Algemeen Nieuws- en Advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen. No. 6424. Zaterdag 2 September 1816. 56e Jaargang. Aanbesteding, Opgave Suiker. binnenlanp. 1IIB1LIJX BISIAPT De Oorlog. Herplaatsing wegens misstelling. het yerrichten van verf^ en glaswerk ten behoeve van de gehouwen en andere gemeente eigendommen, gedurende 1916. FKUILLBTQg. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN zullen op Nlaanday 4 Sep tember 1916, des nauniddags 4 uur, in het openbaar, bp inschrijving trachten aan te besteden Bestek en voorwaarden liggen ter inzbge op de gemeente-secretarie. Nadere inlichtingen zijn te bekomen bp den gemeentebouwmeester. Ter Neuzen, 28 Aug. 1916. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HU1ZINGA, Burgemeester. L. WABEKE, Secretaris. Koninginnedag. Duizendenen duizenden waren Donderdag- avond te 's-Gravenhage naar het Paleis ten Bosch gegaan, waar 15 zangvereeni- gingen de Koningin een serenade hebben gebracht. Het initiatief tot deze huldebe- tooging was, evenals het vorige jaar, uit- gegaaa van de afd. 's-Gravenhage en Orn- streken van de Nationale VereenigiDg voor den Volkszang. Leider was de heer J. D. van Ramshorstde stafmuziek der Jagers, onder leiding van den kapelmeester den heer W. Hendriks zorgde voor de bege- leiding. Oni kwart over achten waren de zangers en genoodigden op het grootp voorplein van het paleis aanwezig. En toen om 81/2 uur de Koninginnen en de Prins met gevolg op het hordes ver- schenen, steeg een langdurig en geest- driftig gejuich op. Daarna werd het programma bestaande nit 12 zangnummers ten gehoore gebracht. Verschillende bekende Nederlandsche liederen werden door het publiek meege- zongen. Toen tot slot het Wilhelmus werd gezongen, verscheen ook Prinses Juliana op het hordes en werd zij geest- driftig toegejuicht. Na afloop van de serenade defileerden de zangeressen en zangers voor de vorstelpke familie en werden de beide dirigenten en de afgevaardigden van de deelnemende ver- eenigingen uitgenoodigd ten paleize te komen, waar alien aan de Koninklijke Familie werden voorgesteld en waardeerend werden toegesproken. (N. R. Crt.) Eeu geschcnk van Belgen aan de Koningin. De werksters en werkers van de ateliers in het Vluchtoord Nunspeet hebben de vrien- Verbazing en schrik was op aller gelaat te lezen. Terwijl de meesten ech ter toonden diep verontwaardigd te zijn over de onver- waehte, vreemde hand-el wijze von den com- missaris der geheime politie, kon Hans niet anders dan smartelijk kreunen. Hij sloeg zijn hand-en voor het gelaat en de Iran-en rolden hem over de wangen. Hij wist Jiet slechts -al te goed, dat hij Berger niet kon tegenspreken, dat deze geheel in zijn recht Was. De Engelselmian had de hand van het jonge meisje losgelaten. Hij staande den commi-ssaris van de geheime polihie aan His een geest. Er verliepen een paar minu- ten ©er hij zich eenigermate had hersteld. Daarna Berger's hand rustte nog steeds op zijn schouder schudde hij deze onge- duldig af en bracht met moeite uit: Walt wilt uV Ik begrijp u niet! delijke gedachte gehad, aan onze Koningin een geschenk aan te bieden, als bliik hpn- ner dankbaarheid voor de gastvrijheid, door hen zoo langen tijd reeds bier genoten. Door de kantwerksters- werd vervaardigd een tuien sjaal, met applicaties van Brus- selsche kloskant. Het geheel maakt een sierlpken indruk en geeft een goeden dunk van bekwaamheid en pver. De sjaal is vervat in een doos van eiken- houtop het deksel is het Relgische wapen uitgesneden tusschen eikeuloof en vlaggen, terwijl zij gecapitonneerd is met oranje satijn. Tegen de binnenzijde van het deksel is een kantstuk aangebracht van Liersche kant, voorstellende het Belgische wapen, afgewerkt door een