Springende VAN HEEL Co., E.H. Winkeliors! i s t e r s I Ta&letfen 8 Reg LaafstQ B8richten. Naderiand da Vsreenlgde Statan. De Stem GEMEN6DE BERICHTEH. ADVERTENTIEN. HELENA. GATHARINA EEKHOUT, ALGEMEENE VERGADER1NG Vereeniging Cooperatieve Beetworteisuikerfabriek „ZEELAND" en BUR6ERUJKE STAND. TER NEUZEN. Koopen en verkoopen effecten. voor verkoop van Boter, Spek en Vet. Firma P. J. VAN DE SANDE, overgebracht. GILLER1KA OE RIJKE, op Woeetadag 28 Feferaad 8917, itoombootdiensl. misschieh en ook priisuitdeeling van den vorigen wedstrijd nlaats. De burgemeester, de heer Huizinga, reikte aan de prijswinsters en winners met een toepasselijk woord de medailles uit, uit- geloofd door H. M. de Koningin. De wedstrijd werd ditmaal opge.nisieiu door een groep muzikanten, die onvermom- baar bleken. (fuze provincials Er wordt dikwijls Wel tereeht - geklaagd over de regeimg de afvaarturen van den provincialen sloombaot- dienst op de Wesler-Selielde en bet missen tier vei'bindingen, in de normal© tijden. Ttians eenter, nu voor liet verkeer te walei de tijden in dubbele mate abnormaal zyn, *u het zware drijlijs herhaaldelijk dreLgt vaarl geheel slop te zetten, moet worden «rkend dal de stoomschepen der provincie doen wat gedaan kan worden, orn ons voor «eliee! isolement le bewaten. Maandag heeft de boot van Hansweert te mTgeem beproefd de reis naar liter te ma- ken. Zij inoest, naar gerneld wordt. .e Hoe- dekenskerke blijven liggen en is hier Dtns- daznnorgen gearriveerd. Besloten werd, den dienst op Hansweert voorloopig geheel te staken en de besdn v- hare booten te benulten voor het onder- houden van de diensten van Vlissingen op Ter Neuzen ten op Breskens. Gist©'-' is hier tweennial uit Vlissingen eene boot gearriveerd en zijn o.ok alle aaugekonicn booten vertrokken. Woensdagmorgen vertrok te hab .S uit Vlissingen de cerate boot, die ongevefer 9 uur reeds de haven biiinenvoer. Voorts Zijn nog 3 booten aangekomen, zoodat de dienst tamelijk .regelmalig londerhoudeu werd. Een onaangenamen tocht maakte de boot die Maandagnamiddag uit Vlissingen vertrok. Te ongeveer 3 uur afgevaren, kwam zij te 6 ore voor de haven, maar het was wegens de ijsversperring eerst' 9 uur eer zij kon binnenvaren. Bal-masque. Het Maandagavond in het „Hotel de (.om- naerre" voor de onderofficiersvereeniging ge- dri De lijderes is naar de barak te Deventer In de Oranje-Nassau-kazerne te Amster dam is een soldaat overleden aan nekkramp. Onmiddeiiijk zijn de noodige maatregelen getroffen om uitbreiding van de ztekte te voorkomen. Twee kinderen verbrand. Tijdens de afwezigheid van de ouders wierp de 17jarige C. de G„ die met zijn zusjes, de 12jarige Hetty en de Qjarige Jansje te Rotterdam alleen thuis was, petroleum in de brandende kachel in de ouderlijke woning aan de Bingleystraat, om deze beter te doen branden. Een groote vlam sloeg uit de ka chel en deed de kleeding van de beide meis- jes vlam vatten, terwijl de jongen brand- wonden aan beide handen en in het geiaat kreeg. De kinderen liepen de straat op, waar de brhndende kleeding door burgers is ge- doofd. Beide meisjes zijn met levensgevaar- lijke brandwonden naar het ziekenhuis gc bracht. Daar zijn ze in den afgeloopen nacht aan de gevolgen overleden. Stremming treinverkeer te