Brievenhangers. Bewaarschool. „5 c li n ft e v a e r." Jaarlijksche Algemeene Vergadering UITLOTING. UITLOTING. UITLOTING. Laatste Berichten. Loop der bevolking van Ter Neuzen. I voor belanghebbenden. Zijt gij even gezond als de vrouw van het platteland? PKEBIKBEURTEM. ADVERTENTIEN. Oarskbetuiging. Afd. Ter Neuzen en Omstreken Schippersvereeniging' Zeeuwsch-Vlaamsche Tramweg Maatschappij. 97, 114, 171, 233, 468, Prachtige Sorteering RECHTSZAKEN. Arrondissements-Rechtb. te Middelburg. Positie der Stoomsohepen, 19 a n 8 8 a 3,46 Zondag IS December IS15. ABRAHAM JANSEN, van den Ned. Bond van Koffiehuis- Restauranthouders en Slijters. Agenda Bespreking bierprijsverhooging met ingang van 1 Jan. a. s. Afdeeling TER NKUZEN. ALGEMEENE VE RG A DER1NG op nsdag 28 Oecemben1 3915, des avonds 7 ss?"e, in het logement ,,'s Lands Welvaren" bij den beer M J. ADR1AANSEN. #etbouder den beerL. Lamaitre, ondergroote belangstelling, een serenade wegens zijn 25jarig jubileum als lid van den raad. IIULST. Tn de vergadering van het hoofdbestuur van den R.-K. Boerenbond Z.-Y. O.-D werd besloten a. de afdeelingen, die zicb interesseeren voor de te stichten eooperatieve super- phosphaatfabriek, aan te raden zich te doen vertegenwoordigen op de vergadering te Goes, waar de ontwerp-statuten voor die fabriek zullen worden behandeld b. de afdeeliDgen, die er prijs op stellen, dat de heer Zwagerman voor haar kome optreden ter bespreking //Zeeuwsche varkens- fokvereeniging", te vragen, wanneer ge- noemde heer het geschiktst bij naar zijne voordracht houdt c. eene bijdrage van 60 te verleenen voor het huldeblijk," aan te bieden aan den heer Lohnis. STOPPELDIJK. 15 Dec. Heden overleed na eene slepende aiekte op 67jarigen leeftijd de heer V. Boe- ding, sinds een reeks van jaren wethouder dezer gemeente en dijkgraaf van den Stoppeldijkpolder. ST. JANSTEEJV. Door onbekende oorzaak brandde Dinsdag avond te Heikant eene arbeiderswoning met slalletje van D. Strooband tot den grond af. De rechtbank heeft in bare zitting van 17 Dec. de volgende vonnissen uitgesproken A. v. U.., oud 27 j., bankier te Oostburg, is wegens het niet voldoen aan een bevel tot inkwartiering, veroordeeld tot /50 boete of 15 dagen hechtenis, met vernietiging van het vonnis van den Kantonrechter. G. d. W., oud 25 j., arbeider te Honte nisse, thans gedetineerd, is wegens diefstal veroordeeld tot 2 maanden gevaDgenisstraf met aftrek van het voorarrest. A. J. v. V., oud 51 j., landbouwer te Sas van Gent, is wegens eenvoudige be- leediging veroordeeld tot f 5 boete of 5 dagen hechtenis. M. v. G., oud 42 j., zonder beroep, ver- blijvende te Clinge, is wegens poging tot verboden uitvoer, veroordeeld tot 3 dagen gevangenisstraf. M. R. B., oud 34 j., zonder beroep, ver- blijvende te Clinge, is wegens poging tot verboden uitvoer en omkooping veroordeeld tot 5 dagen gevang. A. C., oud 43 j.. landbouwer te Wachte- beke, is wegens alsvoren veroordeeld tot 5 dagen gevang. I. V., oud 29 j., slager te Sluis, is wegens het vervoeren van herkauwende dieren binnen verboden kring bij veeziekte, ver oordeeld tot f 0,50 boete of 1 dag hecht. en verbeurdverklaring der beide ossen en met vernietiging van het vonnis van den Kanton rechter. J. P. F. L., oud 38 j., pulphandelaar te Voorburg, is wegens poging tot omkooping veroordeeld tot /20 boete of 20 dagen hecht. Wegens bedelarij stond terecht D. M., wonende te Amsterdam, die vroeger vrij- gesproken werd van oplichting, en