rozenrand met kapjes. Gistermorgen boden de hoofden der twee ateliers en de hoofdkantwerkster het geschenk ten "paleize Noordeinde te's Gra- venhage aan. (Hbld.) ©pheffing diensl tier poslpakellen op Zosiidag. Naar de P. T. T. mededeelt, ligt het in de bedoeling om met ingang van 1 October a.s. de pakketpostbestelling op Zondag op te beffen. DE ALGEMEENE TGESTaND. De kabinetsorders van den Duitschen kei- zer, het schrijven aan Falkenhayn en de benoetqingen van Hindenburg en Luden- dorff, die thans voor ons liggen, bevestigen wel den eersten indruk, dien de berichten maakten. Von Falkenhayn is, met behoud van tractemenc, de trap afgevallen, Hinden burg en zijn onafscheidelijke adjudant Ludendorff zijn thans met de geheele lei ding van de operaties belast. En uit de Duitsche persstemmen blijkt wel, hoe zeer men in Duitscbland met deze vervanging ingeuomen is. De uitroep van majoor Moraht in bet Berliner Tageblatt" //Heeft onze Keizer deu geheimen wensch van geheel het volk geraden Wij konden dezen roep om Hindenburg in het ambt van den grooten Moltke niet uiten maar de wensch bestond," spreekt voor zicbzelf. En dat de Keizer dien wensch vervuld heeft, is, naar de //Frankf. Ztg," uiteenzec slecbts een consequentie van de benoeming van Hindenburg tot bevelhebber van aile troepen aan het oostelijk front. Meer en meer was het noodig gebleken de eenheid in de leiding der Duitsche en verbonden troepen te bevorderen. Twee mannen, beiden temperameutvol, beiden karakters, met ver schillende opvattingen, kunnen niet onaf- hankelijk van elkaar, en ver van elkander, op het beslissende oogenblik het bevel voeren. Dan binderen deze krachten elkaar, in plaats van elkaar te steunen. Het was meer en meer noodig gebleken, om alle krachten te doen samenwerken. En HindenburgLudendorff is de eenheid, die thans met de opperste leiding der ope raties belast is Hieruit en uit verschillende andere kleine opmerkingen, kan men wel opmaken, dat er over de leiding en over de uitvoering tusschen Falkenhayn en Hindenburg wel eens verschii van meening bestaau heeft, en dat ten slotte die verschillen het noodig maakten, een dezer beiden met de geheele leiding en met de verantwoordelijkheid tevens te belasten. De dertigste oorlogsverklariug is eer- gisteren gevallenTurkije heeft aan Roemenie den oorlog verklaard. Uit een mededeeling van den Roemeen- schen gezant te Parijs, Lahovary, in het //Journal", blijkt dat de Roemeensche troepen, op hetzelfde oogenblik, dat de Roemeensche gezant te Weenen de oorlogs- verklaring overhandigde een verrassenden aanval deden op de Oostenrjjksch-Hongaar- sche posten in de TranssyHanische Alpen, en dat Russische afdeelingen zich reeds op Roemeensch gebied bevinden. Waarschijn- lijk is de bedoeling van deze Russische af deelingen zich door Roemenie naar Bulga- rije te begeven, en zoodoende den aanval van Sarrail uit het Zuiden te steunen door Berger lachte ironi-sch: U bent niet degene voor wi-e gij u uit- geeft. Bij idle WQoraien week alle 'klcur uit hiet ge laat van den Eixgekschman, hij huivende. WaaLrde neef, zei Luiljens, op den com mandant toetredend, ik stel mij borg voor Mr. Dikson Wij hebben in die laalsle weken zijn gaistvrijheid genoten, hij lieeft mij en de mijnen met veel opoffering uit de hiandien von de kannibalen van Nieuw-Pommeren bevrijid, herhaalde malen heeft hij Ons- be- wijzen gegeven van zijn edel karakter. De spreker wierp een veraclitelijken blik op Berger. Ik weet niet wat dien mijnheer daar, die evenals wij zonder aanzeling ge bruik maakte van de edelmoedigheid van Mr. Dikson, op liet oogenblik bezielt om zoo tegen hem op te treden. Ik zou bijna geneigd zijn om te gelooven, diat die opwin- ding van de laatste uren zijn