Rotterdam. Maandagnamiddag werd door een hoofd- opzichter der Staatsspoorweger. te Rotter dam ontdekt, dat een drietal pijiers van het viaduct scheuren vertoonden. Het treinver keer tusschen het station Beursplein en dat aan de Delftsche poort werd onmiddeiiijk gestaakt. De uit de richting Den Haag ko- mende reizigers moesten alle aan laatstge- meld station uitstappen en die uit de rich- ting Dordrecht aan het Beursplein. De aan die° stations aangekomen treinen werden ook gebruikt voor het terstond formeeren van treinen in omgekeerde richting. Het onderzoek bracht aan het licht, dat er water gedrongen was tusschen het met- selwerk van de pijiers en de gegoten ijzeren omkleeding. Dit water is bevroren en heeft het ijzer doen scheuren. De fundeeringen der pijiers zijn onbeschadigd. Men tracht door het aanbrengen van zware biokken zjaniseerde bat-masque trok vele bezoekers, rondom de pijiers voldoende draagkracht te i i,,ir. T./->! o tt I i A or»o,At*hi'iirr aoowel gemaskerden als belangstellenden. Ditmaal vormden comische maskers en arocpen het hoofdbestanddeel uit, die zicli <#ver het algemeen goed aan hun uitbeel- dingen wisten aan te passen. waarom liet voor de jury al een zeer moeilijlce taal; was, «ene uitspraak te doen. Er werd eene tombola zonder nieten voor «lle gemaskerden gehouden, waarliij aan ver- schiller.den aardige verrassingen geworden «n ook aan sommigen inderdaad mooie pnj- «en ten deel vielen. Voorts werden prijzen toegekend voor het mooiste paar. voor de mooisle dame, voor den mooisten heer, voor de leukste groep, voor de leukste dame, voor den leukslen heer. voor de origineelste dame, voor den origineelsten heer, voor de mooiste groep en voor de origineelste groep. Overtreding van artlkel 462. Door de gemeentepolitie alhier is prooes- verbaal opgemaakt tegen den geliuwdeu a5- jerkten H. J. v. G., in verb and met een ■aonklaehl van niet te omsclirijven h-andelmgen its hebbeu geploegd met een jeugdig meisje. Normaal bak- en braadvet. In de plaats van rundvet zal binnenkort door de regeering normaal bak- en braad vet beschikbaar worden gesteld. Ook hier- van zal de detailprijs 40 cent per pond be- dragen. De bepalingen nopens den verkoop van regeeringsrundvet zullen ook voor dien van normaal bak- en braadvet gelden. Belonning op de Wester-Schelde. Volgens mededeeling van het Stelling- teoofdkwarlier te Middelburg is de beton- jiing van de Wester-Schelde wegens ijsgang onbetrouwbaar, V ZAAMSLAG. Hoe nijpend zicli de vorst en den hanger ook doet gevaelen onder de vogels, blijkt wel uit de omstandigheid dat men op ver- schillende plaatsen doode vogels van aller- lei soort aantreft, terwijl sommige nog le- vende dieren worden opgenomen met poolen ■waaraan het ijs zit vast gevroren. Volgens de lneening van ieinand die zich had overtuigd lioe de ingekuilde aardappeleu er uiizien, bestaat er alle vrees, dat een groot k wan turn van dit voedsel door vorst sal zijn verloren gegaan. Kuilen met een islechte bedekking kunnen voor het meeren- 4eel wel als waardeloos heschouwd worden. Smokkelen door militairen. In de nabijheid der grens onder Rucphen is aangehouden een sergeant-vrijwilliger, terwijl hij als voorlooper van een groep smokkelaars liep. Bij onderzoek werd aan set licht gebrhcht, dat