F0T0GRAFEEREN. Qpenbare Verkooping. De gevaarlijks hoek. B ML Cafe ..OSTBNDE" Ogeabars Yerkoopiag. Opeabare Verkcopiag. welgewassen Gerst, Opeabare Verkoopiag. Openbare Vsrkooping. „Stijfdoeken" II ClEMRilllQO GEMENGDE BER1CHTEN. ADVERTENTIEN. MEUBILAiRE GOEDEREN, Gemeente ZAAMSLAG, Gemeente ZXJIDB0BPE, Gemeente WESTDQRPE, tioogwatergetij te Ter Neuzen Zaterdag 15 Juli a. s. Firma P. J. van de Sande, hun loopgraven terugmoesten. Van zulke pogingen van de zijde der Daitschers bij Verdun hebben de Franschen meermaleu melding gemaakt. Ook dan bewaarde de tegenpartij daar het stilzwijgen over. Bg Verdun bebben de Duitschers onge- twijfeld weer eenigen vooruitgang gemaakt. Zij zeggen zelf, dat zij bun troepen bebben vooruitgebracbt in de richting van de linie- sterkte van Souville-Laufee. Dit wordt volkomen bevestigd door de Fransche mede- deelicg, dat de Duitscbers op bet fort Sou- ville een bevigen aanval bebben gedaan. Om er tegen aan te vallen, moeten zij er niet ver vandaan zijn geweest. Volgens bet Parjjsche bericbt bad de aanval geen succes, in zooverre bp bet opstellen van bet avond- communique Souville zicb nog in Fransche handen bevond. Al wat de Duitschers ten koste van groote verliezen konden bereiken, zoo zegt dat communique, was een licbten vooruitgang in de nabij heid van Cbapelle Saint Fine. Dit kapelletje ligt aan een wegkruispunt op eene kleine vierhonderd meter van de redoute. Daar voortzetting van de beschie- ting wordt gemeld, zullen de gevecbten hier nog wel niet uit zijn. De aan vallen van de Duitscbers zijn erop gericht, verder te kunnen doordringen in bet ravjjn van Fleury. Nadat zg eerst bet Cailetteboscb badden vermeesterd en daarna het "fort Vaux, konden zg erin komenwant die twee stellingen sloten den toegang af. Maar daar het ravgn van Fleury midden in de permanente verdedi- gingswerken van Verdun ligt, sluit bet forceeren van den toegang nog niet bet forceeren van den doorgang in. Den ver- deren voortgang van de Duitschers in bet ravgn belet ter linkerzijde juist in de eerste plaats het fort Souville en de daarbij gelegen werken. Dat maakt bet belang van deze stelling uit. Aan bet Oostelijk front worden de ge vecbten voornamelgk geleverd aan de Stocbod, schrijft bet Alg. Hbl., waar beurtelings aan den eenen en den anderen oever wordt gestreden. Russische troepen, die zicb aan den linkeroever wilden nestelen, werden volgens bet Duitsche, bericht bij Janowka aangevallen en verdreven; Duitsche troepen slaagden er in de rivier weder over te stekeu en op den recbteroever bij bet dorp Groesiefka een positie in te nemen, doch zij werden vandaar door de Russen verdreven. Een later bericbt meldt, dat de nieuwe poging der Duitschers om de Stochod over te gaan, bij Kasjofka, door bet Russische vuur werd verijdeld. In het gebied benoorden de Rokitno- moerassen, bij Barauowitsji, tusscben den straatweg Brest LitowskMoskou en de rivier de Serwetsj woedt een hevig gevecht, dat door een berichtgever van den //Berl. Lokal Anzeiger" als een ontzettende strgd wordt gekenschetst. Aanvankelijk waren de Russische aanvallen tegen het leger van prins Leopold van Beieren, in dezen sector, bedoeld als een poging, om de aanvallen in Wolhynie te steunen door een diversie uit te