geestvermo- gens heeft gekrenkt. Nogmaals, ik sta voor onzen voormaligengastheer in. Hij is onschul- dig. Toen keesnde hij zich om en vervolgde Hans, spreek dan toch. Hebt gij geen woord over voor den man, die u meer dan eens hlijken gaf van zijn vriendschap, een aanval uit het noorden op de Bulgaar- sche legers. Dan zal de een-en-dertigste oorlogs-verklaring, die van Bulgarije aan Roemenie, wel niet lang meer kunnen uit- blijven. Aan het westelqk front hebben hevige regens de operaties bemoeilijkt. Het Fransche bericbt bevat slechts een mededeeling over een kleine operatie bij Fleury, waardoor de Fransche troepen terrein wonnen het Duitsche bericht spreekt van aanvallen aan de Somme, en bij Fleury die werden afgeslagen. Doch tusschen 0fillers en Pozieres drongen Engelsche af- deeliDgen in Duitsche loopgraven binnen, na een handgemeen werden zij er echter weder uit verdreven. Aan het oostelijk front is de oogst nog geringerer werd hier eD daar gevochten, doch zonder veel resultftat. Slechts werd in de Galicische Woud-Karpathen door de Duitsche troepen de hoogte Koekoel, ten n.w. van Zabie, in storm genomen. Aan de Roemeensche grens voorposten- gevechtende Oostenrijksche voorposten gingen terdg, en waarschijniijk hebben de Roemeniers eenige plaatsen in Zevenburgen, Kroustadt (Brasso), Potroseny en Kezdivaser- holy bezet. Ten minste, dat zou uit het Oostenrijksche bericht zijn op te maken. Roemeensche legerberichten werden nog niet ontvarigen. ROEMENIE BKEEKT de DIPLOMATIEKE BFTREKKIXGEN MET BULGARIJE AF. Het Bulgaarsche gezantschap te Berlijn heeft uit Sofia bericht ontvangen, dat de Roemeensche gezant te Sofia Woensdagavond zijn pas heeft gevraagd en dus van Roe meensche zijde de diplomatieke betrekkingen tusschen Bulgarije en Roemenie sedert dien avond half zeveo zijn afgebroken. GRILKSCII MACEDOME VERKLAART ZiCII ONAFHANKELIJK. Op aanstichting van de voornaamste leger- aanvoeders en leiders der liberate partij is in Macedonie een comite voor de nationale verdediging opgericht. Het heeft de onaf- hankelijkheid van Grieksch Macedonie afge- kondigd. De onafhankelpkheidsverklaring heeft gistermiddag met alle ptechtigheid plaafcsgevonden. Zij is tot volk en leger gericht. Dit is er per g°deelte uit//Wij scharen ons aan de zijde van de troepen der bondgenooten om met hun hulp den schender uit het Macedoniscne gebied en het overige Griekenland te verjagen. Wij smeeken de Grieken in den vreemde, ons eveneens hun hulp te verleenen in dezen strijd voor de bevrijding, dien wjj met moed aanvaarden, zeker als wij zijn dat wij ertoe zullen bijdragen ons vaderland spoedig de plaats te geven, waarvan het door vreemde eerzucht en belangen is beroofd." FRANSCHE AANSPOltlNGEN TOT SARRAIL. In een artikel van Hutin in de Echo de Paris en in een opmerkelijk stuk aan het hoofd van de Matin wordt een dringend beroep op Sarrail gedaan om tot een krachtdadigen opmarsch over te gaan. De Matin schrijftVoor de troepen is thans het oogenblik aangebroken om het grootsche gebouw, in de kanselarijen der heilige coalitie opgericht, te voltooien. j/SarrailDe Russen zijn reeds over den Donau getrokken Komaan Wees stout- moedig en vastberaden I" Hutin wjjst in een lan^ artikel op den opmarsch deT Bulgaren en de feitelijke af- wezigheid van eenige vorderingen bij de geallieeraen. Hij eindigtDe troepen der bondgenooten zijn de sterksten in getal. Het oogenblik is aangebroken voor het leger in het Oosten. Wij wenschen ernstig, dat Sarrail zijn naam eer zal aandoen en beantwoorden aan het vertrouwen der regeering en van de bondgenooten. Herbette schrijft in de Echo de Paris Wanneer het vertrouwen, dat de bondge nooten in een aanvoerder stellen niet door militaire resultaten wordt bevestigd, kunnen