Bekendmaking. GoedeScheerzeep, Stijve Nek? KLO0STERBALSEM, Ds. L. DE BRUIJNE van Zaamslag, H.H. Landbouwers Hebt gij een Laat U wrijven met den Landbouwderichten. GEMENGDE BERICHTEN. ADVERTENTIEN. Laatste Berichten. RUROERHJKE^ STAND. VERGADERING Oprichten Kunstmestfabriek uitgesteld worden Wie mogen geen Scheepsbevrachter zijn Op D. V- Woensdag 8 Maart 1916, De Notaris Mr. A. H. Lijdsman Schip „Catharina Francina", N°. C 220 Schip „Josina Maria", N°. C 224 Schip „Moed en Trouw", N°. 551: Wie prijs stelt op De vergulde Hand den Staat wordt in gevaar gebracht, is rer- oordeeld tof 2 jaar gevangenisstraf. De officer van justitie kwam eveneens in hooger beroep. Heden werden de navolgende zaken be- handeld C. E. P., oud 19 j., workman te Ter Neuzen, stond met K. Br., oud 17 j., werkman te Ter Neuzen, terecht terzake dat zij op 19 Januari 1916 te Axel te samen en in vereeniging een partij kloddei), een product van gezwingeld vlas afkomstig, toebehoorende aan J. F. v. Osselaere hebben weggenomen, met het oogmerk om zich die klodden wederrechtelijk toe te eigenen. Eisch voor beiden 5 dagen gevang. Ma v. C., oud 20 j., zonder beroep te St. Jansteen, werd beklaagd dat zij op 19 Januari 1916 te St. Jansteen een vrou- wenonderlijfje, toebehoorende aan Ra Stevens, vrouw van P. Segers en twee vrouwenhem- den, to^eboorende aan Maria Hazevoet, welke voorwerpen in elk geval aan een ander dan beklaagde toebehoorden, heeft weggenomen, met het oogmerk om zich die voorwerpen wederrechtelijk toe te eigenen. Eisch 5 boete of 10 dagen hecht. Fr. d. M., oud 38 j., grondwerker te Clinge, werd ten laste gelegd dat by op 23 Januari 1916, des n.in. 10 uur,teClinge den rijksveldwachter M. de Block, die bezig was om zorg te dragen voor de sluiting der herbergen en eenigen tyd te voren de harmonic^ van beklaagde had in beslag genomen/ heeft beleedigd. Eisch 10 boete ot 20 dagen hecht. A. Nd. R., oud 19 j., grondwerker te Bosehkapelle, werd beklaagd dat hij op 16 januari 1916 te Bosehkapelle, opzettelijk gewelddadig Karel Lodewijk Valkaert heeft gestompt of gestagen en geschopt en daar- door bloedend verwond. Eisch 10 boete of 20 dagen hecht. P. J. d. C., oud 35 j., arbeider te Aar- denburg, werd beklaagd dat hij op 21 Janu ari 1916 te Eede, nabij de Belg. grens, met het oogmerk om petroleum te smok- kelen, getracht heeft 25 liter petroleum de grens over te voeren, terwijl hij mede op dien dag te Eede, den mil. korp. H. J. Uitvlucht, tevens onbezoldigd rijksveldwach- ter, die hem op bovengenoemde poging tot uitvoer, althans vervoer van petroleum, betrapte, tien gulden beloofd heeft te geven, met het oogmerk om hem te bewegen in zijn bediening in strijd met zijn plicht, hem vrjj te laten. Eisch 2 weken gevang. J. J. H., oud 27 j., rijwielhandelaar en P. J. d. O., oud 35 j., veldarbeider, beiden te Aardenburg, werden ten laste gelegd dat zij op 16 Januari 1916 te Aar denburg, te zamen en in vereeniging, een rijwiellantaarn, toebehoorende aan J. de Backere, hebben weggenomen, met het oogmerk om zich die lantaarn wederrechte lijk toe te eigenen. Eisch 14 dagen gevang. S. d. C., oud 