fulpenhouders! Geinterneerd Belgisch soldaat, MAN DALE ADVERTENTIEN. GEMENGDE BERICHTEN. Loop dor hevoiking van Ter Neuzen. Hoogwatergetij te Ter N euzc o PRKDIXBEURTEH. Aasnbeien. Wasch eo Strijkzaak Wasch- en Strijkzaak tot later uitgesteld. Vereenigde Handwerkslieden Firma P. J. VAN DE SANDE, 1 pi v Wan het Z&iideSsjk© geweohts" terrein, Van het Oosteisjke yevecbts- terrein. RECHTSZAKESi Arrondissements-Rechtb. te Middelburg. D A GEN. Voorm. Nam Zaterdag 4 September 9.35 10.26 ZoBdag 5 I 11.5 11 38 Maan dag 6 12 3 Dinsdag 7 s 0 25 12.44 Woensdag 8 1.2 1.19 Donderdag 9 1.34 1.51 Vrij dag v 10 2.7 2 23 Het weerbericht van het meteorolo- gisch iustituut te De Bildt van heden luidt als volgt ZouAday 5 September 8SIS. OPENBARE VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN. Positie der Stoomsehepen. Notarissen DUMOLEYN en LE NOBEL. Merk ,/KAWECO" ,/SWAN" //THE CROWN" u ,/THE RED FOREST" ,/CRESENDO" /THE SIMPLEX". ,/RUMBO" ,/MANOS" Naar buiten met 15 cent verhooging Ter Neuzen. Poekhandel, i: T I -1 i v Boven Avocourt ten N.W. van Verdun is een Franscb vliegtuig dcor een Duitschen vlieger neergeschoten. Het Fransche vlieg tuig viel brandeud neer. PAR1JS, 2 Sept. (Havas.) Officieel be- richt van vantniddag In den loop van den nacht zijn gevechten met bandgranaten rond Souebez geleverd en is de artillerie in den sector van Neu- ville en bp Roye in actie geweest. In de Vogezen gevechten met bandgra naten bij den Schratzinauneie. WEENEN, 2 Sept. (Wolff.) Officieel bericht uit het groote boofdkwartier De toestand is ook gisteren onveranderd gebleven. Op het front in Tirol keeft de vijand onze steilingeu op den Tonale, op de hoogvlakten van Lavarone en Folgana, en bovendien onze steunpunten op den Monte Maronia en Monte Ooston onder vuur genomen. In het Karinthisehe grensgebied hebben de Italianen zwakke aanvallen gedaan op de Monte Baralba en het Bladner-joch, die zijn afgeslagen. In de kuststreek zijn de geschutgevechten met matige kracht voort- gezet. Technische werkzaamheden van den vijand zijn op verscheidene punten met succes belemmerd. BERLIJN, 2 September. (Wolff.) Officieel© mededeeling uit het groote hoof dk war tier: Legergroep Hindenburg. Aan den spoorweg Wilna-Grodno werd het fort Czarnooowale bestormd. Bij Mesesj gaat onze aanval goed vooruit. Op het Westfront van Grodno is de bui- tenste fortenfinie gevallen. Noordduitsche landweer bestormde gisteren het ten N. van den weg Dombrowo-Grodno gelegen fort 4. De bezetting van 500 man werd gevangen genomen. Laat in den avond werd ook het verder N.-W. gelegen fort 4A met 150 man door Badensche troepen genomen. De andere Westelijke forten werden daar- op door de Russen ontruimd. Ten 0. van het woud van Bialowicz wer den de overgangen over de Swiclocz en de Macarowce ten Zuid-Oosten van Odefsk bo ven- en benedenstrooms na gevechten door ons geforceerd. Gisteren namen deze troepen 3070 gevange- nen, een zwaar kanon en 3 machine-gewe- ren. Bij Ossowiec werden nog 3 door den vij and in het moeras geworpen zware kanon- nen uitgegraven. De N.