Zeeuwsch-Vlaamsche Tramweg-Maatschappy f 650.000,-57, OBLIGATION. VRIJDAG- 7 JULI 1916, 11B1ZEHELEH, Cafe ITEPTTJITUS, BAL. Grooie BiljarMstrijil, Moopg te Pliilippe. iartojPlBll (Eigenheimers). Aanbesteding. Maatschappelijk Kapitaal f 800.000,-. Huidenzouterij. Hoogwatergetij te Ter Neuzeo GEVESTIGD TE NEUZEN. UITGIFTE VAN De Hotterdamsche Bankvereeniging bericht, dat de inschrijving GEMENGDE BERICHTEfl Laatste Benchten. BUB6ERLIJKEN STAND. ADVERTENTIEN. 1891 - 1916. TE BEKOMEN: ZAAMSLAG. 3VL-ABKT. Zaterdag a.s, 8 Juli A. KAAN'VERSTRAETEN. Stad TER NEUZEN. op Zondag 9 Juli 1916, Yoor Ossen-, Koeien- en Yaarshuiden 87 cents Stierenhuiden79 ZWBF6 (jfiFSl (Mansholt), Het bouwen van een W00NHUIS, enz. GEHEEL GEPLAATST EN VOLGESTORT. van ties voormiddags 9 tot des naniiddags 4 uur, RECHTZftKEiS. Arrondissements-RechtbMiddelbuig. (Zonnetijd). D A G E N. Voorm. Nam. Donderdag 6 Juli 5.5 5.23 Vrijdag 7 u 5.44 6.05 Zaterdag 8 6.29 6.54 Zondag 9 u 7.21 7.51 Maandag 10 8.24 9.— Dinsdag 11 10.49 11.22 Woensdag 12 11.53 Positie der Stootnschepen MARIA VAN L1ERE, hun 25jarige Echtvereeniging te her- denken. zoolang de voorraad strekt, by J. C. MEIJER, Zaamslag. Entree 35 cent. INLEG 1 Gulden. Begin 3 uur. per K.G. 6 X 0.44,56 H.A. geschikt voor Zaaigraan 2Vs X 0.44.56 H.A. V op bovengenoemde 650.000)5 °/o Obligation op is opengesteld by hare Kantoren te ROTTERDAM, AMSTERDAM en 'S-GRAVENHAGE, tot den koers van SB pCt. Exemplaren van het prospectus en inschrijvingsbiljetten zyn aldaar verkrygbaar. Rotterdam, 3 Juli' 1916. Waar het lehuis ook door militairen niel behoorende lot den R. K. godsdienst woi 11 bezoqht, hebben wlj de eer Uw College, in afwijking van ons advies van 8 Mei lJlb, no. 719/2 beleefd in overweging te geven, die Staten dezer provincie wel te willen voor- stellen, voor een jaar de gevraagde subsi- die te verleenen, doch tot een bedrag van 125, De rechtbank heeft in hare zitting van Dinsdag 4 Juli 1916, de navolgende zaken foebandeld G. B., oud 27 j., arbeiderte HonteDisse, werd ten laste gelegd, dat hij op 4 Juni 1916 te Hontenisse opzettelyk een lat van een leuning, toebehoorende aan het Kroon- domein, door een stuk van die lat af te breken, heeft beschadigd. Eisch 1 week hechteuis. J. Fr. S., oud 26 j., voerman te Ter Neuzen, werd bekiaagd, dat hij op 1 Juni 1916 te Ter Neuzen opzettelyk gewelddadig Jan de Doelder met beide handen by de keel heeft gegrepen, op den grond gegooid, zyn knie op de borst heeft gezet en hem heeft geslagen. Eisch 7 boete of 7 dagen hechtenis. H. S. L., oud 28 j., schipper, zonder vaste woonplaats, werd bekiaagd, dat hij op 5 Mei 1916 te Sas van Gent deD kommies verificateur Erichsen, die aldaar beklaagde's schip visitderde opzettelyk heeft beleedigd. Eisch 15 boete of 15 dagen hechtenis. R. A. B., oud 31 j., werkman, verblij vende te Sluis, werd ten laste gelegd, dat hij op 30 Mei 1916 te Sluis in het tot woning dienende schip in gebruik by L. E. Rijcke- waert en diens echtgenoote Jac. Rijssens, wederreehtelyk ver toe vende, zich niet op de vordering van de rechthebbenden heeft ver- wyderd, laatstgenoemde heeft vastgegrepen, over den vloer en tegen een kast en een naaimachine heeft geduwd en gestompt en haar heeft geslagen, waardoor zy veel pijn ondervond. Uit de behandeling der zaak bleek, dat bekl. een vroegere kostganger washij verkeerde in dronken toestand en wilde nu zijn kleeren komen terughalen. Twee ge- tuigen a decharge