Je AfflMcMssciiOQl Yoor Ter Nenzen en Omstreken". Kiezers van Zaamslag. den Heer P. DE VOS. Zaaigranen. gelepieii tot DANSEN, Wefl. P. BE JONGH, Goes. Algemeene Vergadering Wegens huwelijk Ilekendmaking. Bekendmaking. Bekendmaking. DERRIE VEREENIGING Laatst® Berichten. BUBGEBLI1KE STAND. Financieel Overzicht. Handeisberichfem Hoogwatergetij te Ter Neuzen ADVERTENTIEN. tot de Rijks Hoogere Burgerschoot te MIDDELBURG. GESL0TEN ZIJN. J, D, IHlEIMN-BflUWENS, Gedurende den 2dei1 en 3den Pinksterdag Flak, roode Paardepeezaad en Zaaiwikken. VERKRIJGBAAR: Komt VRIJDAG 25 MEI a. s. alien ter stembus en stemt Het Bestuur v. d. Liberale Kiesvereeniging. te DRIE WE GEN. WIJNEN, LIKEUREN, LIMONADES, BIER, CHAMPAGNE-PILS, SPUITWATER, ENZ. ENZ. Nog voorhanden: F. v, d. REE. op Vrijdag 25 Mei 1917, des avonds ten 8 ure, in het Hotel „De Arend" bij de Firma V. E. GALLE te Ter Neuzen. Opkomst gewenscht. HET BESTUUR. Diefstal van koper. Herhaaldelijk wordt den laatsten tijd bij inspectie van binnengekomen treinen te Ylissingen geconstateerd, dat nil de coupe's koper is ontvreemd, welke diefstallen ver- moedelijk op het traject AmsterdamVlis- singen plaats hebben. Elkaar vermoord. Zaterdagmorgen omstreeks halfelf heeft <op een van de terreinen van de Stoomvaart Mij. Nederland te Amsterdam een ernstige vechtpartij plaats gehad tusschen twee Ja- vaansche knechten. Vermoedelijk was de ■oorzaak van den twist een vroeger geschil in Indie. Toen het stoomschip Grotius gis- termorgen meerde, en de eene Javaan den anderen opmerkte, liep hij onmiddellijk naar zijn tegenstander toe, trok zijn mes en gaf hem een diepe snede in den buik. De ge- troffene aarzelde geen oogenblik, trok even- eens zijn mes, waarmede de andere Javaan doodelijk getroffen"werd. Beide Javanen zijn eenige oogenblikken later aan de bekomen verwondingen overleden. De beide lijken blijven voorloopig liggen voorveen gerech- lelijke schouwing. Opstand in een Russisch tehuis. In het tehuis van uit Duitschland ge- vluchte Russische krijgsgevangenen aan de Groote Draaisteeg te Rotterdam, heeft Don derdag een formeele opstand plaats gehad. Reeds geruimen tijd heerschte onder de daar v'erblijvende Russen een geest van ver- zet, ontevredenheid en opstand, en meerma- len schoolden ze samen voor het Russische consulaat in de Van Vollenhovenstraat, waar ze hun ontevredenheid te kennen gaven over het voedsel, dat hun verstrekt werd. Zelfs traden eenigen van hen daarbij dreigend op, zoodat de politie met blanke sabel de op- toerige menigte uiteen moest drijven. Hier- mede was echter hun ontevredenheid niet weggenomen, en zoo is het dezer dagen in het tehuis tot een uitbarsting gekomen. Zoo weigerden de manschappen zoo- als in iedere kazerne of militaire inrichting het geval is de aardappelen te schillen, die volgens hen geen menschelijk voedsel waren. A1 werden zij er op gewezen, dat door al de bewoners van Rotterdam dezelf- de aardappelen -geconsumeerd werden, mocht dit niet baten en zij keerden zich tegen den commandant, den Russischen ser geant. Op deerlijke wijze werd hij toegeta- keld, zoodat hij zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. Door politie werd de orde hersteld en een vijftal Russen werden op een lichter bij de rivierpolitie in bewaring gesteld. (Maasb.) Noodbrood uit 1846'47. Nu de tijd niet ver meer is, dat slechts brood, gebakken van tarwe, vermengd met surrogaten, verkrijgbaar zal zijn, is het niet onaardig te vernemen, dat tijdens den