hij dit voordeelig baantje reeds geruimen tijd waarnam en er reeds ongeveer f 600 mee ,,in de wacht ge- *4eept had". Een motorfiets over de Gouwzee. Zaterdag zag men op het eiland Marken voor't eerst,een motorfiets met zijspan. De heer M. Stijger begaf zich daarmede te Monnikendam op het ijs en waagde een tochtje over de Gouwzee. Spoedig kwam hij op Marken aan, tot groote verwondering der bewoners; hij werd ten gemeentehuize door den burgemeester ontvangen. Een boterham voor de kleine meid! Bij een kommies te Winterswijk werd een dochter geboren. Zijn collega's wilden hem verrassen en zonden hem per versierden wa- gen een krentenbrood, dat het reusachtig gewicht had van 50 pond en een lengte van 2,25 M. Dakha/.en. Te Zevenaar is gisteren, naar het Hlbd. meldt, een groote hoeveelheid kattenvleesch voor uitvoer naar Duitscliland gepasseerd. Nekkramp. Te Twello is bij een Duitsch meisje, op genomen in het gezin van den heer H., nek kramp geconstateerd. Urijgen voor de spoorbrug. Mijn in 't net ontploft. De zeiltreiler Julu is Zondag te IJmuiden aangekomen met schade aan het scliip en twee gewonde matrozen, welk ongeval werd veroorzaakt door 't springen van een mijn, die met het net werd opgehaald. Onze 'oerichtgever te IJmuiden had een onderhoud met een der opvarenden, die mededeelde dat het ongeluk in een zoo on- deelbaar oogenblik geschiedde, dat alles reeds achter den rug was eer men er zich rekenschap van kon geven. Vrijdagmorgen was men op ongeveer veertig mijlen van IJmuiden in noord-wes- teiijke richting aan het visschen en de ge- heele bemanning op het dek bezig de vangst te bewerken, toen bij het ophalen van het net aan stuurboordzijde een mijn op de pees kwam en opgehaald werd. Op eenige aneters afstand van het vaar- tuig kwam de mijn tot ontploffing, geluk kig met haar zwaarste kracht van scheeps- zijde afgewend. Aan weerszijden werd het water boven de masten omhoog gespoten, zoodat men meende dat het schip met alien naar beneden zou gaan. De scheepsboot werd dadelijk van haar sjorring ontdaan. Gelukkig rees het schip w.eer en was men buiten gevaar. Toen men een overzicht van het ongeval kon krijgen, bleek het stoomspil geheel af- gebroken te zijn. Toevallig werden de twee zeelieden, die achter stonden tot het op- draaien van het net, niet getroffen; zij ble- ven geheel ongedeerd. Van de overige be manning, welke zonder onderscheid door de dreuning van het dek werd opgetiid, wer den .twee tegen de verschansing gestagen en ernstig dan de beenen verwond. Vermoe- delijk zijn door den schok hun enkels ge- kneusd. In de ruimen en de kajuit werd ados' door elkander geworpen. Den geheelen ko- denvoorraad uit den bunker vond men in de kajuit terug. Alle kompassen waren on- bruikbaar geworden, zoodat de schipper al leen geleid door zijn zeemanskunst de haven van IJmuiden nog wist te bereiken. De opvarenden moesten voortdurend aan de pompen staan, omdat het schip lekkage had gekregen en veel water door de open staande luiken was binnengedrongen. schudding teweeg. Politie, met behulp van militairen, hadden een groot terrem rond om den toren afgezet. Strenge vorst. ALs een bewijs van bij zonder stnenge vorst diene, dat Maandagmiddpg te 2 uur, bij lioog water, vi-er heerenmit Rats (Noord-Bevdand"; zich