lokken. Maar geleidelijk wijzigde zich de strgd tot een dier ontzaggelijke gevechten die in de wereldgeschiedeuis zonder voorbeeld zijn, doch die in dezen oorlog van millioenenlegers zelfs niet eens de aandacht vragen. Zoo wordt in Oost en West met moed en volharing gestreden door alle oorlogvoe- renden, om een beslissing te verkrijgen, die, ondanks de reusacbtige verliezen door alien geleden, op de slagvelden niet zal worden verkregen, maar die, zooals de Amerikaan- sche oud-minister Bryan gisteren nog uit- eenzette, slechts een gevolg kan zijn van bemiddeling of onderlinge besprekiDg. Ten- zij men er de voorkeur aan geeft door ver- woesting en verarming van Europa te ko men tot een periode, waarin de strgd eindi- gen moet //faute de combattants." (bij ge- brek aan strijders). De Engelsche en de Fransche gezant bebben te Washington een stap gedaan, ten betooge dat bet onderzeesche koopvaar- dijschip Deutschland, ook al is het gebouwd en wordt bet gebruikt als koopvaardijschip, feitelijk een oorlogsschip is. Datklinktz vreemd, schrijft de NR. Crt. een schip is gebouwd als koopvaardijschip en is tocb een oorlogsschip. De bedoeling is dan ook niet zoo zeer om erover te redekavelen, wat voor een scbip het is, maar wat ermee gedaan moet worden. Ware bet een oor logsschip, dan zou het na een verbljjf van 24 uren rechtens moeten worden geinterneerd. De stap van de ententegezanten schijnt dan ook niet anders te beteekenen dan dit de Deutschland kan, wat ons betreft een koopvaarder zijn, maar, al bestaat er dan eigenlijk geen rechtsgrond voor, jullie Amerikanen interneeren dat ding maar, want die onderzeesche blokkadebrekerij is schade- ljjk voor ons, en op die manier is bet daarmee ineens en voor ons zeer gemak- kelijk uit. Het gaat hier weer, zooals in den heelen oorlog van beide zijden, niet om een zaak van recht, maar om een zaak van macht. Mocht de Deutschland veilig terug kun nen komen, mocht er door dit scbip en zijn opvolgers een geregeld verkeer van kleine maar kostbare ladingen tusscben Duitscbland en Amerika ontstaan, dan is dat een zaak, die inderdaad de eco- nomiscbe verbouding tusschen de oorlog- voerende mogeudheden aanmerkeljjk zou wijzigen, zonder nog te spreken van de verwikkelingen op bet stuk van het zeerecht, die eruit kunnen voortkomen, dat bewapende koopvaarders op duikbooten gaan schieten, die feitelgk onbewapende koopvaarders zijn. Daarom is bet zeer begrgpelijk, dat Enge- land en Frankrijk bun macht tegenover Amerika laten gelden, en daarom mag men benieuwd zijn, wat Amerika zal doen, want uit haar antwoord zal men kunnen zien, hoever de invloed van de ententemogend- heden in Washington gaat. ENGELSCHE hulde aan een GESNEUVELDEN GEDUCHTEN DUITSCHEN VLIEGER. De Miincbener Neuesten Nacbrichten vertelt van een Engelsche hulde aan Imme!