er zwakke punten ontstaan in den keten, waarin de Duitschers zijn bekneld. die ,u, zooals gij zelf verteld hebt, gedu rende het woeden van dien tyfoon van een zekeren idood lneeft gered? Hans bevond zich in een onbeschrijfe- lijk pijnlijken toestand. Hij wrong zijn han- iden, hij snikte het uit, maar hij vond geen woond ten gunste van Mr. Dikson. Commandant, begon Berger opnieuw, ik kan het mij best begrijpen, dat men mijn hanidelwijze op dit oogenblik vreemd vindt en ik neem het den beer, Luitjens ook vols trek t niet kwialijk, dat hij mij van ondiankbaarheid beschuldigt, dat hij Ber ger glim inch te dat hij mij niet voor toe- rekenbaar lioudt. De feiten zullen voor mij spreken. Die man daar is een inbreker, die reeds jiarenlang door die politie van bijna alle Europeesche land en gezocht wordt, tot wiens vervolgmg ik ben uitgezonden, en dien het toeval op wonderbaarlijke wijze onder mijn beneik heeft gebracht. Ik ben bereid, ik herhaal het, terstond mijn tegitimatde- stukken ia,an u over te leggen; ik trek mijn arrestatie niet in. Commandant Geeren keek dien Epgelsch- nian onafgebroken aan. Misschien zou hij zich -aan de zijdie van Luitjens geschaard DE YOORZICHTIGE KONING. De //Vorwilrts" schrijft vDe Roemeensche Koning heeft niet alleen in de politiek den bekenden handelsgeest zjjner landgenooten alle eer aangedaan, maar ook in zijne particuliere aangelegen- heden de //zorgzaamheid van een fatsoenlpk huisvader betracht." De //Deutsche Tageszeitung" schrijft #Naar aan de beurs verluidt, heeft de Koning van Roemenie hier bijtijds zpn tegoed opgenomen." Deze verstandige heer, dien de Duitsche pers zoo ijverig aan de schandpaal nagelt, is een in Duitscbland geboren prins uit het huis HohenzollernSigmaringen. Zijne familieleden hier te lande zijn, volgens de z/Berl. Lokal-Anzeiger", door de oorlogs- verklaring als //door een bliksemstraal uit eeh helderen bemel" getroffen. Zijne vrouw is gesproten uit het hertogelijk geslacht van Saksen-Coburg en Gotha" ITALIE en ROEMENIE WORDEN MET ZEPPELINS BEDREIGD. De Berlijnsche correspondent van //de Tijd" schrijft: De jongste dubbele oorlogsverklaring heeft de Berlijnsche bevolking vastberaden ge- vonden. Men ontveinst zich de ontzaglijke verzwaring der moeilijkheden niet, weike de centrale mogendheden in de bereiking van het eindaoel komen vertragen, maar z/op een vijand meer of minder komt het er niet op aan". Onder de uitingen van algemeene ver- ontwaardiging over de Italiaansche //Ver raders"- en de Roemeensche //roovers"- po litiek valt de herhaa/de bedreiging op met het werk, dat nu de nieuwe Zeppelins te doen krijgen. Algemeen is men van mee ning, dat de Zeppelins eerlang boven ltalie en Roemenie zullen zweven en geregelde vernielingstochten zullen uitvoeren boven belangrpke steden van militaire waarde, die voor dit luchtwapen zoo gemakkelijk be- reikbaar achter de fronten zijn gelegen. DE DUIKBOOTVALLEN. Alfred Noyes, de bekende dichter, zegt in een beschrijving van de Engelsche wijze om op duikbooten te jagen z/Eenige dagen geleden had ik gelegenheid, een afgewerkt systeem voor jacht op duik booten te beschouwen. Om te beginnen is de manschap gekozen uit de bemanningen van trawlers en van kustvisschers. Zij zijn langzaam-aan gedrild, geoefend, aan tucht gewend en in marine-uniformen gestoken. Deze strijdmacht is thaos ruim 100.000 man sterk. Hun bommen zijn geleidelijk door de regeering overgenomen en uitgerust voor de jacht. Er zijn er ongeveer drie duizend. Daarbjj is gevoegd een vloot van snelle motorbooten, speciaal gebouwd voor ver- kenniDgsdoeleinden. Wat de netten aangaat, zoo werd voor mij gedemonstreerd, dat binnen 25 minuten iedere duikboot, in de meeste onzer eigen watered gerapporteerd, in