28 j werkman te Groede, werd ten laste gelegd dat hij op 23 Januari j.l. te Groede, in het open veld op eeuige passen afstand van een openbaren weg, opzetteljjk, 'gewelddadig en uoodeloos wreed, een hond, terwjjl hij dat dier by den staart van den grond heeft opgelicht, meermalen heeft geschopt eD ten stotte in een sloot gegooid. Eisch 2 maanden gevang. succes voor de vereenigingin het afge- loopen jaar werden goedgekeurd voor i»- schrijving 1078 merrien en 110 hengsten voor overschrijving resp. 407 en 11; totaal 1485 en 121, terwyl voor inschrijving werden aangeboden 1640 merrien en 148 hengsten en voor overschrijving resp. 464 en 14 totaal 2104 en 162. In 1915 zijn in de stamboeken opge- nomen en overgeschrevenheDgstenboek j B: 363; A: 98, merrien boek B: 1347 j A: 2544; veulenboek B: 455; A: 1106. Bij de behandeling van de begrooting voor 1916 verzoektae voorzitter machtiging om uit den post /,onvoorzien" te bekostigen de hulp voor een propagandist der Ver eeniging en beval daarvoor aan den heer Lako te Zuidzande. Door het hoofdbestuur wordt beslist waar die lezingen zullen worden gebouden. De post werd goed gekeurd. Woensdagnamiddag had in Hotel Cen- raal te Goes een samenkomst plaats van den directeur-generaal van den iandbouw, den heer P. van Hoek, den inspecteur van den Iandbouw in alg. dienst, den heer 1. G. J. Kakebeeke, met de prov. cotnmissie tot verbetering van het rundveejj) Zeefand o.a. de heeren W. Kakebeeke en Collot d'Escuryi r De bijeenkomst werd bijgewoond door de heeren C. Zwagerman en Tj. Kielstra, resp. zuivel cpnsulent en adsp. zuivelconsulent voor Zeeland en C. Stevens, landbouwleeraar. Het .<h>el der bespreking was een later te ontwerpen regiement, waarbij het rijk in de veefokkery steun kan verleenen. De bespreking, thans in Zeeland gehouden, zal ook in andere provincies plaats hebben. Eerst daarna zal men van rykswege tot maatregelen overgaan. Stamboek Netted. Trekpaard (Belg. type). In een te Utrecht gehouden alg. verg. van bovengenoemde vereeniging werd door den voorzitter, den heer F. Hombach, o. a een woord van herinnering gewijd aan wijlen <ien heer G. A. Vorsterman van Oyen die het initiatief nam voor de oprichting en nog heeft mogen beleven, dat zyn ideaal, een stamboek voor het trekpaard, verwezen- lijkt werd. Medegedeeld werd dat de koudbloed- paarden in bijna alle provincien door kenners van dat ras worden gekeurd,^ om- dat de provinciate regelingscommissien voor de paardenfokkerij in de verschillende provincien, op verzoek van het hoofdbestuur voor ons zware paard speciale keurmeesters benoemden. Een zeer ongunstige uitzondermg hierop maakt evenwel, naar de voorzitter mede- deelde, de regelingscommissie in Noord- Brabant, die de verzoeken der vereeniging eenvoudig afwees, niettegenstaande in die provincie het overgroote deel van het fok- materiaal uit koudbloedpaarden bestaat. yT:i i.,kr -ciarverslag bleek, dat bet leden- 615, en op het einde O.. Uv/Uringen zoo wordt verder in het versiag vermeld waren een beslist Moortl. De justitie te Assen is Dinsdagmorgen naar Barger-Oosterveen vertrokken