- mann. Op 30 Juni heeft een Engelscb vliegtuig aan het Westelijk front een her- metisch gesloten blikken doos laten vallen. Er was een krans van versche bloemen in met een zwart lint en een in 't Engelsch gestelde brief, van dezen inhoud »Neer- geworpen op 30 Juni 1916, boven hetkasteel F. Voor eersteluitenantlmmelman, gestorven in bet gevecht van 18 Juni. Tot aanden- ken aan een dapper en ridderlijk tegenstan- der van bet vechteskader." KERKKLOKKEN VOOR OORfcOGSMATERIAAL. De klok van de kathedraal te Salzburg is, volgens de ,,Reichspost", gesmollen. Men herinnert zich, dat in Oostenrijk kerk- klokken voor de vervaardiging- van oorlogs- materiaal gebruikt worden. Nooilioltige twist. Men meldt uit Etten, d.d. 10 Juli aan de ,,'s H. Ct.": Bij een gevecht tusschen eenige dronken Heikesmannen met de rijksveldwachters te Willibrord, waarbg vau de zijde der Heikes mannen ondanks herhaalde waarschuwing der politie het mes werd getrokken, werd door een revolverscbot gedood A. Ggsen aldaar. Deze twist had nog een tweeden dood op zijn rekening. Een vrouw was daarbij tegen- woordig, liep na bet schot naar huis en bleef daar plotseling dood. De „DeutschLand". De autoriteiten in de Vereenigde Staten belast met een onderzoek naar het karakter van de Deutschland", verklaren dat deze onderzeesche boot een handelsvaartuig is Dat is juist de groote beteekenis van den tocht vau de Deutschland", want in de ontwikkeling van de onderzeesche vaart be- teekent dat de opening van een nieuw tijd- vak. Dat wordt troawens ook wei in Enge- land erkend, al tracht men bier de betee kenis van de reis van de ,/Dentscbland" te verkleinen, door er op te wijzen, dat Brit- sche duikbooten reeds den vorigen zomer van Canada over den Oceaan naar Enge- land gingen, gelijk de //Daily Mail" herin nert, of dat Britscbe duikbooten in begin 1914 met eigen kracbt van Engeland naar Australie voeren, gelijk de //Times" op- merkt. Niemand zal zeker het zeemanschap der Engelschen betwisten, maar aan bet gewicbt van het feit, dat nu voor het eerst een on derzeesche bandelsboot den Oceaan overstak, en dan nog wel onder de zeer bezwarende omstandigheid, dat de zeewegen streng be- waakt worden, doen deze berinneringen niets af. Dat erkent trouwens de Daily Mail", die in een boofdartikel opmerkt, dat de //Deutschland''' de voorlooper kan zgn van toekomstige lijnen van onderzeesche handelsvaartuigen en dat bet onverstandig zou zgn, de gebeurtenis te verkleinen. De Daily Mail" trekt een parallel met Bieriot's overtocht van bet Kanaal per vliegtuig in Juli 1909. Ook toen waren er lieden, die den tocht van Bleriot door de lucbt beteekenis ontzegden, en dat de menschheid nooit de zwaartekracbt zou over- winnen. Het antwoord aan deze lieden is dat elk veldheer thans tracht de heerschappij der lucbt te vermeesteren. Het blad is van oordeel dat de quaestie der onderzeesche navigUtie nog tal van problemen aanwijst en het meent dat in dezeD oorlog nog geen ernstige gevolgen er van zijn te verwachten, al is bet ook meer dan een //overlast", dat Duitschland in staat was een veiligen, zij bet ook be- perkten, verbindingsweg met de Vereenigde Staten te openen. Duitscbland kan fondsen en kleurstofien vervoeren, en in ruil artikelen krijgen, die het, dringend noodig heeft, zij bet voorloopig ook op zeer beperkte schaal. Het bericbt dat de //Deutschland" 1000 ton lading kan vervoeren, dient nog te worden bevestigd, merkt de //Daily Mail" op. In dien echter in voldoeDde aantal en grootte onderzeeers worden gebouwd, is het duide- lijk dat, zij bet ook op kostbare wijze, haudelsvervoer mogelijk is ten spijt van alle blokkade. En de waarde van de zee- heerschappij zou ten zeerste