wel van het aanbieden van kaartjes waarop steun voor werkloozen werd gevraagd, terwijl hij het geld ten eigen bate aanwendde. De getuige D. Yalkenick, te Domburg, heeft zoo'n kaartje als bovenbedoeld van hem gezien, inaar heeft hem niets gegeven, vragen deed hij niets. De officier meende ook nu, dat bekl. zal moeten worden vrijgesproken. De rechtbank wees direct vonnis, sprak bekl. vrij en gelastte zijn invrijheidstelling. De volgende bekl. Chr. v. K., zonder bekende woonplaats, stond ook terecht wegens bedelarij. De getuige E. Wondergem, dienstbode bij den heer Smits in de Langedelft te Middelburg, verklaarde, dat bekl. op 4 Dec. aan de woning van den heer Smits belde en een kleinigheid vroeg. De officier meende, dat niet te zware straf moet worden opgelegd om bekl. in de ge- legenheid te stellen na ontslag uit de werk- inrichting, zijn voornemen om weer werk te zoeken moet kunnen volbrengen en eischte twee dagen hechtenis en 1 jaar en 3 maanden opzending. De rechtbank wees direct vonnis en ver- oordeelde bekl. tot 2 dagen hechtenis en drie jaar opzending. Wegens landlooperij te Sluis stond terecht C. J. I., zonder bekende woon- of verblijfplaats. Daar het de eerste maal is, dat deze man voor landlooperij terecht staat en hij ook nooit voor bedelarij terecht stond, luidde de eisch 2 dagen hechtenis en opzending voor 3 maanden. De rechtbank veroordeelde bekl. direct overeenkomstig den eisch. Alsnu werd behandeld de zaak tegen P. C. M. en A. 1. J. D., beiden kapitein te Dordrecht, bekl. van mishandeling van J. G. Baas, machinist, eveneens wonende te Dordrecht. Getuige Baas lag op 3 October op een sleepboot te Ter Neuzen te slapen, toen hij leven hoordehij ging naar boven en daar waren beide bekl. die hem mishandelden, o. a. door hem tegen de ijzeren kant van de kajuit te gooien, en later mede naar beneden te gaan en hem in zijn kooi te gooien. De beide bekl. ontkenden volledig, zij zijn zelfs niet aan boord geweest. Getuige bekende op den bewusten avond in een cafe te zijn geweest, en op verzoek door zekeren Maartensdijk te zijn aan boord gebrachthij ontkende dronken te'zijn ge weest, zooals de verdediger Mr. Adriaanse vroeg hij is slecht van gezicht. De tweede getuige, P. Nieuwkrimpen, heeft beide bekl. aan boord doende gezien met Baas, die dronken was. Bekl. bleven ontkennen. De officier meende, dat vast staat, dat de bekl. aan boord van de boot berrie hebben gemaakt en dat Baas mishandeld is. Zooals meermalen is ook nu niet uit te maken welk deel ieder aan de mishandeling had. Trouwens niet is bewezen wat in de dagvaarding ten laste is gelegd, het du wen tegen de kajuit, en daarom vordert de officier vrijspraak. De verdediger sloot zich bij dit laatste aan, en wees er op, dat de kapiteins, machinisten en stokers uit waren geweest, dat Baas dronken was. De kapitein van de boot van Baas heeft gezegd, dat deze bekl. de aanranders waren, omdat hij een veete heeft vooral tegen D. De volgende bekl. K., Belgisch schipper, was in verzet gekomen van het vonnis, waarbij hij tot 5 dagen gevangenisstraf werd veroordeeld wegens poging tot uitvoer van 37,5 KG. tarwebloem, die aan boord van zijn schip in de „hel" door de com- miezen te Hansweert werd aangetroffen. Bekl. zegt, dat zijne vrouw vergeten had het aan te geven. De eisch luidde bekrachtiging van het vonnis. De verdediger, Mr. Adriaanse, wees er op, dat de dagvaarding niet op de wettelijke wijze is uitgereikthij is niet aan