verklaarden, dat de vrouw aan bekl. permissie had gegeven zyn kleeren te komen halen, toen zij hem even te voren in een cafe ontmoette. De eisch was 15 boete of 15 dagen hechtenis. Bekl. verklaarde nog, dat hij zelf eerst werd geslagen en zich dus wel moest ver- dedigen. De verdediger, Mr. Van Bortel, pleitte vrijspraak. A. J. d. F., oud 57 j. en C. P. d. F., oud 23 j., wonende te Sluis, werden ten laste gelegd, dat zij op 6 Juni 1916 te Sluis opzettelyk te zamen en in vereeniging Petrus Johannes Louwagie hebben mishan- deld, eerstgenoemde door hem opzettelyk gewelddadig met een steel van een honweel te slaan, de tweede beklaagde door hem opzettelyk gewelddadig te stampen. Beide beklaagden, vader en zoon, ont- kennen het ten laste gelegde, en zeggen, dat de getuigen een valschen eed afleggen. Er werd tegen hen 12 boete of 12 dagen hechtenis geeischt. P. J. P., oud 25 j., veldarbeider te Bier- vliet, werd ten laste gelegd dat hij op 2 Juni 1916 te Biervliet opzettelyk geweld dadig denjjl3jarigen Augustinus Lutyn heeft geslagen. Eisch 7 boete of 14 dagen hechtenis. J. A. J., oud 30 j., leurder, wonende te Ter Neuzen, werd bekiaagd dat hij op 2 JuDi 1916 te Ter Neuzen toen de agenten van politie Witte en Van Doorn hem aanhielden met geweld zich heeft verzet tegen gemelde ambtenaren door aan hen te rukken en te trekken. Eisch 1 week gevangenisstraf. A. R., oud 31 j., huisvr. L. Kools, leurster, zonder vaste woonplaats, werd ten laste gelegd dat zy op 2 Juni 1916 te Ter Neuzen de agenten van politie Witte en van Doorn, die zekere J. A. J., aanhielden en overbrachten naar een arrestantenlokaal, opzettelyk heeft beleedigd, Eisch 10 boete of 10 dagen hechtenis. In een booze bui. Een ingezetene van Schore, dronk, naar de M. Crt. meldt, in een booze bui azijn- essence. Hij is Zondagavond na een smar- telyk lijden overleden. Een nieuw smokkelartikel. Van de Betgische grens wordt aan de „Tel." 'gemeld, dat daar in de laatste dagen veel gesproken worat over het smokkelen van een nieuw handelsartikel, namelijk peper, dat door de Duitsche soldalen veel wordt gevraagd en duur betaald. Op een kilogram peper wordt somls 30 a 40 gulden verdiend. Deze peper wordt gebruikt bij het vullen van boimmen en het maken van traan- verwekkende gassen. Een fijne inmakerij. Men schrijft aan „Het Volk": Een dezer dagen door een bijzonder toe- val in een afgelegen hoekje van Noord-Hol- land zijnde, op een plaats die verstoken is van een rij- of wandelweg, ontdekte ik een groenten-inmakerij. Aanvankelijk verbaasde ik mij hierover, omdat het mij voorkwam, dat het daar geen gescliikte plaats leek voor een dergelijk bedrijf. Toen ik de zaak echter van nabij had be- keken, bleek mij maar al te zeer, dat een dergelijke inmakerij ook moeilijk onder de oogen van het publiek kon worden gehracht, wilde men althans het vooroordeel, dat toch al bestaat tegen ingemaakte vatgroenten, niet vergrooten. Ik zag daar, dat spinazie, die door ouder- dom reeds tot struiken was geworden en al zaad in top had, evenals het gras werd ge- maaid daarna in een schuit geladen, om vervolgens naar de inlegfabriek te worden vervoerd, waar de massa over boord in het water werd geworpen, hij wijze van reini- ging, om daarna met vorken er uit te wor den gehaald en in de vaten te worden ge- stampt. Dil instampen gescliiedde door de betrokken werklieden, die met hun klom- pen aan op de groenten in de gevulde vaten gingen staan. Het gras en