in ver- baud met den aldaar gepleegden moord op J. van Ginkel. Een drietal personen, zijn reeds in hechtenis genomen, die gieteren door de justitie in verhoor zoudeD genomen worden. PokJken in Amstertiam. Er hebben zich te Amsterdam 4 gevallen van pokken voorgedaan. Zaterdagavond werden uit een gezin in de Kinkerbuurt patienten naar het Wilhelmina-gastbuis ver- voerd. Een van de zieken, de dochter des huizes, gevoelde zich sinds 16 hebruari onwel, men meende dat zij lijdende was aan waterpokken. Intuschen werden de vader en een broer door haar besmet. Behalve de drie patienten zyn ook de moe- der en drie zoons naar het gasthuis ge bracht, waar men ze gedurende enkele we ken in observatie zal houden. Zondagavond werd uit een ander gezin in hetzelfde stadgedeelte weder een pokken- l patiente naar het gasthuis gebracht, waar men den echtgenoot en drie kinderen in observatie nam. (Hbl.) Een. patent op levenfile dlngjen. In de Vereenigde Staten is een beweging gaande, om de poorten van het Octrooibu reau ook open te zetten voor den boer-uit- vinder, d. w. z., men wil ook nieuvve plan- ten en nieuwe dieren gaan patenteeren. Men redeneert: als de wetgevende niachl den uit- vinder van een nuttige machine, een nieuwe stof of een nieuw precede wil beschermen, waarom moet de man, die de levende dingeu der natuur verbetert, dan onbeschermd blij- ven. Een boer, die een nieuwe graansoort kweekt, waarvan de korrels meer voedings- waarde hebben, of die koeien fokt, welke beter bestand zijn tegen bepaalde ziekten, oogst slechts in zeer bescheiden mate de vrudhten van zijn werk. Na een paar jaar wordt zijn methode alom geimiteerd, men besteelt hem, zonder dal bij zelf het recht heeft de menschen een dief te noemen. Kon d aar en tegen ook de boer-uitvinder patent nemen op een nieuwe plant of een nieuw beest, dan zouden de geniale landbouwers en veetelers zich geheel op het nemen van proeven kunnen gaan toeleggen, zoodat ten slotte er toch de menscbheid bij zou wel- varen. Naar men ons van desk unci ige zijde ver- zelcert, zullen de idealen van de ingenieuse agrariers zeer waarscbijnlijk spoedig aitbans voor een gedeelle warden gerealiseerdwel- licht kom! liet ook in Europa nog eens zoo- ver. Toch zal bet de vraag zijn, of de wer- kelijke „kweekers" er baat bij zullen vin- den. De meeste proefnemers onder de kwee- kers zoeken evenals de oude alchimisten bun heele leven; de we tens chap mogen zij verriiken, hun beurs vaarl er zelden wel bij. (Tel.) van wapens tijdens de godsdienstoefeningen. De oorlogsbegrooting is aangenomen, even als die van posterijen en telegrafie. De lartdstorm, klasse It eh ting 1911 zal, naar de Minister van Oorlog heden in de Eerste Kamer mededeelde, niet onmid- dellijk na de jaarklasse 1912 worden opge- roepen. Een deel van de militielichting; 1916 zal worden tusschengeschoven, zoodat de inili- tielichting 1908 in Augustus a.s. naar de landweer zal overgaan en iets later met on- bepaald verlof zal kunnen gaan. De Koningin-Weduwe van Uoamenie overlpiilen. De Koningin-Weduwe van Roemenie, Ko ningin Elisabeth (bekend onder den naam van