bekl. of naar diens woonplaats gestuurd, maar aan een adres door hem opgegeven namelijk bij den expediteur De Graaf te Hansweert. Verder wijst Mr. Adriaause er op, dat er gesproken wordt van //Hansweert ge meente Kruiningen nabij de Belgische grens", maar Kruiningen ligt met nabij de Belgische grens, Middelburg ligt er veel dichter bij. Het vervoerde was eigenlijk geen tarwe, doch afval. Bekl. lag met zijn schip iu de schutsluis van Hansweert en dit is geen bewijs, dat hij naar Belgie ging, hij kon nog naar tal van andere Zeeuwsche havens als Walzoorden, Ter Neuzen, Hoofdplaat, Breskens, Hoedekenskerke enz. Als een schipper van Amsterdam naar Antwerpen vaart, kan hij wel te Rotterdam worden aangehouden als verdacht van verboden uitvoer. De volgende bekl., J. C. v. d. H. te Ter Neuzen, stond terecht wegens mishan deling van T. L. F. Dorleijn en G. Post, beiden soldaten. Getuige Dorleijn heeft een klap gehad, van wien kon hij echter niet zeker zeggen, dat ook Post geslagen werd heeft hij niet gezien. Post weet niet van wien hij een klap kreeg, maar wel dat bekl. Dorleijn sloeg. Bekl. bekende Dorleijn te hebben geslagen maar niet Post. Eisch 10 boete of 10 dagen hecht. Tegen E. L., uit Clinge, welke vrouw trachtte rijst uit te voeren en de verbali- seerende commiezen heeft beleedigd en zich tegen hare arrestatie heeft verzet, werd 10 of 10 dagen geeischt. De beklaagde H. J. v. H., uit Goes, zou naar aanleiding van een twist over de reparatie van een rijwiel, tegen den rijwiel- handelaar S. v. Strien hebben gezegd „op- lichter en afzetter". Bekl. zegt, tegen de getuigen in, dat hij alleen heeft gezegd „Afzett3r." De eisch luidde 10 boete of 10 dagen hechtenis. Tegen 8. M., te Domburg werd bij verstek wegens diefstal van aangespoeld hout 7 boete of 7 dagen geeischt. Ten slotte werd tegen L. P. te Mid delburg bij verstek wegens diefstal van hout bij den houthandel aldaar, en van paar- dentuig te Nieuwland f 15 boete of 12 dagen hechtenis geeischt. Uitspraak Dinsdag a. s. TWEEDE KAMER. (Voortzetting behandeling begrooling Binnenlandsche Zaken), De heer Beumer belooigl, dat een wijziging van de Begrafeni&wet gewenscht is, en dat de Minister zulk een wijziging behoort voor te stellen. D.e Minister weigerl dit, daar een discus- sie over een dergelijk onderwerp de gemoe- deren zeer warm zou maken, terwijl een wijziging, die lijkverbranding uitdrukkelijk toelaat, tocii zoo worden verworpen. Ook de heeren Lohman en Loeff dringen aan op wetswijziging in een of anderen zin. De heer Van Haimel verdedigl de bonding van de Ministers van Juslitie en Binnen landsche Zaken. De heer Lohman eonslateert, dat de Re- geering met geen wijziging durf't te komen, De heer Rutgers zegt, dat de facultatieve lijkverbranding zal verdwijnen, zoodra er een andere bewindsman komt. De heer Loeff wil, in tegenstelling met den Minister, wel toepassing van het poli- tierecht, waardoor preventief kan worden opgelreden. De heer Roden.hurg pleil voor kinder-sa natoria enz. ter beslrijding der luberculose. De heer Scheurer juicht de nieuwe ver- plegingswijze in de krankzinnigcngestichten toe. De heer Lohman critiseert de ui 1stuiLing van geloovigen bij de Professor en-ben oe- mingen. De heeren Riodenburg en Van Leeuwen wil ten de kin der-gen eesk undo ,als leervak aan de universileit hefoben. De heer Aalberse critiseert de opleiding van de j urid.is.che studenten. De heer Visser van IJsendoom bepledt betere bezoldiging van