worden ge- neutraliseerd. Het is natuurlijk mogelijk dat nieuwe metboden om tegen deze booten op te treden zullen worden gevonden, maar tot du'sver was de duikboot niet in staat duik booten te vinden en te vernietigen en ge- wone schepen kunnen gemakkelijk worden vermeden. Tot duster hadden duikbooten slechts een beperkte werkiugsspbeer, zoodat men er nog tegen kon optreden, althans haar actie kon belemmeren, maar als de booten haar werkingspbeer uitstrekken tot de oceanen, wordt bet moeilijker ze tegen te werken. Zooals de ontwikkeling der lucbtvaart de veiligheid op land verminderde, vermindert de ontwikkeling van de duikboot die op zee. De //Daily Mail" ziet dus de groote beteekenis van het optreden van de duikboot ook als handelsvaartuig in. Natuurlijk zgn wij nu nog slechts aan een aanvang van de nieuwe ontwikkelings- pbase. Dat erkent trouwens ook de //Koln. Ztg.", die op gezag van een Hamburgschen veeder opmerkt, dat de nieuwe booten bij een waterverplaatslng van 2000 ton, tocb nog slechts een matige nuttige laadruimte bebben, zoodat bet vervoer voorloopig niet voor grondstoffen van nut is, maar alleen voor kostbare stoffen, die reeds in geringe hoeveelheden van belang zgn, of voor docu- menten e. d. In dit verband zg tevens mel- dibg gemaakt van de verklaring van een booge marine-autoriteit, die naar Reuter ons uit Londen seint, meedeelde dat volgens de laatste bericbten, de lading van de //Deutschland" slechts 375 ton bedroeg en dus geen 1000, als eerst werd beweerd. De //Deutsche Tageszeitung" zegt, dat de Duitschers van de gevolgen, die de reis van de //Deutschland" zal bebben, geen groote verwachtingen behoeven te bebben. Dat het schip de Eogelsche blokkade zou forceeren, was te verwachten. Oek in de toekomst zal Engeland tegen zulk een vracbtdienst niet veel kunnen uitricbten. Maar het is overdreven, te gelooven, dat daardoor aan de Engelsche afsluiting van Duitscbland ter zee een einde wordt ge maakt. Men behoeft, om dit in te zien, slechts een vergelijking te maken tusscben het transatlantiscbe goederentransport van Duitschland voor den oorlog en het hoogste, dat zulk een onderzeesche handelsvloot zou kunnen presteeren. Het blad verwacht, dat de aankomst van de //Deutschland" en dergelijke schepen in Amerika wel groot opzien zal verwekken en tot ailerlei hoogdravende couranten- artikelen aanleiding zal geven. Maar daaruit behoeft Duitscbland niet de gevolgtrekking te maken, dat de verbouding tot de Ver eenigde Staten veranderen zal. De Ame- rikaan blijft wat bij is, onverschillig, in welke woorden bij zgn verbazing lucbt geeft. Jhr. J. Sandberg, gepen. offieier van bet O.-I. leger, bier ter stede, deelt aan de N. R. Crt. mede, dat bet denkbeeld, om Duitsche bandelsduikbooten naar Amerika te zenden, ten einde de Engelsche blokkade te breken, vau hem en niet van iemand in Duitschland is uitgegaan. Om de ver- wezenlijking van het bij hem opgekomeu denkbeeld te bevorderen, ricbtte bij zicb, voor ruim een jaar, door tusschenbomst van den toenmaligen Duitscben consul-geDeraal bier ter stede, Gneist tot admiraal von Tirpitz, met een brief, waarin bij zgn denkbeeld uiteenzette en ter uitvoering aanbeval. Sedert heeft Jhr. Sandberg niet vernomen, hoe zijn plan ip'toongevende