-O. rand van het bosch van Bialo wicz werd gisteren door ons veroverd. Bij overval vermeeslerden wij des nachts de Jasiolda-overgangen in het moeras-ge- bied ten N. van Pruzany; 1000 gevangenen werden gemaakl. Legergroep 'Mackensen. De Muchawiec is op het heele front over- schreden. In het Zuid-Oosten vielen gisteren bij de vervolging meer dan 1000 gevangenen en een machine-geweer in onze handen. WEENEN, 2 September. (Wolff.) Officieel bericht uit het groote hoof dk war tier: De in het gebied van den vesting-driehoek in Wolhynie begoxmen vervolging van den vijand maakt goede vorderingen. Onzestrijd- krachten zijn stroomopwaarts van Luck met een breed front over de Styr getrokken. Ook in Oost-Gahcie is de vijand weer in voilen aftocht. De troepen van generaal Boehm-Ermolli zijn Brody (bij de Galicisch- Russische grens. aan den spoorweg Lem- berg-Rowno) binnengetrokken en zijn he- den ten Oosten van Brody over de rijks- grens getrokken. De Noordelijke vleugel van het leger van generaal Bothmer rukt ten Noorden van Zborow langs de Sereth (zijrivier van de Dnjestr ten Oosten van de Strypa) op. Het leger van generaal Pflanzer Baltin heeft gisteren de Russen in hevige gevech ten over de hoogten ten Oosten van de be- neden-Strypa l^uggeworpen. Daardoor werd ook het vijandelijke front aan de Dnjestr tot aan de uitmonding van de Sereth on- houdbaar en de Russen tot den Lerugtocht gedwongen. Achter de Russische stellingen aan de Bessarabische grens staan tal van dorpen in brand. De ten N.-O. van Kobrin strijdende O.-H. troepen drijven in samenwerking met onze bondgenooten den vijand allengs in de moe- rassige streek van den bovenloop der Ja- siolda. jarige oorlog, toen de dijken op bevel van Prins Maurits werden doorstoken en ver- schillende polders zestig jaren ongeveer onder water stonden. Gedurende dien tijd zoo vermeld de overleveriug, stond op een verhooging op de Torenhoeve, thans be- woond door den landbouwer J. Bruijnzeel, een toren, welke gedurende dien tijd dienst heeft gedaan voor verlicbting op zee. STOPPELDIJK. 2 Sept. Heden was het 25 jaar geleden, dat de algemeen geachte heer J. Staal, sinds een 10-tal jaren wethouder, tot lid van den raad werd gekozen. Van vele woningen wapperde de Vaderlandsche drie- kleur, terwijl het gemeentehuis keurig was versierd. In eene vergadering van den raad werd door den burgemeester onder eene hartelijke toespraak namens bet gemeentebestuur aan den jubilaris zijn portret aangeboden, in prachtigen lijst gevat en van groote af ar etirrg. Des namiddag? vereenigde de heer Staal het bestuur aan een feestdiner op bet ge meentehuis, waar ook onze fanfare //St. Ce cilia", eene serenade bracht. Moge de jubilaris nog lange jaren zijn ambt bekleeden. Wegens bet vertrek van den gemeente- secret.aris, den heer H. v. Leeuwe, naar Hontenisse, is tot tijdelijksecretarisbenoemd, de heer R. Adriaanssens te Groenendijk, reeds eenige jaren te Stoppeldijk als volon- tair werkzaam. KOEWACHT. In deze gemeente wonen veel personen, die zich toeleggen op de vlasteelt en de vlasbewerking. In de laatste 2 jaren liet de vlasbandel veel te wenscheu over en was er bijna geen vraag. Daarbij waren de prijzen iaag. In het begin van dit jaar echter kwam er plotseling verandering. Voor Engelsche en Duitsche rekening wer den bier groote hoeveelheaen vlas opgekocht en de prijzen gingen omhoog. Nu begon een handel, zooals bier nog nooit gekend was. Alle soorten van vlas werden ge- vraagd en zelfs de minste kwaliteit werd goed betaald. Nog vertoonen de prijzen ueigiDg tot stijging. Voor vlas, dat in het voorjaar van 1914 4 a 7 cent per E.G. gold, woidt thans 13 a 15 cents betaald. Gezwingeld vlas, waarvoor men ternauwer- nood 3,5 francs per steen kon krijgen, geldt thans 3,50 a 3,90 per 3 E.G. Geen wonder, dat bij zulke prijzen de vlas teelt en de vlasbewerking een rijke bron van inkomsten geworden is voor vele per sonen in deze