hoogleeraren, waar bij de heer Nolens zich aansluit. De heer Rutgers, ontkent de mindere \ve- tenschappelijkheid van de door de vereeni- gingen aangeslelde hoogleeraren. Dienslweigering. Aanstaande Dinsdag zal de instructie aan- vaugen in za,ke "de Vereeniging tot dienst- weigering. Gedurt-nde de afgeloopeu week hebben zich in deze gemeente gevestigd: A. van llaucghem, schipper aan boord, nit Hoofdplaat. P J. de Noo, ziekenverpleegster 8 N, uit Ammerzodfcii. P. C. J. van der Vucht, Brugknecht O 190, uit Wemeldinge. P F. Jones, Vice Consul, Verhinding- stiaa', uit Antwerpen. J. H. Wiokerke, zonder beroep, Noord- straat 108, uit Dordrecht. G. M. Meulenberg, onderwijzeres, Vloos- wijkstraat 6, uit Voorschoten. W. A van der flooft, bankwerker, De Feijterstraat 43, uit Amsterdam. W. M. de Feijter, schoenmaker, Nieuwe- diepstraat 3, uit Strijen. K. de Feijter, Baandijk 91, dienstknecht, uit Hoek. Th, J. Dhert, bakker, de Feijterstraat 21, uit Haarlem. L. Ebert, dienstknecht, Westkolkstraat 6, uit St. Jansteen, A. M. Peersman, dienstknecht, West kolkstraat 10, uit Stoppeldijk. J. J. Heriebout, dienstbode, Nieuwediep- straat 1, uit Zaamslag. L J. van Aaist, zonder beroep, aan boord, uit Gent. D. C. Overduin, Predikant, Vlooswijk- straat 58, uit N. Beijerland. G. Korver, dienstbode, Vlooswgkstraat 58, uit N. Beijerland. Vertrokken: A. van Hoek, zonder beroep, Tholens- straat 2, naar Aardenburg. D. Meeuseu, koewachter, P 78, naar Hoek. H. de Regt, zonder beroep, School weg 25, naar Middelburg. M. Tramper, dieustbode, Schoolweg 25, naar Middelburg. A. Buijze, dienstbode, O 28, naar Hoek. E. F. van den Bos, landbouwersknecht, Q 181, naar Oostburg. J. de Vries, zonder beroep, Heerengracht 16, naar Dordrecht. D. J. Rootselaar, werkman O 5, naar Middelburg. J. P. Bootsgezel. zonder beroep, West kolkstraat 6, naar Zierikzee. RIJKS-LOCAAL TELEFOONNET TE TER NEUZEN. Nieuwe aansluiting: No. 93. Fa. Elzinga Bliek, Autogarage. w 94. P. Dieleman, Driewegen, Cafe. w 95. G. J. Balkenstein Jr., Aannemer. 96. A. Veraickt, Eierhandel. K 97. Mej. A. A. v. d. Straate, Cafe. SCR E EP V A ARTB EWEGING. Van 15 Dec. tot en met 16 Dec. werden langs de Oostsluizen alhier 33 binnen- vaartuigen op- en 43 afgeschutlangs de Middensluizen 12 op- en 23 afgeschut en langs de Westsluizen 2 algesehut. s.s. ELISABETH vertrok 13 dezer van Sundsvall naar Amsterdam. s.s. HELENA van Kosario de Santa F6 naar Amster dam, vertrok 22 Nov. van Montevideo, s.s. MAGDALENA van Barry Dock naar Buenos Ayres voor orders, passeerde 1 dezer Madeira, s.s. CORNELIS van Rosario de Santa F6 naar Rot terdam vertrok 16 dezer van Las Palmas. Zij be.vcijst udat vrouioen even gezond kunnen zijn als mannen, als zij willen. Indien vrouwen in het algemeen niet zoo sterk zijn als mannen, is dit dan niet, omdat zij te lang werken, zich te veel zorgen maken en niet voldoende ontspanning krijgen in sommige streken op het platteland, waar de vrouwen het werk buitenshuis der mannen doen en losse kleeding dragen, zijn het beelden van gezondheid. Een eenvoudige leefwijze verzekert ge- zonde nieren, volkomen zuivering van het bloed en geen urinezuur-kwalen. Urinezuur iu het bloed (als gevolg van verzwakte nierert) veroorzaakt rugpijn, rheumatische en zenuw-kwalen, boofdpijn, duizeligheid, moedcloosheid, waterstoornissen en gevaar voor niergruis, waterzucht en nierontsteking. Als gij reden bebt om uw nieren te verdenken, gebruik dan Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Zij