onkruid, benevens de slakken, die tusschen de spinazie aanwezig waren, alles ging het vat in. Hoe onsmakeiijk spinazie is, waar het zaad aan wordt gelaten, is bekend genoeg, om nog niet te spreken van het vermengen met slootwater. Als men weet, dat dit „voedsel nog 10 cent per kilo opbrengt, dan weet men wel, waar de oorlogswinsten vandaan komen! Bouwen van vrachtschepen. Ten einde het verlies van vrachtschepen zoo snel mogelijk aan te kunnen vullen, heeft men in Engeland een werf gesticht, die schepen van een type gaat bouwen, zoo dat alle onderdeelen in massa gemaakt kun- ilen worden. Men wil beginnen met gelijk- tijd'ig 9 of 10 schepen van 8500 ton te bou wen. om dan later ook grootere schepen, tot 12.000 ton toe, op stapel te zetten. Een dure brief. Een brief van Lord Kitchener, waarin hij nog 300.000 man voor de nieuwe legers vroeg. is ten bate van het Roode Ivruis verkocht voor 6000 pond (c.a. 72.000) en zal nu ook ten bate, van deze ins telling ter bezichliging tegen betaling worden gesteld. Mtridel tegen slapeloosheid. Een Zweedsch-Amerikaansche courant pu- bliceert de uitvinding van een onfeilbaar middel tegen slapeloosheid. Het is een een- voudige machine, die iedereen zelf kan ma ken. Boven een uurwerk bevinden zich 2 horizentaal geplaatste houten staafjes, die naar verschillende richtingen roteeren. Op elk slaafje zijn zeven kleine spiegeltjes be- vestigd. Men stelt de machine op In de na-" bijheid van het bed, zoodat ze door het nachtlichtje zwak verlicht wordt. Het ap- paraat wordt in beweging gebracht, de staaf jes draaien, de zeven spiegels glanzen als kleine lichtvlakken en verdwijnen weer. On- willekeurig gaat men die lichtvlakjes, die zich in regelmatige tusschenpoozen vertoo- nen, tellen. Hierdoor worden de oogen ver- moeid en... men slaapt in! Onverwadht !g|evolg. Men herinnert zich, schreef de „Deli Crt.", hoe een Turk onlangs bestolen werd voor een belangrijk bedrag aan kieraden en uur- werken, tezamen voor een waarde van een 3000. De politie, die de zaak in handen heeft, arresleerde wel twee verdachte Klin- gen, doch is nog zoekende naar het gesto- lene. Hierondei- zijn een aantal horlogos, waarvan de Turk er een op het politiebu- reau deponeerde ter vergelijking met eventu- eel aan te halen klokjes. Het bleek daarbij echter, dat achter de binnenkast van de uur- werken een zeer onzedelijk mechaniek ver- borgen is, zoodat de politie genoodzaakt was, jjroces-verbaai tegen den armen Turk op te maken. Art. 248a van het algemeen strafrqglement voor Europeanen toch ver- biedt het ten verkoop in voorraad hebben van afbeeldingen of voorwerpen. welke aan- stootelijk zijn voor de eerhaarhejd. Overtre- ding wordt bedreigd met drie maanden tot een jaar gevangenisstraf, of f 150 tot 3000 boete. Verkiezing leden van Gedeputeerde Stalen. In de heden gehouden zitting der Pro vinciate Staten van Zeeland werd herkozen tot lid van Gedeputeerde Staten de heer J. A. van Rompu met 35 stemmen 6 briefjes waren bianco. Yoorts werd herkozen de heer J. H. Blum met 32 stemmen 8 briefjes waren bianco en 1 uitgebracbt op Mr. De Veer. In de vacature ontstaau door periodieke aftreding van den heer J. G. van Niftrik werden bij eerste stemming uitgebracbt 19 stemmen op den heer Van Niftrik, 15 op den heer Mr. P. Dieleman en 7 op den heer P. F. Fruytier. Bij tweede vrije stemming werd gekozen de heer Mr. Dieleman, met 21 stemmen, tegen 19 op den heer Van Niftrik en 1 op den