kringen in Duitscbland ontvangen was. Alleen vernam hij zijdelings, dat Ballin, de directeur- generaal van de Hamburg-Amerika-lijn met zgn plan zeer ingenomen was, maar eveneens den raad gaf, zicb tot het rijks-departement van marine te wenden, wat echter toen reeds was geschied. Nu de eerste bandelsduikboot tot groote voldoening van het Duitsche volk in Amerika is binnengeloopen, eischt Jhr. Sandberg in elk geval voor zich de eer op, het denk beeld bet eerst te hebben geopperd. Z©rsdpg 18 Juli a. s., vertegenwoordiger van het Fotografisch Atelier D. BUT uit Ter Neuzen, Foto- grafeer'eg? ten huize van den heer K. M VSSCHJE, Hotel #l)e Zwaan" te Philippinevan v. m. 10 uui< tot n. m. 8 uue, Specialiteit in het namaken van oude en verbleekte portretten naar iedere grootte. DYNAMO EL. MOTOR of 13 liefst gebruikt. Br. fr. No. 87f Bur. v. d. Blad. Notaris Van der 3Ioer te Ter Neuzen, zal op Hfiaaradasg 24 JuSi I9S6, des namiddags te 1 uur, bij Mej. de Wed. Michielsen aan de Markt te Ter Neuzen, ten verzoeke van Mevrouw de Wed. FERCKENLeunis te 's-Gravenhage, in het openbaar verkoopen de volgende onroerende goederen Hiieuw kadaster sectie A. 1. Eene partij Homeland, nommers 232 en 233, samen groot 3 hectaren, 45 aren of 7 gemeten 221 roeden, grenzende Zuideiijk tegen den binnendijk, verbuurd tot 1 October 1917 aan den beer Jacobus Huijssen te Ter Neuzen, tegen f ,309,60 per jaar. 2. Eene partij Hoawlandnommers 234, groot I hectare, 78 aren 10 centiaren of 3 gemeten 299 roeden, grenzende Zui- delgk tegen het vorig perceel en Noordelijk tegen den zeedijk, verbuurd tot 1 October 1917 aan den heer Jacobus Johs. Huijssen te Ter Neuzen, tegen 160,per jaar. Zuiddoi*pepoldeir>, fioo3*ddeel, kadaster sectie B. 3. Eene partij Wetland met Gebouiv en Hoomen aaarop, nommers 126, 127, 135, 1092, 1143 en 1144, samen groot 2 hectaren 37 aren of 5 gemeten 96 roeden, gelegen bij de hoeve, bewoond door den heer Aug. van Himme en aan dezen verhuurd tot 1 October 1917, tegen f 175,— per jaar. Boomprijs j 150, 4. Een perceel Bouwiand, nomraer 148, groot 43 aren, 50 centiaren of 293 roeden, Zuideiijk van den straatweg, ver huurd aan den heer Camille de Cleecq Leopoldszoon te Zuiddorpe, tegen 23,50 per jaar tot 1 October 1917. 5. Een perceel Homeland, nommer 164, groot 84 aren of 1 gemet 266 roeden, Noordelijk van den straatweg. verhuurd aan denzelfden, tegen 45,50 per jaar tot 1 October 1917. 6. Eene partij Homeland, nommers 220 en 239, samen groot 4 hectaren 92 aren 30 centiaren of 11 gemeten 14 roeden, waarvan verbuurd aan den heer Camille de Clercq voornoemd 2 hectaren 33 aren 20 centiaren of 5 gemeten 70 roeden tegen 126,— per jaar tot 1 October 1917 en aan den beer Theophile de Clercq te Wachte- beke (Sint Eloy) 2 hectaren 59 aren 10 centiaren of 5 gemeten 244 roeden, tegen f 135, per jaar tot 1 October 1917. (Deze gronden hebben recht van uitweg over na te melden nommer 247). 7. Eene partij Homeland, Weiland en Dreef, nommers 247, 248, 237, 941 en 942, samen groot 5 hectaren 3 aren 30 centiaren of 11 gemeten 88 roeden; ver huurd aan den heer Henri Ergo te Selzaete tegen 525 francs per jaar tot 24 December 1917. 