een stalen val gesloten kan worden, waaruit geen ont- snappen mogelijk is. Ik heb net-vallen gezien van 100 mij ten lengte, vallen, die op een gegeven sein hun opstelling en hun vorm konden veranderen. Een duikboot kan binnen hunne zeeen komen en zelfs naar Amerika gaan, zij kan zeifs schade aanrichten binnen hun linies, maar zoodra zij dit doet, is ook haar positie bekend, en als er dan nogmaals schade wordt aangericbt, dan heeft waar schijniijk Diet die, maar een andere duikboot het gedaan. Ik heb met eigen oogen gezien hoe de koers van een Duitsche duikboot, die zich- zelve volmaakt veiligen onopgemerkt waande dag voor dag op een kaart in de Engelsche ^lootbasis werd aangegeven. Bebalve op dit werk van de hulpvloot mag er wel eens op gewezen worden, dat zij de belft van haar reddings- en hulp- arbeid besteedt aan schepen van neutralen. Zoo is Engelaud, dat de zeeen voor ben van mijnen zuivert, hen waarscbuwt en het wereldverkeer doorduizendeongeweten geva- ren heenleidt. hebben, indien hij op Dikson's gelaat edele veronlwaamdigihg, als bewijs van zijn on- ischuld, had geiezen, doch het legended was het geval; niet alleen, dat Mr. Dikson, toen Berger hem betichtte een .valschen naam te hebben aangenomen, doodsbleek was gewor- den, maar hij maakte ook overigens niet dien indruk van ©en man, wien men zonder ier het recht toe te hebben een zware be- ischuldiging niaar het hoofd slingeirt. Hij slond daar met het hoofd op de borst, de armen slap naar beneden, en met een vaal, doodsbleek gelaat. En toen nu het jonge meisje naast hem kwam istaan en smeekle: Mr. Dikson, spreek dan toch, ik weet immens, dat het niet waar is, maakte liij met zijn hand een gebaar, alsof hij wilde zeggen, dat altes toch tevergeefs was. Hij beefide over zijn geheele lichaam. De commandant sclieen het geval nog een oogenblik te overdenken, toen zei hij kortaf: Ik verzoek u mij istraks in mijn hut uw legitimalie-papieren over te leggen, mijn heer Berger. Ik zeg u echter vooruit, aat ik niets anders doen kan dan dien heer, dien u gearresteerd hebt, aan de eerste En Engeland heeft daar een duren prijs voor betaald, want terwijl de neutrale scheep- vaart soms voor een paar uren wordt ge- stremd, als bij het waarschuwend opsteken van de hand van een politieagent, worden er mijnen opgeruimd maar soms worden degenen, die ze opruimen tevergeefs in hun huisjes in de kleine zeehavens verwacht. Dat de neutralen dit feit toch niet geheel en al uit het oog verliezen, wordt. aangetoond door de buitengewoon guile giften, op Atlantiscbe stoomschepen opgehaald onder Amerikanen en anderen, ten bate van de weduwen en weezen der mjjnvegers. Op een Nederlandsch Oceaanschip werd onlangs ruim duizend dollars in een half uur tijds voor dit doel aan de ontbijttafel gecollecteerd door de passagiers, die veilig door de wateren vol dreigende gevaren waren gekomen. ENGELSCHE BUNKERKOLEN CONTRABANDE. Te Kopenhagen is uit Noorwegen bericht ontvangen, dat de Duitschers voortaan Engelsche bunkerkolen als contrabande zullen beschouwen. Deze tijding heeft in Noorsche scheepvaartkringen groot opzien gebaard, want als een dergelijke maatregel naar den tetter werd uitgevoerd, zou dat de geheele Noorsche koopvaardjj verlammen, daar deze bjjna uitsluitend Engelsche bun kerkolen gebruikt. Vele reeders achten echter de uitvoering onmogelijk, omdat Duitschland er indirect zelf groote schade bij zou leiden. Berlingske Tidende schrijft De Engelsche bepalingen ten aanzien van Duitsche bunkerkolen zijn in beginsel even draconisch, maar in de praktijk be- teekenen ze niet veel en zijn nog nooit op Deensche schepen toegepast. TER NEUZEN, 1 Sept. 1916. Het weerbericht van het meteorolo- gisch instituut te De Bildt van heden