over de zeker 1500 meters breede ijs -sirook naar het Katsche veer, aan den Zuid- Bevelandschen oever hegeveu hcbben. j Hedge brand. Maandagavond 9 uur is ecu flinke brand uitgebroken in -ecu der pakhuizen van de lirma Jurgens te Oss. Duizenden gereedgcmaakle kisten, lViandcn en doozen zijn verbrand. Groote voonaden vet en olie konden worden gered. Om 3 uur •snachts was men den brand mecsler. In het bedrijf is geen stagnatie ontstaan. De oorzaak is onbekend. de schade wordt door aissurantie. gedekt. Door koude gestorven. Zaterdagmiddag omstreeks halfvier zakte een 72jarigen man, H. de L. genaamd, op de Schiekade Wz. te Rotterdam door koude en uitpirtting, in elkaar. Men droeg hem dc tramremise binnen, waar de hulp van Dr. Bavinck werd ingeroepen, maar geen medische huip kon meef baten, de man was reeds overleden. Zondagmorgen werd op de 2e verdieping aan de Dubbelegang doodgevonden de 53- jaricre wed. V/. Meerfnan-Snijder en om half- tien vond men den 42iarigen Arie H. Sie- bel in zijn woning op een derde verdieping aan de Breedestraat dood te bed. Ook deze beide menschen waren door de koude om: gekomen, evenals de wed. S., aan de Schoo- ierboschstraat, die men eveneens in haar woning dood vond. Te Garderbroek, gemeente Barneveld, is gisternacht een kind in de wieg doodgevro- ren. De koude. Naar aan de N. R. Crt. van medische zijde wordt medegedeeld, heeft -in gelukkig zeer enkele gevallen de felle koude der iaatste nachten- den dood veroorzaakt van eenige ouden van dagen en van kleine kinde ren, die het in het bed te koud hadden ge kregen. Tevens werd ons verzocht er nogeens aan te herinneren, dat het warmtebewarend ver- mogen van het dek zeer kan worden vei- hoogd door tusschen de dekens kranten te leggen. Wie dus 's nachts last hebben van de kou, kunnen zich daartegen wapenen, door krantenpapier te bezigen. Ongeval. Zondagavond is de 32jarige Vv. uit Ter Ape! te Nieuw-Weerdinge.in voile vaart met zijn motorrijwiel tegen een telefoonpaal ge- -reden, met het gevolg, dat hij om het leven kwam. Gistermorgen vond men zijn lijk. Hij stond bekend als een woeste rijder en was pas gehuwd. SehilderswerkplaaG te Amsterdam £eplundcrd. tn den naeht van 29 op 30 Januari heb ben inbrekens de sehilderswerkplaats van den huis- en decoralieschilder C. de Waard, Keizei'sgracht 145 le Amsterdam, geplunderd. Deze uitdrukking is niet overdreven, zegt de „Tel.", als men weet, dat uit den kel- dcj- die als werkplaats dient, verdwenen zijn valen vau 100 en 125 K.G., eenige tra}> pen en ladders, waaronder ei' een, een in- schuifbare, van tweeniaal 25 sport, een iij- wiel, bussen verf, enz. De deur van de werk plaats werd opengesloten en opdat voorbij- gangers niets van het misdrijf zouden mer- ken, wei'den de ram en met papier overplakt. Het gestolene is van zoo'n grooten omvang. 