8. Een perceeltje Grond, nommer 1091 groot 4 aren 90 centiaren, voor onbepaalden tijd in erfpacht bezeten door Aloijsius Dhont te Zuiddorpe, die eigenaar is van de op- stallen, tegen 1,32 per jaar. CaroisvlietpoldeB3! kadaster sectie E. 9. Eene partij Home- en Weiland, nommers 388, 389 en 392, samen groot 1 hectare 27 aren 10 centiaren of 2 ge meten 255 roeden, verhuurd aan den heer Camille de Clercq voornoemd tegen 55, per jaar tot 1 October 1917. Betaling der koopsommen 1 October 1916. Onkosten 8^2 8 dagen. De koopers zullen te hunnen beboeve ■kunnen ontvangen de huurprgzen van de kavels 1, 2, 3, 4, 5, 6 en 9 van 1 Oc tober 1916 af. De kooper van kavel 7 moet bij zgne koopsom opleggen eene som van f 210, waarvoor hij dan het recht verkrijgt om den huurprijs 1915/1916 te ontvangen. De kooper van kavel 8 zal den erfpachts- canon kunnen ontvangen van den laatsten vervaldag af. Yoor rekening der koopers komen de grondlasten van 1 Januari 1917 af, terwijl zij bij hunne koopsom moeten opleggen een half jaar polderlasten (1 Nov. 1916 tot 1 Mei 1917). Koopers worden er aan herinnerd dat in ddn koop toegewezen perceelen niet knnnen worden gesplitst. Yerdere inlichtingen ten kautore van den Notaris, alwaar de kaarten ter inzage liggen. zal de Past op voor de verrassingen van deD weg. Zijne boeken kunnen gevaarlijk zijn voor den reiziger die er zonder voorzorgen orer gaat. Het zelfde is het geval op den weg van bet leven voor den man die, op het hoogtepunt van zijn bestaan aangekomen, niet oppast voor de oneffenheden bij de daling. Zoo kan een man in voile gezond- heid, vlug, opgewekt en vroolgk, in enkele weken zonder merkbare reden een ouden man worden, tnet een slependen gang, een dof oog, een vermoeid gelaat. Zgn wil is vernietigd zijn veerkracht heeft plaats gemaakt voor een onoverwinlijke ongevoelig- beidzijne mannelijke kracbten schijnen uijtgeput. Deze jammerlijke gedaantever- wisseling gaat gepaard met verschillende storingenmoeilijke spijsvertering, lang- zame bloedsomloop, ademloosbeid, kloppin- gen, overvloedig zweten, slaaploosheid. Wanneer die verschijnselen zicb voordoeD, is het boog tijd te handelen, want uw toestand kan nog verergeren. De verande- ring die in uw lichaam plaats heeft, zal zonder schade voor uw gezond)ieid zgn, indien gg zorgt draagt den arbeid van het bloed te vergemakkelijken door de kracbten er van te vernieuwen en door aan uwe zenuwen bun verzwakten weerstand weer te geven. Daarvoor zgn meer dan eenig ander midde( de Pink Pillen in het bg- zonder aangewezen gedurende het moeielijke tijdperk van den kritieken leeftijd, die, wij moeten dit niet vergeten, zicb zoowel bij de vrouw als bij den man voordoet. De Pink Pillen bezitten inderdaad de deugd bet bloed van zijne onreinheden te zuiveren en de roode bolletjes te vermenigvulden, die er de kracbt van zgn, en, dank zij die dubbele werking op bet bloed en op de zenuwen, geven zij aan de verzwakte organen al hunne werkzaamheid en al hunne kracht weer. De Pink Pillen zgn verkrggbaar a 1,75 per doos, en 9,— per zes doozen bg het Hoofddepot der Pink Pillen, Dacostakade 15, Amsterdam. Voor Ter Neuzen en omstreken bg de Wed. A. van OverbeekeLeunis, Westkolkstraatvoor Sas van Gent en om streken bij den heer Ad. van Loy, en verder bij verschillende apotbekers en goede drogisten. (Zonnetijd). DAGEN. Voorm. Nam. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 15 16 17 18 19 20 21 Juli 1.16 2.7 2.56 3.42 4.27 5.12 5.58 1.42 2.32 3.20 4.05 4.49 5.34 6.22 Dijkstraat 71, Ter SSeuzen, Begin 5 uur. Entree 25 cent. gjtfT* Ingang langs de poort. Notaris Van der Moer zal op Vrijdag 28 Juli 1916. te 2 uur (Zomertijd), voor de weduwe en erven van den beer W. DE FE1JTER Pz., in bet openbaar verkoopen 1 hectare 33 aren 70 centiaren (3 gemeten) TAR WE en 1 hectare 78 aren 24 centiaren (4 gemeten) suskerpe£n, wassende op gron den in den Vlooswijkpolder. Te beginnen aan den Piermausdijk, achter de hofstede van den beer R. J. Soheele. Betaling'1 September 1916. De Notaris J. A. Dreg mans te Axel, zal ten verzoeke van den beer JACOBUS R1EMENS VAN LAARE Janszoon, te Zaamslag, ter plaatse van uitwassing, op Maandag den 17 Juli 99H6, des na middags half drie tire (nieuwen tijd), verkoopen Ongeveer 4 Hectaren (10 gemeten) wassende te Zaamslag in den Groot en Huijssenspolder, nabij de hofstede van den heer Aarnout Dieleman, alwaar te vergaderen. Betaling voor of op 1 Januari 1917. De Notaris J. A. Hregmans te Axel, zal ten verzoeke van ALOU18 MIGGENS te Koewacht, op zijn bof Boschdorp, op Uonderdagi den 28 Juli 89i6, des namiddags half 2 (nieuwen tijd), ver koopen Een Pony oud 5 jaar, een Roe, een Stier, een Varken dik van Biggen of met Biggen, een Loopvarken, Drie- wielskar zoo goed als nieuw, Kar op vee- ren met kap, zware wagen zoo goed als nieuw, een vierbalks zware Egge, ijzeren Ploeg, een vijf- en een vierbalks Egge, Beerbak, arduinen Varkens- bakken, Handrolblok, Woelmachine, Raapmoien,WindmoleD,Stroosnijmolen, Kafzeef, Karkussen zoo goed als nieuw, Kappers, Vorken, Rieken en Spaden, Zeil, 25 karren Mest, Earn en Kuipen, Melkgerief, Kleerkast, 2 Tafels, Toon- bank en een Buffet, Bascule,Roompotten, Balken en Zakken, Staken en Prikkel- draad, Trog mettoebehooren, en hetgeen verder zal worden geveild. YOORTS: Ongeveer I H.A. (2 ge meten) Rogge, in drie koopeu, wassende nabij de woning van verkooper. Betaling- contant. De Notaris J. A. Dregmans te Axel zal, ten verzoeke van den Weled. Heer S. GRIEDE. Hoofd der Christelijke School te Hoek, aan diens woonhuis op Vrij dag den 21 Juli 1916, des namiddags 2 ure (nieuwen tijd), verkoopen t bestaande hoofdzakelijk in 3 Tafels, Tbeetafel, Machinetafeb Waschtafel, 6 Stoelen met Trijp, 3 met gaatjes, 6 met matten, 1 Vouwstoel, 1 Rieten- stoel, 4 Spiegels, 3 Lampen en een Ganglamp, 2 Kapstokken, 3 Rachels, 3 Ledikanten, 1 Springveerenmatras, 1 Kastje, 4 Bloeftitafels, 1 Etagere- tafeltje, Vloerkleeden, Looper, Matten en Kleedjes, Zeil, Beddegoed en Dekens, Jacobapotten, 1 Theeservies, Emmers, Tobben, Waschketel, Droogrek, 1 Kin- derwagen, Kinderstoel, Wieg, 2 Boe- kenrekken, 1 Regulateur, 1 Marmeren Pendule met bijbeboorendeCandelabres, Boeken, Ramen en Tuingereedschap, Gieter en hetgeen verder zal worden geveild.« Te bezichtigen 1 uur voor de verkooping. Betaling Contant! H.H. Winkeliers maken wij er op attent, dat wij een groote partij rollen van onze bekende zware kwaliteit in voorraad hebben. Ter Neuzen. Door de voortdurende stijging der prijzen is thans koopen XJw voordeel.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1916 | | pagina 2