levensmiddelenrtood van 1846'47 een Del- venaar zijn stadgenooten, op grond van ge- nomen proeven, aanbeval brood te bakken voor de eene helft bestaande uit geraspten beetwortel en voor de „weder-helft" be staande uit ongebuild tarwe- of roggemeel. Het aldus gebakken brood was aangenaam van smaak en niet zoo spoedig droog als gewoon brood. Het brood scheen voedza- mer en was ongeveer drie cent per pond goedkooper dan het gewone. Ontploffingen in Oostenrijksche fabrieken. Te Wiener Neustadt heeft een ontploffing plaats gehad in een fabriek van steriliseer- apparaten. Drie arbeiders werden gedood, drie zwaar en drie licht gewond. In een pyrotechnische fabriek in dezelfde plaats ontstond door onvoorzichtigheid een ontploffing, die het geheele gebouw verniel- de, zoodat negen arbeiders gedood en vele anderen min of meer ernstig gekwetst werden. Musschen. In Engeland is aangedrongen om jacht te maken op de gewone hulsmusch, die veel schade toebrengt aan het graan. Er wordt thans in de bladen gewaarschuwd om in deze jacht echter niet de boommusch te be- trekken, welke een nuttig dier is, die zooveel mogelijk moet worden beschermd. Het is de huismusch, die schadelijk is; deze vogel eet weliswaar insecten in den zomer, maar zijn graanverbruik is enorm. De boommusch legt een blauw ei en nestelt in hagen. De huismusch legt witte, bruingevlekte eieren on nestelt op huizen, schuren, stallen, onder de daken, enz. Vele kleine vogels zijn nut- tige insecteneters en het zou te betreuren zijn, als onder voorgeving van musschen- jacht, ook deze vogels werden gedood. Een nieuwe kapitein Van Kopenick. Wat de uniform, gecombineerd met "een hrutale houding in Duitschland nog altijd uitwerkt, heeft het optreden van een twin- tigjarig jongmensch in een aantal Duitsche garnizoenssteden weer eens duidelijk aan- getoond. Het jongmensch, Spahn genaamd, ondernam, in gezelschap van een vroolijke Berlijnsche jongedame, een snoepreisje door Middel-Duitschland, voornamelijk door Sak- sen. Spahn, die een kweekeling van het Duitsche Pro Juventute is en leerling bij een smid, had zich een kapiteinsuniform aange- schaft en gaf zich uit voor aanvoerder van een compagnie mijnwerpers. Met behulp van valsche stempels had hij de noodige pa- pieren vervaardigd. Gesierd met een reeks lintjes, vertoonde hij zich in de kazernes, teekende verlofpassen en bewijzen voor vrij vervoer af, inspecteerde de wacht en leidde met zijn schoone vriendin een genoeglijk leven in de hotels der garnizoenstadjes, tot- dat hij eindelijk ontmaskerd werd en gear- resteerd. De rechtbank te Kassel veroordeelde den navolger van den- kapitein Van Kopenick, tot zes maanden gevangenisstraf. Ontbinding der Kamers. 's GRAVENHAGE. Naar wij met zeker- heid vernemen, zal hedenavond een Staats- blad gepubliceerd worden, waarbij zullen worden bekend gemaakt de data betreffende de sluiting van de zitting der Staten-Gene- raal en van de ontbinding der beide Kamers, zoomede.de data der verkiezingen voor de beide Kamers. De sluiting zal plaats hebben op Donder dag 24 Mei ten 3 uur 's namiddags. De ontbinding der Kamers op 27 Juni, terwijl de verkiezing voor de Eerste Kamer zal plaats hebben op 14 Juni, de verkiezing voor de Tweede Kamer op 5 Juni. De stemming voor de Tweede Kamer op 15 Juni en de herstemming op 22 Juni. De eerste samenkomst der nieuwe Ka mers in vereenigde vergadering zal plaats hebben op 28 Juni. De aanvoer van voedingsmiddelen. Gisteren is het stoomschip Alioth en hedenmorgen het stoomschip Cornelis van New-York met graan te Rotterdani binnen gekomen, terwijl het stoomschip Rijndam heden voormiddag buitengaats voor den Nieuwen Waterweg werd gesignaleerd. TER NEUZEN. HOEE. KOEWACHT. 