heer Fruijtier. Tot buitengewoon lid der Staten werd herkozen de heer Mr. A. A. de Veer met 21 stemmen. TWEEDE KAMER. Wijziging Successie-vveL De heer Lohman zal tegen stemmen, omdat opneming van schenkingen in de successiebelasting een onduldbare inmenging van den Staat in particuliere aangelegen- heden is en de verhooging van heffing in rechte lijn strijdt met het publiek belang, dat het vermogen in de naaste familie blyft. De heer Koolen wenscht, dat de Regeering nog eens zal nagaan of de 18 millioen die uit de vijf aanhangige belasting-ontwerpen moeteu komen, wel noodig zijn nu de be- lasting-opbrengst zoo mee valt. Misschien zal dan kunnen worden afgezien van de verhoo ging in rechte lyn. Het opnemen van schen kingen en verzekerings-uitkeeringen acht spreker in principe verbeteringen. Ten aanzien van de schenkingen gaat het ont- werp evenwel veel verder dan noodig is om ontduiking van de wet tegen te gaan. Hy wenscht, dat de bepaling van de verzeke- ringsuitkeeringen niet zal worden ingevoerd, voor de werking van buitenlandsche maat- schappyen is geregeld. Bij de regeling van werkzaamheden deelt de voorzitter mede, dat binnen enkele dagen het wetsontwerp is te verwachten tot rege ling van de levensmiddelen-voorziening, in verband met het daarvoor aaDgevraagde crediet van 20 millioen. Bij de voortgezette behandeling van de successiebelasting betoogt de heer Fock dat de successiebelasting in de eer3te plaats is aangewezen voor de nieuwe heffingen en van kapitaalvernietiging geen sprake is. Hij kondigt een amendement aan, van de coramissie van rapporteurs, om de schen kingen aan liefdadige instellingen vrij te stellen en hoopte dat de bepalingen om- trent de buitenlandsche verzekeringsmaat- schapyen reeds in dit outwerp zullen wor den opgenomen. De Minister Van Gijn gaf te kepnen, dat het tekort dat nit de nieuwe belastingen zal moeteu worden bestreden, op den ge- wonen dienst der beprooting voor 1916 16 millioen zal bedragen, benevens 3V2 mil lioen voor rente eD aflossiug der leening 1916, zoodat het bedrag tot ongeveer 20 millioen zal klimmen. Het statistiekrecht zal 3 millioen op- brengen, de successiebelasting 8 millioen, de bieraccijns 3,6 millioen, de tantiemebe- lasting 1,1 millioen, de nieuwe regeling van het registratierecht 3,2 millioen, de schat- ting van het onroerend goed naar de ver- koopwaarde 1,4 millioen. Van bezuiniging is niets meer te ver wachten en de opbrengst der nieuwe be lastingen is niet zoo hoog als ze wel lijkt. Van het gevraagde bedrag is dus niets te missen. Prov. Staten van Zuid-IIolland. De provinciate staten van Zuid-Holland her kozen heden tot leden van gedeputeerde staten Mr. Van de Velde, Jhr. Mr. De Geer, Mr. Kolkman, en Mr. Limburg, en kozen in de vacature Vegtel de heer H. de Wilde, wet- houder te 's Gravenhage, met 43 van de 79 uitgebrachte stemmen, tegen 26 stem- men op Mr. Zaaier en 10 op H. Spiekman. De heer De Wilde verklaarde de aan- neming van zijn benoeming in beraad te willen houden. H it V II VOOR BELANGHEBBENBEN. (Zonnetijd). Eerste Kwartier Zaterdag 8 Juli, namiddag 0,15 uur. 6 Juli Zon op 3,48 onder 8,21 uur. 7 D u a 3,49 u 8,21 h 8 a n h 3,50 8,20 f De lantaarn voor wielryders moet een half uur, die voor voerlieden een uur na zonsondergang branden. INGEZONDEN STUKKEN. Aan de Redactie van de Ter Neuzensshe Courant. Mijnheer, Mag ik even replioeeren op 't ingezonden stuk van den Heer De Muralt. Op lioog be vel, al