Carmen Silva), is gisterochtend te Boe- karest overteden. A.s. Zondag zal de l>e- grafenis plaats hebben. In opdracht van H. M. onze Koningin, heeft Haar secretaris, Baron S-irtema de Gr,o- vestins, hedenocbtend een bezoek afgelegd bij den Roemeenschen gezant, om deelnc ming te beluigen met dit overlijden. Z. K. H. Prins Hendrik brachl hedenocb tend persoonlijk een bezoek van rouwbe- klag ten huize van den gezant. P O 1-4 I T I E. Aan het bureau van politie alhier is als gevonden gedeponeerd een zilveren kettinkje, waaraan bevestigd een kinderspeen. Recbthebbende vervoege zich aldaar. SCHEEPT A ARTBE WEGING. Van 1 tot en met 2 Maart werden langs de Oostsluizen alhier 40 binnen- vaartuigen op- en 30 afgeschutlangs de Middensluizen 16 op- en 15 afgeschut. Positie dor Stoomxehepen Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig en smar- telijk doch zeer geduldig lijden, onze innig geliefde Dochter en Zuster, WILHELfttiBSA in den jeugdigen leeftijd van byna 18 jaar. De hoop dat haar heengaan vrede was, schenkt ons troost in dit zoo zwaar verlies. Hare diepbedroefde Ouders, Broeders en Zusters. Uit aller naam, J. KOUWIJZER. Ter Neuzen, 2 Maart 1916. Secretariaat Zeeuwscbe Lantdbouwinaalschappij. In de heden te Middelburg gehouden hoofdbestuursvergadering van de Zeeuwsche Landbouwmaatschappij werd tot secrelaris- penningmeester benoemd de heer lj. B. Kielstra, assistent zuivel-consulent in Zee- land, thans waarnemend secretaris-penning- meester. Op den beer F. C. Zonnevylle te Axel waren 8 stemmen uitgebracht en 2 op den beer L. K. van Dijk te Tholen. Tot woonplaats van den secretaris-pen- ningmeesler werd aangewezen Goes; de af- deebng Axel stemde bier tegen. Vastgesteld werd bet regiement van het Bureau voor landbouwboekhouden, terwijl de heer W. Kosten, te Middelburg, als di- recteur hiervan werd benoemd. Er zal dit jaar geen tentoonstelling wor den gehouden, doch Goes blijft voor de tentoonstelling aan de eerste beurt. De Mecklenburg. Uit het ambtelijk relaas is gebleken, dat bet ongeluk met het stoomschip Mecklen- bui-o van de maatscliappij Zeeland, geschied is, Oost ten Zuiden van het vuurschip Noord-Hinder, op een zeeamijl afstands. EERSTE KAMER. Besloten werd tot toelating van den heer Mr. Kappeyne van de Coppelo. De marinebegrooting werd aangenomen, nadat de heer Van Wassenaar van Catwijk op snelleren aanbouw voor de vloot had aangedrongen. Bij de behandeling der oorlogsbegrooting gaf de heer Staal te kennen, dat hij critiek uitstelt tot na den oorlog. De beer 't Hooft vr.aagt, of bij de plannen tot droogmaking van de Zuiderzee ook reke- nintr is gehouden met de defensiebelangen. De heeren Polak en Van Kol verklaren zich tegen de besteding van gelden voor den vestingbouw. De heer Reekers loomt op tegen de leger- order, waarbij verboden wordt het gebruik BOSCHKAPELLE. Heden overleed onze Moeder, Behuwd-, Groot- en geliefde B n Over- 1 grootmoeder EUZ&BETH W0LFERT, Wed. Willem Dekker, in den ouderdom van ruim 86 jaren. Namens de Familie, DANIEL DEKKER. Axel, 3 Maart 1916. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming ons betoond by het overlijden onzer lieve Moeder PIE TERNELLA CORNELIA VAN VESSEM, Wed. van den heer Johannis Marinus van den Berge, betuigen wjj onzen bartelljken dank. Ja Pa VAN DEN BERGE. Pa Ca VAN DEN BERGE. Axel, 3 Maart 1916. &KT5, zal gaarne bezoek afwachten op Zondaeg 5 SSfSaaHtj van 2 5. van Stembevoegde Ingelanden van den Jjievenspolder, ten kantore van den plaatsvervangend Dijkgraaf, op Woerosday 8 Kiaart JSBS, na- middag 3 uur. Ter Neuzen, 3 Maart 1916. J. HU1Z1NGA, PlvntL Dijkgraaf. Door verhindering van den heer LIN- DENBERGH, zal de vergadering, welke zou plaats kebben op Dinsdag 7 Maart, bij den C. Barker te Hoek, tot nader berieht. Namens de Vereenigingen, M. DE JONGE, Voorzitter van Landbouwbelang. J. DIELEMAN, Voorzitter van Doelmatige Samen werking. Zij, die als zoodanig niet zyn aangeslagen en geen belastingen betalen, vergunning- houders, verkoopers van sterken drank in het klein Artikel 8, sub 16 der drankwet zegt vDe vergunning wordt door Bnrge- „meester en Wethouders geweigerd ,/wanneer de verzoeker of een bewoner z/van het huis, waarin hy sterken drank ,/in bet klein wenscbt te verkoopen, ,/tolgaarder, brugwachter, brugwaker, ,/sluiswaehter, slnismeester, sluisknecht, //scheepsbevrachter, steve dore of sleepagent is, of wanneer z/de verzoeker eenig openbaar ambt- //bekleedt." Ondergeteekende verzoekt aan de be- voegde autoriteit nauwkeurig toezichtopdeze bepaling. A. H. DE VOS, Scheepsbevrachter te Ter Neuzen. Het Bestuur der waterkeering van den calamiteuzen polder NIEUW NEUZEN maakt bekend, dat de voor het dienstjaar 1916/17 ontworpen BEGROOTING der inkomsten en uitgaven van bet waterschap, opgericht voor bet besturen, bebeeren en bekostigen der zeewering en oeververdediging van dien polder, met de memorie tot toe- lichting, van Maandag 6 tot en metMaandag 13 Maart a. s., ten kantore van den Secretaris- Ontvanger wordt nedergelegd. ter inzage van de by die zeewering en oeververdediging betrokken polder- of waterschapsbesturen en grondeigenaren, voor wie ze tevens tegen betaling der kosten, verkrygbaar is. Ter Neuzen, 3 Maart 1916. Het Bestuur voornoemd, D. SCHEELE Pz., Voorzitter. H. J. v. d. OUDEN, Secretaris-Ontvanger. des avonds ten 0 ure, hoopt in de Gereformeerde Kerk te TER NEUZEN op te treden om een te H5ILST, zal, tot nader bericht, voor nota- rieele aangelef/enbedente spreken zijn te Sas van Geut, in het Hotel Rotterdam" van den Heer A. Aernaudts, op eiken SJiffBSeSsg ™naf 10 uur voormiddag. te houden in het belang der Chr. Ver- zorging van Krankzinnigen in Zeeland. "HET BESTUUR. Uitslag analyse (door tusscbenkomst Kunstmest-Commissie) van het Rijksland- bouwproefstation te Maastricht, van geleverde ftm.-Su p e r p h. uit de navolgende schepen 6,65 stikstof 8,90 phosphorzuur. 6,70 stikstof 9,00 phosphorzuur. 