gemeente. Ook den arbeiders is dit ten goede gekomen. Vroeger was met vlas zwirgelen een ongezond werkje - een klein daggeld te verdienen, thans maakt een goed werkman 2,50 a 3 per dag. Gedurende de afgeloopen week hebben zich in deze gemeente gevestigd: R. C. J. Pauwels, zonder beroep, P. 107, uit St. Nicolaas. C. A. Meertens, zonder beroep, Baandijk 38, uit Antwerpen. J. Oppe, boerenknecht, P. 71, uit Axel. J. van der Sneppen, sjouwerman, Baan dijk 48, uit 's Hertogenbosch. C. P. Harpe, zonder beroep, Vlooswijk- straat 51, uit Vlissingen. A. Haanstra, directrice, Ziekenhuis 8 N., uit Groesbeek. V ertrokken: M. Dieleman, dienstbode, Baandijk 63, naar Watergraafsmeer. C. Turkenburg, dienstbode, Grenulaan 19a, naar Boskoop. M. J. von der Moblen, leerares H. B. S., N. Verbindingstraat 7, naar Rotterdam. A. Florussen, boerenknecht O 147, naar Axel. De rechtbank heeft in hare zitting van 3 Sept. de volgende vonnissen uitgesproken J. d. B., oud 35 j., veldarbeider te Zaam- slag, is wegens vernieling veroordeeld tot 5 boete of 5 dagen hecbtenis. J. F. D., oud 36 j., veldarbeider te Bier vliet, is wegens mishandeling veroord. tot 1 week gevangenisstraf. A. v. D., oud 23 j., herbergier te Axel, is wegens het niet voldoen aan het bevel van een ambtenaar en beleediging van een anibtenaar, veroord. tot 15 boete of 15 dagen hecht. 0. V., oud 18 j., fabrieksarbeider te Westdorpe, is wegens het niet voldoen aan het bevel van een ambtenaar, veroord. tot f 10 boete of 10 dagen hecbtenis. Th. V., oud 33 j., werkman te Aarden- burg, is wegens huisvredebreuk en mis handeling, veroord. tot 10 boete of 10 dagen hecht. E. d. B., oud 66 j., arbeider te Eede, is wegens mishandeling veroord. tot 10 boete of 10 dagen hecht. J. H., oud 20 j koopman te Hontenisse, is wegens het niet voldoen aan het bevel vau een ambtenaar, veroord. tot 10 boete of 10 dagen hecht. E. M. B., oud 39 j., landbouwer te Koe- wacht, is wegens beschadiging veroord. tot 10 boete of 10 dagen hecht. Th. B., oud 48 j., te IJzendijke, A. P. V., oud 30 j., en P. H. V., oud 44 j., arbeiders, beiden te Biervliet, alien vrijgesproken, beklaagd van strooperij in vereeniging. De Officier van Justitie te Middelburg is in hooger beroep gekomen van het vonnis der rechtbank te Middelburg van den 24 Augustus 1915, waarbij G. G. M. B., oud 42 j., pastoor te Ter Neuzen, werd vrij gesproken van de hem ten laste gelegde overtreding der Begrafeuiswet. Heden werden de navolgende zaken behandeld A. F., oud 23 j., veldarbeider te Bier vliet, werd ten laste gelegd, dat hij op of omstreeks 20 Juli 1915 te Biervliet 6 kippen, toebehoorende aan C. L. Tal, heeft weg- genomen, met. het oogmerk van rechtelijke toeeigening. Eisch 25 boete of 12 dagen hechtenis. S. E. V., oud 48 j werkvrouw te Cadzand, stond terecht terzake dat zij in de mannd Juui 1915 te Cadzand, een vrouwe- hernd, toebehoorende aan S. Lauret, vrouw vau J. Faas, heeft weggenomen, met het oogmerk om zich dat hemd wederrechtelijk toe te eigenen. De benadeelde, als getuige gehoord, ver- miste op een Dinsdag in Juni een hemd, dat zij op de bleek bij het armenhuis te Cadzand had gelegd; later hoorde zij dat beklaagde het had. Bekl. bekende zij weet niet waarom ze het hemd wegnam en verscheurde het. Op een vraag van den verdediger, Mr. Van Bortel, zeide getuige dat bekl. haar met 1,— het hemd vergoedde. Dit laatste nam de officier aan als ver- zachtende omstandigheid en wees er op. dat bekl. beiast is met kleptomaniezij moet dit alles