is 't ook van onzen Kamervertegen- woordiger, laat ik mij nu eenmaal den mond niet stoppen, temeer, daar de Heer De Muralt zoowat niets bewijist en alleen poli- tieke verdaehtmakingen uit. Deze manier van debat kan toch niet door den beugel. Wat nu de heer De Muralt schreef over de aardappelvoorziening in de „TerNeuzen- sche Courant", was wel heel mooi, maar de wijze, waarop de aardappel enz. zo.u ge- disiribueerd worden, benevens de prijsbe- paling, hing locli niet van U af, Mijnheer De Muralt, is't wel? Ik verweet hem alleen, dat hij zijn ellenlange artikelen schreef, om aan te toonen, dal er „aardappelen genoeg waren in Nederland", waardoor hij de bpe- ren en anderen nog meer stijfde in hun uit- voCrpolitick. Als doekje voor "t bloeden wilde Zijn Ed. een regeling getroffen heb ben, om de bevolking van 't blijvend •overschot te voorzien. Kijk eens, Mijnheer De Muralt, zoo iets lag geheel buiten Uw macht en ook buiteai Uw wil en was dus goedkoope parade. Dat de Heer De Muralt uitsluitend de boe- ren de hand boven 't hoofd heeft gehouden ten kosle der werkende klasse, zal ik Z.Ed, even bewijzen. „Ik heb gelukkig ook nog wel wat anders te doen", om Z.Ed, woorden tc bezigen, miaar daar heb ik nog tijd voor. lo. Bij de interpellatie-Schaper in de Tweede Kamer, op 5 Mei 1915, was de Heer De Muralt alleen beducht, dat de Regeering een miaximum-prijs op die uitvoer aaniap- pelen zou brengeh! Hij vond vt onbillijk, dat een zeepfabrikant wel oorlogswinst mag maken en een aardappeliiandelaar niet. „Er werd in Duitschland iedere prijs voor be taald die er voor gevraagd werd" (aardappe- len nl.). Van een regeling voor de bevolking geen sprake. 2o. Bij de ipterpellatie-Sannes over de verschillende noodzakeliike levensbehoeften, melk, aardappelen, viscfi enz., op 23 Nov. 1915, stemde de Heer De Muralt grandioos tegen en trok dus "partij voor de N.-Hol. melkboeren. 3o. Bjj de interpellatie-Schaper, op 16 Juni 1916, over den gard appelennood, was de Heer De Muralt in de "Tweede Kamer, maar hield grandioos zijn mond dicht. Verder is er in den afgeloopen oorlogstijd van den Heer De Muralt niets vernomen. Waar en warm eer de Heer De Muralt dus over zijn treffebjke aardappelvoorziening ge sproken zou hebben met den Minister, is mij niet helder, en als hij dit b.v. in de Witte" heeft gedaan, is het nut ervan nog steeds uitgebleven. Trouwens, ik heb met mijn antwoord even gewacht op de nieuwe poppekast-uitvoering, genaamd „Aardappel- en groentenvoorziening 1916". Nu we zoo volop c.irculaires krijgen met goedkoope prijzen er op gedrukt, zal 't volk, speciaal in Ter Neuzen, wel in liun schik zijn. De aardappelen mogen er weer uit naar 't Duitschland, dat er iedere prijs voor betaall, en de Heer De Muralt zwijgt als een rnof. Wat nu zijn aanbieding aangaat om ,.sehoeljes" te helpen ontmaskeren, aeh, lieve Mijnheer Dfe Muralt, dal zullen we maar voor kennisgeving aannemen eir doet aan deze quaeistie niets af of toe. Groote woor den zijn goedkooper dan aardappelen. LEO v. d. LUBBE. Ter Neuzen, 3 Juli 1916. Zeeuwsch-Vlaamsche Tramwegmaalschappij- Axcfl, 4 Juli 1916. Mijnheer de Redacteur, Het zij mij vergund, een enkele opmerking te mogen maken, naar aanleiding van het in uw numrner van 1 Juli opgenomen stukje onder het opschrift: „Is het totstandkomen van den weg tusschen Oost- en West- Zeeuwsch-Vlaanderen zoo noodig?" De schrijver verklaart daar, dat het ver- voer van een lijk per tram