6,90 stikstof 8,80 phosphorzuur. Aanbevelend, P. J. SCHEELE. D. SCHEELE Az. Ter Neuzen, 2/3 '16. gebruikt Ixet merk a 83 cemt per1 stwk bij I- R. DE FOUW, Hoek. Vepoopzaakt de minsfe beweging U ondpagelpe pijn, wat288-op wacht gij Waacom geneest gij u niet? welke U de pijn verzacbten kan, en bjj voortgezet gebruik Uw hals- spieren weer lenig zal maken, zoodat Uw stijve nek in korten tyd beter «al zijn. De Kloosterbalsem is een bekend en veel gebruikt huismiddel bij rheumatiek, rheumatische zenuwpijnen, spit in den rug, strum tierd, snierverrekkingen, en weldadig bij brand-, sntj- en stootwonden, huiduitslag, aambeien, springende lianden, winterhanden en-voeten. Priis per pot van 20 gram 40 cents, van 50 gram 80 cents, van 100 gram 1,25, van 250 gram 2,50. Eischt rooden band met onze handteekeningL. I. AKKER, Rotterdam. Alom verkrygbaar. -V s:.i ,91 iK'il)Org 2473. s.s. KL1SABETH van Barry naar Rosario. s.s. HELENA van Barry naar Rosario. s.s MAGDALENA in tossing te Rotterdam. s.s. CORNELISin lading te New York voor Rotterdam. Huwelijks-Voltrekkingcn. 3 Febr. Leo Ferdinan- dus Hermans, oud 27"j., jrn. en Florentina Pieters, oud 22 j., jd. 11 Febr. Eduardus Everaert, oud 26 j., jtn. en Emma d'Hont, oud 22 j., jd. Geboorten. 18 Febr. Juliana Maria en Maria Juliana, dochters van Josephus de Klerk en van Maria Louisa van Dijk. Overlijden. 17 Febr. Louisa Rosalia Bertha Mahu, oud 6 j., d. van Alphonsus en van Emma Seraphina van Eetvelde. 23 Febr. Anna Catharina Rottier, oud 64 j., echtg. van Jan Francies de Schepper. 24 Febr. Judocus de Rijk, oud 43 j., echtg. van Elisabeth Erpelinck. HENGSTDIJK. Huwelijks-voltr ikkingen. 11 Febr. Johannes Francies Kriekaart, oud 55 j., jm. en Anna Catharina van den Bosch, oud 44 j jd. Geboorten. 1 Febr. Rosalia, d. van Aloijsius van Waterschoot en van Rosalia de Waal. 18 Febr. Louisa, d. van Eduardus de Blok en van Elodie Cornelia de Burger. 25 Febr. Maria, d. van Joseph de Waal en van Maria Louisa de Kock. HOEK. Geboorten. 9 Febr. Pieter, z. van Pieter Joost Donze en van Leuntje den Deurwaarder. 20 Febr. Cornelia, d. van Levinus de Blaeij en van Adriana de Feijter. 24 Febr. Lina, d. van Theodorus Dhanis en van Maria Donze. 25 I' ebr. Helena en Cornelis, d. en z. van Levinus de Groote en van Catharina Buijze. 26 Febr. Gerard, z van Jacobus Rouw en van Elizabeth van Wijck. Overlijden. 2 Febr. Een als levenloos aangegeven kind van het vrouwel. gesl. van Hendrik Tollenaar en van Levina Maria de Jonge. 4 1 ebr. Christina Pieternella Nieuwelink, oud 5 m., d. van Marinus Willem en van Suzanna Yergouwe. 7 Febr. Hen- I drik Pladdet, oud71 j., wedjiwn. van JainnetjedeNooijer. 11 Febr. Franpois de Blaeij, oud 14 dagen, z, van Jacobus en van Francoise Maas. 16 Febr. Marinus Cornelis de Rid'der, oud 1<) j.. z. van Marinus (overl.) en van Adriana van de Vrede. 17 Febr. Adriaan de Bokx, oud 2 j., z. van Willem en van Dina Michielsen. HONTENISSE. Huwelijks-voltrekkingen. 49 lebr. Alphonse Schaut, oud 26 j., jm. en Christina Hermans, oud 27 j., jd. Ewoud van der Veeken, oud 28 j., jin. en Rosalia Louisa Fruytier, oud 19 j., jd. 24 Febr. Jan Vinke, oud 23 j., jm. en Josina Wilhelmma de Zwart, oud 25 j., jd. 26 Febr. Francies van Troost, oud 35 j., jm. en Regina Stouthamer, oud 38 j., jd. Geboorten. 16 Febr. Johannes Adriaansen, z. van Pieter Alvarez Geene en van Johanna Neeteson. 