traehten te bestrijden. De eisch luidde /5 boete of 5 dagen hecht De verdediger wees er op, dat de bedoeling om zich het hemd wederrechtelijk toe te eigenen niet is bewezen en riep clementie voor bekl. in. hoeveelbeid paarden en runderen opgekocht ter vormiug en voeding van een regiment cavalerie, waarmede hij de troepen der bondgenooten wilde versterken. Hij werd door de politic opgepakt, ter- wpl hij in een wetland op Long Island op een pony was gezeten met een Frai.sthe vlag als sjerp, een kindertrompetje om den hals en een soort maarschalkstaf in de hand. Aldus uitgedost, commandeerde hij een heel .eger van boodschapjougeus, die hij uit New York had laten komen. (N. R. Ot.) Het levende lijk. Wat je soms met abonn.es beleeft! Dezer dagen liet de administratie van de ,N. Soer. Crt." bij iernand te Soerabaja een quiiantie presenteeren voor abonnement °P de courant over het laatste half jaar-. Mevrouw zag de qnitantie eens met schichtigen blik in, en scheen niet veel lust te hebben om haar te betalen. Daar sc'hoot haar lets te binnen. „Zeg maar tegen je meneer", zei ze aan den looper, „dat meneer X. pas overleden is. En dooie menschen betalen niel, dat weet ie zetf De looper grijnzend af, bracht de bood- schap over. De toezending der courant med gestaakt. De toezending der courant werd gestaakt. I em and, die dood is, leest gemeenlijk ook geen dagbladen, zelfs geen oorlogsnieuws. Op een morgen komt er* een meneer bij genoemde administratie binnen wandelen. „Ik ben X.", zei hij, „waarom stuurt u mij de courant niet meer?" Degeen, die hem te woord stond, werd bleek. „En we dachten, dat u dood was?" hakkelde hij. Ik dood?" zei de man. „Hoe komt u daar aan?" En uw vrouw heeft het zetf gezegd. De advertentie staat zelfs in de courant." „Nou gaat m'n pijp uit", bromde bet Lijk. „Zooiets lieb ik nog nooit rneege- maakt." Hoofdschuddend wankelde hij weg. De quitantie werd een uur later opnieuw gepresenteerd V GO li BEL A NG BLEB B EN D EN Nieuwe Maan Donderdag9 September voormiddag 11,12 uur. 4 Sept. Zon op 5,16 onder 6,43 uur 5 h u u 5,17 6 40 n a n 5,19 6,38 De lantaarn voor wielrijders moet een half uur, die voor voerlieden een uur na zonsondergang branden. POLI T I JK. Aan het bureau van politie alhier is als ge- vonden gedeponeerd een kinderarmbandje. Rechthebbende vervoege zich aldaar. TER NEUZEN, 3 Sept. 1915. Hoogste baromelerstaDd 756.1 Memel. Laagste barometerstand 750.5 Vlissingen. Verwachting tot den avond van 4 Sept. In het noorden matige wind u't oostelijke ricbtingen in het zuiden zwakke tot matige veranderlijke wind nevelig tot zw. bewolkt, aanvankelijk nog kans op regen overdag iets zachter. De heer C. Eoeleman t,e Eoewacht slaagde voor het ixamen voor de hoofdakte. S L U I S K I L. De elfjarige jongen M. St. alhier had het ongeluk met 't klimmen in een boom er uit te vallen en daarbij zjjn arm te breken zoo erg zelf, dat hij naar't ziekenhuis alhier moet om geneeskundig behandeld te worden. Voorwaar een goede les voor de jeugd van Sluiskil om terwille van enkele noten een ongeluk op te loopen, wijl waarschu- wingen in den wind geslagen werden. ZAAMSLAG. Bij het graafwerk voor de aan te leggen trambaan stiet men op ongevear twee meter diepte, nabij den Axeischendijk op een bijna geheel verrot bootje. Zeer waarschjjnlijk dagteekent dit uit den tijd van de tacht'ig Hevvorinde Kerk. Ter Neuzen. 9 u., Ds. A. Timmerman en 2 u., Ds. A. Timmerman, Bediening van den H. Doop. 9 u. en 2 u., dhr. L. Dek. 9 u. en -2 u., Ds. E. Raams. 