhier 23 binnen- vaartuigen op- en 20 afgeschut, langs de Middensluizen op- 10 en 21 afgeschut en langs de Westsiuizen 12 op- en 2 afgeschut. JPositie der Stoomsehepen Voor de talrijke bewijzen van deelneming, ontvangen bij het overlijden van onze geliefde Dochter, Zuster, BehuWdzuster, Tante en Verloofde, Mej. PIETERNELLA DEKKER, betuigen wij onzen hartelijkeR dank. Uit aller naam, Wed. F. DEKKEIiDe Feijxer. Ter Neuzen, 12 Juni 1917. Namens de Leden maakt on- dergeteekende bekend, dat door de steeds stijgende inkoopprijzen, zy ver- plicht zijn van af heden den prijs van het Gedistilleerd te brengen op 7 cent pen gls*S en van het Hier op S cent pep gla$i Het Bestuur der vereeniging /Vergunning", afd. v/d Ned. Bond van Koffiehuis-Restauranthouders en Slyters. AUG. VERGE van de Kolenver. //DE VOORZORG", op Vpij- dag 15 Juni, 8ll2uur (Zomertyd), by dhr. P. Dieleman te Driewegen. OnderwerpHankoop Deppie. BU1TENGEWONE ALGE- MEENE VERGADERING VAN aandeelhouders der n. v. werf ,/ZEELAND" te HANSWEERT op IViaandag 25 Juni B9I7, des voor- middags 11 Ulir, ten kantore van Mr. P. DIELEMAN, Rouaaasche Kade G 130 te Middelburg. Aandeelhouders worden hennnerd aan art. 2© der Statutes betreffende het tydig deponeeren hunner aaadeelen ten kantore der Vennootschap. Hansweert, 11 Juni 1917. Namens de Voorz. van Oommissarissen, DE DIRECT1E. VERKRIJGBAAR ROSEGRACHT 14. TER NEUZEN. A. C., oud 21 j. te St. Laureijns, 10 boete of 10L^aCb" oud1^ j. te Sas van Gent, /10 boete of ^aHe" L., oud 19 j. te Sas van Gent, 20 boete of 20 dagen hecht. R. d. S., oud 44 j., buisvr. van A. D. te Westdorpe, f 3 boete of 3 dagen hecht. H T oud 37 j. en J. Ch., oud 39 beiden te te Sas van Gent, ieder 10 boete of 10 dagen hecht. Vrijgesproken E. v. L., oud 421 j. te Westdorpe C. d. C., oud 44 j. te Zuiddorpe; J. F. G., oud 3/ j., te Philippine; 4. A. v. D., oud 40 j. te St. Jansteen E. Th., oud 21 j. te Clinge en A. A., oud 32 j. te St. Jansteen. S.S. ELISABETH in lossing te Rotterdam, ss. MAGDALENA in lossing te Rotterdam. s.s. CORNELIS van Rotterdam naar Sandy Hook voor orders passeerde 8 dezer Doggers- bank Noord.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1917 | | pagina 3