17 Febr. Gerardus Eduardus, z. van Alfons Eduard Leijs en van Maria Leonie Paulina Pieters. IS 1 ebr. Eugene z. van Theodorus Weemaes en van Eugenia Maria Brassel. 23 Febr. Theodora Maria, d. van Gijsbertus Adriaansens en van Paulina Louisa Stallaert. 26 Febr Celina. d. van Emanuel Eijsackers en van Johanna de Theije. Elsa Maria, d. van Jan Francies de Koning en van Leonie Dankaert. 27 Febr. Alma Maria, d. van Petrus Albertus Sponselee en van Anna Maria' Mathilda Pardon. Martha Rosalia, d. van Constantinus de Koning en van Anna Maria Hemelaar. 28 Febr. Anna Catharina, d. van Honore Jacobus Cornelis en van Rosalia Asselman. Overlijden. 46 Febr. Adriaan den tenter, oud 75 j., z. van Josephus en van Regina Warrels. Alphons Hulshout, oud 2 j., z. van Josephus en van Paulina Goossen. 19' Febr Petrus Jacobus Annaert, oud 82 j., echtg. van Annette Warrens. 21 Febr. Anna Maria van Damme, oud 85 j., wed. van Fran cies van Poecke. 23 Febr. Jacobus Joos, oud 24 j.,2. van Jacobus en van Anna Catharina Bun. OVERSLAG. Huwelijks-voltrekkingen. 19 Febr. Alphonsius Modestus van Rumste (van Koewacht), oud 32j,,jm. en Ludovica Maria Apers, oud 24 j., jd. Geboorten. 23 Febr. Maria Magdalena, d. van Theophilus Audenaert en van Emma Maria van Renterghem. Overlijden. 16 Febr. Eduard \erplaneke, oud 72 j., echtg. van Emelie van de Sompel. SAS VAN GENT. Huwelijks-Aangiften. 16 Febr. Eduardus Roegiers, oud 28 j.. jm. en Elisa Sophia van Leuven, oud 24 jjd. Geboorten. 20 Febr. Angele Elodie, d. van Al phonsus Josephus Ramont en van Elodie Marie De La Ruelle. Overlijden. 17 Febr. Anna Barbara Wuijts, oud 89 j., wed. van Petrus Josephus Jacobs. 24 Febr. Alois Fermont. oud 72 j., weduwn. van Maria Agatha Rademakers. 27 Febr. Bertha Marie Ranschaert, oud 1 m., d. van Gustavus Augustinus Eduardus en van Elodie Marie Claeijssens. 28 Febr. Emma Jacoba Christina Pauwels, oud 47 j., echtg. van Fer- dinandus Johannes Wauters ST. JANSTEEN. Huwelijks-aangiften. 18 Febr. Adolpbus Josephus Thielens, oud 29 j., jm. en Marie Leonie De Cock, °UHinvelijksd-voltrekkingen. 25 Febr. Eduardus Iteij- mans, ond 29 j., jm. en Lucia d'Olieslager, oud 26 j., jd. Geboorten. 16 Febr. Albertus, van Camilius Pierssens en van Delphina Colman. 22 tebr. Honore Eduard, z. van Eduardus de Cock en van Maria Josephina Behiels. Albert, z. van Petrus Van Hoije en van Augusta de Roos. 23 tebr. Petrus, z. van Joannes Jacobus van Dorsselaer en van Maria Josephine de Winne. 27 Febr. Adrianus Petrus, z. van Andries Eggermont en van Cornelia Koek- hoven. 28 Febr. Emile, z. van Camilius Franciscus Vael en van Maria Pharailda Pieters. Overlijden. 19 Febr. Jacob Rozalia, oud 89]., wed. van Petrus Livinus Roels. 23 Febr. Camille Merckx, oud 1 j., z. van Franciscus en van Marie Emelie Arens. Cornelis Janssens, oud 77 j., weduwn. van Maria 'd Hert. Elsa Julia Verstraeten, oud 2 m., d. van Desiderius en van Malhilde Steijaert. ZUIDDORPE. Overlijden. 24 Febr. Chriitina Valke, oud 60 j., ectitg van Clementius Dhaene. 26 Febr. Georges Leon Albert Ilans, oud 1 m., z. van Maurice en van Romanie Maes.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1916 | | pagina 6