9 u., Ds. J. B. T. Hngenholtz en 2 u., Ds. J. B. 4. Hugenholtz, Bediening van den H. Doop. 9 u. en 2 u., Ds. G. van Dis. 91 u., Ds. Akersloot van Houten Roos. 10 u., Ds. De Boer. 91 u., Ds. W, J. van Lindonk. Slr.'skil. Hoek. Axel Zaamslag. Sas van Uent Hulst. Hontenisse. Ter Neuzen. Oereformeerde Kerk,en. Hoek. Axel, Kerkdreef. 9 u. en 2 u., Ds. J. F. van Hulsteijn Jr. 9 u. en 2 u. 9 u., Ds. J. H. Lammertsma, Voorber. H. Avondrnaal, en 2 u., Prof. Dr. A. G. Honig van Kampen. Axel, Stationstraat. 9 u., Prof. Dr. A. G. Honig, Voorb. H. Avondrnaal, en 2 u., Ds. J. H. Lammertsma. Chr. Gerefovmeerde Kerk. Zaamslag. 9 u. eu 2 u., Ds. L. de Bruijne. Gereformeerde Gemeente (Vlooswijkstraat). Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 51 u., leeskerk. Oud-Gereformeerde Gemeente (Vlooswfjkstraat.) Ter Neuzen. 9 u., 2 u. en 51 u., leeskerk. Lokaal Bethel" (Kandeelstraat). Ter Neuzen. 9 u., 2.u., en 51 u., leeskerk. Bokaal Eben-flaezer" (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen. 51 u., Evangelisatie. B. K. Kerkdiensten te Ter Neuzen. Zondag zijn de H. H. Diensten om 7, 81 en 10 uur. 'sNamiddags om half drie Lof. P. A. v. d. W., oud 19 j., land- bouwersarbeider te Axel, werd beklaagd dat hij op 18 Juii 1915 te Eoewacht, toen de marechaussee W. v. Splunter hem beval van een door hem bestuurd rijwiel af te stappen, daaraan niet heeft voldaan, doch is doorgereden. Eisch f 10 boete of 10 dagen hecht. -A. B., oud 29 j., veldarbeider, wonende te St. Jansteen, werd ten laste gelegd dat hij op 11 Juli 1915 te St. Jansteen, toen de marechaussees Van Splunter en Wiskerke hem aanhielden, daar hij zich in staat van dronkenschap zich met geweld tegen die ambtenaren heeft verzet, door aan Van Splunter te rukken en zich van beiden los te rukken. Eisch (bij verstek) 14 dagen gevangenis straf. E. de V., oud 22 j., veldarbeider te St. Jansteen, ten einde terecht te staan ter zake dat bij op 11 Jali 1915 te St. Jansteen, vier benzinebussen, toebehoorende aan den Staat der Nederlanden, beeft. weg genomen, met het oogmerk om zich die hussen wederrechtelijk toe te eigenen. Eisch (bij verstek) 14 dagen gevangenis straf. A.J. L., oud 27 j., bakker en winkelier te Philippine, werd ten laste gelegd dat hij te Philippine opzettelijk gewelddadig Arthur Haers met de vuist heeft geslagen. Eisch f 10 boete of 10 dagen hechtenis. Een Irein met dynamiet in de lucht gevlogen. Een trein, bevattende 7000 pond dynamiet, is bij Pinole in Californie ontspoord en ont- ploft. Drie treinbeambten zijn gedood de trein is tot gruizels geslagen. De in de nabijheid zijnde kruitfabrieken zijn onbe- schadigd gebleven. Jacques Lebaudy, beter bekend als de keizer van de Sahara, is in een krankzinnigengesticht op Long Island bij New-York opgenomen. De oorlog schijnt hem nog meer in de wai4te hebben gebracht. Hrj had een groote Sept. 6 Ter Neuzen. Stoomwasscherij „De Vlijt: met aanhoorigheden, notarissen Van der Moer en Wisboom Verstegen. 7 St. Jansteen. Een Heerenhuis met Tuin en Boomgaard, notaris Mr. Lijdsman. 14 Axel. Onroerende Goederen, notarissen Dregmans en Le Nobel. 