luidt als volgt Hoogste barometerstand boveD 765.0 Zuid- Duitschland. I Laagste barometerstand 755.5 Christian- Yerwachting tot den avond van 2 Sept. matige tot krachtige Zuidelijke tot Weste- lijke wind, meest zwaar bewolktof betrokken, waarschijniijk regenbuien met kans op onweer. Overdag iets koeler. Die jaardag van H. 31. de Koningin. De 36ste jaardag van H.M. de Koningin werd alhier gisteren herdacht door het uitsteken der vlaggen van vele openbare en particuliere gebouwen. De schooljeugd vierde dien dag, door in den namiddag in groote groepen de stad door te trekken, daarbp liederen zingend. Des avonds gaf het muziekgezelschap z/De Vereenigde Werklieden" een concert op de muziektent op de Markt. Door het zeer ongunstige weder der laatste dagen, had men er reeds aan gewanhoopt, of het plan zou kunnen slagen en werd het ergste gevreesd voor alle plannen tot feestelijkheden in de open lucht. Echter, het is zomer, en het weer verandert vlug, het was ook: gisteren den Oranje-dag weer gunstig en hoe later op den dafj;, hoe beter het werd,. Toen het muziekgezelschap het concert omstreeks half negen ure aanving, was er een talrijke menigte op de Markt aanwezig, wat een gezeliigeD, feestelijken aanblik bood. Het muziekgezelschap heeft de ingezetenen niet teleurgesteld en onder leiding van den heer A. Schirris een welgekozen programma flink uitgevoerd. Yooral was er aandaeht voor de volksliederen die ten gehoore ge bracht werden. Er wordt echter nog wat te weinig meegezongen, tot een spontaan aanheffen of meezingen der volksliederen komt men nog niet. 't Leek echter dat hoe later het werd, hoe beter en meer alge- meener dat meezingen werd, en ook werden luider de bijvalsbetuigingen, het ijs was toen wellicht eenigszins gebroken. We hopen, dat het muziekgezelschap nogdikwijls rechthank, die wij bereiken, uit te leveren. Bent u daarmee tevreden? Zeker, commandant, mijn papieren zijn tot uw baschikking. De commandant wenkte een der officie- ren: Breng dien hear in uw hut; u staat er voor in, dat hij de hut niet verlaat! En daarna vervolgde hij, zich tot Mr. Bihson wendend, zooals wij den Engelsch- man voorloopig zullen blijven noemen, of- schoon hij zelf door zijn zwijgen had toe- gestemd, dat hij dezen naam ten onrechte droeg Wees zoo goed, dezen officier te vol- igen en maak mij nxijn taak niet onnoodig moeilijk; het valt mij toch al zwaar ge- noeg, na alles, wat ik van u gehoord heb, nidus te moelen handelen. Zonder een woond ie zeggen, zonder ook slechts een seconde die oogen op te slaan, volgde de Engelschman den officier. (Wordt vervolgd.) TER SEFZE5SCHE COFRAST. De Burgemeester van TER NEUZEN maakt inge- volge de aanschrijving van Zijne Excellentie d6n Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel ander- maal bekerid, dat ingevolge artikel 5 van de Distri- butiewet 1916 een ieder, die suiker anders dan voor gebruik van hem zelf of zijn gezin in voorraad heeft, daarvan alsnog opgave moet doen ter Gemeente-Secretarie voor Zaterdag 2 Sep tember, des middags 12 tire. Deze opgave moet bevatten de hoeveelheid en de soort van de suiker, alsmede de plaats waar de suiker zich bevindt. De aandaeht wordt er op gevestigd dat het nalaten van het doen der vereischte opgave of het doen van onjuiste opgaven, overeen- komstig artikel 10 van de Distributiewet, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste drie mcianden of geldboete van ten hoogste drie duizend gulden met mogelijke verbeurd- verklaring der goederen. Aan deze strafbepaling zal streng de hand gehouden worden. Ter Neuzen, den 1 September 1916. De Burgemeester van Ter Neuzen, J. IIUIZINGA. mil■iiiii i in M||i SUDd.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1916 | | pagina 5