11 minot f>iAn een Dc dat er voor het vervoer op z'n minst paar handkarren noodig zijn geweest schade kornt den eigenaar op ongeveer 2000 te staan. De dieveji zijn schijnbaar ei-g ruw tewerk gegaan, want op straat was een hoeveel heid verf gemorst. Buurtgenooten liebhen iemand dien avond aan het slot zien inor- relen. Reeds is een verdachte. een 21jarige scliildersknechtdoor de politie aangehou den. Landsdrukkerij-begrooting. In behandeling komt de motie van den heer Van Doom, waarin hij vraagt een on derzoek in te stelien naar de mogelijkheid van een bezuiniging van papierverbruik en mededeeling ~fe doen van den uitslag van het onderzoek. De motie wordt iugetrokken nadat de Mi nister verklaard heeft het onderzoek gaarne te willen instellen. Door de heeren Koster en Ter Laan (Rot terdam) wGrdt bepleit ,positie-verbetering van het personeel, waarop de Minister toe- zegt zijn aandacht hieraan te zgllen wijden. De begrooting wordt zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Begrooting Bouwfonds Bsnnenlandsche Zaken. In behandeling komt het amendement- Bichon om de begrooting met f 12.500 te verminderen, teneinde het hoofdgebouvc van de Technische Hooge School gedeeltelijk en met gepaste zuinigheid in te richter, voor de administrate doch niets te bestemmen voor het overige vrijgekomen gedeelte tot zetel van het college van curatoren. Na bestrijding door den Minister wordt het amendement gehandhaafd en de stem ming. bepaald op 2J/2 uur- Marine-begrooting. De heer Boogaardt zegt, dat de Bond van minder marine-personeel een kind is van het zuiverste materialisme, waarin het personeel wordt gestijfd door de bewir.dslieden, ter wijl de Bond nu de uiterste consequenties trekt van een godsdienstioos-systeem. Be- grippen omtrent recht en gezag en gods- dienstloosheid zijn verbijsterend. Hij vestigt de aandacht op de R. K. Vereeniging van marinepersoneel, die door de autoriteiten wordt tegengewerkt inplaats van gesteund, en vraagt geen steun doch handhaving van de grondwettelijke vrijheid in de beiijdenis van hun godsdienstige overtuiging. De heer Troeistra betoogt, dat onder het geheele marinepersoneel, van hoog tot laag, een bngewenschten geest heerscht. Hij be- critiseert de houding van den Minister tegen over den Bond van minder marine-personeel. Noorsch stoomschip getorpedeerd. Men rneldt, dat heden. ochtend te 8 ure het Noorsche stoomschip „Kinak", kapt. Jan Anton Hanze, van Rotterdam naar Engeland op 5 mijlen ten Noord-Westen van het licht- schip Noord-Hinder is getorpedeerd. De 24 leden der bemanning zijn ongekwetst aan boord van de Noord-Hinder aangebraeht. „De Westerdsjk". In Regeeringskringen wordt voor vast- staand aangenomen, dat aan het vertiek uit Enueland van het Nederlandsch stoom schip „Westerdijk", dat te Stornoway ligt. geen inoeilijkheden zullen worden in den weg gelegd, daar de Westerdijk reeds uiige- klaard was voor Engeland verklaarde geen schepen meer te zullen uitklaren. De zeesleepbooten ,,Witte Zee' en ,,Zwar- te Zee" zijn het stoomschip gaan halen. Naar anderen verzekeren is de „Westerdijk" reeds vrijgelaten, doch van haar vertrek staat nog niets vast. Botsing met de politie. Heden kwam het te's Gravenhage tot een botsing tusschen een groep werkeloozen en de politie. Zes werkeloozen beliepen daar- bij lichte verwondingen en ook een politie- agent werd aan het hoofd gewond. In Zeeuwsch-Viaanderen kwamen heden morgen weder twee Duitsche soldaten over de grens. HOEK. Huwelijks-aangiften. 1 Febr. Geerard Frangois Tollenaar, oud 21 j., jm. en Cathnnna Levina de Kraker, pud 22 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 25 Jan. Giljam Mieras, oud 25 j., jm. en Neeltje Moes, oud 19 j., jd. Geboorteu. 