19-5-T7. In een der overzichten van deze week lezen wij: „Evenmin als met Kerstmis zal het met Pinkster vrede op aarde zijn en vermoedelijk zal ook het volgende Kerstfeest den vrede nog niet brengen. Voor alien die gaarne den wereldoorlog spoedig beeindigd zouden zien en dat zal wel het grootste deel van de menschheid zijn, ziet het er donker uit. De Duitsche Rijkskanselier wist wel wat hij deed toen hij zeide zich niet positief te kunnen uitlaten, orndat er bij de tegenstan- ders toch geen geneigdheid bestaat om vrede te sluiten en hij zich door eenige posi- tieve uitlatingen noodeloos zou binden. De voorwaarden der Geallieerden aan- vaarden kan hij natuurlijk niet en hoop dat zij zijne voorwaarden, hoe gematigd die ook ongetwijfeld gedacht zijn, zouden acceptee- ren, had hij heelemaal niet. Er blijft dus geen alternatief over; de oorlog moet wor den voortgezet tot het bittere einde, zooals de uitdrukking luidt. Bevestigd werd dit ook door de redevoering die de Engelsche blokkade-minister Cecil in antwoord op eenige interpellates in het Lagerhuis gehou- den heeft. Ongetwijfeld sprak hij ook na- mens de Engelsche regeering, want later kwam de heer Asquith nog eenige uitleg- gingen geven van het woord annexatie, die ten slotte alleen maar als een andere wijs op hetzelfde thema waren aan te merken. De Engelsche regeering wil dan ook vol- strekt niet afzien van annexaties, compen sates, vergoedingen in grondgebied of hoe men het anders noemen wil. De uitlatingen hieromtrent zijn zeer stellig en de heer Scheidemann kon in den Rijksdag gerust met revolutie dreigen wanneer de vijanden van Duitschland van annexaties zouden af zien, terwijl de Duitsche regeering dat niet wilde. Hij wist wel beter en daarom was dit dreigement maar komediespel. De we- reld weet door de verklaringen van het La gerhuis nu precies waar zij zich aan te hou- den heeft. Zoo gemakkelijk raakt de Duit sche regeering de geesten, die zij opgeroe- pen heeft, niet kwijt. Het. heeft er niet veel van, dat Engeland door de duikbootoorlog spoedig tot vrede gecjwongen zal worden. Zelfs als het Duitschland zou gelukken om een afzonderlijken vrede met Rusland te sluiten zou de oorlog er maar door verlengd worden. Veel kans op dien door de Duit- schers zoo vurig gewenschten afzonderlij ken vrede is er echter niet." De beurs had dan ook deze week een tamelijk kalm verloop. Echter viel een wil- lige stemming op te merken voor oorlogs- fondsen, veroorzaakt door het vooruitzicht van de voortzetting van den oorlog. Nederlandsche Staatsfondsen vrijwel ge- lijk aan vorige week. 5 Nederland thans 101 41/2 Nederland 100% Voor de 3 en 2% Cert. N. W. S. was de noteering flauwer. Zij noteeren respectieve- lijk 73% en 61% 5 Indie 1'00% De vraag naar Rubbers blijft nog steeds aanhouden en zelfs de fondsen die reeds een aanzienlijke stijging achter den rug hebben, zooals Serbadjadi, noteeren telkens eenige procenten hooger. Hieraan schijnt vooral te moeten worden toegeschreven het feit, dat ondanks de verschepingsmoeilijkheden, het product een goeden afzet schijnt te vinden, daar vooral de Amerikaansche behoefte zich sterk doet gevoelen, en dit derhalve een gunstigen invloed op de beurs teweeg brengt. Amsterdam Rubber 240%, Deli Ba- tavia