16 Stoppeldijk. Woonhuis met Werkstal, Erf, Tuin en fnboedel, notaris Dumo- leyn. AANBESTEDINGEN. Sept 6 Hontenisse. Het herbouwen van een Woonhuis, voor den heer P. Baart. Aambeien, een veel voorkomende kwaal, worden gewooniijk veroorzaakt door verstop- ping, een zittende levenswijze, zwangerschap, enz. Meestentijds worden zij verwaarloosd, totdat de hevige jeuking en stekende pijn een ouuitstaanbare kwelling veroorzaken en een operatie noodig is om fistel, verzworen aambeien of verstopping van het darmkanaal te voorkomen, of doordat de patient geheel verzwakt is door het bloedverlies. Foster's Zalf geeft vanaf de eerste aan- wending een opmerkelijk gevoel van ver- lichting en rust, en zij heeft in de jaren, dat wij u haar deden kennen, haar afdoende werking in het genezen van zelfs ernstige gevallen voldoer.de bewezen. Foster's Zalf (let op den juisten naarn) is te Ter Neuzen verkrijgb. bij de wed. A. v. Overbeeke— Leunis, Westkolkstraat. Toe zending geschiedt franco na ontv. v. postw. a 1,75 per doos. SCHEEPVAARTBEWEGING. Van 1 Sept. tot en met 2 Sept. werdrn langs de Oostsluizen alhier 16 binnenvaar- tuigeu op- en 4 afgeschutlangs de Middensluizen 36 op- en 64 afgeschut en langs de Westsluizen 2 opgeschut. s.s. ELISABETH van Rotterdam naar Buenos-Ayres. s.s. HELENA van Las Pal mas naar Gulfport. s.s. MAGtJALENA van Rotterdam naar Buenos-Ayres, passeerde 34 Aug. Fernando Noronha. s.s CORNEL IS Brtrekt heden van Pensacola naar uenos-Ayres. Op 4 Sept. hopen onze geliefde Ouders JAN EGBERT WOLFERT EN GEERTRU1DE DE FEIJTER, hun 25jarige Eclitvereeniging te her- denken. Dat zij nog Iang gespaard mogen blijven, is de wensclr van Hun dankbare Kinderen. Lamswaarde, Sept. 1915. Heden overieed tot ons aller v droefheid, onze dierbare en inr.ig ge- |3iiefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, ESTHER JANNA EEKMAN, in den ouderdom van bijna 51 jaar. C. A. STOFFIJN. E. S. STOl FUNvan't Westende. J. F. STOFFIJN- Lijs. F. J. STOFFIJN. S. E. STOFFIJN. W. STOFFIJN. Ter Neuzen, 31 Aug. 1915. Voor de vele blijken van be- langstelling, getoond bij de ziekte en het overlijden van onze zeer geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Groot moeder, Janna Schieman, betuigen wij door dezen aan alien onzen hartelijken dank. Uit aller naam, D. W. F. KAIJSER. Zaamslag, 3 Sept. 1915. De ondergeteekenden maken hiermede bekend, dat zij hare voor het wasschen en strijken van fijn goed, hebben overgedaan aan Neeltje S. Harms en Pieternella de Doelder, tevens dankende voor het genoten ver- trouwen in ruime mate ondervonden, bevelen sjj hare opvolgsteis in ieders gunst aan. Gfzusters KUIK. Ter Neuzen, 3 September 1915. 1 Langs dezen weg maken onder geteekenden bekend, dat zij de van Gezusters Kdik overgenomen hebben, belovende een prompte en nette bediening, bevelen zij zich in ieders gunst aan. Gtassdemesa kunnen bezorgd worden Lange Kerkstraat No. 46 en Doelder«traat No. 18. NEELTJE S. HARMS. PIETERNELLA DE DOELDER. Ter Neuzen, 3 September 1915. HE VERKOOP, bepaald op - Zaterdag 4 September 1915, van een W OONHUIS, met aanhoorigheden en Erf, te Philippine, ten verzoeke van de famiiie VOERMANWAUTERS— M1NNEBO, wordt TER NEUZEU, Aangifte van nieuwe leer-liingen kan geschieden tot en met Id Septem ber 19IS, bij den Secretaris. Namens het Bestuur, CH. L. KESBEKE, Donze-Visserstraat 104. wan beroep bakker, zoektalszoo- danig plaatsing. Brieven te zenden aan COME, grenadier 6/3, barak 14, kamp 2, ZEIST. Y A. NT) A 3EJ. T S, Bronwerijstraat (hoek Havenstr.) Ter Nenzen, is dagelijks te consulteeren van 912 en v'an 2 4 uur. Plaatsen van Kunsttanden en Gebitten. Behandelen van Mond- en Tandzieitien Van //Swan" en //The Crown" kunnen alle onderdeelen hersteld worden. 8, 6,30. v 5, 3, 2,25. 1,50. 0,65. 0,30.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1915 | | pagina 2