16 Jan. Frangois, z. van Anton Frans Berwald en van Claaina Moens. 29 Jan. Jozina, d. Antlionie Adriaan van de \Telde en van Pietor- 11 el la Bakker. 31 Jan. Sara, d. van Fredenk van Es en van Cornelia Lejjs. Overlijden. 19 Jan. Jacobus de Jonge, oud lua., z. van Pieter en vail Johanna de P-uijne. 27 Jan. Jacob Wondergem, ond <4 j., eCb' van Catharina Hoelandt. 28 Jan. Cornells de K.u-.jer, oud /b j., echtg. van Levina Donze. Op Vrijdag 9 geliefde Ouders, Rebruari Behuwd- a. s., hopen onze en Grootonders, ALFONS SCHIRRIS EN SOPHIA VAN .ROSSUM, bun 35jarige Edit vereeniging te her- denken. Hunne dankbare Kinderen, Bebuwd- en Kleinkinderen. Ter Neuzen, 7 Februari 917. Heden ovcrleed onze geliefde Eehigenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, in den ouderdom van bijna 57 jaren. Hoe zwaar ons dit verlies valt. zal een ieder beseffen die haar gekend heeft. K. BROEKHOVEN en Kinderen. Sluiskil, 5 Febr. 1917. I Heden overleed te Brouwers- haven, na een korte ongesteldheid, mijn geliefde Zuster, Weduwe van den heer D. Klaasse, in den ouderdom van ruim 77 jaar. wed. M. fl. HARTEDe Rijkk. Ter Neuzen, 7 Februari 1917. I DER des voormiddags ten half elf 111 de »Prin3 van Oranje" te Goes JAC. WELL EM AN, Voorzitter. A. A. ELENBAAS, Secretaris. tnwjT-tyeaEW Brand In den Ikomtoren te Utrecht. Zondagmiddag, ongeveer 3 uur, is in den Dointoren le Utrecht brand uitgebroken ter hoogte van ongeveer 42 meter. Juist onder de nieuwe wijzerplaat sloegen de vlammen naar buiten. De brandweer was spoedig ter plaatse. De slangen werden langs de smalle treden van den toren naar boven ge leid, doch hooger dan ruim 30 meter kon men het water niet krijgen. In emmers werd toen van die hoogte het water verder naar boven gebracht. om aidus de plaats van den brand met water te kunnen bereiken. J"Nietlegenstaande de daarbij ondervondea bezwaren. gelukte liet aan de brandweer, spoedig den brand meester te worden. Bin nen liet uur was dan ook alle gevaar voor uitbreiding geweken. Het afdruipende wa ter bevroor op de treden van den toren, zoo dat zand incest worden aangevoerd om het beklimmen van den jtoren mogelijk te maken. De brand is ontstaan in de zoogenaamde galmborden, rondom de klokkenkast, en is tot die kast beperkt gebleven. De materi- eele schade is niet groot en de Dom-restau- ratie heeft nagenoeg niets te lijden gehad. De oorzaak van den brand is onbekend. De bcambte. die ochtends de uurwerken heeft opgewonden, heeft niets verdachls op- gemerkt Aanvankeiijk werd gedacht aan kortsLuiting in ide jelektrische geleidingen voor de verlichting van de nieuwe wijzerplateii. Een onmiddeiiijk vanwege het elektrisch be drijf ingesteld onderzoek heeft aangetoond, dat kortsluiting niet de oorzaak kan zijn geweest. De elektrisehe draden loopen juist aan den anderen kant van den toren, als waaraan het vuur is ontstaan en liet eerst heeft gewoed. De brand bracht in de stad groote op- 's GRAVENHAGE. De tijdeliik zaakgelas- tigde der Vereenigde Staten, Langhorne, heeft 4 dezer, den Minister van Buitenland- sche Zaken ambtelijk kennis gegeven van de afbreking der diplomatieke betrekkingen tusschen Anterika en Buitschland, als uit- vloeisel der hervatting van den onbeperkten duikbootoorlog. Hij had opdracht hieraan