Rubber 167%, Nederlandsche Rubber 99, Oost Java Rubber 302. Het aankomen van de vijf Nederlandsche schepen had in de afdeeling voor scheep- vaartaandeelen slechts matigen invloed. Kon. Boot en Holl. Am. Lijn iets beter. No teering respectievelijk 224% en 356%. Ne derlandsche Scheepvaartunie 193. Oliewaarden hadden tamelijk veel belang- stelling, inzonderheid Perlakken, die na flauwe opening later opliepen. Orions (gr.) 62. Kon. Petroleum 542. Z. Perlak 90. Tabakken vaster. Amsterdam Langkat 214%. Aand. Medan. Tabak 179. Amsterd. Serdang 166%. Rotterdam Deli 226. De Amerikaansche afdeeling vertoonde een lustelooze stemming. Er is eer sprake van een vermindering dan van een verbete- ring. Am. Car and Foundry 68%, Anaconda 166%, Central Leather 891 [8, Steels 113%. Wisselkoersen: Londen 11.52, Berlijn 36.97%, Parijs 42.40, Weenen 23.47%. Pro longate 2%. A. A. JBruineboonen, Zaaierwten. Ver- schillende soorten Hietenzaden, zoowel voor de voer als voor de fabriek. Ter Neuzen. G. KLOUWEBS. Zaadhandel. Hulst, 21 Mei 1917. Rotterdam, 21 Mei 1917. GRAANMARKT. De graanmarkt was buitengewoon stil, tengevolge van het mooie weer en de vrees voor regeeringsmaatregelen, waardoor even- tueel verkochte partijen zouden kunnen worden in beslag genomen. De prijzen bleven onder deze omstandigheden vrijwel onveranderd. Noteering Kanariezaad in beslag genomenseizoen geeindigd Lijnzaad /48,tot 52, Karwijzaad 86,tot 89,Bruin Mosterdzaad 105,tot 110,Geel Mosterdzaad 32, tot 73,Blauw Maanzaad 96,tot 100,Oacao- doppen 22,50 tot 24,Cacaomeel 22,50 tot 24,en gedroogde Aard- appelschillenmeel 34, tot VEEMARKT. Vette koeien werden bij een redelijken aanvoer flink verhandeld, vooral in prima kwaliteiten, waarvan enkele nog 1 a 2 cent boven noteering verkocht werden. Van tweede en derde kwaliteit waren de prijzen stationnair. Vette kalveren iets williger in eerste kwaliteit, terwijl tweede en derde kwaliteit traag waren, met uiteenloopende prijzen. Sehapen en lammeren met vaste prijzen zeer matig verhandeld. Varkens wegens geringen aanvoer iets williger verhandeld, waardoor de prijzen voor prima zware iets hooger liepen. Aangevoerd werden 439 vette runderen, 219 vette kalveren, 161 sehapen en lam meren, 1407 varkens. Prijzen vette koeien le kwal. 124 tot 128 ct.2e kwal. 120 tot 110 ct.3e kwal. 105 tot 95 ct.ossen le kwal. 125 tot 126 ct.2e kwal. 118 tot 108 ct3e kwal. 100 tot 90 ct.stieren le kwal. tot ct.2e kwal.tot ct. 3e kwal.totct.kalveren le kwal. 150 tot 160 ct. 2e kwal. 130 tot 115 ct.3e kwal. 100 tot 88 ct.sehapen le kwal. 76 tot 78 ct.2e kwal. 74 tot 70 ct. 3e kwaliteit 66 tot ct. lammeren 80 tot 82 ct.varkens le kwal. 106 tot 109 ct.2e kwal. 104 tot 100 ct.3e">kHval. 96 tot 90 ct.- lichte soort 70 tot 80* ct., alles per kilo. Vlasbeurs. Aanvoer Blauw vuil 650 steen, schoon 378» steen. Groningsch schoon 3210 steen. Wit vuil 350 steen, sehoon 2650 steen Geel schoon 4410 steen. Al het vuil bleef onverkocht, het schoon van Blauw werd van /6,tot 8,25 verkocht,, Groningsch van /6,tot /8,50 wit van 5,tot 6,geel ging van 6,— tot 8,50. EIEREN. Zeeuwsche 8,tot 8,25. Overmaarsche 8,tot 8,50. Axel, 19 Mei 1917. Veilingseieren //Eierveiling Axel" 8, per 100 stuks. Aanvoer ruim 5000 stuks. Hulst, 21 Mei 1917. Veilingseieren V. P. N. 8,30 per 100 stuks. Aanvoer 17000 stuks. VOOR BELANGHEBBENBEN. Zonnetijd. Eerste Kwartier Maandag 28 Mei, na- middaags 11,53 uur. 22 Mei Zon op 3,57 onder 7,56 uur 23 n u 3,56 7,58 n 24 h 3,5o u 7,59 De lantaarn