over 4 K.M. 27,50 kost. De schrijver heeft daarin gelijk. Maar geve daar van niet de schuld aan „de tram"; ten- zij hij er bij verlelt, dat then voor het ver- voer een extra-lram vroeg. De prijs voor het ver voer van een lijk van Bouchautehaven naar Philippinehaven be- draagt hij de tram, de bijkomende kosten meegerekend, niet meer dan 3,25. Voor dat vcrvoer loopt dan In den desbetreffenden trein een aparte gesloten goederenwagen. Dit is de geheele waarheid. Een halve waarheid beval net bericht van Mijnheer X. En die halve waarneid geeft een geheel scheeve voorstelling, waarvoor niemand den sctu-ijver dankbaai- zijn kan. U, Mijnheer de Redacteur, dankend voor dc plaatsing. Z. V. T. M. TER NEUZEN Huwelijks-voltrekkingen. 28 Juni. Hendrik Huizir.ga, oud 25 j., jm. en Jacoba Jacomina Meulenberg, oud 22 j„ jd. Geboorten. 29 Juni. Johanna Wilhelmina, d. van Johanna de Smidt. Overlijden. 28 Juni. Cornelia Buijk, oud 80 j., wed. van Jacobus Leunis. 1 Juli. Anna Jozina de Vos, oud 8b j., d. van Adriaan Hubrecht en van Leuntje Verlinde (beiden overl.) POLITIE. Aan het bureau van politie alhier is als gevonden gedeponeerd1 kinderhaisket- tinkje met gouden slootje Rechthebbende vervoege zich aldaar. SCHEEPVAARTBEWEGING. Van 3 tot en met 4 Juli werden langs de Oostsluizen alhier 41 binnenvaartuigen op- en 17 afgeschut; langs de Middensluizen 7 op- en 7 afgeschut en langs de West- sluizen 13 op- en 4 afgeschut. s.s. ELISABETH van Rotterdam naar Baltimore, pas- seerde 24 dezer Beachyhead. s.s. HELENA van Rotterdam naar New York, pas- seerde 27 dezer Lizard, s.s. MAGDALENA in het droogdok te Rotterdam, s.s. CORNELIS vertrok 5 dezer van Rotterdam naar Buenos-Ayres en passeerde 12 u. 30 Gabbard Boei. 9 Juli a. s. hopen onze geliefde Ouders JAN DE ZEEUW EN Hun dankbare' Kinderen, Behuwd- en Kleinkind. Rotterdam, Willem Barendstraat 5a. |5g(g|gg*» Ondergeteekende bericht hier- mede, onder dankbetaiging voor het als zoodanig zoo ruimschoots genoten vertrouwen, dat by heeft opge- houden te ryden als Vrachtryder van Zaam- slag op Ter Neuzen vice versa. Zaamslag. J. WAGENAAR. Het Bestuur der Geitenvereeniging te Zaamslag deelt hare Leden mede, dat de BO K is gestald bij 0. ZEGERS te Reuzenhoek. Zij, die nog wenschen lid te worden, kunnen zich aanmelden bij het Bestuur J. KAIJSER, Voorzitter. A. ROUW, Secretaris. Aanbevelend, bij Mad. Wed. DYSELVNCK, (Hotel des Voyageurs), Statie. VOORUIT 40 Gulden, le pr. 16, 2e pr. 12, 3e pr. 8, 4e pr. 4. 2 Extraprijzen waarvan le f 3 en 2e 2, voor hen die in de eerste ronde afgespeeld zyn. Alle prijzen zijn gewaarborgd. HET BESTUUR. Door mij wordt vanaf heden besteed Ter Neuzen. H. HAET0G. De Notaris Zijlstra te IJzendijke, is voornemens Zaterdag 8 Juli 1916, des namiddags twee uur, te Philippine, in den Mosselpolder op kavel 14, publiek te verkoopen a contant, voor den heer POL. W1JNE: Alles verzekerd tegen hagelschade. Te vergaderen op kavel 14. Ondergeteekende zal namens zyn princi- paal trachten aan te bestedenop Woens* dag 12 Juli 1916, des namiddags om 6 uur, in ,/Het Wapen van Zeeland" by dhr. M. A. Koolk te Axel in drie perceelen, a Metselwerk, b Timmer- werk, enz. en c Schilder- en Glaswerk. Bestek en teekening liggen van af heden ter inzage in voornoemde herberg. Plaatselijke aanwijs op Maandag 10 Juli, des namiddags 6 uur. De Opzichter, C. VAN DEN BROEKE. Axel, 3 Juli 1916.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1916 | | pagina 3