hebben duizende vrouwen geholpen. Foster's Rugpijn Nieren Pillen hebben een verzachtende, versterkende en opwek- kende werking op zwakke nieren, en voeren deze zachtjes tot gezondheid en werkzaam- heid terug. Zij helpen haar om het over- vloedige urinezuur af te voeren evenals het overtollige water bij waterzucht. Zij dienen alleen voor nier- en blaaskwalen en werken niet op de ingewanden. Om beter te worden en te blijven is het aanbevelenswaardig om iederen dag uw huiselijk werk een poosje te laten liggen en een opwekkende wandeling te maken. Drink water, eet eenvoudig voedsel en slaap voldoende. Een betere gezondheid maakt u een betere moeder of vrouw. Te Ter Neuzen verkrijgbaar bij de wed. A. v. Overbeeke Leunis, Westkolkstraat. Toe- zending geschiedt franco na ontv. v. post- wissel a 1,75 voor een of 10,voor zes doozen. Eischt de echte Foster's Rugpjjn NiereD Pillen, weigert elke doos, die niet voorzien is van nevenstaand han- ^asst. delsmerk. VoLIe Maan Dinsdag 21 December, namiddag 1,11 uur. 18 Dec. Zon op 8,8 onder 3,45 uur. 20 n r 8.9 3,46 n De lantaarn voor wielrjjders moet een half uur, die voor voerlieden, een uur na zonsondergang brandeu. Ter Neuzen. Slu'skil. Hoek. Axel. Zaamslag. Sas vaD Gent. Philippine. Hulst. Kloosterzande Hervormde Kerk. 9| u., Ds. A. Timmerman en 2 n., Ds. A. Timmerman, Bediening van den H. Doop. 9J u. en 2 u., dkr. L. Dek. 9 u. en 2 u., Ds. E. Raams. 9 u. en 2 u., Ds. J. B. T. Hugenholtz. 9 u., Ds. W. J. van Lindonk van Kloosterzande en 2 u., Ds. G. van Die. 9i u., Ds. Akersloolvan Houten Roos. 4 u., Ds. Akersloot van Houten Roos. 10 u., Ds. De Boer. 9£ u., Ds. G. van Dis. Gereformeerde Kerken. Ter Neuzen. 9 u. en 2 u., Ds. Vonhenberg van Zwijndrecht. Hoek. 9 u. en 2 u., Ds. v. d. Wall. Axel, Kerkdreef. 9 u., Ds. E. J. Wiendjes van Barneveld en 2 u., Ds. J. H. Lammertsma. Axel, Stationstraat. 9 u., D9. J. H. I.ammertsma 2 u., Ds. E. J. Wiendjes van Barneveld Chr. Gereformeerde Kerk. Zaamslag. 9 n. eu 2 u., Ds. L. de Bruijne. 's Woensdagsavonds 6 u., D9. L. de Bruijne, BijbelleziDg. Gereformeerde Gemeente (Vlooswijkstraat). Ter Neuzen. 9 n., Ds. Van Oordt, Bevestiging Ds. Overduin, 2 u., Ds. Overduic intrede en 51 u., Ds Van Oordt van Middelburg. Oud-Gereformeerde Gemeente. (Vlooswijkstraat.) Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 5J u., leesdienst. Lokaal „Bethel" (Kandeelstraat). Ter Neuzen. 9 u., 2 u., en 5J u., leeskerk. Lokaal „Eben-Haezer(Kerkhoflaan). Ter Neuzen. 5J u., Evangelisatie. It. K. Kerkdiensten te Ter Neuzen. Zondag zijn de H. H. Diensten om 7, 81 en 10 uur. 'sNamiddags om halfdrie Lof. Op Dinsdag, 21 Dec. a.s., hoopt D. Y. onze geliefde Vader, Behuwd-en Grootvader rustend landbouwer te Hontenisse, zijn 80enjaardag te vieren. Moge de Heere hem op zijn verderen levensweg steeds nabij zijn. Zijne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Ter Neuzen ,17 Dec. 191d. Hontenisse De ondergeteekende betuigt zijn hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling zoowel van buiten, als van binnen deze gemeente onder- vonden bij het herdenken van zijn 25jarig lidmaatschap van den Gemeenteraad op 16 dezer. L. LAMAITRE. Axel, 17 December 1915. Deze ter aanbeveling van de Maatschap- pij „Labor,\ vertegenwoordigers de heeren D. THOLENS Az. eu C. VAN DEN HOEK, om mijne tevredeuheid te verklaren over de afwikkeling mijner bedrijfsschade door brand op 3 December j.l. Ter Neuzen, 16 December 1915. Wed. J. L. JURRIJHoebe. 