voor wielrijders moet een half uur, die voor voerlieden een uur na zonsondergang branden. Zonnetijd. D A G E N. Voorm. Nam. Dinsdag 22 Mei 2.11 2.32 Woensdag 23 2.52 3.12 Donderdag 24 n 3.30 3.49 Vrijdag 25 4.10 4.29 Zaterdag 26 4.49 5.11 Zondag 27 n 5.34 5.59 Maandag 28 6.23 6.51 Bositie der Stoom schepen. Voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij mijn zeventigsten verjaardag, betuig ik ook namens mijne Echtgenoote, mijnen har- telijken dank, T PIJPEL1NK. Nieuw Neuzenpolder. Ondergeteekende heeft L. VAN ARKEL, op grond van artikel 1639 p. van het Burgerlijk Wetboek, den 18 Mei l.h als klerk ontslagen. Notaris VAN DER MOER. Aangiften, met opgave van woonplaats, leeftijd, klasse waarin men verlangt geplaatst te worden, en van het hoofd der school waar men onderwijs ontvangt, worden SCHRIFTELIJK voor 31 Mei a.s., of MONDELING Woensdag 23 en 30 Mei van 1112 uur aan het gebouw der school ingewacht bij den ondergeteekende. Het examen zal in het laatst van Juni worden afgenomen de dagen waarop zullen nader bekend worden gemaakt. Tot een tweede toelatingsexamen in September wordt slechts dan gelegenheid gegeven, zoo de omstandigheden dit noodig maken. De Directeur, G. D. A. ZIMMERMANN. zal a. s. Donderdag 24 Mei de ZAA& van ondergeteekende den ge- heelen dag s«aj|WP»fc Ondergeteekende bericht dat gP""®" hij, vanaf heden een Winkel heeft geopend in verschillende soorten Onder minzame aanbeveling, A. A. SLIJPEN, AXEL. Gentschevaartstraat C 81. Het Bestuur van den polder MARGA- RETHA maakt aan de eigenaren van gron- den in dien polder bekend: dat de rekening en verantwoording over het dienstjaar 1916] 17 en de ontworpen be- grooting voor het dienstjaar 1917] 18 met de memorie van toelichting, van heden af en ge durende acht dagen, ten kantore van den Ontvanger-Griffier ter inzage zullen liggen; dat eene vergadering van Ingelanden is belegd in het logement van den heer C. P. DE REGT te Zaamslag tegen Woensdag den 30 Mei 1917, des namiddags ten 4 ure (zomertijd) dat de begrooting na de vaststelling door de vergadering van Ingelanden, benevens de memorie van toelichting, mede gedurende acht dagen, te rekenen van den dag na de vaststelling ten voormelden kantore ter in zage zullen liggen en dat van de voormetde stukken afschrif- ten te bekomen zijn tegen betaling der kosten. Zaamslag, 16 Mei 1917. Het Bestuur voornoemd, F. DE RUIJTER, Dijkgraaf. H. J. VAN DEN OUDEN, Ontv.-Griffier. Het Bestuur van den PIERSSENSPOLDER maakt bekend dat eene vergadering van Stembevoegde Ingelanden zal gehouden worden op Don- derdag 31 Mei I9I7S des namiddags ten 2 ure (zomertijd), in het Nederlandsch Logement te Ter Neuzen, en dat gedurende acht dagen voor en na dien datum ten huize van den Ontvanger- Griffier voor de eigenaars van gronden in dien polder, ter inzage zullen liggen en in afschrift of druk tegen betaling der kosten verkrijgbaar zijnr a. de rekening over 1916/17, en 5. de begrooting voor 1917/18 met memorie tot toelichting. Ter Neuzen, 18 Mei 1917. Het Bestuur voornoemd, V. CORTVR1ENDT, Dijkgraaf. P. J. SCHEELE, Ontvanger-Griffier. Het Bestuur van den AAN- EN GENDER- DIJKEPOLDER maakt aan de eigenaren van gronden in dien polder bekend: dat de rekening en verantwoording over het dienstjaar 1916] 17 en de ontworpen be grooting voor het dienstjaar 1917[18 met de memorie van toelichting, van heden af en ge durende acht dagen, ten kantore van den Ontvanger-Griffier ter inzage zullen liggen; dat eene