toe te voegen, dat de President nog weiger- de te gelooven, dat Duitschland inderdaad zijne bedreiging van den handel der onzijdi- gen zou ten uitvoer leggen, doch dat, indien dit mocht gebeuren, hij het Congres mach- tjging zou vragen 's lands machttniddelen aan te wenden voor de bescherming der Amerikaansche burgers bij hun vreedzaani en wettig verkeer op de hooge zee. De President oordeelde, dat het den wereldvrede ten goede zou komen, indien de andere onzijdige mogendheden het mogelijk mochten vinden, op soortgelijke wijze te handelen. Onze Minister heeft opgemerkt, dat voor Nederland geen aanleiding bestond dezelf- de gedragslijn te volgen als de Vereenigde Staten, in tegensteliing met die van Neder land voortvloeiende uit de bekende vroegere onderhandelingen tusschen Washington en Berlijn. Geen andere stap is door of van wege de Regeering der Unie bij Nederland gedaan. TWEEDE KAMER. Wegens onvoltalligheid wordt de verga- dering verdaagd tot kwart voor 12 uui. INGEZONDEN STUKKEN. Mijnheer de Redacteur! Naar aanleiding van een Landbouwbericht in het Iaatste nummer van Uw geacht blad, waarin wordt meegedeeld, dat in deze streek de molenaar zijn loon ontvangt van de landbouwers door het zoogenaamd „SCHEPPEN" en dat eene actie wordt op touw gezet om dit te veranderen, wensch ik onder de aandacht Uwer lezers te brengen, dat deze gewoonte lang zoo algemeen niet is, als uit dat bericht valt op te maken. Immers, uit mijne boeken blijkt, dat van de landbouwersklanten van mijn molen nog geen 10 in „SCHEPPEN" betalen; ruim 90 betalen in geld. Voorts mag zeker onder de aandacht der autoriteiten worden gebracht, waar wij mo- lenaars tegenwoordig onder zoo strenge controle staan iets waarop ik thans geen aanmerking maken wil dat vele landbou wers tegenwoordig hun eigen molenaars zijn, daar vele hunner een zoogenaamd maal-machierrtje bezitten. Hierop, dat wil zeggen, op dit malen voor eigen gebruik is niet de minste controle. Is deze ongelijkheid billijk, mijnheer de Redacteur? Met dank voor de plaatsing. EEN MOLENAAR uit Oostel. Zeeuwsch-Viaanderen. m buffi sieeds krachMg en well- HH uidendwanneer zij doo? Hi Wyberi-iableiien wordt on- =H derhouden. Sederi zeveniig Q jaar zeer gewild voor verfrU- 1^ schinfi van de siembanden. BIJ alle apoibekerj en droglslen A 60 cent, tyyberi Rill lippen, ruwe huid. Gebruik PUR0L 1 AXEL. Huwelijks-aangiften. 25 Jan. Jan Adriaan Oost- diik. oud 27 j., jm. en Christina geheele, oud 26 j., jd. ii'uwelijks-voltrekkingen. 25 Jan. Willem Seheele. oud 42 j., jm. en Janna Suzanna Deij, oud 42 j.,jd. Marin us de Putter, oud 26 j., jm. en Ebrina Haak, oud 26 j.. jd. Geboorten. 19 Jan. Magdalena Wilhelmina, d. van Marinus Dieleman en van Leuntje Faas. 23 Jan. Paul Gustaaf Beni Adrien, z. van Felix Victor van Cauwenhergh en van Itortensia Margareta Helena Willequet. Overlijden. 22 Jan. Maria Mitlemsen, oud b3 j., wed. van Jan Geelhoedt. Celina Julia Lippens, oud 2 in d. van Camillus en van Maria Coleta Sophia van Haver. 25 Jan. Adriaan van'Alten. oud 5 m., z, van Cornelia en van Neeltje Koster. Kantoor geopend 9-13 v.m, 's Zaterdags gesloten. Wij lever en aan concur reerende prijzen Boekdrukkerjj. Ter Neuzen.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1917 | | pagina 3