5^gg|i9g^» Wederom is ondergeteekende bereid tot het in ontvangst nemen van giften voor het Kerstfeeat voor de kinderen van de Hopende een ruime medewerking voor het in stand houden te mogen ondervinden. J. A. VAN HOEYE, Nieuwstraat, Axel. Alle niet aangesloten Vergunninghouders, alle Verlofhouders en alle Bierbottelaars worden uitgenoodigd tot het bijwonen der VERGADERING van bovengenoemde Ver eeniging, welke Vergadering zal worden gehouden op Dinsdag 21 Dec a. des namiddags 3 uur, in het Hotel //Den Appel" van den heer B. P. de Boij te Ter Neuzen. Voor het Bestuur, JAO. J. BLIEK, Secretaris. Voorsteilen worden schriftelijk in- gewacht bij den Secretaris N. J. HARTE. van Aandeelhouders der N. V. Werf „Zeeland" te Hansweert op Dins* dag 4 Januari 1916, des voor- middags 11 uur, in Hotel Paviljoen Luijk te Hansweert. De Aandeelhouders worden slechts toegelaten tot de vergadering op vertoon van hun aandeelen. Hansweert, 18 December 1915. DE DIRECT1E. De RAAD VAN BESTUUR van Boven genoemde Maatschappij maakt bekend dat de rente over 1915 overde gestorte be- dragen op de aandeelen dier Maatschappij op vertoon der stakken betaald zal worden ter plaatse en op de uren hieronder vermeld. Te NEUZEN ten kantore der Maatschappij op de Woensdagen 5 en 52 Januapi, des voormiddags van 912 uur en des namiddags van 2— 4 uur. Te IJZENDIJKE in hetfHdtel Aerts op de Zaterdagen 8 en 55 Januapi, van des voormiddags 10 tot des namiddags 1 uur. De Secretaris, Mr. P. DIELEXt'AN. Het Bestuur van den CANISVLIET- POLDER, maakt bekend dat van de geld- leeningen ten laste dezes polders aangegaan, zijn uitgeloot Van de geldleening 1899, groot f 12000, de Nos. 71 en 89 en Van de geldleening 1901, groot 7000, No. 67. en dat het bedrag dezer uitgelote aan deelen met de verschenen intrestcoupons betaalbaar zijn van af 2 Januari 1916, ten kantore van den Ontvanger-Griffier. Westdorpe, den 15 December 1915. Het Bestuur voornoemd, C. VAN WAES, Dijkgraaf. PR. KERCKHAERT, Ontv.-Griffier. De COMMISSIE VAN DEN STEENWEG VAN WESTDORPE, maakt bekend aan de aandeelhouders, dat van de geldleening op dien weg zijn uitgeloot de nummers en die uitgelote aandeelen zoo ook de ver schenen intrestcoupons betaalbaar zijn van af 2 Januari 1916, ten kantore van den Secretaris-Ontvanger te Westdorpe, wijk A No. 58. i i' Namens de Commissie voornoemd, C. VAN WAES, Voorzitter. RAYM. KERCKHAERT, Secretaris- Ontvanger. Westdorpe, 15 December 1915. De Besturen van de polders AUTRICHEN, OUD- en N1EUW PAPESCHOR, maken aan de aandeelhouders bekend, dat van de geldleeningen ten laste dier polders aan gegaan, zijn uitgeloot als van Autrichenpolder, leening 1899, groot 4000.het No. 13. leening 1904, groot 1500.het No. 9. n leening 1908, groot 10000.-het No. 82. Oud Papeschorpolder, leening 1904, groot 2300.het No. 15. Nieuw Papeschorpolder, leening 1904, groot 750. het No. 2. en dat het bedrag der uitgelote aandeelen en verschenen intresten betaalbaar zijn van af 2 Januari 1916 ten kantore van den Ontvanger-Griffier te Westdorpe, wijk A No. 58, dat het aandeel No. 7 der geldleening 1899 Autrichenpolder, in het afgeloopen jaar niet ter uitbetaling is aangeboden. De Besturen voornoemd, C. VAN WAES, j Cyr. J. VAN WAES, D«kgraven- Raym. KERCKHAERT, Ontv.-Griffier. Westdorpe, 15 December 1915. Firma P. J. VAN DE SANDE. Ter Neuzen. Noordstraat.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1915 | | pagina 7