vergadering van Ingelanden is belegd in het logement van den heer C. P. DE REGT te Zaamslag, tegen Vrijdag den 1 Juni 1917, des namiddags ten drie ure (Zomertijd); dat de begrooting na de vaststelling door de vergadering van Ingelanden, benevens de memorie van toelichting, mede gedurende acht dagen, te rekenen van den dag na de vaststelling ten voormelden kantore ter in zage zullen liggen. en dat van de voormelde stukken afschrif- ten te bekomen zijn tegen betaling der "kosten. Zaamslag 16 Mei 1917. Het Bestuur voornoemd, M. DIELEMAN, Dijkgraaf. H. J. VAN DEN OUDEN, Ontv.-Griffier. Thoolsche bruine boonen; Koolraapzaad* Eng. gele met blauwe Kop (Exportraap). |pg|P"~ Onze reiziger dhr. J. SMALLE- GANGE is geregeld ter markt. in pakken van 100 Kilo. Huwelijks-aangiften. 15 Mei. Cornelis Iverkhof, oud 28 j., jm. en Cornelia Adriana Bakker, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 16 Mei. Jacob van der Est, oud 23 j., jm. en Jacomina Elisabeth Michielsen, oud 22 j., jd. Jacob de Leijser, oud 28 j., jm. en Janneke Ilerrebout, oud 25 j., jd. Jan David Bare- man, oud 25 j., jm. en Janneke Francina Verlinde, oud 21 j., jd. Gerard van de Vreede, oud 24j., jm. en Neeltje de Krijger,oud 20 j., jd. Louis de Bruijne, oud 20 j., jm. en Maria de Bruijne, oud 19 j., jd. Geboorten. 15 Mei. Machelina Geertruida, d. van Hermanus de Jonge en van Maria Cornelia Huijssen. Augusta Johanna Catharina, d. van Frederik Dominicus Anthonius Schirris en van Milanie Herdewel. Jacoba Cornelia d. van Jan Hamelink en van Suzanna Martha Sara de Meijer. 16 Mei. Cornelia, d. van Willem Polderman en van Cornelia den Hollander. 18 Mei. Ebrina Anna, d. van Adriaan Mattheus Moggre en van Maria Cornelia van Fraaijenhoven. 19 Mei. Francoise, d; van Cornelis de Yisser en van Lijntje Verhelst. Huwelijks-aangiften. 9 Mei. Adriaan Jan Mi chielsen, oud 22 j., jm. en Janna Vinke, oud 23 j., jd. Martinus Mieras, oud 24 j., jm. en Pleuntje van Cadsand, oud 19 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 3 Mei. Pieter de Poo- ter, oud 23 j., jm. en Cornelia Ollebek, oud 20 j., jd. 9 Mei. Pieter de Jonge, oud 25 j., jm. en Cornelia Jozina Herrebout, oud 27 j., jd. Geboorten. 3 Mei. Esther, d. van Cornelis Bak ker en van Catharina Oppeneer. Overlijden. 5 Mei. Adriana Jacomina Dieleman, oud 66 j., echtg. van Rokus van Dixhoorn. 9 Mei. Adriaan Janes de Smidt, oud 20 j., z. van Johannes Antheunis en van Maatje de Ridder. Geboorten. 3 Mei. Alphonsus Adolphus, z. van Theophile Rombaert en van Leonia M. Bonne. 5 Mei. Josephus, z. van Emile Jos Steenaert en van Maria Ceelaert. Overlijden. 9 Mei. Alphonse Joseph Marie de Blieck, oud 3 in., z. van Augustus Cyr en van Cle mentina van de Vijver. 12 Mei. Clara Coleta Joanna Ceelaert, oud 3 j., d. van Carolus Lud. en van Maria Ther. de Maeyer. Middenprija per 100 KG. Tarwe /15,a Rogge 13,a Wintergerst 14,a f Zomergerst f 13,75 a Haver 13,—, a Erwten a Witte boonen 17,a Bruine boonen a J Duivenboonen a Paardenboonen 17,— a 23,—, Boekweit fa Lijnzaad 40,— a Aardappels a Iioolzaad per zak van 106 liters50,a/—, Boter per kilo 1,75. Eieren per 26 stuks f 2, Ter weekmarkt waren aangevoerd 8siuksrund- vee, 23 varkens en 0 sehapen, waarvan verkocht 4 stuks rundvee, 18 varkens. V V 1/ s.s. ELISABETH vertrok 7 dezer van Halifax naar Rotterdam. s.s. MAGDALENA vertrok 9 dezer van Halifax naar Rotterdam, s. s.CORNELIS in lossing te Rotterdam.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1917 | | pagina 3